ساک زدن چه حسی به مردان میدهد

1399/08/12

نظر ۱۲ مرد درمورد این که بلوجاب (blowjob: ساک زدن کیر) [هنگامی که برایشان ساک می‌زنند] چه حسی برایشان دارد
«“اوه دهنت سرویس همیـــــــــنه!”، این اولین واکنش‌ام زمان بلوجاب است!»

این نوشتار برای آنها که شک دارند آیا ساک زدن برای مردان آنقدر که تعریفش را می‌کنند لذت‌بخش هست یا خیر نگاشته شده است:

1. Craig بیست و سه ساله: «راستش را بخواهید می‌شود گفت شبیه خود سکس و دخول هست و حس مشابهی دارد با این تفاوت که در ساک زدن، زنان کنترل بیشتری دارند که خودِ همین به نظرم هات و سکسی‌ست.»

2. Chris بیست و هشت ساله: «مثل دخول در واژنی می‌ماند که زبان دارد، با این تفاوت که به این عجیب غریبی‌ای که توصیف کردم نیست!»

3. Alex بیست و شش ساله: «در بلوجاب بیشتر از سکس می‌توانید خود را رها کنید چون غیر از لذت بردن از آن، لازم نیست کار دیگری انجام دهید. موقع سکس شما اکثراً روی پارتنرتان تمرکز می‌کنید نه خودتان. بلوجاب به طور شاعرانه‌ای خودخواهانه است!»

4. David بیست و چهار ساله: «“اوه دهنت سرویس همیـــــــــنه!”، این اولین واکنش‌ام زمان بلوجاب است!»

5. Steve بیست و شش ساله: «با این که از نظر فیزیکی حسی شبیه دخول دارد ولی کنترل پارتنرم روی سرعت، شدت و نواحی‌ای که تحریک می‌کند، این کار را به طور متفاوتی برایم لذت‌بخش می‌کند. همچنین این که می‌دانم او فقط روی لذت بردن من تمرکز کرده؛ از نظر روانی بیشتر تحریکم می‌کند.»

6. Jay بیست و نُه ساله: «بلوجاب یکی از بهترین اتفاقاتی است که می‌تواند در زندگی یک مرد اتفاق بی‌افتد، البته به شرطی که درست انجام شود. در بلوجاب شما در موضع قدرت هستید و فقط کافی‌ست عقب بشینید و لذت ببرید! حس بلوجاب فوق‌العاده است و اصلاً با دخول قابل مقایسه نیست.»

7. Rick بیست و پنج ساله: «بلوجاب شبیه حس دخول در واژن است با این تفاوت که می‌توانید عقب و جلو رفتن کیرتان را در دهان پارتنرتان ببینید که به نظرم خیلی باحال است!*»

8. Daryl بیست و شش ساله: «فکر نمی‌کنم بتوانم حس بلوجاب را برایتان توصیف کنم ولی تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که حس تابو بودن و شبیه به پورن بودن این کار خیلی لذت‌بخش است.»

9. Andrew بیست و پنج ساله: «اگر دخول مثل گذاشتن کیر داخل یک جاروبرقی خاموش و خیس باشد بلوجاب مثل گذاشتن کیر داخل جاروبرقی روشن است!»

10. Mike بیست و چهار ساله: «بلوجاب یعنی لذت بردن از تمام خوبی‌های سکس بدون این که از جایتان تکان بخورید.»

11. Jordan بیست و هشت ساله: «اولین تجربه‌ی بلوجابم پر از دندان زدن بود و از آن زمان هنوز هم موقع بلوجاب استرس می‌گیرم و حس می‌کنم کار خطرناکی است.»

12. Scott بیست و هفت ساله: «به نظرم آنچه بلوجاب را خاص و متفاوت می‌کند ارتباط چشمی است. قطعاً خصوصیات دیگری هم هست ولی حس این که پارتنرم همزمان کیرم را ساک می‌زند و از پایین بهم نگاه می‌کند قابل توصیف نیست!»

منبع: cosmopolitan

8460 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-02 07:37:04 +0330 +0330
  1. همین که کیر و خایه‌ام دهان جنس لطیف جا خوش کرده و با علاقه مکیده میشود به حد کافی از بُعد روانی واسم لذتبخش هس، بعد جسمی قضیه که دیگه بماند…!
    (حسام، بیسوهف ساله)
6 ❤️

2020-11-02 07:49:52 +0330 +0330

↩ دخترکوچولو
ایطو که پیداس دیتابیس سایت با کل پیاما به گا رفته پس با این اوصاف تاپیکای سکسولوژی حدقل از طرف من قابل بازیابی نیس مگراین‌که ادمین یا مترجما از ترجمه‌ها بکاپ داشته باشن بفرسن واسم تا مجدداً بذارمشون.

1 ❤️

2020-11-02 08:06:06 +0330 +0330

شماره ده قطعا شیرازی بوده!! 🤤

1 ❤️

2020-11-02 08:15:19 +0330 +0330

↩ shahx
بیخود نی انقد درکش میکنم!😁

1 ❤️

2020-11-02 08:18:14 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
مخلص هم به همچنین!!! 😏

1 ❤️

2020-11-02 08:29:16 +0330 +0330

↩ mistrs_l
تاپیک هایی در مورد ساک زدن زنان روش ها و حتی حس زنان در موردش قبلا رو سایت قرار گرفته. حقیقتش هنوز امیدوارم با کمک فنی متخصصان تمام محتویات سایت برگرده حداقل بخش سکسولوژییش چون خیلی چیزا است که کابران نمیدونن و نمیدونن که نمیدونن! چرا؟ چون پدر مادر ایرانی فکر میکنن بچه هرچی نادان تر (چشمو گوش بسته تر ) باشه بهتره دیگه عقلشون نمیرسه بچه هاشون چه اونا بخوان چه نخوان در دوران دانشگاه سکس خواهند داشت پس لازمه که در مورد پیشگیری از بیماریها اطلاعات کافی داشته باشن که یه اشتباه کل زندگیشون رو به باد نده .

1 ❤️

2020-11-02 08:58:24 +0330 +0330

↩ mistrs_l
بانو میسترس
1- نیازی به جستجو نیست روی پروفایل آقای اسکلت کلیک کنید همش میاد.
2- بحث قضاوت نیست بحث واقع بینی است. مثلا خود شما . من شما رو نمیشناسم و هیچ چیز ازتون نمیدونم ولی با اطمینان تمام بهتون میگم که در دوران دانشگاه به شما پیشنهاد سکس و دوستی خواهد شد. بعضیاشون در حد شما نیستن ولی دیر یا زود پسری که بپسندید سر راهتتون قرار میگیره و اون پسر دیر یا زود از شما سکس خواهد خواست. اینکه چه پاسخی به اون تقاضا بدین مسلما به خودتون مربوطه ولی چه به تقاضای اون پسر جواب مثبت بدین چه منفی این لازمه که با سکس به عنوان بخشی از زندگی کاملا آشنا باشید و مهمترین نکته اش که سکس میتونه به همون اندازه که لذت بخشه خطرناک هم باشه رو بدونید! اجازه بدین نمونه ای رو مطرح کنم اگر من از شما بپیرسم که اگر پسر و دختری که هرگز در زندگی سکس نداشتن و طی یک آزمایش دقیق سلامتیشون ثابت شده به اتاقی برن و با هم سکس داشته باشن آیا احتمال آلوده شدن و مریض شدنشون هست؟ خوب فکر کنید بعد جواب بدید
.
.
.
.
.
.

.
.
.
جواب این سوال بله است چون باکتری هایی در روده (باسن) وجود داره که اگر برای سکس از باسن و واژن از یک کاندم استفاده بشه احتمال انتقالشون از باسن به واژن هست و باعث عفونت در واژن خواهند شد این مطلبی است که شما میتونید با خوندن یکی از مقالات آقای اسکلت یاد بگیرید . و دقیقا بهترین مثال از اون مساله نمیدونن و نمیدونن که نمیدونن است. اگر من پسر یا دختری داشته باشم که بخواد مثلا شهرستان دانشگاه بره مطمئنا میشونمش و بهش میگم دخترم مسلما پسرهای خوشتیپی در دانشگاه شما خواهند بود. کسایی که شاید به خاطر اینکه ثابت کنی از دخترهای دیگه سری وقتی بهت پیشنهاد میدن قبول کنی که بهشون بگی پسری که همه میخواستنش منو انتخاب کرد!! یا پسرم شما هر چقدر بی دستوپا باشی بالاخره یه دختری تو این 4 سال پیدا میشه که بتونی باهاش باشی پس لازمه این نکات رو بدونی حالا میخوام شرم والدین از بین نره؟ مطالب رو پرینت میگیرم صحافی میکنم هفته قبل از رفتنش بهش میدم بخونه! اگر به میل پدرمادرها بود چیزی به اسم دوست دختر ، دوست پسر ، حاملگی ناخواسته ، نوزادان رها شده در دستشویی پارک و هزاران چیز دیگه وجود نداشت ولی متاسفانه همش وجود داره. پس حالا که خواست والدین حقیقت رو تغییر نمیده میتونن به جای انکار و گول زدن خودشون فرزندان رو برای اون چیزایی که در انتظارشونه با یه اموزش صحیح آماده کنن. دلیل داره که تمام دبیرستان های دنیا کلاس سکس اجوکیشن میزارن چون غیر مسلمانها دنیا رو اونطوری که هست میبینن نه اونطوری که خودشون دلشون میخواد باشه!!

پی نوشت: شرمنده آقای اسکلت تاپیکتون شلوغ شد.

1 ❤️

2020-11-02 12:38:16 +0330 +0330

چقد این تاپیکا به زخمم نمک میپاشن😂😂

1 ❤️

2020-11-02 13:22:40 +0330 +0330

سايت چرا اينجوري شده، حال نميده ديگ، حس غريبي ميكنم.

تاپيكتم ميزانه مث هميشه…

1 ❤️

2020-11-03 01:56:36 +0330 +0330

خواسدم بیتربیت بشم یع چیزی بگم ولی پاکیدم 😁 در گوشت میگم 😚

سکس دهانی برای ما هم بسیار لذت بخش عسط! اصن عععشق عسط !

کزکش چرا گیف نذاشتی واستا خودم یدونه بدمت

1 ❤️

2020-11-03 16:55:06 +0330 +0330

سلام و خسته نباشید.
دوست عزیز و نازنینم ، باز هم تشکر بابت تاپیک های خوب و آموزنده ات . خودتون که میدونید چقدر بهتون علاقه دارم . یه سوال داشتم که اولش خواستم خصوصی بپرسم ولی تصمیمم عوض شد و گفتم نظرات دوستان دیگه رو هم بدونم . الان که نظرات دوستان رو در مورد تاپیک شما و لذت ساک زدن خوندم ، فکر میکنم در این مورد من یا در اشتباهم یا نرمال نیستم .
من از ساک زدن خانمم برام ، لذت نمی‌برم واحساس خوبی نسبت به این کار ندارم . نه اینکه فکر کنید در این کار وارد نیست یا مایل نیست یا از روی اجبار این کار رو می‌کنه !!!
خیر ، هیچ کدوم نیست و بسیار هم خوب بلده و من هم مجبورش نمیکنم . ولی اصلا برام لذت بخش نیست و چه بسا باعث از بین رفتن حس و حال سکس هم میشه و کلا از مقدار شهوتم کم میشه و یا منصرف میشم .
علتش چه چیز می تونن باشه؟؟
لطفاً اگر دلیل قابل قبولی میدونید ، بیان کنید و اگر امکان داره براتون جوابهای پَرت ندید . ممنونم

2 ❤️

2020-11-03 17:18:43 +0330 +0330

↩ قلاغ
با دورود و سپاس فراوان،
هرچن من پزشک یا سکسولوژیست نیسم ولی تا جایی که کم و بیش اطلا دارم علت این که فرمودید چیزی جز تفاوت سلایق جنسی نیس. خودم درست برعکس جنابعالی از این که پارتنرم برام ساک بزنه خعلی بیشتر از دخول لذت میبرم. در بین زنان نیز برخی از این که کصشون لیسیده شود چندان لذت نمیبرند و برعکس اونا برخی دیگر لذت کصلیسیده شدن رو به دخول ترجی میدن. درکل اینا طبیعی‌ست و مشکل محسوب نمیشود و دلیلی هم برا نگرانی وجود ندارد.
و درضم از شواهد موجود نیز پیداس که شما تنها مردی هم نیسی که با ↓این موضو درگیری! خخخ

1 ❤️

2020-11-03 18:28:31 +0330 +0330

ساک زدن جدا از حس فیزیکیش یه حس روانی خاصی داره که فکر میکنی پارتنرت کاملا در اختیارته. هرچند اولین بار که دوس دخترم برام ساک زد دندوناش اوتودنسی داشت

0 ❤️

2020-11-03 19:32:49 +0330 +0330

↩ قلاغ
بنظرم همه قرار نیس مثل هم باشن هر آدمی سلایق مخصوص به خودشو داره

بنظر اکثریت مردها از ساک زدن خوششون میاد !

و شاید اگر یک نفر غیر از خانمتون اینکارو براتون انجام بده احتمالا نظرتون عوض بشه !

1 ❤️

2020-11-04 01:02:50 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
اسکلت حشریه عزیز از پاسخ شما بسیار بسیار ممنونم .بله فکر می کنم حق با شماست و مربوط به همون اختلاف سلیقه باشد شاید چون همه ما هم شنیدیم و هم دیدیم که همه مردها از لذت زیاد ساک زدن حرف می زنند و من به خودم می خوام بقبولانم که این کار چون برای دیگران لذت بخش هست پس برای من هم باید لذت بخش باشه اما از طرف دیگه مغز و قسمتی از مغز که مربوط به سلیقه مخصوص به وجود من هست حس خوشایند و خوبی از این کار نداره و اجازه لذت بردن را به من نمی ده و همین شاید باعث میشه که دوگانگی پیش بیاد و من احساس خوبی نداشته باشم .ممنون از شما دوست عزیز و همه دوستان خوب دیگه که زحمت کشیدن و نظرشون رو گفتن

1 ❤️

2020-11-04 01:08:26 +0330 +0330

↩ icy_girl
icy_girl عزیز، دوست خوبم
ممنون از پاسخ شما ، بله همین که به قول شما اکثریت مردها از این کار خوششون میاد باعث شده بود که من به احساسات خودم شک کنم ولی دوست خوبم ، اسکلت حشری نازنین دو تا لینک و مطلب رو معرفی کرده بودن که وقتی مطالعه کردم خیلی برای من مفید بود و فهمیدم که در این حس خودم تنها نیستم . خیلی لطف کردید ممنونم

0 ❤️

2020-11-04 21:04:06 +0330 +0330

من عاشششششق ساک زدنم

0 ❤️

2021-01-05 18:15:38 +0330 +0330

تاپیک جالب و مفیدی بود مرسی 😊

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «