آه سرد

1397/06/01

دوستان من تو خونوادم لو رفتم و انگار گرایش منو فهمیدن
درست کردنش هم یه مقدار زمان میخاد که مطمئنن درستش میکنم
امیدوارم دوباره هم بتونم بیام و ببینمتون
ولی اگه دیگه نیومدم تو سایت بدونید که انا لله و انا الیه راجعون…(خخخخ)
فعلا بدرود
پ.ن:هرکی راه خوب و بدون درد خودکشی بلده هم بگه که بدونیم(جوری که امکان بازگشت باشه فعلا قصد مردن ندارم خخخ)

1485 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-08-23 19:27:16 +0430 +0430

هیچ وقت به خودکشی فکر نکن. بیشتر به این فکر کن که بری جایی که گرایش تو درک کنن بیشتر فکر محاجرت باش. حالا که به خودکشی رسیدی بزار اگه مردنی قراره در کار باشه در راه مهاجرت باشه.

2 ❤️

2018-08-23 19:31:43 +0430 +0430
نقل از: sasy__78 خیلی مراقب باش خودکشی برگشت نداره ...

حتی اگه زنده بمونی بیشتر مُردی…

منطق رو جایگزین خریت کن و سعی کن با حرف بری جلو…

اتفاقا من آدم منطقی هستم ولی میخام بدونم که اگه روز خودکشی رسید بلد باشم چکار کنم و یه تهدید توخالی نباشم

0 ❤️

2018-08-23 19:38:03 +0430 +0430

*** وقتی یه نفر بدنش سرطانی میشه و هر روز بدتر از دیروز ، آرزوی یه روز زندگی عادی رو داره . حرفم به اینه که دیگه چیز نگی ***

2 ❤️

2018-08-23 19:39:24 +0430 +0430
نقل از: 3xman3 هیچ وقت به خودکشی فکر نکن. بیشتر به این فکر کن که بری جایی که گرایش تو درک کنن بیشتر فکر محاجرت باش. حالا که به خودکشی رسیدی بزار اگه مردنی قراره در کار باشه در راه مهاجرت باشه.

عزیز من همین الانشم دارم برا درآوردن خرج زمدگی از ماتحتم اضافه کاری میکشم خارج رفتن که کلی پول میخاد

اگه بلدی یه راه خودکشی بدون درد و خونریزی و البته کم خرج پیشنهاد کن

0 ❤️

2018-08-23 19:41:33 +0430 +0430
نقل از: Korkak *** وقتی یه نفر بدنش سرطانی میشه و هر روز بدتر از دیروز ، آرزوی یه روز زندگی عادی رو داره . حرفم به اینه که دیگه چیز نگی ***

من خودم کوه نصیحتم ولی خب دیگه ته کشیده این کوه

اگه خسته شدم میخام استفاده کنم(از خودکشی)

0 ❤️

2018-08-23 19:44:54 +0430 +0430
نقل از: Mr.Binam
نقل از: Korkak *** وقتی یه نفر بدنش سرطانی میشه و هر روز بدتر از دیروز ، آرزوی یه روز زندگی عادی رو داره . حرفم به اینه که دیگه چیز نگی ***

*** نصیحت نی تجربس ، دوس داشتی حرف میزنیم ***

1 ❤️

2018-08-24 07:14:01 +0430 +0430
نقل از: sasy__78
نقل از: 3xman3 هیچ وقت به خودکشی فکر نکن. بیشتر به این فکر کن که بری جایی که گرایش تو درک کنن بیشتر فکر محاجرت باش. حالا که به خودکشی رسیدی بزار اگه مردنی قراره در کار باشه در راه مهاجرت باشه.

عزیز من همین الانشم دارم برا درآوردن خرج زمدگی از ماتحتم اضافه کاری میکشم خارج رفتن که کلی پول میخاد

اگه بلدی یه راه خودکشی بدون درد و خونریزی و البته کم خرج پیشنهاد کن

راهی که میخای بری رو رفتم قبلا…

فقط میتونم بگم ****نکن

همونطور که گفتم فعلا قصد مردن ندارم و نمیخام کاری کنم

فقط میخام بدونم که به چه مقدار قرص و اینا بخورم که به گا نرم خخخ

0 ❤️

2018-08-24 07:15:37 +0430 +0430
نقل از: Korkak

*** نصیحت نی تجربس ، دوس داشتی حرف میزنیم ***

حرف زدن بر هر درد بی درمان دواست

بیا بحرفیم

0 ❤️

2018-08-30 11:25:14 +0430 +0430

بنظر من اگه خانوادت فهمیدن گی هستی بهترین راه رفتین پیش روانشناس یا روان پزشکه
برو پیش یکیشون و سیر تا پیاز زندگیتو واسش بگو
از گی بودنت
از فکر خودکشی
از خونوادت
از همه چیز
بهش بگو که خانوادت فهمیدن و ازش بخواه که سعی کنه واسه خونوادت توضیح بده و متقاعدشون کنه که گی بودن دست خودت نیس و بیماری نیست
روانشناسا و روانپزشکا خیل توی حرف زدن ماهرن

1 ❤️

2018-08-30 15:58:55 +0430 +0430
نقل از: sexogen بنظر من اگه خانوادت فهمیدن گی هستی بهترین راه رفتین پیش روانشناس یا روان پزشکه برو پیش یکیشون و سیر تا پیاز زندگیتو واسش بگو از گی بودنت از فکر خودکشی از خونوادت از همه چیز بهش بگو که خانوادت فهمیدن و ازش بخواه که سعی کنه واسه خونوادت توضیح بده و متقاعدشون کنه که گی بودن دست خودت نیس و بیماری نیست روانشناسا و روانپزشکا خیل توی حرف زدن ماهرن

داش من نمیدونم تو اهل کجایی اما جایی که من زندگی میکنم همه افکارشون مال ۱۴۰۰ سال پیشه بجز خودم

فک نکنم همچین روانشناسی اطرافم پیدا بشه حتی یکیم میشناختم و خواستم بش بگم ولی فهمیدم سپاهیه و اگه بش بگم یا اعدامم میکنن یا میشم کونی یه عده

فعلا که یکم حالم بهتر شده و از فاز خودکشی درومدم ولی بد دنبال سیگار کشیدنم

0 ❤️

2018-08-30 17:19:24 +0430 +0430
نقل از: sexogen بنظر من اگه خانوادت فهمیدن گی هستی بهترین راه رفتین پیش روانشناس یا روان پزشکه برو پیش یکیشون و سیر تا پیاز زندگیتو واسش بگو از گی بودنت از فکر خودکشی از خونوادت از همه چیز بهش بگو که خانوادت فهمیدن و ازش بخواه که سعی کنه واسه خونوادت توضیح بده و متقاعدشون کنه که گی بودن دست خودت نیس و بیماری نیست روانشناسا و روانپزشکا خیل توی حرف زدن ماهرن

داش من نمیدونم تو اهل کجایی اما جایی که من زندگی میکنم همه افکارشون مال ۱۴۰۰ سال پیشه بجز خودم

فک نکنم همچین روانشناسی اطرافم پیدا بشه حتی یکیم میشناختم و خواستم بش بگم ولی فهمیدم سپاهیه و اگه بش بگم یا اعدامم میکنن یا میشم کونی یه عده

منم توی یک خونواده کاملا مذهبیم که اگه بفهمن یا باید از خونه برم یا بیرونم میکنن یا میکشنم

ولی خب وقتی لو رفتی باید کاری بکنی حداقل بفهمنت
درکت کنن یا حداقل کمکت کنن و دارو درمانی بشی

1 ❤️

2018-09-01 05:39:39 +0430 +0430
نقل از: sexogen

منم توی یک خونواده کاملا مذهبیم که اگه بفهمن یا باید از خونه برم یا بیرونم میکنن یا میکشنم

ولی خب وقتی لو رفتی باید کاری بکنی حداقل بفهمنت
درکت کنن یا حداقل کمکت کنن و دارو درمانی بشی

عزیز من دوست ندارم بخاطر چیزی که هستم خودمو عوض کنم

چرا اونا افکارشونو تغییر ندن؟!!

فعلا که قصد دارم هرجور شده از این شهر برم یه جای بزرگ تر که کسی منو نشناسه.الانم منتظر کنکور سال بعدم

0 ❤️

2018-09-02 13:22:07 +0430 +0430

به نظرم اونی ک اونا میخان باش.و اگه هم بهت بعدا چیزی گفتن ایرادی گرفتن یا مساله و مشکلی پیش اومد حرفی زدن متلک انداختن نفر اول به خودشون برمیگرده و میتونی بهشون بگی این گوهی بود ک شما ها منو تووش انداختین.اون موقع خفه خان میگیرند :)))))

1 ❤️

2018-09-05 20:38:30 +0430 +0430

خوبی الان؟

1 ❤️

2018-09-08 13:16:56 +0430 +0430
نقل از: maedeh_lgbt2 خوبی الان؟

از لحاظ فیزیکی زندم ولی از لحاظ روحی خیلی وقته که مُردم

ممنون که حالمو پرسیدی

0 ❤️

2018-09-09 09:51:42 +0430 +0430

ممنون که حالمو پرسیدی

دوس داری بگی چی شده؟ سر همین قضیس که فهمیدن؟

1 ❤️

2018-09-09 10:09:56 +0430 +0430
نقل از: maedeh_lgbt2

ممنون که حالمو پرسیدی

دوس داری بگی چی شده؟ سر همین قضیس که فهمیدن؟

راستش بخاطر حرکات تابلوم بود که فهمیدن و بگا رفتم

الان یکم فراموش کردم ولی بعضی وقتا که یادش میوفتم که کی هستم و چی هستم گریم میگیره

0 ❤️

2018-09-09 12:51:58 +0430 +0430

خیلی دردناکه دیدن این چیزا چون متاسفانه تو این خراب شده انقد بدبختی هس که مشکلات جوونا به یه ورشونه. ناراحت نکن خودتو خیلی :(

1 ❤️

2018-09-09 16:48:10 +0430 +0430
نقل از: maedeh_lgbt2 خیلی دردناکه دیدن این چیزا چون متاسفانه تو این خراب شده انقد بدبختی هس که مشکلات جوونا به یه ورشونه. ناراحت نکن خودتو خیلی :(

ممنون عزیز که انقد به فکری

تو این کشور برای ما جایی نیست و حداقل ۱۵ یا بیست سال طول میکشه که ما ها رو بپذیرن

پس باید رفت.رفت یه جایی مثل فرانسه که فقط به انسان بودنت نگاه میکنن

0 ❤️

2018-09-09 18:23:43 +0430 +0430
نقل از: maedeh_lgbt2 خیلی دردناکه دیدن این چیزا چون متاسفانه تو این خراب شده انقد بدبختی هس که مشکلات جوونا به یه ورشونه. ناراحت نکن خودتو خیلی :(

تو این کشور برای ما جایی نیست و حداقل ۱۵ یا بیست سال طول میکشه که ما ها رو بپذیرن

الان گفتنش آسونه ولی خیلی سخته. مخصوصن فرانسه که مردمش خیلی یبسن. تو رو فقط گرایش جنسیت تعریف نمیکنه تو خیلی بیشتر از یه آدم همجنسگرایی. منم مشکلات تورو داشتم و کاملا درکت میکنم و هیچوقت دوس ندارم ناراحتیایی که برا من پیش اومد واسه هیچ آدم دیگه ای پیش بیاد. تلاش کن و موفق شو و مطمعن باش کسی به کارت دیگه کار نداره

1 ❤️

2018-09-10 15:00:27 +0430 +0430
نقل از: maedeh_lgbt2

الان گفتنش آسونه ولی خیلی سخته. مخصوصن فرانسه که مردمش خیلی یبسن. تو رو فقط گرایش جنسیت تعریف نمیکنه تو خیلی بیشتر از یه آدم همجنسگرایی. منم مشکلات تورو داشتم و کاملا درکت میکنم و هیچوقت دوس ندارم ناراحتیایی که برا من پیش اومد واسه هیچ آدم دیگه ای پیش بیاد. تلاش کن و موفق شو و مطمعن باش کسی به کارت دیگه کار نداره

اگه مایلی میشه مشکلاتی که داشتیو تو تاپیک جدید تعریف کنی؟!!

0 ❤️

2018-09-10 20:31:58 +0430 +0430

باشه حتمن

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «