عشق به آقا و تناقضات عجیب!!!

1398/06/25

برداشت اول: خواهرمون میاد میگه من عاشق امام حسینم! میگی بسیار هم عالی! بعد میگه امام از “شرف” دفاع کرد! میگی خیلیم خوب. بعد میگه من سکس لز دوست دارم! یک کم نگران میشی که چطور عشق به آقا و پیروی از تعالیم مبین اسلام میتونه با همجنس خواهی جور در بیاد! اما میگی خوب مهم نیست! بعدش میگه فکر نکنی جندم ها! فقط سکس چت پولی میکنم! 😁 🙄

برداشت دوم: برادرمون میاد میگه هر کی به اهل بیت بد بگه حرومزادست! البته زبان بد و غیربهداشتی داره این برادرمون! اما خوب, با خودت میگی عجب اعتقاد راسخی! چه ایمان محکمی! چه روحانیتی! بعد یه سر میری پروفایلش میبینی زده من دنبال سکس با زن شوهردار هستم! 😁

برداشت سوم: برادرمون میاد میگه هر کی به آقا امام حسین اعتقاد نداره بیشرفه! میگی حتما ایشون جزو پیروان راستین اون امامه حُمامه! و لابد اسطوره شرف و غیرت هستند بعد نگاه میکنی میبینی زده من یک نفر سوم ایده آل و چیز کلفت هستم! 😁

برداشت چهارم: برادرمون میاد میگه هر کسی دین اسلام رو نقد کنه مادر به حرامه! از اینهمه غیرت دینی ایشون تعجب میکنی و برای شناخت بیشتر پروفایلش رو نگاه میکنی میبینی زده دنبال ویدیوهای پورن ک . و . د . ک هست!!! 😁

راستش من نمیدونستم که امام حسین انقدر لیبرال بوده که تمامی گرایش های فوق رو در ورژن اسلام خودش گنجونده و زیر چتر خودش گرفته! 😁

پ.ن. من این رو واقعا درک نمیکنم که اگه آدم عکس آلتش رو گذاشته باشه امضاش! و اومده باشه توی یه سایتی که بیشتر محتویاتش مسایل سکسی هست و درخواست سکس گروهی هم کرده باشه! چطور میتونه انقدر مذهبی هم باشه؟ اگه کسی جواب این سوال رو میدونه لطف کنه به من هم بگه! 😁

ادامه دارد… 🙄

1114 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-09-16 12:02:52 +0430 +0430
نقل از: Mahi_iiii خب مذهب همینه دیگه! تمام اینا تو دستورات دینی شون نهفته است چیز عجیبی نیست! دارن به شعایر اسلامیشون عمل میکنن...

درست میفرمایید شما. من هم دارم سعی میکنم به دوستان یادآوری کنم که واقعیت اعتقاداتی که دارند چی هست! 😁

3 ❤️

2019-09-16 12:07:52 +0430 +0430
نقل از: Dorsa.80 فلسفه اسلام همینه دیگه لب و دهن و دیگر هیچ...

موافقم! اما دوستان پای شعار که به میون میاد ادعاهاشون سقف آسمون رو میخراشه! 😁

2 ❤️

2019-09-16 12:22:52 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 تورو به امام حسین بس کن ارش...زشت نیست تو محرم داری برنامه های صهیونیست ها برای روی کار اومدن مجدد اسهال طلب ها رو به پیش میبری؟اونم با کارهای سخیفی مثل توهین به علما و نوابغ اصیل و متفکران عظیم الشان جمهوری اسلامی یا کوبوندن مخالفینت صرفا با استفاده از غرایز عرفی جنسیشون؟به قول ان امام،اگه مسلمون نیستی ازاده باش!نگذار یک عده پلید تو را به صرف ابزار استفاده بنمایند...اصن اف بر تو!:(:( 😢 😢

میدونی میتی همه حرفات یه طرف اون “اف” یه طرف! لامصب کار خودش رو کرد. همین الان یه نوری تو گوشه افق دیدم! من متحول شدم! 😁

1 ❤️

2019-09-16 12:27:34 +0430 +0430
نقل از: Dorsa.80
نقل از: axm432
نقل از: Dorsa.80 فلسفه اسلام همینه دیگه لب و دهن و دیگر هیچ...

موافقم! اما دوستان پای شعار که به میون میاد ادعاهاشون سقف آسمون رو میخراشه! 😁

این دیگه مربوط میشه به خوی آریاییمون که همه جوگیریم:D

آخه اگه فقط توی زندگی خودشون بهش عمل میکردن خیالی نبود! اما دوستان “حتما” میخوان تو رو هم با خودشون بردارن ببرن بهشت! هرچی هم میگی بابا جان نمیخوام! مگه مهمان نوازیشون اجازه میده! اصلا یه وضعیتی! 😁

2 ❤️

2019-09-16 12:45:31 +0430 +0430
نقل از: Tabrizlogul شنیدم منو به ان صفحه دعوت کردین! 😁 من خودم رو فردی مذهبی و روحانی نمیدونم خب چرا به برداشتی که از من داری شاید خیلی اشتباه باشه , فقط از تاپیک رائفی پور نظر شخصیم رو گفتم تازه دیدم بعضی دوستان اومدند و مسئله جذابتر شد. 😁 من به اندازه ای که به یه فرد مذهبی احترام قائلم , به فرد غیر مذهبی هم همونقدر احترام قائلم , دور از شما که بعضی ها فک میکنند هر چی به تاریخ و مذهب و هویت خودشون فحش بدن, افتخار بیشتری نصیبشون میشه. 😁 ولی خوب , رائفی پور ربطی به آقا نداشت فقط یه نظر شخصی بود و من در مورد اقا نظر ندادم. به هر حال باید بدونید , مذهبی بودن یا نبودن و یه فردی رو دوست داشتن یا نداشتن هیچ ربطی به سکس نداره , سکس در جای خود , تاریخ در جای خود , مذهب در جای خود. 😁 به هر حال دیدم جواب ندم منفجر میشم (dash) از راهنمایی شما و نازنین خانم هم ممنونم که بهم گفت امضا و پروفایل جای عکس آلت نیست جای نشانست که منو بشناسن! (dash)

داداش اشتباه برداشت کردی. خوش آمدی به این صفحه اما قضیه اصلا شما نیستی! داستان هم اصلا به اون 3 کله پوک مربوط نیست! (شایدم 4 تا!) 😁

4 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «