تغییر نام سایت شهوانی

1397/03/21

نظرتان چیست نام سایت (شهوانی دات کام) به «کیر و خایه دات کام» تغییر داده شود؟

چون هر دفه میایم سایت قسمت انجمن بیشتر کیر و خایه میبینیم.

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-10 21:26:28 +0430 +0430

واقعا شما چرا درکتون انقد پایینه؟خب سایت سکسیه دیگه!حق دارن تو امضاشون عکس اون خوشگلارو بزارن!هرچی نباشه خیلیا این عکسارو میبینن،عاشق کیر یارو (یهویی نخونید یابو) میشن و سینه زنان میفتن دنبالش که بهش بدن!به هر حال کیر چیز نایابیه و هر چیزی که نایاب باشه قیمت و ارزش بالایی پیدا میکنه!(اوه ببخشید،پرفسفر میتی هستم استاد اقتصاد دانشگاه کمبریج!^-^)

قاىدتا درک پایین شما صاب تاپیک عزیز اجازه نمیده که حقایق رو موشکافی کنید…در اصل سایت شهوانی محلیه که معدود بازماندگان کیرداران سرزمین ایران اونجا رو به عنوان پاتوق خودشون اشغال کردن تا یک دختر در حدتیلور سویفت بیاد و عاشق الت زیبای این بزرگواران بشه که خیلی هم چیز خوبیه،گرم شدن بازار رقابت موجب اراىه محصولات بهتر میشه و به مرور زمان کشور ما میتونه در زمینه کیر،کیری بازی و کیرکشی و کیری بودن به رتبه های اول جهانی برسه…جان؟رتبه اول مال خودمونه؟بفرما!اینو چی میگی اقای اسکلت حشری!؟

این سایت شهوانی است که به عنوان پناهگاه امن اخرین الت داران ایران موجب این افتخار شده!اگر کیر و کیردار نبود،شهوانی هم نبود!اصلا لذت سایت به همین امضاهاس!چه بسیارند دختران و پسرانی که با این عکس ها و تصور صاحبشون خودشونو انگشت میکنن!میخواین جلوی این لذت بزرگو بگیرین؟

2018-06-11 00:09:50 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 واقعا شما چرا درکتون انقد پایینه؟خب سایت سکسیه دیگه!حق دارن تو امضاشون عکس اون خوشگلارو بزارن!هرچی نباشه خیلیا این عکسارو میبینن،عاشق کیر یارو (یهویی نخونید یابو) میشن و سینه زنان میفتن دنبالش که بهش بدن!به هر حال کیر چیز نایابیه و هر چیزی که نایاب باشه قیمت و ارزش بالایی پیدا میکنه!(اوه ببخشید،پرفسفر میتی هستم استاد اقتصاد دانشگاه کمبریج!^-^)

قاىدتا درک پایین شما صاب تاپیک عزیز اجازه نمیده که حقایق رو موشکافی کنید…در اصل سایت شهوانی محلیه که معدود بازماندگان کیرداران سرزمین ایران اونجا رو به عنوان پاتوق خودشون اشغال کردن تا یک دختر در حدتیلور سویفت بیاد و عاشق الت زیبای این بزرگواران بشه که خیلی هم چیز خوبیه،گرم شدن بازار رقابت موجب اراىه محصولات بهتر میشه و به مرور زمان کشور ما میتونه در زمینه کیر،کیری بازی و کیرکشی و کیری بودن به رتبه های اول جهانی برسه…جان؟رتبه اول مال خودمونه؟بفرما!اینو چی میگی اقای اسکلت حشری!؟

این سایت شهوانی است که به عنوان پناهگاه امن اخرین الت داران ایران موجب این افتخار شده!اگر کیر و کیردار نبود،شهوانی هم نبود!اصلا لذت سایت به همین امضاهاس!چه بسیارند دختران و پسرانی که با این عکس ها و تصور صاحبشون خودشونو انگشت میکنن!میخواین جلوی این لذت بزرگو بگیرین؟

دقیقا به نکتهء خوبی اشاره کردی. ما که کیر نداریم. خیلی وقته نسل کیرداران منقرض شده. فقط یه نسل رو به انقراض ازشون مونده به نام کله کيران کیر به دست کیر نمای کیر مغز. اینا هستن که فقط کیر دارن. اصلا لازمه هر روز تو هر تاپيکی که میریم یدونه از اینا با کیرش بزنه تو صورتمون تا شکل و شمایل کیر يادمون نره. اینا این وظیفهء خطیر رو دارن که به هر تاپيکی کیر بزنن. یعنی شما یه تاپيک بزن و بنویس کس خواهر و مادر کسی که اینجا عکس کیر بذاره! به نظرت اولین کسی که میاد عکس شومبولش رو ميذاره کیه؟ آفرین! یعنی حتی ناموسش رو هم پای آرمانهاش میده. این فداکاری ها رو انجام دادن که تا به امروز دوام آوردن. جنبش مقاومتی که اینا داران رو هر کشور دیگه ای داشت تا الان کل کرهء زمینو گرفته بود..... یه نمونه اش رو نشونتون میدم...... کیر صاب تاپيک تو ناموس اون عکسی که بعد از این پست تو تاپيک عکس کیر بذاره
یعنی میخوام میزان مقاوت و دفاع از آرمانها رو نشونتون بدم!

6 ❤️

2018-06-11 01:27:26 +0430 +0430

انجمن مردان زن نما???

1 ❤️

2018-06-11 05:50:19 +0430 +0430

با کیرستان هم موافقم ..

یا تستسترون دات کام ..

چنان هم مدعی هستند این آلات سخنگوی عظام که تا یه چیزی میگی فوری بهشون برمیخوره !!

شاید حس میکنن با التشون اینجا حق اب و گل دارن

5 ❤️

2018-06-11 06:03:47 +0430 +0430
نقل از: خوش_غیرت
نقل از: df12 اینم یه حرفیه // ولی می تونی نگاه نکنی :) :) :)

میون حرفتون شکر
نگاه نکردنه چی جان برادر؛تو تایپک سیاسی میری کیر یکی علم شده،تو تایپک مذهبی میری یکی کون میخواد،هنری میری کون یکی خارش گرفته

مثل این میمونه که من بگوزم بعد اعتراض کنن این چه کاریه میکنی منم در جواب بگم خب شما میتونی بو نکنی!:)

6 ❤️

2018-06-11 07:30:58 +0430 +0430

اینجا گی دونی هست…
نام جدید www.homegay.it

0 ❤️

2018-06-11 07:49:59 +0430 +0430

با کامنتای دوستان حسابی شاد شدم . سالها پیش یه سایت بود احتیاج به تعریف نداره همه میشناسیدش . سکاف . ولی اینجا بیشتر بهش میخوره دوکاف بشه اسمش . کیر و کون 🙄 🙄 🙄

2 ❤️

2018-06-11 08:10:58 +0430 +0430
نقل از: Mr.leon بهتره بزاریم گیوانی یا کیروانی یا نرکده

گیوانی از همش مناسب تر بود :) www.gayvani.com ... صفحه اول سایت هم درج بشه که "بزرگترین نمایشگاه التمردان ایران زمین"! این عزیزان میتونن با بعضی کاشی فروشیهای حموم و دستشویی هم قرارداد ببندن چون تو بعضی عکساشون میبینم در عین تبلیغ الت خودشون برای نمای کاشیکاری حموم دستشویی هم داره تبلیغ میشه یجورایی ?

2 ❤️

2018-06-11 08:21:28 +0430 +0430

آپلود سنتر سایت هم کیری شده از بس عکس هاشون رو توش فرو کردن! ?

تو ایران شخصیت و عقل و پولتونه که باعث میشه کص تور کنید

که خدا رو شکر هیچکدوم رو ندارید

وگرنه آفریقایی هاش از برای شما بزرگ تر دارن ، بکشید بیرون (^.^)

3 ❤️

2018-06-11 08:30:48 +0430 +0430

گی های عزیز برای پیدا کردن پارنتر که نمیخواد تو شهوانی دنبال سوژه باشید

برید اینستا میتونید هزار تا پارتنر پیدا کنید

• اینطوری هم کامنت میذارن برای هم:

± عشقی داداش
    – عاشقتم
    = دو تا پسر میشن عاشق هم ?

2 ❤️

2018-06-11 08:45:01 +0430 +0430
نقل از: eblis.k.56 تو چشمات به کیر خایه میوفته تقصیر خودته وگرنه اسمش خوبه ..نظر سنجی الکی نکن

ما تو خیابون که باس چشمون رو حفظ کنیم که "برادرم نگاهت" مبادا با برآمدگی سرعت گیر تحریک شیم. تو شهوانی هم باس چشامون رو درویش کنیم که حضرات عکس آلات عظامشون رو تو هر سوراخی که پیدا کردن (من جمله سولاخ ما). گذاشتن، اگر اعتراضی هم بکنیم به اصل "آزادی" در سایت توهین کردیم. اونا آزادن کیرشون رو تو چش ما فرو کنن ولی ما اگه حرف بزنیم که آقا حق منه نخوام کیر ببینم، به مواضع کیون ما یورش میبرن و پارش میکنن. بابا والله این جماعت 99/9 درصد پسرن. همه کیر دارن می دونن چه شکلیه. آلت شمام اگه بزرگه حاصل سعی شبانه روزیت نبوده که ژن بابات بوده، از کیر پدر تو را چه حاصل؟ همین کیر خر. دریغ از ذزه ای ولو مثقال ذزه خردل شعور.

2 ❤️

2018-06-11 08:54:02 +0430 +0430
0 ❤️

2018-06-11 09:24:51 +0430 +0430

آخ بدونم این گی ها چه هیزم تری به شما استریت های محترم فروختن! هیچی نمیخوام…

توی جامعه یه جور باید سرکوب شن, اینجا هم یه جور دیگه!

2 ❤️

2018-06-11 09:34:55 +0430 +0430

یعنی ما چون گی نیستیم باید فرو کنن تومون برادر؟ ماهم برای رابطه جنسی مثل گی ها از کیرمون استفاده میکنیم ولی شما میبینی عکس کیرمون رو تو امضامون؟ و اما مخاطب این بحث فقط گی ها نیستن، بلکه جماعتی هستن که عکش کیرشون کاری کردن که ما از کیر خودمون هم بدمون بیاد.

2 ❤️

2018-06-11 10:30:16 +0430 +0430
نقل از: روح.بیمار آخ بدونم این گی ها چه هیزم تری به شما استریت های محترم فروختن! هیچی نمیخوام...

ناراحت نشو شما عزیزم چون فقط اذیت میشی اینجا هم دقیقا مثل جامعه هستش ولو بدتر . هیچکس تمایلات دیگری رو اگر در موازات با تمایلات خودش باشه برنمیتابه .

اونی که گیه استریت رو قبول نداره . استریت ها که کلا بقیه رو قبول ندارن فوت فتیشا به برده ها گیر میدن و میسترس ها , ترنس ها رو میکوبن . یعنی کافیه مثل بقیه نباشی .

مهم نیست اینجا باشه یا تو جامعه . خودمون بدیم تقصیرو گردن کسی نندازیم

2 ❤️

2018-06-11 10:58:46 +0430 +0430
نقل از: روح.بیمار آخ بدونم این گی ها چه هیزم تری به شما استریت های محترم فروختن! هیچی نمیخوام...

من به شخصه با گی ها مخالف نیستم و میدونم هر کسی تمایلات و گرایش جنسی متفاوتی داره ، من خودم هم دوجنسگرا ام!

منتها با این روش مخالفم بشدت!

چرا که بسی زشت و زننده است!

مگه قراره با کیر و کونشون با هم آشنا بشن تو شهوانی!

تو خارج هم هر چیزی اصولی داره!

یه نگاه به نرم افزار های دوستیابی همجنسباز ها میندازی ، همه از بدن یا فقط چهره و مشخصاتشون گفتن!

ولی اینجا انگار کل شخصیتشون تو آلتشون نهفته که همه جا نشونش میدن و‌ توقع دارن با اون پارتنر پیدا کنند!

جای تاسفه!

4 ❤️

2018-06-11 11:02:08 +0430 +0430

اصلا کسی حرف از گی نزد مشکل عکس الت و خایه هست که تو چشم و چال ماست حالا چه مال شخص گی باشه چه غیر گی فرقی نداره مگه همه اونها که اینجا عکس الت در امضا میذارن گی هستن که به شما برخورده جوش اوردید؟

1 ❤️

2018-06-11 13:58:49 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت

اصلا کسی حرف از گی نزد مشکل عکس الت و خایه هست که تو چشم و چال ماست حالا چه مال شخص گی باشه چه غیر گی فرقی نداره مگه همه اونها که اینجا عکس الت در امضا میذارن گی هستن که به شما برخورده جوش اوردید؟

جوش نیاوردم عزیز من!
سوال صاحب تاپیک کلا چیز دیگه ای بوده! موضوع یه چیز دیگه س! ولی نود درصد کامنتا اومده گفته اسم سایت رو عوض کنیم بذاریم گی سرا و گی دونی و فلان و…

انگار فقط گیا هستن که این صور قبیحه رو علم کردن و همه جا به احتزاز درش میارن!

مخاطب من کامنتای اکثر دوستان بود نه موضوع تاپیک!

0 ❤️

2018-06-11 14:03:48 +0430 +0430

dickerman
DarkWeb

حرفتان کاملا متین است عزیزان!

2 ❤️

2018-06-11 14:04:20 +0430 +0430
نقل از: روح.بیمار
نقل از: گوزوی خوشبخت

جوش نیاوردم عزیز من!
سوال صاحب تاپیک کلا چیز دیگه ای بوده! موضوع یه چیز دیگه س! ولی نود درصد کامنتا اومده گفته اسم سایت رو عوض کنیم بذاریم گی سرا و گی دونی و فلان و…

انگار فقط گیا هستن که این صور قبیحه رو علم کردن و همه جا به احتزاز درش میارن!

مخاطب من کامنتای اکثر دوستان بود نه موضوع تاپیک!

پس بزاریم گی و استرایت. یا همه اقسام سکس به جز لز. لزام اگه میخوان عضو شن باید یه عکس از دیلدو بزارن.

1 ❤️

2018-06-18 18:05:32 +0430 +0430
نقل از: Hooniak حالا عکس الت مردونه تو امضا قابل تامل هست اما اون بدبختی ک تاپیک میزنه و هزار نفر میان و تو تاپیکش تبلیغ کیرشون میکنن و عکس اپلود میکنن چی!!!! والا دیگه نمیدونم چی بگم

سنگ بزرگ نشانه ی نزدنه

1 ❤️

2018-06-18 18:08:24 +0430 +0430

کونیستان

0 ❤️

2018-06-18 18:30:15 +0430 +0430

بزارن تو پروفایل!
البته کونی ها وقتی میخوان کون بدن اولین چیزی که میخوان عکس کیر دیگه 🙄
این سایت فک کنم در مجموع شاید 5 تا دختر داشته باشه شایدم کمتر
اکثر اینایی هم که میگن کونی هستن یا گی الکی میگن جقی هستن با عکسا جق میزنن
البته من خودم دو سه تا واقعی تو. شهوانی پیدا کردم و باهاشون صحبت کردم
ولی باقی اکانتها فیک هستن و خالی بند
تقریبا تمام این تاپیکهایی که با موضوع سکس ضربدری سکس با محارم و بی غیرتی در سایت وجود داره فیک و مزخرف
یه مشت نوجون حشری که از زور حشر نمیدونن چی کنن
داستانهای سایت که من مدتهاس نمیخونم چونکه کسشعر،فقط قسمت دوستیابی سر میزنم و سکسولوژی
به نظرم مدیران سایت باید فکری به حال وضع سایت بکنن خیلی کیری و خر تو خر شده
مثلا امکانی اضافه کنن که هرکار بتونه تنظیم کنه و هر بخشی که دلش میخواد ببینه
به این صورت که وقتی وارد سایت میشه مطالب مرتبط با گی کلا به اون شخص نشون داده نشه(برای افرادی که گی دوس ندارن) یا مطالب مرتبط با سکس با محارم ،سکس ضربدری بی غیرتی و…

0 ❤️

2018-06-18 19:47:04 +0430 +0430
نقل از: سردارسینگلا جاست گی دات کام

وقتی کسی که خودش تو امضاش کیر و خایس میاد مزه میریزه میخوام کون خودمو بزارم. تا این حد روانی میشم.

1 ❤️

2018-07-07 10:48:11 +0430 +0430

شهوانی چند سال پیش واسه شهوت بود دختر داشت پسر داشت اصلا همه جوره آدمی داشت.
الان دختر و زن که نیست هیچ؛ پسر ها و مردان غیور میان اکانت میسازن با اسم دختر که بازم به دو دسته تقسیم میشن:
دسته اول فانتزی یا عقده دختر بودن دارن و میان عکس ها و فیلم های پورن رو دانلود میکنن و میزارن در سایت به اسم خودشون که سکس دیشب؛سکس با فری جون…
بعد جالب اینجاست که چهره دختر هایی تو فیلم هاشون هست هیچ کدوم مثل هم نیست
دسته دوم یکم بیشرف تشریف دارن!
بله کلاه بردار! کارشون شارژ گرفتن و… خودتون دیگه میدونین…

البته حرف اسکلت هم درست هست. بعضی ها با گذاشتن عکس کیر و خایه شون در امضا دیگه شورش رو در آوردن.

پس به نظر من بهترین اسم واسه سایت با توجه به احوالات چند سال اخیر سایت گیوانی می باشد.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «