چرا پاهای زن از دساش جذابتره؟

1396/01/15
8436 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-04-04 13:54:41 +0430 +0430

نمیدونم ولی واسه من جفتشون زیبان ولی پاچون خوش تراشتر وکشیده تره واسه من جذابه به خصوص کاملا شیو ولاک زده شده مثل عکسات :)

2 ❤️

2017-04-04 14:03:29 +0430 +0430
نقل از: unknown.boy95 نمیدونم ولی واسه من جفتشون زیبان ولی پاچون خوش تراشتر وکشیده تره واسه من جذابه به خصوص کاملا شیو ولاک زده شده مثل عکسات :)

از لحاظ زیبایی که سراپا زیباس ولی بشخصه برا من لنگ و پاچه‌ی لختشون خعلی حالی‌به‌حالی‌کننده‌تر از دس و بازوئه. بقول خودت همونجوری لاک زده و شیو شده برّاخ!

ایضن پروپاچه‌ی ترتمیز دوس داری بنگر به تاپیک "پاهای اوناث"

4 ❤️

2017-04-04 14:21:22 +0430 +0430

ممه بهتره

0 ❤️

2017-04-04 14:24:40 +0430 +0430

پا هم خوبه اما من طرفدار دست و انگشتهای کشیدم

2 ❤️

2017-04-04 14:30:40 +0430 +0430

به نظر من علاقه به پا یک فیتیشه که خوش بختانه یابدبختانه من هم دارم ولی نه بصورت ارباب برده ای و فکنم این علاقه به دوران بچگی هر شخص برگرده

0 ❤️

2017-04-04 14:40:36 +0430 +0430
آق جوکر: به نظر من که ترکیب چشم و ابرو از بقیه جذابتره، چه به تنهایی و چه در کنار بقیه قسمت ها زیبایی و جذابیت خودش رو حفظ میکنه - اون هم در دراز مدت - فقط باید طرفتون بلد باشه به موقع و درست چشم و ابرو بیاد واستون ?

چش و ابروی خالی که البته نه، باید با اجزای صورتشم بیاد.

بنگر به تاپیک "رخ‌های زیبا"

SENDAAD: پا هم خوبه اما من طرفدار دست و انگشتهای کشیدم
میدونسم دس دوس داری ولی نمیدونسم بیشتر از پا!
اولین باره میبینم یه مرد برعکس این قضیه رو اظهار میکنه.
انگشتای کشیده ← **[تاپیک "دستان لطیف مؤنث"](https://shahvani.com/forum/topic/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D9%84%D8%B7%DB%8C%D9%81-%D9%85%D9%88%D9%86%D8%AB--%D9%84%D8%A7%DA%A9-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B3%D8%B4%D8%B1%D8%A7)**
کیر طلای اسلامشهر: ممه بهتره
← **[تاپیک "ممه"](https://shahvani.com/forum/topic/%D9%85%D9%80%D9%80%D9%85%D9%80%D9%80%D9%87-%D8%AA%D9%80%DA%A9%D9%80%D9%88%D9%86%D9%80%DB%8C)**
1 ❤️

2017-04-04 14:43:13 +0430 +0430
نقل از: ahmdzxc به نظر من علاقه به پا یک فیتیشه که خوش بختانه یابدبختانه من هم دارم ولی نه بصورت ارباب برده ای و فکنم این علاقه به دوران بچگی هر شخص برگرده

ایضن منم به همچنین.
1 ❤️

2017-04-04 17:53:08 +0430 +0430

به نظر منم پاها (به خصوص توی جوراب نازک) و چشمای سرمه کشیده سکسی ترین قسمت بدن زن هستن. این علاقه به پاهای زنا خیلی بین مردا رایجه. البته همه مثل تو به پاهای کشیده علاقه ندارن. بعضی ها ساق های تپل رو ترجیح میدمثلا اگه داستان حاجی آقای صادق هدایت رو خونده باشی می بینه که عاشق زنای با ساق پای چاق و چله است:

حاجی در مقابل زن بسیار بی طاقت می شد. با وجودی که اندرونش همیشه پر از صیغه و عقدی بود هر وقت زنی را می دید که طرف توجه او واقع می شد و عمومن این زن ها خاله شلخته و چادر نمازی، مچ پا کلفت و ابرو پاچه بزی بودند چشم هایش کلاه پیسه می شد. نفسش به شماره می افتاد. آب توی دهنش جمع می شد و له له می زد و خون توی سرش می دوید .

(البته نظر من به نظر حاجی آقا نزدیک تره تا نظر اسکلت. یعنی یه پای تپلی مثل این رو ترجیح می دم:

مشکل اینه که وقتی میای بالاتر صاحبان این پاهای تپل معمولا چاقالو و ناامید کننده هستن!

شاید علت علاقه وسواس گونه مردها به پاهای زن ها یک دلیل تکاملی بوده چون این پاها هستن که بالاخره قراره بیشتر بار خانواده رو به دوش بکشن و پاهای قوی نوید یک زن زندگی رو میده؟!

دستای بیشتر دخترا لاغر و حتی ضدحاله (مثل پای مرغه!) اما دستای زنا بهتره. خودم اگه بازوهای تپل و لخت زنا ببینم بدجور وسوسه میشم فشار بدم اما هیچ حسی به دستای لاغر دخترا ندارم!

3 ❤️

2017-04-04 17:58:27 +0430 +0430

ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻨﻢ ﻫﻤﻪ ﻣﺜﻠﻪ ﺷﻤﺎ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻦ
ﻭﻟﻲ ﭘﺎﻫﺎ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺳﻮﺭﺍﺥ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺗﺮﻩ ﺟﺬﺍﺏ ﺗﺮﻩ
ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺧﺎﻃﺮﻩ

1 ❤️

2017-04-04 18:20:58 +0430 +0430
نقل از: kmngr

به نظر منم پاها (به خصوص توی جوراب نازک) و چشمای سرمه کشیده سکسی ترین قسمت بدن زن هستن. این علاقه به پاهای زنا خیلی بین مردا رایجه. البته همه مثل تو به پاهای کشیده علاقه ندارن. بعضی ها ساق های تپل رو ترجیح میدمثلا اگه داستان حاجی آقای صادق هدایت رو خونده باشی می بینه که عاشق زنای با ساق پای چاق و چله است:

حاجی در مقابل زن بسیار بی طاقت می شد. با وجودی که اندرونش همیشه پر از صیغه و عقدی بود هر وقت زنی را می دید که طرف توجه او واقع می شد و عمومن این زن ها خاله شلخته و چادر نمازی، مچ پا کلفت و ابرو پاچه بزی بودند چشم هایش کلاه پیسه می شد. نفسش به شماره می افتاد. آب توی دهنش جمع می شد و له له می زد و خون توی سرش می دوید .

(البته نظر من به نظر حاجی آقا نزدیک تره تا نظر اسکلت. یعنی یه پای تپلی مثل این رو ترجیح می دم:

مشکل اینه که وقتی میای بالاتر صاحبان این پاهای تپل معمولا چاقالو و ناامید کننده هستن!

شاید علت علاقه وسواس گونه مردها به پاهای زن ها یک دلیل تکاملی بوده چون این پاها هستن که بالاخره قراره بیشتر بار خانواده رو به دوش بکشن و پاهای قوی نوید یک زن زندگی رو میده؟!

دستای بیشتر دخترا لاغر و حتی ضدحاله (مثل پای مرغه!) اما دستای زنا بهتره. خودم اگه بازوهای تپل و لخت زنا ببینم بدجور وسوسه میشم فشار بدم اما هیچ حسی به دستای لاغر دخترا ندارم!

آخه نوکرتم دیگه قرار نیست هرچی ایده تو ذهنمونه به تکامل ربطش بدیم که ?

0 ❤️

2017-04-04 18:21:49 +0430 +0430

خوشم میاد این اسکلت اونقد تو سایت بوده که نیازی به جواب دادن نداره . فقط ارجاع به تاپیک . لامصب در مورد سکس سوسک های دستشویی هم تاپیک داره .پروفایلش رو ببینین آدم احساس میکنه وارد کتابخانه ملی شده

4 ❤️

2017-04-04 18:25:01 +0430 +0430
نقل از: wrath1377 خوشم میاد این اسکلت اونقد تو سایت بوده که نیازی به جواب دادن نداره . فقط ارجاع به تاپیک . لامصب در مورد سکس سوسک های دستشویی هم تاپیک داره .پروفایلش رو ببینین آدم احساس میکنه وارد کتابخانه ملی شده

اسی فعال ترین عضو سایته که هم دربحثای سکسی هم سیاسی ودینی فعالیت داره اونم درتنوع ورنگ های مختلف

به داشتن همچین پسری افتخار می کنم ? ?

1 ❤️

2017-04-04 18:32:09 +0430 +0430

چرا که نه؟ اگه بپذیریم که ما محصول تکامل هستیم و خیلی علایق ما از گذشته تکاملی ما ناشی میشه پس باید در اون گذشته تکاملی دنبال ریشه خیلی از ترجیح های فعلی مون بگردیم که ریشه غریزی دارند. نه؟

برای همینه که توی دو سه دهه اخیر شاخه روانشناسی فرگشتی (تکاملی) به شدت رشد کرده و به دستاوردهای خیلی جالبی رسیده مثلا دلیل علاقه ما به شیرینی یا نفرت از تلخی یا ترس از مار و ... همه ریشه در گذشته تکاملی مون داره.

نگاه کن به روانشناسی فرگشتی

0 ❤️

2017-04-04 18:36:36 +0430 +0430

چرا که نه؟ اگه بپذیریم که ما محصول تکامل هستیم و خیلی علایق ما از گذشته تکاملی ما ناشی میشه پس باید در اون گذشته تکاملی دنبال ریشه خیلی از ترجیح های فعلی مون بگردیم که ریشه غریزی دارند. نه؟

برای همینه که توی دو سه دهه اخیر شاخه روانشناسی فرگشتی (تکاملی) به شدت رشد کرده و به دستاوردهای خیلی جالبی رسیده مثلا دلیل علاقه ما به شیرینی یا نفرت از تلخی یا ترس از مار و ... همه ریشه در گذشته تکاملی مون داره.

اینکه یه زن ساقش چاق باشه تو دوس داری چه ربطی به فرگشت داره؟

فرگشت معمولا اکثریت مطلق رو شامل میشه مثل همون ترس از مار ولی دیگه سلیقه شخصی رو شامل نمیشه.این بیشتر مربوط میشه به محیطی که تو داخلش بزرگ شده وهمچنین تخیلات ذهنیت.امیدوارم متوجه منظورم شده باشی :)

0 ❤️

2017-04-04 18:41:33 +0430 +0430
نقل از: unknown.boy95

اینکه یه زن ساقش چاق باشه تو دوس داری چه ربطی به فرگشت داره؟

فرگشت معمولا اکثریت مطلق رو شامل میشه مثل همون ترس از مار ولی دیگه سلیقه شخصی رو شامل نمیشه.این بیشتر مربوط میشه به محیطی که تو داخلش بزرگ شده وهمچنین تخیلات ذهنیت.امیدوارم متوجه منظورم شده باشی :)

شاید. من فقط یه فرضیه خام پرتاب کردم برای توضیح علاقه به پای زنا چون هیچ توضیح بهتری ندارم در جواب سوال اسکلت بدم.

قبول دارم که قرار نیست روانشناسی تکاملی همه چی رو توضیح بده. اما خیلی چیزا رو می تونه توضیح بده. حتی علاقه مردا به کون گنده و کمر باریک دلیل تکاملی داره و ....

در نظر داشته باش که صنعت مد و فشن کل علایق غریزی ما از بدن زن ایده آل رو منحرف کرده با این مدل های دراز نی قلیونی که به عنوان سمبل زیبایی زنانه سالها به خورد مردم داده. اما این روند خیلی جدیده (و به نظرم غیرطبیعی). تا دهه ۱۹۵۰ هنوز اکثریت مردا همه جای دنیا همون زن تپلی مورد علاقه حاج آقا رو ترجیح می دادن.

0 ❤️

2017-04-04 18:46:24 +0430 +0430

چون که پاهای زن از دستاش جذاب تره !

0 ❤️

2017-04-04 18:49:08 +0430 +0430

بستگی به اون زن داره ولی کلا زن برای مرد جزابه حالا هرکجاش که باشه

0 ❤️

2017-04-04 19:35:43 +0430 +0430

چون پا بو میده دست که بو نمیده؟

0 ❤️

2017-04-04 19:45:52 +0430 +0430
chimann: چه عجب از بحث سینه خارج شدی :D
ولی خوب همه ی اعضای بدن یه زن زیباست به شرطی که به خودش برسه ، و به بدنش اهمیت بده و قسمت های مختلف بدنش به هم بخوره و طبیعی باشه نه عمل
ولی در کل برای من دست های زن زیبا تر و حس زنانگی رو بیشتر منتقل می کنه

به سینه نیز مجددن در جای خودش خواهم پرداخ.
راجب زیبایی تموم اعضای زن البته پیش‌تر اشاره شد. ولی جالبه بدونی این قضیه «دسای زن و حس زنانگی» که گفتی، سمبل مهمی در هنرم هس که فک میکنی ازش سردرنمیاری.

Shadow18: ﻓﻜﺮ ﻧﻜﻨﻢ ﻫﻤﻪ ﻣﺜﻠﻪ ﺷﻤﺎ ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻦ ﻭﻟﻲ ﭘﺎﻫﺎ ﭼﻮﻥ ﺑﻪ ﺳﻮﺭﺍﺥ ﻧﺰﺩﻳﻚ ﺗﺮﻩ ﺟﺬﺍﺏ ﺗﺮﻩ ﺍﺣﺘﻤﺎﻻ ﺑﻪ ﺍﻳﻦ ﺧﺎﻃﺮﻩ

فک نکنم این تئوری فکری شما درست باشه چون اینجوری بخوایم حساب کنیم پس دساشم به ممه نزیک‌تره! تا جایی که من اطلا دارم ممه هم کم طرفدار نداره!

wrath1377: خوشم میاد این اسکلت اونقد تو سایت بوده که نیازی به جواب دادن نداره . فقط ارجاع به تاپیک . لامصب در مورد سکس سوسک های دستشویی هم تاپیک داره .پروفایلش رو ببینین آدم احساس میکنه وارد کتابخانه ملی شده

ضمن تشکر از توجه شما ولی راجب «سکس سوسک‌ها» من نفمیدم منظور شما جدی بود یا از جمبه‌ی اغراق و مزاح فرمودید. بهرحال درمورد این موضو هم تاپیک هس: ← تاپیک "سکس از سوسک بیاموز!" و تاپیک "سوسک‌دونی"

0 ❤️

2017-04-04 19:46:13 +0430 +0430

دم شما گرم بابت وخ گذاشتن برا این تحلیل و واکاوی موشکافانه و مفصل! ?
هرچن راجب دسای دخترا باهات موافق نیسم که البته مهمم نیس؛ بهرحال هرکی یه سلیقه‎‌ای داره. خودم بشخصه ظرافتو تو دستا و پاها ترجی میدم. ولی راجب "صادق خان هدایت" نویسنده مورد علاقه خودم در دوران جوانی که ازش یاد کردی و خاطرات مام با داستاناش زنده شد عرض شود که شایدم نظر اوشون به نظر من نزیک‌تر بوده باشه! چون یادمه توی چن تا از داستاناش از ساق پای لاغر و ورزیده هم سخن به میان اورده. مث داستان "لاله" و "بوف کور".

و درضم راجب تکامل و فرگشت به نظرم کاملن به‌جا گفتی:

چرا که دیگر علایق جنسی ما به بدن زنا هم ریشه فرگشتی داره، مث علاقه به سینه زن یا همون “ممه” در زبان عام (تاپیک “ریشه علاقه به ممه”) و همینطو علاقه به باسن زنا بعنوان یه جاذبه جنسی و همچنین امتیازی بر توانایی تولید مثل در گذشته‌ها (پیکره‌های “ونوس ویلیندروف”؛ زنی با سینه و کپل گُنده که نماد شهوت و باروری بوده).

مردان طوری تحول پیدا کردند که علاقه شان نسبت به زنانی جذب شود که شانس بارداری بیشتری دارند. مغز بدوی مردان نخستین، اگر زنی با باسن برجسته می دید حدس توام با یقین پیدا می کرد که زن مزبور می تواند برایش بچه بیاورد.

باسن برجسته، گرد و سفت، نشانه جوانتر بودن زنان بود که به طور طبیعی اشتیاق بیشتر مردان برای تولید مثل با انها را فراهم می کرد.

برگرفته از مقاله‌ی «بازگشت جذابیت باسن» از مجله‌ی “مرد روز”

که البته قرار بود این مقاله نیز به کتابخونه‌ی سکسی ملی پروفایل اینجانب اضافه شود ولی وخ نشد. به جاش در باب باسن بانوان فعلن بنگرید به تاپیک “مشاهیر کیون‌گنده” و حالشو ببرید…

1 ❤️

2017-04-04 21:16:09 +0430 +0430
نقل از: anooshravan چون پا بو میده دست که بو نمیده؟

اگه بخاطر مازوخیسم میگی که باید عرض شود ایجا منظور از "پاهای زن" فقط ناحیه قوزک به پائین (تو اینگیلیسی اصطلاحن؛ Foot) نیس. کلیتِ عضو پا (ینی Leg) رو گفتم از پائین تا بالاش...
2 ❤️

2017-04-04 21:32:19 +0430 +0430

چون لا پاش کص داره لا دستاش ک نداره

1 ❤️

2017-04-04 22:33:23 +0430 +0430

?

جزیاتش مشخصه یا توضیح بدم؟ ?

از انحنای کف پا و انگشتا بگیر تا قوزک ظریف مچ پا و ساق پر و انحنای زانو تا رون تپل مپل (دیوونشم) که بعدشم منتهی میشه به کون ? سورپرایز آخرشم بهشت لای پاهاس

دیگه پرسیدن نداره :)

کل بدن زن زیباس ولی این " عضو شریف ( پای یک بانو ) "یه پارتی کلفت داره نزد ما

5 ❤️

2017-04-05 08:27:31 +0430 +0430
نقل از: Master-Fucker

?

جزیاتش مشخصه یا توضیح بدم؟ ?

از انحنای کف پا و انگشتا بگیر تا قوزک ظریف مچ پا و ساق پر و انحنای زانو تا رون تپل مپل (دیوونشم) که بعدشم منتهی میشه به کون ? سورپرایز آخرشم بهشت لای پاهاس

دیگه پرسیدن نداره :)

کل بدن زن زیباس ولی این " عضو شریف ( پای یک بانو ) "یه پارتی کلفت داره نزد ما

بقول فردوسی‌پور: تصویر گویاس! ?

پاسخ نسبتن درایتمندانه‌ای بود. منتها راجب تئوری «منتهی شدن پاها به کون» همونطو که پیش‌تر نیز عرض شد «دسا هم منتهی میشن به پستون» (قافیه رو داشتی؟)

لذا از دس شورو کنی بری پائین که سورپرایزای بیشتری در انتظارت هس!

1 ❤️

2017-04-05 09:04:20 +0430 +0430

خخخ چه عکسایی (blush)
از این به بعد قدر پاهامو بیشتر میدونم خخخخ
امممم چیزه ? حالا میگم نظر خودت چیه؟ به چه دلیل واقعا اینطوریه برام جالب شد بدونم
به همین دلایلی که Master-Fucker گفت؟

0 ❤️

2017-04-05 09:19:05 +0430 +0430
نقل از: poor_girl خخخ چه عکسایی (blush) از این به بعد قدر پاهامو بیشتر میدونم خخخخ امممم چیزه ? حالا میگم نظر خودت چیه؟ به چه دلیل واقعا اینطوریه برام جالب شد بدونم به همین دلایلی که Master-Fucker گفت؟

البته دلیلشو اگه خودم میدونسم که اینو هم مث یه سری دیگه از تاپیکام با خلواری از شرح و توضیحات میذاشتمش تالار سکسولوژی.
منتها چون یه وخ تو ذوقت نخوره حالا که انقد با اشتیاق به پاهای خودت امیدوار شدی، عرض شود که به نظر خودم یکی از دلایلش تقابلِ ظرافت و لطافت زنونه، با زمختی و زشتی مردونه‌س. (بقولی میشه گف؛ تضاد).
خودم بشخصه بعنوان یه مرد، وختی پای یه بانو (بقول Master-Fucker) رو با مال خودم مقایسه میکنم دلیلی نمیبینم که نسبت به این تفاوت، شیفتگی ایجاد نشود!

اینم عکس که دوس داشتی

1 ❤️

2017-04-05 09:22:08 +0430 +0430
نقل از: Shayoona

درررود بر اسکلت معمولا تو تایپیکای ابکی نظر نمیدم ولی چون تویی باااااااشه یه چیزی میگم! خخخ از نظر من باید دید اگر زن ها ارایش نکنن و شیو نکنن لباس متفاوت نپوشن از لوازم تزئینی استفاده نکنن بازم انقدر تفاوت دارن با مردا یا نه ؟ دختر ها درسته از لحاظ هیکل کوچک تر هستن ولی همون پاها را موم نندازن با پسر هیچ فرقی ندارن خخخخ پس ما مرد ها این اعمال را انجام نمیدیم که زن ها فکر کنن زیبا ترن خخخخ در اخر بگم از نظر من زن و مرد زیاد فرقی با هم ندارن. پا پاهست دیگه چه فرقی داره خخخخخ ای بابا

حرفتو زدی دیگه! ینی این تاپیک آبکیه! هان؟؟؟
0 ❤️

2017-04-05 09:29:23 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: poor_girl خخخ چه عکسایی (blush) از این به بعد قدر پاهامو بیشتر میدونم خخخخ امممم چیزه ? حالا میگم نظر خودت چیه؟ به چه دلیل واقعا اینطوریه برام جالب شد بدونم به همین دلایلی که Master-Fucker گفت؟

البته دلیلشو اگه خودم میدونسم که اینو هم مث یه سری دیگه از تاپیکام با خلواری از شرح و توضیحات میذاشتمش تالار سکسولوژی.
منتها چون یه وخ تو ذوقت نخوره حالا که انقد با اشتیاق به پاهای خودت امیدوار شدی، عرض شود که به نظر خودم یکی از دلایلش تقابل ظرافت و لطافت زنونه، با زمختی و زشتی مردونه‌س.
خودم بشخصه بعنوان یه مرد، وختی پای یه بانو (بقول Master-Fucker) رو با مال خودم مقایسه میکنم دلیلی نمیبینم که نسبت به این تفاوت فاحش، شیفتگی ایجاد نشود!

اینم عکس که دوس داشتی

با پارتی بازی یه عسک از پای خودت بزار باهم مقایسه کنیم ? کنجکاو شدم ببینم چجوریه که اینجوری راجبش میحرفی (preved)
عکس بیشتر بزاااار

0 ❤️

2017-04-05 09:54:53 +0430 +0430
xlxxlx: زرشک!میخای کون با ممه مقایسه کنی؟دختری که کون داره ولی ممه نداره صد بار بهتر از دختریه که ممه داره ولی کون نداره ? اه ببین چیکار کردی که مجبور شدم ممه و کون رو مقابل هم قرار بدم این دو عضو عزیز هر دو شریفن ?

کسشر محض! معلومه دخترِ کوندار ولی ممه‌نَدار به تورت نخورده تالا!
دوس‌دختر سابق خودم همینجوری بود، میدیدمش یاد هرم مصر میفتادم...

hot_hami_82: درود دوستان بحث بسیار جالب و مفرحی است . دمتون گرم آلود . بیست دقیقه است دارم یک بند میخندم. امیدوارم لبتان همیشه خندان باشد

مرسی، همیشه خندون باشی ولی هر وخ خنده‌ت تموم شد، جواب سؤال ما رم بده!

poor_girl: با پارتی بازی یه عسک از پای خودت بزار باهم مقایسه کنیم ? کنجکاو شدم ببینم چجوریه که اینجوری راجبش میحرفی (preved) عکس بیشتر بزاااار

اگه به عکس گذاشتن باشه که صدالبته خانوما مقدم‌ترن!
فلذا اول شوما یه عکسِ تمام‌قد از پای خودت بذار البته شِیو شده‌ش تا مام یکیمون داوطلب شه برا مقایسه! تأکید میشود که تمام‌قد بذار از بالا تا پائین کاملن واضح! درضم دساتم معلوم باشه به احترام سؤال اصلی تاپیک!
مث این↓

Shayoona: تو فکر این بودم انقدر حرف پا شد میتونی تایپیکتو مثه دم فرشی بندازی دم شهوانی خخخخ ! من مونده بودم تفاوت پای چپ با پای راست خانوما چیه ؟ کدوم زیباتر به نظر میرسه؟ از کدوم زاویه به پاها نگاه کنیم نو روشون بیوفته ؟ خلاصه با کدوم پا به تایپیک وارد بشیم؟ به این سوالات هم جواب قانع کننده بده لطفا

معلومه تو اصن اهل دل نیسی!

1 ❤️

2017-04-05 11:43:46 +0430 +0430
نقل از: hot_hami_82 به خدمت شما که من همه اعضا بدن خانمها را در صورت جذاب بودن میپسندم و فتیش خاصی ندارم . ولی پاهای کشیده ولی عضلانی را هم بیشتر از دستهای کشیده میپسندم

نظر من به نظر شما نیز تا حدی نزیک است!

2 ❤️

2017-04-05 12:00:01 +0430 +0430

انسان به طور ذاتی به شکل های به خاطر سپردنی حساسیت ویژه ای نشون میده. به خاطر سپردنی ترین شکل همون شکل صورت انسان ها است که خیلی راحت در خاطر ما نقش میبنده. اما میان شکل دست ها و پاها این شکل پاها هست که بخصوص تره و یگانگی خودش رو داره. تشخیص افراد از روی شکل دستشون ساده نیست اما تشخیص اونها از روی شکل پاهاشون خیلی راحته. چون انسان به طور غریزی به شکل حساسیت داره پس به شکل پا که ویژگی بیشتری داره حساسیتش هم بیشتره.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «