یه کنجکاوی کوچولو

1403/02/08

سلام و درود
همه مون از سن بلوغ و دوران نوجوانی که کم‌کم تشخیص دادیم کوص و کیر چیه ؛ یواش یواش اولین بارها دستمون رفت به سمت خودارضائی
. میخوام بدونم برای کی ، در رویاهاتون ، در کف چه کسی اولین بار و بیشترین بارها رو براش جق زدین! ، ؟؟؟
اول از خودم شروع میکنم ؛ یه دختر عمو داشتم ۵ ، ۶ سالی ازم بزرگتر بود و خیلی هم حشری، مه‌مه های خوش تراش و خوش قالبی داشت ، همیشه هم سفت ِسفت بودن انگار داشتن میترکیدن ، یه کونی داشت که با ۱ ، ۲ کردنش دلم ضعف میرفت ، کوصش رو که وقتی تصورش میکردم کم میموند از هوش و حال برم ؛ همیشه با خودم میگفتم خوش به حال کسی که اینو میگیره ؛ خوش به حال شوهرش ؛
که بالاخره اینو لخت مادرزاد میکنه میگیره زیرش تا دلش میخواد میگائدش ؛ که البته آخرسرهم نصیب یه دیلاقی شد که بعید میدونم بتونه از پس دخترعموهه بربیاد ؛ خلاصه در کف این دخترعموم من انقد جق زدم انقدر جق زدم که هنوزم یادمه ؛ اولین کراشم بود 😇
زندگی برام نذاشته بود بمونه ، انقد جق میزدم براش که از کَت و کول اوفتاده بودم ؛ کمرم داشت دو نصف میشد که بالاخره شوهر کرد …
وگرنه معلوم نبود چه بلایی سر خودم و خودش بیارم 😅
شماها چطور ؟ به کی ؟؟ با کی ؟؟؟ ،،، خانوما هم میتونن شرکت کن
لایک و کامنت یادتون نره 👈❤️👉

1180 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-27 23:54:20 +0330 +0330

دقیقا دخترعموی منم این بلارو سرم آورد 😁😁

1 ❤️

2024-04-28 00:03:51 +0330 +0330

↩ pussylovxxx
🙏😁😁😁👍

1 ❤️

2024-04-28 00:13:19 +0330 +0330

وای از دست این جق 😀

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «