اثبات متولد شدن داعش از شکم اسلام ناب محمدی

1395/05/24

توجه تو بسیجی رو به این آیه از قرآن جلب میکنم :

آیه 216 سوره بقره :

کتب علیکم القتال و هو کره لکم و عسی ان تکرهوا شیئا وهو خیر لکم وعسی ان تحبوا شیئا وهو شر لکم والله یعلم و انتم لا تعلمون

ترجمه:

بر شما کشتار کردن واجب شده است هرچند که از آن کراهت داشتید و بسا از چیزی کراهت داشته باشید که خیرتان در آن است و بسا چیزی را دوست میدارید و آن برای شما بد است و خدا میداند و شما نمیدانید

آیه 39 سوره انفال:

و قاتلوهم حتی لاتکون فتنه و یکون الدین کله لله فان انتهوا فان الله بما یعملون بصیر

ترجمه :

و آنان را بکشید تا فتنه ای بر جای نماند و دین یکسره از آن الله گردد پس اگر بازایستادند قطعا الله به آنچه انجام میدهند بیناست

آیه 74 سوره نسا :

فلیقاتل…

ترجمه :

پس مومنان باید کسانی را که زندگی دنیوی را به حیات اخروی برتری دادند در راه الله بکشند و هرکس در راه الله بکشد و کشته شود یا پیروز شود به زودی پاداشی بزرگ به او خواهیم داد

حالا فهمیدی جوجه بسیجی پوفیوز که داعش عین عین اسلام ناب محمدی …

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-10-28 09:50:36 +0330 +0330
نقل از: من و خانمم اول اسلام را کاملا بشناس بعد اظهار نظر کن

کاملا این زرادخانه هسته ای رو شناختم که دارم علیهش اظهار نظر میکنم…

0 ❤️

2016-10-28 09:53:14 +0330 +0330
نقل از: 0hadi0 فقد همینو کم داشتیم که یه جقی بیاد اینجا اسلام و باطل کنه یا داعش رو ثابت کنه تو تومقامی نیسی که نتیجه گیری کنی از ایات قران.علما خودشون تو ایات قران موندن بمونه تو خخخخ بسه باو کم کسشعر تحویل بدین

توهین نکن…ادب داشته باش…علما خودشون توش موندن و نمیتونن این گنداب متعفن اسلام رو خشبو کنن…چی داری میگی؟

0 ❤️

2016-10-28 10:31:56 +0330 +0330

من قبول ندارم تمام ادیان خوبن فقط کسایی ک سردمدارشون هست فاتحه خوندن.امثال مثل تو .اخوندا.و داعشیا و استعمار فاتحه دین خونده…دین ابزار شده دست چهار که هدفدار مملکتو داغون کنن.و گرنه اومدی تو سایت سکسی تاپیک درست کردی.دوستان دقت کنن در یک قرن پیش در اروپا مردم دین گریز شدن چون فک میکردن ک دین محدودشون میکنه.اتفاقی ک در غرب افتاد این بود اونا اومدن دین از درون جامعه کشیدن بیرون و بداخل کلیسا بردن .با این کار باعث شد غرب پیشرفت کنه…دوست عزیز ب هدفت نمیرسی.ایران چون در کشور محدوده ولی تفکر بازی داره.خودش میدونه راهشو.جمع کون تبلیغاتو.

0 ❤️

2016-10-28 10:43:01 +0330 +0330
نقل از: مفیستوفلس خیلی مادر ج.ن.د.ه. ای ک.س ک.ش

خواهش میکنم…مادرم از ننه مکرمتون یاد گرفته …

0 ❤️

2016-10-29 07:54:23 +0330 +0330
نقل از: homayoon23 مرسی از شما آقا ترومن ....... لطف کردین......... ?

من کوچیکتم همایون جان

جواب این بسیجیای شاشوی کون باقالی رو باید داد وگرنه پررو میشن ? ? ?

0 ❤️

2016-10-29 08:33:41 +0330 +0330
نقل از: off_boy ببین پسرم وقتی تو داشته ک و ن میدادی من تو سایت بودم قرار نیست تا عضو سایت شدی واسه دیده شدن هر گ و ه ی رو قرقره کنی که!!! تو حتی معنی آیات رو هم نفهمیدی که چی گفته و الان هرچی توضیح بدم تو مغز معیوبت نمیره ولی بذار یه حقیقتی رو بگم تو مشکلت دین نیست بلکه مشکلت حکومت آخوندیه که هیچکی ازش دل خوشی ندارن پس الکی پای اسلام رو وسط نکش.از جایی که می سوزی صحبت کن.منم دل خوشی از این حکومت ندارم و افتخارم اینه زمانی که اون بابای جا کشت رفت به حکومت آخوندی رای داد پدر من به شاه رای داد.اگه ردش درد داره دسته بیلیه که بابات به کو نت انداخته. به این تاپیکای چرت و پرت فقط یه بار سر میزنم پس اگه کسی هوس گ و ه خوری زیادی کرد بیاد پی وی تا ننه اشو ب گ ا م.

بالاخره یک نظر درست و حسابی دقیقا مشکل ما از این حکومت آخوندیه که به نام دین هر گوهی میخورن…

0 ❤️

2016-10-29 08:52:53 +0330 +0330
نقل از: dark_arrow1998
نقل از: off_boy ببین پسرم وقتی تو داشته ک و ن میدادی من تو سایت بودم قرار نیست تا عضو سایت شدی واسه دیده شدن هر گ و ه ی رو قرقره کنی که!!! تو حتی معنی آیات رو هم نفهمیدی که چی گفته و الان هرچی توضیح بدم تو مغز معیوبت نمیره ولی بذار یه حقیقتی رو بگم تو مشکلت دین نیست بلکه مشکلت حکومت آخوندیه که هیچکی ازش دل خوشی ندارن پس الکی پای اسلام رو وسط نکش.از جایی که می سوزی صحبت کن.منم دل خوشی از این حکومت ندارم و افتخارم اینه زمانی که اون بابای جا کشت رفت به حکومت آخوندی رای داد پدر من به شاه رای داد.اگه ردش درد داره دسته بیلیه که بابات به کو نت انداخته. به این تاپیکای چرت و پرت فقط یه بار سر میزنم پس اگه کسی هوس گ و ه خوری زیادی کرد بیاد پی وی تا ننه اشو ب گ ا م.

بالاخره یک نظر درست و حسابی دقیقا مشکل ما از این حکومت آخوندیه که به نام دین هر گوهی میخورن…

کیرم توی دینت بیل بخورش

0 ❤️

2016-10-29 08:53:02 +0330 +0330
نقل از: dark_arrow1998

کیرم توی دینت بیا بخورش

0 ❤️

2016-10-29 09:10:06 +0330 +0330

کُتِبَ عَلَيْکُمُ الْقِتالُ وَ هُوَ کُرْهٌ لَکُمْ وَ عَسي‏ أَنْ تَکْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَکُمْ وَ عَسي‏ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ وَ اللَّهُ يَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ(بقره 216). **جنگ**بر شما واجب شده است با این که آن برای شما دشوار و ناخوشایند است . شاید چیزی را ناخوشایند بدانید در حالی که آن برای شما نیکوست ، و شاید چیزی را دوست بدارید در حالی که آن برای شما شرّ است . خداوند می داند و شما نمی دانید . ـــــــــــــــــ فَلْيُقاتِلْ في‏ سَبيلِ اللَّهِ الَّذينَ يَشْرُونَ الْحَياةَ الدُّنْيا بِالْآخِرَةِ وَ مَنْ يُقاتِلْ في‏ سَبيلِ اللَّهِ فَيُقْتَلْ أَوْ يَغْلِبْ فَسَوْفَ نُؤْتيهِ أَجْراً عَظيماً(74 نساء) **کسانی که زندگی دنیا را به آخرت فروخته اند** ، باید در راه خدا **پیکار** کنند! و آن کس که در راه خدا پیکار کند ، و کشته شود یا پیروز گردد ، پاداش بزرگی به او خواهیم داد ـــــــــــــــــــــــ وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّي لا تَکُونَ فِتْنَةٌ وَ يَکُونَ الدِّينُ کُلُّهُ لِلَّهِ فَإِنِ انْتَهَوْا فَإِنَّ اللَّهَ بِما يَعْمَلُونَ بَصيرٌ(39 انفال) و با آنان **کارزار** کنید تا دیگر فتنه ای نباشد ، و دین همه اش برای خدا شود ، حال اگر باز ایستادند خداوند به آنچه می کنند بینا است . همچنین تو آیه قبلی همین سوره(آیه 38 اومده:قُلْ لِلَّذینَ کَفَرُوا إِنْ یَنْتَهُوا یُغْفَرْ لَهُمْ ما قَدْ سَلَفَ وَ إِنْ یَعُودُوا فَقَدْ مَضَتْ سُنَّتُ الأَوَّلینَ) به آنها که کافر شدند بگو: «چنان چه از مخالفت بازایستند، گذشته آنها بخشوده خواهد شد; و اگر به اعمال سابق باز گردند، سنت گذشتگان، (درباره آنها) جارى مى شود». ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیایم حداقل چیزی رو که سندش موجوده تحریف نکنیم...

0 ❤️

2016-10-29 09:45:10 +0330 +0330

چندان نیازی هم به آیات قرآن و توصیف و تفاسیرش نیس.
یه مرور تاریخی ساده رو اعمال خود پدیدآورندگان این دین کذایی کاملن مشخص میکنه داعش از کجا الگو میگیره:

چن موردش↓

مردی بنام "عتبه" که بخاطر عدم پخش مساوی غنایم بین لشکریان اسلام به صورت حضرت محمد تف کرده بود بوسیله حضرت علی سر بریده شد.
(تاریخ طبری . جلد 5 .صفحه 1103)

پس از شکست " ائیل " حضرت محمد به حضرت علی دستور داد که " نضر" پسر" حارث " را سر ببرد.همینطور در منطقه ای دیگر بنام " الظیه " از میان اسرا "عتبه" پسر" ابی معیظ " بدستور حضرت محمد و بدست حضرت علی سر بریده شد.
(منتهی الامال . جلد 1.صفحه 57)

"عصماء" دختر مروان شاعری آزاده و دلیر بود درصدر اسلام وی بدلیل اشعار انتقادی که در مذمت قتل عام یهودیان و همچنین ترور "ابو عفک" سروده بود. بدستور حضرت محمد " عمیر بن عدی" مامور کشتن "عصماء"شد. "عمیر" شبانه به خانه "عصماء" می رود و او را می کشد و صبح زود خبر کشته شدن "عصماء" را به حضرت محمد می دهد.حضرت محمد می گوید: (ای "عمیر" خدا و رسولش را یاری کردی)
(سیره ابن هشام .جلد 2. صفحه 412 )

قبیله بنی قریظه تنها قبیله یهودی باقی مانده در صدر اسلام در یثرب بود که آنان نیز بعد از جنگ خندق مورد محاصره مسلمانان قرار گرفتند. سپس این قبیله نیز حاضر شد همچون دو قبیله دیگر اموال و دارایی های خود را گذاشته و از مدینه خارج شود ولی حضرت محمد موافقت نکرد و پس از تسلیم شدن مردم قبیله بنی قریظه دستور داد 900 نفر از جوانان و مردان بنی قریظه را سر بریدند و اموال و دارایی و زنان و کودکان این قبیله را بعنوان بردگی بین مسلمانان تقسیم کردند. (تاریخ طبری. جلد 3 . صفحه 1088.1091) طبری در خشونت این عمل در تاریخ صدر اسلام می نویسد: (پیامبر بگفت تا در زمین گودالها بکندند و حضرت علی و" زبیر" در حضور پیامبر گردن انها را زدند.
(تاریخ طبری .جلد 3. صفحه 1093)

و همچنین برا ماسمالان قسم‌خورده‌ی قوانین بیابونی هزارسال پیش همین یه سوال کافیه:
«آیا خالق چن‌صدمیلیارد کهکشان، عُرضه ندش بدون جنگ و خونریزی حرفشو به کرسی بشونه؟»
(جدّن خعلی مشتاقم جواب این سؤالو بدونم)

0 ❤️

2016-11-23 12:12:11 +0330 +0330
نقل از: charlatan1375

کُتِبَ عَلَيْکُمُ الْقِتالُ وَ هُوَ کُرْهٌ لَکُمْ وَ عَسي‏ أَنْ تَکْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَکُمْ وَ عَسي‏ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَکُمْ وَ اللَّهُ يَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ(بقره 216). **جنگ**بر شما واجب شده است با این که آن برای شما دشوار و ناخوشایند است . شاید چیزی را ناخوشایند بدانید در حالی که آن برای شما نیکوست ، و شاید چیزی را دوست بدارید در حالی که آن برای شما شرّ است . خداوند می داند و شما نمی دانید . ـــــــــــــــــ فَلْيُقاتِلْ في‏ سَبيلِ اللَّهِ الَّذينَ يَشْرُونَ الْحَياةَ الدُّنْيا بِالْآخِرَةِ وَ مَنْ يُقاتِلْ في‏ سَبيلِ اللَّهِ فَيُقْتَلْ أَوْ يَغْلِبْ فَسَوْفَ نُؤْتيهِ أَجْراً عَظيماً(74 نساء) **کسانی که زندگی دنیا را به آخرت فروخته اند** ، باید در راه خدا **پیکار** کنند! و آن کس که در راه خدا پیکار کند ، و کشته شود یا پیروز گردد ، پاداش بزرگی به او خواهیم داد ـــــــــــــــــــــــ وَ قاتِلُوهُمْ حَتَّي لا تَکُونَ فِتْنَةٌ وَ يَکُونَ الدِّينُ کُلُّهُ لِلَّهِ فَإِنِ انْتَهَوْا فَإِنَّ اللَّهَ بِما يَعْمَلُونَ بَصيرٌ(39 انفال) و با آنان **کارزار** کنید تا دیگر فتنه ای نباشد ، و دین همه اش برای خدا شود ، حال اگر باز ایستادند خداوند به آنچه می کنند بینا است . همچنین تو آیه قبلی همین سوره(آیه 38 اومده:قُلْ لِلَّذینَ کَفَرُوا إِنْ یَنْتَهُوا یُغْفَرْ لَهُمْ ما قَدْ سَلَفَ وَ إِنْ یَعُودُوا فَقَدْ مَضَتْ سُنَّتُ الأَوَّلینَ) به آنها که کافر شدند بگو: «چنان چه از مخالفت بازایستند، گذشته آنها بخشوده خواهد شد; و اگر به اعمال سابق باز گردند، سنت گذشتگان، (درباره آنها) جارى مى شود». ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بیایم حداقل چیزی رو که سندش موجوده تحریف نکنیم...

دوستان چرا جواب این اقا رو ندادین؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «