چگونه فیک ها را رسوا کنیم!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 6029

• 6880

دوستان همونطور که مستحضر هستید متاسفانه تعداد پروفایلهای فیک در شهوانی زیاد هست! خیلی از این پروفایلها ادعا میکنن که خانم هستند و عکسهایی هم از بدن خودشون میذارن که متاسفانه برادرا بدون توجه به اینکه اون عکس ها مال اون شخص هستند یا نه! خیلی پر شور شروع میکنن به قربون صدقه رفتن و پیشنهاد دادن و...! در ظاهر شاید کار بی ضرری به نظر بیاد اما متاسفانه ممکنه به اخاذی...هم منتهی بشه.

اینجا چند روش ساده رو بهتون میگم که "خودتون" میتونین برای امتحان اصالت عکس ها ازشون استفاده کنین. اینکه من یا کس دیگه ای هر چند وقت یک بار بگیم فلانی یا بهمانی فیک هست... واقعا دردی رو دوا نمیکنه اما اگه "خود شما" یاد بگیرین که چطوری یک فیک رو تشخیص بدین کمی فضای اینجا رو بهتر میکنه!

این هم بعضی روشها:

1.استفاده از سایت https://www.tineye.com/

عکس مورد نظر رو آپلود میکنین و این سایت با استفاده از الگوریتمهای پیشرفته خودش در دیتابیس تصاویر جستجو میکنه و اگه تصویری شبیه پیدا کنه ارائه میکنه!

2.استفاده از سایت https://images.google.com/

روی دگمه شبیه دوربین کلیک کنین و تصویر مورد نظر رو آپلود کنین. مثل مورد بالا گوگل در دیتابیس خودش میگرده و تصویر مشابه رو اگه وجود داشته باشه پیدا میکنه!

3.استفاده از سایت https://yandex.com/images/

4.استفاده از سایت https://www.bing.com/images

5.استفاده از سایت https://berify.com/ (باید ثبت نام کنید و استفاده مجانی محدودیت داره)

ادامه دارد...

مثال در کامنت

پ.ن. اینها البته روشهای خیلی ابتدایی هستند و روشهای به مراتب پیچیده تری هم هست که استفاده ازشون کمی به دانش دیتاماینینگ احتیاج داره! هدف اینجا این هست که "هر کسی" یه عکس از اینترنت برنداره و باهاش یه ملتی رو علاف خودش بکنه! مسلما همه اینجور روشها خطاهایی هم دارند و نمیشه مچ همه متقلبین رو گرفت...اما همینکه تعدادشون کم بشه پیشرفت خوبی هست.

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 6029

• 6880

-

خب انگار متاسفانه چاره ای نیست و باید از یک مثال واقعی استفاده کرد!

یه کاربری هست که امضاش عکس ممه های مرمری هست! اینجا ایشون رو به عنوان مثال مورد بررسی قرار میدیم!

ایشون خیلی علاقمند به "عرض و درز" هستند!

قبل از هر چیز بگم که من 3 بار به طور خصوصی از ایشون خواسته بودم که نکنه این کار رو. دوستان دیگه ای هم چند باری به ایشون این مطلب رو گفته بودن...2-3 باری هم این شواهد رو توی تاپیکهاش گذاشتم که دست برداره...منتها نه تنها به این کار ادامه داد, بلکه بدترش هم کرد و متاسفانه صدها نفر رو هم این وسط اسکل کرده بود!

عکسهایی که ایشون گذاشته توی تاپیک و امضاش اینا هستند:

این امضای جدیدشون هست!

که مال یک بانوی روسی هست و از اینجا اومده! ;)

عکس امضای قدیمی و بقیه مخلفات:

تصاویر کس مبارک و ممه های مبارک ایشون از این عکس قیچی شدند:

عکس امضای قدیمی کاربر از سایت xhamster برداشته شده:

https://xhamster.desi/photos/gallery/very-hot-teen-photos-compilation-high-heels-nylons-6-10663271

باسن مبارک رو هم که کاربر دیگه ای اشاره کردن که از کجا اومده!

امیدوارم با اطلاع کاربرای سایت از این روشهای ساده دیگه کسی اینجور مردم آزاری نکنه!

ایشون یه تاپیک دیگه هم دارن که سوال میکنن چند میگیری لیس بزنی! و 18 صفحه!!! دوستان اون زیر لیس زدن! این تصویری هست که ایشون پست کرده:

متاسفانه عکس از سایت xvideos برداشته شده و صاحب تاپیک حتی اگه بخواد هم نمیتونه اصل جنس رو بهتون بده که لیس بزنید!

https://www.xvideos.com/profiles/podjarany/photos/2191041/slodkie_cipki_p

خب این دوستمون در تاپیک دیگه ای از امکان پارگی کون توسط کیر سوال کردن! و عکسهای زیر رو هم از خودشون پیوست کردن:

مشکل اینجاست که عکس های مورد نظر از اینجاها برداشته شدن! و اصلا مال دو تا آدم مختلف هستند!

https://multi.xnxx.com/gallery/1127566/d524/my_wife_gallery_1_1/5 https://www.topsopt.ru/158016

ومن الله التوفيق وعليه التكلان !

ـــــــــــ

• 31

• xman.hotboy  

• عضو از 1398/2/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 53

• 21

عالی

دمت گرم

ـــــــــــ

• 1

• Hossein_jalili  

• عضو از 1398/5/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 123

• 211

عالی

باید ازت ممنون باشن بابت پست اموزشی هایی که میزاری

ـــــــــــ

• 1

• Dickhead_king  
  • عضو از 1397/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 112

از این جماعت

از این جماعت بدم میاد ولی از این کسخلایی که از اینا تعریف می کنن متنفرم

ـــــــــــ

NOTHING LAST FOR EVER

• 4

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6880

نقل از: xman.hotboy

نقل از: xman.hotboy دمت گرم

ممنون رفیق! والا دیگه خیلی زیاد شدن این فیک ها....

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6880

نقل از: Hossein_jalili

نقل از: Hossein_jalili باید ازت ممنون باشن بابت پست اموزشی هایی که میزاری

مرسی! امیدوارم دوستان از این سایتها استفاده کنن و کمتر فیک داشته باشیم.

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6880

نقل از: Dickhead_king

نقل از: Dickhead_king از این جماعت بدم میاد ولی از این کسخلایی که از اینا تعریف می کنن متنفرم

والا یه چیز جالبی که من اینجا دیدم اینه که حتی "بعد" اینکه معلوم میشه عکس ها فیک هستن یه عده هنوز زیر تاپیک دارن درخواست میدن که خانم بده ما هم بکن.... (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

...

مرز بین فیک و فاک رو باریک تر کردی داداچ

ـــــــــــ

صد در صد کار خودشونه . . .

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6880

نقل از: کارخودشونه...

نقل از: کارخودشونه... مرز بین فیک و فاک رو باریک تر کردی داداچ

به قول دوستمون جیمی "ما همه از خاکیم و بر فاک میرویم" (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

...

داداچ پرچمت کیری بالاس

تلسکوپ لازمیم ناموسن

ـــــــــــ

صد در صد کار خودشونه . . .

• 0

• aliss20  
  • عضو از 1397/11/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 7

باوت پستت ممنون اما من یک بررسی کردم از همین...

باوت پستت ممنون اما من یک بررسی کردم از همین شهوانی یک عکس برداشتم اپلود کردم توی سایتی که دادی اما 0 نتیجه نشون داد فک نمیکنم با این روش بشه کاری کرد

ـــــــــــ

• 1

• Ado_Den_Haag  

• عضو از 1398/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 109

• 777

داداش دمت گرم

داداش دمت گرم

ـــــــــــ

ایران بزرگ

</br

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6880

نقل از: aliss20

نقل از: aliss20 باوت پستت ممنون اما من یک بررسی کردم از همین شهوانی یک عکس برداشتم اپلود کردم توی سایتی که دادی اما 0 نتیجه نشون داد فک نمیکنم با این روش بشه کاری کرد

دوست من البته این روشها دقتشون 100% نیست...فقط بعضی ها رو میتونن پیدا کنن. حالا توی خصوصی بهم بگو کدوم عکس هست. من روشهای دیگه ای هم میدونم که هنوز اینجا ننوشتم و با اونها هم چک میکنم.

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6880

نقل از: Ado_Den_Haag

نقل از: Ado_Den_Haag داداش دمت گرم

ممنون دوست عزیز!

ـــــــــــ

• 1

• evildead555  
  • عضو از 1398/8/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 43

آخه کوسخل جون این روش هایی که گفتی بدرد عمه ات...

آخه کوسخل جون این روش هایی که گفتی بدرد عمه ات میخوره این روزا عکسای واقعی مردم رو دیگران میدزدن وبدون اجازه پست میکنن توی سایتها و گروههای مختلف در ثانی اگه کسی میدونه که عکسای دیگران فیک هست دیگه لزومی نداره که ازش تعریف و تمجید کنه

بقول معروف: جیبتو کسی میزنه که خودش هشدار دزدی بهت میده

یا بهتره بگم کافر همه را به کیش خود پندارد.

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 6880

نقل از: evildead555

نقل از: evildead555 آخه کوسخل جون این روش هایی که گفتی بدرد عمه ات میخوره این روزا عکسای واقعی مردم رو دیگران میدزدن وبدون اجازه پست میکنن توی سایتها و گروههای مختلف در ثانی اگه کسی میدونه که عکسای دیگران فیک هست دیگه لزومی نداره که ازش تعریف و تمجید کنه بقول معروف: جیبتو کسی میزنه که خودش هشدار دزدی بهت میده یا بهتره بگم کافر همه را به کیش خود پندارد.

من مطمئن نیستم که علت ناراحتی شما اینجا چی هست! (biggrin)

صحبت اینه که بعضیها عکس هایی رو از سایت های خارجی برمیدارن و به عنوان عکس خودشون جا میزنن! اگه عکس ایرانی هم باشه و از روی وب برداشته باشن باز این روش جواب میده...اگه عکس شخصی کسی باشه و از گوشی/کامپیوتر... اون شخص دزدیده شده باشه خب معلومه که هیچ روشی برای اثبات وجود نداره!

به هر حال بهتره سعی کنیم آرامش خودمون رو حفظ کنیم و به یاد داشته باشیم که ادب یکی از نشانه های هوش هست!

ـــــــــــ

• 7

• Sex_for_u  

• عضو از 1394/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 203

• 78

در عجبم چقدر ادمای اینجا مهمن که تشخیص عکس اصل...

در عجبم چقدر ادمای اینجا مهمن که تشخیص عکس اصل فیکشون زده شده (biggrin)

ـــــــــــ

همیشه ظرافت بدن زن ها را پرستیدم البته نه از رو شهوت از رو عشق

• 1

• Sex_for_u  

• عضو از 1394/7/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 203

• 78

در عجبم چقدر ادمای اینجا مهمن که تشخیص عکس اصل...

در عجبم چقدر ادمای اینجا مهمن که تشخیص عکس اصل فیکشون زده شده (biggrin)

ـــــــــــ

همیشه ظرافت بدن زن ها را پرستیدم البته نه از رو شهوت از رو عشق

• 0

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 870

• 18043

نقل از: axm432

نقل از: axm432
نقل از: evildead555 آخه کوسخل جون این روش هایی که گفتی بدرد عمه ات میخوره این روزا عکسای واقعی مردم رو دیگران میدزدن وبدون اجازه پست میکنن توی سایتها و گروههای مختلف در ثانی اگه کسی میدونه که عکسای دیگران فیک هست دیگه لزومی نداره که ازش تعریف و تمجید کنه بقول معروف: جیبتو کسی میزنه که خودش هشدار دزدی بهت میده یا بهتره بگم کافر همه را به کیش خود پندارد.

من مطمئن نیستم که علت ناراحتی شما اینجا چی هست! (biggrin)

صحبت اینه که بعضیها عکس هایی رو از سایت های خارجی برمیدارن و به عنوان عکس خودشون جا میزنن! اگه عکس ایرانی هم باشه و از روی وب برداشته باشن باز این روش جواب میده...اگه عکس شخصی کسی باشه و از گوشی/کامپیوتر... اون شخص دزدیده شده باشه خب معلومه که هیچ روشی برای اثبات وجود نداره!

به هر حال بهتره سعی کنیم آرامش خودمون رو حفظ کنیم و به یاد داشته باشیم که ادب یکی از نشانه های هوش هست!

جناب axm432 لو رفتی!! دیگه نمیتونی عکسای لختتو بزاری اینجا کسی باور نمیکنه!!! (biggrin)

ـــــــــــ

I Can See a Dynasty Fall

• 7

• Dickhead_king  
  • عضو از 1397/11/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 79

• 112

نقل از: evildead555

فکر کنم تو هم یکی از این فیک ها هستی که اینجوری از کوره در رفتی (biggrin) (biggrin) (rolling)

ـــــــــــ

NOTHING LAST FOR EVER

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

میزان (حقوق یا درامد یا دستمزد ) شما در ماه چقدر است ؟؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «