نکات آموزشی سکسی برای آقایان

1392/06/05

سلام دوستان بعد از اینکه چند نفر از دوستان سوالاتی رو تو خصوصی در مورد سکس ازم پرسیدن یه تاپیک تو سکسولوژی به نام : خانوما بخونید و سکسی تر شوید…زدم که مورد لطف دوستان قرار گرفت ودر مورد آقایون هم خواستند که اینجا در خدمتتون هستم و نظر و پیشنهادهای شما حتما برام مهمه پس کم لطفی نکنید و نظر بدید به تاپیک خانوما هم سر بزنید و پیشنهاد و نظرتون رو بگید.
ممنون از همه…
این تاپیک هم برای خانومها بخونید و نظر بدید :

خانومها بخونید و سکسی تر شوید

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-16 09:52:32 +0430 +0430

[quote=milad1ma]دعزیزم ممنون از توجهت،،،،،اولا::: قصد توهین به همه تاپیکها رو نداشتم مثلا،،ابرا، که گفتی خودم از مشتری های تاپیکاشم،،،منظورم اون تاپیکایی بود که طرف از کف پای دختر خالش تو خواب یه عکس گرفته و فکر میکنه سکسی و جالبه،،،دوم چون با گوشی میام یه سری محدودیت دارم که به بزرگواریتون ببخشید،،،سوم،،،،انتقادهای بجای دوستان رو به گوش جان نیوش میکنیم،،،چهارم،،،تششسسسسکر[/quote]
دوست گرامی , نمی دونم برای شما هم همینطوریه یا خیر , ولی من به شخصه وقتی فهم و انسانیت و شعور را از دوستی می بینم (مثل همین برخورد انسانی که از شما در قبال انتقاد مشفقانه ی خودم دیدم ) خیلی خوشحال می شم و از داشتن چنین دوستانی به خودم می بالم.
میلاد جان فکر می کنم خیلی از دوستان دیگه هم مثل من منتظر خوانده ادامه ی مطالب مفید شما باشند.
موفق باشید

1 ❤️

2013-09-16 09:59:48 +0430 +0430

Seven جان
اولا ممنون…
دوما چشم کامنتای جدید تو راهه

0 ❤️

2013-09-16 10:57:53 +0430 +0430

بدونید شاید اون دختری که شما تو کفش هستید،،،شاید تو کف شما باشه و منتظر قدم پیش بذارید،،،توقع نداشته باشید او به شما پیشهاد بده،،،،،

0 ❤️

2013-09-16 11:13:57 +0430 +0430

موقع مالیدن سینه یه کم نوک سینه رو با نوک انگشت فشار بدید داخل با همون انگشت نوک سینه رو به صورت یه دایره کوچیک بمالید و با چهار انگشت دیگه بقیه سینه رو بمالید،،، اون سینه دیگه هم به کام بگیرید و هر دو لذتشو ببرید

0 ❤️

2013-09-16 11:26:55 +0430 +0430

خسته نباشی
اما جدیدا بی نهایت ساده و مختصر توضیح میدی
ادم احساس میکنه فقط میخوای تاپیکت نفس بکشه
اگرچه احتمال زیاد اینجوری نیس
باز هم ممنون بابت تلاشت در هر 2تاپیکت عزیز دل

0 ❤️

2013-09-16 11:42:58 +0430 +0430

یکی از دخترا خصوصی داده و گفته از لب دادن و ساک زدن خوشش نمیاد،،،عجیب نیست خیلی ها از سکس دهانی خوششون نمیاد و یا چیزهای دیگه،، طرفتون رو مجبور نکنید کاری که دوس نداره بکنه تا اون از سکس لذت ببره نه اینکه عذاب بکشه

0 ❤️

2013-09-16 11:46:03 +0430 +0430

عاقا وقتی موضوع تایپیکو خوندم فک کردم مثه این دکترا کس شر میگی

اول ازت عذر خواهی میکنم بعد تشکر و بعد میگم ادامه بدی دنبال میکنم

3پاس

0 ❤️

2013-09-17 01:23:45 +0430 +0430

[quote=omid98]عاقا وقتی موضوع تایپیکو خوندم فک کردم مثه این دکترا کس شر میگی

اول ازت عذر خواهی میکنم بعد تشکر و بعد میگم ادامه بدی دنبال میکنم

3پاس[/quote]

مرسی عزیزم خوش اومدی و امیدوارم مفید باشه برای دوستان

0 ❤️

2013-09-17 08:27:32 +0430 +0430

ببین میلاد جون تاپیکت 20ت همش هم خوبه دادا
اصا هم خودتو درگیر مسائل حاشیه ای نکن تجربیاتت هم فک کنم ب درد حد اقل 76.26 % افراد اینجا بخوره امار گرفتم میگما اینقد دقیق
بدشم سی کن تن تن تن ت نت ن مطلب بزاری
ما ک تازه میخواییم زیاد دوست داشته باشیم پس بجنب

0 ❤️

2013-09-17 09:03:40 +0430 +0430

خوش اومدی samant جان چشم حتما

0 ❤️

2013-09-17 11:10:21 +0430 +0430

دوستان بعد از یه مدت سکس مداوم دو نفر اندازه سوراخ کس و کون زن با کیر مرد هماهنگ میشه البته دو نفر مثل زن و شوهر ،حتی زمان ارضا شدنشون هم هماهنگ میشه، پس نگران اندازه کیر و مدت سکستون نباشید…

0 ❤️

2013-09-18 05:44:52 +0430 +0430

موضوع سایز بیشتر از نظر روانی اهمیت داره تا جسمی، البته تا جایی که از نظر پزشکی عادی محسوب میشه. برای آقایونی که درگیر این موضوع هستند کم بودن سایز باعث کاهش اعتماد به نفس میشه و همین توی کیفیت رابطشون تاثیر منفی میذاره ،این افراد اگه با گذشت زمان در زندگی مشترک بتونن علایق و نیاز های همسرشون رو بشناسن و توانایی هاشون رو افزایش بدن، رضایت دوطرفه ای رو ایجاد میکنن که این دغدغه رو از بین میبره و حالتی از هماهنگی ایجاد میکنه. اقایونی هم که از این نظر عدد راضی کننده ای -برای خودشون- دارن، یا افرادی که به دلایل دیگه اعتماد به نفس بالایی دارن کلا در این زمینه مشکلی نخواهند داشت، چون به دلیل حالت کشسانی واژن در زمان سکس به اندازه لازم کش پیدا میکنه.
برای خانومها سایز آلت اقایون از دو نظر تفاوت هایی ایجاد میکنه. اول از لحاظ بصری! بدن و عضلات قوی حس مردانگی رو القا میکنن، اما آلت هم سهم زیادی رو در این زمینه داره و همیشه به نوعی سمبل مردانگی بوده. دیدن آلت بزرگتر میتونه در اولین ارتباط مهیج تر باشه، اما به مرور زمان این هم عادی میشه.
جنبه ی دیگه ی سایز مربوط به algophilia ی خفیف شایع در بیشتر خانومهاست که باعث میشه احساس کنن تحت فشار و درد بیشتری هستن و از داشتن رابطه ای با این شرایط لذت روانی بیشتری ببرن. اما از نظر جسمی این درد فقط مربوط به استرس و هیجان خود خانوم هست تا سایز اقا. اگر مقدمات رابطه خوب صورت صورت بگیره در زمان دخول درد زیادی احساس نمیشه. به همین خاطر بعد از مدتی این از این نظر هم عادی خواهد شد.
به طور کلی اون هماهنگی که مطرح شده بیشتر به این دلیل اتفاق میفته که بعد از مدتی زوجین اعداد و ارقام رو فراموش میکنن و متوجه میشن که برای یک رابطه ی خوب باید سلایق و نیازها و عادتهای هم رو بشناسن و بیشتر روی کیفیت و نکات فنی کار کنن. به همین دلیل این حالتی ذهنی از یک هماهنگی خودخواسته است که ممکنه برای همه اتفاق نیفته و در بسیاری موارد هم به نظر خود زوجین این هماهنگی هیچ وقت رخ نداده و همچنان درگیر همان دغدغه های عددی خواهند بود.
تنها موردی که به ذهنم میرسه که سایز الت از نظر جسمی تفاوت ایجاد میکنه دسترسی اسانتر به نقطه ی جی هست که در اون مورد هم نکات فنی و تکنیک های لمس خارجی تاثیرگذارتر و جبران کننده هست.

0 ❤️

2013-09-18 05:49:25 +0430 +0430

besiayar khubo amuzande,mamnunam az in ettelaat

0 ❤️

2013-09-18 15:37:55 +0430 +0430

عالي بود سپاسگذارم
منتظر نكات جديد و اموزنده ي
بيشتري هستيم

0 ❤️

2013-09-19 01:06:52 +0430 +0430

مرسی گیشا جان حتما کامنتهای جدید در راهه

0 ❤️

2013-09-19 02:49:39 +0430 +0430

برای خوردن کس که زن لذت ببره لازم نیست ترشحات کس رو بخورید،،باید چوچول رو بخورید و میک بزنید و اگر بو میده مثل زیر آبی رفتن نفستون رو نگه دارید،، بخورید،،،سرتون رو بلند کنید،،نفس بگیرید،،، دوباره،،،،،

0 ❤️

2013-09-19 07:40:42 +0430 +0430

بخدا قسم کسی رو برای دوستی و… سراغ ندارم در این مورد اصلا خصوصی ندید،،
اگر زن، دختر، یا گی میخواید،،،، برید تو خیابون یا تاپیکهای دوست یابی لطفا

0 ❤️

2013-09-19 11:12:26 +0430 +0430

موقع کس کردن جوری بکنید که کیرتون فقط یکم کج باشه که چوچول طرف رو هم بماله،، مثلا اگه زن زیر طاقباز خوابیده وشما رو نوک کیر یکم به سمت پایین مورب باشه برعکس کون کردن که باید صاف بره

0 ❤️

2013-09-19 11:39:02 +0430 +0430

فکر نکنید فقط شما سکس دوس دارید اگه زن یا دختری بخواد شاید روش نشه مستقیما بگه،،، کرم میریزه و شیطونی میکنه یا سر صحبت رو باز میکنه،،گیج بازی در نیارید که اگه نکنید هم از دستتون رفته یه سکس توپ هم طرف شاکی میشه حتی در حد بهم زدن،،،تیز باشید

0 ❤️

2013-09-21 00:45:34 +0430 +0430

اولا ممنونم از تاپیک مفید و اطلاعات خوبت. دوما حیف نیست این اطلاعات رو با خرافات و شایعه مخلوط میکنی؟ خود ارضایی هیچگونه ضرر پزشکی چه جسمی و چه روانی ندارد.میتونید خودتون تحقیق کنین.البته خود ارضایی اگر بیش از اندازه نیاز بدن باشه و به بدن شخص فشار وارد بشه هم از نظر جسمی و هم روحی ممکنه ضررش بیشتر از لذتش باشه.تمام این بدگوییها از 2جا منشا میگیره یکی دین و مذهب و دومی هم کتابی با عنوان جوانان چرا؟ که اون کتابه واقعا بدون هیچگونه پشتوانه علمی رای پزشکی داده بود و از قوز کردن و سیاهی و گودی زیر چشم تا ضعف بینایی و نابینایی و عقیم شدن و حتی مرگ رو به خود ارضایی ربط داده بود که واقعا مزخرفات بی اساسی بود.الان خدارو شکر مردم به اطلاعات ازاد و بی قرض دسترسی دارن چه پزشکی و چه دین درست و غلطش رو متوجه میشن.مثلا کتاب مقدس ما مسلمان ها که فکر میکردیم کلام خداست و همیشه نقاط ضعفش پنهان مونده بود امروزه با دسترسی به اطلاعات ازاد حقیقت رو متوجه شدیمو فهمیدیم یک فکر زن ستیز و برده دار متجاوز جنگ طلب نمیتونه فکر خدا باشه. در کل امیدوارم موفق باشید و امید که مردم به واضحات بیشتر توجه کنند.ممنونم

1 ❤️

2013-09-21 04:07:32 +0430 +0430

[quote=تشنه59]اولا ممنونم از تاپیک مفید و اطلاعات خوبت. دوما حیف نیست این اطلاعات رو با خرافات و شایعه مخلوط میکنی؟ خود ارضایی هیچگونه ضرر پزشکی چه جسمی و چه روانی ندارد.میتونید خودتون تحقیق کنین.البته خود ارضایی اگر بیش از اندازه نیاز بدن باشه و به بدن شخص فشار وارد بشه هم از نظر جسمی و هم روحی ممکنه ضررش بیشتر از لذتش باشه.تمام این بدگوییها از 2جا منشا میگیره یکی دین و مذهب و دومی هم کتابی با عنوان جوانان چرا؟ که اون کتابه واقعا بدون هیچگونه پشتوانه علمی رای پزشکی داده بود و از قوز کردن و سیاهی و گودی زیر چشم تا ضعف بینایی و نابینایی و عقیم شدن و حتی مرگ رو به خود ارضایی ربط داده بود که واقعا مزخرفات بی اساسی بود.الان خدارو شکر مردم به اطلاعات ازاد و بی قرض دسترسی دارن چه پزشکی و چه دین درست و غلطش رو متوجه میشن.مثلا کتاب مقدس ما مسلمان ها که فکر میکردیم کلام خداست و همیشه نقاط ضعفش پنهان مونده بود امروزه با دسترسی به اطلاعات ازاد حقیقت رو متوجه شدیمو فهمیدیم یک فکر زن ستیز و برده دار متجاوز جنگ طلب نمیتونه فکر خدا باشه. در کل امیدوارم موفق باشید و امید که مردم به واضحات بیشتر توجه کنند.ممنونم[/quote]

اولا متشکر از شما دوست عزیز که به ما سر زدی و نظر دادی…
دوم مطالبی که گفتم نه خرافیه نه مذهبی نه ایرانی،،،عوارض جسمی،جنسی،وروحی اعتیاد به خودارضایی تحقیقا ثابت شده و من دلسوزانه گفتم نه از روی تعصب دینی وگرنه آموزش سکس نمیدادم،، به هر حال ممنون از نظرت

1 ❤️

2013-09-21 16:17:51 +0430 +0430

سلام آقای میلاد!
صحبت های شما کاملا درسته.منم کاملا موافقم.اما بیاین یکم واقع گرا باشیم.الان تو این زمونه کی به این فکر میکنه که طرفش حال کرده یا نه؟مثلا فکر میکنین پسرهایی که سکس میکنن به فکر طرف مقابل هستن؟
نزدیک به 85 تا 90% مردم ایران سکس رو هنوز تو ذهنشون واسه خودشون تعریف نکردن.فک میکنن هرچه سریعتر ارضا بشن و بهتره و این وسط دختری که کنارشونه مهم نیست واسشون.اصن به نظر من 90% سکس احساسه که باید در حین عشقبازی یا قبلش ایجاد بشه.من خودم تا حالا نشده در حال سکس کردن ارضا بشم.همیشه موقع عشق بازی ارضا میشم.
کلا اینایی که گفتین تو سکس بیشتر افراد قابل اجرا نیست به دلیل خیلی از شرایط که مفصله.
اما باز ممنون که اطلاعات میدین ;;)

1 ❤️

2013-09-22 02:06:37 +0330 +0330

[quote=maral-rasht]سلام آقای میلاد!
صحبت های شما کاملا درسته.منم کاملا موافقم.اما بیاین یکم واقع گرا باشیم.الان تو این زمونه کی به این فکر میکنه که طرفش حال کرده یا نه؟مثلا فکر میکنین پسرهایی که سکس میکنن به فکر طرف مقابل هستن؟
نزدیک به 85 تا 90% مردم ایران سکس رو هنوز تو ذهنشون واسه خودشون تعریف نکردن.فک میکنن هرچه سریعتر ارضا بشن و بهتره و این وسط دختری که کنارشونه مهم نیست واسشون.اصن به نظر من 90% سکس احساسه که باید در حین عشقبازی یا قبلش ایجاد بشه.من خودم تا حالا نشده در حال سکس کردن ارضا بشم.همیشه موقع عشق بازی ارضا میشم.
کلا اینایی که گفتین تو سکس بیشتر افراد قابل اجرا نیست به دلیل خیلی از شرایط که مفصله.
اما باز ممنون که اطلاعات میدین ;;)[/quote]
مارال جان ممنون از نظرت و قبول دارم که خیلی مردها باور ندارن که معاشقه لازمه و زن نیاز به ارضا شدن داره این تاپیک رو هم به همین دلایل زدم

0 ❤️

2013-09-22 05:57:11 +0330 +0330

بله!ایشالا که بخونن و بدونن.اما یه نکته هست که خواستم یادآوری کنم به آقایون.
اونم اینه که.آقایونه عزیز.ما خانوما وسیله رفع نیاز شما نیستیم.ما هم انسانیم.با نیاز ها و ویژگی های شخصی.خواهش میکنم موقع سکس به ما هم فکر کنید.خیلی از آقایون بعد از اینکه ارضا شدن میگیرن میخوابن.و دیگه توان سکس ندارن.و وقتی بعد از چند مدت میپرسی ازشون که چرا دوباره نخواستی باهام باشی.میگه من فکر کردم توام ارضا شدی.آخه فکر کردن میتونه مبنا باشه؟هرچند که اگه تو اون حالت بپرسید که طرف ارضا شده یا نه اصلا جواب درستی رو به شما نمیده.به دلیل خجالت یا تو رو گیر کردن.واسه همین به حالت هاش توجه کنین زنی که ارضا شده مثل شما بی حال و بی رمق میشه.و بعد از سکس تو بغلتون میخوابه و حال شیطونی کردن رو نداره.
از اونجایی که اکثر آقایون بعد از سکس به خواب میرن یا توان سکس مجدد رو ندارن.توصیه میشه که یا تو عشقبازی خانوما رو تا سر حد ارضا شدن ببرن که وقت سکس خانوم ارضا بشه.یا اگه عجله داشتن واسه سکس.وقتی دخول کردن و متوجه شدن اون تو چه خبره بعدش در بیارن و یکم با نقاط حساس طرف بازی کنن که ارضا بشه.اینکار زمان بر هست اما تضمین میکنم اگه اینکارو انجام بدید دفعه ی بعد خود دختر درخواست سکس به شما میده.
(البته اینم بگم که ناگفته نمونه.بعضی از خانوما بعد از ارضا شدن دیگه میلی به سکس ندارن.و حتی بعد از ارضا شدن به دلیل تنگ شدن واژنشون اگه دوباره سکس کنن احساس درد میکنن.برای همین اگه میخواین سرتون بی کلاه نمونه از همون راه پیشنهادیم استفاده کنین که گفتم تا سر حد ارضا پیش ببریدش.بعد سکس رو شروع کنین.)
در آخر هم بگم که. به ما هم توجه کنییییییییین :| چون اگه توجه نکنین امکان داره دفعه ی بعد از طرفتون خبری نشه و حتی از سکس با شما اجتناب کنه. ;;)

3 ❤️

2013-09-22 07:28:19 +0330 +0330

مارال جان کاملا حق داری و موافقم…
آقایون مارال راست میگه،،منم روشم همینه،بم مالیدن و خوردن طرفم رو تا نزدیک ارضا میبرم، بعد شروع به کردن داخلش میکنم و اصولا بعد از طرفم ارضا میشم و مارال این رو مو راست میگه اگر زن یا دختری رو خوب بکنید و بهش حال بدید، دفعه بعد اون میاد دنبالتون،،من خودم آدم مغروری هستم و هرگز دنبال کسی نمیافتم ولی اگر کسی یک بار با هام بخوبه و بهم بده اونوقت دیگه ول کن نیست،،باور کنید زن ابزار نیست،،،،،انسانه،،،مثل شما و به نیت لذت سکس میکنه نه برای شادی روح اموات…

0 ❤️

2013-09-22 14:12:20 +0330 +0330

[quote=milad1ma]مارال جان کاملا حق داری و موافقم…
آقایون مارال راست میگه،،منم روشم همینه،بم مالیدن و خوردن طرفم رو تا نزدیک ارضا میبرم، بعد شروع به کردن داخلش میکنم و اصولا بعد از طرفم ارضا میشم و مارال این رو مو راست میگه اگر زن یا دختری رو خوب بکنید و بهش حال بدید، دفعه بعد اون میاد دنبالتون،،من خودم آدم مغروری هستم و هرگز دنبال کسی نمیافتم ولی اگر کسی یک بار با هام بخوبه و بهم بده اونوقت دیگه ول کن نیست،،باور کنید زن ابزار نیست،،،،،انسانه،،،مثل شما و به نیت لذت سکس میکنه نه برای شادی روح اموات…[/quote]
=)) دم شما هم گرم دیگه.این شادی روح اموات رو خیلی خوب اومدیاااا :D خوشمان آمد. ولی بخدا اگه بپرسین از پسری اکثرا همین فکر رو دارن.و این خیلی بده.خیلی :<

0 ❤️

2013-09-22 20:18:51 +0330 +0330

ممنون از تاپیک خوبت همشو خوندم اما اونایی که میگن واسه دیرتر شدن مرد هنگام امدن ابش حرکت نکنه تا نیاد اخه طرف که اون زیر خوابیده اگه من نگهش دارم اونم از حس در میره و دیگه ارضا نمیشه ودادش هم تازه در میاد که چرا نگه داشتی ؟ در جواب مارال خانم اگه طرفمو تا نزدیک ارگاسم ببرم و ول کنم تا بکنم توش بازم میگه برگشت و دوباره همون اشو کاسه میشه تمام زن و دخترها مثل هم نیستن و تفاوت های زیادی دارن. ممنون از تاپیک مفیدت

0 ❤️

2013-09-23 00:36:23 +0330 +0330

طوفان جان مرسی از نظرت…
شک نکن که زنها تو سکس مثل مردها نیستن که همه تقریبا یک جور باشن،،،زنها خیلی متفاوتن که باید شناخته بشن تا بتونی بهترین نوع رابطه رو برقرار کنی و بهترین راه سوال کردن از خود دختره،،،
عزیزم تو سکس از چی بیشتر خوشت میاد؟
با مهربونی بپرس طوری که از جواب دادن خجالت نکشه،،،،،

1 ❤️

2013-09-24 01:53:22 +0330 +0330

آقایون خانوما از ارضا نشدن خیلی شاکین،،،،،،دقت کنید

0 ❤️

2013-09-24 10:51:46 +0330 +0330
مرسي استاد
0 ❤️

2013-09-24 12:38:15 +0330 +0330

ای سامان شیطون…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «