𝓒𝓰 همون UP رو‌ میکنم تو...😊

1403/01/03

حتما شما هم با رو مخ ترین کلمه سایت یعنی UP مواجه شدید😑
میری تو یه تاپیک میبینی طرف چند صفحه تو کامنتا کلمه UP فرستاده که اصلا خود تاپیک و بقیه کامنتا گم شده این کارو برای جذب بیشتر کاربرا و لایک، کامنت بیشتر انجام میدن اما همیشه نتیجه منفی داره😬

🔷اکثرا اینارو بلدن ولی برای دوستانی که هنوز با این قضیه مشکل دارن یه توضیح کوچیک میدم🙂
🔹اولین کاری که میکنید قبل اینکه تاپیک رو ثبت کنید دقیق چک‌کنید مشکلی نداشته باشه یا هر چی تو تاپیک نوشته شده رو‌ کپی کنید توی کامنت های یه جا بفرستید که مطمئن بشید مشکلی نیست بعدا اون کامنت رو حذف کنید و‌ تاپیک اصلی رو ثبت کنید حالا چرا؟! چون ویرایش باعث میشه تاپیک شما از لیست تازه ها بیرون بیاد و کمتر دیده بشه
🔹وقتی تاپیک ثبت شد اگه تاپیک رو برای سرگرمی و گفت گو خودتون نزدید و صرفا دنبال جذب کاربرا هستید همون موقع جواب کامنتارو‌ ندید
به محض اینکه تاپیک ثبت شد وارد بخش تازه ها میشه و کم کم با تاپیک های جدیدی که بقیه بعد شما ثبت میکنن توی لیست میره پایین تا وقتی که خارج بشه وقتی از لیست خارج شد شروع کنید به جواب دادن کامنت ها با هر کامنتی که شما جواب میدید تاپیک میاد تو لیست داغ ها ولی خیلی سریع از اونجا خارج میشه پس نزارید کامنت کم بیارید یکی رو‌‌ که جواب دادید چند دقیقه بعد یا وقتی که از لیست بیرون اومد بعدی رو جواب بدید تا مدت بیشتری تاپیک دیده بشه
🔹و در آخر که همه کامنتارو جواب دادید بعد گذشت چند روز تاپیک شما متروکه به حساب میاد اما میتونید بعد گذشت چند روز که کاربرای جدید وارد سایت میشن یه کامنت داخل تاپیکتون بزارید که بیاد تو لیست داغ ها و چون اون زمان برای خیلیا جدیده خود به خود همه رو جذب میکنه
حالا اون کامنت چی باشه؟! میتونه همون UP باشه یا یه چیزی که به تایپک مرتبط باشه یه عکس سکسی یا یه ایموجی ولی خودم همیشه یه کامنت خالی میفرستم یعنی یه فاصله توی کامنت میزارید و هیچی‌نمی نویسید بنظرم قشنگ تر میشه🤷‍♀️🙂

🔷چند تا نکته دیگه هم هست که در دراز مدت تاپیک‌های شما‌‌ رو زیباتر و‌‌‌ خودتون محبوب تر میکنه👊
🔹لایک کردن همه کامنت ها با هر دیدگاهی👍
🔹انتقاد پذیری؛ دیدگاه ها مختلفه همیشه نظر شما درست نیست!🤷‍♀️
🔹تاپیکتون زیبا کنید تایپک هایی که عکس دارن هر کسی رو بیشتر مجذوب میکنن منظورم حتما عکس سکسی نیستا! هر چیزی که مربوط به تاپیکتون باشه فقط صرفا رو متن تمرکز نکنید
🔹ادبیات؛ تجربه نشون داده هر کسی که تو سایت پیشرفت میکنه یه غلط املایی توی حرفاش پیدا نمیشه روی جمله بندی و ادبیاتتون کار کنید
🔹عکس پروفایل و نام کاربری هم‌ خیلی مهمه مثلا هیچوقت یه کاربر معروف پیدا نمی کنید که عکس پروفش 🍆 باشه یا اسم توهین آمیزی داشته باشه من خودمم از اسمم راضی نیستم نام کاربریم میتونست جذاب تر باشه اگه هنوز فعالیتتو شروع نکردی عوضش کن😕
🔹کامنت بده کامنت بگیر؛ فعال باشید کاربرایی تو سایت داریم که بیشترین لایک و‌ کامنت دارن ولی اسمشونو بگم کسی نمیشناسه چون حرف نمیزنن فعالیت ندارن تاپیک گذاشتن و لایک بیشتر تاثیری نداره باید تو همه تایپکا کامنت بزاری با همه رفیق شی وارد این جمع دوستانه بشی اون وقت مرامی هم که شده خودتم که نخوای محبوب میشی😁

ببخشید زیاد حرف زدم همیشه این سوالارو ازم میپرسن فکر کردم بد نیست یه تایپک بهش اختصاص بدم تا همه یاد بگیرن البته اکثرا حرفه ای هستن این برای تازه وارد ها و بقیه بود🙂

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-28 15:57:29 +0330 +0330

↩ AgnosticMan
خواهش😊

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «