مکتب تتلیتی و دیدگا نسبت به زن

1397/08/13

با اندیشه‌ی تتلو نسبت به زن آشنا شوید:

پ ن: صدالبته که یکی مث تتلو ارزش مطرح شدن با هیچ تاپیک و پستی را ندارد ولی خوب شد که این حرفا رو زد. چرا که از اونجایی که اینچنین افکاری درمورد زن بسیار آشناس، بد نیس که زین پس گوشزد شود:

تتلووار نیاندیشید دوستان!

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-11-04 06:42:39 +0330 +0330

امیدوارم با این پست بتونی دل از خانم ها ببری، خایه مالو…

3 ❤️

2018-11-04 06:59:11 +0330 +0330

خیلی عجیبه که تو قرن 21 هنوز افرادی هستن که ضد زن و مردسالارانه فکر میکنن !

2018-11-04 07:07:24 +0330 +0330

تو اینکه این آدم بی ارزش و روانیه شکی نیس…

اما!
از ماست ک بر ماست!

اولا همین مردم فالو و بزرگش‌ کردن!

دوما خود دخترا خودشونو کم ارزش کردن و اون رفتار چندتا دختر رو به همه تعمیم داده با اون مغز گچیش!

2018-11-04 07:09:29 +0330 +0330

منو یاد بعضی از کاربر های سایت انداخت ?

2018-11-04 07:17:11 +0330 +0330

احمق رو ببین فقط "ارزش " رو چجوری نوشته وای خدا (dash)

حالا از این مغزفندقی که انتظاری نیست ولی اون چهار ملیون نفری که فالوش میکردن…!:| باز خوبه پیجش بسته شد

6 ❤️

2018-11-04 07:34:52 +0330 +0330

انسان های بی ظرفیت وتازه به دوران رسیده ای که پستان مادرشونوگازگرفتند،همیشه درهرلباسی که باشند،بیشرمانه نقاط ضعفشونوبروزمیدن!بیان خلأوپوچی این بی بته ازدیدگاه شمابرام مسرت بخشه!

4 ❤️

2018-11-04 07:36:50 +0330 +0330

یه جای دیگه این پیامو گذاشتم اینجام میزارم دوباره چون موضوع مرتبطه:

به نظر من امثال تتلو میتونن به پیشرفت جایگاه زن کمک هم بکنن اینا حکایت همون بی ادب هایی هستن که وقتی به لقمان گفتن ادب از که آموختی گفت از بی ادبان...

یا اینا امثال احمدی نژاد هستن که تکلیفشون با خودشون مشخصه، مزخرف تر از اینا امثال روحانی هستن که یکی به نعل میزنن یکی به میخ، توی این سایت هم هستن کسایی خیلی مودبانه و اتوکشیده جایگاه زن رو زیر سوال میبرن، طرف میاد میگه من اسلام رو قبول ندارم خیلی خودشو متفکر جلوه میده اما میگه نمیتونم برابری حقوق زن و مرد رو هم بپذیرم، به نظر من چنین آدمایی بیشتر به زن و زنانگی توهین میکنن تا امثال تتلو...

ممنون از تاپیکت ? ?

6 ❤️

2018-11-04 07:49:10 +0330 +0330

همی۰نکه اینستا پیجشو بست کافیه تتلو ی عقده ای با چارتا عقده ای تر از خودشه ک الگی گندش کددن و گرنه گوه هیچ کونی نیس

1 ❤️

2018-11-04 07:50:02 +0330 +0330
نقل از: Omidfatalii
امیدوارم با این پست بتونی دل از خانم ها ببری، خایه مالو....

امیدوارم تو هم با این پست بتونی احساس بامزگی کنی، کصخلو.

نقل از: Sasy78
خیلی عجیبه که تو قرن 21 هنوز افرادی هستن که ضد زن و مردسالارانه فکر میکنن !

این از کصخلیش اینا رو بروز داده. خیلیا همین فکرا رو میکنن صداشم درنمیارن ناکسا!

نقل از: Hidden.moon
تو اینکه این آدم بی ارزش و روانیه شکی نیس..
اما! از ماست ک بر ماست!
اولا همین مردم فالو و بزرگش‌ کردن!
دوما خود دخترا خودشونو کم ارزش کردن و اون رفتار چندتا دختر رو به همه تعمیم داده با اون مغز گچیش!

خب در این که تردیدی نیس.
بعد از این‌که این اسکیرین شاتا رو یکی واسم فرسادو بر حسب کنجکاوی یه سری به پیجش زدم، دیدم خودش استوری جدید از دخترایی گذاشته که اومدن توی دایرکتش چنین مضمونی میگن: چرا جعم بسی همه ما دخترا رو؟ لاقل یه "بلانسبت" میگفتی تا دل منی که هنو طرفدارتم خوش شود! خخخ

نقل از: DarkWeb
منو یاد بعضی از کاربر های سایت انداخت ?

قابل توجه همونا گذاشتمش! ?

نقل از: Mrs_Secret
این حیوون هنوز زندس؟؟؟ اینا مغز ندارن

ولی بجاش فالوئر دارن.

نقل از: deba69
احمق رو ببین فقط "ارزش " رو چجوری نوشته وای خدا (dash)
حالا از این مغزفندقی که انتظاری نیست ولی اون چهار ملیون نفری که فالوش میکردن...!:| باز خوبه پیجش بسته شد

البته بین اون چار ملیون نفر، همجنسای خودتم کم نیسن! یوخوده رو مخشون کار کن...

نقل از: erny19qwerty
تتلو نوشته؟ من اصلا اینستا ندارم که بدونم اینقد تو غرق اندیشه های جنسی ام هستم که نمیدونم تتلو کیه ولی حرفش بد بوده اگه واقعیه نقض حقوقه

چه حشرمندانه!

نقل از: Snowflake
من فکر میکنم این آدم مایه ی عبرته تا یه الگو
و افرادی که توی استوری با خاطراتشون تاییدش میکنند هم جای تعجب دارند
فکر میکنم اگه روزی فرزندم به شهوانی بیاد کمتر استرس بگیرم تا روزی که بفهمم یه همچین الگویی داره

این آدم از دیوانگیش اومده اونچه از بچگی تو مخش ریختنو بلخره جار زده.
اینچنین نگرشی توی مملکت اسلامی ناخوداگا تو مخ هر مرد و زنی تزریق میشود. منتها همه تا این حد عریان جرأت بیانش رو ندارن درحالی که عمق اون افکار فرقی با همین لحن تتلو ندارد.
نخست بنگریم این آدم خودش از چیا الگو گرفته که تبدیل به چنین الگویی شده...

نقل از: thingz
کس ننش باو یکی نیست بگه اگه همین فرشته ها نبودن(مطلق نه)که بشن مادر و نه ماه لگدای عنی مث تورو تحمل کنن الان از کُس خر در اومده بودی.بیشتر از لیاقتش بهش رسیده هار شده. پرچم و نماد اسلام و مسیحیت هم زنه.(مریم و زهرا).این ناقص العقل معلوم الحال گه زیاد میخوره اینم یکیش البته فکر کنم ایندفه رودل کنه.

زکی! از یه طرف میگی کص ننه‌ش از طرف دیگه همون ننه‌شو فرشته‌ای قلمداد میکنی که نه ماه لگداشو توی شیکمش تحمل کرده! خخخ
میبینی همه‌مون یه تتلوی درون داریم؟ زنا نه فرشته‌ن نه ناقص‌العقل، اونام آدمن مث ما.
درضم مریم و زهرا از منظر همون ادیان چرا نماد شدن؟ چون یکیشون فقط مادر عیسی بود و اون یکی هم فقط دختر پیامبر و زن علی و مادر حسن و حسین؟ خودشون چه کردن؟ هیچ!
بنگرید سرچشمه‌ی گلالود کجاس!

نقل از: هزارویکشب
انسان های بی ظرفیت وتازه به دوران رسیده ای که پستان مادرشونوگازگرفتند،همیشه درهرلباسی که باشند،بیشرمانه نقاط ضعفشونوبروزمیدن!بیان خلأوپوچی این بی بته ازدیدگاه شمابرام مسرت بخشه!

نظر لطف شماس.

نقل از: سایه+روشن+جنگل
یه جای دیگه این پیامو گذاشتم اینجام میزارم دوباره چون موضوع مرتبطه:
به نظر من امثال تتلو میتونن به پیشرفت جایگاه زن کمک هم بکنن اینا حکایت همون بی ادب هایی هستن که وقتی به لقمان گفتن ادب از که آموختی گفت از بی ادبان...
یا اینا امثال احمدی نژاد هستن که تکلیفشون با خودشون مشخصه، مزخرف تر از اینا امثال روحانی هستن که یکی به نعل میزنن یکی به میخ، توی این سایت هم هستن کسایی خیلی مودبانه و اتوکشیده جایگاه زن رو زیر سوال میبرن، طرف میاد میگه من اسلام رو قبول ندارم خیلی خودشو متفکر جلوه میده اما میگه نمیتونم برابری حقوق زن و مرد رو هم بپذیرم، به نظر من چنین آدمایی بیشتر به زن و زنانگی توهین میکنن تا امثال تتلو...

ممنون از تاپیکت ? ?

کاملاً درسته. این تاپیک نیز محض اطلاع همون کسانِ مؤدب و اتوکشیده ایجاد شد.
این رَه که میروید کمالش این است... مث تتلو فک نکنید!

4 ❤️

2018-11-04 08:00:27 +0330 +0330

عقده هاشو نشون میده

2 ❤️

2018-11-04 08:36:04 +0330 +0330

به گمونم حاج آقا رئیسی با کل برو بچ آنچنان کونش گذاشتن که از مادر خودش هم منزجر شده ، بی چاره تقصیری نداره

1 ❤️

2018-11-04 08:39:46 +0330 +0330

زماني که فردي به شما توهين مي کند، در پاسخ به او، جواب هاي بي شماري به ذهن شما خطور مي کند. اگر چنين کاري را انجام دهيد، در واقع خودتان را با آن فرد هم شان ساخته ايد و اين دقيقاً همان چيزي است که افراد توهين کننده انتظارش را مي کشند. آن ها مي خواهند شما را عصباني کنند تا برخورد شديدي از خود نشان دهيد، آن ها مي خواهند شما احساس بدي نسبت به خودتان پيدا کنيد و قصدشان تنها آزار دادن و آسيب رساندن به شماست. شما با جواب دادن به آن ها در حقيقت وارد بازي ساختگي شان مي شويد و در نهايت خودتان را آزار داده ايد…

5 ❤️

2018-11-04 08:48:50 +0330 +0330

معلوم شد فالوور های تتل کیا هستن چه رفتار و اخلاقی دارن یا بهتره بگم ندارن ?

4 ❤️

2018-11-04 09:03:00 +0330 +0330

تتلو،این موجود حقیر که از صدقه سر احمقها کلی پول الکی درآورده،به معنای کامل کلمه یک “کُس مخ” است ?
اینا انقد مواد میکشن سلولای مخشون شروع میکنه به مردن ?

1 ❤️

2018-11-04 09:13:43 +0330 +0330
نقل از: Omidfatalii امیدوارم با این پست بتونی دل از خانم ها ببری، خایه مالو....

حضرت گوزو بزار از راه برسی ببینی کی به کی هستش. بعد بیا دهنتو وا کن بشین تو صف گوه خورای اسکلت حشری. تو صف هم زیاد بیاد بمونی دلیلش اینه که…
اگر میخوای دلیلشو بدونی باید بری تو لیست گوه خورایی هم که مثل تو دلیلشو نمیدونن هم بشینی.

3 ❤️

2018-11-04 09:15:59 +0330 +0330
نقل از: Ali Black

حضرت گوزو بزار از راه برسی ببینی کی به کی هستش. بعد بیا دهنتو وا کن بشین تو صف گوه خورای اسکلت حشری. تو صف هم زیاد بیاد بمونی دلیلش اینه که…
اگر میخوای دلیلشو بدونی باید بری تو لیست گوه خورایی هم که مثل تو دلیلشو نمیدونن هم بشینی.

یحتمل بهشون خعلی داره مزه میده!
1 ❤️

2018-11-04 09:23:00 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Ali Black

یحتمل بهشون خعلی داره مزه میده!

صد در صد اسی جان. برا این دومی سهمیشو کمتر کن تا زودتر برگرده تو صف.

1 ❤️

2018-11-04 09:24:32 +0330 +0330
نقل از: Lady_Ronaak
نقل از: awk
نقل از: Lady_Ronaak

در مورد اسکلت حشری هم باید بگم،

کم عن بخور! هر جور که عنم بخواد می اندیشم...

اصلن به تو چه که میگی چطور بیاندیشیم؟

عنم دهن هر کی باید نباید کنه!

تو رو کی ریده اینجا؟:-D

ننش 🙄

یکمی هم تو عن بزن بر بدن! بیا… بیا… عن… بیا… بیا بخور… بودو… بودو بیا عن بوخور…

ناموسا کدوم دختری کردتت ولت کرده انقد سوختی در ضمن حوابتو نمیدم و دایورتی چون نمیخوام تاپیک اسکلتو خراب کنم هری مرخصی ?

اسکلتم کردتش ظاهرا:-D
اسی جون آروم تر خب:(بچه گنا داره

فک کنم بدجور دریدتش (erection)

1 ❤️

2018-11-04 09:27:45 +0330 +0330

در مورد تتلو واقعا نباید وقت گذاشت و فکر کرد. تکلیفش معلومه یه حرومزاده که باباشو نمیشناسه و کلا اشتباهی نطفشو کاشتن.
در عجب از اون دخترایی که زیر پست های زن ستیزانه این حیوان لایک میزدن و کامنت تایید میزاشتن.

2 ❤️

2018-11-04 09:32:23 +0330 +0330

در این کامنت میخوام نوعی از توهم رو بهتون معرفی کنم که خب خیلی سادست توضیحش.... بینید دو نوع آدم داریم، قوی، ضعیف! بزرگ و کوچک! خب ضعیفان باید کنار هم بایستن تا دووم بیارن... اما قوی ها خیر! اونها به تنهایی هم دوام میارن... بسیار عالی... حالا وقتی تصمیم میگری که کنار دیگران باشی و جمع تشکیل بدی، یعنی ضعیفی! یعنی تنبلی... یعنی متوهمی! یعنی توهم ادب برای خودت ایجاد کردی... یعنی سعی میکنی ضعفت رو با این توهم توجیح کنی! یعنی فکر میکنی خدا هستی که ضعفت رو بتونی تحمل کنی... در صورتی که در واقعیت اینطور نیست... خیلی سادست... کیر! کله کیر! سعی کن تنها باشی روی پای خودت وایسی، انقدر توهم ادب نداشته باشی...

نوع نوشتارت با (کابر_سایت) , ذونعوظ* دقیقا یکیه.
بدجور سوتی دادی.

واااای اومدم بگم خودشه...یهو کامنتتو دیدم!!زدی تو خال!!!البته از این که خودش باشه خیلی خوشحال میشم چون حداقل فایدش اینه که تعداد کمتری کصخل داریم تو سایت!!

خیلی ظریف و قشنگ گفتی؛ ای‌ول (clap) ?
1 ❤️

2018-11-04 09:41:47 +0330 +0330

من از تتلو متنفرم، کلا ازش خوشم نمیاد ولی خدایی داره واقعیتو میگه، واین خود خانومها هستن که این طرزفکرو بوجود آوردن، بنظرتون زنهای ۴۰سال پیش ارزش واحترامشون بیشتربود یا زنهای این دوره؟ وقتی یک زن خودشو باپول معامله میکنه بمن و تو و امثال استخون حشری چه؟؟؟ تو بهترین و خوشتیپ ترین و نیکوترین پسر هم باشی اگه پول نداشته باشی میدونی دخترا بهت چی میگن؟؟ میگن توپسرخیلی خوبی هستی ولی خب باجیب خالی که نمیشه! خب دختر خوب اگه جیب من خالیه ،جیب توهم خالیه، زندگی مگه شراکت نیست؟ توخودت مگه بچه پولداری که توقع داری من باشم؟ پسره قیافش شبیه عنه منه با یه مزدا۳ روزی یه دختر میکنه، مگه مزه کیر اون با کیر یه پسری که پراید داره فرق میکنه؟ شاید این وسط یک درصد پرایدی عاشقت بشه ولی صددرصد مزداییه فقط میکنه ولت میکنه! وقتی خود خانوما برای خودشون شخصیت قایل نمیشن و دوس دارن باهاشون ابزاری رفتار بشه بمن چه که کاسه داغتر از آش بشم! مگه اینکه مزدا۳ نداشته باشم و مجبور شم واس یه کوث کردن کلی کوثلیثی بکنم

1 ❤️

2018-11-04 10:37:58 +0330 +0330
نقل از: کوثلاو من از تتلو متنفرم، کلا ازش خوشم نمیاد ولی خدایی داره واقعیتو میگه، واین خود خانومها هستن که این طرزفکرو بوجود آوردن، بنظرتون زنهای ۴۰سال پیش ارزش واحترامشون بیشتربود یا زنهای این دوره؟ وقتی یک زن خودشو باپول معامله میکنه بمن و تو و امثال استخون حشری چه؟؟؟ تو بهترین و خوشتیپ ترین و نیکوترین پسر هم باشی اگه پول نداشته باشی میدونی دخترا بهت چی میگن؟؟ میگن توپسرخیلی خوبی هستی ولی خب باجیب خالی که نمیشه! خب دختر خوب اگه جیب من خالیه ،جیب توهم خالیه، زندگی مگه شراکت نیست؟ توخودت مگه بچه پولداری که توقع داری من باشم؟ پسره قیافش شبیه عنه منه با یه مزدا۳ روزی یه دختر میکنه، مگه مزه کیر اون با کیر یه پسری که پراید داره فرق میکنه؟ شاید این وسط یک درصد پرایدی عاشقت بشه ولی صددرصد مزداییه فقط میکنه ولت میکنه! وقتی خود خانوما برای خودشون شخصیت قایل نمیشن و دوس دارن باهاشون ابزاری رفتار بشه بمن چه که کاسه داغتر از آش بشم! مگه اینکه مزدا۳ نداشته باشم و مجبور شم واس یه کوث کردن کلی کوثلیثی بکنم

یه چیزی تو طبیعت داریم به نام قانون بقا!
بخونیدش متوجه میشید چرا خانم ها به مرد هایی که زندگی بهتری برای خودشون و فرزنداشون میسازن متمایل هستند.
گرچه همه چیز پول نیست.
اما زندگی پر امکانات برای پولدار هاست.

6 ❤️

2018-11-04 10:59:14 +0330 +0330

سلام
من قبل این داستانا هم ازین طرف خوشم نمیومد به هزارو یه دلیل اما واقعا چه اتفاقی افتاده؟
-بعنوان یه آدم معروف همیشه باید حواست به حاشیه هایی که درست میکنی باشه،فکر نمیکنم ایشون هم ازین قاعده دور مونده باشه،یکم برام عجیبه انقدر راحت توی اینترنت همچین رفتاری بخواد نشون بده صرفا برای نشون دادن نظرش درمورد زن ها
-بعنوان یه یوزر اینستاگرام همیشه باید حواست به پستات باشه قواعدی درمورد پخش کردن تنفر وجود داره که باعث میشه اکانتت به گا بره.زیاد موندگار نیست این شکل پخش کردن حرفا چون ریپورت وجود داره و بعد هم اکانت بسته میشه.
-خودم حدس زده بودم شاید باز با کسی بهم زده و دعوا و داستانی پیش اومده باز عقده هاشو اینجوری خالی کرده.

تمام اینا نشون میده به نظر من که کار کاره احمقانه ایه اگه حتی هدف خدشه دار کردن روحیه یه سری آدم باشه،بیشتر شبیه یه رفتار از پیش تعیین شدس برای سیاست زدایی،دقت کردین همیشه در مواقع بسیار حساس سیاسی سر و کله یه سری آدم معروف و آرتیست پیدا میشه که یه سری حواشی همراه خودشون دارن که احمقانست در وحله اول،چرا الان باید همچین چیزی پست بشه اونم توسط همچین آدمی؟سیاست زدایی به نظر من

0 ❤️

2018-11-04 12:40:36 +0330 +0330

ببین ملت چقد کزخل شدن ک دارن نسب ب کزوشرای ی کزخل دیگه تفکر و هم اندیشی میکنن :))))))

1 ❤️

2018-11-04 14:20:11 +0330 +0330
نقل از: Baddest_Man_On_Planet آیا واقعا مردی میشناسید که زن ستیز نباشد؟

چه ظلمی به زن از این بالاتر که عاشق سینه چاک او در نهایت او را به زمین زده و اینقدر میکندش تا خایه بسوزاند؟

آیا این عند ظلم و ستیز با زن نیست؟

فرهاد به خاطر شیرین تن به کندن کوه داد؛ اما هرگز طعم وصالش را نچشید! تاسف بار تر اینکه تازه اگر هم به وصال شیرین رسیده بود، نهایتا گوهر ذات معشوقه خود را از یاد برده و وی را به تعداد پوزیشن هایی برابر با تک تک خرده سنگ های حاصل از حجاری کوه بیستون، می گایید!

آیا واقعا مردی میشناسید که زن ستیز نباشد؟

سکس و لذتش دو طرفه اس چه ربطی داره شیرینم مطمئنا دوست داشته زمین زده بشه شایدم گروپ سکس میخواسته که مخ فرهادم زده یا شاید سکس در طبیعت میخواسته گفته بره کوهو بکنه خودشو خسروم برن :/ این چجور تحلیل کردنیه از ظلم و خشونت علیه زنا

1 ❤️

2018-11-04 15:11:52 +0330 +0330
نقل از: Baddest_Man_On_Planet

چه ظلمی به زن از این بالاتر که عاشق سینه چاک او در نهایت او را به زمین زده و اینقدر میکندش تا خایه بسوزاند؟

فرهاد به خاطر شیرین تن به کندن کوه داد؛ اما هرگز طعم وصالش را نچشید! تاسف بار تر اینکه تازه اگر هم به وصال شیرین رسیده بود، نهایتا گوهر ذات معشوقه خود را از یاد برده و وی را به تعداد پوزیشن هایی برابر با تک تک خرده سنگ های حاصل از حجاری کوه بیستون، می گایید!

نه…بستگی به نوع نگاه آدم داره!!
اگر طرفین هم دیگه رو دوست داشته باشن و از رابطشون لذت ببرن هردوتاشون با جون و دل به سمت هم میرن تا باهم یکی بشن!!
چه چیزی قشنگ تر از اینه که آدم با عشقش یکی بشه؟
من ظلمی نمیبینم

آیا ظلم از این بالاتر که یک مَرد به هنگام آمیزش، آلت زمخت خود را تا انتها وارد مهبل زن خود کرده و به نوک تخمدانهایش بکوبد و زن که از شدت درد در حال احتضار است، وانمود به لذت بردن کرده و اوه یس فاک می بگوید؟

آیا ظلم از این بالاتر که مَرد، به زن خود بگوید “تو فاحشه ی من هستی” و به تلمبه زدن بپردازد؟ زن هم که از خجالت در حال احتضار است، زورکی لبخند بزند؟

آیا این عند ظلم و تجاوز در حق زن نیست؟

آیا به راستی سزاوار است که ما مردها به قصد گایش و یکسان سازی مهبل و مقعد، با زنها ازدواج و حقوق آنها را نقض کنیم؟

این غیر از زن ستیزی چه میتواند باشد؟

عزیز جان ظاهرا حالت زیاد خوب نیست (dash)

1 ❤️

2018-11-04 15:41:31 +0330 +0330
نقل از: .A.n.G.e.L.
نقل از: کوثلاو من از تتلو متنفرم، کلا ازش خوشم نمیاد ولی خدایی داره واقعیتو میگه، واین خود خانومها هستن که این طرزفکرو بوجود آوردن، بنظرتون زنهای ۴۰سال پیش ارزش واحترامشون بیشتربود یا زنهای این دوره؟ وقتی یک زن خودشو باپول معامله میکنه بمن و تو و امثال استخون حشری چه؟؟؟ تو بهترین و خوشتیپ ترین و نیکوترین پسر هم باشی اگه پول نداشته باشی میدونی دخترا بهت چی میگن؟؟ میگن توپسرخیلی خوبی هستی ولی خب باجیب خالی که نمیشه! خب دختر خوب اگه جیب من خالیه ،جیب توهم خالیه، زندگی مگه شراکت نیست؟ توخودت مگه بچه پولداری که توقع داری من باشم؟ پسره قیافش شبیه عنه منه با یه مزدا۳ روزی یه دختر میکنه، مگه مزه کیر اون با کیر یه پسری که پراید داره فرق میکنه؟ شاید این وسط یک درصد پرایدی عاشقت بشه ولی صددرصد مزداییه فقط میکنه ولت میکنه! وقتی خود خانوما برای خودشون شخصیت قایل نمیشن و دوس دارن باهاشون ابزاری رفتار بشه بمن چه که کاسه داغتر از آش بشم! مگه اینکه مزدا۳ نداشته باشم و مجبور شم واس یه کوث کردن کلی کوثلیثی بکنم
ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﯾﺰﻡﺟﻤﻊ ﻧﺒﻨﺪ ﺑﻌﺪﺷﻢ ﻥ ﮐﻪ ﭘﺴﺮﺍﯼ ﺍﻻﻥﻓﻘﻂ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﯾﻦﮐﻤﭙﻠﺖ ﻋﻤﻠﯿﺎ ﻧﯿﺴﺘﻦ ﻭ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﮐﺴﺎﯾﯽ ﻧﻤﯿﺮﻥﮎ ﻓﻘﻂ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﮑﺲﺑﺨﻮﺍﻧﺸﻮﻥ ﺩﺭﺿﻤﻦ ﺍﺭﺯﺵ ﺯﻥ ﺭﻭ ﻧَﺮﻫﺎ ﺍﻭﺭﺩﻥﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﺯ ﺑﺲ ﮔﻔﺘﻦ ﺯﻧﻪ ﺩﯾﮑﻪ ﻋﻘﻠﺶ ﮐﻤﻪ ﺯﻧﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺿﻌﯿﻔﻬﻪ ﺯﻧﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺸﯿﻨﻪ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻬﻪ ﺯﻧﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﺩﯾﻪ ﺍﺵ ﻧﺼﻒﻣﺮﺩﻩ ﭼﻮﻥ ﺩﯾﻪ ﺍﺵ ﻧﺼﻒ ﻣﺮﺩﻩ ﻫﺮ ﻏﻠﻄﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﺮﺩ ﭼﻮﻥ ﺩﯾﻪ ﺍﺵ ﻧﺼﻒ ﻣﺮﺩﻩ ﯾﻨﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﺍﺭﺯﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﻃﺮﺯ ﻓﮑﺮﺍﯼ ﻧَﺮﻫﺎﯼ ﺟﺎﻣﻌﺴﺖ ﮎ ﺑﺎﻋﺚ ﺏ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﺍﻣﺜﺎﻝ ﺗﺘﻠﻮ ﻣﯿﺸﻪ ﭼﺮﺍ ﻓﮏ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﮎ ﺑﺎ ﻣﺰﺩﺍ ﻣﯿﺮﻩ ﻓﻘﻂ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺑﮑﻨﻪ ﻭﻟﯽ ﭘﺮﺍﯾﺪﯾﻪ ﻋﺎﺷﻖﻣﯿﺸﻪ؟ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯼ ﮎﺷﻤﺎ ﺑﯿﺎﻥﻣﯿﮑﻨﯽ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﯽ ﻣﻨﻄﻖ ﻫﺴﺖ ﻫﻤﻪ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﭘﻮﻝ ﻭ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﻧﯿﺴﺘﻦ ﭘﺴﺮﺍ ﻫﻢ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻨﺠﻮﺭﯾﻪ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﭼﻮﻥ ﯼ ﺩﺧﺘﺮ ﻣﺘﻮﺳﻂ ﺑﺒﯿﻦ ﺑﺎ ﯼ ﺩﺧﺘﺮ ﺩﺍﻑ ﻭ ﺷﺐ ﺧﻮﺍﺏ ﺧﺐ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﺍﻭﻧﯽ ﮎﺭﺍﺣﺖ ﺭﺍﻩ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯿﮑﻦ ﭘﺲ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺮﺍﻥ ﮎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺍﯾﻦ ﭼﯿﺰﺍﻥ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﺍﻧﮓ ﻫﺰﺍﺭﺗﺎ ﺟﯿﺰﻭ ﺏ ﺯﻥ ﻫﺎ ﻣﯿﺰﻧﻦ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺮﺍﻥ ﮎ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﯿﺸﻦ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺧﻮﺩﺷﻮﻧﻮ ﺑﺰﮎ ﺩﻭﺯﮎﮐﻨﻦ ﺍﺯ ﺑﺲ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﮐﻮﺑﯿﺪﯾﺪ ﺗﻮ ﺳﺮ ﺧﺎﻧﻮﻣﺎ ﮎ ﺷﻤﺎ ﺣﺪ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﺯﺗﻮﻥ ﻧﺼﻒ ﻣﺮﺩﻩ ﻭ ﻗﺪﺭﺗﯽ ﻧﺪﺍﺭﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﺷﺪﻩ ﺍﻭﺿﺎﻉ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺍﮔﻪ ﺣﻘﻮﻕ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺗﻮ ﻫﻤﻪ ﺍﻣﻮﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﻮﺩ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺷﺎﻫﺪ ﺍﯾﻦ ﺷﺨﺼﺎﯾﯽ ﻣﺜﻞ ﺗﺘﻠﻮ ﻧﻤﯿﺒﻮﺩﯾﻢ . ﭘﺲ ﺑﺎ ﯼ ﭼﻮﺏ ﻫﻤﻪ ﺭﻭ ﻧﺰﻥ ﻭ ﺗﺮ ﻭ خشک ﺭﻭ ﺑﺎﻫﺎﻡﻧﺴﻮﺯﻭﻥ

چرا تو توهمی؟ میشه دقیقا بگی کجا به خانومها گفته میشه شما کمتر ازمردها هستید؟؟؟ آدمایی مثل تتلو انگشت شمارن، منم یه مرد ام، هستند خانوم های مرد ستیزی که مردهارو کیر متحرک میبینن و نر خطابشون میکنن، حالا من باید بیام بخاطر یه آدم بی عقل که مطمینا تو طویله بزرگ شده و هرچی مرد دیده نر بودن خودمو درحد یه نر پایین بکشم؟؟ درضمن اونی که وضع مالیش خوبه(مزدا)نمیاد از کنار خیابون زنشو پیدا کنه، میره سراغ یکی مثل خودش،, اگه سرسوزن به حرف من فکر میکردی متوجه میشدی که درحالت کلی حرف من به نفع خانومهاست، برخلاف چیزی که شما برداشت کردی عقاید من کاملا فمنیستیه! در مقابلِ زنهایی مثل شما بعضی از مردها حق دارن که بگن عقلتون کمه! زبان معیار عقله، وقتی بدون فکر و کاملا غرض ورزانه جانب گیری میکنی حتی اگه مرد هم باشی به کم عقلی متهم میشی! ضمنا اینم آخر حرفم اضافه کنم گفتم یکدرصد احتمالش هست پرایدیه بیاد خاستگاریت چون اون دختری که کنار خیابون وامیسته با پرایدیه از یک قشر اند، وگرنه کمتر کسی دختریو که از خیابون بلند کرده عقد میکنه!

2 ❤️

2018-11-04 15:44:24 +0330 +0330

عب نداره داش پیجش بسته شد (erection)

0 ❤️

2018-11-04 15:56:21 +0330 +0330

یه چیزی تو طبیعت داریم به نام قانون بقا!
بخونیدش متوجه میشید چرا خانم ها به مرد هایی که زندگی بهتری برای خودشون و فرزنداشون میسازن متمایل هستند.
گرچه همه چیز پول نیست.
اما زندگی پر امکانات برای پولدار هاست.

آقای راز بقا، اگه بناست با قانون بقا روزگار بگذرونیم که ماهم میشیم تتلو! هدف ما اینه که قانون بقا رو کنار بذاریم و زنهارو بیاریم تو اجتماع،شونه به شونه مردها، تو قانون بقای شما زنها همیشه تو سایه ی مردها بودند و این دقیقا همون چیزیه که تتلو میگه! ، وقتی سواد چیزی رو ندارید مجبور نیستید اظهارنظر کنید، زیر پستی که درمخالفت با تتلوعه میای از قانون بقا حرف میزنی ،هیچکس هم صداش درنمیاد که آقا یا خانم قانون بقا نقطه مقابل عقاید فمینیستیه! جالب اینجاست چندنفر هم لایکش میکنن،، واقعا عجب ملتی داریم، خود خداهم بیاد حکومتو بگیره دستش باز این کشور آباد بشو نیست،

1 ❤️

2018-11-04 15:58:26 +0330 +0330

دقیقا دارک وب درست گفت, این ها مسائل غریزی هستن, هر موجود زنده ای, جذب جنس مخالفی می شه که احساس کنه می تونه باهاش بقای نسل بهتری داشته باشه.

اون خانم ها هم دقیقا دارن همینکار رو می کنن.بیشتر این جذب شدن ها ناخودآگاهه و اون زن اصلا نمی دونه چرا جذب یک آدم پولدار(پدری که توانایی همه جور ساپورت بچه اش رو داره, مثل غذای بهتر, مدرسه ی بهتر و…) یا خوش هیکل (پدری که بچه ی سالمتری از لحاظ فیزیکی خواهد داشت) یا با اخلاق خوب (پدری بهتر برای سلامت روانی بچه) می شه.

اینا همشون مثل همن, و شما شاید از لحاظ مالی در حقتون بی عدالتی شده, فقط به اون معترضین, وگرنه می شه به زیبایی, خوش هیکلی, سن و سال و … هم معترض بود, اگر بخوایم به این اعتقاد نداشته باشیم که آدم ها باید بهترین گزینه ی ممکنشون رو برای شراکت در زندگی انتخاب کنند.

2 ❤️

2018-11-04 16:05:11 +0330 +0330
نقل از: ramtin_200

این که فرو رفتن آلت تناسلی مرد در آلت تناسلی زن رو در نزدیکی به نشانه ی ستیز و جنگ با اون در نظر بگیریم نشان از ناآگاهی و نادانی با مفهوم سکس هست و شما هم مطلقا مقصر نیستید این مدل افکار فرهنگیه که جامعه و گاها خانواده در عمق ذهن شما کاشته و خیلی هم فرقی نمیکنه که چه جنسیتی داشته باشین یکم بیشتر مطالعه کنین یکم بیشتر فکر کنین هر چیزی رو سطحی بهش نگاه نکنین توی نزدیکی هر دو جنسیت لذت میبرن این که نزدیکی رو ابزاری برای تخلیه مرد تصور میکنین غلطه زن هم به همون اندازه و گاها بیشتر به اون نیاز داره و ازش لذت میبره

Badest man on planetمرسی که نظر دادی دیگه وقت خابته، دفتر مشقتو بذار تو کیفت ،جیش مسواک لالا، ماشالا گلپسر،

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «