پوزیشن سکس کابویی!!!

1399/01/17

یه روز دو تا کابو داشتن راجع به سکس حرف میزدن. یکی از اون یکی پرسید پوزیشن مورد علاقه ات چیه؟ طرف گفت: سواری گاو وحشی! اون یکی گفت من تا حالا این رو نشنیدم چجوریه؟ طرف توضیح داد: اول دختره رو روی چهار دست و پا قرار میدی بعد از پشت بهش فرو میکنی! بعد دستات رو از پایین میاری و هر دو تا سینه هاش رو محکم میگیری و نهایتا و مهم تر از همه در گوششش زمزمه میکنی که “این حسش عین خواهرت میمونه!” و اگه مردی سعی کن 8 ثانیه توی این وضعیت دوام بیاری! 😁

8770 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-04-05 03:35:35 +0430 +0430

مردی همراه همسرش تلویزیون تماشا میکرد و در حین تماشا بادام زمینی مینداخت بالا و با دهانش میگرفت. در همین حین در خونه باز شد و اون ناگهان سرش رو چرخوند و بادام زمینی رفت توی گوشش و گیر کرد! دخترش و دوست پسرش جَک از راه میرسن و مرده وضعیت رو بهشون توضیح میده. جک میگه من میتونم بادام زمینی رو در بیارم. اون به مرده میگه که بشینه بعد دو تا انگشتش رو میکنه توی بینیش و ازش میخواد محکم فین کنه. اون هم همین کار رو میکنه و بادام زمینی از گوشش میپره بیرون!

وقتی دختر و پسر میرن آشپزخونه که چیزی بخورن مادر دختر به همسرش میگه به نظرت این پسر باهوش نیست؟ من کنجکاوم که بدونم قراره چه کاره بشه! پدر میگه والا از بوی انگشتاش من میگم دامادمون! 😁

16 ❤️

2020-04-05 05:53:49 +0430 +0430

دو تا همکار مرد با هم دعواشون شده بوده اولی به دومی که چاق بوده میگه من شرط میبندم که تو وقتی میری دوش بگیری نمیتونی کیرت رو ببینی. دومیه هم جواب میده راست میگی نمیتونم چون کله دخترت نمیذاره! 😁

موفقیت مثل حاملگی میمونه! همه بهت تبریک میگن اما هیچکس نمیدونه که چند بار ترتیبت داده شده تا آخر سر حامله شدی! 😁

10 ❤️

2020-04-05 11:42:43 +0430 +0430
نقل از: حیرتزده ۸ ثانیه! وقتی تخمات رو گرفت چلوند، ۸ دهم ثانیه هم دوام نمیاری؟

با اولین جفتک سرنگون میشه! 😁

2 ❤️

2020-04-05 11:58:58 +0430 +0430
نقل از: Anesthesist1
نقل از: axm432

مردی همراه همسرش تلویزیون تماشا میکرد و در حین تماشا بادام زمینی مینداخت بالا و با دهانش میگرفت. در همین حین در خونه باز شد و اون ناگهان سرش رو چرخوند و بادام زمینی رفت توی گوشش و گیر کرد! دخترش و دوست پسرش جَک از راه میرسن و مرده وضعیت رو بهشون توضیح میده. جک میگه من میتونم بادام زمینی رو در بیارم. اون به مرده میگه که بشینه بعد دو تا انگشتش رو میکنه توی بینیش و ازش میخواد محکم فین کنه. اون هم همین کار رو میکنه و بادام زمینی از گوشش میپره بیرون!

وقتی دختر و پسر میرن آشپزخونه که چیزی بخورن مادر دختر به همسرش میگه به نظرت این پسر باهوش نیست؟ من کنجکاوم که بدونم قراره چه کاره بشه! پدر میگه والا از بوی انگشتاش من میگم دامادمون! 😁

یعنی چی بوی انگشتاس؟ :(
نفهمیدم (dash)

انگشتهای پسره قبل از اومدن خونه توی شرت دختره بود و بوی کس میداده…

0 ❤️

2020-04-05 12:08:05 +0430 +0430

یعنی چی بوی انگشتاس؟ :( نفهمیدم (dash)

انگشتهای پسره قبل از اومدن خونه توی شرت دختره بود و بوی کس میداده...

چقدر عمیق! کمرم شکست 😲

از شما که متخصص بیهوشی و اتاق عمل هستین بعیده!

0 ❤️

2020-04-05 15:44:20 +0430 +0430

یعنی چی بوی انگشتاس؟ :( نفهمیدم (dash)

انگشتهای پسره قبل از اومدن خونه توی شرت دختره بود و بوی کس میداده...

چقدر عمیق! کمرم شکست 😲

از شما که متخصص بیهوشی و اتاق عمل هستین بعیده!

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست!

;)

0 ❤️

2020-04-17 15:05:46 +0430 +0430
نقل از: ایکاروس لکن خوب بودند

مرسی

1 ❤️

2020-04-18 03:21:01 +0430 +0430
نقل از: ایکاروس

مرسی

نکته!!!
جدیدا وقتی میام تو قسمت پاسخ به پاسخ هام بهت لایک بدم نمیشه چرا ؟!

به کامنتهای خودت که هیچوقت نمیشه لایک بدی. به کامنتهای دیگران میتونی لایک بدی…

1 ❤️

2020-04-19 09:36:12 +0430 +0430

مرسی

نکته!!!
جدیدا وقتی میام تو قسمت پاسخ به پاسخ هام بهت لایک بدم نمیشه چرا ؟!

به کامنتهای خودت که هیچوقت نمیشه لایک بدی. به کامنتهای دیگران میتونی لایک بدی…

لکن میدونم که به کامنتهای خودم نمیشه لایک بدم اما با این وی پی ان های ضعیف ما به کامنتهای دیگران هم نمیشه لایک بدم !!!

Speedify

ProtonVPN

Lantern

خوب کار میکنن. یه امتحانی بکن.

1 ❤️

2020-04-21 11:35:10 +0430 +0430
نقل از: stupid.girl من که نفهمیدم چی شد

چند تا جوکه…بگو کدوم رو متوجه نشدی توضیح بدم.

0 ❤️

2020-04-30 09:36:26 +0430 +0430
نقل از: sj0087 دست خوش همش خوب بود 🙄

مرسی. همیشه شاد باشی!

0 ❤️

2020-11-18 18:23:27 +0330 +0330

up

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «