اجبار اصحاب به تجاوز زنان شوهر دار توسط محمد رسول الله(با سند معتبر)

1393/07/07
presentation1p.jpg

قابل توجه ماله کشان که میگویند برده داری و تجاوز به زنان اسیر به اسلام تحمیل شده و اگر به اختیار خود پیامبر بود حتما حکم به لغو این اعمال شنیع میداد.
در شان نزول این آیه به وضوح مشاهده میکنید که یاران رسول در تجاوز به زنان شوهر دار اکراه داشتند و مایل نبودند این کار را انجام دهند اما محمد با اینکه میتوانست آنها را نهی کند (چون شرایطش بود) این کار را نکرد و دستور حلیت تجاوز به زن شوهردار اسیر داد

37031 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-09-30 15:33:08 +0330 +0330

[quote=kave 33]ایران بهترین کشور اسلامی دنیاست که توش امنیت داره.که این ادمای بی دین ملهد داعشی وهابی کون نمی کنن بیان توی خیابونها حرف بزنن جون اکه بیان اول من مادرشون رو میکنم…برای همین میان توی سایتا کوه زیادی میخورن…ایران سرزمین ناموس برستانه…برای همین اینا کون نمیکنن بیان ایران . جون میدونن که اکه بیان مادرشون کاییدست.به افتخار ایران…زنده باد ایران زنده باد ایران[/quote]
آفرین تازی پرست
از یک تازی پرست خائن به کشور…همین زنده باد ایران هم غنیمته
داعشی های شیعه یه خوبی که نسبت به داعشی های سنی دارن اینه که کلمه ایران رو مقدس میدونن

0 ❤️

2014-09-30 15:56:34 +0330 +0330

درود ب شرف شما

چ لذتي داره ميبيني فقط تو سايتهاي سكسي از اصل اسلام بد ميگن
كساني ك مغزشون از اسپرم پر شده و داعش با اسلام يكي ميدونن
كساني ك جرات ندارن تو ملع عام حرف بزنن
فقط تو سايت سكسي :-D
خدا شكر ك ذره اي ارزش ندارد
راستي چقد جيره ميگيرين ك ايران و بعدش اسلام بد نشون بدين؟؟
باشه الان ميگين سانديس خور ولي شما چي؟ ذره اي انسانيت ندارين و گمراهين و فكرميكنين همه مث شمان
اما كور خوندين كور :-D

0 ❤️

2014-09-30 16:05:41 +0330 +0330

[quote=Setare.g]درود ب شرف شما

باشه الان ميگين سانديس خور ولي شما چي؟ ذره اي انسانيت ندارين و گمراهين و فكرميكنين همه مث شمان
اما كور خوندين كور :-D[/quote]
سلام تازی پرست مادرصیغه ای که شادمانی از تجاوز تازی به مادرت
تو بهتره سری هم به سایر سایتها بزنی و فقط توی سایت سکسی نگردی…که ببینی سایتهای مختلفی علیه تازیها فعالیت میکنن
بالاترین…آزادگی…زندیق و سایتها و وبلاگهای دیگر
مشکل تو اینه که فقط میای سایت سکسی و سایر سایتها نمیری تا ببینی اونجا هم ضدتازیها مطلب هست

0 ❤️

2014-09-30 17:36:03 +0330 +0330

ما از اسلام بد نمیگیم، تا دلت بخواد اسلام از خودش بد گفته. ما فقط این دیگ رو هم میزنیم تا چیزایی که اون زیر مونده بیاد بالا که بقیه هم ببینن.

شما که ماشالله مغزتون همچین پر شده از سلولهای خاکستری که اضافه هاش از دماغت میزنه بیرون یه لطفی بکن. اگه تو رفتار داعش فقط یه مورد بتونی پیدا کنی و من نتونم برای مجوز انجامش از قرآن آیه بیارم یا نمونه اش رو تو زندگی محمد نشونت بدم قول شرف بهت میدم که یا از سایت برم یا خودم بشم طرفدار دو آتیشه اسلام.
ولی اگه نتونستی پیدا کنی تو شهامتشو داشته باش و بیا اینجا اعتراف کن که اشتباه کردی.

راست میگی من به شخصه جرات ندارم این حرفها رو بیرون بزنم. چون میدونم با چه قوم وحشی طرف حساب میشم.

و خدا رو شکر که تعیین کننده ارزش امثال تو نیستن.

با اطمینان بهت میگم که مخالفین اسلام وطن پرست ترین آدمها هستند ولی چون شماها وطن رو از دید امثال مصباح یزدی میبینین متوجه این چیزا نمیشین.
اگه اینجوری آروم میشی فرض کن از موصاد و سیا روی هم ماهی 20 میلیون میگیرم. آیا تاثیری هم رو اینکه تا حالا تو این سایت یه دونه مدافع دین نتونسته با سند و مدرک ادعاهامون رو رد کنه داره؟
شما متاسفانه عوض اینکه ببینی چی میگن دنبالشی ببینی کی میگه.

چجوریه که شما به ما بگی جیره بگیر اشکالی نداره ولی ما به شما بگیم ساندیس خور عرش اعلی به لرزه در میاد؟
میشه برای هدایت ما گمراهان تعریف انسانیت رو از دید دین عزیزت بگی؟ (با سند نه تراوشات مغزی)

اما كور خوندين كور

عاقلان دانند

تا حالا حداقل 100 نفر مثل تو تو سایت به پستم خوردن که ادعایی رو بر اساس فشار باد معده مطرح کردن و وقتی با سوال مواجه شدن اونا شدن جن و ما شدیم بسم الله و میدونم تو هم غیبت میزنه ولی همین که با سوالاتتون یا نظرات آبدوغ خیاریتون فرصتی فراهم میکنین که ما ماهیت خودتون و دینتون رو بر ملا کنیم خیلی ممنونم.

0 ❤️

2014-10-01 02:11:07 +0330 +0330

ایولله داری بخدا.بازم بذارازاین مطالبت تاکونشون بسوزه اونایی که ازروی کون سوزی واعصاب خوردی خودشون نمیخوان…تاکیدمیکنم نمیخوان قبول کنن که باچه چیزای مسخره ای مغزمونو پرکردن.دمت گرم.

0 ❤️

2014-10-01 02:56:27 +0330 +0330
izc9qv99.jpg
0 ❤️

2014-10-01 03:07:54 +0330 +0330

اینم واسه عزیزانی که از اعراب دفاع میکنن.:
امیر المومنین از قول الله تعالی ما را آگاه کرد:
از او در مورد زبان اهل بهشت پرسیده شده، فرمود: زبان اهل بهشت عربی است و از زبان اهل جهنم پرسیدند، فرمود آنان با زبان زرتشتیان سخن می‌گویند. (علل الشرائع / شیخ صدوق / جلد 2 / صفحه 597 - عیون اخبار الرضاء / جلد 2 / صفحه 223 - بحار الانوار / جلد 8 / صفحه 286 ) (1)
و
زبان جهنمیان فارسی است و کسی که با زبان فارسی سخن بگوید بر پلیدی‌اش افزود می‌شود و دچار کمبود ادب می‌گردد. (فتح الباری فی شرح صحیح البخاری/ ابن حجر عسقلانی/ کتاب الجهاد و السیر/ باب من تلکم بالفارسیه) (2)

بهترین شما کسی است که با زبان عربی سخن بگوید، هیچکس با فارسی سخن یگوید که این زبان نفاق را به ارث می‌گذارد (المستدرک/ حاکم نیشابوری/ جلد 4/ صفحه 87) (3)

زیرا عربها بهترین امت و امت برگزیده هستند:
كُنتُمْ خَيْرَ أُمَّةٍ أُخْرِجَتْ لِلنَّاسِ تَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَتَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنكَرِ وَتُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلَوْ آمَنَ أَهْلُ الْكِتَابِ لَكَانَ خَيْرًا لَّهُم مِّنْهُمُ الْمُؤْمِنُونَ وَأَكْثَرُهُمُ الْفَاسِقُونَ)آل عمران/110 ) شما بهترين امتى بودید (هستید) كه براى مردم پديدار شده‌اید (شما) به كار نیکو فرمان می‌دهيد و از كار ناپسند باز می‌داريد و به الله ايمان داريد و اگر اهل كتاب ايمان آورده بودند، قطعا برايشان بهتر بود برخى از آنان مؤمنند و بيشترشان نافرمانند.

0 ❤️

2014-10-01 03:33:01 +0330 +0330

[quote=’‘دلارام’’]مرسی مطالبت جالب بود لذت بردیم[/quote]
خواهش میکنم دوست عزیز. وظیفه است …

0 ❤️

2014-10-01 03:34:56 +0330 +0330
10599129_1526923107523638_8656089826782443020_n.jpg
0 ❤️

2014-10-01 03:36:27 +0330 +0330

بچه كوني سند تو بكن تو كون مامان خوشگلت اينجا فقط بايد كون بدي اين حرفا مال اينجا نيست. كونتو بده برو

0 ❤️

2014-10-01 04:03:53 +0330 +0330

بچه ها لطفا بحث مذهبی نکنین توروخدا
اصلا جایی و سنخیتی نداره با این سایت آخه…

0 ❤️

2014-10-01 04:32:28 +0330 +0330

این مثلا بحث و تبادل نظره؟!بیشتر به فحش نامه شبیه تا بحث

0 ❤️

2014-10-01 04:58:47 +0330 +0330

چه خبره همه زدن روی بی دینی؟

0 ❤️

2014-10-01 05:08:21 +0330 +0330

[quote=’‘دلارام’’][quote=elvis king]چه خبره همه زدن روی بی دینی؟[/quote]
چون دیگه نمی خوایم یه مشت دروغو باور کنیم جهالت تا کی unknw[/quote]
حالا نمیشه بدون فحاشی بحث کنین البته منظورم دو طرفه

0 ❤️

2014-10-01 05:13:27 +0330 +0330

منطقی بحث کنین تا ما یه چیزی یاد بگیریم فحش دادن به این و آن کار آدمهای بی منطق و ضعیفه

0 ❤️

2014-10-01 05:24:08 +0330 +0330

اینو بهشون بگی میگن تفسیر داره برو تفسیرشو بخون

0 ❤️

2014-10-01 05:35:29 +0330 +0330

[quote=’‘دلارام’’][quote=boyteh2119]اینو بهشون بگی میگن تفسیر داره برو تفسیرشو بخون[/quote]
با کی بودین
[/quote]

با شما

0 ❤️

2014-10-01 05:37:52 +0330 +0330

[quote=’‘دلارام’’]شراب، خوب یا بد؟

شراب و… از کارهای شیطان هستند (سوره 5 آیه 90) ولی در بهشت جوی هایی از شراب (سوره 47 آیه 15 و سوره 83 آیه 22 و 25) جاری هستند. چگونه کارهای شیطان به بهشت راه یافته اند؟[/quote]

جرم جهنمیان سکس و مشروب بود و پاداش بهشتیان سکس و مشروب!
(صادق هدایت)

0 ❤️

2014-10-01 05:43:02 +0330 +0330

[quote=DG KIR][quote=’‘دلارام’’]شراب، خوب یا بد؟

شراب و… از کارهای شیطان هستند (سوره 5 آیه 90) ولی در بهشت جوی هایی از شراب (سوره 47 آیه 15 و سوره 83 آیه 22 و 25) جاری هستند. چگونه کارهای شیطان به بهشت راه یافته اند؟[/quote]

اخه خنگ خدا…شراب در زبان عربی یعنی نوشیدنی چرا نمیفهمی. اینکه در بهشت جوی هایی از شراب هستند اگه یکم دقت کنی و بری قران رو نگاه کنی میفهمی شراب ناب ترجمه شده پس دو شراب باهم فرق دارن …[/quote]

آخه چرا کُسشعر بلقور میکنی؟! مرتیکه کیری زمان ازدواج محمد و خدیجه که شراب (همون نوشیدنی الکلی قرمز مستی آفرین) سرو شده و پدر خدیجه هم مست شده که به این وصلت رضایت داده. (تاریخ طبری)
این یکی رو چی میخوای بگی؟

0 ❤️

2014-10-01 05:46:32 +0330 +0330

[quote=Masoud-valc]در ابتدا باید بگم سند بیارید که اسنادتون معتبره!!!
وگرنه هر کوره دهاتی هم میتونه چرت و پرت و خوزعبلات سرهم کنه!
تویی که تیغ ستیز روبه اسلام گرفتی خب هرگز معنی و تفسیر قرآن نمیفهمی هرجورم دلت خاست برداشت میکنی!
زمانی که نیاکان تو در فلاسفه و علوم زمان خود غرق بودن و سرآمد اروپاییان غار نشین بودن،
توی جوون معنی این رو میفهمی؟!؟
حالا بشین خودت رو یه غرب زده معرفی کن ستیز کن بی فایده است چیزی که هست از هزار سال پیش بوده و تا قیام قیامت هم پابرجاست.
زرتشت مسیحیت کلیمی بودا هندو کنفسیوس اسلام همه و همه اصلی دارن به نام یکتا پرستی
تو همه اینا اسلام میگن کامله!
سعی کن اسلام رو از آخوند و مملکت و اعراب جدا کنی’
و در پایان…
خودتم از کون همین ملا ها میخوری واس بقیه نسخه نپیچ![/quote]

میشه یکی منو حالی کنه که سند بیارین که اسنادتون معتبره دقیقا یعنی چی؟

0 ❤️

2014-10-01 05:52:09 +0330 +0330

من نه حرفت رو رد میکنم نه تایید فقط اینو میگم که اطلاعات شما درباره اسلام همون کتابای مدرسه هست و فقط رفتین طرف مخالفین اسلام و چون اطلاعاتتون کم بوده و جوابی واسه حرفها و سوالاتشون نداشتید طرف اونا رو گرفتید…
همین…

0 ❤️

2014-10-01 05:56:14 +0330 +0330

[quote=Masoud-valc]در ابتدا باید بگم سند بیارید که اسنادتون معتبره!!! [/quote]
سند همون سوره قرآن بود، نکنه قرآن خودتونم قبول نداری؟

[quote=Masoud-valc] تویی که تیغ ستیز روبه اسلام گرفتی خب هرگز معنی و تفسیر قرآن نمیفهمی هرجورم دلت خاست برداشت میکنی! [/quote]

نگفتم اینا میگن برو تفسیرشو بخون؟!! fool

[quote=Masoud-valc] سعی کن اسلام رو از آخوند و مملکت و اعراب جدا کنی’ [/quote]

در اینصورت پس تفسیر کدوم خری رو بریم بخونیم؟!

[quote=Masoud-valc] زرتشت مسیحیت کلیمی بودا هندو کنفسیوس اسلام همه و همه اصلی دارن به نام یکتا پرستی
تو همه اینا اسلام میگن کامله! [/quote]

میشه بگی کجای آئین بودا و هندو و کنفوسیوس شما یکتا پرستی دیدی؟!

0 ❤️

2014-10-01 06:01:41 +0330 +0330

[quote=حمید 69]بچه كوني سند تو بكن تو كون مامان خوشگلت اينجا فقط بايد كون بدي اين حرفا مال اينجا نيست. كونتو بده برو[/quote]

مگه الان کسی جلوی دادنتو گرفته؟
تا الان میدادی بعد از اینم با خیال راحت بده.

0 ❤️

2014-10-01 06:04:15 +0330 +0330

[quote=safire_eshgh_live]بچه ها لطفا بحث مذهبی نکنین توروخدا
اصلا جایی و سنخیتی نداره با این سایت آخه…[/quote]

امید جان از تو بعیده
باز اگه بگی فحش کاری نکنین یه چیزی ولی سایت همونطور که تالار عکس سکسی داره تالار دینی هم داره.

0 ❤️

2014-10-01 06:04:18 +0330 +0330

اره حرفاتو قبول دارم , معلوم نیست کی گه بهش میده این میخوره , مزخرفاتش مال کس مغزیشه

0 ❤️

2014-10-01 06:05:21 +0330 +0330

[quote=No One Like You][quote=Mr.k]من نه حرفت رو رد میکنم نه تایید فقط اینو میگم که اطلاعات شما درباره اسلام همون کتابای مدرسه هست و فقط رفتین طرف مخالفین اسلام و چون اطلاعاتتون کم بوده و جوابی واسه حرفها و سوالاتشون نداشتید طرف اونا رو گرفتید…
همین…[/quote]
هیچ انتظار دیگه ای از تفکر امثال تو ندارم[/quote]

به کیرم

0 ❤️

2014-10-01 06:10:32 +0330 +0330

[quote=DG KIR]بی فایده اس…هرچند به اینا بفهمونی بازم در برابر فهمیدن مقاومت میکنن…من نه ملا هستم نه از ملاها خوشم میاد همین ملا ها دین رو خراب جلوه میدن…واگرنه چه برسه به شماها که دم از اسلام میزنین شمارو چه برسه به اسلام…البته اسلام حقیقی نه اسلام شیعه ها اسلام الله…نه اسلام خمینی و جنتی…اسلام محمد…اگه قران دست نوشته یک انسان بود هیچ مغزی هزارو چندین سال پیش نمیدونست که هر کدوم از سیارات بر مداری مشخص شناورند…اگه قران دست نوشته انسان بود تا الان یکی پیدا میشد همچون قران یه کتاب دیگه چاپ کنه…اون شخصی که دو سه سال پیش فیلم حضرت محمد رو ساخته بود که تو فیلم بهش توهین شده بود برو ببین هنوز زنده اس؟؟؟برو تحقیق کن…از خدا بترس[/quote]

دوست عزیز
من پست 63 رو نقل قول برای شما زده بودم وخیلی واضح ازت خواستم که تعیین بکنی تو کدوم یک از زمینه ها اشکال از قرآن میخوای بگو تا اینجا برات قطار کنم ولی وقتی خودت رو به ندیدن میزنی و باز میای میگی هیشکی نمیتونه ایراد ازش بگیره کاملا مشخصه که خودت چقدر دنبال فهمیدنی.

در ضمن یه حدیثی هم از خودم میگم بهت: بیان مطالب دینی یا تاریخی بدون ذکر منبع همانا حکم باد معده را دارد.

0 ❤️

2014-10-01 06:21:20 +0330 +0330

[quote=DG KIR]از میان معجزات و خارق عاداتى که از پیامبر اسلام ص صادر شده قرآن برترین سند زنده حقانیت او است.
قرآن کتابى است فوق افکار بشر، کسى تا کنون نتوانسته کتابى همانند آن را بیاورد، این کتاب یک معجزه بزرگ آسمانى است.
علت اینکه قرآن به عنوان سند زنده حقانیت پیامبر اسلام ص و معجزه بزرگ او از میان تمام معجزاتش برگزیده شده این است که قرآن معجزه‏اى است گویا، جاودانى، جهانى، و روحانى.
پیامبران پیشین مى‏بایست همراه معجزات خود باشند و براى اثبات اعجاز آنها مخالفان را دعوت به مقابله به مثل کنند، در حقیقت معجزات آنها خود زبان نداشت و گفتار پیامبران، آن را تکمیل مى‏کرد، این گفته در مورد معجزات دیگر پیامبر اسلام ص غیر از قرآن نیز صادق است.
ولى قرآن یک معجزه گویا است، نیازى به معرفى ندارد، خودش به سوى خود دعوت مى‏کند، مخالفان را به مبارزه مى‏خواند محکوم مى‏سازد، و از میدان مبارزه، پیروز، بیرون مى‏آید، لذا پس از گذشت قرنها از وفات پیامبر ص همانند زمان حیات او، به دعوت خود ادامه مى‏دهد، هم دین است و هم معجزه، هم قانون است و هم سند قانون.
قرآن مرز زمان و مکان را در هم شکسته و ما فوق زمان و مکان قرار گرفته است، به خاطر اینکه معجزات پیامبران گذشته و حتى معجزات خود پیامبر اسلام غیر از قرآن، روى نوار معینى از زمان، و در نقطه مشخصى از مکان و در برابر عده خاصى صورت گرفته است، سخن گفتن نوزاد مریم ع و زنده کردن مردگان و مانند آن بوسیله مسیح ع در زمان و مکان و در برابر اشخاص معینى بوده و چنان که مى‏دانیم، امورى که رنگ زمان و مکان به خود گرفته باشند، به همان نسبت که از آنها دورتر شویم، کم‏رنگتر جلوه مى‏کنند، و این از خواص امور زمانى است.
ولى قرآن، بستگى به زمان و مکان ندارد، هم چنان به همان قیافه‏اى که 1400 سال قبل در محیط تاریک حجاز تجلى کرد، امروز بر ما تجلى مى‏کند بلکه گذشت زمان و پیشرفت علم و دانش به ما امکاناتى داده که بتوانیم استفاده بیشترى از آن نسبت به مردم اعصار گذشته بنمائیم، پیدا است هر چه رنگ زمان و مکان به خود نگیرد تا ابد و در سراسر جهان پیش خواهد رفت، بدیهى است که یک دین جهانى و جاودانى باید یک سند حقانیت جهانى و جاودانى هم در اختیار داشته باشد.
اما روحانى بودن آن:
امور خارق‏العاده‏اى که از پیامبران پیشین به عنوان گواه صدق گفتار آنها دیده شده معمولا جنبه جسمانى داشته: شفاى بیماران غیر قابل علاج، زنده کردن مردگان، سخن گفتن کودک نوزاد در گاهواره، و … همه جنبه جسمى دارند و چشم و گوش انسان را تسخیر مى‏کنند، ولى الفاظ قرآن که از همین حروف و کلمات معمولى ترکیب یافته در اعماق دل و جان انسان نفوذ مى‏کند، روح او را مملو از اعجاب و تحسین مى‏سازد، افکار و عقول را در برابر خود وادار به تعظیم مى‏نماید معجزه‏اى است که تنها با مغزها و اندیشه‏ها و ارواح انسانها سر و کار دارد، برترى . چنین معجزه‏اى بر معجزات جسمانى احتیاج به توضیح ندارد.[/quote]

جالبه که هر کی به بقیه گیر میده بابت کپی پیست کردن خودش بیشتر از همه اینکارو میکنه.

37gzzw3z.jpeg
0 ❤️

2014-10-01 06:22:18 +0330 +0330

ای کیر تو این کامنت

0 ❤️

2014-10-01 06:23:17 +0330 +0330

[quote=No One Like You][quote=Mr.k][quote=No One Like You][quote=Mr.k]من نه حرفت رو رد میکنم نه تایید فقط اینو میگم که اطلاعات شما درباره اسلام همون کتابای مدرسه هست و فقط رفتین طرف مخالفین اسلام و چون اطلاعاتتون کم بوده و جوابی واسه حرفها و سوالاتشون نداشتید طرف اونا رو گرفتید…
همین…[/quote]
هیچ انتظار دیگه ای از تفکر امثال تو ندارم[/quote]

به کیرم[/quote]
اصن کیر سگ تو ادبیاتتون مادر صیغه ای فعلا برو مادرتو از زیر ملاها جمع کن[/quote]

بلایی که سر مادرای شما اومده سر مادرای همه نمیاد بچه

0 ❤️

2014-10-01 06:26:53 +0330 +0330

[quote=DG KIR][quote=boyteh2119][quote=DG KIR][quote=’‘دلارام’’]شراب، خوب یا بد؟

اخه خنگ خدا…شراب در زبان عربی یعنی نوشیدنی چرا نمیفهمی. اینکه در بهشت جوی هایی از شراب هستند اگه یکم دقت کنی و بری قران رو نگاه کنی میفهمی شراب ناب ترجمه شده پس دو شراب باهم فرق دارن …[/quote]

آخه چرا کُسشعر بلقور میکنی؟! مرتیکه کیری زمان ازدواج محمد و خدیجه که شراب (همون نوشیدنی الکلی قرمز مستی آفرین) سرو شده و پدر خدیجه هم مست شده که به این وصلت رضایت داده. (تاریخ طبری)
این یکی رو چی میخوای بگی؟[/quote]

انیشتن پروفسور دکتر دانشمند عاقل من گفتم که بجز قران هیچ کتابی رو باور ندارم چون یه توهم زده ای مث تو نوشته…لابد بابات هم تو عروسی قر میداد نه؟؟؟[/quote]

722130_lGFTOIyI.png
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «