نیازمند یک همسفر خانم برای مهاجرت Ayande_Roshan

1395/07/05

یک پیشنهاد …
فقط چند دقیقه درباره پیشنهاد بنده تأمل کنید …

قصد مهاجرت برای دریافت پناهندگی و اقامت یکی از کشور های حوزه اسکاندیناوی را دارم …
تمامی اسناد و مدارک قابل استناد در دادگاه برای دریافت اقامت من و شما را که کیس گفته می شود را نیز فراهم نموده ام.
با جرأت می توان گفت با ارائه کیس من به پلیس مهاجرت کشور مقصد، در کوتاه ترین زمان حتی بدون نیاز به تشکیل دادگاه می توان اقامت کشور مورد نظر را دریافت نمود. ( دادگاه در صورتی تشکیل نمی شود که کیس شخص بسیار قوی و با اسناد معتبر باشد. )

نیازمند یک همسفر خانم برای مهاجرت می باشم تا با همراهی و ساپورت ( ساپورت مالی و … ) ایشان اقدام به مهاجرت نماییم.
[ در طول سفر و پروسه دریافت اقامت، شما تنها همسفر بنده می باشید و حریم شخصی و خصوصی شما محترم بوده و تنها به عنوان یک دوست و همسفر در کنار یکدیگر مهاجرت خواهیم نمود. ]

نکته بسیار مهم:

• همسفر بنده باید از توانایی مالی برای پرداخت هزینه سفر برخودار باشد. ( شما با پرداخت هزینه سفر بنده، از کیس من به عنوان مدارک و اسناد برای دریافت پناهندگی و اقامت استفاده می کنید و بعد از دریافت اقامت طبق توافق در کوتاه ترین زمان مبلغی از هزینه ها یا تمامی آن به شما پس داده خواهد شد. )
  • افراد متأهل هم می توانند همسفر بنده شوند ولی پروسه اقامت آن ها کمی متفاوت می باشد که شخصاً برایشان توضیح خواهم داد اما جای نگرانی نیست.
  • لازم می باشد همسفر بنده برای کاهش هزینه ها پاسپورت داشته باشد. ( در صورت نداشتن پاسپورت فقط کمی پروسه زمان بر و هزینه ها اندکی زیاد می شود. )
  • و در پایان افرادی که به هر دلیل فکر می کنند این پیشنهاد کلاه برداری، سوء استفاده و یا رویایی بیش نیست لازم است که مطلع شوند:
    اولاً شما از کیس و اسناد و مدارک من استفاده می کنید که خود من نیز همراه شما هستم و در طول دریافت پناهندگی و اقامت تمامی مراحل را خود به تنهایی انجام می دهم.
    دوماً شما هیچ هزینه و مبلغی را به من پرداخت نمی کنید. شخصاً به قاچاقبر برای خروج و انتقال من و شما از کشور پرداخت می نمایید.
    سوماً از شما هزینه کیس گرفته نمی شود که خود به تنهایی دارای هزینه قابل توجهی می باشد.

لطفا تنها ایمیل ارسال کنید. [ لطفاً هنگام رسال ایمیل مشخصات تماس خود را بگذارید. ]

تصمیم با شماست …

1118 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-09-28 07:35:47 +0330 +0330

کسخل خر
ریدم تو مغزی که نداری
آخه چاقال کونی کدوم خری پیدا میشه این گه رو بخوره
کسی هم بخواد بره فرنگ الان اینقدر راههای قانونی و راحت هست که دیگه نیازی به کس مغزی امثال تو نداره
البته فکر کنم مغزت از بس کراک و شیشه زدی ترکیده

1 ❤️

2016-09-28 08:04:42 +0330 +0330

چرا از اقوام خودت، یکیو انتخاب نمیکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟

یا شاید اونا حاضر نمیشن ک با تو همسفر شن…

دلیل خاصی دارن ؟؟؟

0 ❤️

2016-09-28 10:58:07 +0330 +0330

دوستان این کس مغز سر کامنتی که گذاشتم اومده تو پی وی من گه اضافی خورده منم در جوابش با شهامت تمام این جواب رو که الان اینجا هم میذارم رو کیرم تقدیمش کردم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «