آمارهایی از پورنوگرافی کودکان

1396/04/04

وقتی مردم در مورد سواستفاده جنسی از کودکان صحبت میکنن بیشترشون به تماس های فیزیکی بین کودکان و بزرگسالان فکر میکنن، ولی شکل های دیگه ای هم از سوء استفاده جنسی کودکان وجود داره که هیچ گونه تماسی تو اونا اتفاق نمی افته.
در عصری که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت هستش، قربانیان جدیدی وجود دارن که در طول عمرشون ممکنه بارها و بارها مورد سوءاستفاده واقع بشن.
کودکانی هستند که توسط مجرمان، مورد سوء استفاده جنسی قرار میگیرن و سپس عکساشون تو اینترنت توسط همین متجاوزان پخش میشه. هیچ راهی وجود نداره که بشه تعداد دقیق چنین قربانیانی رو براورد کرد. حتی برخی از این کودکان هیچ اطلاعی ندارند که عکساشون تو اینترنت قرار گرفته و به همین دلیل هزاران تا عکس های کودکان هنوز شناسایی نشدن.
از لحاظ قانونی هر دفعه که فردی، در حال مشاهده عکس پورنوگرافی کودکی هستش، مرتکب جرم میشه و از اون سوء استفاده میکنه.
برای اینکه بتونین بزرگی چنین مشکلی رو درک کنین بهتره که نگاهی به اعداد و ارقام زیر داشته باشیم:

12 درصد کل وب سایت ها که محتوای پورن دارن؛ طبق اعلام مجله Good

25 درصد جستجوها در اینترنت مرتبط با پورن هستن

28000 نفر در هر ثانیه در حال مشاهده پورن هستند

75 میلیون بازدید متوسط ماهانه از وب سایت های بزرگسالان بین سال های 2005 تا 2008

43 درصد از کاربران اینترنت به مشاهده محتوای پورن به صورت آنلاین علاقه دارن

**75 درصد **از افراد بصورت تصادفی از وب سایت های سکسی بازدید میکنن

81 درصد از آمریکایی معتقدن قوانین فدرال در مورد وقاحت های اینترنتی باید به شدت اجرا بشن.

266 سایت جدید پورنوگرافی در هر روز تاسیس می شوند

**حدود 3000 وب سایت ** انگلیسی زبان که پورنوگرافی کودکان رو ترویج میدن

1 نفر از هر 7 نفر نوجوان اعلام میکنن که از اونا بصورت آنلاین برای سکس، درخواست شده.

11 سالگی سنی شده که بطور متوسط کودکان با سایت های پورن آشنا میشن.

7 نفر از هر 10 کودک ناخواسته پورنوگرافی آنلاین رو مشاهده کردن

1536 سایت حاوی پورنوگرافی کودکان در سال 2008 توسط Internet Watch Foundation گزارش شدن.

**58 درصد **از این سایت ها در امریکا قرار دارن

**48 درصد **از دانش آموزان کلاس اول و مهدکودک ها بر اساس مطالعه موسسه فن آوری روچستر در سال 2008 با محتوای آنلاینی مواجه شده اند که باعث احساس ناراحتی اونها شده

34 درصد دختران نوجوان، عکس و توصیفات فیزیکی از خودشون در اینترنت پخش میکنن و این آمار در پسران 15 درصد هستش

89 دلار در هر ثانیه بابت پورنوگرافی در اینترنت خرج میشه

13 میلیارد دلار درآمد تخمین شده صنعت پورنوگرافی در ایالات متحده در سال 2006 هستش که از این مقدار 2.84 میلیارد دلار به پورنوگرافی آنلاین اختصاص داره

97 میلیارد دلار میزان درآمد جهانی پورنوگرافی در سال 2006 هستش

(منابع: Washington Times، CNBC، Good، ThePinkCross.org، MSNBC، Enough.org، National Coal)

بنظرتون مشکل چقدر گسترده و بزرگ هستش؟
کودکان شما هم در اینترنت حضور دارن؟ بنظرتون تاحالا از اونا هم برای سکس بصورت آنلاین درخواستی شده؟
تا حالا ازشون پرسیدین؟

منبع

1534 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-06-25 06:53:31 +0430 +0430

درسته صنعنتی هست در باره فرووش کودکان و سکس باهاشون ولی الان دیگه پدرها با دخترای کم سنشون و مادرا با پسرهای کم سنشون سکس میکن مثلا من اگه بیستا فیلم ببنیم دوتاش توسط همون شرکتهای سکس و تجاوز به بجه هاست هیجده تا خانوادگی یعنی پدر و دختر زیر چهارده و یا مادر پسر زیر چهارده

0 ❤️

2017-06-25 06:56:30 +0430 +0430
نقل از: mmm700 درسته صنعنتی هست در باره فرووش کودکان و سکس باهاشون ولی الان دیگه پدرها با دخترای کم سنشون و مادرا با پسرهای کم سنشون سکس میکن مثلا من اگه بیستا فیلم ببنیم دوتاش توسط همون شرکتهای سکس و تجاوز به بجه هاست هیجده تا خانوادگی یعنی پدر و دختر زیر چهارده و یا مادر پسر زیر چهارده

فیلم های سکس با کودکان همگی غیرقانونی و مجرمانه هستند.

در کشورهای متمدن خرید و فروش و حتی داشتن این فیلم ها جرم سنگینی محسوب میشه.

0 ❤️

2017-06-25 06:56:47 +0430 +0430

وحشتناک ترین چیز راجب پورن همین در دسترس بودنشه… برای ورود به سایت نهایتا نوشته افراد زیر 18 سال وارد نشن و یه تیک گذاشته (dash) تبلیغاتشونم که همه جای اینترنت گیر میاد کافیه یه بچه یکم کنجکاو باشه با همینا اشنا بشه!
بچه دبستانی الان مثلا ت.لگ.رام داره و تلگ.رامم که پر شده از کا.نالای سکسی، 2% امکان داره اشنا نشه با این چیزا

0 ❤️

2017-06-25 06:56:49 +0430 +0430

زمونه عوض شده دیگه پدر مادرا دیگه اون غیرت رو بچه هاشون ندارن با این مدل لباس پوشوندن به بچه هاشون باعث بلوغ زود رس بچه هاشون میشن فیلمایی دارم دختر کم سن با باباش طوری سکس میکنه کیر میخوره دهنت باز میمونه
یا پسره با مامانش

0 ❤️

2017-06-25 06:58:28 +0430 +0430
نقل از: Hermes1
نقل از: mmm700 درسته صنعنتی هست در باره فرووش کودکان و سکس باهاشون ولی الان دیگه پدرها با دخترای کم سنشون و مادرا با پسرهای کم سنشون سکس میکن مثلا من اگه بیستا فیلم ببنیم دوتاش توسط همون شرکتهای سکس و تجاوز به بجه هاست هیجده تا خانوادگی یعنی پدر و دختر زیر چهارده و یا مادر پسر زیر چهارده

فیلم های سکس با کودکان همگی غیرقانونی و مجرمانه هستند.

در کشورهای متمدن خرید و فروش و حتی داشتن این فیلم ها جرم سنگینی محسوب میشه.

والا من چندصد گیگ فیلم سکس پدرا با دخترای کم سنشون دارم هشتاد درصدشون از همین کشورهای به اصطلاح متمدنه

0 ❤️

2017-06-25 07:03:25 +0430 +0430
نقل از: marde_tanha وحشتناک ترین چیز راجب پورن همین در دسترس بودنشه.. برای ورود به سایت نهایتا نوشته افراد زیر 18 سال وارد نشن و یه تیک گذاشته (dash) تبلیغاتشونم که همه جای اینترنت گیر میاد کافیه یه بچه یکم کنجکاو باشه با همینا اشنا بشه! بچه دبستانی الان مثلا ت.لگ.رام داره و تلگ.رامم که پر شده از کا.نالای سکسی، 2% امکان داره اشنا نشه با این چیزا

بابا دخترای کم سن ایرانی خیلی چیزا رو میدونن منظورم چهارم دبستان به بالاس برو یه بار موقع تعطیل شدن مدرسشون فال گوش وایسا یکشیون میگه بعدازظهر بیا پارک من علی هم میایم اون یکی میگه من دوتا دوست پسر دارم اون یکی پزشو میده میگه من حتی باهش از اون کارا میکنم مسخره کردن هم دیگه هم شده خاک تو سرت تو دوست پسر نداری …
الان دختر و پسرای ایرانی دچار بلوغ زودراس شدن با دیدن فیلم عکس سکته نمیزنن عشقم میکنن

0 ❤️

2017-06-25 08:37:39 +0430 +0430
نقل از: mmm700
نقل از: marde_tanha وحشتناک ترین چیز راجب پورن همین در دسترس بودنشه.. برای ورود به سایت نهایتا نوشته افراد زیر 18 سال وارد نشن و یه تیک گذاشته (dash) تبلیغاتشونم که همه جای اینترنت گیر میاد کافیه یه بچه یکم کنجکاو باشه با همینا اشنا بشه! بچه دبستانی الان مثلا ت.لگ.رام داره و تلگ.رامم که پر شده از کا.نالای سکسی، 2% امکان داره اشنا نشه با این چیزا

بابا دخترای کم سن ایرانی خیلی چیزا رو میدونن منظورم چهارم دبستان به بالاس برو یه بار موقع تعطیل شدن مدرسشون فال گوش وایسا یکشیون میگه بعدازظهر بیا پارک من علی هم میایم اون یکی میگه من دوتا دوست پسر دارم اون یکی پزشو میده میگه من حتی باهش از اون کارا میکنم مسخره کردن هم دیگه هم شده خاک تو سرت تو دوست پسر نداری …
الان دختر و پسرای ایرانی دچار بلوغ زودراس شدن با دیدن فیلم عکس سکته نمیزنن عشقم میکنن

قرار نیست سکته بزنن اینا رو هم میدونم که همش افتادن دنبال همدیگه… ولی همین چیزاس که باعث میشه جامعه روز به روز عقب بیافته الان فکر و ذکر ملت فقط شده همین کسشرای رابطه و فلان از همه چی عقب افتادیم (dash) (dash) فیلم ترکیم خو میشینن نگا میکنن با ننه باباشون دیگه هیچ

0 ❤️

2017-06-25 10:14:48 +0430 +0430

کاملا درسته. فضای مجازی سریعتر از اونی که فکرش رو می کردند گسترش و پیشرفت داشته. حالا سیستمهای نظارتی در دنیا همیشه چند قدم عقب تر از صنعت IT هستند. بنظر من، مخاطرات پیش روی کودکان در این حوزه کن اهمیت تر از مراقبتهای ایمنی نیست. معتقدم این مسئولیت در بین همه توزیع شود. همگی اولا متعهد شوند که خود، اقدام به این نوع سوء استفاده نکنند و در ثانی مراقب نحیط پیرامون باشند تا عرصه بر سوءاستفاده کنندگان تنگ شود.

0 ❤️

2017-06-25 10:24:45 +0430 +0430

البته راجب همچین قضیه مهمی، انتظار مطلب مفصل‌تر جامع‌تری از شما میرف.
چارتا آمار پورنوگرافی که نشد حقایق عجیب و باورنکردنی درمورد پدوفیلیا...

هرچن بهرحال همینم برا شورو بد نی ولی اگه بازم حال ترجمه داریدو امکانش هس، بیشتر در این مورد اطلا بدید.
با سپاس

0 ❤️

2017-06-25 10:30:23 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

هرچن بهرحال همینم برا شورو بد نی ولی اگه بازم حال ترجمه داریدو امکانش هس، بیشتر در این مورد اطلا بدید.
با سپاس

عی شیطون خوشت اومده بلا

0 ❤️

2017-06-25 17:23:22 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

با سپاس

حق با شماست. این مقاله خیلی خلاصه است نیست و تیترش گمراه کننده است. اما خب تیتر متن اصلی بود. تیتر رو اصلاح کردم.

یک مقاله دیگه در این مورد رو اینجا ببینید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «