مرگ بزدلانه یا شرافتمندانه؟

1397/04/08

باید جنگید!

حتی کورترین و احمق ترین متعصبای نظام و خایه مالاشون میبینن که وضع خرابه،چه برسه به مردم عادی…ما هم باید تصمیم بگیریم که تو تظاهرات ها و یا حتی جنگ داخلی احتمالی بمیریم یا بقیه روزامونو با ترس کارای غیرقابل پیشبینی مادرجنده اعظم ترامپ و ترس مردن توسط مزدورای رژیم و خیلی چیزای دیگه که ما و خونواده هامونو تهدید میکنه زندگی کنیم،یه زندگی بی ارزش برای خودمون و عزیزانمون…من ازاد مردن رو به این زندگی در اسارت نکبت ترجیح میدم!وقتی نمونده،شما هم باید انتخابتونو بکنین…مرگی که ممکنه برسه و با ارزشه یا زندگی که ممکنه بمونه و جز ترس و بدبختی چیزی به همراه نداره؟نه پیشنهاد من قیام مسلحانه نیست!فعلا نه!ولی باید اماده بود!

اینجا میخوام تجربیات خودمو با شما به اشتراک بزارم،برخلاف مزخرفات توی اینترنت فارسی،هدف من به گا دادن شماها نیست،هدفم کمکه،پس چیزی جز تجربیات و علم محدود خودم رو با شماها به اشتراک نمیذارم و باور کنید:

#ما میتونیم ازاد باشیم!

بدون مالیدن برای امثال پهلوی،رجوی،ترامپ یا هر ننه قمر دیگه ای،ما میتونیم دموکراسی رو به این کشور بیاریم،فرهنگ کوفتی داشته ای که ندارین،تعصبات احمقانه فاشیستی و هر فکر گه دیگه ای که تو سرتونه رو بندازین بیرون!وقتشه یکبار برای همیشه (انسان) باشید،همه ما،از هر قومیتی،با هر زبونی،باید کشورمونو پس بگیریم…بزارین یکبار من و امثال من به اسم ایران و ایرانی بودن افتخار کنیم!بزارین بعد از شنیدن اهنگ جاودانه (ای ایران) به جای یه مخلوط بی معنی از گریه و خنده فقط اشک شوق نصیبم بشه…بزارین ازاد باشیم!برای ازادی هم راهی جز مبارزه نیست!به مزخرفات بقیه گوش نکنید!ما همین الانشم داخل یک انقلابیم!فقط نمیبینیمش!وقتی هم که سمت شما که دستاتون خالیه شلیک کردن دیگه وقتی برای جبران یا فکر کردن ندارین!

نمیدونم این یکی تظاهرات راه به جایی میبره یا نه،طبق معمول بدترین حالت،یعنی خیانت منجر به قتل عام مردم توسط بعضی بسیجی ها و سپاهی ها و ارتشی های خر شده رو پیش فرض میگیریم…در صورت وقوع جنگ داخلی مردم ما احتمالا مسلح میشن،به کمک افرادی از داخل همین نهادها،یا ممکنه مجبور بشن با زور وارد عمل بشن و در هر دو حالت،وقتی چیزی برای دفاع و حمله نیست اول کار تلفات خیلی زیاده…ما باید از همین امروز مسلح بشیم!این تظاهرات به جایی برسه یا نه مهم نیست!اون روزی که شلیکو شروع کردن جلوی این ادمکشای بیشرف باید وایستاد و جنگید!دوستانتون رو جمع کنید و مسلح کردن خودتون و انبار کردن سلاح هاتونو شروع کنید!لطفا در خوندن و دیدن مقالات و فیلما کوتاهی نکنین!اطلاعات با ارزش زیادی به دست میارین که در مقابله با سرکوبگرای رژیم خیلی به دردتون میخوره…

نکته:من قطعا کشش نوشتن و گذاشتن همه چیزایی که بلدم رو ندارم پس ممکنه جاهایی اشکالاتی پیش بیاد…اطلاعات درج شده،فایل های گذاشته شده و فیلم های اموزشی که گذاشتم رو سعی کردم که از دقیقترین منابع ممکن بذارم و تقریبا با قاطعیت میتونم بگم با پیروی از دستورالعمل ها براتون مشکلی پیش نمیاد،اکثر مقالات به زبان فارسی و فیلم ها به زبان انگلیسیه و وقتی هم بخواین در مورد یکی از مواد گفته شده بدونین بهتره تو ویکی پدیای انگلیسی برین دنبالش چون فارسیش مفت نمیرزه!..هر سوالی هم که در مورد مواد و… داشتین در خدمتم…موفق باشید!!

پ.ن:یک دوست دیگر به اسم (یوزر) تاپیک های مفیدی در مورد نحوه رفتار در مقابل نیروهای ضد شورش داره که سلسله تاپیک های مفید و ارزنده ای هستن،میتونید با مراجعه به اون تاپیک ها هم نکات مهمی رو یاد بگیرید…

پروفایل کاربر مربوطه

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-05 05:08:01 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4
نقل از: salvee1996
نقل از: salvee1996
نقل از: salvee1996 الان شما داری دقیقا به سیستمی که متخصص سرکوبه اعلان جنگ میدی ؟ حالا گیرم یه گردان روهم بردی رو هوا ، به بعدش و فاجعه ای که درست میشه فکر کردی ؟ دقیقا اونها هم منتظر این هستن که یه عده محدودی سلاح دست بگیرن تا با وحشیانه ترین شکل ممکن سرکوبشون کنن . در هر صورت شما برنده نیستی

بله!البته ما تیر اولو شلیک نخواهیم کرد!

ما همین الان هم تو فاجعه ایم!ترامپ میخواد انقدر ایرانو بگاد تا مردم دست به کار بشن و بدون این که اونا کاری کنن نظام ساقط شه!

ما محکومیم!به هر حال کشور دچار بحران میشه و من ترجیح میدم مزدورای نظام بمیرن تا مردم!غیر مسلح بودن جلوی اینا حکم خودکشی رو داره!

ما برنده نیستیم!هیچکس برنده نیست!تلفات زیاده ولی دیگه جایی برای این کثافتا وجود نداره…

همینکه شلیک کنی کافیه دیگه مهم نیست اول کی شلیک کرده . اگر این قیام مسلحانه کنترل بشه اونوقته که یک دلیل موجه برای هر توحش و سرکوبی دارن . چیزی که در حال حاضر فراهم نشده .

اگر هم کنترل نشه ترامپ مطمئنا ازینکه ایران درگیر یک جنگ داخلی و احیانا تجزیه بشه خیلی خوشحال تر میشه ، به خصوص که با وجود دو نیروی نظامی رقیب در ایران ابعاد ویرانی رو نمیشه حتی تصور کرد .

تقریباهمه موافقن که با اعتراضات و اعتصابات سراسری ( واقعا سراسری!) کار تمومه . اما مشکل اینه ملت اتحاد ندارن ، اتحاد ندارن چون درد مشترک ندارن … شاید اگر وضع همینطور ادامه پیدا کنه اون درد مشترک هم پیدا بشه …
اما در هر صورت قیام مسلحانه حتی با داشتن تجهیزات مدرن و نفرات (تو ایران امروز) نتیجه نمیده ، دیگه قیام کور و بی هدف جای خود …

بحث سر قیام نیست!سر کشتار و قتل عامه!من فتوای جهاد صادر نکردم!

دیکتاتورها همیشه شکست میخورن…وقتی چریکهای کوبایی با تعداد خیلی کمتر از دشمن،به هاوانا (پایتخت) رسیدن ارتش سی هزار نفری باتیستا فرار کرد،بدون هیچ مقاومتی…دیکتاتورها طرفداری ندارند!

چریکهای ویت کنگ دهن امریکارو با ساده ترین چیزهای ممکن گاییدن!انقدر ندار بودن که با چیزایی که خود امریکایی ها دور مینداختن تله های انفجاری و… میساختن و اونارو میکشتن!تجهیزات مهم نیست!مهم ارادس!

متاسفانه امیدی به اتحاد مردم یا پیروزی اعتصابات ندارم،اما فتوایی برای صادر کردن هم ندارم!بحث سر دفاعه نه حمله!

شما میگی دفاع ، من هم میگم دفاع ، اما گفتن من و شما مهم نیست . مهم اون برچسب محارب و مخل امنیتیه که میخوره رو پیشونیت و شاید بعدا متعجب بشی که چرا مردم ناراضی دارن از سرکوبت حمایت هم میکنن !

تا وقتی نفت هست میتونن " مشتی رند را سیم دهند " و دهن ملت روسرویس کنن . لازم باشه از برادران محور مقاومتی هم استفاده میکنن .

وضعیت امروز ما با جنگ ویتنام کاملا فرق میکنه ، اصلا هیچ نقطه اشتراکی وجود نداره که بشه مقایسه کرد و نتیجه گرفت . داعش هم با سیصد نفر موصل رو تصرف کرد . میشه نتیجه خاصی ازش گرفت ؟

من نظرم اینه یا باید (اکثریت قابل توجهی از جامعه) به این نتیجه برسن که چی میخوان و روی یک راه کم هزینه متمرکز بشن ، یا اینکه با شرایط بسازن . راه سومی وجود نداره .

اگه نفت نباشه چی؟

صحیح،دو جنگ رو نمیشه با هم مقایسه کرد،نکتش فقط در مورد قدرت ارادس،در مورد داعش هم مطمىن نیستم که سیصد نفر بوده باشن،ولی اگه راست باشه…

کم هزینه ترین راه مردنه!اما برای چی؟چجوری میشه با این شرایط سازگار شد؟

فکر نمیکنم در عمل صادرات نفت ایران صفر بشه . ولی اگر روزی به شرایط بحرانی برسن حدس میزنم چربش میکنن … ترامپ به نرمش راضی نمیشه … به هر حال حفظ نظام اوجب واجباته

مخالفم ، راستش من فعلا مردن رو راه نمیدونم که بخوام هزینه ش رو بررسی کنم . البته هرکس متناسب با شرایطش حرف میزنه . ولی باید یک دید جمعی و عمومی هم داشت . و راستش رو هم بخواید همین الان ملت عزیز و شریف در حال سازگار شدن هستن . دیگه حکومت باید دقیقا چه میکرد ؟ واقعا خط قرمز این ملت کجاست ؟ به کجا برسیم بهمون بر میخوره ؟
اگر کسی جواب این سوال ها رو بدونه شاید بتونه راهکاری برای اتحاد مردم پیدا کنه . چون حتی در افکار چریکی شما هم نیاز به اتحاد هست ، اتحادی به مراتب سخت الوصول! تر از یه اعتراض معمولی .

2 ❤️

2018-07-10 07:19:06 +0430 +0430

چون لیدر و رهبری وجود نداره برای اعتراضات و تجمعات الان شلوغی و تظاهرات فقط تلفات میده
میگیرن میبرن میزنن میکنن میکشن
الان فقط باید نافرمانی انجام بشه تا روی مردم به حکومت باز بشه
روی مردم که باز بشه اونوقت میشه تظاهرات کرد

0 ❤️

2018-07-12 16:05:07 +0430 +0430
نقل از: Lighting داداش فکر نکنم با کشتن ( این نوع کشتار دسته جمعی که وسایلش رو نشون میدی ) چیزی درست بشه من با کشتن اعضای رده بالای نظام مشکلی ندارم ، مثل رهبر ، رئیس جمهور ، رئیس سپاه و ... ولی فکر کنم میخوای سربازا رو هم بکشی اونا هم مثل ما هستن ، فقط در جهت اشتباه

خو در یکی از مقالات به مبحث ترور و…هم اشاره شده!

سربازی که به دستور امثال اینا هموطناشو بکشه دیگه خونش حلاله!من باشم فرمانده ای که این دستورو میده میکشم!گاهی کار درست،با کاری که باید انجام بشه فرق میکنه!

1 ❤️

2018-10-16 12:02:07 +0330 +0330

دوستان گل
تو برهه‌ای حساس از زمان زندگی میکنیم ، لطفا بجای سایتهای اینچنینی به
توییتر
بیاید تا با بقیه دوستان همصدا بشید که بتونیم ایران رو پس بگیریم و آزادانه زندگی کنیم.
توییتر امنه و جاییه که هم همصدا پیدا کنیم ،هم متحد بشیم ، هم صدامون رو به گوش دنیا برسونیم
به توییتر بیاید
و
این پیام رو بازنشر بدید لطفا
برای ایران‌مون…

1 ❤️

2018-10-22 00:57:48 +0330 +0330
نقل از: Ryder
نقل از: Deadlover4 میخوایم به بحث اصلی و تخصصی یعنی مواد منفجره برسیم،اما قبلش...

مواد منفجره مواد پر انرژی هستن که بسته به حساسیت شون به ترتیب به سه دسته چاشنی ها (حساس ترین) بوستر ها (قوی ترین) و خرج اصلی (بخش اصلی) تقسیم میشن…در صورت دسترسی داشتن به مواد شیمیایی،حتی ساده ترینشون میتونین بمب های موثری بسازین،پس اگه خودتون یا دوستانتون به مواد شیمیایی دسترسی داره کم کاری نکنید!این مباحث نیازمند علاقه به علم شیمیه…اینجا ساده ترین شکل سنتز هر کدوم از این مواد رو بهتون اموزش میدم…اما همین اول باید به مهمترین نکته تو سنتز مواد منفجره اشاره کنم،کنترل دما!موقع ساختن مواد منفجره حساسی مثل چاشنی ها،استر نیترات ها و…نباید اجازه بدین دما از یه حدی بیشتر بشه چون اوضاع خطرناک میشه…من هیچوقت اجازه نمیدم دمای محلولی که روش کار میکنم از ده درجه بیشتر بشه…البته تو سنتز موادی مثل tnt,tnp,rdx گاهی باید یه مدت دمارو روی یه دمای خاص نگه داشت،به هرحال…راستی!جدای این که برای بگا نرفتنتون باید باید این کارارو تو محیط باز یا زیر هود انجام بدین باس بگم که بعد ساختن مواد منفجره (چون اکثرشون با اسیدها ساخته میشن) باید ماده رو شست و شو داد تا از اسید پاک بشه چون باقی موندن اسید تو ماده ناپایدارش میکنه…با روش شست و شوی این مواد هم اشنا میشین…

چاشنی ها:مواد منفجره حساسی هستن که به شعله،اصطحکاک،ضربه و گرما واکنش نشون میدن و منفجر میشن…از جمله چاشنی های ساده با ساخت راحت میشه به استون پروکسید،فولمینات های نقره و جیوه،hmtd،ازیدها و استیلید نقره اشاره کرد…

تری استون تری پروکسید:بلورهای ریز سفید رنگی با سرعت انفجار (vod) 5000m/s که عملا از اکثر چاشنی ها بیشتره به سادگی از واکنش هیدروژن پروکسید 35% (اب اکسیژنه) و استون ساخته میشه،در عمل برای بازده بیشتر (واکنش موازنه شده نیست) از نسبت سه (تو سایتای فارسی دو نوشته شده) به یک پروکسید به استون،در حضور ده درصد از حجم کل محلول اسید سولفوریک غلیظ ساخته میشه ولی در صورت عدم دسترسی به اسید سولفوریک میشه از هیدروکلریک اسید ازمایشگاهی یا بازاری (جوهر نمک) استفاده کرد،میگم میشه چون خودم خیلی وقتا به اسید سولفوریک دسترسی نداشتم و از جوهرنمک استفاده کردم…اگه میخواین از جوهر نمک استفاده کنین باید به اندازه یک پنجم محلول کل از اسید استفاده کنید. (مثلا برای محلول چهارصد سی سی سه به یک،از شصت سی سی جوهرنمک استفاده کنید،استفاده از اسید ازمایشگاهی (hcl32%) بهتر جواب میده)

خب،فکر کنید میخواید tatp بسازین…یه بشر یه لیتری بردارین،سیصد میلی لیتر پروکسید و صد میلی لیتر استون رو با هم مخلوط کنین و هم بزنین…بزارینش تو فریزر (برای نیم ساعت)…چون کاتالیزور واکنش هنوز استفاده نشده مشکلی پیش نمیاد…

تا سرد شدن مخلوط،(یه لگن کوچیک یا هر ظرف دیگه تو همون ابعاد و ترجیحا فلزی)رو بردارین و توشو پر از یخ کنید،یه مقدار اب سرد بریزین تو لگن و بشر رو از فریزر در بیارین و بزارینش تو لگن…شصت_هفتاد سی سی hcl رو به بشر اضافه کنین و با یه همزن شیشه ای هم بزنید،پنج دقیقه هم زدن رو ادامه بدین،میتونید با بردن دستتون بالای بشر گرمای خروجی رو حس کنید…واکنش در حال انجامه!لگن رو یه گوشه سرد و خنک ول کنید (دور از چشم بقیه!) و هر دو سه ساعت یکبار برین سراغش،چند دقیقه همش بزنین و هر بار با دیدن حجم بیشتر ماده خرکیف بشین!^-^

بعد از تقریبا شونزده ساعت برین سراغ بشر،از لگن درش بیارین،به کمک کاغذ صافی یا پارچه لباس محلولو صاف کنید،پودرهای جمع شده رو برگردونید تو بشر و روش یکم اب سرد بریزین تا باقی مونده اسیدو بشوره و بعد دوباره محلولو صاف کنید…با دو سه بار تکرار این مرحله استون پروکسید عاری از اسید میشه و الان میشه این پودر رو به مدت طولانی (ماکزیموم یک سال) و با امنیت تمام توی یه ظرف ریخت و ظرفو پر اب کرد تا زیر اب نگهداری بشه…هر موقع هم که نیاز به استفاده از ماده بود میشه به مقدار لازم ورش داشت،خشک و استفادش کرد…
.
.
.
.
.
.
.
.
.
فولمینات ها:فولمینات هایی که به عنوان چاشنی استفاده میشن فولمینات های نقره و جیوه هستن که امروزه از فولمینات نقره بابت گرونتر،ناپایدارتر و ضعیفتر بودنش نسبت به نمک جیوه ای دیگه (جز توسط اماتورها) استفاده نمیشه…

فولمینات جیوه از واکنش نیترات جیوه با اتانول در حضور نیتریک اسید به عنوان کاتالیزور ساخته میشه…نیترات جیوه چیز کمیابیه،به جای گشتن دنبالش باید جیوه پیدا کنین،با نیتریک اسید (به علت خروج گاز NO2 و تجزیه شدن نیتریک اسید مقدار مصرفی اسید نیتریک چند برابر فرم موازنه شده باید باشه) واکنشش بدین و بعد الکل رو بهش اضافه کنین تا واکنش شروع بشه و بعد اتمام واکنش،فولمینات نامحلول رو با فیلترکردن جدا کنید…لطفا به فیلم توجه کنید…

سنتز فولمینات جیوه

.
.
.
.
.
.

ازیدها:شاخه N3…اصلی ترین ازیدی که در ساخت چاشنی ها استفاده میشه ازید سربه چون به نسبت ازیدهای مس و نقره پایدارتره…ازید سرب از واکنش سدیم یا پتاسیم ازید یا هیدرازوییک اسید (HN3 که فوق العاده سمی و قابل انفجاره) با یه نمک محلول سرب (مثل نیترات) تو یه محلول ابی به دست میاد…فقط مشکلی که تو سایت های ایرانی بهش اشاره نشده اینه که ما از کدوم گوری باید ازید قلیایی گیر بیاریم!هیچ بقالی تو بساطش نداره!در فیلم های زیر اموزش سنتز ازیدها و مواد پایشون گذاشته شده،باید بگم که ساخت این مواد به تجهیزات ازمایشگاهی زیادی نیاز داره و کسی جز یه خوره شیمی نمیتونه بره دنبالش…اما یه نکته،شما میتونین بدون داشتن بالن و ست تقطیر،هیدرازین سولفات بسازین و با همون به هیدرازوییک اسید و ازید سرب برسین…

فیلمهایی که میبینین به ترتیب

سنتز سدیم ازید

سنتز سدیم ازید

سنتز هیدرازوییک اسید

سنتز هیدرازوییک اسید

سنتز هیدرازین سولفات

سنتز هیدرازین سولفات

سنتز ایزوپروپیل نیتریت

سنتز ایزوپروپیل نیتریت

هستن که مورد سوم اصلی ترین ماده این واکنش هاست…به شخصه خودم ترجیح میدم از ازیدها به عنوان چاشنی استفاده کنم چون با وجود سمی بودن،نسبت به بقیه چاشنی ها پایداری و چگالی بیشتری دارن…

هان !؟

اسید لیتانوکمات بریزیم تو پدیم ستاسیم !؟ بعد ازید میشه !؟ اونوقت ازید چیه !؟

میخونیش فرزند…به موقعش میفهمی…

0 ❤️

2018-10-22 19:40:52 +0330 +0330
نقل از: Deadlover4 میخوایم به بحث اصلی و تخصصی یعنی مواد منفجره برسیم،اما قبلش...

مواد منفجره مواد پر انرژی هستن که بسته به حساسیت شون به ترتیب به سه دسته چاشنی ها (حساس ترین) بوستر ها (قوی ترین) و خرج اصلی (بخش اصلی) تقسیم میشن…در صورت دسترسی داشتن به مواد شیمیایی،حتی ساده ترینشون میتونین بمب های موثری بسازین،پس اگه خودتون یا دوستانتون به مواد شیمیایی دسترسی داره کم کاری نکنید!این مباحث نیازمند علاقه به علم شیمیه…اینجا ساده ترین شکل سنتز هر کدوم از این مواد رو بهتون اموزش میدم…اما همین اول باید به مهمترین نکته تو سنتز مواد منفجره اشاره کنم،کنترل دما!موقع ساختن مواد منفجره حساسی مثل چاشنی ها،استر نیترات ها و…نباید اجازه بدین دما از یه حدی بیشتر بشه چون اوضاع خطرناک میشه…من هیچوقت اجازه نمیدم دمای محلولی که روش کار میکنم از ده درجه بیشتر بشه…البته تو سنتز موادی مثل tnt,tnp,rdx گاهی باید یه مدت دمارو روی یه دمای خاص نگه داشت،به هرحال…راستی!جدای این که برای بگا نرفتنتون باید باید این کارارو تو محیط باز یا زیر هود انجام بدین باس بگم که بعد ساختن مواد منفجره (چون اکثرشون با اسیدها ساخته میشن) باید ماده رو شست و شو داد تا از اسید پاک بشه چون باقی موندن اسید تو ماده ناپایدارش میکنه…با روش شست و شوی این مواد هم اشنا میشین…

چاشنی ها:مواد منفجره حساسی هستن که به شعله،اصطحکاک،ضربه و گرما واکنش نشون میدن و منفجر میشن…از جمله چاشنی های ساده با ساخت راحت میشه به استون پروکسید،فولمینات های نقره و جیوه،hmtd،ازیدها و استیلید نقره اشاره کرد…

تری استون تری پروکسید:بلورهای ریز سفید رنگی با سرعت انفجار (vod) 5000m/s که عملا از اکثر چاشنی ها بیشتره به سادگی از واکنش هیدروژن پروکسید 35% (اب اکسیژنه) و استون ساخته میشه،در عمل برای بازده بیشتر (واکنش موازنه شده نیست) از نسبت سه (تو سایتای فارسی دو نوشته شده) به یک پروکسید به استون،در حضور ده درصد از حجم کل محلول اسید سولفوریک غلیظ ساخته میشه ولی در صورت عدم دسترسی به اسید سولفوریک میشه از هیدروکلریک اسید ازمایشگاهی یا بازاری (جوهر نمک) استفاده کرد،میگم میشه چون خودم خیلی وقتا به اسید سولفوریک دسترسی نداشتم و از جوهرنمک استفاده کردم…اگه میخواین از جوهر نمک استفاده کنین باید به اندازه یک پنجم محلول کل از اسید استفاده کنید. (مثلا برای محلول چهارصد سی سی سه به یک،از شصت سی سی جوهرنمک استفاده کنید،استفاده از اسید ازمایشگاهی (hcl32%) بهتر جواب میده)

خب،فکر کنید میخواید tatp بسازین…یه بشر یه لیتری بردارین،سیصد میلی لیتر پروکسید و صد میلی لیتر استون رو با هم مخلوط کنین و هم بزنین…بزارینش تو فریزر (برای نیم ساعت)…چون کاتالیزور واکنش هنوز استفاده نشده مشکلی پیش نمیاد…

تا سرد شدن مخلوط،(یه لگن کوچیک یا هر ظرف دیگه تو همون ابعاد و ترجیحا فلزی)رو بردارین و توشو پر از یخ کنید،یه مقدار اب سرد بریزین تو لگن و بشر رو از فریزر در بیارین و بزارینش تو لگن…شصت_هفتاد سی سی hcl رو به بشر اضافه کنین و با یه همزن شیشه ای هم بزنید،پنج دقیقه هم زدن رو ادامه بدین،میتونید با بردن دستتون بالای بشر گرمای خروجی رو حس کنید…واکنش در حال انجامه!لگن رو یه گوشه سرد و خنک ول کنید (دور از چشم بقیه!) و هر دو سه ساعت یکبار برین سراغش،چند دقیقه همش بزنین و هر بار با دیدن حجم بیشتر ماده خرکیف بشین!^-^

بعد از تقریبا شونزده ساعت برین سراغ بشر،از لگن درش بیارین،به کمک کاغذ صافی یا پارچه لباس محلولو صاف کنید،پودرهای جمع شده رو برگردونید تو بشر و روش یکم اب سرد بریزین تا باقی مونده اسیدو بشوره و بعد دوباره محلولو صاف کنید…با دو سه بار تکرار این مرحله استون پروکسید عاری از اسید میشه و الان میشه این پودر رو به مدت طولانی (ماکزیموم یک سال) و با امنیت تمام توی یه ظرف ریخت و ظرفو پر اب کرد تا زیر اب نگهداری بشه…هر موقع هم که نیاز به استفاده از ماده بود میشه به مقدار لازم ورش داشت،خشک و استفادش کرد…
.
.
.
.
.
.
.
.
.
فولمینات ها:فولمینات هایی که به عنوان چاشنی استفاده میشن فولمینات های نقره و جیوه هستن که امروزه از فولمینات نقره بابت گرونتر،ناپایدارتر و ضعیفتر بودنش نسبت به نمک جیوه ای دیگه (جز توسط اماتورها) استفاده نمیشه…

فولمینات جیوه از واکنش نیترات جیوه با اتانول در حضور نیتریک اسید به عنوان کاتالیزور ساخته میشه…نیترات جیوه چیز کمیابیه،به جای گشتن دنبالش باید جیوه پیدا کنین،با نیتریک اسید (به علت خروج گاز NO2 و تجزیه شدن نیتریک اسید مقدار مصرفی اسید نیتریک چند برابر فرم موازنه شده باید باشه) واکنشش بدین و بعد الکل رو بهش اضافه کنین تا واکنش شروع بشه و بعد اتمام واکنش،فولمینات نامحلول رو با فیلترکردن جدا کنید…لطفا به فیلم توجه کنید…

سنتز فولمینات جیوه

.
.
.
.
.
.

ازیدها:شاخه N3…اصلی ترین ازیدی که در ساخت چاشنی ها استفاده میشه ازید سربه چون به نسبت ازیدهای مس و نقره پایدارتره…ازید سرب از واکنش سدیم یا پتاسیم ازید یا هیدرازوییک اسید (HN3 که فوق العاده سمی و قابل انفجاره) با یه نمک محلول سرب (مثل نیترات) تو یه محلول ابی به دست میاد…فقط مشکلی که تو سایت های ایرانی بهش اشاره نشده اینه که ما از کدوم گوری باید ازید قلیایی گیر بیاریم!هیچ بقالی تو بساطش نداره!در فیلم های زیر اموزش سنتز ازیدها و مواد پایشون گذاشته شده،باید بگم که ساخت این مواد به تجهیزات ازمایشگاهی زیادی نیاز داره و کسی جز یه خوره شیمی نمیتونه بره دنبالش…اما یه نکته،شما میتونین بدون داشتن بالن و ست تقطیر،هیدرازین سولفات بسازین و با همون به هیدرازوییک اسید و ازید سرب برسین…

فیلمهایی که میبینین به ترتیب

سنتز سدیم ازید

سنتز سدیم ازید

سنتز هیدرازوییک اسید

سنتز هیدرازوییک اسید

سنتز هیدرازین سولفات

سنتز هیدرازین سولفات

سنتز ایزوپروپیل نیتریت

سنتز ایزوپروپیل نیتریت

هستن که مورد سوم اصلی ترین ماده این واکنش هاست…به شخصه خودم ترجیح میدم از ازیدها به عنوان چاشنی استفاده کنم چون با وجود سمی بودن،نسبت به بقیه چاشنی ها پایداری و چگالی بیشتری دارن…

هان !؟

اسید لیتانوکمات بریزیم تو پدیم ستاسیم !؟ بعد ازید میشه !؟ اونوقت ازید چیه !؟

میخونیش فرزند…به موقعش میفهمی…

من ترک تحصیل کردم عزیزم ! هیچوقت نمیخونم …!

تو دیگه چرا سمیه!:(

0 ❤️

2018-10-22 19:46:02 +0330 +0330

آقا مخالفت نمیکنم با اصل موضوع
ولی یه سوال دارم، شماها خانواده هاتون تو ایران زندگی میکنن دیگه؟ بچه کوچیکم تو خانوادتون هست؟
آموزش مولتوف، مواد منفجره و بمب؟ ما میگیم اگه چیزی بشه حزب اللهیای نفهمو چیکار کنیم ایرانو به گند نکشن، شمام کمکشون میکنید ایرانو میدون جنگ کنید؟
اگه یه بچه این آموزشارو ببینه خودشو چند نفرو منفجر کنه چجوری شب خوابتون میبره؟

1 ❤️

2018-10-22 19:52:46 +0330 +0330
نقل از: GodPleaseNoo آقا مخالفت نمیکنم با اصل موضوع ولی یه سوال دارم، شماها خانواده هاتون تو ایران زندگی میکنن دیگه؟ بچه کوچیکم تو خانوادتون هست؟ آموزش مولتوف، مواد منفجره و بمب؟ ما میگیم اگه چیزی بشه حزب اللهیای نفهمو چیکار کنیم ایرانو به گند نکشن، شمام کمکشون میکنید ایرانو میدون جنگ کنید؟ اگه یه بچه این آموزشارو ببینه خودشو چند نفرو منفجر کنه چجوری شب خوابتون میبره؟

در مورد شیطنت بچه ها میدونم که این سایت پر بچه جغله اس…فقط امیدوارم که خودشونو بگا ندن!اگه با منطق شما فکر کنیم تو خونه ها نباس چاقو باشه چون ممکنه ادمارو بگا بده…

در مورد احتمال وقوع جنگ…اطلاعات این تاپیک برای افرادیه که زدن به سیم اخر…ادمایی که حاضرن بجنگن و خون بدن ولی تو این گه دونی زندگی نکنن…برای ما دیگه راهی جز انتحار باقی نمونده،اصلاح در این حکومت هیچ معنی نداره،دیگه بسه…

2 ❤️

2018-10-22 19:57:46 +0330 +0330
نقل از: GodPleaseNoo آقا مخالفت نمیکنم با اصل موضوع ولی یه سوال دارم، شماها خانواده هاتون تو ایران زندگی میکنن دیگه؟ بچه کوچیکم تو خانوادتون هست؟ آموزش مولتوف، مواد منفجره و بمب؟ ما میگیم اگه چیزی بشه حزب اللهیای نفهمو چیکار کنیم ایرانو به گند نکشن، شمام کمکشون میکنید ایرانو میدون جنگ کنید؟ اگه یه بچه این آموزشارو ببینه خودشو چند نفرو منفجر کنه چجوری شب خوابتون میبره؟

در مورد شیطنت بچه ها میدونم که این سایت پر بچه جغله اس…فقط امیدوارم که خودشونو بگا ندن!اگه با منطق شما فکر کنیم تو خونه ها نباس چاقو باشه چون ممکنه ادمارو بگا بده…

در مورد احتمال وقوع جنگ…اطلاعات این تاپیک برای افرادیه که زدن به سیم اخر…ادمایی که حاضرن بجنگن و خون بدن ولی تو این گه دونی زندگی نکنن…برای ما دیگه راهی جز انتحار باقی نمونده،اصلاح در این حکومت هیچ معنی نداره،دیگه بسه…

این طرز فکر از ریشه اشتباهه
اینطور فرق تو با اینا چیه؟ درسته چاقو باید باشه ولی کسی نگفته هرکیو خوشمون نیومد الله اکبر گویان سر ببریم
اگه قراره تروریست ، انتحاری و جنگ طلب باز هم به کشور حکومت کنن چرا همینارو نگه نداریم که یه سری خون کمتر بدیم؟ =))))))))
قول میدم کسایی با این طرز فکر رو کار بیان دیکتاتوری به مراتب خیلی زیاد بدتری در انتظار خواهیم داشت

0 ❤️

2018-10-23 08:48:09 +0330 +0330
نقل از: GodPleaseNoo

اینطور فرق تو با اینا چیه؟ درسته چاقو باید باشه ولی کسی نگفته هرکیو خوشمون نیومد الله اکبر گویان سر ببریم
اگه قراره تروریست ، انتحاری و جنگ طلب باز هم به کشور حکومت کنن چرا همینارو نگه نداریم که یه سری خون کمتر بدیم؟ =))))))))
قول میدم کسایی با این طرز فکر رو کار بیان دیکتاتوری به مراتب خیلی زیاد بدتری در انتظار خواهیم داشت

عزیز دل برادر…اقدامات امثال من برای یه دوره کوتاهه که حکومت کله پا و اوضاع درست بشه…حکومت بعدی پر از کونده هایی که با کسشعراتی مثل دین ملتو میگان و خودشونو مثل گاو پروار میکنن نخواهد بود…من دیوونه نیستم،من فقط یه وضعیت بحرانی ام!مثل خیلیای دیگه…به حد کافی تحقیر شدیم،دیگه بسه…

1 ❤️

2018-10-23 09:56:14 +0330 +0330

عزیز دل برادر…اقدامات امثال من برای یه دوره کوتاهه که حکومت کله پا و اوضاع درست بشه…حکومت بعدی پر از کونده هایی که با کسشعراتی مثل دین ملتو میگان و خودشونو مثل گاو پروار میکنن نخواهد بود…من دیوونه نیستم،من فقط یه وضعیت بحرانی ام!مثل خیلیای دیگه…به حد کافی تحقیر شدیم،دیگه بسه…

اقدامات حرومزاده ای مثل نواب صفوی هم قرار بود برا یه دوره کوتاه باشه تا طبق ایده خودشون “اوضاع درست بشه”

همینطور به تیربار بستن های اول انقلاب

همینطور بالا رفتن از دیوار سفارت

همینطور آتیش زدن سینما رکس

یه بار دیدیم وحوش بی‌مغز چه بلایی سر این کشور آوردن، و نیازی به تفکرات داعشی تو نداریم

برا یه بار که شده برو در مورد چنتا انقلاب قدرتمند و موفق جهان تحقیق کن، بخون و فکر کن و به جای بازو یکبار مغزتو به کار بنداز

با تبدیل کشور به میدون جنگ فقط جوونا رو تیکه پاره میکنید، جوونایی که میتونن به درست کردن کشور کمک کنن، وگرنه هیچوقت با “بمب دست ساز” نمیشه جلوی ارگانی مثل سپاه وایساد

راه چیز دیگس و امیدوارم بهش پی ببری

0 ❤️

2018-10-23 13:43:02 +0330 +0330

اقدامات حرومزاده ای مثل نواب صفوی هم قرار بود برا یه دوره کوتاه باشه تا طبق ایده خودشون “اوضاع درست بشه”

همینطور به تیربار بستن های اول انقلاب

همینطور بالا رفتن از دیوار سفارت

همینطور آتیش زدن سینما رکس

یه بار دیدیم وحوش بی‌مغز چه بلایی سر این کشور آوردن، و نیازی به تفکرات داعشی تو نداریم

برا یه بار که شده برو در مورد چنتا انقلاب قدرتمند و موفق جهان تحقیق کن، بخون و فکر کن و به جای بازو یکبار مغزتو به کار بنداز

با تبدیل کشور به میدون جنگ فقط جوونا رو تیکه پاره میکنید، جوونایی که میتونن به درست کردن کشور کمک کنن، وگرنه هیچوقت با “بمب دست ساز” نمیشه جلوی ارگانی مثل سپاه وایساد

راه چیز دیگس و امیدوارم بهش پی ببری

نواب صفوی یه احمق بود که حتی نمیدونست داره چه گهی میخوره!با اسلام ایرانو اباد کنه؟شاید بخوای این حرفو در مورد منم بزنی،ولی من دیوونه ام نه احمق!حداقل من میدونم از چی حرف میزنم!میدونم چه اتفاقاتی ممکنه بیفته و امادگیشو دارم!

من قرار نیست سفارت یا سینما اتیش بزنم یا جز انتقام گرفتن از این خارکسده ها که واقعا حقشونه بگا برن (برعکس ادمی مثل هویدا) کاری بکنم!خیلی باید احمق باشی اگه فکر کنی این حکومت بدون ریختن خون از بین میره!میخوای چیکار کنیم؟صبر کنیم تا ایران بشه سومالی و بعد خوردن کله پاچه ادم بریم سراغ مستراح جمکران و ضریح مقدس امام عنم و دعا کنیم که یه موجود موهوم،یه دلقک مرده مارو نجات بده؟میگی چیکار کنیم؟تظاهرات؟اعتصاب؟با ملت لاشخوری که منتظر مرده خواری ان؟افکار من داعشیه؟من قراره خودمو کلی (ادم) دیگه رو بکشم تا برم به جنده خونه ای به اسم بهشت تا کس بکنم؟قراره یه کثافتی به اسم مذهبو بچپونم تو کون ملت تا کنترلشون کنم؟داعشی؟واقعا؟

خب…انقلاب موفق؟اصلا چندتا انقلاب داریم…وایسا ببینم…فرانسه،روسیه،چین،کوبا،
الجزایر،ویتنام،امریکا و…کدومشون بدون کشتار و خونریزی بوده؟نکنه انتظار داری انقلاب نارنجی اوکراین تو ایران پیاده بشه؟اصلا اون انقلاب بود؟واقعا؟

واقعا فکر میکنی این جوونایی که میگی رو من میکشم یا این حکومت؟با قحطی و اعدام و مواد و بیکاری و…من قاتل این جوونام؟

جنگ چریکی معنیش اینه که چریک ها از نظر تسلیحاتی همیشه از ارتش ها ضعیفترن…ولی خار امریکا و فرانسه تو ویتنام،خار فرانسه تو الجزایر و خیلی حارهای دیگه در خیلی جاها توسط همین ابزارهای ساده گاییده شد…در مورد سپاه فک میکنی عن خاصیه؟فکر میکمی ارتش پشت ملتو خالی میکنه یا کل سپاهیا فداییان رهبرن؟میدونی این مملکت چقدر ادم ناراضی حتی داخل نهادهای نظامی داره؟

2 ❤️

2019-05-07 07:02:40 +0430 +0430

یه سری بحثارو دیدم و گفتم که شاید بد نباشه این تاپیکو بالا بیارم،به حد کافی توش بحث شده اما بزارید خطاب به یک سری افراد حکم حکومتی صادر کنم…

شما میتونید اموزش های این تاپیک،شخص من و افکارمو زیر سوال ببرید،اما شماها حق ندارید که گهخوری جون مردم رو بکنید،اگه شما نگران کشته شدن مردم در جریان حرکت های انقلابی هستید،محض اطلاعتون اگه سرتون رو از زیر برف بکشید بیرون میبینید که طی این چهل سال این رژیم ده ها و صدها هزار نفرو سلاخی کرده و هنوزم داره میکنه،رژیمی که زندانی های خودش که بعضیاشون چند سال از موعد ازادیشون گذشته بود رو تو سال 67 قتل عام کرد،اون همه ترور رو تو داخل و خارج کشور انجام داد،رژیمی که برای اعدام دخترای باکره بهشون تجاوز میکنه که بشه اعدامشون کرد…شماها کور نیستید،ادای ادمای کورو در نیارید،اینکار باعث نمیشه که کون سفید مفیدتون سالم بمونه،حتی اگه ما با بمب و اسلحه مردمو به کشتن ندیم بازم این حکومت چه عزیزان من و چه عزیزان شمارو شکنجه میکنه و میکشه…این یه جنگه،تلفات همیشه توش هست و برنده اونیه که بتونه تلفات خودشو پایین نگه داره،یه بمب صد نفرو میکشه،این صد نفرو خود حکومت هر روز داره میکشه!با افسردگی،با فقر،با خیلی چیزای دیگه…خودتونو به اون راه نزنید،راه برگشتی وجود نداره،به خودتون،به اون مردمی که دارید سنگشونو به سینه میزنید خیانت نکنید،چون با سکوت شماها،این شمایید که دارید مردمو میکشید نه این رژیم…

1 ❤️

2019-05-07 07:14:01 +0430 +0430

میشه جنگ نشه:( چونکه خشونت چیزه خوبی نیس:(

3 ❤️

2019-05-07 07:17:46 +0430 +0430

اگه یکم دقت کنی میبینی که چهل ساله تو جنگیم!

2 ❤️

2019-05-07 07:23:55 +0430 +0430

اول باید فکر این مردمو منفجر کرد… هنوز تو الفبای آزادی و ارزشی که داره موندن. خرافات و تعصبات بین همه اقشار وجود داره مثل طنابی که به گردن حیوون میبندن. همچین حرکتایی که تو دنبالشی اگه شروع هم بشه مطمعن باش به راحتی کنترلش میکنن. گاهی اوقات یه قلم میتونه از صدتا بمب و اسلحه کاراییش بیشتر داره.

0 ❤️

2019-05-07 07:26:43 +0430 +0430

ياد fight club افتادم! (dash)

2 ❤️

2019-05-07 07:30:13 +0430 +0430

من که خیلی وقته دنبال یه همچین موقعیتی ام تقریبا از تظاهرات قبلی

0 ❤️

2019-05-07 07:32:12 +0430 +0430
نقل از: strong_boy اول باید فکر این مردمو منفجر کرد... هنوز تو الفبای آزادی و ارزشی که داره موندن. خرافات و تعصبات بین همه اقشار وجود داره مثل طنابی که به گردن حیوون میبندن. همچین حرکتایی که تو دنبالشی اگه شروع هم بشه مطمعن باش به راحتی کنترلش میکنن. گاهی اوقات یه قلم میتونه از صدتا بمب و اسلحه کاراییش بیشتر داره.

ازادی فکر،نیاز به ازادی سیاسی و اجتماعی داره که با وجود این حکومت هیچوقت در سطح همگانی به دست نمیاد،اگه بدون اسلحه میشد کاری کرد من اول از همه داوطلب میشدم ولی چهل سال که هیچ،بیشتر از صد ساله که داریم میگیم و مینویسیم،دور و بر خودتو نگاه کن،چی میبینی؟وقتش که برسه،دیگه نمیتونن هیچی رو کنترل کنن،خودشون خودسونو کله پا میکنن و برای رسیدن به این وقت،چندتا وضعیت بحرانی مثل من لازمه…

1 ❤️

2019-05-07 07:46:04 +0430 +0430

نقل از: Deadlover4 اگه یکم دقت کنی میبینی که چهل ساله تو جنگیم!

دورسته :(

1 ❤️

2019-05-07 07:50:11 +0430 +0430

ای حنجره بریده،با خنجر مدارا

سرود تازه سر کن،از خشم مردم ما

از ارتداد شب ساز،بر خاک ما چه وحشت

ما از تبار خشمیم،با یک قبیله نفرت…

1 ❤️

2019-05-07 07:54:23 +0430 +0430
نقل از: strong_boy اول باید فکر این مردمو منفجر کرد... هنوز تو الفبای آزادی و ارزشی که داره موندن. خرافات و تعصبات بین همه اقشار وجود داره مثل طنابی که به گردن حیوون میبندن. همچین حرکتایی که تو دنبالشی اگه شروع هم بشه مطمعن باش به راحتی کنترلش میکنن. گاهی اوقات یه قلم میتونه از صدتا بمب و اسلحه کاراییش بیشتر داره.

ازادی فکر،نیاز به ازادی سیاسی و اجتماعی داره که با وجود این حکومت هیچوقت در سطح همگانی به دست نمیاد،اگه بدون اسلحه میشد کاری کرد من اول از همه داوطلب میشدم ولی چهل سال که هیچ،بیشتر از صد ساله که داریم میگیم و مینویسیم،دور و بر خودتو نگاه کن،چی میبینی؟وقتش که برسه،دیگه نمیتونن هیچی رو کنترل کنن،خودشون خودسونو کله پا میکنن و برای رسیدن به این وقت،چندتا وضعیت بحرانی مثل من لازمه…

میدونی حرکت تو شبیه چه نوع افرادیه؟ شبیه قمار بازی هستی که پولاشو باخته و آخر شب دیگه دار و ندارشو میزاره وسط میگه هر چی شد، شد چاره دیگه ای ندارم و همیشه هم دست آخرو میبازه. بدترین شکستو همیشه ادم وقتی میخوره که میخواد با یه حرکت بدون فکر شکست های قبلیشو جبران کنه> ملت ایران در حال حاضر زیر هزار تا پرچم جمع شدن. سلطنت طلب. لیبرال. مذهبی. چپ ..... از نظر مذهبی به همین شکل. تعصب قومیتی و ..... این مشکلات تضمینیه واسه بقای وضع موجود. هر کدوم از این تعصبات مثل یه طناب دور گردنمونه. اونی که میگه مبارزه میکنیم تا اسلامو از بین ببریم یه تضمینه واسه وضع موجود... چون یه گروه از ملتو جلوی یه گروهه دیگه قرار میده. اونی که میگه فلان حزب و گروه باید قدرتو تو دست بگیره خودش یه تضمینه و ... تو همین اعتراضاتدی ماه من بیرون رفتم یه گله گوسفندو دیدم که هر کدوم یه چیزی میخاست... خیلی راحتم طنابشونو کشیدنو با کمترین هزینه تموم

0 ❤️

2019-05-07 07:59:41 +0430 +0430
نقل از: strong_boy

میدونی حرکت تو شبیه چه نوع افرادیه؟ شبیه قمار بازی هستی که پولاشو باخته و آخر شب دیگه دار و ندارشو میزاره وسط میگه هر چی شد، شد چاره دیگه ای ندارم و همیشه هم دست آخرو میبازه. بدترین شکستو همیشه ادم وقتی میخوره که میخواد با یه حرکت بدون فکر شکست های قبلیشو جبران کنه> ملت ایران در حال حاضر زیر هزار تا پرچم جمع شدن. سلطنت طلب. لیبرال. مذهبی. چپ ..... از نظر مذهبی به همین شکل. تعصب قومیتی و ..... این مشکلات تضمینیه واسه بقای وضع موجود. هر کدوم از این تعصبات مثل یه طناب دور گردنمونه. اونی که میگه مبارزه میکنیم تا اسلامو از بین ببریم یه تضمینه واسه وضع موجود... چون یه گروه از ملتو جلوی یه گروهه دیگه قرار میده. اونی که میگه فلان حزب و گروه باید قدرتو تو دست بگیره خودش یه تضمینه و ... تو همین اعتراضاتدی ماه من بیرون رفتم یه گله گوسفندو دیدم که هر کدوم یه چیزی میخاست... خیلی راحتم طنابشونو کشیدنو با کمترین هزینه تموم

من قمارباز خوبیم،منو با اونایی که تا الان دیدی مقایسه نکن،مخصوصا وقتی که فکر میکنی که هدف من در حد چهارتا بمبگذاری سطحیه…

دوما،فعلا که با این وضع نمیشه از نظر فرهنگی کاری کرد،طاعونی به اسم مذهب به جون این مملکت افتاده که تا وقتی که این حکومت هست،اونم هست،اما تحریک اجتماعی جوابگوىه،این مردم نمیخوان باور کنن که دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن،وقتی که اینو بفهمن کار این حکومت یه شبه تمومه…

2 ❤️

2019-05-07 08:11:57 +0430 +0430
نقل از: strong_boy

من قمارباز خوبیم،منو با اونایی که تا الان دیدی مقایسه نکن،مخصوصا وقتی که فکر میکنی که هدف من در حد چهارتا بمبگذاری سطحیه…

دوما،فعلا که با این وضع نمیشه از نظر فرهنگی کاری کرد،طاعونی به اسم مذهب به جون این مملکت افتاده که تا وقتی که این حکومت هست،اونم هست،اما تحریک اجتماعی جوابگوىه،این مردم نمیخوان باور کنن که دیگه چیزی برای از دست دادن ندارن،وقتی که اینو بفهمن کار این حکومت یه شبه تمومه…

قمار باز خوب وجود نداره … مذهب طاعون نیست اونی که داره از مذهب استفاده میکنه طاعونه. شما میخوای مذهبو از بین ببری؟ نمیشه هیچ وقت نمیشه سنگ بزرگیه که نمیشه از بینش برد اما میشه از روش رد شد. من با مبارزه مشکلی ندارم اما همین الان هم کلی چیز واسه از دست دادن دارم به شخصه اگه قرار باشه روزی ریسک کنم میخوام که عاقلانه باشه. همون شهر خودت گنبدو مثال میزنم چون هم فارس و هم ترکمن دوستایی تو اون شهر داشتم یه زمانی و رفت و آمد میکردم. هر وقت مسئله و تعصب بین ترکمن و فارس. شیعه و سنی و بی دین حل شد همون شهر کوچیک شانسی واسه ازادی داره در غیر این صورت صدتا بمب هم بزاری فایده نداره و خود همین مردم پشت همو خالی میکنن یا بدتر به جون هم میوفتن حالا این قضیه رو گسترش بده واسه کل ایران. اگه فکر مردم درست شد احتیاجی به بمب هم نیست هر کدوم یه دونه سنگم پرتاپ کنن کار ته مونده هایی که قابل اصلاح نیستند تموم میشه…

0 ❤️

2019-05-07 08:24:08 +0430 +0430

اشتباه میکنی!قمارباز خوب وجود داره!

مذهب طاعونه!دین سرطان و خدا هم یک ننگیست برای بشریت!ولی حوصله بحث سر این مواردو ندارم…

توی گنبد اصولا مشکلی بین فارس و ترکمن وجود نداره،فرقی بین شیعه و سنی هم وجود نداره،از معدود شهراییه که وضعش نسبتا از نظر فرهنگی خوبه…اما بحث ما سر گنبد نیست،سر کل کشوره و حرفای جنابعالی رو هم نمیشه به کل کشور تعمیم داد…ضمنا ما وقتی برای اصلاحات فرهنگی و اجتماعی نداریم،اگه ایران دچار قحطی بشه تو نمیتونی فرهنگ تو رگای جامعه ای که مرده و زنده رو داره میخوره تزریق کنی!جامعه ایران یک جامعه به فاک رفتس،اما برای درمانش راهی جز براندازی این رژیم وجود نداره…

2 ❤️

2019-05-07 09:12:56 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 اشتباه میکنی!قمارباز خوب وجود داره!

مذهب طاعونه!دین سرطان و خدا هم یک ننگیست برای بشریت!ولی حوصله بحث سر این مواردو ندارم…

توی گنبد اصولا مشکلی بین فارس و ترکمن وجود نداره،فرقی بین شیعه و سنی هم وجود نداره،از معدود شهراییه که وضعش نسبتا از نظر فرهنگی خوبه…اما بحث ما سر گنبد نیست،سر کل کشوره و حرفای جنابعالی رو هم نمیشه به کل کشور تعمیم داد…ضمنا ما وقتی برای اصلاحات فرهنگی و اجتماعی نداریم،اگه ایران دچار قحطی بشه تو نمیتونی فرهنگ تو رگای جامعه ای که مرده و زنده رو داره میخوره تزریق کنی!جامعه ایران یک جامعه به فاک رفتس،اما برای درمانش راهی جز براندازی این رژیم وجود نداره…

چند صد سال جنگهای مذهبی وجود داشته کدوم دین از بین رفته تا به حال؟ منظور از مثال یه شهر اینه که تو کل کشور اختلافات خیلی بیشتره و … سوریه رو ببین مردم علیه بشار قیام کردن اما حاکمها جنگ رو تبدیل به جنگ مذهبی کردن و کشورو ویران کردن اما خودشون موندن تو ایران هم این مدل دقیقا قابل اجراست که آی مردم اینها با حکومت مشکل ندارن میخوان دین شمارو از بین ببرن. فرهنگ یه توصیه نیست برای تغییر لازمه. مگه نه چهل سال که هیچی 400سال دیگه هم با این روش هر حرکتی انجام شه خود مردمو جلوش قرار میدن و اجازه نمیدن. دارید تو زمین دشمن بازی میکنید اگه شما بودی و منم تو این سایت بودم خواهی دید که وضع مملکت 100 برابر بدتر میشه تو همین چند سال آینده اما آب از آب تکون نمیخوره حداقل با این وضعیت تا ده سال آینده هیچ حرکت تاثیر گذار یانجام نمیشه من این حرفو میزنم امیدوارم اشتباه باشه اما ازش مطمعنم

0 ❤️

2019-05-07 09:29:35 +0430 +0430

دین ها از بین نمیرن درست،ولی ضعیف که میشن!

جنگ سوریه رو هم حزب بعث به جنگ شیعه و سنی تبدیل نکرد،کونکش بازیای ج.ا و ع.س!اینارو به جون هم انداخت…این اتفاق تو ایران نمیفته چون اسلام مردم رادیکال نیست،چون جون ایرانی براش مهم تر از دینشه،ولی به هر حال،نگرشت به اینده رو دوست ندارم،چه بخواد درست باشه چه نه،جلوشو میگیرم!

2 ❤️

2019-05-07 09:34:16 +0430 +0430

Is loading …

0 ❤️

2019-05-07 09:42:59 +0430 +0430

#میتی عزیز

من مشکلی با مردن ندارم. اما باید ببینم بابت چی؟

اینو فکر کنم قبلاً هم گفته بودم↓

سال ۷۹ در سالگرد جنایت کوی دانشگاه جلوی سینما بهمن منو به همراه ۲۰۰ سیصد نفر گرفتن.

البته قبول دارم که اون حرکتم از روی نادونی بود و البته یک **حرکتِ کور ** اما نهایت تنهایی مخالفارو اونجا دیدم!

ملتِ شاسکول انگار دارن تیاتر نگاه میکنن:|

بعدشم که رفتم یه ۴۰ روزی آب خنک خوردم. تازه اونجا فهمیدم از صبح حدود ۳۰۰۰ نفرو گرفتن!

خلاصه کلام اینکه من پشت دستمو داغ کردم تا به هیچوجهِ من الوجوه جونمو واس این نامردهای بی وجود به خطر نندازم عزیز.

اولین هدف من مهاجرت از این خراب شده است و بس

3 ❤️

2019-05-07 09:44:59 +0430 +0430

اینکه مردم بزدلن مشکل منه،اما ربطی به من نداره عزیز!من کار خودمو میکنم،این جماعت هم وقتی ببینن اوضاع داره عوض میشه طبق معمول طرف برنده رو میگیرن…

1 ❤️

2019-05-07 10:13:52 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 دین ها از بین نمیرن درست،ولی ضعیف که میشن!

جنگ سوریه رو هم حزب بعث به جنگ شیعه و سنی تبدیل نکرد،کونکش بازیای ج.ا و ع.س!اینارو به جون هم انداخت…این اتفاق تو ایران نمیفته چون اسلام مردم رادیکال نیست،چون جون ایرانی براش مهم تر از دینشه،ولی به هر حال،نگرشت به اینده رو دوست ندارم،چه بخواد درست باشه چه نه،جلوشو میگیرم!

دقیقا باید دنبال این باشیم که ضعیف بشه و به ماهیت اصلی خودش برگرده مثل خیلی از جاها اما برای رسیدن به این هدف باید راه درست رو طی کرد نه اینکه کاری کنیم که یه لایه دفاعی اطرافش ایجاد بشه و ابزار بدیم دست کسایی که دارن ازش استفاده میکنن… با این وضعیت جلوش گرفته نمیشه به هر حال امیدوارم من اشتباه کنم و همین فردا همه چی تغییر کنه …

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «