آیا شما عرب پرست نیستید؟

1393/05/17

اگه شما عرب پرست نیستید. خب بگو ببینم
ببخشید کسی که سنگ دستشوویشو نزاره روبروی کشور عربستان و روزانه سه بار در برابر اون کشور سر خم کنه عرب پرست نیست. shok
وا هواسم نبود نه عرب پرست نیست که خدا پرسته angel
وا چرا این خدا رفته عربستان خونه ساخته. میگم خدا نمیشه تو بیای خونتو اینجا بسازی تا همه مردم روزی سه بار در برابر کشور ما سر خم کنند. و هتا دستشویشونم روبرو کشور ما نسازند cray2
آره به باورهای دیگران ارج بگذار و جلوی کشور عربستان نرین. و خاموش شو تا ما با باورهای خوب خوبمان هر روز لوده همگان شویم. و روزی بیاید که دیگه کسی باور نکند که تو ایران باستان آدمهای دانا با فرهنگ بود
شاید در آینده همه بگویند ایران باستان تنها یک رویا پردازی بود که ایرانیان برای خودشان میکردند. چون آدمهایی که عرب رو میپرستیدند. و از کیلومترها دور به سوی کشور عربستان خم و راست میشدند و هتا یارای ریدن جلوی کشور عربستان رو نداشتند. چگونه شایان است که اینچنین مردمان نیاکانشان آدمهای با فرهنگ و با رگ و ریشه بودند
و تنها برای کاره نادانی خود یک روشنگری داشتند این دستور خداوند بود
خداوندی که نمیدانست کشور چیست. و همه مردم در عربستان زندگی نمیکنند. خداوندی که نمیدانست هر کشوری برای خود فرهنگی دارد و همه رو وادار کرد که رو به عربستان بایستند و او رو ستایش کنند
راستی من سنگ دستشویمان رو جلوی عربستان گذاشتم و هر روز دارم رو به عربستان میرینم. شما نمی ترسید تا سرورتان عربستان با این کار من به خداوند بگه تا همه تان رو شکنجه کند و نابود گرداند چون نتونستید جلوی من رو بگیرید. پس خشک و تر با هم سوزانده میشوند. خاری کش تر از شما هم دیگه تو این دنیا هست؟

869 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-08 11:50:34 +0430 +0430

به نظر من این بحثا جاش اینجا نیست give_rose

0 ❤️

2014-08-08 12:05:03 +0430 +0430

راستی اگه یه روز هواستون نبود و جلوی کشور عربستان ریدید چه میشود؟
آیا از عرب پرستی برکنار میشید؟
ببخشید اه خوب همون خداپرستی که خودتون میگید.اه هواسم نبود اونجا خدا خونه داره در باور شما!
آهان باید جاش همون کفاره به زبون عرب پرستی(خداپرستی عربی) جاش بدید تا همچنان عرب پرست یا همون خداپرستی که خودتون میگید بمونید

0 ❤️

2014-08-08 12:06:28 +0430 +0430

[quote=پسر اهوازي]به نظر من این بحثا جاش اینجا نیست give_rose[/quote]
آره جاش تو مسجده lol
خب تو مسجد نه من میرم نه تو تازه اون زمان تو مسجد که داری روبروی کشور عربستان خم میشی اگه اینو بگم که فشارت میره رو هزار و یهویی می پوکی

0 ❤️

2014-08-08 12:08:27 +0430 +0430

بعضیا فقط تایپیک میزنن تا بهشون توهین بشه.

0 ❤️

2014-08-08 12:12:54 +0430 +0430

[quote=roz_shab]بعضیا فقط تایپیک میزنن تا بهشون توهین بشه.[/quote]
آنکس که دشنام میده بی ارج میشه یا آنکس که بهش دشنام داده میشه؟ aggressive
خب دانشمندنان زیادی هم کلیسا ها و روحانیون بهشون دشنام(توهین) کردن. آیا دست از کار خود برداشتند و بشر رو رها کردن.
تنها ترسو هستند که میترسند راستینگی رو بگن که یه زمانی بهشون دشنام داده نشه.
هرکسی که دشنام میده تنها خانواده و گذشته خانواده خودشو به همه نشون میده. و اون کس که بهش دشنام داده میشه هیچگونه آسیبی بهش نمیرسه. دوست گرامی aggressive

0 ❤️

2014-08-08 12:15:53 +0430 +0430

من درکت میکنم نیاز انسان رو به خیلی کارا وا میداره .(wink)

0 ❤️

2014-08-08 12:30:39 +0430 +0430

[quote=roz_shab]من درکت میکنم نیاز انسان رو به خیلی کارا وا میداره .(wink)[/quote]
آره گریز از اندیشه و سستی (تنبلی) آدم رو به پذیرفتن دین هم وا میداره

0 ❤️

2014-08-08 12:32:17 +0430 +0430

[quote=roz_shab]من درکت میکنم نیاز انسان رو به خیلی کارا وا میداره .(wink)[/quote]
با این چیزا دردی از عرب پرستی ها دوا نمیشه

0 ❤️

2014-08-09 14:08:10 +0430 +0430

[quote=الاف ها]جناب عرعر گوش دراز سوسیس خور اجنبی ادمین با چند تا اکانت میای اخه شرو ور میگی بسه دیگه

نقش مدیر شهوانی (admin) را چگونه می بینید؟
نوشته SHAAPOUR در 9. مرداد 1393 - 23:10
1_خیانتکار به اسلام و ایران
14% ( رای 158 )
2_دست نشانده ی دشمن و خیانتکار به اسلام و ایران
29% ( رای 321 )
3_انسانی که گفتگوی آزاد و بدون ترس در زمینه های سکسی، سیاسی و مذهبی را به ما هدیه کرده است
29% ( رای 321 )
4_ نمی توانم انتخاب کنم و می خواهم نتایج را ببینم
28% ( رای 316 )
رأی ها : 1116

دامن زدن به اختلافات قومی مذهبی(اسلامی ومسیحیت وکلیمی و…) وملی جهل سیاسی است[/quote]
خخخخخخ جهل سیاسی. اینو خوب امدی. سخنی که باید هر روز به خودت بگویی.
آره به باورهای دیگران ارج بگذار و جلوی کشور عربستان نرین. و خاموش شو تا ما با باورهای خوب خوبمان هر روز لوده همگان شویم. و روزی بیاید که دیگه کسی باور نکند که تو ایران باستان آدمهای دانا با فرهنگ بود
شاید در آینده همه بگویند ایران باستان تنها یک رویا پردازی بود که ایرانیان برای خودشان میکردند. چون آدمهایی که عرب رو میپرستیدند. و از کیلومترها دور به سوی کشور عربستان خم و راست میشدند و هتا یارای ریدن جلوی کشور عربستان رو نداشتند. چگونه شایان است که اینچنین مردمان نیاکانشان آدمهای با فرهنگ و با رگ و ریشه بودند
و تنها برای کاره نادانی خود یک روشنگری داشتند این دستور خداوند بود
خداوندی که نمیدانست کشور چیست. و همه مردم در عربستان زندگی نمیکنند. خداوندی که نمیدانست هر کشوری برای خود فرهنگی دارد و همه رو وادار کرد که رو به عربستان بایستند و او رو ستایش کنند
راستی من سنگ دستشویمان رو جلوی عربستان گذاشتم و هر روز دارم رو به عربستان میرینم. شما نمی ترسید تا سرورتان عربستان با این کار من به خداوند بگه تا همه تان رو شکنجه کند و نابود گرداند چون نتونستید جلوی من رو بگیرید. پس خشک و تر با هم سوزانده میشوند. خاری کش تر از شما هم دیگه تو این دنیا هست؟

0 ❤️

2014-08-09 14:25:28 +0430 +0430

[quote=hadis2007]من خودم به شخصه میگوزم تو دهن عرب ها ولی عربستان کشور بزرگیه و ما دستشویی رو فقط و فقط به سمت “”""“مکه”"""" نمیسازیم
مکه با ریاض خیلی فاصله داره
احتمالا دستشویی بعضی ها سمت ریاض ساخته شده و این با مکه خیلی متفاوته
شما راست میگین,ماایرانی ها دستشوییمونو سمت قبله نمیسازیم,در عوض یه راست میگیریمش سمت اسرائیل و کشور های ضد ایران
در ضمن عربستان الان دست وهابی ها هستش و وهابی های مادر جنده و کس کش هم دست پرورده ی اسرائیل هستن و از الکی خودشونو عرب مسلمون میدونن
دوست عزیز من به شما احترام میزارم ولی منتظر نباشین همه ساکت بشینن و حرفی نزنن/در همه جا و با هر دین و آیینی هم آدم بادب پیدا میشه و هم آدم بی ادب,پس لطفا به یک جمعیت خاص توهین نکنین
امیدوارم موفق باشین[/quote]
توهین چیست؟ آیا من به خانواده شما دشنام دادم؟
مکه کجاست؟ آیا خارج از عربستان است. آیا در کشور عربی نیست.در نوشتار نخست درباره این گفتگو شده است. بری بخونی بد نیست
این باورهای شماست که هم خودتان و هم مارو و هم همه ایران و نیاکان ما رو به لژن کشیده است. و لوده همگان شدیم. دیگر این داستان که به باورهای ما بددهانی نکن کهنه شده است. و روشنگری(توجیه) برای لژن کشیدن ایران و ایرانی نمیتواند باشد.
آیا ما باید به باورهایی که کهنه روزی همه ما رو به لژن کشیده است ارج بگذاریم؟

0 ❤️

2014-08-09 14:29:33 +0430 +0430

اولا دیگه دارید شورشو در میارید سایت سکسیه هر کدومتون اومدین یه گوشه ای برای این که بهتون توجه بشه و به واسطه فحش هایی که بتون داده میشه آمار تایپکتون بره بالا. توی تایپک هایی مختلف جواب ها رو درباره ی این موضوع ها دادم که اگه واقعا کسی منطق پذیر باشه قبول میکنه کسی هم که نخواد قبول کنه هر چی بهش بگی منکر میشه .راحت اسم شهوانی رو بردارید کنیدکافرانه.بی شعور ها.یکی از اصول فهم احترام به نظر اکثریت هست اغکثریت ایران مسلمونه باید به عقایدش احترام گذاشته بشه .اینو به کسایی میگم که خیلی ادعای روشنفکریشون میاد ولی غافل از اینکه خونشونم روشن نیست چه برسه به فکر .خطاب به همه ی مخالفان خدا واسلام.

0 ❤️

2014-08-09 14:36:34 +0430 +0430

[quote=arsalanwd]اولا دیگه دارید شورشو در میارید سایت سکسیه هر کدومتون اومدین یه گوشه ای برای این که بهتون توجه بشه و به واسطه فحش هایی که بتون داده میشه آمار تایپکتون بره بالا. توی تایپک هایی مختلف جواب ها رو درباره ی این موضوع ها دادم که اگه واقعا کسی منطق پذیر باشه قبول میکنه کسی هم که نخواد قبول کنه هر چی بهش بگی منکر میشه .راحت اسم شهوانی رو بردارید کنیدکافرانه.بی شعور ها.یکی از اصول فهم احترام به نظر اکثریت هست اغکثریت ایران مسلمونه باید به عقایدش احترام گذاشته بشه .اینو به کسایی میگم که خیلی ادعای روشنفکریشون میاد ولی غافل از اینکه خونشونم روشن نیست چه برسه به فکر .خطاب به همه ی مخالفان خدا واسلام.[/quote]
پس چرا محمد آن زمان به باورهای بت پرستان ارج نگذاشت.محمد یک تن بود و اونها چندین هزار تن؟
آره بروید مسجد از این سخنها بگویید. تا همگان به سخنهایتان گوش بدهد. اینجا همش باید از پشت یارانه کف دستی زد
آره هیچکس نباید در جایی به جز مسجد سخن از دین بزند. هیچکس نباید در جایی به جز کاخ سپید سخن از ساستاری(سیاست) بزند. هیچکس نباید سخنی از ورزش جز در ورزشگاه بزند.
ما چون شمارمان بیشتر از شماست. پس باید همگان خاموش شوند تا ما آنجور که دلمان میخاد همگان و خودمان و ایرانمان رو به لژن بکشیم. و لوده همگان شویم. تو اینچنین میگویی. بچه خشک اندیش و کور باور

0 ❤️

2014-08-09 14:43:01 +0430 +0430

چون دوست دارم توی جاهلیت بمونی هیچی بهت نمیگم و تو رو با افکار آبکیت تنها میذارم.ولی یه چیزی بدون هرکاری که کنی قدرت دست ماست. سعی کن دیگه برام جواب هم نذاری چون دیگه تایپکت نمیام.بای بای

0 ❤️

2014-08-10 14:05:05 +0430 +0430

[quote=arsalanwd]چون دوست دارم توی جاهلیت بمونی هیچی بهت نمیگم و تو رو با افکار آبکیت تنها میذارم.ولی یه چیزی بدون هرکاری که کنی قدرت دست ماست. سعی کن دیگه برام جواب هم نذاری چون دیگه تایپکت نمیام.بای بای[/quote]
نیرو که دست شماست به کجا رسیدید؟ خخخخ
آیا به جز عرب پرستی و سرکوب خودتان به جایی هم رسیدید؟
آیا هیچ کشوری آدم هم شمارتون میکنه.
با اینکه اینهمه عرب ها رو می پرستید هتا خوده عربها هم شمارتون نمیکنند. چه برسد به کشورهای پیشرفته.
نیرو دست ماست خخخخخخخخخخخخ
آن زمان که میگم کور باوری بگو دروغه.
دانشمندان ایرانی رو ببین چی واسه اروپایان پدید آوردند.
کور باورهای همچون خودتم ببین که میگید نیرو دست ماست. و چه به سر ایران آوردن.
آیا بجز خم و راست شدن جلوی عربستان چیزی هم میدونید. آیا شما ترسوها که هتا یارای اینو ندارید که سنگ دستشوییتونم جلوی عربستان بزارید نیرو یا به زبان عرب پرستی خودت قدرت دارید؟
کی به کی میگه نادان؟ خخخخخخ
برو با نیروت یقول دوقل بازی کن.

0 ❤️

2014-08-17 01:12:14 +0430 +0430

[quote=arsalanwd]چون دوست دارم توی جاهلیت بمونی هیچی بهت نمیگم و تو رو با افکار آبکیت تنها میذارم.ولی یه چیزی بدون هرکاری که کنی قدرت دست ماست. سعی کن دیگه برام جواب هم نذاری چون دیگه تایپکت نمیام.بای بای[/quote]
همین قدرت دست شماست گند زده شده به کشور دیگه بچه خوشگل !

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «