داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

راهنمای کامل ساک ته‌گلویی (DeepThroat)

1399/07/26

👄راهنمایی کامل و جامع برای ساک‌زدن ته‌گلویی (Deepthroat)👅

♀ توسط خانم: Laura Rose Halliday
○ آخرین آپدیت در: April 14, 2020

اگر سری مقالات مربوط به ساک زدن را خوانده باشید شاید دقیقاً می‌دانید که چگونه باید برای پارتنرتان یک بلوجاب (blowjob: ساک زدن کیر) خوب انجام بدهید ولی شاید هنوز در هنر ارضا کردن وی با ته‌گلویی ساک‌زدن [ساک توحلقی] کیرش استاد نشده باشید. برای همین در این مقاله یاد می‌گیرید چگونه کیر پارتنرتان را مثل یک زن حرفه‌ای ته‌گلویی ساک بزنید.

در این آموزش کامل ساک زدن ته گلویی، با یکسری تکنیکی که امتحانشان را پس داده‌اند و ثابت شده هستند آشنا می‌شوید تا هم عق زدن‌تان را کنترل کنید و هم تجربه‌ی ساک ته‌گلویی فوق‌العاده‌ای را برای پارتنرتان به جا بگذارید. همچنین بهترین پوزیشن‌های سکس دهانی برای این کار و یکسری تکنیک نفس کشیدن را می‌آموزید تا بتوانید کیر پارتنرتان را آنقدر عمیق ساک بزنید که حتی خودتان هم شوکّه شوید! در آخر هم با یکسری تکنیک پیشرفته آشنا می‌شوید تا بتوانید طوری مردتان را ارضا کنید که تا آخر عمرش به شما وابسته شود!

ساک زدن ته‌گلویی فقط یک نوع تکنیک برای ساک زدن نیست بلکه یک حرکت قدرتمند جنسی‌ست که می‌تواند هر عمل جنسی‌ای را چه در عشق‌بازی، سکس خشن و حتی سکس انفرادی (خودارضایی، ساک زدن دیلدو و…) را بهتر و هیجان‌انگیزتر کند. ساک زدن ته‌گلویی کاری‌ست که هر کس با هر جنسیت و گرایش جنسی‌ای میتواند انجام دهد، پس اگر می‌خواهید کیر پارتنرتان (یا دیلدوی خودتان!) را ته‌گلویی ساک بزنید، جدا از هر گرایش جنسی و نوع رابطه‌ای که دارید، ساک زدن ته‌گلویی یکی از بهترین تکنیک‌های جنسی‌ای‌ست که می‌توانید یاد بگیرید.
از آنجایی که سکس ته‌گلویی معمولاً در سکس خشن و BDSM رایج است و مرد نقش سلطه‌گری و زن نقش مطیع بودن را دارد، در آخر این مقاله یکسری نکات اختصاصی برای کسانی که به این نوع سکس علاقه دارند آمده است.


⚪️ ساک ته‌گلویی [توحلقی] (deepthroating) چیست؟

ساک ته‌گلویی یک تکنیک سکس دهانی است که در آن شما با واکنش طبیعی بدن هنگام خفگی و عق‌زدن مبارزه می‌کنید و کیر را تا عمق دهان و گلویتان ساک می‌زنید. این کار بیشتر در دهه‌ی 1970 و با انتشار فیلم «Deep Throat» محبوبیت و رواج پیدا کرد، در این فیلم نقش اصلی داستان (با بازی “linda lovelace”) متوجه می‌شود که چوچوله‌اش در ته گلویش قرار دارد و تنها راهی که می‌تواند با آن به ارگاسم برسد، ساک زدن عمیق کیر تا عمق دهان و گلویش است!


⚪️ دلیل محبوبیت ساک زدن ته‌گلویی چیست؟

این کار به عنوان یک تکنیک پیشرفته‌ی سکس دهانی یکی از کینکی‌ترین، هیجان‌انگیزترین و لذت‌بخش‌ترین راه‌ها برای ارضای یک مرد است. ته‌گلویی ساک زدن کیر به شدت لذت‌بخش است زیرا با این کار تمام کیر تحریک می‌شود و لذت آن با دیگر تکنیک‌های ساک زدن قابل قیاس نیست.

برای مردها این کار بهترین هدیه‌ی تولد زندگی‌شان خواهد بود، چون حسی که تنگی گلو در سر کیرشان برای‌شان به ارمغان می‌آورد، آنها را از خود بی‌خود می‌کند! ساک زدن ته گلویی قطعاً یکی از شدیدترین و سخت‌ترین روش‌های سکس دهانی است ولی یاد گرفتن و تمرین کردن آن بهترین روشی‌ست که پارتنرتان را از نظر جنسی به خود وابسته کنید!

ساک زدن ته گلویی شامل فرو کردن کیر پارتنر تا حد ممکن در دهان و گلوی‌تان است که به علت تنگی گلو و تحریک شدن تمام کیر این کار برای مردان بسیار لذت‌بخش است. ساک زدن عمیق کیر باعث می‌شود بدن‌تان بزاق زیادی ترشح کند که باعث می‌شود پارتنرتان خیس‌ترین و کثیف‌ترین سکس دهانی عمرش را تجربه کند.

با این که لذت و فواید این کار برای مردها کاملاً واضح و شناخته است ولی خیلی‌ها در مورد مزایای زنی که این کار را انجام می‌دهد اطلاعاتی ندارند.
ساک زدن‌ ته‌گلویی مزایای زیادی برای کسی که این کار را انجام می‌دهد هم دارد. اول این که ورزش خوبی برای تقویت عضلات صورت است و همچنین باعث تحریک غده‌ی تیروئید می‌شود که برای سلامت کلی بدن مفید است. از آنجایی که لب‌ها، دهان و گلو رشته‌های عصبی زیادی دارند، این کار باعث ترشح دوپامین (هورمون شادی!) در فرد هم می‌شود.

داستان فیلم Deep Throat تخیلی است ولی نه کاملاً! از این جهت که این کار برای کسی که آن را انجام می‌دهد هم لذت بخش است. در ته گلو یک ناحیه‌ی حساس وجو دارد که از طریق عصب “واگ” (Vagus nerve) به رحم و دهانه‌ی رحم وصل شده است و محققان ثابت کرده‌اند که بین عصب واگ و ارگاسم از طریق واژن رابطه وجود دارد! پس شاید این فیلم خیلی هم تخیلی نیست!


⚪️ چه چیزی مانع برای ساک زدن ته‌گلویی می‌شود؟

تا اینجای مقاله شاید با خود فکر کنید «گر ساک زدن ته‌گلویی اینقدر سکسی و هات است پس چرا همه آن را انجام نمی‌دهند؟!»
درواقع به طور کلی ۲ چیز مانع تمایل افراد به این کار می‌شود:

 1. جنبه‌ی فیزیکی یا همان عق زدن
 2. جنبه‌ی روانی یا همان ترس و دلهره‌ی عصبی از انجام این کار

به جز یک سوم از آدم‌هایی که رفلکس گلو (عق زدن) ندارند، احتمالاً رفلکس گلو و عق زدن‌تان مانع اصلی شما برای انجام این کار است. وقتی کیر را تا حلق وارد دهان‌تان می‌کنید و با ته گلو یا زبان‌تان برخورد می‌کند رفلکس گلویتان فعال می‌شود و شروع می‌کنید به عق زدن و ادامه‌ی ساک زدن را برای شما خیلی سخت و حتی غیر ممکن می‌کند. به همین دلیل مهم‌ترین بخش یاد گرفتن ساک ته‌گلویی کنترل رفلکس گلو و عق زدن است.

مانع دوم این کار جنبه‌ی روانی‌ست زیرا ساک زدن ته‌گلویی شامل قرار دادن یک شیء بزرگ در دهان است و این کار می‌تواند باعث خفگی شما شود. قاعدتاً این کار باعث اضطراب و ترس شما شده که نتیجتاً باعث انقباض عضلات اطراف دهان و گلوی‌تان می‌شود، مطمئن باشید این آخرین چیزی‌ست که موقع ساک زدن ته‌گلویی به آن نیاز دارید!

خیلی اوقات هم این دو عامل فیزیکی و روانی به هم مرتبط‌اند، یعنی خود عق‌زدن باعث ترس و اضطراب می‌شود. برای همین اگر بتوانید عق زدن‌تان را کنترل کنید، ریلکس کردن و حفظ آرامش روانی‌تان موقع این کار خیلی راحت‌تر خواهد بود. در ادامه سعی می‌شود انجام این کار آموزش داده شود.


⚪️ چطور رفلکس گلو (عق زدن) را کاهش دهید

رفلکس گلو و عق زدن واکنش غریزی بدن نسبت به زمانی‌ست که چیزی در انتهای دهان قرار می‌گیرد و مانع نفس کشیدن می‌شود و هر موقع که شیءای با پشت زبان، لوزه‌ها، سقف دهان و گلو تماس داشته باشد فعال می‌شود. بسته به اندازه‌ی شیء این رفلکس می‌تواند باعث سرفه، حس ترس، بالا آوردن صفرا و و حتی استفراغ شود.

این واکنش بدن باعث می‌شود تا شیءای که راه گلویتان را بسته کنار برود و مسیر هوا باز شود، پس رفلکس گلو برای زندگی هر روزه‌ی شما واجب است و شما را از خفه شدن نجات می‌دهد. ولی این رفلکس موقع یاد گرفتن ساک زدن ته‌گلویی بدردتان نمی‌خورد و یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید یاد بگیرید کنترل همین رفلکس گلو و عق زدن‌تان است.

برای غلبه کردن بر رفلکس گلویتان باید تمرین‌های خاصی را انجام دهید تا حس عق زدن‌تان را کاهش دهید و بدن‌تان را مجبور به ریلکس شدن کنید. با تمرین منظم می‌توانید حساسیت رفلکس گلویتان را کم کنید و آن را تحت کنترل بگیرید. در این بخش سه تکنیک کاربردی برای کاهش حساسیت گلو آموزش داده می‌شود.

پیش از پرداختن به این تکنیک‌ها ابتدا باید درمورد یکسری از روش‌های دیگری که شاید به گوش‌تان خورده باشند اخطار داده شود؛ استفاده از اکسید نیترو‍ژن (گاز خنده) ، اسپری‌‌های گلو، گذاشتن گوش‌گیر و هر دارویی که برای راحت‌تر کردن ساک زدن ته‌گلویی طراحی شده را پیشنهاد نمی‌کنیم. نه تنها این روش‌ها خطرناک هستند و نیازی به انجام دادنشان نیست بلکه آنها تمرکزتان موقع ساک زدن ته‌گلویی را برهم می‌زنند و جنبه‌ی سکسی این کار را برای شما از بین می‌برند. حال برویم سراغ روش‌های پیشنهادی.

در کل سه تکنیک اصلی برای کاهش رفلکس گلو و عق زدن‌تان وجود دارد:

 • روش مسواک
 • روش نقطه‌ی فشار
 • روش دیلدو

حال یکی‌یکی بررسی می‌شوند:


⬜️ تکنیک اول: روش مسواک

اولین روشی که می‌توانید برای کاهش حساسیت گلو و عق زدن‌تان امتحان کنید “روش مسواک” است که به صورت زیر انجام می‌شود.

 • مسواک‌تان را با سر تا جایی وارد دهان‌تان کنید که حس عق زدن به شما دست دهد.
 • لحظه‌ای که حس عق زدن‌تان شروع شد سعی کنید آرام باشید و با حس عق زدن‌تان مقابله کنید و مسواک را در همان نقطه تا جایی که می‌توانید نگه دارید.
 • بار اولی که این کار را انجام می‌دهید حس عق زدن‌تان سریع و لحظه‌ای خواهد بود. پس عجله نکنید و سعی کنید قبل از انجام مراحل اول و دوم آرامش خود را حفظ کنید. این مراحل را آنقدر تکرار کنید تا واکنش عق زدن‌تان از حالت لحظه‌ای خارج شود. این کار زمان‌بر خواهد بود و هیچ میانبری برای آن نیست، پس صبور باشید.
 • وقتی توانستید مسواک را در ته دهان‌تان بدون این که همان لحظه عق بزنید نگه دارید، می‌توانید قدم بعدی که حفظ تنفس‌تان است را شروع کنید. تنفس کلید ریلکس بودن و آرامش شماست. پس به تنفس عمیق تا ریلکس شدن بدن‌تان ادامه دهید. این مرحله کمی برایتان سخت‌تر خواهد بود و شاید اتفاقی باعث عق زدن خودتان بشوید ولی نگران نباشید چون با تمرین همه چیز حل می‌شود.
 • مراحل قبل را چند بار در روز و برای یک یا دو هفته انجام دهید تا جایی که بتوانید بدون عق زدن مسواک را برای ده ثانیه تَهِ دهان‌تان نگه دارید. به مرور خودتان متوجه کاهش حساسیت رفلکس گلویتان خواهید شد.
 • در مرحله‌ی آخر سعی کنید مسواک را در ناحیه‌ای از دهان و زبان‌تان که باعث عق زدن‌تان می‌شود عقب و جلو کنید و همزمان روی نفس کشیدن و آرامش‌تان تمرکز کنید.

▫️ چرا این روش جواب می‌دهد؟
اینجا خبری از سحر و جادو نیست، بلکه شما فقط با تحریک مکرر رفلکس گلوی‌تان و تمرین دادن عضلات دهان و گلو برای ریلکس شدن به مرور حساسیت گلوی خود را کاهش می‌دهید. نکته‌ی این تکنیک این است که نباید باعث عق‌زدن‌تان شوید و فقط تا مرز آن پیش بروید، چون عق زدن مکرر حساسیت گلوی‌تان را بیشتر هم می‌کند!

▫️ این کار خطری ندارد؟
روش مسواک بی‌خطر است ولی پیشنهاد می‌شود پیش از هر بار استفاده، مسواک‌تان را ضد عفونی کنید. پشت گلو ناحیه‌ی حساسی است، به خصوص نسبت به میکروب و باکتری‌ها. بهتر است بعد از هر بار استفاده از مسواک‌تان آن را در آب جوش قرار دهید تا میکروب‌ها و باکتری‌ها از بین بروند.


⬜️ تکنیک دوم: روش نقطه فشار

اگر از آن دسته افرادی هستید که موقع مسواک زدن‌تان هم عق می‌زنید پس جای تعجب نیست که نسبت به انجام ساک ته‌گلویی دودل هستید. این روش یک تکنیک قدیمی دندانپزشکی است، به این صورت که با ایجاد فشار در دست چپ‌تان رفلکس گلوی‌تان را کاهش می‌دهید. این روش توسط دندان پزشکان ابداع شده بود تا بیماران راحت‌تر با حس ورود لوازم دندان پزشکی به داخل دهان‌شان کنار بیایند. این روش کاملاً طبیعی، ایمن و تاثیرگذار برای تمرین ساک زدن ته‌گلویی‌ست. روش انجام این روش به صورت زیر است:

برای انجام تکنیک نقطه‌ی فشار فقط کافی است انگشتان دست چپ‌تان را دور انگشت شصت‌تان بپیچید و مشت درست کنید و موقع تمرین ساک زدن ته‌گلویی با انگشتانتان روی شصت‌تان فشار وارد کنید، با انجام این کار متوجه کاهش محسوسی در رفلکس گلوی‌تان خواهید شد.

پیشنهاد می‌شود این روش را همزمان با روش‌های مسواک و دیلدو (که بعداً توضیح داده می‌شود) انجام دهید.

▫️ چرا این روش موثر است؟
طبق تحقیقی که در سال 2008 انجام شد فشار آوردن روی کف دست روش موثری برای کاهش رفلکس گلوست چون با فشار کف دست عصب‌های “واگ” و “گلوسفارنکس” (glossopharyngeal nerves) تحریک می‌شوند و از آنجایی که این اعصاب در ایجاد رفلکس گلو نقش دارند پس تحریک آنها می‌تواند حس عق زدن را کاهش دهد.

▫️ این روش بی‌خطر است؟
تکنیک نقطه‌ی فشار هیچ نوع آسیبی به شما وارد نخواهد کرد و کاملاً ایمن است.


⬜️ تکنیک سوم: روش دیلدو

با این که تکنیک‌های مسواک و نقطه‌ی فشار به شما در مقابله با جنبه‌های فیزیکی ساک زدن ته گلویی کمک می‌کنند ولی آنها خیلی برای حل مشکلات روانی این کار کارساز نیستند. ساک زدن ته گلویی شامل قرار دادن یک شیء بزرگ (کیر) در دهان‌تان می‌شود و با این کار احتمال قطع شدن مسیر تنفسی‌تان وجود دارد که می‌تواند خیلی خطرناک باشد. پس برای ساک زدن ته‌گلوییِ یک کیر واقعی، باید خودتان را از نظر روانی آماده کنید، برای این کار چیزی شبیه کیر نیاز دارید و دیلدو بهترین گزینه برای این کار است.

▫️ انتخاب دیلدوی مناسب
برای انجام این تکنیک پیشنهاد می‌کنم از دیلدویی با شکل و اندازه‌ی مشابه کیر پارتنرتان استفاده کنید. با این کار شما بهتر برای ساک زدن ته‌گلویی کیر واقعی پارتنرتان آماده خواهید شد. این کار خصوصاً برای کسانی که نسبت به ساک زدن ته‌گلویی استرس زیادی دارند، بسیار مفیدتر خواهد بود چون کمک می‌کند راحت‌تر با جنبه‌ی روانی قرار دادن شیءای بزرگ در دهان‌شان کنار بیایند.

همچنین پیشنهاد می‌شود حتماً از دیلدوهای سیلیکونی استفاده کنید چون شستن‌شان از بقیه‌ی مدل‌ها راحت‌تر است. ترجیحاً هم از یک مدل نرم و انعطاف‌پذیر استفاده کنید که انتهایش چسب مکنده هم داشته باشد تا برای استفاده‌ی راحت‌تر بتوانید آن را به دیوار هم متصل کنید.

▫️ تکنیک دیلدو به صورت زیر انجام می‌شود:
جایی مثل حمام پیدا کنید تا کسی مزاحم‌تان نشود و با دست دیلدو را در ارتفاع دهان‌تان محکم روی دیوار نگهدارید. اگر از دیلدویی که انتهایش مکنده دارد استفاده می‌کنید می‌توانید به راحتی آن را روی دیوار یا در حمام بچسبانید.

 • دیلدو را آنقدر وارد دهان‌تان کنید تا حس عق زدن بهتان دست دهد. اگر از طعم و مزه و بافت دیلدوی‌تان خوشتان نمی‌آید می‌توانید از روان‌کننده‌های طعم‌دار استفاده کنید.
 • به محض این که حس کردید به عق زدن نزدیک شده‌اید سعی کنید حس عق زدن‌تان را سرکوب کنید و تا هر چقدر می‌توانید دیلدو را در همان ناحیه از دهان‌تان نگه دارید.
 • وقتی توانستید دیلدو را بیشتر از یک ثانیه در ته گلویتان نگه دارید، شروع کنید به تنفس عمیق تا بدن‌تان ریلکس شود.
 • این کار را هر روز برای چند هفته انجام دهید تا بتوانید دیلدو را برای ده ثانیه بدون عق زدن در دهان‌تان نگه دارید. بعد از این مرحله می‌توانید دیلدو را عقب و جلو هم کنید تا رفلکس گلویتان به طور مرتب تحریک شود. بعد از چند هفته تمرین می‌توانید دیلدو را بدون عق زدن در ته گلویتان عقب و جلو کنید.

پنج نکته درمورد تمرین رفلکس گلو
هیج شکی نیست که کاهش دادن حساسیت گلویتان نسبت به عق زدن کار سختی است و به زمان و تلاش زیادی نیاز دارد. با این حال پنج نکته‌ی ویژه وجود دارد که می‌توانید انجام دهید تا تمرین دادن رفلکس گلوی‌تان راحت‌تر شود.

 • عصرها تمرین کنید
  عصرها تمرین رفلکس گلو را انجام دهید چون حساسیت گلوی‌تان نسبت به صبح کمتر است.

 • از روان کننده استفاده کنید
  پیش‌تر پیشنهاد شد که اگر طعم یا بافت دیلدو برایتان ناخوشایند است از روان‌کننده‌های طعم‌دار استفاده کنید. با این حال پیشنهاد می‌شود موقع انجام تکنیک مسواک هم از روان‌کننده استفاده کنید. روان‌کننده تمرین‌های ساک زدن ته‌گلویی را خوشایندتر می‌کند و به بدنتان کمک می‌کند تا راحت‌تر با قرارگرفتن یک شیء ناآشنا در دهان‌تان کنار بیاید.

 • تداوم داشته باشید
  باید تمرینات‌تان متداوم و ادامه‌دار باشد وگرنه پیشرفتی در کار نخواهد بود. اگر می‌خواهید در ساک زدن ته‌گلویی ماهر شوید، این تمرینات را هر روز و حداقل برای یک هفته انجام دهید.

 • عق نزنید
  موقع تمرین ساک زدن ته‌گلویی خودتان را مجبور به عق زدن نکنید چون این کار حساسیت گلویتان را بیشتر می‌کند، شما تنها باید تا مرز عق زدن پیش بروید و سعی کنید آن را کنترل کنید.

 • نفس کشیدن یادتان نرود
  هر موقع حس عق زدن داشتید سعی کنید با نفس‌های تند و سریع عضلات گلویتان را ریلکس کنید. این کار فکر شما را از عق زدن دور می‌کند و کمک می‌کند راحت‌تر تمرینات ساک زدن ته‌گلویی را انجام دهید.


⚪️ چگونه برای ساک زدن ته‌گلویی کیر پارتنرتان آماده شوید

پس از این که با موفقیت حساسیت گلویتان را کم کردید وقت تمرین کردن ساک زدن ته گلویی با پارتنرتان است! ولی قبل از تمرین با کیر واقعی باید این سه نکته را در نظر داشته باشید.

ارتباط قوی‌ای داشته باشید
پیش از ساک زدن ته‌گلویی شما ابتدا لازم است ارتباط خوبی با پارتنرتان داشته باشید و به او اعتماد داشته باشید. بالاخره هر چه نباشد با انجام این کار خطر خفه شدن‌تان وجود دارد پس لازم است تمام و کمال به پارتنرتان اعتماد داشته باشید تا هر موقع که از او خواستید کیر را از دهان‌تان بیرون بیاورد!
اگر پارتنرتان آدم باهوش و منطقی‌ای باشد قطعا درک می‌کند که ساک زدن ته‌گلویی یک کار ریسکی است و می‌تواند به شدت برای شما سخت باشد. ولی از طرفی بعضی مردها هستند که هیچ درکی از این موضوع ندارند و به شما اهمیت نمی‌دهند و حتی از فشار و سختی‌ای که موقع ساک زدن به شما وارد می‌شود لذت هم می‌برند! برای همین خیلی مهم است تا با پارتنرتان حرف بزنید و به او توضیح دهید که هرچقدر شما موقع ساک زدن ریلکس‌تر باشید لذت این کار برای او هم بیشتر خواهد بود.

یک سیگنال تعیین کنید
ساک زدن ته گلویی ذاتاً یک عمل جنسی خطرناک است برای همین باید بتوانید با روشی به او سیگنال دهید تا این کار را متوقف کند. از آنجایی که دهان‌تان پر است گفتن تعیین کلمه‌ی رمز به کارتان نمی‌آید! گاهی اوقات پارتنرتان فکر می‌کند که از قصد و برای سکسی‌تر کردن سکس دهانی عق می‌زنید درصورتی که شاید در واقعیت واقعاً برای نفس کشیدن مشکل دارید! برای همین پیشنهاد می‌شود که یک سیگنال مثل حرکت دست یا هر حرکت خاص دیگری را بین خودتان تعیین کنید. به پارتنرتان هم بفهمانید که اگر علامت دادید و او کارش را متوقف نکرد کیر و خایه‌اش را با دندان از جا می‌کنید!

دهان‌تان را شل کنید
برای ساک زدن ته گلویی باید عضلات دهان و صورت‌تان را ریلکس کنید. آه و ناله کردن، زمزمه کردن و خواندن کمک می‌کند تا عضلات‌تان شل و ریلکس شوند. گرم کردن عضلات‌تان قبل از ساک زدن کمک می‌کند بتوانید کیر پارتنرتان را عمیق‌تر ساک بزنید.


حال که ساک زدن ته‌گلویی کیر پارتنرتان را به خوبی یاد گرفتید وقت آن رسیده که بهترین پوزیشن‌ها برای سکس دهانی را امتحان کنید.

⚪️ بهترین پوزیشن‌های ساک زدن ته گلویی

قطعاً در مقاله‌های مربوط به ساک زدن با چندین پوزیشن عالی برای سکس دهانی آشنا شده‌اید ولی ساک زدن ته‌گلویی با ساک زدن معمولی فرق دارد برای همین با سه پوزیشن مناسب برای ساک زدن ته‌گلویی آشنا شوید:

⬜️ صندلی رئیس

تکنیک: مردتان را روی سطحی مثل صندلی بنشانید و شلوارش را دربیارید و پاهایش را از هم باز کنید. بین پاهایش زانو بزنید و شروع کنید به ساک زدن. از بهترین تکنیک‌های ساک زدنی که بلدید استفاده کنید و به مرور کیرش را بیشتر وارد دهان‌تان کنید تا کیرش را ته‌گلویی ساک بزنید.

مزایا:

 • وقتی پارتنرتان نشسته باشد تلمبه زدن به سمت بالا برای او سخت است که باعث می‌شود شما کنترل کامل حرکات را بدست بگیرید. این پوزیشن برای تازه کارها خیلی مناسب است چون کنترل کامل شما در این پوزیشن تمرین ساک زدن ته‌گلویی را برایتان راحت تر می‌کند.
 • این پوزیشن این اجازه را به شما می‌دهد تا تکنیک‌های پیشرفته‌‌ی ساک زدن ته گلویی مثل لیسیدن بیضه‌های پارتنرتان را هم انجام دهید.

⬜️ پوزیشن 69

پوزیشن 69 به اسم “زیر و رو” هم شناخته می‌شود.
تکنیک: از مردتان بخواهید دراز بکشد و شما هم روی او قرار بگیرید تا واژن‌تان روی صورتش قرار بگیرد. با تکنیک‌های مورد علاقه‌ی پارتنرتان کیرش را ساک بزنید و هر موقع احساس راحتی کردید می‌توانید ساک زدن ته گلویی را شروع کنید.

مزایا:

 • اگر کیر پارتنرتان موقع نعوظ کمی به سمت بالا خم می‌شود ساک زدن ته‌گلویی در این پوزیشن برای شما راحت‌تر خواهد بود چون جهت کیرش با شکل و مسیر دهان و گلویتان هماهنگ است.
 • این پوزیشن به شما اجازه می‌دهد با اضافه کردن چند تکنیک دیگر ساک زدن را هیجان‌انگیزتر کنید، مثلا می‌توانید بیضه‌ها و “پرینیوم” (بافت بین بیضه و مقعد) او را همزمان ماساژ دهید‌، مطمئن باشید عاشق این کارتان خواهد شد!

⬜️ میز سوار (The Table Surfer)

تکنیک: روی یک میز دراز بکشید و زانوهایتان را ۴۵ درجه خم کنید و سرتان را از سر میز آویزان کنید. پارتنرتان هم کنار میز می‌ایستند و همزمان با گرفتن باسن یا سینه‌هایتان در دهان‌تان تلبمه می‌زند.

جایگزین: اگر با دراز کشیدن روی میز راحت نیستید، می‌توانید روی مبل هم این کار را انجام دهید ولی پارتنرتان برای تلمبه زدن باید روی زمین زانو بزند.

مزایا:

 • این پوزیشن برای ساک زدن ته‌گلویی عالی‌ست چون دهان شما و کیر پارتنرتان هم تراز و هم مسیر هم هستند که باعث می‌شود فشار کمتری به چپ و راست دهانتان وارد شود و پارتنرتان می‌تواند کیرش را عمیق‌تر وارد دهان و گلوی‌تان کند.
 • اگر چه این پوزیشن شبیه سکس ارباب/برده به نظر می‌آید ولی لزوماً اینطور نیست، مثلاً می‌توانید با فشار دادن ران‌ها یا هر جایی از بدنش به او بفهمانید که خیلی عمیق تلمبه نزند.
 • این پوزیشن کمک می‌کند مسیر تنفسی‌تان باز بماند تا بتوانید موقع تلمبه زدن پارتنرتان روی تنفس و ریلکس کردن بدن‌تان تمرکز کنید.

انتخاب کردن یک پوزیشن خوب برای ساک زدن ته گلویی فقط نصف کار است و نفس کشیدن درست نباید فراموش شود. در این قسمت از مقاله با بهترین تکنیک‌های تنفس موقع ساک زدن ته گلویی آشنا می‌شوید:


⚪️ بهترین تکنیک‌های نفس کشیدن موقع ساک زدن ته‌گلویی

پس از پیدا کردن یک پوزیشن خوب باید روی نفس کشیدن‌تان کار کنید. اولین باری که ساک زدن ته‌گلویی را امتحان می‌کنید نفس کشیدن برایتان کمی سخت خواهد بود برای همین سه تکنیک ساده نفس کشیدن موقع ساک زدن ته‌گلویی در اینجا معرفی می‌شود:

نفس کشیدن‌تان را با ریتم حرکات‌تان هماهنگ کنید
یکی از بهترین راه‌های یاد گرفتن تکنیک درست نفس کشیدن موقع ساک زدن ته‌گلویی این است که تصور کنید در حال دم و بازدم کردن کیر هستید. موقعی که کیر را وارد دهان‌تان می‌کنید نفس عمیق بکشید و کیر را چند ثانیه در دهان‌تان نگه دارید و سپس موقع بیرون آوردن کیر از دهان‌تان عمل بازدم را انجام دهید. اگر هم حس عق زدن داشتید کیر را چند ثانیه در همان جایی که هست نگه دارید تا حس عق زدن‌تان از بین برود. انجام این تکنیک زمان زیادی را برای دم و بازدم در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید با آرامش کیر پارتنرتان را ته‌گلویی ساک بزنید.

با دماغ نفس بکشید 👃
تکنیک دوم نفس کشیدن با دماغ در فاصله‌ی زمانی بین بیرون آمدن کیر از دهان‌تان و ساک زدن دوباره‌ی آن است. بسته به آناتومی بدن شما و سایز کیر پارتنرتان شاید اصلاً زمانی برای انجام این کار نداشته باشید ولی امتحان کردنش ضرری ندارد. این تکنیک روش فوق‌العاده‌ای برای نفس کشیدن موقع سکس دهانی‌ست البته به شرطی که در آن مهارت پیدا کنید.

موقع استراحت نفس بکشید
متاسفانه ممکن است تکنیک‌های بالا برای شما اثرگذار نباشند ولی نگران نباشید چون تکنیک سومی هم هست. در این تکنیک شما بعد از حدود ده ثانیه ساک زدن را متوقف می‌کنید و برای چند ثانیه نفس عمیق می‌کشید، در طول این مدت هم بیکار ننشینید و با دست کیرش را تحریک کنید. این کار باعث می‌شود برای ده ثانیه‌ی بعدی اکسیژن کافی در ریه‌هایتان داشته باشید.

انتظار نمی‌رود همه‌ی این تکنیک‌ها برای شما جواب دهند ولی پیشنهاد می‌شود برای امتحان کردن این تکنیک‌ها وقت بگذارید تا بفهمید کدام یک از آنها را ترجیح می‌دهید. شاید هم ترکیب سه تکنیک بالا به شما کمک کند ریتم نفس کشیدن‌تان را پیدا کنید تا ساک زدن ته‌گلویی را با لذت بیشتری انجام دهید.


⚪️ ۱۰ تکنیک ارگاسمیک ساک زدن ته‌گلویی‌ای که باید امشب امتحان کنید!

ساک زدن ته‌گلویی فقط یک ساک زدن ساده‌ای که عمیق انجامش می‌دهید نیست، بلکه دروازه‌ای به دنیای لذت‌های جنسی‌ست! اکثر مردها فقط بخشی کوچکی از پتانسیلی که ساک زدن ته گلویی می‌تواند برای آنها داشته باشد را تجربه می‌کنند، پس اگر بتوانید چند مورد از این ۱۰ تکنیک زیر را یاد بگیرید مطمئن باشید پارتنرتان را با آنها هیپنوتیزم خواهید کرد! در اینجا ۱۰ تکنیک حرفه‌ای ساک زدن ته‌گلویی معرفی می‌گردد که فقط کافی‌ست یکی از آنها را امتحان کنید و نتیجه‌ی کار را ببینید!

 1. سلطان روان کننده
  یکی از ساده‌ترین راه‌هایی که با آن می‌توانید ساک زدن ته‌گلویی را سکسی‌تر کنید استفاده از روان‌کننده‌ی زیاد است. روان کننده‌هایی که بر پایه آب هستند را ترجیح بدهید چون باعث می‌شود دهان و کیر راحت روی هم سر بخورند تا بتوانید کیر را عمیق‌تر ساک بزنید.

 2. لیسیدن بیضه
  پس از یاد گرفتن ساک زدن ته‌گلویی یکی از سکسی‌ترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که سعی کنید کیر پارتنرتان را تا جایی که می‌توانید وارد دهان‌تان کنید و همزمان شروع کنید به لیسیدن بیضه‌هایش. انجام این کار در پوزیشن “صندلی رئیس” راحت‌تر است چون بیضه‌هایش زیر چانه‌تان قرار دارد، مطمئن باشید با این کار پارتنرتان از لذت منفجر خواهد شد!

 3. عق زدن اختیاری
  وقتی هنر ساک زدن ته‌گلویی بدون عق زدن را به خوبی یاد گرفتید می‌توانید تجربه‌ی این کار را با عق زدن عمدی سکسی‌تر کنید. عق زدن باعث منقبض شدن و تنگ‌تر شدن گلویتان و در نتیجه تحریک بیشتر سر کیر پارتنرتان می‌شود. همچنین عق زدن باعث ترشح مقدار زیادی بزاق دهان می‌شود و ساک زدن‌تان را خیس‌تر و کثیف‌تر می‌کند که برای اکثر مردها سکسی است.

 4. ویبره‌ی بیضه
  یکی از راه‌هایی که می‌توانید با آن ساک زدن ته‌گلویی را برای پارتنرتان لذت‌بخش‌تر کنید تحریک همزمان بیضه‌هایش با ویبراتور است. بیضه‌ی مردها خیلی حساس است و تحریک ملایم آنها هم می‌تواند برای مردها لذت‌بخش باشد، می‌توانید با هر ویبراتوری مثل حلقه‌ی کیر ویبره‌دار، ویبراتور تخم مرغی و حتی ویبراتور چوچوله این کار را انجام دهید.

 5. ساک زدن ته‌گلویی با دهان بند (ring gag)
  حتما نباید اهل سکس خشن و BDSM باشید تا از دهان‌بند لذت ببرید، این وسیله خیلی سکسی و اروتیک است و شک نکنید که پارتنرتان را خیلی خیلی حشری خواهد کرد. اگر می‌خواهید پارتنرتان بهترین ساک زدن ته‌گلویی عمرش را تجربه کند یک دهان‌بند ساده یا دهان‌بند عنکبوتی (شکل زیر) بپوشید تا او از بهترین ساک زدن ته‌گلویی عمرش لذت ببرد!

  استفاده از دهان‌بند باعث می‌شود دائماً بدون اختیار بزاق ترشح کنید، پس برای خیس‌‌ترین و کثیف‌ترین سکس دهانی‌ای که تابحال داشته‌اید آماده باشید. همچنین جنبه‌ی سلطه‌گری دهان بند باعث می‌شود پارتنرتان بیشتر حشری شود و احتمالاً بیشتر از چند ثانیه دوام نخواهد آورد!

 6. فشار به پرینیوم
  تحریک این بافت کمتر شناخته شده ولی بسیار حساس کاری می‌کند تا پارتنرتان برود روی ابرها! این بافت پوستی بین بیضه و مقعد قرار دارد، می‌توانید همزمان با ساک‌زدن ته‌گلویی این ناحیه را با انگشت‌تان تحریک کنید. یک فشار خوب و محکم روی این ناحیه تجربه‌ی ساک زدن ته‌گلویی را بسیار لذت‌بخش‌تر می‌کند.

 7. گرفتن بدنه‌ی کیر
  دست‌هایتان نقش مهمی در ایجاد یک تجربه‌ی ساک زدن گلویی لذت‌بخش دارند. اوایل ساک زدن می‌توانید با یک دست یا دو دستی بدنه‌ی کیرش را بگیرید تا عمق ساک زدن‌تان را محدود کنید. وقتی شروع کردید به ساک زدن عمیق‌تر می‌توانید همزمان با دست‌هایتان هم کیرش را تحریک کنید.
  برای این کار کافی‌ست کیرش را ته‌گلویی ساک بزنید و با دست ابتدای کیرش را بگیرید. کمی هم کیرش را فشار دهید تا جریان خون کیرش کمتر شود، با این کار سر کیرش بزرگتر می‌شود و ساک زدن ته‌گلویی را برای او لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

 8. ساک زدن ته‌گلویی با حلقه‌ی کیر (cock ring)
  قطعاً ساک زدن ته‌گلویی خودش به تنهایی فوق‌العاده است ولی اضافه کردن حلقه‌ی کیر به این کار زندگی پارتنرتان را از این رو به آن رو می‌کند! حلقه‌ی کیر دقیقاً همان کار تکنیک “گرفتن بدنه‌ی کیر” را می‌کند، با این تفاوت که ایجاد فشار با دست ثابت و مداوم نیست ولی حلقه‌ی کیر با ایجاد فشار مداوم جریان خون کیر را برای مدت طولانی‌تری محدود می‌کند که باعث می‌شود نعوظ کیر پارتنرتان شدیدتر و طولانی‌تر شود.

  ساک زدن ته‌گلویی با حلقه‌ی کیر کمی کار شما را سخت‌تر می‌کند چون قطر کیر بیشتر می‌شود ولی ارزشش را دارد! اگر هم یک حلقه‌ی کیر ویبره‌دار استفاده کنید که چه بهتر! اگر هم پارتنرتان از خوشحالی شروع کرد به جیغ زدن سوپرایز نشوید!

 9. فشار دادن نقطه P
  می‌دانستید می‌توانید با فشار دادن غده‌ی پروستات پارتنرتان او را به ارگاسم مقعدی برسانید؟! می‌توانید همزمان با ساک‌زدن ته‌گلویی با انگشت (حتماً از روان‌کننده استفاده کنید) و با حرکات قلابی شکل پروستاتش را تحریک کنید. مطمئن باشید عاشق این کار خواهد شد!

  خیلی از زنان از این که تحریک پروستات تا چه حد می‌تواند برای مردان لذت‌بخش باشد هیچ اطلاعی ندارند. اگر این کار را درست انجام دهید می‌توانید حتی بدون دست زدن به کیرش او را به ارگاسم برسانید، حالا فرض کنید ترکیب ساک زدن ته‌گلویی و تحریک پروستاتش چه غوغایی به پا می‌کند! می‌توانید تکنیک‌های ماسا‍ژ پروستات را در این لینک بخوانید و منتظر باشید تا از لذت به سقف بچسبد!

 10. منی در گلو
  بالاخره رسیدیم به آخرین و خفن‌ترین تکنیکی که باید یاد بگیرید. همانطور که از اسمش پیداست شما در این تکنیک به پارتنرتان اجازه می‌دهید که داخل گلویتان انزال شود، این کار یکی از بهترین دلایلی‌ست که باید در ساک زدن ته‌گلویی استاد شوید!
  این که پارتنرتان در دهان‌تان انزال شود یک چیز است ولی این که بگذارید منی‌اش را در گلویتان خالی کند چیز دیگری‌ست! این کار کاملاً حس متفاوتی برای هر دویتان خواهد داشت و مردان کمی هستند که در زندگی‌شان آن را تجربه می‌کنند، پس اگر این تکنیک را خوب یاد بگیرید مطمئن باشید پارتنرتان از نظر جنسی به شما معتاد می‌شود و برای سکس التماس خواهد کرد.
  برای این که این تکنیک درست از آب در بیاید باید زمانی که پارتنرتان به انزال نزدیک می‌شود را حدس بزنید. تمرین کنید و طوری زمان بندی کنید که موقعی که کیرش وارد دهان‌تان می‌شود انزال شود و نه موقع حرکت برگشت. حس تنگی‌ای که گلو به سر کیرش وارد می‌کند انزال را برای او بسیار لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

انتظار نمی‌رود که همه‌ی این تکنیک‌ها را با هم انجام بدید ولی پیشنهاد می‌شود یک یا دو مورد از آنها را امتحان کنید، خدا را چه دیدید شاید یکی‌شان را پسندیدید! مطمئن باشید به مرور خودتان حرکات ساک زدن ته گلویی‌ای که پارتنرتان عاشقشان هست را یاد خواهید گرفت.


🖤 چگونه در روابط BDSM از ساک زدن ته‌گلویی استفاده کنید

همانطور که پیش‌تر هم گفته شد؛ ساک زدن ته‌گلویی در افرادی که روابط BDSM دارند خیلی رایج است، به خصوص اگر در رابطه‌؛ مرد ارباب و زن نقش به اصطلاح “برده” را داشته باشد. برای همین تصمیم بر آن شد که بخش آخر مقاله به نکاتی درمورد ساک زدن ته‌گلویی در روابط BDSM اختصاص داده شود:

برای خودتان سیگنال مشخص کنید
ساک زدن ته‌گلویی به عنوان بخشی از سکس خشن و BDSM می‌تواند به عنوان روشی برای “بازی تنفس” و مسدود کردن مسیر تنفسی با کیر یا دیلدو هم استفاده شود. از آنجایی که دهان‌تان پر است مشخص کردن کلمه‌ی رمز به کارتان نمی‌آید، برای همین باید یک سیگنال حرکتی مشخص کنید تا پارتنرتان کارش را متوقف کند.
این پیشنهاد برای همه‌ی زوج‌هایی که ساک زدن ته‌گلویی را انجام می‌دهند هست ولی این کار در روابط BDSM اهمیت خیلی بیشتری دارد. اگر موقع سکس از طناب یا دستبند استفاده می‌کنید باید سیگنالی را مشخص کنید که تحت تاثیر آنها قرار نگیرند.
اگر هم زن نقش ارباب را داشته باشد بازهم باید سیگنالی بین‌تان وجود داشته باشد تا مرد بتواند کارهای دردناکی مثل گاز گرفتن کیر و فشار دادن بیضه‌هایش را متوقف کند. خفگی یک ریسک جدی در این کار است و کسی که ساک زدن ته گلویی را انجام می‌دهد باید این گزینه را داشته باشد که در صورت بروز هر مشکلی سکس دهانی را متوقف کند.

تعیین دستورالعمل برای تمرینات ساک ته‌گلویی
یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید با آن تمرینات ساک زدن ته‌گلویی‌تان را وارد حال و هوای سکس BDSM کنید ایجاد یکسری قانون برای کسی که آن را انجام می‌دهد است ، مثلاً قانون ساده‌ای مثل «هر روز صبح باید بیست دقیقه ساک ته‌گلویی را با کیرم تمرین کنی!» باعث می‌شود این کار سکسی‌تر و قانون‌مندتر بشود و دقیقاً به فردی که نقش “برده” را در رابطه دارد می‌فهماند که باید چه کار کند.

از یک دیلدوی نرم و انعطاف‌پذیر برای تمرین استفاده کنید
اگر گلوی نسبتاً کوچکی دارید مهم است که بدانید کیر یا دیلدو را نمی‌توانید خیلی عمیق ساک بزنید. از طرفی نباید کیر را به زور وارد دهان‌تان کنید چون احتمال آسیب دیدگی وجود دارد، به همین دلیل پیشنهاد می‌شود از یک دیلدوی دوسره‌ی نرم یا یک دویلدوی کوچک و انعطاف‌پذیر برای تمرین کردن استفاده کنید. این کار کمک می‌کند به مرور بتوانید بدون این که به خودتان آسیب بزنید کیر پارتنرتان را عمیق‌تر ساک بزنید. وقتی به مرور به حرکت دیلدو در گلویتان عادت کردید می‌توانید بروید سراغ دیلدوهای بزرگ‌تر یا حتی کیر واقعی.


⚫️ جمع بندی

اگر هدفتان از خواندن این مقاله یاد گرفتن ساک ته‌گلویی بوده امید است همه‌ی پرسش‌های‌تان پاسخ گرفته باشد. در این مقاله یاد گرفتید که چگونه عق زدن‌تان را کاهش بدهید و به مرور چطور گلو و دهان‌تان را به دیلدو و کیرهای بزرگ‌تر عادت دهید. از همه مهم‌تر تکنیک‌هایی که با آنها آشنا شدید به شما کمک می‌کند تا هر ساک زدن ته‌گلویی‌ای را برای پارتنرتان خاطره‌انگیز کنید!

اطمینان داریم که تکنیک‌های اروتیکی که یاد گرفتید کاری می‌کنند تا پارتنرتان پز شما را به همه‌ی دوستانش بدهد و به شدت به شما وابسته شود، حتی اگر تازه با هم آشنا شده باشید.

ساک زدن ته گلویی می‌تواند سخت باشد، درکتان می‌کنیم ولی با استراتژی‌هایی که به شما یاد داده شد، مطمئناً در این کار استاد می‌شوید!

موفق باشید


منبع: schoolofsquirt.com

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-10-17 20:35:56 +0330 +0330

خوبه این به کار میاد😋😂
مرسی

3 ❤️

2020-10-17 20:40:20 +0330 +0330

↩ mistrs_l
تا باشه از این به کار اومدنا!

1 ❤️

2020-10-17 20:41:26 +0330 +0330
2 ❤️

2020-10-17 20:52:31 +0330 +0330

این آموزش خیلی خوب و بدرد بخور و کامله
👍👍

3 ❤️

2020-10-17 20:57:09 +0330 +0330

↩ Ramtin226
سپاس

2 ❤️

2020-10-17 21:04:34 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
خواهش 🌹 🌹

1 ❤️

2020-10-17 21:32:53 +0330 +0330

این فیلم و دیدم جالبه .
و منی که کم تر غذا میخورم که ورزش نکنم ترجیح میدم پارتنری انتخاب کنم که کیرش بیشتر از ۵سانت نباشه 😞

1 ❤️

2020-10-17 21:35:49 +0330 +0330

تخصصمه

0 ❤️

2020-10-17 21:42:05 +0330 +0330

↩ chibegamvalla
با کیر ۵سانت گمونم یارو فقط میتونه دو انگشتی بگیره جهت شاشیدنشو باهاش تنظیم کند! بعید میدونم کاربردی جز این ازش بربیاد...

1 ❤️

2020-10-17 21:46:58 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
بلی .ساک ته گلویی که نه ولی میشه ادای سیگار کشیدن و براش دراورد شاد شه

1 ❤️

2020-10-17 22:53:15 +0330 +0330

مرسی عالی بود! انزال در گلو که میره تو معده!!! راه دیگه ای نداره التماس کنه🤪🤪

1 ❤️

2020-10-17 22:55:36 +0330 +0330

↩ Eli_87
عب نداره عوضش خاصیت داره! 😁

2 ❤️

2020-10-17 22:58:12 +0330 +0330

چ تاپیک خوشکل و با احساس و مفیدی
راستش اینقد دقیق بود ک من موقع خوندن تمرین کردم یاد گرفتم😋😂😂

1 ❤️

2020-10-17 23:08:21 +0330 +0330

↩ سینازم
دختر بودی باهات ازدواج میکردم! 😂

1 ❤️

2020-10-17 23:46:46 +0330 +0330

توضیحات کامل و جالبی بود
ولی تکنیکهای دیگه ای هم هست با لب و زبون که با زحمت کمتر میشه مردا را دیوونه کرد

0 ❤️

2020-10-18 00:01:52 +0330 +0330

↩ Eli_87
اینکه بره تو معده خیلی هم بد نیست ولی اگر میخوای التماس کنه ببرش تا اوج ولی اجازه نده ارضا بشه چندیدن بار که اینکار و کردی دیگه التماس میکنه. اگر دوست داشتی میتونی بریزش تو دهنت ولی قورتش ندی یا بریزی روی صورتت

1 ❤️

2020-10-18 09:04:51 +0330 +0330

من که عاشقشم. مخصوصا وقتی دستامم از پشت میبندن و راحت بهم حلقی میندازن و دهنمو مبگان

0 ❤️

2020-10-18 09:29:05 +0330 +0330

ساکر حرفه ایم

0 ❤️

2020-10-19 21:32:50 +0330 +0330

این لینک مربوط به پروستات که گذاشتی انگلیسی بود فارسی نداره جایی؟؟🤤

0 ❤️
‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «


جستجو در سایت
Top Bottom