آهای مدیران و کاربران سایت، جرئت دارین یه بار دیگه ادعای آزادی بیان کنین!!!

1393/11/25

من همون کاربر بی طرف هستم که 3 روز بیشتر عضو سایت نبودم و مطالبی درمورد انقلاب اسلامی و پیشرفت های کشورمون گذاشتم اما به دلیل اینکه مطالبم به مزاج آقایون روشن فکر خوش نیومد و درش به اسلام و انقلاب و نظام و ارزش ها توهین نکرده بودم اول دسترسیم رو به ایجاد پست غیر مجاز کردن حالا هم اکانتم رو قفل کردن.
آخه یکی نیست به شما بگه اگه خیلی ادعاتون میشه و فکر می کنین حرفتون درسته پس چرا مثل سگ!!! از ما اقلیت های این سایت می ترسین و مثل بزدلا به جای پاسخ درست و قانع کردن ما اکانت ما رو مسدود می کنین.
چرا تمام پستای قبلی رو حذف کردین!!! آخه چقدر شما ترسو و بزدل هستین!!!
واقعا خیلی احمق هستین و خیلی زود چهره ی واقعی خودتون رو نشون میدین.
ولی بدونین که با این کارا چیزی از پیش نمی برین و هیچ غلطی نمی تونین بکنین.
بدرود.

2107 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-02-14 12:41:27 +0330 +0330

پیشرفت کشور در فیلتر کردن
این حرفها رو اینجا بزنی که بهت جایزه نمیدن .برو یجا بزن که ساندیس بهت بدن .
اینجا هم باید یجوری رو مخ ملت باشین ؟عجب همت مضاعفی .

0 ❤️

2015-02-14 13:15:27 +0330 +0330
dd.jpg
0 ❤️

2015-02-14 14:04:48 +0330 +0330

البته من خودم شخصا مخالف هرگونه سانسور و حذف هستم و از این بابت متاسفم تاپیک و کاربری شما حذف شده است .
در اصل سانسور و حذف که گاه به حذف فیزیکی می انجامد (مانند قتل های زنجیره ای ) موقعیست که یک طرف حرفهای باارزشی میزند که طرف مقابل یارای شنیدن و توانای پاسخگویی به آن راندارد.
من تاپیک طولانی و خسته کننده شما را که تماما از چندین سایت مذهبی و دولتی کپی پیست شده بود از ابتدا تا انتها خواندم ( بعید می دانم خود شما کامل آن را خوانده باشید) و هیچ نکته جدید و بارزش و قابل تعمقی در آن نیافتم .اکثریت آمار و ارقام ارائه شده درآن ساختگی یا به صورتی کاملا یکسویه ارائه شده بود که ارزش بررسی را از ان صلب می کرد .
اما در مورد آزادی بیان من موقعی حرف شما را باور می کنم که واقعا طرفدار آزادی بیان هستید که فقط برای مدت یک ساعت در طول سال این آزادی بیان به مخالفان جمهوری اسلامی اختصاص یابد…بله فقط در طول سال از حدود 30 کانال دیجیتال و ماهواره ای سیمای جمهوری اسلامی (حال صدای جمهوری اسلامی به کنار ) که 24 ساعته بالغ بر 260000 ساعت به قول خودش از پول بیت المال برنامه پخش می کند به مخالفان خود فقط یک ساعت اختصاص دهد .شما قبول دارید که حداقل 1000 نفر مخالف در ایران داریم از تعداد افرادی که در این سایت هستند خوب متوجه می شوید این تعداد چند نفر است .
اگر بنا به عدالت هم باشد باید برای حتی 1000 مخالف از این 260000 ساعت حدود 35 ساعت به آنها اختصاص داده شود .
حال شما همان یک ساعت را بدهید کافیست .

0 ❤️

2015-02-14 14:18:26 +0330 +0330

يادمه که تاپيک چرتي گذاشته بودي و جواب عکسام رو هم ندادي! يعني جوابي نداشتي که بدي blum3 .

حالا جواب بده ببينم diablo .

0 ❤️

2015-02-14 14:19:36 +0330 +0330

خوب کاری کردن .جای توکه اینجا نیست برو توپایگاه تون ساندستو بخور
اون دکمه بالای رو اینقدر محکم نبند که خفه میشی بدبخت aggressive

0 ❤️

2015-02-14 14:33:42 +0330 +0330

نمیدونم چيشده ولی مواضع حاضر جواب رو دوس دارم و همچنین اگر همچین اتفاقی افتاده متاسفم و هیچ بهانه ای رو نميپذيرم. اگه طرف شما اينجورين دلیل نمیشه ما هم سانسورچی باشیم. منم خودم چند شب پیش یه کامنت طولانی جواب به یه مسلمان نا آگاه رو نوشتم رفت تو قسمت بررسی توسط مدیران و اخرشم تأیید نشد فکر کنم بخاطر رفرنس دادن از چندتا سایت اسلامی و قرآنی بود که مدیران غيرمحترم بدون خوندن کامنت ردش کردن متاسفانه

0 ❤️

2015-02-15 01:32:03 +0330 +0330

کونده بسیجی‌ دوست داری آزاد باشی‌ که از ان قلاب گوهت دفاع کنی‌؟ پس گوه می‌خوری می‌خوای جلوی آزادی بقیه رو بگیری!!

0 ❤️

2015-02-15 02:51:06 +0330 +0330

والله نظرسنجیای که سایت میذاره همش نشون میده که اینجا پراز نیروهای سایبریه.بعدشم طرفداران نظام خیلی پررو تشریف دارن میان اینجا ازعملکرد نظام تعریف میکنن بعدشم مدعی میشن که ازادی نیست اما کسی مثلا کسی میتونه بره توی سایت فارس یا رجا با هویت واقعیش مثلا ازنظام انتقاد کنه؟ یا جنایتهای رژیم رو افشاکنه؟مسلمه که نه خیلی خوش شانس باشه به سرنوشت ستاربهشتی وسایروبلاگ نویس های اعدامی دچار میشه .کلا از نظر این دارودسته آزادی ودموکراسی فقط برای دفاع از نظام ورهبریه نه چیز دیگه

0 ❤️

2015-02-15 03:00:53 +0330 +0330

[quote=Helllllman][quote=Bi.Taraf2][/quote]
من بخاطر اینکه 4 تا فحش به گروه مجاهدین دادم و ضد شاه مفت خور حرف زدم اکانت منو 4 بار بخاطر همین چیزا حذف کردن…اصن اون نظر سنجیایی که سایت میزاره رو که ببینی باید تا آخرشو بخونی…معلوم نیست سایت سکسیه یا سیاسی…اینجا واسه 4 تا کسکش از همون قومه کجایی مشتی[/quote]
تو گه میخوردی فحش میدادی به کسی
اون وقت انتظار داره اکانتش هم قفل نشه…!!!
یاد سردار سرتشتک نقدی افتادم که یکباری در جواب ما که می گفتیم چرا بسیجیها آدم میکشن گفت: که چی!؟ فوقش یک قتله… دیگه…چرا شلوغ میکنن!؟
حالا این یابو هم فکر کرده فحش دادن آزاده…!
تو میتونی به عقاید فحش بدی…به شخص نمیتونی فحش بدی…افتاد بسیجی کسمغز!؟
در ضمن…مفتخور هم تویی و رهبر دزد و قاتل
شاه هر چی هم دزدید… یک میلیونی ام خائنه ای ندزدید…شاه بود که زیربنای مملکت رو ساخت…و خمینی نابودش کرد
راستی…با چندتا اکانت هم هی کامنت نده بسیجی الاغ …هر کی هستی

0 ❤️

2015-03-30 02:34:40 +0430 +0430

[quote=ترومن]يادمه که تاپيک چرتي گذاشته بودي و جواب عکسام رو هم ندادي! يعني جوابي نداشتي که بدي blum3 .

همیشه کارت درسته

0 ❤️

2015-03-30 06:12:56 +0430 +0430

[quote=khanom hana][quote=[quote=ترومن]يادمه که تاپيک چرتي گذاشته بودي و جواب عکسام رو هم ندادي! يعني جوابي نداشتي که بدي blum3 .[/quote]
همیشه کارت درسته[/quote]
give_rose تو هميشه به من لطف داري حنا خانوم
مرسي ازت

0 ❤️

2015-04-07 14:50:40 +0430 +0430

ادعای ازادی بیانو کردم و من الله توفیق

0 ❤️

2015-04-07 14:52:00 +0430 +0430

شهوانی به اصل آزادی بیان احترام می گذارد اما از سوی دیگر اجازه نمی دهد از فضای سایت به عنوان تریبون تبلیغاتی حکومت اسلامی و مزدوران سایبری آن استفاده شود.
مزدوران حکومتی که تمام رسانه های ملی را قبضه کرده و صداهای مستقل مخالف خود را خفه کرده هیچ حقی ندارند که درباره نقض «آزادی بیان» شان در یک سایت مستقل که در ایران فیلتر کرده اند ادعایی داشته باشند.

1 ❤️

2015-04-07 15:02:52 +0430 +0430

[quote=admin]شهوانی به اصل آزادی بیان احترام می گذارد اما از سوی دیگر اجازه نمی دهد از سایت به عنوان تریبون تبلیغاتی حکومت اسلامی و مزدوران سایبری آن استفاده شود.
مزدوران حکومتی که تمام رسانه های ملی را قبضه کرده و صداهای مستقل مخالف خود را خفه کرده هیچ حقی ندارند که درباره نقض «آزادی بیان» شان در یک سایت مستقل که در ایران فیلتر کرده اند ادعایی داشته باشند.[/quote]
باو از این بحثا بکشید بیرون خودتونو عشقه
چت کنید شاد باشید

0 ❤️

2015-04-07 15:12:05 +0430 +0430

[quote=admin]شهوانی به اصل آزادی بیان احترام می گذارد اما از سوی دیگر اجازه نمی دهد از فضای سایت به عنوان تریبون تبلیغاتی حکومت اسلامی و مزدوران سایبری آن استفاده شود.
مزدوران حکومتی که تمام رسانه های ملی را قبضه کرده و صداهای مستقل مخالف خود را خفه کرده هیچ حقی ندارند که درباره نقض «آزادی بیان» شان در یک سایت مستقل که در ایران فیلتر کرده اند ادعایی داشته باشند.[/quote]

بــه بــه، بـــه بــه! (silly) برو بچ بزنین به افتخارش clapping ? .
اولین بار بود خودت شخصا" اومدی ریدی به اینا! lol

0 ❤️

2015-04-07 15:15:33 +0430 +0430

[quote=admin]شهوانی به اصل آزادی بیان احترام می گذارد اما از سوی دیگر اجازه نمی دهد از فضای سایت به عنوان تریبون تبلیغاتی حکومت اسلامی و مزدوران سایبری آن استفاده شود.
مزدوران حکومتی که تمام رسانه های ملی را قبضه کرده و صداهای مستقل مخالف خود را خفه کرده هیچ حقی ندارند که درباره نقض
«آزادی بیان» شان در یک سایت مستقل که در ایران فیلتر کرده اند ادعایی داشته باشند.[/quote]
ادمین جوون من از سال 89 عضو بودم تا الان ده تا اکانت ساختم اما بعد از چند ماه هر کدوم قفل میشن بیدلیل. من از اووون قدیمیای سایتم شاشم کف نکرده بود اینجا بودم
در ضمن ادمین ما دوس داریم سایت بیطرف باشه نه اینوری نه اونوری سایت سکسی باشه ن سیاسی کنترل کن عشقم

0 ❤️

2015-04-07 15:16:33 +0430 +0430

[quote=zapataaa][quote=admin]شهوانی به اصل آزادی بیان احترام می گذارد اما از سوی دیگر اجازه نمی دهد از فضای سایت به عنوان تریبون تبلیغاتی حکومت اسلامی و مزدوران سایبری آن استفاده شود.
خوشحالمون کردی ادمین بالاخره چشممون بجمالت تو سال نو روشن شد فکر میکنم با این شیوه یعنی قاطی شدن با کاربرا و دور هم جمع شدن و حرف زدن حس خوبی به همه از جمله بنده میدین
جواب دادنتون به این تایپیک خیلی ارزشتون رو از قبل برای من بیشتر کرد چرا که حس کردم بعنوان یه کاربر نه یه مدیر به تایپیک ها نظرات و دیدگاه ها بیتفاوت نیستید و جزیی از همین ادمهایید که فضای تنگ و خفقان رو بخوبی حس کردید.لطف کنید بیشتر در سال نو به مشکلات و دیدگاه ها و انتقادات توجه کنید تا سایت رو بسوی پیشرفت و عالی شدن پیش ببریم give_rose
ممنون از حضورتون و سال نوتون مبارک[/quote]

راست میگه، منم خیلی حال کردم! i-m_so_happy .
عالی میشه اگه همیشه همینجوری در جمع کاربرا حضور داشته باشی و همه احساس نزدیکی کنن باهات.
کلی فضای سایت رو بهبود میبخشی با همین کارت.

بابا تو هم بیا در جمع خودمون باش، با ما باش دور همی بگیم حال کنیم، چه ایرادی داره؟ preved

0 ❤️

2015-04-07 15:18:24 +0430 +0430

گه نخور لطفا. دلیل نمیشه که هرکی مخالف این حکومت دیکتاتوری خون آشام هستش مخالف اسلام و مقدسات باشه.

0 ❤️

2015-04-07 15:27:47 +0430 +0430

عاقا چرا اینقد بحثو کش میدن هرکسی هر جور راحته ی نفر حال میکنه خایه مای کنه یکی از کیر اخوندهای خون خوار بالا میره یکی هم مث ما میاد اینجا عشقو حال میکنه.اعتقاد هر کسی واس خودش مهمه پ اینقد بحثو کش ندین

0 ❤️

2015-04-20 04:08:17 +0430 +0430

ازادی بیان خوبه ولی نه برای شما که ازش سو استفاده میکنید و روی اعصاب کسانی که ازاد اندیش هستن میرین . ازاد اندیش هم کسی هست که فکرش ذهنش و دلش ماله خودشه و در گرو مذهب و دین و دولت نیست . امیدوارم قشنگ جا افتاده معنی ازادی بیان رو خیلیها درک نکردن تا چیزی میشه میشه میگن پس ازادی بیان چی میشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «