چطور سوراخ فابریک رو باز کنیم

1397/01/18

دوستان شاید از این کیس ها داشته باشید که طرف میخواد کون بده و سوراخش فابریکه چطوری بنظرتون باید توش کرد که طرف بگا نداره

خودم اول دمشو میمالم بعد یه انگشتی بعد دو انگشتی تا باز بشه کیر بره توش از لوبریکانت هم استفاده میکنم قبلش هم اسپری تاخیری میزنم بهش که بی حس بشه

نظرتون رو بزارید

3191 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-04-07 12:20:40 +0430 +0430

به سختی و با سعی و تلاش زیاد باز میشه 🙄

0 ❤️

2018-04-07 12:25:27 +0430 +0430

تلاش که میکنیم ولی احیانا روشی باشه که سریع تر و بدون درد تر باشه استقبال میکنیم

0 ❤️

2018-04-07 13:34:50 +0430 +0430

چطور کونو باز کنیم

0 ❤️

2018-04-07 13:34:58 +0430 +0430

داداش اسپری تاخیری به خودت میزنی یا دختره؟!
اگه به دختره بزنی فقط یه حس سوزش شدید رو براش ایجاد میکنی نه چیز دیگه لیدوکایین فقط استفاده موضعی داره چه واژن و چه مقعد فرقی نداره و اسپری بی حسی هیچ تاثیری در کم شدن درد نداره، نهایتا بیرون محل رو بی حس میکنه که تاثیری در میزان درد نداره چون درد مقعد از درون هست نه از بیرون و بدتر از اون اگه مقداری از لیدوکایین به وسیله آلت شما وارد مقعد یا واژن شریک جنسیتون بشه باعث سوزش اون قسمت میشه و طرفتون به جای اینکه دردش کمتر بشه، سوزش هم به دردهاش اضافه میشه
عزیزم قبل از استفاده هر چیزی بروشور یا روش استفاده اش رو کامل بخون.
موفق باشی

1 ❤️

2018-04-07 13:52:38 +0430 +0430
نقل از: بوف_بور داداش اسپری تاخیری به خودت میزنی یا دختره؟! اگه به دختره بزنی فقط یه حس سوزش شدید رو براش ایجاد میکنی نه چیز دیگه لیدوکایین فقط استفاده موضعی داره چه واژن و چه مقعد فرقی نداره و اسپری بی حسی هیچ تاثیری در کم شدن درد نداره، نهایتا بیرون محل رو بی حس میکنه که تاثیری در میزان درد نداره چون درد مقعد از درون هست نه از بیرون و بدتر از اون اگه مقداری از لیدوکایین به وسیله آلت شما وارد مقعد یا واژن شریک جنسیتون بشه باعث سوزش اون قسمت میشه و طرفتون به جای اینکه دردش کمتر بشه، سوزش هم به دردهاش اضافه میشه عزیزم قبل از استفاده هر چیزی بروشور یا روش استفاده اش رو کامل بخون. موفق باشی

بله کاملا درسته. اسپری بی حسی درد آنال رو کم نمیکنه. فقط یه چیز رو نگفتی که پسرها موقع آنال سکس از تاخیری برای خودشون استفاده نکنن. آنال به اندازه کافی درد داره حالا فرض کن بی حسی هم بزنن یا قرص هم بخورن. اون وقت یک ساعت تلمبه میزنن و تحملش غیر ممکن میشه. پسرا توجه کنید وقتی که دختری راضی میشه از پشت بده شما هم درکش رو داشته باشین و خیلی زود تمومش کنین نه اینکه قرص بخورین و تا یک ساعت تلمبه بزنین. اَه

2 ❤️

2018-04-07 21:01:07 +0430 +0430
نقل از: بوف_بور داداش اسپری تاخیری به خودت میزنی یا دختره؟! اگه به دختره بزنی فقط یه حس سوزش شدید رو براش ایجاد میکنی نه چیز دیگه لیدوکایین فقط استفاده موضعی داره چه واژن و چه مقعد فرقی نداره و اسپری بی حسی هیچ تاثیری در کم شدن درد نداره، نهایتا بیرون محل رو بی حس میکنه که تاثیری در میزان درد نداره چون درد مقعد از درون هست نه از بیرون و بدتر از اون اگه مقداری از لیدوکایین به وسیله آلت شما وارد مقعد یا واژن شریک جنسیتون بشه باعث سوزش اون قسمت میشه و طرفتون به جای اینکه دردش کمتر بشه، سوزش هم به دردهاش اضافه میشه عزیزم قبل از استفاده هر چیزی بروشور یا روش استفاده اش رو کامل بخون. موفق باشی

چشم خیلی عالی

0 ❤️

2018-04-08 01:51:54 +0430 +0430
نقل از: ElnaAzari

بله کاملا درسته. اسپری بی حسی درد آنال رو کم نمیکنه. فقط یه چیز رو نگفتی که پسرها موقع آنال سکس از تاخیری برای خودشون استفاده نکنن. آنال به اندازه کافی درد داره حالا فرض کن بی حسی هم بزنن یا قرص هم بخورن. اون وقت یک ساعت تلمبه میزنن و تحملش غیر ممکن میشه. پسرا توجه کنید وقتی که دختری راضی میشه از پشت بده شما هم درکش رو داشته باشین و خیلی زود تمومش کنین نه اینکه قرص بخورین و تا یک ساعت تلمبه بزنین. اَه

من قول بدم اسپری نمی زنم تو اوکیی؟؟

0 ❤️

2018-04-10 22:11:45 +0430 +0430
نقل از: analmaster اولا ضروری هست آلتی که با اسپری تاخیری بی حس شده قبل از ورود به معقد با آب و صابون شسته بشه دوم پیشنهاد میکنم برای روان کردن مسیر به جای لوبریکانت روغن بچه مورد استفاده قرار بگیره سوم برای کاهش درد معقد فقط میشه از ژل روان کننده ی تاخیری استفاده کرد که البته در ابتدا با کمی سوزش همراه هست منتها اگر همزمان با روغن بچه مورد استفاده قرار بگیره مشگل سوزش تقریبا حل میشه ضمن اینکه عدم استفاده از کاندوم در این شرایط باعث بی حسی آلت شده و زمان ارضا شدن رو به تاخیر می اندازه

درسته ولی بدون کاندوم خطریه

0 ❤️

2018-04-10 22:29:38 +0430 +0430

یه راه ساده و بدون هزینه هم هس
میری دم سوراخ کون طرف میگی دلار شده ۹۰۰ تومن
اونم از تعجب میگه کس نگووو
و چنان باز میشه ک انگار داری میکنی تو غار علیصدر

0 ❤️

2018-04-12 21:25:57 +0430 +0430
نقل از: جمشید... یه راه ساده و بدون هزینه هم هس میری دم سوراخ کون طرف میگی دلار شده ۹۰۰ تومن اونم از تعجب میگه کس نگووو و چنان باز میشه ک انگار داری میکنی تو غار علیصدر

هخخخخ تفلون هم میبرم اگه خیلی گشاد شد تفلون بزنم

0 ❤️

2018-04-12 22:04:36 +0430 +0430
نقل از: Mashhad2018 سوراخ منم فابریکه باید ی کاربلد بازش کنه

ای جووونم اگه پیشم بودی بازت میکردم

1 ❤️

2018-04-13 11:35:24 +0430 +0430
نقل از: behzad13645 اول تف بنداز بعد بکن من دیشب دخترخاله مو گاییدم

نوش جوووون اگه نزدیکی بیار باهم بکنیم

0 ❤️

2019-01-13 07:04:41 +0330 +0330

منم خیلی وقته دنبال یکی میگردم بتونه سوراخمو باز کنه ولی کسیو پیدا نکردم تا پرده کونمو بزنه ۱۹ تهرانم

0 ❤️

2019-01-13 07:39:18 +0330 +0330

(فارغ التحصیل دکتری عمومی کون کنی از دانشگاه کون کنان قزوین)

داری بورد تخصصی کون شناشی از ایتالیا

فوق تخصص مقعد از دانشگاه کونسفورد انگلیس

حالا از شوخی گذشته

توضیحش خیلی مفصله و عملیه و وسایل تخصصی نیاز داره

برای قبل از سکس و خالی کردن رکتوم

ست انما + یک لیتر نرمالسالین

یا

یک سرنگ گاواژ + سوند فولی شفاف یا سوند سوپراپوبیک + یک لیتر نرمالسالین یا محلول تنقیه

برای سکس :

ژل لیدوکایین 1%+ کرم لیدوگایین H نارنجی+ کاندم flat tip + سرنگ 5Cc بات پلاگ با قطر متوسط+ نایلون فریزر + آب گرم

برای کاهش درد و سوزش احتمالی به مدت دو الی چهار روز بعد از سکس و در حین اجابت مزاج

Rectol set with oplicator & stril pad

0 ❤️

2019-01-13 07:52:20 +0330 +0330
نقل از: amir-fal29_
نقل از: mka1981 منم خیلی وقته دنبال یکی میگردم بتونه سوراخمو باز کنه ولی کسیو پیدا نکردم تا پرده کونمو بزنه ۱۹ تهرانم

من حرفه ای برات بازش میکنم

could you mutual consent with ? deal is doc

?

0 ❤️

2019-01-13 07:55:38 +0330 +0330

من هنوز موفق نشدم
چون هر وقت کسی انگشتمم میکنن درد م میگیره
همه راه ها رو رفتم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «