مزه ی آب منی مردان

1397/04/11

طعم آب منی 🍺
آقایان آب شما چه مزه‌ای دارد؟

by Jon the nudist

طی چند هفته‌ی گذشته ترندی در سایتِ reddit شروع شده و از مردها پرسیده شده که منی آنها چه مزه‌ای دارد و آیا خودشان آن را مزه کرده‌اند یا خیر.

آب منی شما چه مزه ای میدهد؟
من [نگارنده میگه] منی خودم را مزه کرده‌ام و به نظرم مزه‌ی عجیبی دارد ولی خیلی غیر عادی نیست. چیزی که خیلی‌ها درموردش حرف میزنند این است که باید این کار را سریع و بدون فکر کردن انجام بدید. این حرف کاملاً درسته چون من چند بار میخواستم این کار را انجام بدم ولی بعد از انزال شدن دیگر تمایلی به این کار نداشتم و پشیمان میشدم.

همه‌ی ما بالغ هستیم و حقیقت این است که منی و مناطق جنسی هیچ موقع مزه شکلات و دونات نمیدهد که البته مشکلی هم نیست.
بو و مزه‌ی طبیعی زن‌ها و مردها قسمتی از تمایلات جنسی انسان‌هاست و تا موقعی که سالم هستید نباید هیچ مشکلی با آن طوری که خلق شده‌اید داشته باشید. ولی چیزهایی هست که خوردن یا نوشیدن آن‌ها باعث میشود بو و مزه‌ی بهتری بدهید.

طبق گفته موسسه‌ی “کینزی”:
میوه‌ها (به خصوص مرکبات، موز و آناناس)، ادویه‌جات (دارچین، جوزهندی و نعناع تند)، جعفری، جوانه‌ی گندم و کرفس باعث میشود منی طعم بهتری داشته باشد.
سیگار، کافئین، گوشت قرمز، پیاز و سیر مزه‌ی منی را بدتر میکند.

[توجه شود که این تاپیک صرفاً جهت آگاهی و اطلارسانی‌ست و درصورت تمایل، اشتراکِ تجربیاتِ خود کاربران درمورد این موضو. شایان ذکر است که از طرف ما هیچ‌گونه تشویق یا اصرار مبنی بر این‌که آب شومبول خود را میل نمایید یا در دهان خود جق بزنید وجود ندارد! لطفاً خوب دقت شود تا زیر تاپیک شاهد پستهای احساسی و حرفای رائفی‌پورطور که شما با درج این محتوا قصد دارید چنین و چنان کنید نباشیم.]

شما چطور برای اولین بار منی خودتان را مزه کردید؟

کاربرdirty_pillow: من اکثر اوقات خوابیده خودارضایی میکنم و آلتم به سمت بالاست و موقع انزال منی به اطراف پرتاب میشود که میتواند گاهی اوقات باعث غافلگیری و کثیف‌کاری شود. این کار باعث شده تا منی چند بار به صورتم بپاشد و یک دفعه که موقع انزال دهانم باز بود به طور ناخواسته وارد دهانم شد و بعدش شروع کردم به خندیدن به خودم ولی راستش یکم حالم از خودم به هم میخورد. خود منی مزه بدی نداشت ولی مزه کردنش خیلی کار ناخوشایندی بود. الان دیگر نمیتوانم دوست دخترم را به خاطر نخوردن آب منی سرزنش کنم!

کاربرmollweide23: من مثل همه‌ی مردهای دیگر بعد از انزال سریع خودم را میشورم، ولی مزه کردن منی خودم برای من وسوسه کننده است ولی هر موقع که موقعیتش پیش می‌آید پشیمان میشوم. فقط توانستم خودم را مجبور کنم تا به سختی مقدار کمی از منی خودم را مزه کنم، آنقدری که فقط طعمش را بفهمم. ولی هیچ موقع مقدار بیشتر منی را مزه نکرده‌ام. اگر شانس بیارم شاید بتوانم این کار را موقع لب‌گرفتن از کسی که دهانش پر از منیِ من است انجام دهم! ولی متاسفانه دوست دخترم هیچ موقع منی را در دهانش نگه نمیدارد و سریعاً یا آن را میخورد یا بیرون میریزد. به نظر میرسد تنها راه این است که خودم باید این کار را انجام دهم.

کاربرfirefighter39: ما همین الان سکس داشتیم. همسرم جزو کسانی‌ست که چند بار ارضا میشود و آبش هم با فشار به بیرون میپاشد. بعد از سکس موقعی که بغل هم بودیم من رفتم پایین و یکم از منی خودم که روی چوچولش بود را لیسیدم… این اولین بارم بود. مزه‌ی بدی نداشت و جالب است که موقع این کار پارتنرم دوباره ارضا شد! پارتنرم پرسید چرا این کار را کردم، منم گفتم میخواستم واکنش تو را ببینم. او هم سرم را به پایین فشار داد و گفت ادامه بده. پارتنرم عاشق این است که چوچولش را بخورم چون اندازه‌ی آلتم خیلی بزرگ نیست… البته تا حالا مشکلی ایجاد نکرده. راه ارگاسم شدن او چوچوله است که باعث میشه با فشار آبش به بیرون بپاشد و من هم حاضرم هر کاری برای خوشحالی او بکنم! کاری که من دوست دارم این است که بعد از انزال منی خودم را از روی واژنش بلیسم… عاشق این هستم که روی کمر بخوابم و او روی صورتم بنشیند تا منی خودم و او را از واژنش بلیسم. ما زندگی جنسی هیجان‌انگیزی داریم. حتی یکبار نقش بازی کردیم که او مرد باشد و من زن و من شورت زنانه پوشیدم و خودارضایی کردم و منی خودم را روی خودم ریختم و… او حتی منی من را روی ویبراتور ریخت و گذاشت داخل دهانم. من عاشق هرکاری که میکنیم هستم. هر دوی ما شغل استرس‌آوری داریم. او یک پرستار اورژانس است و من آتشنشان. این تابستان موقع عملیات به خاطر عملیات غش کردم و دوهفته از هم دور بودیم ولی به همدیگر پیامک‌های سکسی میدادیم و حتی یک بار به من گفت که خودارضایی کنم و منی خودم را بخورم!

کاربرinsanesex: من یک مرد دوجنسگرا هستم و موقعی که با یکی از دوستان مَردَم سکس داشتم، به این فکر کردم که مزه‌ی منی را امتحان کنم. چون منیِ او را نخوردم به این فکر افتادم که منی خودم را بخورم. من عاشق هرچیزی مرتبط با منی هستم. جدا از این‌که من دوجنسگرا هستم، اگر مردی میخواهد که پارتنرش منی او را بخورد اول خودش باید این کار را انجام دهد. سلامتی و رژیم غذایی تاثیر زیادی روی بافت و مزه‌ی منی دارد و تنها راه این‌که ببینیم منی چه مزه‌ای میدهد امتحان کردن آن است. باور کنید بعد از این‌که منی زخیم و شور و بدمزه‌ی خودتان را خوردید، خودتان به فکر تغییر رژیم غذایی می‌افتید تا پارتنرتان مجبور نباشد تجربه‌ی بد شما را داشته باشد. اسموتی میوه، عسل، آناناس و شیر سویا باعث میشود منی شما نرم و لطیف و مقداری کمی هم شیرین شود.

از چه روش های دیگری میشود منی خودتان را امتحان کنید؟
خب درباره‌ی این موضوع یک کتاب هم هست؛ “natural harvest” یک کتاب آشپزی‌ست که شبیه هیچ کتابی نیست!
نویسنده‌ی کتاب مینویسد: «منی نه تنها یک ماده‌ی مغذی است، بلکه بافت فوق‌العاده و خواص آشپزی شگفت انگیزی دارد. مثل شراب و پنیر خوب، مزه ی منی هم پیچیده و هم پویاست. منی یک ماده‌ی ارزان است و در هر خانه و رستورانی در دسترس است. جدا از این همه نکات مثبت، هنوز منی به چشم غذا در نظر گرفته نمیشود. هدف این کتاب تغییر این دیدگاه است. وقتی شما تردیدهای اولیه را کنار بگذارید از این‌که منی چقدر در آشپزی فوق‌العاده است شگفت‌زده خواهید شد. منی یک ماده‌ی اولیه‌ی هیجان‌انگیز است که میتواند به هر غذایی یک پیچش اضافه کند. اگر شما یه آشپز پرشور هستید و از امتحان کردن مواد اولیه جدید نمیترسید، قطعاً عاشق این کتاب خواهید شد.»

برگرفته از:

youonlywetter.co.uk/blog//2017/07/31/guys-cum-taste-like/#axzz5HOmODDRU

تاپیک شهوتناک از همین موضو: دهان لبریز از منی

25228 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-03 08:59:53 +0430 +0430
نقل از: saniya_z20
نقل از: deba69
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: saniya_z20 عکس اولی ایقد خوبه ک دلم خواست خخخ

هدف همین بود که دلت بخواد! ?

نامرد ? ? ? با موخاممم ترین حالت ممکن چ کنم ?

دلم بدجور ازت شکست :( :| اخه اینم هوس بود زد به سرت؟؟! (dash)

مزاح فرمودم ای دوست :( گفتم جو تاپیک از کاملا مردونه ب زنونه مردونه تغییر کنه ? (blush) ?

مزاح خییییییلی وخشتناکی بود ? ? ?

0 ❤️

2018-07-03 09:03:30 +0430 +0430

ماشالا شما عجب دل و جراتی داری اینجا چنین حرفی میزنی! ! نمیگی الان سیلی از الت به دستان میان خصوصیت برای اب پاشی؟؟؟؟

2 ❤️

2018-07-03 09:08:21 +0430 +0430

اه اه مزه بدی میده و حال بهم زنه بوی بدیم میده …نمیدونم چجوری میخورن بعضیا!!! :(

1 ❤️

2018-07-03 09:11:53 +0430 +0430

? ?

واقعا چطوری میتونید بخورید؟ اونم مال خودتون؟؟؟؟!!! :| ما که از نزدیک ندیدیم ولی این چیزی که از طریق پورن میبینیم بیشتر مثل اب خلط و عن دماغ میمونه ? (dash)

**خشونت_علیه_مردان** ممه نوع!
حالا یکی با پریود شوخی میکرد تا کونشو پاره نمیکردی ول کن نبودی، درنتیجه خودتم به آب حیات توهین نکن.
مگه شیرموز نمیخوری؟ اینم مث همونه. مقوی و مغذی هم هس! نوش جان ?
1 ❤️

2018-07-03 09:14:31 +0430 +0430

والا ما که نخوردیم ولی یبار دادیم دوس دخترمون بخوره از بس اوق زد حالمون بهم خورد از خیرش گذشتیم.فک میکنم مزه بدی داره

1 ❤️

2018-07-03 09:17:17 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت

ماشالا شما عجب دل و جراتی داری اینجا چنین حرفی میزنی! ! نمیگی الان سیلی از الت به دستان میان خصوصیت برای اب پاشی؟؟؟؟

مشکل این سایت اینه ک حرف هم نزنی بازم میان خصوصی .پس بهتره حرف بزنم و دایورت کنم (blush) ?

پس بهترین کار رو میکنی خودت رو آزادانه ابراز بدار و خم ابرو هم ورندار

1 ❤️

2018-07-03 09:18:08 +0430 +0430
نقل از: aliss63 من برای یکی دو نفر خوردم هیچ مزه ای نمیده تعجب میکنم چرا هی میگن مزه وایتکس میده

من یه بار یه خانم سن بالا کعه باهاش مدتی دوست بودم یکی دو باری برام خورد و میگفت مزه تند و شوری داره

0 ❤️

2018-07-03 09:20:57 +0430 +0430
نقل از: Siara اولین بار که این اتفاق افتاد کاملا ناخواسته بود و به خاطر اینکه تایم زیادی باهم نبودیم توو دهنم ارضا شد ولی جز حس لزج بودن هیچ مزه ی دیگه ای نداشت حتی شور نبود....اینکه اصن مزه ای نده طبیعیه؟

تا جایی که ما اطلا داریم بسه به افراد و رژیمای غذایی مختلف، رایحه و طعمش متغیر است.
0 ❤️

2018-07-03 09:21:40 +0430 +0430

? ?

واقعا چطوری میتونید بخورید؟ اونم مال خودتون؟؟؟؟!!! :| ما که از نزدیک ندیدیم ولی این چیزی که از طریق پورن میبینیم بیشتر مثل اب خلط و عن دماغ میمونه ? (dash)

خشونت_علیه_مردان ممه نوع!
حالا یکی با پریود شوخی میکرد تا کونشو پاره نمیکردی ول کن نبودی، درنتیجه خودتم به آب حیات توهین نکن.

تعریف قشنگی بود باز دلم خواست ? :( امااااااااا ب جاش همون شیر موزو میریزم روی لب و لوچه (inlove) ?

خوبه حالا فعلاً با همون شیرموز تمرین کن ?

0 ❤️

2018-07-03 10:41:16 +0430 +0430

منی با نوک زبون هس بشه طعمش فرق میکنه…ته حلق خورده بشه ی طعم دگ داره.

0 ❤️

2018-07-03 10:49:35 +0430 +0430
نقل از: zoj.ziba4
نقل از: A.hatsex منی با نوک زبون هس بشه طعمش فرق میکنه...ته حلق خورده بشه ی طعم دگ داره.

وقتی میخواد بیاد باید سرشو میک ب نی مستقیم قورت بدی

اووووووق خخخخ.من نخوردم ولی،اونی ک خورده میگه شیرینه.

0 ❤️

2018-07-03 10:53:43 +0430 +0430

یه سوال در همین راستا
آب دختران چی؟ اونم طعم خاصی داره؟

1 ❤️

2018-07-03 10:57:20 +0430 +0430
نقل از: جانسینا66 یه سوال در همین راستا آب دختران چی؟ اونم طعم خاصی داره؟

آفرین، سؤال خعلی خوب و بجایی بود!
(جوابشو نمیدونم)

2 ❤️

2018-07-03 11:01:34 +0430 +0430
نقل از: salin منی آقامون مزه وایتکس میده.خخخخ

بسیار هم عالی ریه هاتونو ضد عفونی میکنه

0 ❤️

2018-07-03 13:27:24 +0430 +0430

عاشق مزه اب کیرم

0 ❤️

2018-07-03 15:08:59 +0430 +0430

من زیاد امتحان کردم. چند بار ریختم کف دستم و یه لیس بزرگ زدم کف دستم، تقریبا شوره. چند بار هم تو حموم جق زدم و موقع ارضا پاهامو گذاشتم دیوار و کمرمو دادم بالا طوری که کیرم از بالا به سمت صورتم بوده و آبمو ریختم مستقیم تو صورت و دهنم. خیلی حشری کننده ست و خوب تنظیم کنی بیشتر ابت میریزه دهنت. اونایی که اهل این کارا هستن میدونن چه لذتی داره…

0 ❤️

2018-07-03 17:56:55 +0430 +0430

من هم عاشق مزه آب کیر هستم هم بوش
اولین بار که تجربه خوردنشو داشتم ۵سال پیش بود، زیدم دوس پسر قبلیشو دعوت کرد خونمون منو مجبور کرد برم تو کمد، بعدش حسابی بهش کس و کون داد بعدش که تموم شدن و پسره رفت حموم همونجوری اومد در کمد و باز کرد من اب کیرشو از رو بدنش لیسیدم، بهترین لذت تو زندگیم بود
آب کیر مردای واقعی خوردن داره
تا الان ۵۰ بار اب کیرشو خوردم و هربارم میخورم شهوتم ۱۰۰ برابر میشه
خلاصه عاشقشم ❤️

0 ❤️

2018-07-03 18:34:31 +0430 +0430

? ?

تعریف قشنگی بود باز دلم خواست ? :( امااااااااا ب جاش همون شیر موزو میریزم روی لب و لوچه (inlove) ?

? ?

بیا بریم پیش خودم عزیزم اینا اخرش از راه به درت میکنن :|

? :-* (inlove) ?

1 ❤️

2018-07-03 18:35:19 +0430 +0430
نقل از: Ko0on من هم عاشق مزه آب کیر هستم هم بوش اولین بار که تجربه خوردنشو داشتم ۵سال پیش بود، زیدم دوس پسر قبلیشو دعوت کرد خونمون منو مجبور کرد برم تو کمد، بعدش حسابی بهش کس و کون داد بعدش که تموم شدن و پسره رفت حموم همونجوری اومد در کمد و باز کرد من اب کیرشو از رو بدنش لیسیدم، بهترین لذت تو زندگیم بود آب کیر مردای واقعی خوردن داره تا الان ۵۰ بار اب کیرشو خوردم و هربارم میخورم شهوتم ۱۰۰ برابر میشه خلاصه عاشقشم ❤️

اخه چرا انقدر حال به هم زنییییییییییییییییییییییییییییییییید ? ? به کجا داریم میریم خدایا (dash) ?

0 ❤️

2018-07-03 18:40:54 +0430 +0430

? ?

? ?

بیا بریم پیش خودم عزیزم اینا اخرش از راه به درت میکنن :|

? :-* (inlove) ?

برییییم بریییییم ? ? (inlove) ? (clap)

راستی اسکلت شیرموزتون ارزونی خودتون :| ماشالا خودتونم بیشتر از ما مزمزه کردین ? بنازم هرچی تجربه خوردنش اینجا هست همه پسرن 🙄

0 ❤️

2018-07-03 22:11:49 +0430 +0430
نقل از: Ko0on من هم عاشق مزه آب کیر هستم هم بوش اولین بار که تجربه خوردنشو داشتم ۵سال پیش بود، زیدم دوس پسر قبلیشو دعوت کرد خونمون منو مجبور کرد برم تو کمد، بعدش حسابی بهش کس و کون داد بعدش که تموم شدن و پسره رفت حموم همونجوری اومد در کمد و باز کرد من اب کیرشو از رو بدنش لیسیدم، بهترین لذت تو زندگیم بود آب کیر مردای واقعی خوردن داره تا الان ۵۰ بار اب کیرشو خوردم و هربارم میخورم شهوتم ۱۰۰ برابر میشه خلاصه عاشقشم ❤️

اخه چرا انقدر حال به هم زنییییییییییییییییییییییییییییییییید ? ? به کجا داریم میریم خدایا (dash) ?

آب کیر حال میده خب!
آب دوس پسراشو میخورم احساس میکنم بهم تجاوز شده

0 ❤️

2018-07-04 13:00:56 +0430 +0430
نقل از: Ko0on

آب کیر حال میده خب!

چندششششششششششششششششششششششششششششششششششششش ? (dash)

0 ❤️

2018-07-04 16:36:35 +0430 +0430

آب کیر حال میده خب!

اب کیر دوس پسرت دهنم
کیرشم تو کونم

0 ❤️

2018-07-04 16:40:10 +0430 +0430

آب کیر حال میده خب!

اب کیر دوس پسرت دهنم
کیرشم تو کونم

من لزبینم دوست پسر ندارم ? ولی تو که همجنسگرایی برای چی دوست دختر میگیری اصلا؟ (dash)

0 ❤️

2018-07-04 19:26:01 +0430 +0430

آب کیر حال میده خب!

اب کیر دوس پسرت دهنم
کیرشم تو کونم

من لزبینم دوست پسر ندارم ? ولی تو که همجنسگرایی برای چی دوست دختر میگیری اصلا؟ (dash)

من دو جنس گرا هستم
حال میده وقتی کس کرده شده دوس دخترتو میلیسی
یکم فکر کن برو تو بحرش ببین حال میده یا نه!!
بعد نیا بگو چندش، چون هر کسی فتیشای خاص خودشو داره

0 ❤️

2018-07-05 16:24:49 +0430 +0430

آب کیر حال میده خب!

اب کیر دوس پسرت دهنم
کیرشم تو کونم

من دو جنس گرا هستم
حال میده وقتی کس کرده شده دوس دخترتو میلیسی
یکم فکر کن برو تو بحرش ببین حال میده یا نه!!
بعد نیا بگو چندش، چون هر کسی فتیشای خاص خودشو داره

باشه ببخشید به فتیشت توهین کردم :| حالا عصبانی نشو :|

1 ❤️

2018-07-08 19:25:03 +0430 +0430

نفرت انگیزه

0 ❤️

2018-07-24 14:04:22 +0430 +0430

بیشترزنها ازاب کیر بدشون میاد نمی خورن ولی من خیلی دوست دارم تودهن زن خالی کنم اخه لذتش زیاد البته اگه حودش بخواد

0 ❤️

2019-01-24 09:42:04 +0330 +0330
نقل از: FRHAD1699 بیشترزنها ازاب کیر بدشون میاد نمی خورن ولی من خیلی دوست دارم تودهن زن خالی کنم اخه لذتش زیاد البته اگه حودش بخواد

مزه شوری و تلخی میده معمولا. البته شوریش غالبه.پیشنهاد سرآشپز! به زوجهایی که دلشون میخواد تجربه کنن: وقتی تو اوج لذت هستید این کاررو تجربه کنین کمتر شریکتون رو اذیت می کنه. یه پیشنهاد دیگه اینه که بزارید فریز بشه کاملا و تو سکس بعدی وسط سکس مثل آبنبات استفاده کنید. مزه فریز شدش خیلی بهتره. بعد چندبار معمولال عادی میشه. البته بعضی وقتها خودمم دلم نمی خاد بخورم و اونموقعا نمی کنم اینکارو

1 ❤️

2019-01-24 09:51:15 +0330 +0330

من چون زیاد آب میخورم و ویتامین هم مقدار آبم نسبتا زیاده و هم خیلی کم شور مزه ولی مزه خاصی نداره و راحت میشه خوردش

0 ❤️

2019-01-24 09:55:22 +0330 +0330

البته اینکه آب طرف رو بخورید بزرگترین ایرادش اینه که بوس بعد سکس رو از دست میدید و منم عاشق لب بازیم بعد سکس

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «