سوینگرز (Swingers)

1400/03/05

امروز داشتم فیلم 2+2 میدیدم راجب سوینگر ها فیلم جالبی بود تصمیم گرفتم یه تاپیک بزنم راجبشون بیشتر بدونیم😛
اول تالار سکسولوژی گذاشتم ولی نشد وی آی پی نیستم :/

دوستان اگه جایی از متن میبینید رسمی نوشتم و بعضی جاها خودمونی ، رسمی ها ترجمه مستقیم از سایت هست!! و همینطور برای کلمه سوینگر هم کلمه خاصی‌واقعا ندارم پس خودشو مستقیم به کار میبرم 🙄

سوینگر در لغت به معنی کسی است که تاب میخورد و در واقع کاربرد ان برای افراد هوسران و لذت طلب به کار میرود.
سوینگر ها افرادی هستند که شریک جنسی انها افراد متعددی از جنس مخالف یا هم جنس خودشان می باشد.
بسیاری از بازیگران موسیقی دانان ؛ افراد برجسته و سرشناس و به طور کلی سلبریتی های زیادی جزو دسته سوینگر ها هستند. حتی یکی از بازیگران معروف اعتراف کرده در یکی از همین دورهمی ها باکرگی خودشو از دست داده.
معمولا سوینگر ها افراد متاهلی هستن که بین خودشون یه قرارایی میزارن که با هرکس بخوان میتونن سکس داشته باشن بدون اینکه عاشق بشن و فقط باید به همدیگه متعهد (!) باشن
(کلا دنیای جالبی دارن)
خب بریم چنتا سوینگر سلبریتی معرفی کنیم :
۱. شایعه محکمی وجود دارد که انجلینا جولی یک سوینگر است و با همسرش برد پیت در یک رابطه آزاد قرار دارند
وی در مصاحبه ای گفت: “من شک دارم که وفاداری برای یک رابطه کاملاً اساسی است.” "بدتر این است که پس از آن شریک زندگی خود را ترک کنید و در مورد او بد صحبت کنید. نه برد و نه من هرگز ادعا نکرده ایم که زندگی مشترک به معنای زنجیرزنی با هم است. ما اطمینان می دهیم که هرگز یکدیگر را محدود نکنیم.

2.توماس میدلدیچ (بازیگر) در مصاحبه ای با پلیبوی فاش کرد که او و همسرش مولی گیتس سوینگر هستند ، گرچه او همچنین گفت: “اصطلاح سوینگر قدیمی است.” وقتی من ازدواج کردم به مولی گفتم : متاسفم ولی باید غیر سنتی بشیم ! در جواب بدون اینکه بخواد بگه گاییدمت گمشو بیرون :/ گفت اره بیا تجربش کنیم :)
توماس میگه در واقع این کار ازدواجمون نجات داد.

3.معشوقه سابق بیل کلینتون ، جننیفر فلاورز ادعا می کند که بیل کلینتون یک سوینگر و همسرش هیلاری کلینتون یک لزبین است.

1. شایعه شده است که مگان فاکس (خدای جذابیت 🤤) و همسرش برایان آستین گرین توافق نامه ای دارند که در آن اجازه داده می شود با افراد دیگر بخوابند.

اگه دوست داشتید لایک کنید و نظرتون بگید از این تاپیکا بازم بزارم یا نه ❤

اینم جایزتون که بچه های خوبی بودید 😂

منبع مطالب : www.ranker.com

2740 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-08-02 18:27:52 +0430 +0430

ما تجربه کردیم و با زوجهایی از شهر های مذهبی مثل مشهد و قم از همین سایت آشنا شدیم.

2 ❤️

2021-08-02 21:56:03 +0430 +0430

جالب بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «