ويژه برنامه نوروزي شندوانه- فاز سوم

1398/01/02

*** ضمن تبريک سال نو به همه حشر زدگان گرامي و حشر نزدگان گرامي ! با سري سوم برنامه شندوانه در خدمت شما عزيزان هستيم تا اوقات خوشي رو براي هم رقم بزنيم!!!***

خب در اين قسمت ،از شما دوستان عزيز ميخوايم تا درباره موضوعات زير طنز پردازي کنين :
  1. با کلمات زير جمله خنده دار بسازين: دسته بيل! - بهار! - خرچنگ!!!

2.فرض کنين قراره واس تعطيلات نوروزي، برين به ديدن يکي از اعضاي سايت، صحنه خنده داري رو از اين واقعه تاريخي! توصيف کنين!

1. سفره هفت سين رو به فرم دلخواه و خنده دار خودتون تغيير بدين!!

قوانين:

هرکي توهين کنه خره!

اسپمر هاي گرامي، ورود ممنوع!

به جز اينا همه چي مجازه!!!

آقا بزن و بکوبه…

قرش بده!!!

خب، از همين لحظه، شروع کنين!

5086 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-22 10:21:50 +0430 +0430
نقل از: im_Vivi

بهار به بهادر ماچ داد ?

استاد عقل کل دسته بیل را در مقعد کاربران فرو نماد 🙄

سیخ،سوپر،سینه،سیگار،سیمین ? ،سی…تیر،سبد

حاجي داري اشتباه ميزني ها!!! جمله سازي بايد بهار و خرچنگ و دسته بيل رو باهم توي يه جمله بياري!!!

هفت سينشو !!! سي… تير :)

1 ❤️

2019-03-22 11:10:23 +0430 +0430

هر وقت بهار میاد من فاز جقم میپره یعنی هر کاری میکنم این لامصب راست نمیشه فکر کنم افسردگی بهاری میگیره میرم خودمو به درو دیوار میکوبم حشر داره مخمو جر واجر میکنه به تابلوهایی که خرچنگ ها کنار سواحلن نگاهی میکنم کنار تابلو دسته بیلی میبینم فکری به سراغم میاد فکر بکر!
چرا پروستاتمو انگولک نکنم دسته بیل را بر میدارم و همونجوری خشک خشک میکنم در مقعدم حس پاره شدن وجودم را میگیره چنتا تلمبه که میزنم خوشم میاد و همینجوری با تلمبه ها کیرم راست میشه پروستاتم حالی به هولی میشه و به نهایت شق میرسم و همونجوری که به تابلوهایی که خرچنگ دارند خیره شدم عمیق ترین ارضای عمرم را تجربه میکنم (wanking) (wanking)

4 ❤️

2019-03-22 11:16:05 +0430 +0430

جمله: خرچگنها در فصل بهار، مقعد آنهایی را که در طبیعت آشغال میریزند با دسته بیل استاد مورد عنایت قرار میدهند! 🙄 البته امیدوارم که مورد عنایت قرار بدن ?

۲. من میرم خونه سفیدبرفی، بعد دسته بیل استاد عقل کل رو درمیارم نشونش میدم.
سفید برفی میگه ای ترومن خانِ بی تربیت! برای چی واس من دسته بیل آوردی؟ :(

من میگم فکر بد نکن دختر، اینو آوردم که باغچه خونه تونو باهاش بیل بزنی! ?

سفیدبرفی میگه: نخیرم. دسته بیلِ استاد فقط بدرد مقعد کاربرا میخوره، نه چیز دیگه! خیلی بی تربیتی ترومن خان! اصلاً قهر قهر تا روز قیامت ?

من← ? (dash)
دسته بیل استاد← (preved) 🙄 (inlove)
آرمانهای امام قدس سرُه↓

سفره ۷ سین: سوله، ساختمون، سیرک، سنندج، سُرسُره، سیاهچاله، سخت افزار
فقط موندم اینارو تو چه سفره ای بزارم که جا شه

5 ❤️

2019-03-22 11:17:17 +0430 +0430
نقل از: Ryder بهار داشت جق میزد ولی ارضا نمیشد یهو آقای خرچنگ دسته بیل تو مقعدش فرو کرد تا ارضا بشه ...!

میرم سراغ میتی ددلاور ، جلوش لخت میشم ببینم شق میکنه یا نه …!

سنگ ، سالاد ، سوخته تریاک ! سوهان ! سوپر ! سیخ ، سگ !

از اين لحظه به بعد، پيروان رايدر بزرگ، سفره ي هفت سين خود را بر اساس فرمايشات ايشان بچينند!

دقت فرماييد که ترتيب چيدن به صورت دلخواه بوده، فقط سوپر و سوخته ترياک در مجاورت هم قرار بگيرند…!

3 ❤️

2019-03-22 11:21:21 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak هر وقت بهار میاد من فاز جقم میپره یعنی هر کاری میکنم این لامصب راست نمیشه فکر کنم افسردگی بهاری میگیره میرم خودمو به درو دیوار میکوبم حشر داره مخمو جر واجر میکنه به تابلوهایی که خرچنگ ها کنار سواحلن نگاهی میکنم کنار تابلو دسته بیلی میبینم فکری به سراغم میاد فکر بکر! چرا پروستاتمو انگولک نکنم دسته بیل را بر میدارم و همونجوری خشک خشک میکنم در مقعدم حس پاره شدن وجودم را میگیره چنتا تلمبه که میزنم خوشم میاد و همینجوری با تلمبه ها کیرم راست میشه پروستاتم حالی به هولی میشه و به نهایت شق میرسم و همونجوری که به تابلوهایی که خرچنگ دارند خیره شدم عمیق ترین ارضای عمرم را تجربه میکنم (wanking) (wanking)

پتانسيل نويسنده شدن داري، :)

خشک خشک!!!

استاد کجايي ببيني دسته بيلت به فنا رفت!!!

1 ❤️

2019-03-22 11:25:10 +0430 +0430
نقل از: ترومن جمله: خرچگنها در فصل بهار، مقعد آنهایی را که در طبیعت آشغال میریزند با دسته بیل استاد مورد عنایت قرار میدهند! 🙄 البته امیدوارم که مورد عنایت قرار بدن ?

من میگم فکر بد نکن دختر، اینو آوردم که باغچه خونه تونو باهاش بیل بزنی! 🙄

سفیدبرفی میگه: نخیرم. دسته بیلِ استاد فقط بدرد مقعد کاربرا میخوره، نه چیز دیگه! خیلی بی تربیتی ترومن خان! اصلاً قهر قهر تا روز قیامت ?

من← ? (dash)

آرمانهای امام قدس سرُه↓

خيلي خنديدم داداچ!

خيلي باحال بود!

آرمان هاي امام لرزيد!

1 ❤️

2019-03-22 11:27:08 +0430 +0430
نقل از: erny19qwerty سیمان ، سبد مامان دوخت ، سیر ترشی ، سبوس برنج ، سم برا اینکه موش نیاد ، سیب سمی برا سفید برفی ، سرکه و سکنجبین با کاهو ، سنگ پا ، سوسمار، سارا ، سارایی ، سوسن

اين هفت تا بود يا دوازده تا؟!!!

بخند و خوش باش!

1 ❤️

2019-03-22 12:11:08 +0430 +0430
نقل از: Sallomenta...
نقل از: ترومن جمله: خرچگنها در فصل بهار، مقعد آنهایی را که در طبیعت آشغال میریزند با دسته بیل استاد مورد عنایت قرار میدهند! 🙄 البته امیدوارم که مورد عنایت قرار بدن ?

من← ? (dash)

آرمانهای امام قدس سرُه↓

خيلي خنديدم داداچ!

خيلي باحال بود!

آرمان هاي امام لرزيد!

چاکر داداچ ? همیشه شاد باشی.

عرضم به حضورت که تعریف از خود نباشه یک استعداد طنزی هم دارم ;)

حالا درسته که ۹۰ درصد فعالیتم پشت نقاب یه آدم آهنی در مطالب ضد دین و سیاسیه. و اکثراً شاید منو خیلی جدی و مغرور تصور کنن. اما یه جاهایی هم از دستم در میره (dash) ?

برای نمونه این تاپیکهایی که قدیم ندیما زدمو یه نگاهی بکن تا شاد شی ;) ↓

خدا بازیش گرفته!

خدا بازیش گرفته - روز قیامت

★احکام شرعى گوزيدن!★

2 ❤️

2019-03-22 14:22:29 +0430 +0430
نقل از: ترومن

من← ? (dash)

آرمانهای امام قدس سرُه↓

خيلي خنديدم داداچ!

خيلي باحال بود!

آرمان هاي امام لرزيد!

حالا درسته که ۹۰ درصد فعالیتم پشت نقاب یه آدم آهنی در مطالب ضد دین و سیاسیه. و اکثراً شاید منو خیلی جدی و مغرور تصور کنن. اما یه جاهایی هم از دستم در میره (dash) ?

خدا بازیش گرفته!

★احکام شرعى گوزيدن!★

شما سرور مايي، عرضم به حضورت که اين تاپيک ها قبلا مطالعه شده عزيز دل برادر، اصولا يکي از سرگرمي هام اينه که تاپيکاي اونايي که دوستشون دارم و برام مهم ان رو ميخونم و لايک ميکنم…

عزيز دلي برادر

1 ❤️

2019-03-22 14:25:01 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak هر وقت بهار میاد من فاز جقم میپره یعنی هر کاری میکنم این لامصب راست نمیشه فکر کنم افسردگی بهاری میگیره میرم خودمو به درو دیوار میکوبم حشر داره مخمو جر واجر میکنه به تابلوهایی که خرچنگ ها کنار سواحلن نگاهی میکنم کنار تابلو دسته بیلی میبینم فکری به سراغم میاد فکر بکر! چرا پروستاتمو انگولک نکنم دسته بیل را بر میدارم و همونجوری خشک خشک میکنم در مقعدم حس پاره شدن وجودم را میگیره چنتا تلمبه که میزنم خوشم میاد و همینجوری با تلمبه ها کیرم راست میشه پروستاتم حالی به هولی میشه و به نهایت شق میرسم و همونجوری که به تابلوهایی که خرچنگ دارند خیره شدم عمیق ترین ارضای عمرم را تجربه میکنم (wanking) (wanking)

پتانسيل نويسنده شدن داري، :)

خشک خشک!!!

استاد کجايي ببيني دسته بيلت به فنا رفت!!!

دسته بیلش پروستاتی شد ?

2 ❤️

2019-03-22 15:22:27 +0430 +0430

عالی بود ترومن خان،از اونجاییکه دو زاریه سفیدبرفی خیلی کجه ? پس با این حساب اسکار قشنگترین جمله تعلق میگیره بخودت ? (clap)

2 ❤️

2019-03-22 17:41:58 +0430 +0430

تو فصل بهار که هوا خوبه و مقعدا تنگتره خرجنگ و وصلش کردم سر دست بیل فروکردم تو مقعد استادعقل کل ،انتقام خودم و همه کاربرارو اینجوری ازش گرفتم (wanking) سفره هفت سین رو هم قبلا گفتم

4 ❤️

2019-03-22 18:25:54 +0430 +0430
نقل از: ترومن

من← ? (dash)

آرمانهای امام قدس سرُه↓

خيلي خنديدم داداچ!

خيلي باحال بود!

آرمان هاي امام لرزيد!

خدا بازیش گرفته!

★احکام شرعى گوزيدن!★

شما سرور مايي، عرضم به حضورت که اين تاپيک ها قبلا مطالعه شده عزيز دل برادر، اصولا يکي از سرگرمي هام اينه که تاپيکاي اونايي که دوستشون دارم و برام مهم ان رو ميخونم و لايک ميکنم…

عزيز دلي برادر

محبت داری آقا

خیلی ممه نون که بنده رو دوست و ایضاً مهم میدونی (preved) 🙄 ?

1 ❤️

2019-03-22 18:28:48 +0430 +0430
نقل از: Nimnima1990 عالی بود ترومن خان،از اونجاییکه دو زاریه سفیدبرفی خیلی کجه ? پس با این حساب اسکار قشنگترین جمله تعلق میگیره بخودت ? (clap)

خخخخخخخخخ

لطف داری. خوشحالم که نوشته ام مورد توجهت قرار گرفت (preved) ?

البته یه درخاستی از شما و بقیه دوستان دارم. این پسوند خان رو از اسم بنده حذف بنمائیییید:|

من میگم بهم ترومن جان نگین، بهم میگین ترومن خان؟ (dash)

آقا مگه "ترومن" چشه؟ ?

3 ❤️

2019-03-22 18:33:46 +0430 +0430
نقل از: Nimnima1990 تو فصل بهار که هوا خوبه و مقعدا تنگتره خرجنگ و وصلش کردم سر دست بیل فروکردم تو مقعد استادعقل کل ،انتقام خودم و همه کاربرارو اینجوری ازش گرفتم (wanking) سفره هفت سین رو هم قبلا گفتم

عاغا من اعتراض دارم!

رو چه حسابی مقعدا تو فصل بهار تنگتره؟

اتفاقاً فصل بهار موسم تنبلی و بخور بخواب و گشادیه 🙄

1 ❤️

2019-03-22 19:02:46 +0430 +0430
نقل از: Ryder بهار داشت جق میزد ولی ارضا نمیشد یهو آقای خرچنگ دسته بیل تو مقعدش فرو کرد تا ارضا بشه ...!

میرم سراغ میتی ددلاور ، جلوش لخت میشم ببینم شق میکنه یا نه …!

سنگ ، سالاد ، سوخته تریاک ! سوهان ! سوپر ! سیخ ، سگ !

من همینجوری ندیده روت راست کردم!:(:(

3 ❤️

2019-03-22 19:35:09 +0430 +0430
نقل از: erny19qwerty
نقل از: هنرمند_بی_هنر اینجا تیمارستان است و هشتاد میلیون دیوانه دارد

اخجون

دیوونه کی بودم من ? ? ?

تو خیلی باحالی

چه تفهامی 🙄

جونم

بیا بریم تیمارستان

:)

بزار بعد تعطیلات ?

باش

ببین لیدی هم بیار

استاد با بیلش نیار

ترومن سالومنتا سفید برفی نیم نیما هم بیار

شام چی بخوریم؟ زنگ بزنیم رستوران خرچنگ همبرگر خرچنگی دست پخت باب اسفنجی بیاره؟

نمیدونم فقط ال اس دی نزن ? 🙄 یهو گارسونو جای باب بگیری ماچ کنی 🙄

عجب!! از رو تاپيک ما دوستيابي ميکنين و قرار ميزارين؟! درسته گفتم همه چي آزاده ولي نه ديگه تا اين حد!

-شوخي!-

ميتي رو پيمنقل ما راست ميکنه، شما دوستيابي ميکني! هنرمند بي هنر اسپم ميکنه، ارني هم که هميشه خدا فلسفي- توهم ميزنه…!

خدا آخر عاقبت مارو بخير کنه!

3 ❤️

2019-03-22 19:40:29 +0430 +0430

اقایون بکشن پایین عمو ببینه!:/

1 ❤️

2019-03-22 19:45:49 +0430 +0430
نقل از: قیصر1995
نقل از: Deadlover4 اقایون بکشن پایین عمو ببینه!:/

:/ نظرت چیه تو بکشی پایین و مث حیوون بکنمت

شما میتونی بیای و سرشو بخوری گنده گوز عزیز…

اولا که حرف من خیر سرم شوخی بود،بقیه هم ازین شوخیا و بدترشم میکنن،چرا گهخوری اونارو نمیکنی؟

دوما من قبلا حرفامو بهت زدم،خودت جمع کن و برو اون تاپیک کوفتی که حتی اسمشم یادم نیست رو پیدا کن و اون جوابی که بهت دادم رو بخون گنده لات!

2 ❤️

2019-03-22 19:57:41 +0430 +0430
نقل از: Silver_Girl
نقل از: Deadlover4

اولا که حرف من خیر سرم شوخی بود،بقیه هم ازین شوخیا و بدترشم میکنن،چرا گهخوری اونارو نمیکنی؟

دوما من قبلا حرفامو بهت زدم،خودت جمع کن و برو اون تاپیک کوفتی که حتی اسمشم یادم نیست رو پیدا کن و اون جوابی که بهت دادم رو بخون گنده لات!

حس نمیکنی خودتم گنده گوز مجازی هستی هر پستی ازت دیدم هی گنده چس ول میدادی

من کلا اخلاقی که چه اینجا و چه خارج اینجا دارم ثابته و معمولا به اسم اخلاق کیری یا تخمی مطرح میشه،ولی چه باورت بشه چه نه،من نه بلدم دروغ بگم،نه میتونم دروغ بگم و نه میخوام که دروغ بگم،اگه باهام حال نمیکنید میتونید یک عدد موجود کیری و تخمی تخیلی فرضم کنید،ولی شکر میل میکنید که بنده رو به گنده گوزی متهم کنید چون بنده همونقدر که روی قامت بعضی بزرگواران نجاست وارد کردم اینکارو با خودم هم میکنم!ضمنا،من یکم به عنوان یه جامعه ستیز کصخل روانی با بقیه فرق دارم پس در کل اگه بخوام خلاصه جواب بدم نه،چون میدونم مثل خیلی از ادمای اینجا بنده هم گه خاصی نیستم!و برعکس بقیه جرىت اذعان کردن بهش رو دارم!

1 ❤️

2019-03-22 20:08:59 +0430 +0430

گرگ سياه، بار دومي عه که داري تاپيک منو بهم ميريزي و دعوا راه ميندازي…
خواهشا بس کن وگرنه مجبور ميشم بر خلاف ميلم بلاک کنم

0 ❤️

2019-03-22 20:09:39 +0430 +0430

خخخخ گرگ سیاه شکارشو خودش انتخاب میکنه تو زمان و تایم مناسب براش فرقی نمیکنه طرفش کیه امروز تو فردا عزیز ترین دوستم که فک میکنه واقعا براش ارزشی قائلم :/ کسشعرم تف نده بچه کونی که زیادی گنده تر از سنت داری کون میندازی

گرگ برای من باارزش تر از اونه که سر توی عن بخوام حرمتی که برای اسمش قاىلم رو بشکنم،پس خوب گوش کن اقا قیصر…

تو اینجا میتونی تا اطلاع ثانوی این تاپیکو به گه بکشی و سر کل کل با من برینی به اعصاب و هیکل جفتمون و خیلیای دیگه،ولی نه قراره دست من به تو برسه و نه دست تو به من،پس بیا و عوض گه خوردن و ریدن تو اعصاب جفتمون بابت گهی که نمیتونی بیش از ظرفیت معده ات میلش کنی دهن خودم و خودتو نگا،حداقل این بدبختارو در معرض کیری بودن خودمون قرار نده،خفه خون بگیر و فکر کن کیرم کردی،چون منم لال میشم و خفه خون میگیرم…بحث کردن تو مجازی با با اونایی که تا همین دیروز چاقال شخصی این و اون بودن و الان با دو گیگ اینترنت میخوان مارو حامله کنن فایده نداره،ضمنا،اقا و خانم کسمغز،گی بودن من اصولا یه نکته منفی نیست،چون من نه کونو میدم،نه کونو میکنم…فقط دهن خارکسده هارو که میبینم تحریک میشم یکم،مخصوصا اگه فکر کنن اینجا چاله میدونه…

1 ❤️

2019-03-22 20:12:15 +0430 +0430

توهين=بلاک

0 ❤️

2019-03-22 20:15:36 +0430 +0430

خخخخ گرگ سیاه شکارشو خودش انتخاب میکنه تو زمان و تایم مناسب براش فرقی نمیکنه طرفش کیه امروز تو فردا عزیز ترین دوستم که فک میکنه واقعا براش ارزشی قائلم :/ کسشعرم تف نده بچه کونی که زیادی گنده تر از سنت داری کون میندازی

گرگ برای من باارزش تر از اونه که سر توی عن بخوام حرمتی که برای اسمش قاىلم رو بشکنم،پس خوب گوش کن اقا قیصر…

تو اینجا میتونی تا اطلاع ثانوی این تاپیکو به گه بکشی و سر کل کل با من برینی به اعصاب و هیکل جفتمون و خیلیای دیگه،ولی نه قراره دست من به تو برسه و نه دست تو به من،پس بیا و عوض گه خوردن و ریدن تو اعصاب جفتمون بابت گهی که نمیتونی بیش از ظرفیت معده ات میلش کنی دهن خودم و خودتو نگا،حداقل این بدبختارو در معرض کیری بودن خودمون قرار نده،خفه خون بگیر و فکر کن کیرم کردی،چون منم لال میشم و خفه خون میگیرم…بحث کردن تو مجازی با با اونایی که تا همین دیروز چاقال شخصی این و اون بودن و الان با دو گیگ اینترنت میخوان مارو حامله کنن فایده نداره،ضمنا،اقا و خانم کسمغز،گی بودن من اصولا یه نکته منفی نیست،چون من نه کونو میدم،نه کونو میکنم…فقط دهن خارکسده هارو که میبینم تحریک میشم یکم،مخصوصا اگه فکر کنن اینجا چاله میدونه…

دیدی باز گوه زیادی خوردی و گنده گوزی کردی ای عقده ای بدبخت 🙄

باشه من گهخور گنده گوز بدبخت خانم محترم و باشعور…ولی قشنگ معلومه ملاقه اول دست کی بوده…

1 ❤️

2019-03-22 20:18:44 +0430 +0430

توهين=بلاک

ایشونم توهین کردن

در ضمن، انبلاک کردم ميتونين کامنت بذارين ولي توهين نه

0 ❤️

2019-03-22 20:22:25 +0430 +0430

کیر تو مدیریت صاحب تاپیک محترم که الاغای فحاشو بلاک نمیکنه:\ یه عده کاربرای فیک دوزاری که فک کردن شاخ اینجان! ? در ضم اصن معلوم نیس که این جنده خانوم زن قیصره با کاربری دومش یا چندمش! ?

0 ❤️

2019-03-22 20:26:16 +0430 +0430
نقل از: حشرگا کیر تو مدیریت صاحب تاپیک محترم که الاغای فحاشو بلاک نمیکنه:\ یه عده کاربرای فیک دوزاری که فک کردن شاخ اینجان! ? در ضم اصن معلوم نیس که این جنده خانوم زن قیصره با کاربری دومش یا چندمش! ?

جناب من خودم همین کاربری رو دارم دیگه تابلو نیا با کاربری دومت
در ضمن منو تو دعواهای قیصر قاطی نکنین حوصله دعوای مجازی رو ندارم
بدرود

1 ❤️

2019-03-22 20:26:33 +0430 +0430
نقل از: حشرگا کیر تو مدیریت صاحب تاپیک محترم که الاغای فحاشو بلاک نمیکنه:\ یه عده کاربرای فیک دوزاری که فک کردن شاخ اینجان! ? در ضم اصن معلوم نیس که این جنده خانوم زن قیصره با کاربری دومش یا چندمش! ?

عجب!

خب، من حقيقتش آنلاين نبودم، بلاک کردن رو هم صحيح نميدونم ، ولي خيلي دوست دارم که لطف کنين و سر دعوا رو دوباره دست نگيرين…

0 ❤️

2019-03-22 20:28:31 +0430 +0430

خایه میخواد با اکانت اصلیت بیای پست بزاری ولی نداری

تو فک کن سلطانه خایه 🙄 جای خایه هام رو پیشونیته 🙄 در اولین فرصت تو آینه ببینش ?

0 ❤️

2019-03-22 20:36:13 +0430 +0430
نقل از: حشرگا

خایه میخواد با اکانت اصلیت بیای پست بزاری ولی نداری

تو فک کن سلطانه خایه 🙄 جای خایه هام رو پیشونیته 🙄 در اولین فرصت تو آینه ببینش ?

:))) ادرس دادم تو خصوصیت سین کردی جواب ندادی اینجا جلو کاربرا شاخ نشو تورکمن حرومزاده دو رگه

حرومزاده رو خوب اومدی. ادمای مث خودتو خوب میشناسی مسدر کونزاده 🙄 کیرمم تو پیشونیت و نشونیت ? انقد دور ورندار واس من کسخل قراضه ?

0 ❤️

2019-03-22 20:39:54 +0430 +0430
نقل از: Lady_Ronaak

جناب من خودم همین کاربری رو دارم دیگه تابلو نیا با کاربری دومت
در ضمن منو تو دعواهای قیصر قاطی نکنین حوصله دعوای مجازی رو ندارم
بدرود

اره جون عمه جونت 🙄 ما هم لابد پست گوشمون مخملیه 🙄 در ضم دماغ
پینوکیو تو هر هفتا سوراخت 🙄

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «