عدم نمایش دوستیابی گی در تاپیک های داغ

1394/02/26

کاربران گرامی
با توجه به اینکه اخیرا تاپیک های دوستیابی گی اغلب اوقات به طور نامتناسبی بخش تاپیک های داغ را اشغال کرده بودند، (مانند عکس زیر)

و این موضوع مورد اعتراض مکرر اکثریت کاربران که گی نیستند بوده است (مثلا در این، این، این و این تاپیک)، برای احترام به خواست کاربران و رعایت تناسب،
از این پس تاپیک های دوستیابی گی در بخش «تاپیک های داغ»‌ نمایش داده نخواهند شد. البته کاربران گی همچنان می توانند در تالار دوست پسر درخواست های دوستی خود را پست کنند.

لطفا توجه کنید که انجمن شهوانی با چت روم متفاوت است و پست مکرر درخواست های دوستیابی (چی گی و چی غیر گی) اسپم محسوب می شود و می تواند باعث حذف کاربری شما شود. منظور از «پست مکرر» این است که در روز بیش از یک بار برای دوستیابی پست بگذارید.

سپاس از توجه شما

3427 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-05-16 15:30:23 +0430 +0430

[quote=admin]عدم نمایش دوستیابی گی در تاپیک های داغ[/quote]
بنده که با گی ها مشکلی نداشتم ولی ظاهرا خیلی ها مشکل داشتند
پیشنهاد میشه که خیلی ها تشریف بیاورند و تشکر بکنند ?

0 ❤️

2015-05-16 15:45:50 +0430 +0430

باید اعتراف بکنم که شهوانی به تصرف بچه کونی ها و گی ها در امده و یک عده مریض و علاف که دایما انلاین هستند شهوانی را که سابق بر این محیط بزرگسال و پر پرستیژ بود به چاقال سرا مبدل نموده بودند. مثلا تاپیکهایی از این دست که میخواهم فلان دسته بیل را در فلانم کنم در وب . که بسیار مهوع و مشمیز کننده بود

0 ❤️

2015-05-16 18:26:36 +0430 +0430

[quote=Menakh]باید اعتراف بکنم که شهوانی به تصرف بچه کونی ها و گی ها در امده و یک عده مریض و علاف که دایما انلاین هستند شهوانی را که سابق بر این محیط بزرگسال و پر پرستیژ بود به چاقال سرا مبدل نموده بودند. مثلا تاپیکهایی از این دست که میخواهم فلان دسته بیل را در فلانم کنم در وب . که بسیار مهوع و مشمیز کننده بود[/quote]

0 ❤️

2015-05-16 19:01:39 +0430 +0430

بهتر نیست گی هایی که تو سایر تالارها تاپیک ارسال میکنن حذف بشن!
مخصوصا تالارهایی به غیراز دوستیابی!
میری تالار سکسولوژی میبینی اونجا هم تاپیک گذاشتن
میری تالار دوست دختر دنبال دختر بگردی میبینی طرف زده گی دوطرفه و کلی کوفت و زهرمار دیگه!
ادمین جون وقتی کاربری این موارد رو رعایت نمیکنه راحت حذفش کن حتی اگر به فراوان پست گذاشته باشه

1 ❤️

2015-05-16 19:19:10 +0430 +0430

لطفا شفاف تر بگید! یعنی ما دیگه تاپیک های که تو تالار دوست پسر هستن رو نمیبینیم؟ اگر اینطور باشه که نیست! باید عرض کنم که الان تاپیک های تالار دوست پسر تو تاپیک های داغ دیده میشه!!

0 ❤️

2015-05-16 19:19:20 +0430 +0430

[quote=فاک یو]بهتر نیست گی هایی که تو سایر تالارها تاپیک ارسال میکنن حذف بشن!
مخصوصا تالارهایی به غیراز دوستیابی!
میری تالار سکسولوژی میبینی اونجا هم تاپیک گذاشتن
میری تالار دوست دختر دنبال دختر بگردی میبینی طرف زده گی دوطرفه و کلی کوفت و زهرمار دیگه!
ادمین جون وقتی کاربری این موارد رو رعایت نمیکنه راحت حذفش کن حتی اگر به فراوان پست گذاشته باشه[/quote]

دوستیابی در تالارهای غیر از تالارهای دوستیابی ممنوع است و هر کاربری (گی و غیر گی) که در تالارهای دیگر دوستیابی کند در معرض حذف شدن است.

0 ❤️

2015-05-17 03:15:37 +0430 +0430

ای ول موافقم باهات

0 ❤️

2015-05-17 07:22:58 +0430 +0430

[quote=admin][/quote]
ممنون ادمین عزیز

0 ❤️

2015-05-17 07:28:35 +0430 +0430

دمت گرم ادمین کارت حرف نداشت

0 ❤️

2015-05-17 07:39:03 +0430 +0430

لایک و دیگر هیچ

0 ❤️

2015-05-17 11:08:36 +0430 +0430

گرفتن بخش تاپیک های داغ از همجنس باز ها دیگه تلاش های اونها رو برای پیدا کردن شریک جنسی مشکل میکنه
اون معترضین هم مبتلا به یک عارضه روانی به نام هموفوبیا هستند که نه میتونن گرایشات جنسی دیگران درک کنند و نه حتی انها رو تحمل میکنند و ممکنه علیه انها مرتکب خشونت هم بشن همانطور که توی پست هاشون با لحن توهین امیزی صحبت میکردند !
من نه همجنسگرا هستم و نه علاقه به همجنس بازی دارم ولی با تاپیک های گی هم مشکلی نداشتم ، حتی معتقد بودم انها با فعالیت هاشون میتونستن کم کم تابوی فاعل و مفعول بودن از بین ببرند که دیگه یه عده هموفوبی با حالت تحقیر امیزی به انها نگن “کونی”!
ولی شما با جداسازی و محدود سازی همجنسگرایان ، اونهم به خاطر یه عده انسان بی درک و شعور ( که انگار تاپیک های گی رو به انها تحمیل کردن ) ثابت کردید که اعتقادی به ازادی سکس و زدودن محدودیت ان ندارید !
حقوق انسانی بر اخلاقیات اسلامی اولویت دارند
[quote= ادمین در صفحه اول ]
تجاوز بﻪ ﺣﺮﯾﻢ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻣﺮﺩﻡ، ﺳﮑﺲ ﺑﺎ ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ، ﺳﻮﺀﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ، ﻧﮋﺍﺩﭘﺮﺳﺘﯽ، “ﻫﻤﻮﻓﻮﺑﯽ” ﻭ ﻧﻘﺾ ﺣﻘﻮﻕ ﻣﻮﻟﻔﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ.
ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﯾﻢ ﺍﺯ ﺷﻬﻮﺍﻧﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮﯾﺪ [/quote]
به هر حال من اصراری روی این موضوع ندارم ، هر کس باید از حقوق خودش دفاع کنه

0 ❤️

2015-05-17 11:54:00 +0430 +0430

[quote=جهان سکسی]یعنی گی ها حق ادامه حیات توی شهوانی ندارن؟!!![/quote]

چرا. گی ها هم مثل همه کاربران دیگر می توانند تاپیک بزنند و دوست یابی کنند. در این مورد هیچ تفاوتی وجود ندارد. هر کس به دوستیابی گی علاقه دارد به راحتی می تواند به تالار «دوست پسر»‌ انجمن برود و همه آگهی های دوستیابی را ببیند و یا خودش آگهی بگذارد.

موضوع این است که بخش تاپیک های داغ شهوانی عمدتا تبدیل شده بود به پاتوق دوستیابی گی و تاپیک های دیگر به سختی مجال دیده شدن داشتند. این وضعیت منصفانه نبود و اکثریت قاطع کاربران هم از این قضیه شاکی بودند.
با تدبیر فعلی، دیگر تاپیک های دوست یابی گی بخش اعظم بلوک تاپیک های داغ را اشغال نخواهند کرد و به این ترتیب گرایش های جنسی و موضوعات دیگر مجال نمایش خواهند یافت.

البته شهوانی مثل همیشه از پیشنهادها و نظرات شما استقبال می کند و اگر در گذر زمان راه حل بهتری متناسب با امکانات نرم افزاری سایت یافت شود شاید از تدبیر بهتری استفاده کنیم. با امکانات موجود، این بهترین راه حلی بوده که امکان اجرایش را داشته ایم.

0 ❤️

2015-05-18 23:10:04 +0430 +0430

[quote=ارامش دوستدار]
به هر حال من اصراری روی این موضوع ندارم ، هر کس باید از حقوق خودش دفاع کنه[/quote]

تازه خدا رخم کرده اصراری روی “این” موضوع نداشتی شیشه ای…
3تا دی 2تا چشمک

0 ❤️

2015-05-19 04:22:53 +0430 +0430

مشخص بود که ادمین عزیز بالاخره در مقابل سنت گرا ها کوتاه میاد!!!که هموفوبی جایی نداره!باش!!!
خب الان مثلا من باید برم تو تالار…بعد دوستیابی…بعد دوست پسر…تا اوووووو بالاخره چنتا تاپیک گی ببینم!اونم با این وضع نت که 2 مگش هم بعضی وقت ها کم میاره!!!
به جای این کارا و نقض حقوق یه سری از کاربرا…مثل خیلی از سایت های دیگه جدا کن!چند بخش سکس گی لز و …!

0 ❤️

2015-05-29 03:44:02 +0430 +0430

سلام،ادمین عزیز،شماها ک با فکر باز نیگاه میکنید،تو فضای مجازی نمیذارید همه ازاد باشن،پس اخوندا واقعا حق دارن،دوستانی ک میگن گی ها یه عده روانی اند،دوست من شما هیچ تفاوتی با گی ها ندارید،حداقل شما ک متاهل هستید و اینجایید،بزرگترین خیانت و مریضیه،اگه قرار باشه ازادی باشه همینه،چون ازادی ندیدیم،باید مدت زیادی هزینه کنیم و عده ایی و نسلی دوباره بسوزند تا ازادی رو بتونیم هضم کنیم،پس اگه ب گی ها میگید مشکل و مشکلساز،شما بیشتر ایجاد مشکل کردید،چون نتونستی خودتو یه لحظه بذاری جان اون گی، و نتونستی یه لحظه جای اون فکر کنی و عمل کنی،و اون موقع س ک میبینی یک گی نه حق فکر کردن داره،نه حق تصمیم گرفتن،و نه حق عمل کردن،چون اکثر روشن فکرا مث تو فکر کردن و عمل کردند،پس واقعا باید دست اخوندارو ماچ کنیم،چون اگه قدرت اونارو داشتید، با این روش فکرتون،همه ی گی هارو میکشتید و همه ی زنها تووی خیابونا لخت،و اون موقع س ک میگید ازادی،ازادی فکر و اندیشه و عمل…؟؟؟؟؟

0 ❤️

2015-05-29 23:38:15 +0430 +0430

قضیه ساده است. حدود ۱۰ درصد مردها یا کمتر (و احتمالا همین میزان از کاربران مذکر شهوانی) کونی هستند و این کاملا طبیعیه. بالاخره هر کس یک سلیقه ای داره و همیشه توی هر جامعه ای یک اقلیت گی وجود داشته و خواهد داشت.
اما مشکل اینجا شروع میشه که که این برادران کونی مرتب دچار خارش کون میشن و به کیر نیاز پیدا می کنن. و بر خلاف دختر که همه کیر به دست صف کشیده اند برای کردن کونش، یک کونی برای به گا دادن کونش باید کلی تلاش و تبلیغات کنه.

برای همین عجیب نبود که می دیدیم این اقلیت ۱۰ درصدی کونی ها ۹۰ درصد فضای تاپیک های داغ رو اشغال کرده بودند. حال تقصیر اکثریت مطلق کاربران که هیچ علاقه ای به کردن کون مرد ندارن چیه که اگر نخوان آگهی کیریابی این برادران اوبی رو ببینند؟‌ تقصیر کسانی که زحمت کشیدن و یه تاپیک موضوعی زدن یا بحث یا سوالی دارند چیه که باید تاپیک شون زیر خروارها آگهی گی دفن بشه و هیچ وقت شانس دیده شدن پیدا نکنه؟

البته به نظرم منصفانه ترین راه حل این بود که متناسب با جمعیت کونی ها به تاپیک هاشون امکان دیده شدن داده می شد. یعنی یک یا نهایتا دو تا از ۱۵ تا تاپیک های داغ به دوستیابی گی اختصاص پیدا می کرد. اگر این راه حل اجرا بشه دیگه کسی نمی تونه شاکی بشه که بهش اجحاف شده. اما اگر به دلیل فنی این ممکن نباشه راه حل فعلی به نظرم خیلی بهتر از وضع سابقه.
توی همین مدت کمی که دوستیابی گی توی تاپیک های داغ نمایش داده نمیشه می بینیم که انجمن به طور محسوسی شاداب تر و فعال تر شده.

0 ❤️

2015-06-06 10:19:43 +0430 +0430

خیلی هم خوب ! good خیلی هم عالی! i-m_so_happy

اینجوری حداقل معلومه شهوانی غیر از گی‌بازی بخشای دیگه هم داره!

0 ❤️

2015-06-08 05:39:00 +0430 +0430

ادمین هم توی همین جامعه بزرگ شده و دچار تنگ نظری های حاکم بر این جامعه است. چرا هیچ فکری برای توهین‌ها و فحاشی‌های زیر داستان‌ها و عکس‌های گی نمیشه؟ چند روز پیش به خاطر اشکالی که در سایت بود پست من زیر یه تاپیک 3 بار تکرار شد بعد از یک دقیقه ادمین به من پیغام داد و تهدید به اخراج از سایت کرد. ادمین خان استانداردهات دوگانه هستن. بهتره یه تجدید نظری در روش مدیریتت داشته باشی (در ضمن میدونم که اداره سایتی که این همه کاربر جور واجور داره و دائم هم در معرض حمله و تخربیه خیلی سخته)

0 ❤️

2015-06-08 06:43:46 +0430 +0430

[quote=مرد همجنسگرا]ادمین هم توی همین جامعه بزرگ شده و دچار تنگ نظری های حاکم بر این جامعه است. چرا هیچ فکری برای توهین‌ها و فحاشی‌های زیر داستان‌ها و عکس‌های گی نمیشه؟ چند روز پیش به خاطر اشکالی که در سایت بود پست من زیر یه تاپیک 3 بار تکرار شد بعد از یک دقیقه ادمین به من پیغام داد و تهدید به اخراج از سایت کرد. ادمین خان استانداردهات دوگانه هستن. بهتره یه تجدید نظری در روش مدیریتت داشته باشی (در ضمن میدونم که اداره سایتی که این همه کاربر جور واجور داره و دائم هم در معرض حمله و تخربیه خیلی سخته)[/quote]

دوست عزیز اینکه در حق شما اقلیت Gay همیشه تبعیض میشه درست، اما گناه ما اکثریت Strait چیه که مدام باید ناخواسته با درخواست‌های عجیب غریب و عکسای زمخت و پشمالوی شماها روبرو بشیم و حالمون گرفته بشه؟ (این هموفوبی نیست بلکه عکس‌العملی طبیعیه)
بهتره که یه بخش مجزا و معین برای شما قرار بگیره که هم محیط سایت متعادل بشه هم خودتون راحتتر با هم در ارتباط باشید.

0 ❤️

2015-06-13 05:48:03 +0430 +0430

با تشکر از ادمین سایت.
فقط توضیحی میخواستم مبنی بر اینکه این فیلتر بر اساس انتخاب موضوع تالار هنگام ایجاد تاپیک میباشد؟
در اینصورت کاربرانی که سعی در دور زدن این فیلتر باشند اسپمر محسوب میشوند؟

0 ❤️

2015-06-14 10:02:00 +0430 +0430

[quote=Egalite]
این فیلتر بر اساس انتخاب موضوع تالار هنگام ایجاد تاپیک میباشد؟

این فیلترینگ بر اساس یک سری کلمات کلیدی رایج در دوستیابی گی انجام می شود.
[/quote]
[quote]
در اینصورت کاربرانی که سعی در دور زدن این فیلتر باشند اسپمر محسوب میشوند؟[/quote]

بله.

0 ❤️

2015-07-09 13:44:36 +0430 +0430

واسه بقیه تاپیکای کزوشر هم ک تعدادشون کم نیسد و الان تاپیکای داغو پر میکنن هم ی فکری بکنید پس قربون دستت

0 ❤️

2015-09-20 12:39:04 +0430 +0430

راه حل خوبيه
من خودمم به وفور شاهد اين بودم که قبلنها بخش اعظم تاپيکهاي داغ به گيها و همجنسبازان مرد تعلق داشت. حالا خيلي بهتر شده. البته ايکاش تشخيص تاپيکهاي گي انقدر ساده و فقط از روي حروف نبود! چون تاپيکهاي مفيدي رو ديدم که هيچ ربطي به گي نداشتند اما چون در متن اون تاپيک حروف گي داشته! اون تاپيک هم نمايش داده نميشده unknw البته اميدوارم که در ورژن بعدي سايت اين مشکل هم برطرف بشه
ممنونم ازتون که به رأي و نظر اکثريت احترام ميزاريد give_rose .

0 ❤️

2015-09-23 06:19:12 +0330 +0330

Gey fael bem payam bede az ahwaz

0 ❤️

2015-09-23 06:37:29 +0330 +0330

من از کرجم باکیر ۲۰سانتی

0 ❤️

2015-09-23 07:35:57 +0330 +0330

[quote=ترومن] ايکاش تشخيص تاپيکهاي گي انقدر ساده و فقط از روي حروف نبود! چون تاپيکهاي مفيدي رو ديدم که هيچ ربطي به گي نداشتند اما چون در متن اون تاپيک حروف گي داشته! اون تاپيک هم نمايش داده نميشده unknw [/quote]

77_0.png
0 ❤️

2015-09-23 11:27:18 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]
77_0.png[/quote]
خخخخخخخخ
عجب تصويري! good

اتفاقاً منم چندباري اون تاپيکو ديدم و متوجه نشدم که اگه قراره اينجور تاپيکها نمايش داده نشوند! پس اون تاپيک با اينکه اسمشم گي هست dash1 اما چرا هر شب مياد بالا unknw ؟!!

0 ❤️

2015-09-24 06:59:52 +0330 +0330

حرف شما درسته ولی اینجا ایرانه جای که نظر یه انسان برای انسان دیگه هیچ ارزش نداره .

[quote=ارامش دوستدار]گرفتن بخش تاپیک های داغ از همجنس باز ها دیگه تلاش های اونها رو برای پیدا کردن شریک جنسی مشکل میکنه
اون معترضین هم مبتلا به یک عارضه روانی به نام هموفوبیا هستند که نه میتونن گرایشات جنسی دیگران درک کنند و نه حتی انها رو تحمل میکنند و ممکنه علیه انها مرتکب خشونت هم بشن همانطور که توی پست هاشون با لحن توهین امیزی صحبت میکردند !
من نه همجنسگرا هستم و نه علاقه به همجنس بازی دارم ولی با تاپیک های گی هم مشکلی نداشتم ، حتی معتقد بودم انها با فعالیت هاشون میتونستن کم کم تابوی فاعل و مفعول بودن از بین ببرند که دیگه یه عده هموفوبی با حالت تحقیر امیزی به انها نگن “کونی”!
ولی شما با جداسازی و محدود سازی همجنسگرایان ، اونهم به خاطر یه عده انسان بی درک و شعور ( که انگار تاپیک های گی رو به انها تحمیل کردن ) ثابت کردید که اعتقادی به ازادی سکس و زدودن محدودیت ان ندارید !
حقوق انسانی بر اخلاقیات اسلامی اولویت دارند
[quote= ادمین در صفحه اول ]
تجاوز بﻪ ﺣﺮﯾﻢ ﺧﺼﻮﺻﯽ ﻣﺮﺩﻡ، ﺳﮑﺲ ﺑﺎ ﮐﻮﺩﮐﺎﻥ، ﺳﻮﺀﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ، ﻧﮋﺍﺩﭘﺮﺳﺘﯽ، “ﻫﻤﻮﻓﻮﺑﯽ” ﻭ ﻧﻘﺾ ﺣﻘﻮﻕ ﻣﻮﻟﻔﺎﻥ ﺟﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ.
ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭﯾﻢ ﺍﺯ ﺷﻬﻮﺍﻧﯽ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮﯾﺪ [/quote]
به هر حال من اصراری روی این موضوع ندارم ، هر کس باید از حقوق خودش دفاع کنه[/quote]

0 ❤️

2015-09-24 14:53:12 +0330 +0330

[quote=ترومن][quote=اسکلت حشری]
77_0.png[/quote]
خخخخخخخخ
عجب تصويري! good

اتفاقاً منم چندباري اون تاپيکو ديدم و متوجه نشدم که اگه قراره اينجور تاپيکها نمايش داده نشوند! پس اون تاپيک با اينکه اسمشم گي هست dash1 اما چرا هر شب مياد بالا unknw ؟!![/quote]

پایینم نمیره لامصب ? !

0 ❤️

2015-09-24 15:33:19 +0330 +0330

33_3.png

معلومه اعصاب واست نذاشتن s2220.gif

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «