شیطونی های زن سکسیم

1395/08/13

یه روز که رفته بودم استخرداشتم شنا میکردم یه پسر جون صدام زد گفتم بفرمایید گفت ببخشید میشه به منم کرال یاد بدین گفتم بهتون نمیاد بلد نباشین گف بلدم به خوبی شما نه گفتم باشه شنا کن ببینم چطوری بلدی در کل یه مقدار ایراد داشت موقع شنا رو اب نبود مجبور شدم از زیر نگه دارم تا بیاد رو اب داشت دستو پا میزد که یه لحظه کیرش رفت تو دستم چه کیری یه کیر نرم ولی خیلی بزرگ ازم معظرت خاهی کرد و ادامه دادیم توجه که بهش کردم دیدم عجب بی افی میشه واسه زنم یه پسر 29 ساله قد بلند با بدن سبزه عضلانی با کیر واقعا بزرگ خلاصه سانس تموم شد اومدیم بیرون ازش پرسیدم اهل کجایی گفت کیش گفتم اینجا چیکارداری گف دانشجوی ترم اخرم 2 ماه دیگه درسم تموم بشه میرم خلاصه باهاش گرم گرفتم گفتم باید امشب بیای شام خونه ما از اون انکار از من اسرار بلخره راضی شد به زنم شراره پیام دادم که یه کیر برات جور کردم سریع زنگ زد گف نوید چی میگی تو شه خودمون گفتم اره گف کی گفتم یکی از دوستام گف دیونه شدی ابروریزی میشه گفتم نگران نباش دانشجوه اهل کیشه 2 ماه دیگهمیره گف حالا چطوری هس گفتم کیر کلفتا هیکلی گف کیرشو از کجا دیدی گفتم استخر یه جون گفتو گف کی گفتم همین الان میا شام یه جیغ کوچیک کشید گف بای قط کرد اومدم پیش سابر گفتم با خانومم هماهنگ کردم خیلی دوس داره ببیندتون تشکر کرد را افتادیم خلاصه رسیدیم رفتیم داخل صابر هی یا اله میگف گفتم راحت باش بیا داخل شراره اومد به استقبالمون یه لبلاس یه سره بلند تا مچش البته استین سه رب کشی تنگ بدون ساپورت زیرش یه سوتین با یه شرت لامبادا بود که خطش از جلو و عقب میشد راحت دید بدون روسری با یه ارایش لایت با اون اندامش تو داستانای قبلی که گفتم کون بسیار زیبا با رونای پر وکشیده با کمر باریک سفید سینه 90 سر بالا موهای بلندو بلوند کس چاق بدون شکم خلاصه از همون اول اقا صابر کیرش باد کرد ساکو گرفت جلوش تا تابلو نشه زنم اومد با من رو بوسی کرد با صابرم دست داد کلی حالو احوال بدش جلو افتاد ما هم پشت سرش با سندلای خوشگلش تک تک را میرفت کونشم با ریتم صدا عین ژله می لرزوند صابر چشاش از حدقه بیرون زده بود اومدیم نشستیم زنمم پزیرایی می کرد شربت اورد خودشم روبه ما نشست پاهاشو انداخت رو هم لباس تا نسف ساقش بالا اومد چقد سفیدو جزاب بود لامصب کیر منم مثل صابر سیخ بود زنم موقع شام منو صدا زد اشپز خونه بهم گفت خیلی پستی تو این 2ماه حداقل باید بهش 100 بار بدم تا سیر شم این دیگه کیه اوردی عجب بکنیه بهش گفتم کجاشو دیدی اونجاش هم می بینیم اومدم پیش صابر بعد شام زنم میرفت می اومد کرم میریخت منو صابر حالمون خراب شده بود وقت خاب شد صابر بلند شد بره زنم پاشو تو یه کفش کرد گف نمی زارم بری صابر گف باید برم نمیشه جوری شد که زنم قشنگ خودشو بهش می چسبون و حلش میداد عقب می گفت نمیزارم بری خلاصه راضی شد بمونه ما تو یکی از خابا خابیدم صابرم تو اونیکی خاب رفتیم اتاق زنم لخت شد گف کیر می خام شروع کردیم به سکس در مورد کیر صابر حرف میزدیم وسکس می کردیم کس شراره شر شر اب بود جوری اخ اوخ می کرد سابر سحله همسایه ها هم فهمیدن داستانو خلاصه بهد چن بار ارضاع شدن شراره راضی شد بخابه صبح بیدار شدیم شراره یه ساپورت زخیم تنگ بدون شرت با یه تیشرت از کمرش پوشید اومد قشنگ میشد اندازه کس چاقشو دید کونش که فبها سابر دیگه تابلو نگاش میکرد بد صبحانه حاضر شدیم بریم تو راه گوشی سابر زنگ خورد کلی جرو بحث کرد بعد قط کردنش پرسیدم چیه موضوع گف قرار دا خونه تموم شده من هنوز 2 ماه دیگه درس دارم صاب خونه راضی نمیشه بهش اسرار کردم که پس بده 2ماهو بیا پیش ما باز از من اسرار از صابر انکار البته بدن دونستم که موضوع ساخته گی بوده طرف 2 ماهو وقت می داده صابر خاسته تو این 2ماه به کسو کون زنم برسه اینو سره هم کرده بلخره صابر راضی نشد گفتم زنگ میزنم به شراره اون بلده راضیت کنه زنگ زدم شراره هم ول کن ماجرا نبود خودش زنگ زد به صابر گفت شب بیا باهات کار دارم سابرم فقط چشم می گفت شب رفتیم شراره باز یه ساپورت نسبتا زخیم مشکی پاش بود با تیشرت از کمرش با شرتو سوتین قرمز که موقع دلا راس شدن دیده میشد خلاصه اون شب صابر خان راضی شد 2ماهو بمونه و کسو کون شرارو بگاد شب خابیدیم فردا صبش صابر لوازمه ازافی رو فروخت واومد پیش ما زنم براش یکی از کشو حارو خالی کرد لباسای صابرو مرتب چید تو کشو اومد گفت بچه ها من میرم هموم خیسه عرقم رفت حموم پزیرایی به حموم دید نداشت یعنی جایی که صابر نشسته بو دید نداشت
ولی جلو چشم من بو در حموم شراره با قر کون رفت در حموم روبه من لخت شد همش کونو کسو سینه هاشو می مالید بهم ادا میریخت شرتشو دراورد خیسیه شر تشو نشونم داد گذاشت رو زمین به من گفت با اشاره برم بیرون منم خریدو بهونه کردم زدم بیرون از در پشتی اومد تو از پنجره جایی واسادم در حمومو بینم صابر در حموم رفته بود سراق زنم داشت به شرت لمبادای زنم که از اب کسش خیس بود دست میزد کیرشو می مالید در حموم جوری بود نمی تونس شراررو ببینه فقط با شرتش ور میرفت صابر کیرشو دراورد می کشید به شرت زنم چه کیر بزرگی زنم تا حالا این طوری توش نرفته بود گوشیمو در اوردم فیلم برداری کردم داخل روشن بود بیرون تاریک صابر منو اسلا نمیدید کیرشو انقد کشید به فاق خیس شرت تا ابش اومد ریخت رو همون خیسیه اب کس زنم خودشو مرتب کرد رفت منم رفتم خرید با سرو صدا اومدم شراره هنوز حموم بود صابرم تی وی می دید رفتم پیش شراره فیلمو دادم بهش اومدم بیرون 2دیقه بد شراره ازم حوله خاص بردم بهش دادم اومد با حوله تنپوش از گنارمون رد شد رفت خاب منم صدا زد دیدم همون شرتو که صابر ابشو خالی کرده بودو دوباره پوشیده داره ابو به کسش می ماله بهم گف کیر صابرو می خام لعنتی گفتم باشه حالا 2 ما وقت داری بقیش در قسمت بدی دوس داشتین اگه

62921 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-12-01 19:54:37 +0330 +0330

واقعا متاسفم که این قبیل سکس های (سکس خانوادگی، متاهل و تجاوز و ضربدری) تو سایتتون زیاده دیگه کم کم از سایتتون ناامید شدم.
ای بابا آدم اسم محارم که میاد یه جوری میشه چطور ممکنه کسی بخواد به محارم خودش تجاوز کنه؟؟؟
چطور ممکنه زنشو کسی جلوش بکنن؟؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2017-03-10 22:50:07 +0330 +0330

عید داره میاد زنم خودشو واسه عید اماده کرده اپلاسیون ناخون خالکوبی رنگ موهای روشن خلاصه بد جوری خودشو وتسه مسافرت سکسیمون اماده کرده هرروزم بهم کون میده تا کونش بیشتر دیونه کننده شه قابل توجه اقایان کیر 20سانتی زنم داره میاد بده هرشبم به عشق کیر کلفت جدید ارضاش میکنم منتظرتون هستم

0 ❤️

2017-03-10 23:44:03 +0330 +0330
نقل از: huawel راستش ما زوجیم 28 من و25 خانومم باقد170وزن67 کمر باریک انقده کون داده به کیر کلفتا کونش خیلی تپلو سکسیه سفید با کس تپل ورونای پر وکشیده مو بلند بدنشم لیزر کرده بغیر از یه خط رو کسش یه خالکوبی رو کمرش ویه دونه رو مچ پاش سینه هاشم 95 اسفنجی سر بالا…

خیلی داغه دوس داره شیطونی کنه تو شمال لب دریا ویلا بودیم زنم با یه ساپورت خیلی نازک سفید که شرت لامبادای صورتی جیغش تابلو بود با یه مانتو جلو باز و یه تاب بالای ناف پوشیده بود واصلا رعایت نمی کرد می دونس منم اینطوری دوس دارم رفتیم ساحل یه پسر هیکلی با کوشی اون طرف صحبت میکرد دیدم شرایط خوبه زنمو با یارو تنها گزاشتم رفتم از پشت پرده پایدمشون زنم از یارو نمی دونم چی پرسید یارو هم دست به کیر اومد سمتش زنم تا اومد طرف خونه یارو از پشت دستشو کرد تو لباسش زنم الکی میگفت نکن یارو هم فهمیده بود زنم چی می خاد سریع ساپورتو شرتشو کشید پایین کیرشو کرد تو 2 دقیقه تلمبه زد…

زنم هی تقلای الکی میکرد یارو ابش اومد بعد چن لحظه کیرشو کشید بیرون تازه دیدم کیرش چقد بزرگه مونده بودم این کیروکرده تو کونش یا کسش زنم شرتو ساپورتو کشید بالابا قرکون اومد تو خونهرفتم پیشش خاستم بکنمش نمیزاشت بزور ساپورتو دراوردم دست به سو راخ کونش زدم خیس بود کیرمو کردم توش خیلی گشاد شده بود کونش پر ابه یارو بودنمیدونید چه قد حال دادنتونستم خودمو نگر دارم منم ریختم تو کونش خودمو زدم اون را که چیزی نفهمیدم از این داستانا زیاد داشتیم دوس داشتین تعریف کنم کیرتون واسه زنم شق شه

ماشاالله ب غیرتت!!!

0 ❤️

2017-03-11 00:12:11 +0330 +0330

به اینجا که رسیدم سطح سوادت رید به حس کنجکاویم “ازم معظرت”؟؟؟؟!!!

0 ❤️

2017-03-13 01:22:56 +0330 +0330

عید داره میاد زنم خودشو واسه عید اماده کرده اپلاسیون ناخون خالکوبی رنگ موهای روشن خلاصه بد جوری خودشو وتسه مسافرت سکسیمون اماده کرده هرروزم بهم کون میده تا کونش بیشتر دیونه کننده شه قابل توجه اقایان کیر 20سانتی زنم داره میاد بده هرشبم به عشق کیر کلفت جدید ارضاش میکنم منتظرتون هستم
پیام بدین مشخصات بزارین

0 ❤️

2017-03-13 02:20:21 +0330 +0330

سطح سوادت تا کلاس چندم ابتدایی هست؟
آخه بی نا موس، حروم زاده، مجلوق کونی. توکه هم بیسوادی هم جلقی. ننویس. مغزت گوزیده با با

0 ❤️

2017-03-14 14:22:19 +0330 +0330
نقل از: Arash2201361 سطح سوادت تا کلاس چندم ابتدایی هست؟ آخه بی نا موس، حروم زاده، مجلوق کونی. توکه هم بیسوادی هم جلقی. ننویس. مغزت گوزیده با با

فوشش نده دیوث رو

0 ❤️

2017-03-24 07:13:31 +0430 +0430

داریم میایم شمال شراره زنم کیر 20سانتی میخاد لطفا لطفا فقط کیر 20به بالا واسه هماهنگی بیاد اسکایپ واسه اطمینان خاطر شما اول وب میدین بدش ما ادرس اسکایپzolal68تکرارفقط بالی19

0 ❤️

2017-03-24 07:58:23 +0430 +0430
نقل از: huawel داریم میایم شمال شراره زنم کیر 20سانتی میخاد لطفا لطفا فقط کیر 20به بالا واسه هماهنگی بیاد اسکایپ واسه اطمینان خاطر شما اول وب میدین بدش ما ادرس اسکایپzolal68تکرارفقط بالی19

كاشكي همين تهران مي مونديد و يه حالي باهم مي كرديم

0 ❤️

2017-03-24 09:25:41 +0430 +0430
نقل از: maskout سعی کردی تا اون اخرای داستان ، داستان رو منطقی جلوه بدی و مخاطب رو قانع کنی اما ببخش اینو میگم اخرش خراب کردی اینجا :

با حوله تنپوش از گنارمون رد شد رفت خاب منم صدا زد دیدم همون شرتو که صابر ابشو خالی کرده بودو دوباره پوشیده داره ابو به کسش می ماله بهم گف کیر صابرو می خام لعنتی گفتم باشه حالا 2 ما وقت داری
اولا کمتر کسی به خودش اجازه میده انقد جسارت به خرج بده که ابش رو روی شرت یهخانوم بریزه .

دوما هیچ ادم عاقلی حاضر نیست بدن تمیزش رو ک تازه از حموم درامده و هنوز حوله حموم درنیاوره یه لباس چرک کثیف مخصوصن اگر پای نواحی تناسلی درمیون باشه بد تر از اون اینکه بخواد شرت کثیفی رو به خودش بماله که جدا از اب خودش اب یه غریبه هم روش ریخته شده باشه .
ادم میره حموم تا از کثیفی و الودگی پاک بشه منطقی نیست بیخود بیجهت به عمد خودشو کثیف کنه دوباره

این کار از یه ادم خیلی حشری بر میاد من خودم عاشق این کارم

0 ❤️

2017-08-04 21:32:32 +0430 +0430

روز پیش بازنم رفتیم نمک ابرود یه ویلا تو جنگل اجاره کردیم شبو استراحت کردیم صبح زنم گف بریم جنگل گفتم باشه رفت اماده شد یه شلوار اسلش فاق کوتاه تنگ با یه تیشرت سفید رنگ شرت سبزفسفریش با سوتیینش معلوم بود به دلیل بزرگی کونش شرت کوچیکش تو شلوار خیلی تابلو بود یه ده دیقه که بالا رفتیم با سه تا جون روبه رو شدیم اونا پایین می اومدن تا مارو دیدن مسیرو عوض کردن دنبالمون را افتادن به زنم گفتم کونت کار خودشو کردا اومدن دنبالت…

0 ❤️

2017-08-04 21:36:12 +0430 +0430

یه جون گفتو کونشو بیشتر داد عقب بعد موقع را رفتن عین ژله میلرزوند پسرا کم کم نزدیک شده بودن یه هو زنم وایساد گف کاری دارین افتادین دنبالمون پسرا دستو پاشو قم کرد گف نه والا اون یکیه اومد جلو به دوستش گف چی میگی اره کارت داریم اینجا جنگل حرف حرف ماست زنم گفت ما اهل خشونت نیستیم رک بگین چی می خاین پسره گفت یه سکس توپ من اخه شوهر دارم من گفتم عزیزم من راضی نیستم اینا بهت صدمه بزنن حرفشونو گوش کن زنم گف اخه پسره گف اخه نداره بخای مقاومت کنی هر دوتونو کتک میزنیم زنم گف باشه قبول ولی اذیتم نکنینا اون یکی پسره گف تو حال بده قلط میکنن اذیت کنن زنم گف باشه …

0 ❤️

2017-08-04 21:38:22 +0430 +0430

اومدن جلو دست زنمو گرفتن رفتیم زیردرخت هرکدوم از یه طرف زنمو می مالید زنم گف در بیارین براتون بخورم کیرشونو دراوردن کیر 2تاشون 17 18 سانتی میشد ولی اونی که بد اخلاق بود حداقل 23 4 سانتی بود خیلیم کلفت زنم کیرشو دید یه جیگ با جون کشید یکی یکی بهشون ساک میزد وبه من نشونشون میداد کیر کلفته زنمو بلند کرد شلوارشو تا زانو کشید پایین بعد شرتشو داد پایین کیرشو اماده کرد دوستش گف اول تو نه جر میخوره کیر کلفته گف بابا این جنس کسش چنان خیسه چیزیش نمیشه نگاش گنین زنم گف راس میگه من می تونم فقط بده دسته خودم زنم دولا شد کیر یارو تنظیم کرد اروم کیرشو تا نصفه کرد تو کسش دوباره کشید بیرون بار دوم تا ته کرد تو پسره گف دیدین فک می کردن کیره منم بزرگه که زنم تونست تلمبه هارو شوع کرد زنم جیگو دادش رو هوا بود کیرشو کشید بیرون نشست رو کیر پسره به اون یکیم گف بکن اروم تو کونم منم کونشو خیس کردم پسره اروم خیلی راحت کرد تو یه کیر تو کس یه کیر تو کون اونیکیم ساک میزد

1 ❤️

2017-08-04 21:49:45 +0430 +0430

پسرا جاهاشونو عوض میکردن کیر کفته هنوز تو کسش بود زنم گف پاشو بزار تو کونم پسره گف میتونی گف اره بلند شد

1 ❤️

2017-08-04 21:54:32 +0430 +0430

کیرشو اروم کرد تو تلبه هارو شروع کرد زنم از درد چمنارو چنگ میزد یه چن دیقه کرد ابشو تو کون زنم خالی کرد اون

0 ❤️

2017-08-04 22:03:18 +0430 +0430

یکیام همین کارو کردن کون زنم 3 جور اب بود

0 ❤️

2017-08-04 22:06:11 +0430 +0430

به منم گف عزیزم بیا تو هم بکن التمو دراوردم همشون تعجب کردن

0 ❤️

2017-08-04 22:07:49 +0430 +0430

گفتن با این کیر زنتو جر دادی بد اخلاقه گف بابا چرا نمی فهمین زنش جند س معلومع به هرکی دوس داره میده منم گفتم اره من نمی تونم ارضاش کنم خیلی سکسیه مجبوریم این کارو بکنیم خلاصه من کردم تو کونش ابمو ریختم تو زنم بلند شد شلوارو شرتشو پوشید بهشون گف بیان ویلا شب باز حال کنیم …

0 ❤️

2017-08-04 22:09:04 +0430 +0430

3 روز اونجا بودیم حداقل 100بار تو کون زنم اب خالی کردن کون زنم از روز اولش خیلی نرمو بزرگ شده بود اومدیم شهرمون زنم خودشو وزن کرد 4 کیلو وزنش اظافه شده بو اونم از کون .تو این 2 سال از ازدواجمون زنم به خیلیا داده دوس داشتین تعریف کنم

0 ❤️

2017-08-04 23:54:52 +0430 +0430

باشه تو خوب تو زن جنده ولی اخه سابر،قلط،پزیرایی،جیگو داد و … خیلی زیاد بود.این همه اشتباه املایی فقط حاصل ذهن مجلوق کم سن میتونه باشه

0 ❤️

2017-08-27 10:57:39 +0430 +0430
1 ❤️

2017-08-27 22:31:51 +0430 +0430
نقل از: huawel

میخوای بقیه عکسهاش رو من از اینجا کمی کنم بذارم تو تاپیکت؟

0 ❤️

2017-08-29 06:27:07 +0430 +0430
نقل از: hami.i666

میخوای بقیه عکسهاش رو من از اینجا کمی کنم بذارم تو تاپیکت؟

سلامتی همه شهوتیا که یه عکس هم از زیر دستشون رد نمیشه
خوب ریدی به حاجیمون

0 ❤️

2017-08-29 07:30:35 +0430 +0430

مرسی از داستان خوبی که نوشتی !حرف دل ما بود بازم بنویس من وخانمم منتظریم

0 ❤️

2017-10-02 16:11:04 +0330 +0330

0 ❤️

2017-10-02 17:12:21 +0330 +0330

به منم شنا یاد میدی ؟

0 ❤️

2017-10-25 16:44:20 +0330 +0330

ته سوراخای زنم میخاره

0 ❤️

2017-10-25 17:48:45 +0330 +0330

یه داستان سکسی قدیمی رو کپی کردی؟

0 ❤️

2017-10-25 21:16:00 +0330 +0330

نمیشه عکسارو دید

0 ❤️

2017-10-25 21:20:18 +0330 +0330

زوج ها برا تقابل زنامون بیان تل
ID:Hektor17

0 ❤️

2017-10-25 21:39:55 +0330 +0330

اون روز یه مانتو جلو باز با یه ساپورت فاق کوتاه مشکی بدون زیر سارافونی پوشیده بود لامصب از دور بزرگی کسش خودنمایی میکرد رفتیم مترو طرف مردا سوار شدیم نزدیکای ولیعصر خیلی شلوغ شد با زنم رفتیم گوشه واگن یارو خاس جاشو بما بده من بهش گفتم راهت باشه ما راحتیم با فشار جمیعت کون زنم کامل رفت توبقل یارو زنم خودشو الکی تکون میداد این پا اون پا میکرد بعد توگوشم از کیر یارو میگفت میگفت شرت پام نیس کیرش رفته لای کونم

کم کم زنم مانتوشو جم کرد یه طرف کیر یارو حالا از رو ساپورت رو کونش بود زنم یه هو خودشو عقب داد یارو ظاهرا ابش اومد چون زنم میگفت ساپورتش خیس شده بازار پیاده شدیم بعد خرید دوباره با همین شرایط سوار مترو شدیم از هم جا شدیم مثلا همو نمیشناسیم قرار این بود زنم شخصیو که پسند می کنرو بهم اس بده بگه اس اومد وا کردم زنم یه مرد قد بلند وکه روبهروی من بود رو انتخاب کرده بود رفتم پیش یارو سر حرفو وا کردم دیدم بد جوری تو نخه زناست بهش گفتم اون زنه رو میبینی واسه خودش شاه کسیه یارو تا اون لحظه زنمو نمیدید تا دید گفت جون بخدا اون شلوغه گفتم از کجا دونسی گف خوب معلومه کس و کون به این بزرگی به این اندام ریز معلومه طرف حشریه

بهش گفتم من این زنرو تو مترو زیاد مالیدمش خیلی دوس داره بمالنش گف جدی میگی باورت نمیشه بیا ببین رفتیم پیشه زنم اول من زنم از کونو کس مالیدمش یارو خیالش راحت شد اومد شروع به مالوندن کرد زنم قشنگ اومد ویط هردومون کونشو چسبوند به کیر یارو اون از پشت من از جلو می مالیدیمش چن دقه مالیدیمش یارو مانتو کنار زد دست کرد تو کون زنم زنم دیگه از حال میرفت یارو دیونه شد کیرشو کشید بیرون کرد تو ساپورت زنم دیم داره تابلو میشه سریع کس زنم ول کزدم رفتم کنارشون واسادم تا دیده نشن دیدم یارو سرخ شد وعرق کرد کیرشو کشید بیرون رفت کنار بهش گفتم چیشد گفت دمت گرم ابم اومد کار خوبی کردی اومدی جلو دیدو گرفتی کونش نرم بود عقلمو ضایع کرد پیاده شدیم رفتم پیش زنم تا بهش رسیدم گفت زود باش کیر میخام رفتیم خونه ساپورتشو کند لا کونش پر اب بود نزدیک سه ساعت سکس کردیم تا اروم گرفت

نزدیک سه سآاعت سکس کردین تا اروم گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟
عقده ای شدن همه نمیفهمن چی میگن دیگه (dash)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «