رویای میلیاردر شدن (1000x برابر شدن پول)

1400/02/21

سلام دوستان
هیچ نفعی از شما به من نمی رسه، حتی یک ریال
این رو اول کار گفتم که فکر نکنید قراره مث هرچی تبلیغ احمقانه است اول یه هویج نشونتون بدم و بعدم سرکیستون کنم 😁
انقدرم وقتم برام مهمه که سعی می کنم تا جای ممکن تلفش نکنم، صرفا این تاپیک رو زدم که اگه تاثیری روی یه نفر بذارم و دیدگاهش رو ارتقاء بدم معتقدم به خودم بر می گرده (بهش بگید نیکی میکن و در دجله انداز، کارما یا …)
به قول زرتشت سعی کن چنان خورشید باشی که اگر خواستی بر کسی نتابی هم نتوانی!

ملت چیزی از افزایش سرمایه، سرمایه گذاری و … نمی فهمن، جدیدا دارن تقلا می کنن یه چیزایی سر در بیارن که سر از بورس در آوردن 😂 از روز اول می گفتم بورس ایران کیریییییییه، به همین وضوح، تعارفم نداریم، بهم می گفتند سرت نمیشه، برو تحلیل تکنیکال یاد بگیر بعد بیا حرف بزن و … (همه شون به گای سگ رفتند، به کیر اسب زورو) 😂

جدیدا هم ملت رو آوردن به کریپتو یا همون رمزارز یا ارز دیجیتال که از اونم چیزی جز بیت کوین و اتریوم سر در نمیارند اونم نهایتا در حد صرافی بایننس و این مزخرفات

ببینید توی دنیا داره چی میگذره و ازش بی خبرید، سال 2020 که انقدر می گفتند سال مزخرف و بدی بود قیمت هکس 1000x شد یعنی هزار برابر (علاوه بر این که هکس فقط افزایش قیمت نداره، خیلی پیچیده اس و کلی مزیت دیگه داره علاوه بر افزایش قیمتش)

این رو اینجا گفتم تا ایمان بیاورید، در آینده شاید پروژه های آس کریپتوکارنسی رو باهاتون به اشتراک می ذارم.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-08-26 18:03:11 +0430 +0430

وقتی تمام رمزارزها درحال اصلاح خوردن هستند، HEX درحال زدن رکوردهای جدیده، به زودی شاهد 20¢ (سِنت) خواهیم بود، یعنی 0.2$ 😏
می دونید مهم ترین چیز توی دنیا چیه؟
قابلیت پیش بینی آینده!
میشه خیلی راحت گفت اگه فلان کارو می کردی فلان میشد، ولی مهم اینه قبل اون اتفاق آدم بفهمه و بگه، سخت ترین کار دنیا همینه، وگرنه که اگه هر عمه ای کیر داشت میشد عمو! 😂 چیزی که من رایگان با شما و چندجای دیگه به اشتراک می ذارم، گفتن رایگان این که آینده چه خواهد شد، باشد تا ایمان بیاورید. 😎

0 ❤️

2021-08-26 21:37:35 +0430 +0430

↩ سهیل.گرامی
اولا که از سمت خودت حرف بزن و جمع نبند، دوما تو که از خداته یکی بگادت منتهی کسی نیست 😎

0 ❤️

2021-08-26 21:50:06 +0430 +0430

می بینید که HEX در معتبرترین سایت لیست رمزارزها سومین ارز دنیا بر اساس میزان پولیه که درون ارزهای دنیای بلاکچین وجود داره.
اون هم توی حدود 1.5 سال از لحظه ی به وجود اومدنش!
تصور کنید تا 10 سال آینده هکس چه پیشرفت هایی خواهد کرد، هکس همون بیت کوینه البته نسخه ی خیلییییییییییی بهترش، تصور کنید الان که انقدر رشد کرده مث اینه که بیت کوین رو روی 1000دلار گرفته بودید!
هکس توی 1.5 سال از 0,00002$ رسید به 0,2$
علاوه بر این که با Stake کردن یا همون سپرده کردن، هر روز تعدادی هکس به میزان داراییتون اضافه میشه، یعنی رشدی تصاعدی و باورنکردنی در میزان سرمایه.
در آینده ای نزدیک 1$ خواهد شد و در آینده بیشتر!
به زودی زنجیره ی پالس چِین لانچ میشه و می تونید هکس رو روی پالس چِین بگیرید و رشدی عجیییییییییب با گذر زمان تجربه کنید.
باشد تا ایمان بیاورید 😎

0 ❤️

2021-08-27 17:22:47 +0430 +0430

↩ Deutscher Mann
من که پارنترم رو همیشه بدون کاندوم میکنم داخل کص اش هم ابم رو میریزم خودش یعنی دوست داره و قرص میخوره

0 ❤️

2021-08-27 18:28:42 +0430 +0430

این که احمقی اوکیه از دید من، احمق باش ولی سعی کن حداقل انقدر شعور داشته باشی بگی احمقم و کارم اشتباهه نه که حماقتت رو به عنوان یه کار خوب گسترش بدی!

• بیشتر مردم تاحد زیادی از بیماری های مقاربتی خبر ندارند، از انواعش، میزان شیوعش و نحوه ی انتقالش
    ** به خصوص نوجوون ها که هیجانی ام هستند و خدایی نکرده یه کدوم یه بیماری بگیرند، توی اوج امید و آرزوهاشون نابود میشند.
    با توجه سرعت شیوع بیماری های مقاربتی، بهتره آدم تا جای ممکن پیشگیری کنه.
    کار یه بار میشه، وقتی شد اگه بیماری بدی گرفتی دیگه هرکار کنی فایده نداره.
    بدترین بخشش اینه که با زجر مابقی عمرت که خیلییییی هم محدود خواهد شد رو خواهی گذروند.
    بهت در حد شخصیتت جواب دادم تا دیگه نیای توی تاپیکم کصشعر بگی، هرسخن جایی و هر نکته مکانی دارد کصخل
  • 0 ❤️

2021-08-27 20:03:25 +0430 +0430

↩ Deutscher Mann
    ممکنه به من هم اطلاع بدین

0 ❤️

2021-08-27 20:07:50 +0430 +0430

دوست عزیز بدون اینکه علم شخص داشته باشه وارد بشه اشتباهست

برا ورود باید علم داشته باشه
    همین طور شخص وقتی بخواد وارد بشه باید با سرمایه وارد بشه اگه از دستش داد براش اهمیت نداشته باشه
    نمونه این چون وقت اخیر دوج کوین ار9هزار تومن شد7.6تومن تمام کسایی خریده بودند(افراد بلد نبودند)رو قیمت پایین فروختند تو ضرر چون ترسیدند سرمایش از دست بره ولی امروز به روند مثبت برگشت

0 ❤️

2021-08-27 23:09:18 +0430 +0430

↩ sj0087
    کسی که علم داشته باشه نمیره سراغ دوج کوین.
    البته که باید هرکس روی پولی ریسک کنه که ریسکش رو پذیرفته (پول اضافی).
    بهتره فردی مثل من که علم داره چیزی که فرصتی طلاییه (مثل خرید بیت کوین توی روزهای اولش) رو با افراد به اشتراک بذاره.
    خرید و فروش و ترید و … مال کساییه که وقتشون بی ارزشه و علم کافی ندارند.
    بالاترین سطح علم توان تشخیص و خرید بیت کوین و اتریوم توی روزهای اولشونه. هکس و پالس چِین بیت کوین و اتریوم های بهتر بعدی خواهند بود.
    این طوری عددهایی چون 10,000x رو تجربه می کنه.
    به راحتی هرکس می تونه پیشنهادی که میدم رو انجام بده و ولش کنه، چون همیشه میره بالا حتی اگه اصلاح بخوره.
    * همون طور که گفتم می تونم به جرات بگم تنها فارسی زبانی هستم که این 2 ارز رو در روزهای اول تشخیص دادم و به بقیه پیشنهاد دادم، پالس چِین رو حتی پیش از لانچش به اشتراک گذاشتم و در آینده ای نزدیک افرادی که شرکت کردند یا بعد از لانچش در اولین روزها ورود می کنند تا ابد دعاگوی من خواهند بود، همون طور که با بالا رفتن هکس خیلی ها بهم پیام می دند و میگند دمت گرم، خدا خیرت بده و ... 😎

0 ❤️

2021-08-28 16:35:27 +0430 +0430

هکس در یک هفته ی گذشته 😎

0 ❤️

2021-08-28 16:58:40 +0430 +0430

موشک روشن شده و مث چییییییی داره میره بالا 😎

0 ❤️

2021-08-28 17:00:46 +0430 +0430

توی این دنیا اگه بلد باشی از پهن و پشکلم میتونی میلیاردر شی
    بلداش از همون بورس ایران فارکس ، ایردراپ ، ارز دیجیتال ، ماینیگ هم پول در میارن
    ارز دیجیتال هم توی دنیا موافق داره هم مخالف از هر 2 قشر هم قدرتمند هستن
    منتهی چیزی که بده اینه که بدون دانش جلو بری توی هر کاری
    اون عزیزانی که کله کردن تو بورس بدون دانش باخت دادن
    تو ارز دیجیتالم باخت دادن همینطور فارکس برای این بود که جو پولدار شدن داشتن نه یاد گرفتن
    این خیلی خوبه که راه های روز دنیا رو برای کسب درآمد میگی ولی هیچ کس بدون آموزش و تجربه چیزی نمیشه

0 ❤️

2021-08-28 17:52:44 +0430 +0430

↩ papirooos
    حرفت تاحدی درسته ولی کارها به دو دسته تقسیم میشند:
    1: کارهایی که باید وقت بذاری براشون، حتی وقتی یاد گرفتی بازم باید وقت بذاری مثل همون فارکس و … و همیشه وقت که می ذاری ریسکم می کنی، خیلییییی از تریدرهای تراز اول دنیا با چند میلیون دلار و کلی اندیکاتور اختصاصی و … ورشکست شدند، نمونه هاش زیادند.
    2: چیزهایی که کافیه علم تشخیص برنامه نویسی و … رو داشته باشی، بعدش نیازی نیست وقت بذاری فقط کافیه زود پیداشون کنی، مث پیدا کردن بیت کوین وقتی 1دلار بود، این طوری می گیری و ولش می کنی، هرچی ام پول در بیاری هی بیشتر می گیری چون هی بیشتر میره بالا.

• من دومی رو ترجیح میدم، خوبیش اینه وقتی به کسی که هیچی حتی صفر هم از کریپتو و حتی کامپیوتر اطلاع نداشته باشه بهش بگی انجام میده و استفاده می کنه. فرض کن کسی که هیچیییییییی از هیچی سرش نمیشد 10هزار تومن بیت کوین گرفته بود، الان کافی بود اونا رو بفروشه، نیازی ام نیست سرش بشه بیت کوین چیه! خخخخ
      هکس همون بیت کوینه البته نسخه ی بهترش
      پالس چِین هم همون اتریومه، البته که نسخه ی خیلییییی بهترش

این دو تا حرفم راجع به هکس و پالس چِین رو داشته باش، اکثریت توان درک این حرف رو ندارند چون اطلاعاتی که من دارم رو ندارند، زمان نشون میده، ببین تا 5سال آینده این 2 چه می کنند. 😎

0 ❤️

2021-08-28 17:58:17 +0430 +0430

↩ Deutscher Mann
    خب همینجا بگو همه استفاده کنیم.این هکس شت کوینه؟از این جور چیزا معرفی کن یه اموزشی هم بزار.کسایی مثل من اطلاع ندارن استفاده کنن.ممنون

به نظرت با واگرایی هفتگی که داده یه ریزش سنگین نداره؟ به نظرت از روش پانزی برای سود دادن استفاده نمیکنه؟ من اگه بلد بودم روش پانزی روی همین رمز ارزها اجرا میکردم ملت هم میخریدن.چون پانزی سنتی کمتر دیگه جوابگو هست ولی این روش بهتره.
    0 ❤️

2021-08-28 18:20:15 +0430 +0430

↩ Deutscher Mann
    سلام داداش، یه میلیون پول تو حساب دارم… بخوام تبدیل کنم به هکس و یا هر چیزی که مد نظرت هست واسه پیشرفت، باید چیکار کنم؟ لطف میکنی برام از صفر توضیح بدی، مبتدی هستم.

1 ❤️

2021-08-28 18:30:59 +0430 +0430

↩ papirooos
    سلام اینکه تو معامله و تجارت سود کنی یا ضرر همیشه و همه جا هست ولیکن تو ایران رو شما نمیتونی توی هیچ کاری ریسک کنی تا وقتی که سپاه پاسداران و یه مشت جماعت دیگه که قدرت و منابع مالی نامحدود دستشونه تو کار تجارت وارد شدن و فقط هم سود خودشون براشون مهمه مردم اگه تو این کار له بشن هم به تخمشون نیست برعکس فارکس کارکردن تو بورس تخصص آنچنانی نمیخواد تو چند ماهه گذشته که بورس زمین خورد معامله تو یه شرکت و یه سهام بخصوص و یا یه سبد سهام نبود بلکه کل بورس اونهم بر اثر سیاست اشتباه یا بهتره بگیم عملکرد عمدی دولت به نفع خودش بود تا جیب مردمو خالی کنه شاید شما ندیدید ولی من دیدم افرادی که سالیان طولانیه که در کار خرید و فروش سهام بودن و در این مدت به خاک سیاه نشستن در کار رمز ارزها کمی تخصص و آینده نگری و صبر لازمه که اغلب مردم هیچکدومشو ندارن بلکه لحظه ای میخوان به پول اونهم زیادش برسن در حالیکه همینجوری که دوستمون صاحب تاپیک میگه این ارز برای آینده اس نه یه شبه پولدار شدن البته خوب برای برخی هم پیش آمده بر اساس یه اتفاق یه شبه پولدار شدن اما برعکسش بیشتر اتفاق افتاده که یه شبه همه ثروتشونو از دست دادن

1 ❤️

2021-08-28 18:33:26 +0430 +0430

↩ kir.esfahan
    نه گلم پانزی نیست، هکس دقیقا همون بیت کوینه البته نسخه ی بهترش.
    بیت کوین امنیتش از طریق ماینینگ (استخراج) تامین میشه و یه خرده هرسال به تعداد بیت کوین ها اضافه میشه که بهش گفته میشه تورم بیت کوینی، این مقداری به ماینرها داده میشه که هیچ ارزشی برای بیت کوین قائل نیستند و محیط زیست رو تخریب می کنند!
    هکس با بهترین برنامه نویسی ممکن به صورت غیرمتمرکز بدون هیچ کنترلی توسط هیچ شخصی طراحی شده (عین بیت کوین) با این تفاوت که زنجیره ی امنیتش از طریق سپرده شدن تامین میشه و اون تورم خیلییییی کمش به کسایی که سپرده کردند داده میشه.
    هکس اولین ارز قابل سپرده شدن در دنیای بلاکچینه، با این ویژگی که دارندگان هکس خود بانک هستند.
    جواب هایی که توی این پست گذاشتم رو بخون تا بیشتر آشنا بشی.
    هکس روی اتریومه، در آینده خیلییییییی پیشرفت می کنه ولی پیشنهاد می کنم هکس روی پالس چین رو توی اولین روزهاش ورود کن.
    اون تاپیکم رو هم بخون کامل تا بیشتر درجریان قرار بگیری، بعد سوالی داشتی همینجا بپرس تا بگم (اول حتما هر دو تاپیک رو کامل بخون)

0 ❤️

2021-08-28 18:39:39 +0430 +0430

↩ Amizchizmiz
    سلام داداش
    خلاصه بخوام بهت بگم صبر کن تا پالس چِین لانچ بشه و تا جایی که می تونی هکس روی پالس چِین و خود پالس چِین بگیر (جفتش عجیییییییب رشد می کنند به خصوص که هرچی توی اولین روز بگیری مفت تر گرفتی و رشد بیشتری رو در آینده تجربه می کنی)
    حالا برای این که درجریان کلیت کار قرار بگیری که هکس چیه، پالس چین چیه و چرا میگم هکس روی پالس چِین رو بگیر، جفت تاپیک رو کامل بخون.

0 ❤️

2021-08-28 18:41:27 +0430 +0430

↩ Azneyshaburaim
    سلام داداش
    دستتو خدا بگیره، من وسیله ام :)
    جفت تاپیک ها رو کامل بخون تا درجریان کلیت کار قرار بگیری، بعدش سوالی داشتی بپرس 😘

0 ❤️

2021-08-28 18:51:38 +0430 +0430

↩ Deutscher Mann
    سلام
    لطف کن یه بار دیگه بگو برای شروع چکار باید کرد دفعه قبل که توصیه کرده بودی آماده باشیم تا اطلاع بدی رو متاسفانه از دست دادم بدلیل اماده نبودن منابع مالی اما الان اوضاع فرق کرده لطفن اگه تمایل داری هنوزم به چند نفر کمک کنی بگو چکار کنیم

1 ❤️

2021-08-28 21:37:28 +0430 +0430

↩ chibedamtobedimarzi
    سلام داداش
    تمایل که وجود داره و خواهد داشت.
    هر دو تاپیک رو کامل بخون تا اطلاع کلی ای از هکس (بیت کوین بهتر) و پالس چین (اتریوم بهتر) به دست بیاری.
    همچنین آماده باش تا پالس چین لانچ بشه، پیشنهادم اینه به میل خودت هر دوش رو بگیر، منظورم هکس روی پالس چِین (pHEX) و پالس چین (Pulse Chain)ـــه.
    وقتی لانچ شد نحوه ی انجامش رو میگم.
    کیف پول متاماسک رو فقط از سایت خودش دانلود کن (ترجیحا روی گوگل کروم روی کامپیوتر) و یه اکانت بساز (رایگانه، برای کار با متاماسک و کلا کریپتو حتما از فیلترشکن استفاده کن)
    https://metamask.io/
    توی یکی از کامنتای تاپیک هکس گفتم وقتی بیاد با یه تنظیم ساده روی زنجیره (Blockchain) پالس چین قرار می گیری.

0 ❤️

2021-08-28 21:55:10 +0430 +0430

HEX.com made another new all time high today. Up 401,556% in 599 days. 761x vs #Bitcoin. 233x vs #Ethereum.
    هکس 401,556% درصد از لحظه ی به وجود اومدنش رشد کرده، یعنی 4015xبرابر توی 599روز.
    یعنی 761برابر نسبت به بیت کوین رشد کرده.
    و 233برابر نسبت به اتریوم توی همین 599روز اخیر.
    تازه درنظر داشته باشید توی نمودار زیر نسبت سودی که یه نفر اگه هکس رو فقط نگه می داشت نشون میده در مقایسه با کسی که هکس رو سپرده (Stake) کرده بود.
    هکس به راحتی تا 10سال آینده رششششششششششد بی نهایتی خواهد کرد ولی توصیه ی من سر زدنتون به اون یکی تاپیکم و منتظر بودن برای گرفتن pHEXـــه.

0 ❤️

2021-08-29 21:50:33 +0430 +0430

انتظار نداشته باشید قانون 1% و 99% صدق نکنه. 😎

0 ❤️

2021-08-30 12:25:37 +0430 +0430

↩ Bcs2
    سلام
    همیشه میشه همه کاری کرد.

• پیشنهاد می کنم هر دو تاپیک رو کامل بخونی، چون اطلاعات کلی ای درش هست که بخونی در جریان کلیت کار قرار می گیری.
      می تونی همین الان هم هکس بگیری و سپرده اش کنی و به احتمال خیلی زیاد تا 5 سال آینده سودی رو تجربه می کنی که باورش نمی کنی.
    • ولی پیشنهاد می کنم پولت رو نگه داری و آماده باشی تا پالس چِین لانچ بشه و هکس روی پالس چین (pHEX) رو از اولین روزش بگیری، همین هکس روی زنجیره (Blockchain)ــی بهتر از اتریوم، این طوری رشد بیشتری رو خواهی دید.
    • خبر لانچ شدن پالس چِین رو توی اون تاپیک میدم.
    0 ❤️

2021-08-31 02:51:27 +0430 +0430

داداش باورت میشه ثبت نامش هم سخته تو برنامه ای که گفتی؟ مبتدی هستیم اکثراً

1 ❤️

2021-08-31 03:51:47 +0430 +0430

داداش مرحله آخر ثبت نام که ده کلمه رو وارد کردم، با وجود اینکه درست بود ولی نمیره جلو… چیکار کنیم؟

0 ❤️

2021-08-31 04:36:17 +0430 +0430

↩ Amizchizmiz
    اون ده کلمه نیست و 12 کلمه است بدرد روزی میخوره که بخوای حساب کاربریتو بازیابی کنی اگر کسی به اون 12 کلمه دسترسی داشته باشه میتونه حسابتو خالی کنه باید یه جائی ترجیحن دور از کامپیوتر یا گوشیت نگهداری کنی روی کاغذ بنویسی یه جا نگهداری کنی بهتره خود سایت هم همینو پیشنهاد میده و اما اون 12 تا کلمه رو باید به ترتیب بنویسی ترتیبش توی صفحه قبل در اون مربع نوشته شده و یا دست راست صفحه جائی که ابی نوشته شده اگه کلیک کنی 12 کلمه رو بترتیب توی تکست برات دانلود میکنه به ترتیبی که اون تو نوشته شما باید روی کلمات کلیک کنی تا بترتیب ردیف بشه اونوقت دگمه confrem کانفرم یا تائید شده برات روشن میشه

0 ❤️

2021-08-31 09:20:48 +0430 +0430

↩ Amizchizmiz
    این آموزش درست کردن اکانت توی متاماسک:
    https://www.youtube.com/watch?v=LmWbDDaU5fE

توجه داشته باش که اون کلمات (Seed Phrases) تمام هویت تو روی بلاکچینه، پس به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی نذار کسی بفهمه یا جایی درز کنه. درضمن من گوگل کروم رو به فایرفاکس ترجیح میدم، این ویدیو روی فاکس رو آموزش میده، فرقی نداره با کروم.
    0 ❤️

2021-08-31 12:58:12 +0430 +0430

↩ Deutscher Mann
    سلام داداش عزیز، من ثبت نام کردم… حالا برام توضیح میدی چجوری اتریوم بگیریم ؟ و یه سوال دیگه هم داشتم، اونم اینکه چجوری میشه اسم آیدی رو عوض کنم و اون چیزی که دوست دارم بزارم؟ ممنون داداش

0 ❤️

2021-08-31 14:29:41 +0430 +0430

↩ Deutscher Mann
    داداش یه چیزی دیگه ای هم ذهنم رو مشغول کرد، این برنامه های ایرانی خرید و فروش ارز ایرانی مثله دونه و‌باینتکس چیه؟ نظرت راجع بهشون چیه؟!

0 ❤️

2021-08-31 14:45:28 +0430 +0430

↩ Amizchizmiz
    سلام
    اسم اکانت که مهم نیست، خرید مستقیم اتریوم از ایران نمی تونی انجام بدی.
    توی یکی از همین صرافی های داخلی اتریوم می گیری و انتقالش میدی به کیف پول متاماسکت، آدرس کیف پول توی متاماسک اینجاست که مشخص کردم، اینو کپی می کنی و به عنوان آدرس کیف پول واردش می کنی.
    تراکنشت که تکمیل بشه، اتریومت توی متاماسکته.

صرافی واسطه است، ارز تو دست اونه، هرلحظه ممکنه هک بشه، دستگیر بشند، محدودیت روشون اعمال بشه یا … (داخلی و خارجی داره، توصیه می کنم از همه شون دوری کنید و صرفا برای یه تراکنش مثل خریدن یا فروختن بهشون استفاده کنید)
    ارز رو پیش هیچ صرافی ای نگه ندار، فقط توی کیف پولت نگه دار که امن باشه.

0 ❤️

2021-08-31 15:09:37 +0430 +0430

↩ ttrt55
    آدم احمق توی این تاپیک بلاک میشه، به خصوص وقتی به جای سوال کردن از من به قصد فهمیدن از خودش نظر تخمی بده. 😎

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «