آیا دین اسلام برای این سوال هم جواب دارد؟

1393/10/12

خیلی‌ خلاصه: ممکنه بعضی‌ از زنان مومنه عفیفه ( مثل مادر و خواهر بسیجیان عزیزی که میا‌‌ن تو این تاپیک به جای جواب فحش میدن) سکس گروهی رو دوست دارند یعنی‌ میخوان از عقب و جلو همزمان حال کنن بعضی‌ وقتا از عقب و جلو و دهن، دو تا کیر هم تو دستشون باشه. اسلام چه راه شرعی ! برای این عزیزان در نظر گرفته؟ بسیجیا جوان بدین، زود تند سریع.

hard-sex-gang-bang.jpg
15223 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-06-25 03:11:05 +0430 +0430

من مذهبی نیستم.

ولی تا اونجا که مطالعه کردم. سکسِ یک مرد با چند زن، جایز هست. به شرطی که زن ها صیغه ای یا کنیز باشند.

ولی یک زن ابدا نمی تونه با چند مرد سکس کنه.

دینِ مرد سالار و بیابانی بهتر از این نمیشه. dash1

0 ❤️

2015-06-26 00:47:07 +0430 +0430

[quote=Mohammad137412]اسلام با این کار مخالف است چون اسلام مداوم حرف از مساوی بودن زن و مرد میزند ومیگوید هیچکس بر دیگری برتری ندارد مگر براساس تقوا.حالا خودت فکر کن یک همچین کاری در جامعه رواج پیدا کنه اثراتی که داره ایناست:
1-مقام ومنزلت زن به عنوان یک انسان از بین میرود.
2-زن کالایی برای ارضای مرد میشود .
3-زن ها در جامعه دیگر از حقوقی برخوردار نخواهند بود.
4-کانون خانواده که مکانی برای آرامش روحی و جسمی زن ومرد است از بین میرود.
5-جامعه دچار فساد اخلاقی وافسردگی میشود.
6- دیگرزن ها جرعت حضور در جامعه رو نخواهند داشت.این همون مشکلیست که بعضی از زن ها در جوامع اروپایی و آمریکایی با ان مواجه هستند.
و…
حالا ببین اگر جامعه اینجور بشه خوبه یا نه.اسلام دینی است که دارای برنامه ریزی هم در جهت سعادت در آخرت و هم در جهت رفاه و اسایش در جهان است.پس میتوان فهمید این مشکلات هیچ وقت گریبان جوامع اسلامی نخواهد شد.
به امید ظهور منجی حقیقی انسان ها حضرت مهدی(عج) که صد البته نزدیک است.[/quote]

مردک احمق. در تشیع ؛ سکس همزمان با چند زن، کاملن حلال است. رجوع کن به احادیث ملا صادق.

اون امام مهدی هم که بیاد همین احکامِ شرم آور و وحشیانه اسلام رو می خواد جهانی کنه. تصورش رو کن دارن تو لندن سنگسار می کنن…گشت ارشاد تو پاریس…گردن زدن تو مسکو…اینه چیزایِ مهدوی!

ولی کور خوندین. رومی ها تو فرانسه و اسپانیا…تو ماتحتِ اسلام گذاشتن…الانم دارن می ذارن…

حقیقتا دلم برای امثالِ شما می سوزه که چطور خامِ آخوند هایِ کت و شلواری و سه تیغ می شید!

0 ❤️

2015-06-26 06:07:50 +0430 +0430

[quote=پژوهشگر]من مذهبی نیستم.

ولی تا اونجا که مطالعه کردم. سکسِ یک مرد با چند زن، جایز هست. به شرطی که زن ها صیغه ای یا کنیز باشند.

ولی یک زن ابدا نمی تونه با چند مرد سکس کنه.

دینِ مرد سالار و بیابانی بهتر از این نمیشه. dash1[/quote]
بله ونکته تاسف بار اونجاست که یه عده برای همچین دینی که ارزش زنها رو این قدر پایین آورده دارن سینه چاک می دن.

0 ❤️

2015-07-10 08:21:11 +0430 +0430

آخرش بسیجیان نگفتند اسلام برای این سوال جواب داره یا نه؟ ROFL pleasantry

0 ❤️

2015-07-10 08:40:59 +0430 +0430

[quote=Godness]بله ممکنه زنی این علاقه رو داشته باشه…ولی انسانی که نتونه غرایزشو مهار کنه با حیوون هیچ فرقی نداره[/quote]
حالا چرا شما نتونستی غریزتو مهار کنی واومدی تو سایت سکسی؟ pleasantry اگه این طوره می رفتی دعای رفع شهوت می خوندی دیگه نیاز به اومدن تو سایت سکسی هم نداشتی. lol اما الان بر خلاف دستورات دینت اومدی اینجا. pleasantry

0 ❤️

2015-07-28 13:44:42 +0430 +0430

[quote=Mammade]اولا کیرم دهنت عشقم ! مخم گوزید با این سوالت !
همین برای من سوال بود !
کسی پاسخگو نیست ؟!
گمون نکنم ی ادم مذهبی که بتونه جواب بده بیاد تو این سایت !
کیرم دهنشون ![/quote]
lol ?

0 ❤️

2015-07-28 13:54:14 +0430 +0430

[quote=Mohammad137412]اسلام با این کار مخالف است چون اسلام مداوم حرف از مساوی بودن زن و مرد میزند ومیگوید هیچکس بر دیگری برتری ندارد مگر براساس تقوا.حالا خودت فکر کن یک همچین کاری در جامعه رواج پیدا کنه اثراتی که داره ایناست:
6- دیگرزن ها جرعت حضور در جامعه رو نخواهند داشت.این همون مشکلیست که بعضی از زن ها در جوامع اروپایی و آمریکایی با ان مواجه هستند.
و…
حالا ببین اگر جامعه اینجور بشه خوبه یا نه.اسلام دینی است که دارای برنامه ریزی هم در جهت سعادت در آخرت و هم در جهت رفاه و اسایش در جهان است.پس میتوان فهمید این مشکلات هیچ وقت گریبان جوامع اسلامی نخواهد شد.
منزلت زن در جامعه اسلامی!! pleasantry احتمالا یه چیزی می تونه باشه در حد منزلت سیاه پوستان در زمان رژیم یان اسمیت ! dash1 بعدش هم که اظهار فصل کردی که زن در جامعه غربی ارزش ندارد!یعنی من موندم داخل کاسه جمجمت چیزی به اسم عقل هم داری احیانا؟ lol بعدش هم که ادعا کردی غرب توی فساد غوطه وره! ROFL ولی انصافا ساقیت هرکی بوده جنس اصل داده دستت. pleasantry

0 ❤️

2015-09-02 08:43:51 +0430 +0430

بسیجیان کونی!نگفتید اسلام برای این سوال چه جوابی داره؟! pleasantry اگه بلد نیستید برید از رئیس پایگاهتون کمک بگیرید!!! ROFL

0 ❤️

2015-09-02 15:46:36 +0430 +0430

دوست عزیز هر وقت تمایل به صحبت داشتین ولی به دور از ادبیات زننده خصوصی بهم پیام بدین

0 ❤️

2015-09-03 01:48:22 +0430 +0430

[quote=نیمه شب]دوست عزیز هر وقت تمایل به صحبت داشتین ولی به دور از ادبیات زننده خصوصی بهم پیام بدین[/quote]
حصوصی نداریم!همین جا صحبتی داری بکن! pleasantry ?

0 ❤️

2015-09-03 02:25:48 +0430 +0430

آخه کسخل دینی ک سکس از عقب رو مثلا حرام اعلام کرده ب نظرت واسه دبل سکس فکری داره؟
خب معلومه ک نه

0 ❤️

2015-09-03 02:28:04 +0430 +0430

[quote=ممه-خور]آخه کسخل دینی ک سکس از عقب رو مثلا حرام اعلام کرده ب نظرت واسه دبل سکس فکری داره؟
خب معلومه ک نه[/quote]

نصفه مسلمون گوزو!دین باید سکس رو حرام کنه؟!این چه دینیه که توش سکس حرامه ولی دزدی وتجاوز و قتل و اختلاص کاملا آزاده! bad

0 ❤️

2015-09-03 02:33:14 +0430 +0430

جناب : “باید رید به اسلام” ? ?
من زیاد نمیام اینجا ولی هر وقت شده بیام شمارو دیدم ک داری جوش میزنی و ب اسلام توهین میکنی !
نمیگم کار بدی میکنی ولی بیخودی سر خودتو درد میاری ,کاری ندارم اسلام درسته یا نیس ولی وقتی ادم تو ی موقعیت خطری قرار میگیره ب طور غریزی یاد خدا میوفته پس شاید واقعا وجود داره !
من 5 سال بی دین بودم ,وثل شما هم مدام تو شبکه های اجتماعی ب مسلمونا توهین میکردم ولی ی کم فکر کن این توهینا چیزی جز تفرقه نداره .
گاندی میگه : همان تغییری باش ک دوس داری در دنیا ببینی
تو هم باصفا باش ولی کاری ب دین و مین نداشته باش ب ما چه ما مسئول ارشاد نیستیم بزار مردم خر بمونن !
خولاصه ببخشید من ریش سفید اینا نیستم ک نصیحت کنم ولی خوب داداشمو میبینم اینطوری جوش اورده دلم نمیاد بزارم اینطور باشه .
موفق باشی

0 ❤️

2015-09-03 02:39:44 +0430 +0430

[quote=ghost00x00]جناب : “باید رید به اسلام” ? ?
من زیاد نمیام اینجا ولی هر وقت شده بیام شمارو دیدم ک داری جوش میزنی و ب اسلام توهین میکنی !
نمیگم کار بدی میکنی ولی بیخودی سر خودتو درد میاری ,کاری ندارم اسلام درسته یا نیس ولی وقتی ادم تو ی موقعیت خطری قرار میگیره ب طور غریزی یاد خدا میوفته پس شاید واقعا وجود داره !
من 5 سال بی دین بودم ,وثل شما هم مدام تو شبکه های اجتماعی ب مسلمونا توهین میکردم ولی ی کم فکر کن این توهینا چیزی جز تفرقه نداره .
تو هم باصفا باش ولی کاری ب دین و مین نداشته باش ب ما چه ما مسئول ارشاد نیستیم بزار مردم خر بمونن !
خولاصه ببخشید من ریش سفید اینا نیستم ک نصیحت کنم ولی خوب داداشمو میبینم اینطوری جوش اورده دلم نمیاد بزارم اینطور باشه .
موفق باشی[/quote]

اولا باید رید به اسلام و من هردو خدا روقبول داریم ولی اسلام رو قبول نداریم!دوما وقتی صحبت از گاندی بکن که دشمن فرهیخته ای مثل انگلیسی ها داشته باشی!الان فعلا با یه مشت مسلمون وحشی و بدوی روبه روهستیم که توی فضای 1400 سال پیش حجاز دارن سیر می کنند! bad سوما تمام بدبختی هایی که توی قرون اخیر به سر ایران و52 کشور دیگه مسلمون اومده از همین دینشون ناشی می شه!وگرنه چرا سوئد با اون درصد بالای آتیستی که داره به این مشکلات دچار نمی شه!یا باقی کشورها که دینی غیر از اسلام وحشی دارند؟! pleasantry

0 ❤️

2015-09-03 05:50:19 +0430 +0430

[quote=نیمه شب]دوست عزیز هر وقت تمایل به صحبت داشتین ولی به دور از ادبیات زننده خصوصی بهم پیام بدین[/quote]

درِ گوشی نداریم…

اگه صحبتی در جهت روشن شدن زوایایِ تاریک این قصه، هست؛… بفرمایید… سراپا گوشیم…

0 ❤️

2015-09-03 05:51:39 +0430 +0430

[quote=ممه-خور]آخه کسخل دینی ک سکس از عقب رو مثلا حرام اعلام کرده ب نظرت واسه دبل سکس فکری داره؟
خب معلومه ک نه[/quote]

با احترام…

دوست گرامی…

این دیگه چه استدلالیه ؟؟؟؟؟؟؟

0 ❤️

2015-09-03 06:25:06 +0430 +0430

[quote=ghost00x00]جناب : “باید رید به اسلام” ? ?
موفق باشی[/quote]

[quote=ghost00x00] : ولی وقتی ادم تو ی موقعیت خطری قرار میگیره ب طور غریزی یاد خدا میوفته پس شاید واقعا وجود داره ! [/quote]

با احترام…

غریزه ، شاملِ : خوردن و خوابیدن و تولید مثل و مانند اینهاس که در ابتدای تولد و در تمام پدید آمدگان مشترکن… و نیاز به زبان خاصی ندارن…و اکتسابی و آموختنی هم، نیستند…

مثلن تمام نوزادان پستانداران، به محض تولد، بدنبال یک پستان برای مکیدن میگردن و این کار، از جوانب وجود غریزه س… نه، لطفِ الله…

و یا نحوه ی تخم گذاری و تولد لاک پشت های دریایی در ساحل و هزاران مورد دیگر…

اگر احیانن، شما احساس میکنی که “ب طور غریزی یاد خدا میوفتی”؛… دلیلش وجودِ خدا نیس… دلیلش فقط اینه که از بچگی، تو رو از یه چیز موهوم ترسوندن، که خودشونم نمیدونستن چی بوده… و تفکر وجود خدا ( در چارجوبِ ادیان) رو، در ذهنیتِ ایام کودکی خیلیامون، زورچپون کردن…

الان در مقاطع پیش دبستان و اولِ ابتداییِ مدارس دولتی، دانش آموزان بایستی حداقل 2 تا سوره از حفظ باشن تا نمره ی قبولی رو بگیرن…

خب… با چنین سبک آموزشی ای، توقعِ وجود توهمی بنام " وجود خدایان ادیان"، رو ، هم، باید داشته باشیم… اونم بصورت " غریزی".

کامیاب…

0 ❤️

2015-10-06 04:12:16 +0330 +0330

[quote=باید رید به اسلام][quote=Mohammad137412]اسلام با این کار مخالف است چون اسلام مداوم حرف از مساوی بودن زن و مرد میزند ومیگوید هیچکس بر دیگری برتری ندارد مگر براساس تقوا.حالا خودت فکر کن یک همچین کاری در جامعه رواج پیدا کنه اثراتی که داره ایناست:
و…
اوه اوه چقد الان زن منزلت!! داره تو ایران! جامعه هم اصلا! دچار فساد و افسردگی نیست! فقط آمریکا و ژاپن و المان و… خلاصه همه کشور‌های غیر اسلامی همه افسردن و فسادم داره توش غوغا میکنه.‌ ای کیر به روحتون که از پر رو بودن نظیر ندارین[/quote]
lol بعد از گذشت ماه های بسیار بسیجیای سایت جواب سوالشو ندادن ? .

0 ❤️

2015-10-07 10:18:00 +0330 +0330

[quote=johnycage][quote=ghost00x00]جناب : “باید رید به اسلام” ? ?
موفق باشی[/quote]

اولا باید رید به اسلام و من هردو خدا روقبول داریم ولی اسلام رو قبول نداریم!دوما وقتی صحبت از گاندی بکن که دشمن فرهیخته ای مثل انگلیسی ها داشته باشی!الان فعلا با یه مشت مسلمون وحشی و بدوی روبه روهستیم که توی فضای 1400 سال پیش حجاز دارن سیر می کنند! bad سوما تمام بدبختی هایی که توی قرون اخیر به سر ایران و52 کشور دیگه مسلمون اومده از همین دینشون ناشی می شه!وگرنه چرا سوئد با اون درصد بالای آتیستی که داره به این مشکلات دچار نمی شه!یا باقی کشورها که دینی غیر از اسلام وحشی دارند؟! pleasantry[/quote]
good جواب کاملی دادی

0 ❤️

2015-10-07 11:42:22 +0330 +0330

تو چه کونی معلوم نیست دینت چه که امدی زر مزنی لاشی

0 ❤️

2015-10-07 12:03:00 +0330 +0330

[quote=sukhoi][quote=باید رید به اسلام][quote=Mohammad137412]اسلام با این کار مخالف است چون اسلام مداوم حرف از مساوی بودن زن و مرد میزند ومیگوید هیچکس بر دیگری برتری ندارد مگر براساس تقوا.حالا خودت فکر کن یک همچین کاری در جامعه رواج پیدا کنه اثراتی که داره ایناست:
و…
اوه اوه چقد الان زن منزلت!! داره تو ایران! جامعه هم اصلا! دچار فساد و افسردگی نیست! فقط آمریکا و ژاپن و المان و… خلاصه همه کشور‌های غیر اسلامی همه افسردن و فسادم داره توش غوغا میکنه.‌ ای کیر به روحتون که از پر رو بودن نظیر ندارین[/quote]
lol بعد از گذشت ماه های بسیار بسیجیای سایت جواب سوالشو ندادن ? .[/quote]
PicsArt_1428236663975_1.jpg

0 ❤️

2015-10-07 13:37:40 +0330 +0330

سلام بچه ها من همه شما رو دوست دارم چون هرکسی نسبت به درک و تجربه خودش نظر میده-ما زوج بودیم واین کار رو به همین خاطر به دلیل لذت بیشتر انجام دادیم و با بیشتر از 20تا زوج بودیم ولی رفته رفته روابط بین من و خانمم سرد شد و زندگیمون به جدایی کشید چنتا زوج کم اوردن چنتا دست به خودکشی زدن واین تجربه بیش از 20تا زوج هست که مینویسم این کار یک نوع بیماریه که انسانها دوچارش میشن و اعتیاد پیدا میکنن من خاهشم از دوستانی که میخان این کارو انجام بدن اینه که بیخیال بشن و زندگی رو دوچار مشکل نکنن بازم میگم تجربه بیش از 20تا زوج هستش که همه از انجامش پشیمون هستن

0 ❤️

2015-10-07 16:03:32 +0330 +0330

[quote=دیانا1181411814]تو چه کونی معلوم نیست دینت چه که امدی زر مزنی لاشی[/quote]
تو عن چوچک ریقو اول برو سواد یاد بگیر بعد بیا گوز گوز کن و فحش بده مسلمان بوگندو! سوالشو جواب بده (silly) .

0 ❤️

2015-10-07 16:07:17 +0330 +0330

[quote=پِسر آبی][quote=sukhoi][quote=باید رید به اسلام][quote=Mohammad137412]اسلام با این کار مخالف است چون اسلام مداوم حرف از مساوی بودن زن و مرد میزند ومیگوید هیچکس بر دیگری برتری ندارد مگر براساس تقوا.حالا خودت فکر کن یک همچین کاری در جامعه رواج پیدا کنه اثراتی که داره ایناست:
و…
lol بعد از گذشت ماه های بسیار بسیجیای سایت جواب سوالشو ندادن ? .[/quote]
PicsArt_1428236663975_1.jpg[/quote]
جواب خیلی کاملی دادی این دختر مسلمونای گوهی که میان تو سایت حرام و از اسلام دفاع میکنن هم باید از قانون کتک خوردن خودشون دفاع کنن ? .

0 ❤️

2015-10-07 16:08:52 +0330 +0330

[quote=kir 19CM]تو شهوانی اصن دختر هست که حالا بسیجی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به قول اون ترکه دوشواری :دوختر کو دوختر به من نشان بده اول !! دووختر شمایی ؟[/quote]
عصای دوشواری تا ته تو کون تک تک بسیجیای ریقوی سایت ? .

0 ❤️

2015-10-07 16:39:00 +0330 +0330

[quote=اربابم]زنده بادیادونام رضافاضلی کوبنده خرافه وخرافه پرستان[/quote]
درود بهش من فقط اسمشو شنیدم ولی اطلاعات کمی ازش دارم
الان بسیجیا میان میگن شما یه مشت چرندیات از ماهواره میبینید و میاید تو این سایت بازگو میکنید ? .

0 ❤️

2015-10-07 17:02:32 +0330 +0330

[quote=1394m]سلام
دوست عزیز اگه میخوای توهین کنی جوابت رو نمیدم
ولی اگه میخوای بحث کنی که من هستم

اولا چیزی که شما میگید یک ایراد من در آوردی هست
امیدوارم توهین تلقی نشه ولی من وقتی متن شما رو خوندم واقعا تو هنگ بودم که این متن رو به شوخی نوشتید یا واقعیت ؟
این چیزی که شما میگید اصلا از شرع خارج هست بعد شما دنبال راه حل شرعی میگردید؟؟؟
به شما پیشنهاد میکنم اول یک تحقیقی در مورد واژه ی دین بکنید
بعد یک سری به سایر ادیان بزنید. ببینید اصلا اینی که شما میگید جایی وجود داره؟
اگه اینجوری باشه
منم میگم من دوست دارم برم دزدی
اسلام راه حل شرعی برای اینکار داره؟
متاسفم ولی شما هنوز معنی شرع و عرف رو نمیدونید
(خوشحال میشم اگه یک بار هم شده توهین رو کنار بذارید و یه بحث منطقی انجام بدید)[/quote]

0 ❤️

2015-10-07 17:22:21 +0330 +0330

این دومین مطلبی بود که توی سایت راجب دین اسلام خوندم
و فهمیدم حق داشتم مطالبی که راجب ادیان مختلف بود رو نمیخوندم چون اصلا سوال ها یا ایرادات
به نظرم منطقی نمیاد حتی این رفیقمون که تایپیک رو راه انداخته میگه فحش ندین بعد خودش ب کوب درحال حفش دادن بود
نمیدونم حق با کیه ولی ب نظرم سواله سوال اشتباهی بود…
ی نظر میخوای اینجور سوالا رو مطرح نکن چه ب جای اینکه ایمان کسی رو ضعیف کنی بیشتر داری کسخل بودن مخالفین رو نشون نمیدی و بقیه بیشتر ایمانی تر میشن

0 ❤️

2015-10-07 17:32:51 +0330 +0330

[quote=farshad کرمان]این دومین مطلبی بود که توی سایت راجب دین اسلام خوندم
و فهمیدم حق داشتم مطالبی که راجب ادیان مختلف بود رو نمیخوندم چون اصلا سوال ها یا ایرادات
به نظرم منطقی نمیاد حتی این رفیقمون که تایپیک رو راه انداخته میگه فحش ندین بعد خودش ب کوب درحال حفش دادن بود
ی نظر میخوای اینجور سوالا رو مطرح نکن چه ب جای اینکه ایمان کسی رو ضعیف کنی بیشتر داری کسخل بودن مخالفین رو نشون نمیدی و بقیه بیشتر ایمانی تر میشن[/quote]
آره معمولا مسلمونای بوگندو وقتی میان تو یه سایت حرام و دنبال فیلم پورن و کیر و کون و کس میگردن صد البته که ایمانشون قوی تر میشه ROFL .
بسیجیا و مسلمونای گوه سایت وقتی یه تاپیکی میبینن که کونشون رو میسوزونه یا میرن تو خصوصی فحش میدن به طرف یا تو همین تاپیک خواهر و مادر طرف رو به فحش میکشن… (silly) .
وقتی این حمال های بوگندو به امثال ما فحش میدن ما جوری فحش میدیم تا جلوی بقیه خورد و تحقیر بشن و هم دست دو رو بودنشون معلوم بشه!
از یه طرف میان تو این سایت سکسی و دستشون رو میکنن تو شرتشون و از یه طرف هم دستشون رو میزارن رو کیبورد برای دفاع از دین کثیف اسهال bad .

0 ❤️

2015-10-07 17:33:29 +0330 +0330

واستا از جنتی بپرسم

0 ❤️

2015-10-07 17:35:03 +0330 +0330

[quote=اربابم][quote=farshad کرمان]این دومین مطلبی بود که توی سایت راجب دین اسلام خوندم
ی نظر میخوای اینجور سوالا رو مطرح نکن چه ب جای اینکه ایمان کسی رو ضعیف کنی بیشتر داری کسخل بودن مخالفین رو نشون نمیدی و بقیه بیشتر ایمانی تر میشن[/quote]
چسیدم تواون منطقت هرکسی دنبال حقیقت باشه خودش میره دنبالش اینافقط یه تلنگره تابی عمقی دین نشون داده بشه هرچنداحمدکسروی80سال پیش جوابتوداده متن پروفایلم جوابته![/quote]
همون صادق هدایت هم جوابشون رو داده بود ولی این جماعت رفتن باز طرف آخوند جماعت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «