نمیدونم چیم و چیکار باید کنم!

1403/03/04

سلام.
میخوام خودم و داستان خودم و تعریف کنم تا اینجایی که هستم، خودم نمیدونم چی هستم!
بچگیام ی پسر بور و سفید بودم،خوب بچگیهامون کلا خوشگل بودیم، کم کم رو به زشتی گراییدیم😁.ی بچه بور و سفید، تو ی خانواده معمولی.
پدر سرکار میرفت و مادرم خانه دار بود، ی داداش دارم که از من بزرگتره ۶ الی ۷ سالی.
موقعی که اول دبستان بودم، داداشم من و میمالوند و انگشت میکرد،از روی شلوار(موقعی که بابا نبود و مادر هم نبود).زور داداشم از من بیشتر بود و گولم میزد میگفت بخواب من میفتم روت بعد بلند میشم، فقط کسی نفهمه، منم خوب بچه بودم اصن نمیفهمیدم ینی چی، اینکار و میکردم و اونم میخوابید روم با شلوار و من نمیفهمیدم چه اتفاقی داره میفته.
یبار که روم خوابیده بود، یهو شلوارم و کشید پایین که به سرعت از زیرش اومدم بیرون و در رفتم و گفتم به همه میگم و کلی کولی گیری دراوردم و اونم کلی خواهش که نگو و زشته و ازین داستانا.
دوباره این اتفاق برام افتاد،البته بعد از کلی انگشت شدن و مالیده شدن از روی شلوار،اینبار خواستم از زیرش در برم که دیگه نزاشت و اون چیزی که لای پاش بود و گذاشت لای پای من و من هم تعجب کرده بودم که این چیه و چه کاریه هم گریه میکردم که از زیرش در برم. که در رفتم باز و اون اومد خواهش و ازین داستانا که گولم زد باز چیزی نگفتم.خودم هم نمیدونم چرا چیزی نمیگفتم.شاید بچه بودم و میگفتم واقعا زشته چجوری بگم…
واین کارا شده بود کار ما هروقت والدین خونه نبودن. دیگه جوری شده بودم خودم میکشیدم پایین میومد روم میزاشت لای پام.یادمه یبار ابش اومد ریخت لای پام و کون سفید و بچه گونم که کلی بدم اومد و غر زدم که چرا جیش کردی روم🥲
یک سال تا دوسال این بود کار ما تا دیگه خودم نزاشتم این اتفاق بیفته و فقط گاهی انگشت میشدم از رو شلوار. و دیگه این اتفاق کم و کم و کمتر شد و با بزرگتر شدنم دیگه انگشتم کنسل کردم.نمیزاشتم انگشتم کنه و به شدت بدم میومد از کاراش.
تا ۷ الی ۸ سال پیش که میومدم تو شهوانی، علاقه پیدا کردم به مساله زنپوشی.فیلماش و میدیدم،گیف هاش،سیسی بودن،کونی بودن، و کلا راجع بهشون خیلی فیلم و مطلب میخوندم، انگاری ی علاقه ایی دارم به این اتفاق.نمیدونم شاید از بچگی توم مونده بود،شایدم ی حس تازه بود.
این حس با اومدن توی شهوانی هی بیشتر و بیشتر میشد تا جایی که میرفتم برای خودم جوراب شلواری شیشه ایی،سوتین،جوراب شیشه ایی بلند،ساق دست،شورت زنونه لامبادا،بند شورت میخریدم و ااز خودم عکس میگرفتم و میدیدم و خیلی حال میکردم.بماند که سر خرید این لباس ها چقدر اذیت میشدم.(یواشکی بگیر،اسماشون و بلد نبودم، اگه کسی میدید من و تو اون مغازه چون اشنا بودن همه زشت میشد،سایزهارو بلد نبودم ، اوردنش به اتاقم،پوشیدنشون،قایم کردنشون و…)
کم کم وقتی میپوشیدم و فیلمای سیسی یا گی میدیدم خودم و انگشت میکردم ببینم میشه، که اولش خیلی سخت و دردناک بود، اونایی که تجربه کردن میدونن. کم کم از انگشت رسید به ی شونه گرد داشتم دستش و میکردم توی کونم، به شدت درد میگرفت و بعدش نمیتونستم دستشویی کنم اصلا.
تو این دوره با لوبریکانت اشنا شدم.گرفتم دیدم عه، چه راحت لیز میخوره انگشتم میره تو و خوشم میومد. البته بعدش همیشه عذاب وجدان میگرفتم و پرتش میکردم بیرون لوبریکانت تازه خریده و حتی بعضی وقتا شورت اینام و مینداختم دور که نپوشم دیگه.
توی اتاقم ی صندلی داشتم پایش گرد و خوشگل بود و دراز، اون و داشتم امتحان میکردم که کردم توی کونم یهو به ی جا خورد، نا خوداگاه سریع خودم و کشیدم جلو و واقعا لرزیدم یک دقیقه و ی لذت خاصی داشت که فکر کنم همین لذت باحالی که داشت باعث شد همین روند و ادامه بدم هی.تا چند وقت با همین پایه حال میکردم و لذت میبردم، عین معتادا که هی میرن سمتش، ولی بعدش پشیمون میشدم.
همین صندلی ی دسته کلفت تر داشت که یبار اومدم امتحانش کنم خیلی دردم گرفت ولی به زور کردم توم.خیلی لذت داشت که ی چیز کلفت تر و کردم توم ولی خیلی سخت بود واقعا و وقتی رفت توی کونم دیدم دولم کووووووچیکه کوچیک شده!!!خلاصه کلی باهمین دسته حال میکردم و لوبریکانتم میزدم، هرچند بعدش واقعا برای دستشویی اذیت میشدم و انگار چاقو توی کونمه و خیلییییی میسوخت ولی بعد چند روز خوب میشد.
گاهی میخوابیدم رو تخت پاهام و میدادم بالا و جق میزدم ابم که میومد میریختم رو خودم یا تو دهنم و سریع خالی میکردمش.
دیگه خیلی وقت این کارم نکردم، ولی همچنان فیلم های گی که با بچه های کم سن هستن و سفیدن،سیسی های سفید و کوچولو، یا پورن هایی که توش دخترا کم سن هستن و سفید و میبینم و دوسشون دارم.
هم خودم و جای فاعله میزارم هم مفعوله و کلی حال میکنم و جق میزنم.
چند وقت پیش ی خاله پیدا شد رفتم پیشش، شروع کرد سوراخم و خوردن،انقدری بهم حال داد که ناله میکردم،اونم بیشتر ادامه داد و سوراخم و با انگشتش میمالوند، فقط حیف ناخون کاشته بود نمیتونست انگشتم کنه.در حیین مالیدن سوراخم سینه هامم خورد که من و از خود بیخود کرد و به شدت دوس داشتم اینکارش و آبم اومد.
حالا باز دوباره میخوام برم پیشش.هم دوست دارم برم هم میگم نه من اینجوری نیستم.

ولی واقعا نمیدونم الان چیم، جنسم چیه، چیکارم،فاعلم،مفعولم،اوبنه ایی شدم،کونیم؟ چی شدم و چی هستم؟🥲🥲🥲🥲
و به شدت درگیرم که آیا اون اتفاق بچگی باعث این داستانا شده یا باید برم آزمایش هورمون بدم شاید هورمونام بهم ریخته که اینکارو میکنم.

کسی اگه تجربه داره یا میدونه بهم بگه و راهنمایی کنه و صحبت کنیم راجع بهش.

1840 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-24 08:54:37 +0330 +0330

ببین از این کسشعرا ک کیمو چیم بکش بیرون هر کاری دوست داری ک برات یا برای کسی آسیب زا نیست انجام بده و از زندگیت لذت ببر
داداش منم مثل توهه فقط کسی بهش تجاوز نکرده هم کردنو دوست داره هم دادنو ووووو الانم بجا چایه میز وو برو ب همون داداش کس کش متجاوزت بده یه حالیم اون بکنه

2 ❤️

2024-05-24 08:56:54 +0330 +0330

باید چند جلسه بری مشاوره با گرایش تخصصی سکس تراپی مشکلت حل میشه

1 ❤️

2024-05-24 08:58:36 +0330 +0330

↩ Maryqueen22
هنوز انگار توی مغزم هست که نه، اینکارو نکن، بده و ازین داستانا.

اون دیگه رفته دنبال زندگیش، ولی اصلا دوست ندارم این اتفاق بیفته که باز بااون باشم.حس نفرت دارم بهش.
بیشتر انگار دوس دارم ی زن سن بالا باشه خیلی اروم و یواش بماله و حسم و ارضا کنه.
ولی همه اینا به شرطیه که خودم با خودم کنار بیام🥲

0 ❤️

2024-05-24 09:52:11 +0330 +0330

↩ Mardeideal
همچین چیزی توی تهران هست؟
آدم درستی هستن؟
تو این مسایل نمیشه به هرکسی اطمینان کرد.طرف ادم درستی نباشه ابروت و میبره.
ولی اگر باشه واقعا باید برم.
چون درگیرم.
نه واقعا اونوریم کامل، نه اینوریم کامل.

0 ❤️

2024-05-24 09:55:58 +0330 +0330

↩ Whitesissy24
بله دکترهای روان شناس با گرایش سکس تراپی با مجوز رسمی هستند همه شهرهای بزرگ هستند و تهران که زیاده مشکلت به راحتی حل شدنی هست نگران نباش ولی هر چه زودتر اقدام کن تو گوگل هم می توتی سرچ کنی ولی فقط دکتری که این گرایش رو کار کرده باشه

1 ❤️

2024-05-24 10:17:01 +0330 +0330

↩ Mardeideal
مرسی سرچ میکنم ببینم پیدا میشه🌹🌹🌹🌹

0 ❤️

2024-05-31 07:35:07 +0330 +0330

آقای محترم
سن من و نگاه کن تو بیو
به خودت و افکارت مسلط باش
اولن متاسفم برای برادرت، کاری نمیشه بکنی چون در هر صورت داداشته و کار اون روزای اون هم از سر نادانی و گمراهی بود
ولی با توام به خودت بیا تا دیر نشده
می خوام بهت بگم سمت دادن و مفعول بودن نرو
ببین چقد از افرادی که تو همین سایت هستن نوشتن که یه بار دادن لذتش مونده براشون بعدش دیگه شدن مفعول
بدون که مفعول بشی مرد بودنت و فاعل بودنت رو به مقدار بسیار زیادی از دست میدی
تغییر جنسیت که نمی تونی بدی ، می تونی؟
پس باید مخفیانه تو مسیری بیافتی که همش تضاد داری

1 ❤️

2024-06-04 09:11:33 +0330 +0330

↩ sinsman69
مرسی.
دقیقا همین مشکلاته که سمتش نرفتم.
نه اینکه نرفتم، مابین رفتن و نرفتن گیر کردم!
از یطرف میگم بدبختی داره تهش، از ی طرف انگاد ی کرمی توی وجودم ریخته شده که میگم برم.
دقیقا تغییر جنسیت هم نمیتونم بدم. و واقعا حرف درسته که تو مسیری. میفته ادم که همش در تضاده باهاش🥲🥲🥲

0 ❤️

2024-06-08 19:44:47 +0330 +0330

↩ Whitesissy24
از اول مرد افریده شدی
مرد باش تا انتهاش
باورکن هیچکس از کس کردن خسته نشده
فقط کافیه یه نگاه به پیرمرد ها بکنی و ببینی تو اون سن چقدر لذت میبرند

1 ❤️

2024-06-08 19:52:23 +0330 +0330

↩ smashhit
توی دوگانگی گیر کردم🥲🥲🥲🥲🥲🥲
کس هم دوست دارم
ولی ازونور اون حس لعنتیم باهامه

0 ❤️

2024-06-16 05:20:24 +0330 +0330

داداش اینقدر سخت نگیر.منم گرفتار این دوگانگی شده بودم.بنظر من ببین چی واقعا بهت لذت میده.همون کار رو بکن.
تو میتونی ظاهرا مثل یه مرد عادی زندگیتو بکنی.میتونی ببینی گرایشت توی سکس جه جوریه.مفعولی یا دو طرفه ای یا تمایل به زنپوشی داری و همه جوره حال میکنی.خلاصه خودت رو علاف این جرت و پرت ها که آی من مردم و این چه کاریه و فلان نکن.بذار غریزه واقعیت کار خودشو بکنه.
ظاهرا با این حالت هایی که تشریح کردی بنظرم میتونی یه زنونه پوش دو طرفه باشی.یه کیس مناسب پیدا کن و حالشو ببر.سخت نگیر
نمیدونم چه اصراریه که یه سری میکنن و همه ادم ها رو توی تفکر و عقاید خودشون دسته بندی میکنن.راحت باش و ازاد.

1 ❤️

2024-06-16 05:33:22 +0330 +0330

تو یک قربانی تجاوز هستی دوست من. اون برادر حرومزاده مسئول تمام مصائبیه که تحمل می کنی.
بخاطر تجاوز میل جنسی ات دچار انحراف شده. در این مورد تنها نیستی مبتلایان مرض ابنه اغلب شون مثل شما قربانی تجاوز در خردسالی هستن.
توصیه میکنم با یه روانشناس مطرح کن قضیه رو. توی خودت نگه ندار. قضیه تجاوز این برادر بی سیرت رو هم حتما با پدرومادرت مطرح کن تا اگه فرزند خردسال دیگه ای هست در خانواده جلوی این گرگ درنده نذارند. اصلا بخودت تلقین نکن تو زنپوش و گی و فیلان هستی. ذهن شما برای مقابله با این جراحت روانی که بهش وارد شده انواع و اقسام توجیه تراشی ها می کنه. از این زندگی ات رو نجات بده. هنوز دیر نشده.

1 ❤️

2024-06-16 13:46:34 +0330 +0330

↩ فرخ فرشید
خیلی راحت میگی ولی کلی درگیری دارم سر همین که چی باشم 🥲🥲🥲🥲

0 ❤️

2024-06-16 13:47:10 +0330 +0330

↩ fool22
مرسی🥲🥲🥲🥲🥲

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «