آیا ابوبکر بغدادی همان امام زمان است

1394/04/15
طبق روایات شیعیان ابوبکر بغدادی همان امام زمان است! مدارکش هم موجود است! "امام عصر همه را با زور وادار به اسلام آوردن می کند و هر کس اسلام نیاورد را گردن می زنند." (بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۰) "ایشان آنقدر می کشد که مردم می گویند: مهدی از آل محمد نیست وگر نه به مردم رحم می کرد." (بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵۴) "کار مهدی جز کشتن نیست و از هیچ کس توبه نمی پذیرد." (بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۵۳) "حضرت مهدی هفتاد قبیله عرب را قتل عام می کند." (بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۳۳) "حضرت ولی العصر آنقدر مردم را می کشد تا جز دین محمد باقی نماند." (بحارالانوار جلد ۵۲ ص۲۹۱) امام صادق هدایت(ع) هم می فرمایند: "خدای مسلمانان پیش از روز رستاخیز حضرت صاحب را می فرستد تا حسابی دخل امتش را بیاورد و آنقدر از آن ها قتل عام بکند که تا زانوی اسبش در خون موج بزند!"
4188 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-07-07 09:33:51 +0430 +0430

علمای شیعه طبق معمول سمتی میرندکه قویترباشه.
اگه ترتیب عربستان وسوریه روبده میرندزیرعبای بغدادی واگه شکست بخوره میگن امام زمان نبود!
فعلا خفه خون گرفته اند.

0 ❤️

2015-07-07 09:35:30 +0430 +0430

گروه های اسلامی هرچی که اسمشون باشه حتما دوتا ویژگی زیر رو دارند:
1)می خوان دینشون رو به زور برحق جلوه بدن وبه خورد بقیه بدن.
2)هرکدوم مدعیه مسلمون واقعی فقط اونه وبقیه از دم کافر ونجس هستند.

0 ❤️

2015-09-07 06:53:40 +0430 +0430

من زیاد وارد اینجور بحث ها نمیشم،ولی داداش من باسند و مدرک حرف بزن،من کتاب بحارالانوارو جلد52 دارم هیچ کدوم ازاین حرفا با آدرسای ک شما میگی درست نیست

0 ❤️

2015-09-07 10:40:52 +0430 +0430

[quote=kire20cm_dagh]من زیاد وارد اینجور بحث ها نمیشم،ولی داداش من باسند و مدرک حرف بزن،من کتاب بحارالانوارو جلد52 دارم هیچ کدوم ازاین حرفا با آدرسای ک شما میگی درست نیست[/quote]
لطفا از کتاب بحار الانوار جلد ۵۲اومتون ،صفحه مورد نظر عکس بگیرید و بذارید تو سایت

0 ❤️

2015-09-08 17:56:16 +0430 +0430

[quote=Babak82][quote=nima1110]بنظرم یه کم در مورد ظهور داعش بیشتر تحقیق کنید بهتره و فقط به کتاب بحار… نرین چون واقعا ناراحت میشم وقتی کسی هیچی نمیدونه و الکی میاد حرف اشتباه به خورد مردم میده
البته مردم خودشون نان خوردن نه یونجه که به حرف کی گوش یدن و به یکی که هرچی داد میزنه حتی نگاهم نکنن[/quote]

مردم اگه میدونستن به کی گوش بدن، که حال و روزشونن اینن بود مومن!!! من شرط میبندم باهات که یونجه خوردن وگرنه محال بود که به اسلام و اینا حتی فکر کنن، سالهاست دارن بهتون چرت و پرت فرو میکنن بعد تو میگی ناراحت میشی کسی حرفه الکی میزنه!! تو حتی حرفه الکی رو هم نمیتونی تشخیص بدی برادر ارزشی… کسی مثه تو توی دینت میدونی حکمش چیه!؟؟ خیلی جالبه والا…[/quote]
دمت گرم گل گفتی

0 ❤️

2015-09-09 07:49:17 +0430 +0430

[quote=mohamad42]ابوبکربغدادی دست نشانده آمریکاوانگلیس واسراییل هست تابااین روش وجنایت اسلام روازبین ببره.
مرگ برفتنه گران
مرگ برانگلیس
مرگ براسراییل
مرگ برآمریکا
مرگ برابوبکربغدادی جنایتکار وحیوان صفت[/quote]

این قدر گه می خوری نترکی چاقال بسیجی! pleasantry کس کش جنایتکار!داعش داره طبق دستورات دین یهود و مسیحیت آدم کشی می کنه یا اسلام صلح آمیز شماها؟! pleasantry درضمن کون گلابی!سی وشش سال هست که شعار مرگ بر اسرائیل و آمریکا دارید می دید درحالی که آمریکا واسرائیل رو توپ هم نمی تونه تکونشون بده و تو این مدت قوی تر از قبل شدند!حالا هی عین جنده ها داد بزن !! ROFL

0 ❤️

2015-09-09 08:32:06 +0430 +0430

[quote=mohamad42]ابوبکربغدادی دست نشانده آمریکاوانگلیس واسراییل هست تابااین روش وجنایت اسلام روازبین ببره.
مرگ برفتنه گران
مرگ برانگلیس
مرگ براسراییل
مرگ برآمریکا
مرگ برابوبکربغدادی جنایتکار وحیوان صفت[/quote]
خوبه این ۱۰۰میلیون اسراعیلی هستن وگرنه شماها گوه کاری ۲میلیارد مسلمان رو می خواستید گردن کی بندازید

0 ❤️

2015-09-09 08:41:03 +0430 +0430

زرزر های پناهیان!با دقت بخونید ببینید مرتیکه ی دیوث با چه افتخاری از ایجاد رعب و وحشت داره صحبت می کنه!ابوبکر بغدادی هم داره همین جوری رعب ووحشت ایجاد می کنه. bad
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/151318/روایت-پناهیان-از-برخورد-محکم-امام-زمان-با-یاران-خطاکار

0 ❤️

2015-09-09 13:35:27 +0430 +0430

درود ، بد ندیدم در این تاپیک به مطالبی اشاره کنم ، قصد نزاع و دعوا و تحقیر ندارم ، قضاوت با دوستان . احادیثی که به آن اشاره کردم هم تنها بخش کوچکی از این روایات هستند . لطفا کسی تا آخر پست مرا نخوانده نقل و قول و یا جواب ندهد .

امام زمان ضد عرب است و اعراب بر ضد او هستند. ((بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۳۳)

بین امام زمان و عرب تنها شمشیر حاکم است. ((بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۹)

انَّ اللّه تَبارَكَ و َتَعالى عَلَى الناثِ أَرأَفُ مِنهُ عَلَى الذُّكُورِ و َما مِن رَجُلٍ يُدخِلُ فَرحَةً عَلَى امرَأَةٍ بَينَهُ وَ بَينَها حُرمَةٌ إِلاّ فَرَّحَهُ اللّه تَعالى يَومَ القيامَةِ؛

خداى بزرگ، به زنان مهربان تر از مردان است و هيچ مردى، زنى از محارم خود را خوشحال نمى كند، مگر آن كه خداوند متعال او را در قيامت شاد مى كند.
كافى(ط-الاسلامیه) ج6، ص6، ح7

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله:

هرکس وارد بازار شود و تحفه و هدیه ای برای خانواده خود بخرد مانند کسی که صدقه ای بر گروهی نیازمند برده باشد. و اگر خواست آنچه را که به خانه برده بین آن تقسیم کند از دختران شروع کند.زیرا هر که دختر خود را خوشحال کند همانند آن کسی است که بنده ای را از اولاد اسماعیل آزاد کرده باشد. وهر کس سبب شادمانی فرزندی شود مثل آن است که از ترس خدا گریسته باشد و هر کس از خوف خدا اشک بریزد خداوند او را به بهشت های پر نعمت خویش داخل می گرداند.(مکارم الاخلاق- ص 221)

روزی به رسول خدا صلی الله علیه و آله مژده دادند

که دختری به دنیا آمده است. پیامبر در آن حال به صورت یاران نگاه کرد، چهره در هم کشیده شد بودند. پیامبر به آنان فرمود: ما لَکُم رِیحانَة، اَشُمُّها وَ رِزقُها عَلَی الله
شما را چه می شود؟ چرا ناراحت شدید؟ این دختر گلی است خوش بو که بویش را احساس می کنم و روزی اش نیز بر خداست.(مکارم الاخلاق- ص 219)

رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «از خوش یمنی و خوبى زن است که اوّلین فرزندش دختر باشد.»
منابع فقه شیعه (ترجمه جامع أحادیث الشیعة)، ج‏26، ص: 659

دختر مایه نزول برکت و رحمت و زیارت فرشتگان

رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «خانه ه‏ایى نیست که در آن دختران باشند مگر اینکه هر روز بر آن خانه دوازده برکت و رحمت از آسمان نازل مى‏شود و زیارت فرشتگان از این خانه قطع نمىیگردد و فرشته ‏ها براى پدرشان هر روز و شب عبادت یکسال را مى‏نویسند.»

منابع فقه شیعه (ترجمه جامع أحادیث الشیعة)، ج‏26، ص: 651

امیرالمومنین على (علیه السّلام) فرمود: «هر گاه مژده ولادت دختر، به رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) داده مى‏شد، آن حضرت مى‏فرمود: شاخه گل خوشبویى است، و روزى او هم به عهده خداوند متعال است.
راوندى کاشانى، فضل الله بن على - صادقى اردستانى، احمد، النوادر( للراوندی ) / ترجمه صادقى اردستانى، 1جلد، بنیاد فرهنگ اسلامى کوشانپور - تهران، چاپ: اول، 1376ش.؛ ص172

رسول خدا صل(صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «هر کس یک دختر دارد خداوند او را کمک می‏کند و یارى مى‏نماید و برکت می‏دهد و او را می ‏آمرزد.»
منابع فقه شیعه (ترجمه جامع أحادیث الشیعة)، ج‏26، ص: 649

رسول خدا صل(صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود

«هر کس یک دختر دارد براى او بهتر از هزار حجّ و هزار جهاد و هزار شتر و یا گاو که هدیه مکّه کند و هزار مهمانى دادن است.»

پیغمبر اکرم(ص) درباره مردم فارس فرمود: همچنان که شما (عرب‌ها) به خاطر حمایت از دین، آنان را با شمشیر خواهید زد، دنیا منقضی نمی‌شود و به آخر نمی‌رسد، مگر اینکه همین ایرانیان به خاطر تازه شدن اسلام و حمایت از قرآن، و پیاده شدن دستورات آسمانی این کتاب الهی، شما را با شمشیر خواهند زد و با شما خواهند جنگید.» (بحار الانوار، ج5، ص 46 و بحار الانوار، ج 67، ص 168)

در صورت علاقه دوستان احادیث معتبر دیگری هم منتشر خواهم کرد و یا در تاپیک جداگانه ذکر می کنم .

0 ❤️

2015-09-09 13:46:19 +0430 +0430

[quote=johnycage]زرزر های پناهیان!با دقت بخونید ببینید مرتیکه ی دیوث با چه افتخاری از ایجاد رعب و وحشت داره صحبت می کنه!ابوبکر بغدادی هم داره همین جوری رعب ووحشت ایجاد می کنه. bad
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/151318/روایت-پناهیان-از-برخورد-محکم-امام-زمان-با-یاران-خطاکار[/quote]
آقا شما هم حوصله داريا!
مطلبه اون لينکو رفتم ديدم گرخيدم!
اگه حوصله خوندن يه همچين متني رو داشتم که ميرفتم کتاب 2 قرن سکوتو ميخوندم که مدته زياديه دانلودش کردم و فقط جسته گريخته يکي 2 صفحه شو خوندم ?

در کل دمت گرم که کم کاريه منه نوعي رو به خوبي داري با فعاليت مثبتت جبران ميکني good .

0 ❤️

2015-09-09 13:50:45 +0430 +0430

[quote=iranain army]درود ، بد ندیدم در این تاپیک به مطالبی اشاره کنم ، قصد نزاع و دعوا و تحقیر ندارم ، قضاوت با دوستان . احادیثی که به آن اشاره کردم هم تنها بخش کوچکی از این روایات هستند . لطفا کسی تا آخر پست مرا نخوانده نقل و قول و یا جواب ندهد .

امام زمان ضد عرب است و اعراب بر ضد او هستند. ((بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۳۳)

بین امام زمان و عرب تنها شمشیر حاکم است. ((بحارالانوار جلد ۵۲ ص۳۴۹)

انَّ اللّه تَبارَكَ و َتَعالى عَلَى الناثِ أَرأَفُ مِنهُ عَلَى الذُّكُورِ و َما مِن رَجُلٍ يُدخِلُ فَرحَةً عَلَى امرَأَةٍ بَينَهُ وَ بَينَها حُرمَةٌ إِلاّ فَرَّحَهُ اللّه تَعالى يَومَ القيامَةِ؛

خداى بزرگ، به زنان مهربان تر از مردان است و هيچ مردى، زنى از محارم خود را خوشحال نمى كند، مگر آن كه خداوند متعال او را در قيامت شاد مى كند.
كافى(ط-الاسلامیه) ج6، ص6، ح7

پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله:

هرکس وارد بازار شود و تحفه و هدیه ای برای خانواده خود بخرد مانند کسی که صدقه ای بر گروهی نیازمند برده باشد. و اگر خواست آنچه را که به خانه برده بین آن تقسیم کند از دختران شروع کند.زیرا هر که دختر خود را خوشحال کند همانند آن کسی است که بنده ای را از اولاد اسماعیل آزاد کرده باشد. وهر کس سبب شادمانی فرزندی شود مثل آن است که از ترس خدا گریسته باشد و هر کس از خوف خدا اشک بریزد خداوند او را به بهشت های پر نعمت خویش داخل می گرداند.(مکارم الاخلاق- ص 221)

روزی به رسول خدا صلی الله علیه و آله مژده دادند

که دختری به دنیا آمده است. پیامبر در آن حال به صورت یاران نگاه کرد، چهره در هم کشیده شد بودند. پیامبر به آنان فرمود: ما لَکُم رِیحانَة، اَشُمُّها وَ رِزقُها عَلَی الله
شما را چه می شود؟ چرا ناراحت شدید؟ این دختر گلی است خوش بو که بویش را احساس می کنم و روزی اش نیز بر خداست.(مکارم الاخلاق- ص 219)

رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «از خوش یمنی و خوبى زن است که اوّلین فرزندش دختر باشد.»
منابع فقه شیعه (ترجمه جامع أحادیث الشیعة)، ج‏26، ص: 659

دختر مایه نزول برکت و رحمت و زیارت فرشتگان

رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «خانه ه‏ایى نیست که در آن دختران باشند مگر اینکه هر روز بر آن خانه دوازده برکت و رحمت از آسمان نازل مى‏شود و زیارت فرشتگان از این خانه قطع نمىیگردد و فرشته ‏ها براى پدرشان هر روز و شب عبادت یکسال را مى‏نویسند.»

منابع فقه شیعه (ترجمه جامع أحادیث الشیعة)، ج‏26، ص: 651

امیرالمومنین على (علیه السّلام) فرمود: «هر گاه مژده ولادت دختر، به رسول خدا (صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) داده مى‏شد، آن حضرت مى‏فرمود: شاخه گل خوشبویى است، و روزى او هم به عهده خداوند متعال است.
راوندى کاشانى، فضل الله بن على - صادقى اردستانى، احمد، النوادر( للراوندی ) / ترجمه صادقى اردستانى، 1جلد، بنیاد فرهنگ اسلامى کوشانپور - تهران، چاپ: اول، 1376ش.؛ ص172

رسول خدا صل(صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود: «هر کس یک دختر دارد خداوند او را کمک می‏کند و یارى مى‏نماید و برکت می‏دهد و او را می ‏آمرزد.»

رسول خدا صل(صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم) فرمود

«هر کس یک دختر دارد براى او بهتر از هزار حجّ و هزار جهاد و هزار شتر و یا گاو که هدیه مکّه کند و هزار مهمانى دادن است.»

پیغمبر اکرم(ص) درباره مردم فارس فرمود: همچنان که شما (عرب‌ها) به خاطر حمایت از دین، آنان را با شمشیر خواهید زد، دنیا منقضی نمی‌شود و به آخر نمی‌رسد، مگر اینکه همین ایرانیان به خاطر تازه شدن اسلام و حمایت از قرآن، و پیاده شدن دستورات آسمانی این کتاب الهی، شما را با شمشیر خواهند زد و با شما خواهند جنگید.» (بحار الانوار، ج5، ص 46 و بحار الانوار، ج 67، ص 168)

در صورت علاقه دوستان احادیث معتبر دیگری هم منتشر خواهم کرد و یا در تاپیک جداگانه ذکر می کنم .[/quote]

اسلام!عامل بدبختی وعقب موندگی ایران وتمام کشورهای مسلمون در منطقه بوده. این احادیث هم برای ما مبنا نبوده ونیستند. وقتی یه مشت تازی وحشی! به سرزمین ما حمله کردند و از قتل وتجاوز وکثافت کاری چیزی کم نگذاشتند دیگه این کلمات به درد چی می خوره؟!درضمن اگه اسلام خوب بود نیازی نبود که با زور شمشیر تا اندلس جلو بره!همین حکم وحشیانه و گستاخانه ی ارتداد نشون دهنده ی وحشت عمیق مسلمانان از افراد متفکر هستش!اسلام می گه تو وقتی از کس ننه یه مسلمون اومدی بیرون دیگه بالاجبار اسم مسلمون روت هستش! و اگه تا شونزده سالگی دینت روعوض نکردی دیگه باید تا آخر عمر مسلمون بمونی(درغیر این صورت اعدام می شی) که این اوج دیکتاتوری وحشیانه ی مسلمونها رونشون می ده!همین الان بگذار کتابهای سلمان رشدی و رضا فاضلی و پروفسور زرین کوب توی جامعه پخش بشه خودت می بینی که دسته دسته مردم از این دین اسلام برخواهندگشت!اگه اسلام هنوز کامل نابود نشده ،فقط به زور سرنیزه است وبس!

0 ❤️

2015-09-09 13:54:31 +0430 +0430

[quote=ترومن]
مطلبه اون لينکو رفتم ديدم گرخيدم!
اگه حوصله خوندن يه همچين متني رو داشتم که ميرفتم کتاب 2 قرن سکوتو ميخوندم که مدته زياديه دانلودش کردم و فقط جسته گريخته يکي 2 صفحه شو خوندم ?

در کل دمت گرم که کم کاريه منه نوعي رو به خوبي داري با فعاليت مثبتت جبران ميکني good .[/quote]

من بهت پیشنهاد می کنم شبی چند صفحه از این کتاب روبخون،ضرر نخواهی کرد. ok این لینک پناهیان رو هم سریه فرصت بادقت بخون بعد خودت می فهمی این داعشیای کونی هم دارند طبق تعالیم اسلام آدم کشی می کنند!قابلی هم نداشت. drinks

0 ❤️

2015-09-09 14:07:53 +0430 +0430

[quote=iranain army]…
در صورت علاقه دوستان احادیث معتبر دیگری هم منتشر خواهم کرد و یا در تاپیک جداگانه ذکر می کنم .[/quote]
دوست مسلمانم!
چيزي که من تا اينجاي عمرم از اسلام ديدم، فقط حرّافي و شعارهاي توخالي بوده و بس!
چرا بي‌خودي سعي داري اسلام رو دوست داشتني و موجّه نشون بدي؟!!!
بهترين ارزيابي از هر چيزي کارنامه‌ايه که اون چيز بدست آورده ok .
آيا در کشورهاي مسلمون خوشبختي و عدالتو انساندوستي ميبيني که ما نميبينيم؟؟

اسلام به ذات خود ندارد عيبي … هم ديگه نخ‌نما شده. پس به اين جمله مسخره هم تکيه نکن لطفاً pleasantry .

0 ❤️

2015-09-09 14:25:41 +0430 +0430

درپاسخ به کسانی که هی می گن اسلام به ذات خود ندارد عیبی، از دوجنبه باید جواب داد:اول این اسلام که بدون عیب ذاتی هست تو کدوم کشور و درکدوم زمان اجرا شده؟! pleasantry دوم:شما مسلمونها که عرضه ندارید دینتون رو درست اجرا کنید پس دیگه این همه گوزگوزتون واسه چیه؟! ROFL اول خودتون عرضه پیدا کنید تا درست دینتون رواجراکنید و آبروشو بیشتر از این نریزید بعد کباده ی اسلام روبکشید! pleasantry

0 ❤️

2015-09-14 13:54:27 +0430 +0430

[quote=alone1998]اولا حرف بسیار خنده داری بود واقعا مطلب چرتی گذاشتی یه ذره مطالعه بد نیست
اسلام دین رحتمه و بوده و خواهد بود (خواهشا آیه نیار که به همش پاسخ داده شده )
اما در زمان عصر هم مانند زمان خود پیامبر هر کس مانع هدایت مردم بشه اول با زبان خوش و در صورت لزوم کشته خواهد شد تا مانع هدایت مردم نشه
خواهشا مطالب سیاسی و جمهوری ایرانی با دین قاطی نشه " جمهوری ایرانی به هیچ وجه اسلامی نیست"[/quote]

ترجمه ی پست این نصفه مسلمون:یا با زبون خوش به دین کیری اسلام ایمان بیارید!یا مثل صدر اسلام با زبان شمشیر و زور مسلمونتون می کنیم!و بعد اسیران جنگی رو هم به کنیزی وبردگی می گیریم!(همون طور که توی احکام دین اهریمنی اسلام اومده).
خب ماله کش پررو!حالا دیگه جمهوری اسهالی ،اسمش شدجمهوری ایرانی؟! pleasantry گلابی جان!جنایات خمینی بچه باز وخایه منی پفیوز طبق احکام دین بودایی هستش نه؟! ROFL

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «