لبهای داخلی آویزون و بزرگ بده به نظرتون؟(یه عکس شبیه تر)

1390/07/23
soft-pussylips1.jpg

(این عکسه بیشتر شبیه از نظر رنگووو و ولی یکمی ماله من بزرگتر ولی رنگش این جوریه
tumblr_lbe2sxWkS91qer3zgo1_1280.jpg
می گم چرا انقد بی سوادن بضیااا تو گالری چند تا عکس دیدم که لبهاشون بزرگ بود نظرات رو خوندم نوشته بودن گشاده یا به همه داده …واقعا بی سوادن نمی دونن این شکل ظاهری به دادن ربطی
نداره

ببخشید من تو نت دنبال جواب سوالم می گشتم که با این سایت آشنا شدم دیدم تقریبا سوال منو دختری به نام هلیا پرسیده ولی الان تاپیکش رو پیدا نکردم تصمیم گرفتم خودم جداگونه بپرسم( هلیا اگر تاپیک منو دیدی!بدون خیلی خلی ،کست به اون خوشگلی الکی از خودت ایراد می گیری،من مثل تو بودم غم نداشتم ).
می خوام بدونم اگر لبهای داخلی کس بزرگ و تیره باشن از نظر آقایون بده؟و این یه امتیاز منفی می تونه باشه؟
لبهای داخلی کس من خیلی بزرگ و تیره ان و کاملا بیرون زدن.واسه همینم تا الان جرات
پیدا نکردم رابطه سکسی داشته باشم .واسه اینکه فکر می کنم پسرا از دیدن من بدشون بیاد… خود ارضایی داشتم ولی سکس نه!یعنی در حد بوس و بغل و سینه …همین
فقط می خوام راستشو بهم بگید که اگر واقعا این موضوع تو سکس خیلی تاثیرگذاز هست به فکر یه چاره ای بشم ،مثل جراحی
خودمم از اینکه خودمو تو آینه لخت ببینم بدم می اد…می گم شاید نظر پسرا فرق کنه …و من الکی دارم خودمو آزار می دم !
من فقط راجب همین می خوام بدونم ،می دونم قیافه و هیکل هم تو سکس مهمه،من از اون نظرا مشکلی ندارم فقط مشکلم همین ناحیه است .این عکسارو هم می زارم ببیند من این جوریم،خیلی زشته یا می تونه تحریک کننده باشه
untitled.png

05.jpg

من دقیقا مثل اینا هستم .

200562 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-10-15 19:28:09 +0330 +0330

[quote=ha ha ha]حتى فكر كردن به اينكه كست چه شكليه ادمو عذاب ميده :grin:[/quote]

چی؟
؟
از چه نظر عذاب میده ؟یعنی می گی خیلی زشته
واضح تر بگو نظرتو ؟
بابا لطفا جنسیتتون رو مشخص کنید
اگه شما که بد میگید دختر باشید اصلا نظراتتون برام مهم نیست
چون دخترا حسودن
البته من خودمم بدم می ادا ولی خوب انقدم دیگه بد نیست که !:((((((((((

0 ❤️

2011-10-15 19:30:15 +0330 +0330

عزیزم پسر چه فرقی میکنه؟؟
اگه آدم واسه خودش حد و مرز بذاره، هیچ مشکلی بوجود نمیاد…
اونی که تو بغل انو اونه جندست!!
خود تو زیاد دختر باحال و چند تا پسر جنتلمن دیدی که میدونی زیاد سکس میکنن، ولی این تاثیری تو بقیه زندگیشون نداره…
در ضمن به نظر من تو جتمعه ما سکس قبل ازدواج واسه دخترا ضروریتره!!!
چون اینجا زن وظیفشه به شوهر بده، اگرم ارضا نشد به تخم شوهرش!!!
پس اگه لذت سکسو قبل از ازدواج نبره به نظر من ضرر کرده!!
در ضمن من پسرم و میگم واقعا پرده زدن تخم میخواد!!! و کار آسونی نیست که بگی طرف تا آخرش میره!!!

0 ❤️

2011-10-15 19:31:52 +0330 +0330

[quote=sefidbarfi][quote=kiiii]be nazare man injuri kheyli chendeshe[/quote]

نکنه تو هم دختری؟
چرا؟:(
به نظر خودمم بده ولی شاید تحریک کننده باشه دیدی که چقد خوب می گن :([/quote]
nakheyr pesaram faghat nazare khodet nist nazare axare pesarast hicham tahrik konande nist jagh zadan behtar az gayidane toee

0 ❤️

2011-10-15 19:32:49 +0330 +0330

آیدا خانم شما که میگی زشته از دیده تو زشته ولی از دیده من که پسرم خوبه هرکی باید با خودش حال کنه نه دیگران با اون کوس شما شاید این جوری نباشه ولی هیکلو قیافت مثه این خانم هست؟ گیریم که باشه کوسه این خانم باید به دله پسرا بشینه نه دخترا!!! علف باید به دهنه بزی شیرین بیاد

0 ❤️

2011-10-15 19:34:46 +0330 +0330

[quote=romance]عزیزم پسر چه فرقی میکنه؟؟
اگه آدم واسه خودش حد و مرز بذاره، هیچ مشکلی بوجود نمیاد…
اونی که تو بغل انو اونه جندست!!
خود تو زیاد دختر باحال و چند تا پسر جنتلمن دیدی که میدونی زیاد سکس میکنن، ولی این تاثیری تو بقیه زندگیشون نداره…
در ضمن به نظر من تو جتمعه ما سکس قبل ازدواج واسه دخترا ضروریتره!!!
چون اینجا زن وظیفشه به شوهر بده، اگرم ارضا نشد به تخم شوهرش!!!
پس اگه لذت سکسو قبل از ازدواج نبره به نظر من ضرر کرده!!
در ضمن من پسرم و میگم واقعا پرده زدن تخم میخواد!!! و کار آسونی نیست که بگی طرف تا آخرش میره!!![/quote]

ببین تو تهرانی هستی؟:(
آره راست می گی واقعا
ما یعنی دخترایی مثل من از این ور مونده از اون ور رونده ایم
یعنی هم ذهنمون مشغوله سکسه هم نمی تونیم بهش برسیم … ولی خیلی دخترا سکسشونو سر موقعش دارن و فکرشونو به این چیزا نمی دن فکرشون پی کارو تحصیل و ازدواجه
نه مثل منیکه رفتم توی پیله مباداااا سکس کنم !و ذهنمم انقد درگیره که درسامم درست و حسابی نمی تونم بخونم

0 ❤️

2011-10-15 19:38:22 +0330 +0330

[quote=kiiii][quote=sefidbarfi][quote=kiiii]be nazare man injuri kheyli chendeshe[/quote]

نکنه تو هم دختری؟
nakheyr pesaram faghat nazare khodet nist nazare axare pesarast hicham tahrik konande nist jagh zadan behtar az gayidane toee[/quote]

باشه بابا تو برو جق بزن :(
انگار حالا من اومدم گفتم بیا با من باش واسه من نظر می ده
مطمئنم تو یکی منو ببینی مثل چی دنبالم می افتی ها ،
حالا هر نظری هم داری واسه خودت محترمه ولی لحنت بده
من که خودم گفتم بده تو هم عادی می تونی بگی بده
نه اینکه یه جوری حرف بزنی که دل ادمو بسوزونی

0 ❤️

2011-10-15 19:38:53 +0330 +0330

[quote=ممد آمریکایی]آیدا خانم شما که میگی زشته از دیده تو زشته ولی از دیده من که پسرم خوبه هرکی باید با خودش حال کنه نه دیگران با اون کوس شما شاید این جوری نباشه ولی هیکلو قیافت مثه این خانم هست؟ گیریم که باشه کوسه این خانم باید به دله پسرا بشینه نه دخترا!!! علف باید به دهنه بزی شیرین بیاد[/quote]
اون ديگه سليقه ي شماست ميخواد خوشت بياد ميخواد خوشت نياد هيكلو قيافه ي اين خانم رو شما مشاهده كرديد كه با من مقايسه ميكنيد
اگه به دهن شما شيرين اومده مبارك باشه

0 ❤️

2011-10-15 19:39:55 +0330 +0330

[quote=ممد آمریکایی]آیدا خانم شما که میگی زشته از دیده تو زشته ولی از دیده من که پسرم خوبه هرکی باید با خودش حال کنه نه دیگران با اون کوس شما شاید این جوری نباشه ولی هیکلو قیافت مثه این خانم هست؟ گیریم که باشه کوسه این خانم باید به دله پسرا بشینه نه دخترا!!! علف باید به دهنه بزی شیرین بیاد[/quote]

الهی عزیزم
تو چقد مهربونی
مرسی که این جوری جواب دادی
اصلا حقیقت رو دونستن بهتر ه مهم نیست دیگگهه اینا هم بامن هم سلیقه ان

0 ❤️

2011-10-15 19:42:53 +0330 +0330

نه ندیدم ولی میگه هیکلو قیافش خوبه منم حسابو میزارم رو خوب بودن. به دهن من شیرین نیست برایه اونی که دوسش داره شیرینه نه من. در کل من نظرمو گفتم. همه دخترایه ایرانی خوشکلا شما هم خوشگلی کاری به اون ندارم.

0 ❤️

2011-10-15 19:44:03 +0330 +0330

[quote=sefidbarfi][quote=kiiii][quote=sefidbarfi][quote=kiiii]be nazare man injuri kheyli chendeshe[/quote]

نکنه تو هم دختری؟
nakheyr pesaram faghat nazare khodet nist nazare axare pesarast hicham tahrik konande nist jagh zadan behtar az gayidane toee[/quote]

نه اینکه یه جوری حرف بزنی که دل ادمو بسوزونی[/quote]
etemad be nafset to halgham shoma ehtemalan dochar kambod shadid hastid chon adami ke hame chiz dashte bashe tarif bikhod az khod nemikone

0 ❤️

2011-10-15 19:44:03 +0330 +0330

[quote=aida-lavand][quote=sefidbarfi][quote=aida-lavand]فكر نكنم كسى تورو بكنه[/quote]

تو دختری دیگه!
آیدا؟درسته؟
نه فک نکنم اتفاقا خیلی ها هم گفتن خوبه
شاید نظر پسرا با دخترا فرق می کنه[/quote]
اره دخترم اونا ديگه خيلى بد سليقه ان كه اينجور كسي رو ميپسندن
شايد فرق كنه[/quote]

ایدا تو تا حالا سکس داشتی؟
تو اصلا لبای داخلیت معلوم نیستن؟
خوب من چیکار باید کنم ؟من از وقتی بالغ شدم خود به خود این جوری شدم قبلا منم اصلا لبه داخلی نداشتم (منظورم قبل بلوغه)

0 ❤️

2011-10-15 19:44:28 +0330 +0330

میای سر کیرمون شرط ببندیم آقای ادعا؟؟
ببینیم کیر کی خوردنیتره؟؟
بچه کونی، یه جور حرف میزنه انگار بردپیته!!
برو کونتو بده!!

0 ❤️

2011-10-15 19:45:39 +0330 +0330

خودتو دسته کم نگیر خوشگلی وخوش هیکل چیزی کم نداری که بخوای ضعف داشته باشی برو سکس کن اپلیدی کن سرتم بالا بگیر از چیزی که داری ناراحت نباش

0 ❤️

2011-10-15 19:47:21 +0330 +0330

[quote=kiiii][quote=sefidbarfi][quote=kiiii][quote=sefidbarfi][quote=kiiii]be nazare man injuri kheyli chendeshe[/quote]

نکنه تو هم دختری؟

etemad be nafset to halgham shoma ehtemalan dochar kambod shadid hastid chon adami ke hame chiz dashte bashe tarif bikhod az khod nemikone[/quote]

خوب یه نفرم پیدا شد به من گفت اعتماد به نفست بالاست خوبه خوشحال هستم
خیلی سعی کرده بودم ببرم بالا

0 ❤️

2011-10-15 19:48:59 +0330 +0330

[quote=sefidbarfi][quote=aida-lavand][quote=sefidbarfi][quote=aida-lavand]فكر نكنم كسى تورو بكنه[/quote]

تو دختری دیگه!
آیدا؟درسته؟
نه فک نکنم اتفاقا خیلی ها هم گفتن خوبه
شاید نظر پسرا با دخترا فرق می کنه[/quote]
اره دخترم اونا ديگه خيلى بد سليقه ان كه اينجور كسي رو ميپسندن
شايد فرق كنه[/quote]

ایدا تو تا حالا سکس داشتی؟
تو اصلا لبای داخلیت معلوم نیستن؟
خوب من چیکار باید کنم ؟من از وقتی بالغ شدم خود به خود این جوری شدم قبلا منم اصلا لبه داخلی نداشتم (منظورم قبل بلوغه)[/quote]
آیدا خانوم…
میشه عکس کستو بذاری ما ببینیم کس خوب چه شکلیه؟؟!!

0 ❤️

2011-10-15 19:49:24 +0330 +0330

ببین عزیزم منم دخترم اما یه چیزی بت میگم بدون قصد و غرض این پسرای شهوانی تو هرچی اینجا بزاری ندید میگن عالیه قربونتو … به نظر منم اگه یکی واقعا دوست داشته باشه و بی قرارت باشه اصلا به این چیزا فک نمیکنه!!! میگن عاشق عیب معشوقشو نمیبینه نشنیدی ؟ هر دختری هم زیبایی های خاص خودشو داره ممکن تو یه چیزایی داشته باشی که باز اونا نداشته باشن !

0 ❤️

2011-10-15 19:52:23 +0330 +0330

[quote=kiiii][quote=sefidbarfi][quote=kiiii][quote=sefidbarfi][quote=kiiii]be nazare man injuri kheyli chendeshe[/quote]

نکنه تو هم دختری؟

etemad be nafset to halgham shoma ehtemalan dochar kambod shadid hastid chon adami ke hame chiz dashte bashe tarif bikhod az khod nemikone[/quote]
میای سر کیرمون شرط ببندیم آقای ادعا؟؟
ببینیم کیر کی خوردنیتره؟؟
بچه کونی، یه جور حرف میزنه انگار بردپیته!!
برو کونتو بده!!

0 ❤️

2011-10-15 19:55:58 +0330 +0330

[quote=sefidbarfi][quote=romance][quote=sefidbarfi][quote=salim fingili]زياد فكر خودتو مشغول نكن پسراى ايرانى واسشون فرق نميكنه كسى كه ميكنن خوشگل باشه يا زشت فقط ابشون در بياد بسه[/quote]

سلام مرسی که جواب دادی،واقعا مهم نیست به نظرت؟
حالا اینا که دیدی واقعا زشتن؟
آخه من هرچی داستان سکسی خوندم توش جوری کس اون دختر رو توصیف کرده که چاکش بسته است و جاییش بیرون نزده …
و هیجا از یه همیچین مدلی تعریف ندیدم!:([/quote]
عزیزم اون داستانارو یه عده جقی مینویسن…
مثل این میمونه که بخوای خودتو با یه پورن استار مقایسه کنی…
البته من در جواب اون دوست عزیزم که گفت قبل ازدواج سکس نکن میگم این احمقانه ترین کاره!!
واسه چی آدم باید به خاطر هیچ و پوچ و آینده ای که ممکنه هیچ وقت نیاد از لذت بردن صرف نظر کنه؟؟
من نمیفهمم کسایی که سکس نمیخوان واسه چی میان این سایت؟؟!!!
خب بعد میخوای حشرت زد بالا واستی تا شب زفاف؟؟!![/quote]

ببین می دونی به نظر من دختر و پسر فرق می کنه ها
منم اگر سر بودم مثل تو فکر می کردم ولی الان دلم نمی خواد خودمو یعنی همه چیزو قبل ازدواج از دست بدم …
اتفاقا خیلی دوست دارم سکس داشته باشم حالا دقیقا اون عمل دخول نه!ولی از اینکه با کسی باشم که بغلم کنه …و به بدنم و سینمو اینا دست بزنه برام خیلی لذت بخشه …ولی مشکل اینجاست که رابطه تا این حد نمی مونه وجلوتر می ره
حالا منم که معلوم نیست کی ازدواج کنم!هی این کارو ادامه می دم تا یه روزی می بینم گرفتار شدم وتو بغل اینو اون خوابیدن اصلا برام مهم نیست
من دلم نمی خواد به اونجا برسم
وگرنه کیه از سکس بدش بیاد!من که خیلی هم خوشم می اد ولی ناچارم جلوی خودمو بگیرم و به قول شما با خوندن چندتا اراجیف و رویا پزدازی حسمو خاموش کنم[/quote]
اجی گفتم که اعتماد به نفس داشته باش کست خیلیم قشنگه, اگه بتونی یه بی اف پیدا کنی که هم سنت باشه و بتونی بهش اعتماد کنی خوبه… تاکیید میکنم همسنت باشه ها !!(کوچیک ترم بود عیب نداره!) اما اگه بزرگتر باشه ممکنه گولت بزنه و…
اعتماد به نفس(; به حرف حسودا هم گوش نکن(;

0 ❤️

2011-10-15 19:56:53 +0330 +0330

[quote=naghme]ببین عزیزم منم دخترم اما یه چیزی بت میگم بدون قصد و غرض این پسرای شهوانی تو هرچی اینجا بزاری ندید میگن عالیه قربونتو … به نظر منم اگه یکی واقعا دوست داشته باشه و بی قرارت باشه اصلا به این چیزا فک نمیکنه!!! میگن عاشق عیب معشوقشو نمیبینه نشنیدی ؟ هر دختری هم زیبایی های خاص خودشو داره ممکن تو یه چیزایی داشته باشی که باز اونا نداشته باشن ![/quote]

سلام نغمه جون ممنونم که نظرتو گفتی؟
چه می دونم:(
به نظرت خودت چی؟باید عمل کنم یعنی ؟
ببین نغمه جون می دونی چیه من پوست تنم از این عکسایی که گذاشتم روشن تره واسه همین اون لبه ها هم روشن تره به این تیرگی نیست ولی در کل 99 درصد همینم دیگه :(،
خودمم خوشگلم از اون دومی صورتم خیلی بهتره ،شبیه جنیفر لوپزم همه می گن بهم … ،حالا به نظرت با این که هیکلم خوبه قیافمم خوبه بازم ممکنه پسری با دیدن من ازم زده بشه ؟می خوام بدنم زیبایی اونجا چقد اهمیت داره؟
بعدم من تو سایت های خارجی دیدم خیلی از مردا ازاینا تعریف کردن ها،شایدم واقعا بعضی ها سلیقشون اینه دیگه !

0 ❤️

2011-10-15 20:01:24 +0330 +0330

[quote=sefidbarfi][quote=naghme]ببین عزیزم منم دخترم اما یه چیزی بت میگم بدون قصد و غرض این پسرای شهوانی تو هرچی اینجا بزاری ندید میگن عالیه قربونتو … به نظر منم اگه یکی واقعا دوست داشته باشه و بی قرارت باشه اصلا به این چیزا فک نمیکنه!!! میگن عاشق عیب معشوقشو نمیبینه نشنیدی ؟ هر دختری هم زیبایی های خاص خودشو داره ممکن تو یه چیزایی داشته باشی که باز اونا نداشته باشن ![/quote]

سلام نغمه جون ممنونم که نظرتو گفتی؟
چه می دونم:(
به نظرت خودت چی؟باید عمل کنم یعنی ؟
ببین نغمه جون می دونی چیه من پوست تنم از این عکسایی که گذاشتم روشن تره واسه همین اون لبه ها هم روشن تره به این تیرگی نیست ولی در کل 99 درصد همینم دیگه :(،
خودمم خوشگلم از اون دومی صورتم خیلی بهتره ،شبیه جنیفر لوپزم همه می گن بهم … ،حالا به نظرت با این که هیکلم خوبه قیافمم خوبه بازم ممکنه پسری با دیدن من ازم زده بشه ؟می خوام بدنم زیبایی اونجا چقد اهمیت داره؟
بعدم من تو سایت های خارجی دیدم خیلی از مردا ازاینا تعریف کردن ها،شایدم واقعا بعضی ها سلیقشون اینه دیگه ![/quote]
تو بیشتر فکرت مشکل داره!!
یه عملی رو اون انجام بده!!

0 ❤️

2011-10-15 20:02:55 +0330 +0330

خوب حالا نظرت در رابطه با کست چیه چه حسی داری؟

0 ❤️

2011-10-15 20:03:06 +0330 +0330

مهم دوست داشتنه هرکی که واقعا دوست داشته باشه این چیزا براش مهم نیست بعدشم نوش جون هر کی که میخواد شوهرت بشه
موفق باشی

0 ❤️

2011-10-15 20:04:43 +0330 +0330

باشه اینم راست می گی هرچی میگی درست میگی پسر عاقل ممنون

0 ❤️

2011-10-15 20:08:40 +0330 +0330

[quote=ممد آمریکایی]خوب حالا نظرت در رابطه با کست چیه چه حسی داری؟[/quote]

نظرم!دوسش ندارم
دلم می خواست اون وسطش بیرون نزده بود :(
لباش جمع و جور بود
ولی یه چیزیم هست که همون قسمت که باعث زشتیش شده باعث لذتمم هست
یعنی دست زدن و لمسش خیلی لذت بخشه
به نظرم دخترایی که لبای داخلیشون معلوم نیست و کوچولو یه سری لذت هارو حس نمی کنن

0 ❤️

2011-10-15 20:12:23 +0330 +0330

[quote=sefidbarfi][quote=ممد آمریکایی]خوب حالا نظرت در رابطه با کست چیه چه حسی داری؟[/quote]

نظرم!دوسش ندارم
دلم می خواست اون وسطش بیرون نزده بود :(
لباش جمع و جور بود
ولی یه چیزیم هست که همون قسمت که باعث زشتیش شده باعث لذتمم هست
یعنی دست زدن و لمسش خیلی لذت بخشه
به نظرم دخترایی که لبای داخلیشون معلوم نیست و کوچولو یه سری لذت هارو حس نمی کنن[/quote]
تازه خوردنشم خیلی باحاله!!!
وقتی با لبات اونارو میک میزنیو میکشیو ول میکنی، یه صدای خیلی باحال میده!!!

0 ❤️

2011-10-15 20:12:35 +0330 +0330

[quote=hiv856]مهم دوست داشتنه هرکی که واقعا دوست داشته باشه این چیزا براش مهم نیست بعدشم نوش جون هر کی که میخواد شوهرت بشه
موفق باشی[/quote]

می دونم مهم دوست داشتنه ممنون از نظرت !
ولی منظورم چیز دیگه است
همه می دن یه دماغ بزرگ عقابی زشته …ولی مهم دوست داشتنه …کسی اگر کسی رو دوست داشته اهمیت اون دماغ براش خیلی کم میشه
می دونم یه صورت جوش جوشی زشته ولی اگر دوست داشتن وسط باشه اونم مهم نیست
حالا سوالی که من دارم اینه
کس من واقعا زشته و با عشق و دوست داشتن زشت بودنش مهم نیست یا اصلا زشت نیست و یک چیز سلیقه ایه
یعنی مثل اینکه بعضی ها دختر درشت اندام دوست دارم بعضی ها دختر ظریف ومریف و هیچ کدومم زشت نیست ؟

0 ❤️

2011-10-15 20:13:18 +0330 +0330

فقط اینو میگم که قدرشو بدون;)

0 ❤️

2011-10-15 20:15:15 +0330 +0330

ببین خودت میگی باعث لذت بیشتره چی بهتر از یا لذت اضافه در سکس کسی که بخواد بخاطر زشتی کست(که زشت نیست) باهات نباشه بزار بره لیاقت نداره. دنباله یکی باش که بخاطر خودت بخوادت نه کست. من که سره حرفم هستم همچی بر میگرده به خوده آدم به نظر خودت زشت باشه پس زشته

0 ❤️

2011-10-15 20:18:52 +0330 +0330

آره ببین عزیزم اگه شبیه اون عکسایی وحتی روشن تر بهت التماس می کنم عمل نکن من اصلا به عمل های زیبایی اونم تو ایران عقیده ندارم تو هم مثل خواهر من چه فرقی می کنه دختر عمه ی من بینیشو عمل کرده یه عمره که مشکل داره تازه می خواست سینه هاشم عمل کنه من نذاشتم اونجا که میبینی عمل میکنن تو آمریکا امکانات زیاده بدشم مطمئن باش پشیمون میشی مامان من یه خالی بود رو سینش برداشته 20 ساله داره به من میگه کاش می ذاشتم اون خال سر جاش میموند ! مطمئن باش تو احتیاج به عمل نداری هر کیم بگه زشته یا داره حسودی میکنه یا اگه پسر باشه سختگیری میکنه هر کسی هم از زیبایی واسه خودش یه ملاکایی داره !!!

0 ❤️

2011-10-15 20:23:12 +0330 +0330

[quote=sefidbarfi][quote=hiv856]مهم دوست داشتنه هرکی که واقعا دوست داشته باشه این چیزا براش مهم نیست بعدشم نوش جون هر کی که میخواد شوهرت بشه
موفق باشی[/quote]

می دونم مهم دوست داشتنه ممنون از نظرت !
ولی منظورم چیز دیگه است
همه می دن یه دماغ بزرگ عقابی زشته …ولی مهم دوست داشتنه …کسی اگر کسی رو دوست داشته اهمیت اون دماغ براش خیلی کم میشه
می دونم یه صورت جوش جوشی زشته ولی اگر دوست داشتن وسط باشه اونم مهم نیست
حالا سوالی که من دارم اینه
کس من واقعا زشته و با عشق و دوست داشتن زشت بودنش مهم نیست یا اصلا زشت نیست و یک چیز سلیقه ایه
یعنی مثل اینکه بعضی ها دختر درشت اندام دوست دارم بعضی ها دختر ظریف ومریف و هیچ کدومم زشت نیست ؟[/quote]
اصلا مشکلی نداره کست…
من خودم دخترای درشتو بیشتر دوس دارم
این مدل کسم تو سکس خیلی حال میده به هر دو طرف…
جدی میگم
اینایی که میان این سایت 90 درصد سکس نداشتن، پس نمیتونن نظر درست بدن.
راستش منم تا 2 سال پیش در مورد کیرم اینجوری فکر میکردم ولی بعد فهمیدم بدجور اشتباه میکردم!!

0 ❤️

2011-10-15 20:28:45 +0330 +0330

salam…
aslan khodeto narahat nakon, khoda har kasio 1jur afaride. bebakhshid rok harf mizanam vali age jende budio mikhasti moshtariaro be samte khodet jazb konio una bishtar khosheshun biad are bayad be in chiza ahamiat midadi. vali age gharare ba kasi hamkhabi koni ke hamsare ayandate age vaghean bekhadeto duset dashte bashe na tanha vasash zesht nist balke jazabe. in nazare shakhsie m,ane…
behar hal age mesle tuye axe va naghse digei nadari aslanam bad nist… deleshunam bekhad.

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «