کتابهایی در زمینه مذهب و خدا ناباوری

1398/04/09

در اینجا قصد دارم مجموعه ای از بهترین کتابهایی که میشه با خوندنشون درک بهتری راجع به موضوع خدا، خلقت, مذاهب…پیدا کرد رو لیست کنم. به مرور لیست رو کاملتر می‌کنم. بعضی‌ از کتابها رو آپلود کردم.

----- برای دانلود کردن بقیه کتابها, عبارات زیر رو گوگل کنید:

mamnoe wordpress

Richard Dawkins

The Selfish Gene (ژن خودخواه)

The God Delusion (پندار خدا)cimtrxaxhw.pdf

The Blind Watchmaker (ساعت ساز نابینا)yhebtacbbv.pdf

The Magic of Reality: How We Know What’s Really True (معجزه حقیقت: چطور میفهمیم که چه چیزی واقعا حقیقت دارد)

The Greatest Show on Earth: The Evidence for Evolution (بزرگترین نمایش روی زمین: شواهدی برای تکامل)

Climbing Mount Improbable (صعود به قله غیر ممکن)

Bertrand Russell (“نبرد دین با علم” ,"چرا مسیحی نیستم"qxytrhvfhc.pdf
)

Ibn Warraq (چرا مسلمان نیستم)

Christopher Hitchens** God Is Not Great: How Religion Poisons Everything)**
(خدا بزرگ نیست: چطور مذهب همه چیز را مسموم میکند)shnmqldayo.pdf

احمد کسروی (شیعی‌گریsmxtudmlrj.pdf
، صوفیگریuaaopjjlug.pdf
، بهایی گریkdhsbfwpmc.pdf
)

علی‌ دشتی (۲۳ سالafismbkbey.pdf
، تخت پولاد)

شجاع الدین شفا ("تولدی دیگر"lnwwpdxsxr.pdf
، "پس از ۱۴۰۰ سال"kqgotdhesb.pdf
، "از کلینی تا خمینی"oeuusfstrb.pdf
, “در پیکار اهریمن"ggbljawuab.pdf
, “جنایت و مکافات”, " انسان خدا را آفرید” ,“حقوق بشر، قانون بیضه و بمب اتمی”)

صادق هدایت (“افسانه آفرینش”, “کاروان اسلام”)

هوشنگ معین زاده (“وصیت نامه خدا”, “ظهور، حکایت من و امام زمان”, “پیامبران خرد”, “بشارت”, “آیا خدا مرده است؟!”, " کمدی خدایان", " آنسوی سراب", “خیام و آن دروغ دلاویز”)

دکتر مسعود انصاری (“از بادیه نشینی تا امپراتوری”, “دین سازان بیخدا”, “نقش روحانیت در تاریخ معاصر ایران”, “زن در دام ادیان ابراهیمی”, “نگاهی نو به اسلام”, “بازشناسی قرآن”, “شیعه گری و امام زمان”, “روز قیامت در اسلام”, “کوروش بزرگ و محمد بن عبدالله”, “قرآن و حدیث در تصویر”, “اسلام و مسلمانی”, “دادگاه عدل مردمی”)

دکتر رضا آیرملو (“فلسفه گردش ھستی در اشکال مرگ و زندگی به بیان علوم”, “قرائت قرآن غیر دینی”, “مدینه فاضله ایرانی”, “زن در گرداب شریعت”)

سیامک ستوده (“تاریخ گفته نشده اسلام”, “زن و سکس در تاریخ”, “تروریسم اسلامی، اهداف و انگیزه ها”, “تروریسم اسلامی، پایان یک شکست”)

**علی اکبر سعیدی سیرجانی ** (“شیخ صنعان”, “سیمای دو زن”)

دکتر لطف الله روزبهانی ("قرآن، کلام محمد"upxedglccu.pdf
, "محمد، پیامبر شاه عرب"urmlqvrxyc.pdf
, "مهدی بیا"qljiisnyif.pdf
)

سیاوش اوستا (حسن عباسی) (“من با خدا رقصیدم”, “خیام و این جهان فرسوده”, “فریب بزرگ قرن ما”, “خدا را در خواب دیدم زار زار گریه می کرد”, “قرآن سروده ای به سبک پارسی”, “از میترا تا محمد”, “دینداری و خردگرایی”)

علی‌ میرفطرس (“ملاحظاتی در تاریخ ایران”, “مقدمه ای در اسلام شناسی”)

فرود فولادوند (از مدینه تا تیسفون) qxpvfbkpoc.pdf

میرزا فتحعلی آخوندزاده (مکتوبات) unxglboueh.pdf

آله دالفک (ستار سلیمی) (“چکیده پژوهشی در زندگی علی نماد شیعه گری”)

رساله درباره سه شیاد؛ موسی، مسیح، محمد پل هانری تیری، بارون دولباخ wcahuwaaux.pdf

** پایان ایمان** سام هریس sofpslhsue.pdf

** از بغداد به مرو** کارل هاینس اولینگ

** آغاز اسلام از اوگاریت به سامره** فلکر پپ

بیخدایی برای تازه کارها دکتر دیل مگ کاون ynqhrctync.pdf

خدا، انگاره ی ورشکسته ویکتور ج استنگر krcfcjehcm.pdf

حقیقت درباره محمد رابرت اسپنسر qccomokdiw.pdf

** زوال جهان اسلام** حامد عبدالصمد

** ارزش و خوبی در جهان بیخدا** اریک ج. ویلنبرگ

جهان بیخدا دیوید مایلز

** گرفتاری اسلام** ارشاد مانجی

شخصیت محمدی یا حل آن معمای مقدس معروف عبدالغنی الرصافی hgfdvgsiiv.pdf

** مقدمه ای بر مذهب شیعه اسلامی** موژان مومن

راز بزرگ اسلام ادن لافونتنhqslgsodop.pdf

و انسان خدا را آفرید دکتر الف. ب. uffetnjkyj.pdf

ادامه دارد…

خدایا راست گویم فتنه از توست …… ولی از ترس نتوانم چغیدن …… تو گر خلقت نمودی بهر طاعت …… چرا بایست شیطان آفریدن؟ …… اگر بر نیک و بد قدرت ندادی …… چرا بر نیک و بد باید رسیدن؟ …… تو که ریگی به کفش خود نداری …… چرا بایست شیطان آفریدن؟ (ناصر خسرو)

1480 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-30 14:36:08 +0430 +0430
نقل از: hossein7563 ممنون از تاپیکت مفید و اموزنده

ممنون، امیدوارم بچه‌ها دانلود کنن و بخونن!

2 ❤️

2019-06-30 16:03:35 +0430 +0430
نقل از: We_Are_All_Victims به زودی لینک **دانلود مستقیم** 5 کتاب دیگه در **همین پُست** ، قرار داده خواهد شد...

با تشکر ویژه از صاحب گرامی این تاپیک برای ایجاد فضای مناسب

از زحمات و ابراز لطف شما خیلی‌ ممنون دوست عزیز!

3 ❤️

2019-06-30 16:45:37 +0430 +0430
نقل از: KamiKrKlft

یکی از کتابهای آسمانی! آتئیستها توسط خدابیامرز! Christopher Hitchens از پیامبران! خداناباوران:

God Is Not Great: How Religion Poisons Everything

Christopher Hitchens خیلی آدم باحالی بود ... روحش شاد!

خدا بیامرزتش! (گفتن این عبارت در مورد یه آدم بی دین خیلی فاز میده! 😁) ، جالب این بود که وقتی‌ سرطان هم گرفت و دم مرگ هم بود عقایدش راجع به مذهب عوض نشد! این یه امتحان واقعیه برای استواری در عقیده!

3 ❤️

2019-07-01 04:29:49 +0430 +0430
نقل از: jmontazer1992
نقل از: axm432
نقل از: KamiKrKlft

یکی از کتابهای آسمانی! آتئیستها توسط خدابیامرز! Christopher Hitchens از پیامبران! خداناباوران:

God Is Not Great: How Religion Poisons Everything

Christopher Hitchens خیلی آدم باحالی بود ... روحش شاد!

خدا بیامرزتش! (گفتن این عبارت در مورد یه آدم بی دین خیلی فاز میده! 😁) ، جالب این بود که وقتی‌ سرطان هم گرفت و دم مرگ هم بود عقایدش راجع به مذهب عوض نشد! این یه امتحان واقعیه برای استواری در عقیده!

این یه امتحان واقعیه برای استواری در عقیده!.. اونوقت کی امتحانش کرده؟؟؟؟ جمله بندی خودت رو دقت کن… انگار یه دست بالایی و یه نفر باعث اون بیماری سرطان شده و خواسته امتحانش کنه… کی؟؟؟؟

شاید بد منظورم رو برداشت کردین دوست عزیز، بعضی‌ آدما که زیاد اعتقادی به خدا و…ندارن وقتی‌ دچار یه گرفتاریه جدی تو زندگی‌ میشن، رو به مذهب میارن! منظورم این بود که این بابا اینطور عمل نکرد! من اعتقاد ندارم که کس خاصی‌ خواسته امتحانش کنه! بیماری پیش میاد و ما لازم نیست حتما به یه دست غیبی معتقد باشیم که باعثش شده…امتحان هم اینجا منظور امتحان الهی نیست. منظور امتحان در میزان استحکام در یک روش فکریه که آیا آدم متزلزل می‌شه یا نه…!

1 ❤️

2019-07-01 04:34:39 +0430 +0430
نقل از: jmontazer1992 تاپیک خوبیه.. ممنون... برخلاف خیلی از دوستان که فقط دنبال فحش و توهین به دین و اسلام و عقاید دیگران هستن... اینجوری خیلی بهتره که تو فضای مناسب ماهیگیری به بقیه یاد داده بشه

از لطفتون ممنون. من اینجا دنبال توهین به نظرات دیگران، عوض کردن نظرات و عقاید دیگران… نیستم! اینا یه تعداد کتاب خوب در این زمینه هستن که نظرات و استدلال های متنوعی رو ارایه میدن. بچه‌ها می‌تونن بخونن و خودشون تصمیم بگیرن که چی‌ درسته و چی‌ غلط!

1 ❤️

2019-07-04 17:17:57 +0430 +0430
نقل از: elephunk دوست جون اگر لينک فايل صوتی يا آديو بوک از اينا داشته باشی خيلی به کار مياد.

سراغ داری؟

رفیق چشم نگاه می‌کنم ببینم چیزی هست یا نه. یه تعداد ویدئو هم هست که جالبه وقت کنم آپلود می‌کنم.

2 ❤️

2019-07-04 17:18:30 +0430 +0430
نقل از: llzojll عالی بود ازت ممنونم

خواهش می‌کنم، لطف دارین.

1 ❤️

2020-12-14 12:17:53 +0330 +0330

ممنون 🌹

1 ❤️

2020-12-14 12:32:07 +0330 +0330

شنیدم این خیلی خوبه The God Delusion
از ریچارد داوکینز

0 ❤️

2020-12-14 17:53:53 +0330 +0330

بچه ها اگه دوست دارین بگین که کتابهای بیشتری رو آپلود کنم.

0 ❤️

2020-12-14 17:54:36 +0330 +0330

↩ Sissy-fucktoy
اون رو من خوندم کتاب خیلی خوبیه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «