اجبار اصحاب به تجاوز زنان شوهر دار توسط محمد رسول الله(با سند معتبر)

1393/07/07
presentation1p.jpg

قابل توجه ماله کشان که میگویند برده داری و تجاوز به زنان اسیر به اسلام تحمیل شده و اگر به اختیار خود پیامبر بود حتما حکم به لغو این اعمال شنیع میداد.
در شان نزول این آیه به وضوح مشاهده میکنید که یاران رسول در تجاوز به زنان شوهر دار اکراه داشتند و مایل نبودند این کار را انجام دهند اما محمد با اینکه میتوانست آنها را نهی کند (چون شرایطش بود) این کار را نکرد و دستور حلیت تجاوز به زن شوهردار اسیر داد

37001 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-09-30 09:02:49 +0330 +0330

[quote=sava7][quote=bahram_hot20][quote=’‘دلارام’’][quote=sava7][quote=’‘دلارام’’][quote=sava7]من این مطلبو کاا فهمیدم… شما دو سه گروهید… هر وقت میخوایید تاپیک بزنید گروهی میریزد رو سر یه نفر…
عامو کیر خر تو کون و کستون…
ولی بین جمع… کس ننش که خرافه نوشته باشه و دروغ گفته باشه… اصن بره زیر تریلی چرخ بشه…
حالا هی برید مدارک فتوشاپی بیارید…[/quote]
برو قرآنو بخون بعد بیا نظر بده[/quote]
خب حرف منم دقیقا همینه…
چرا شما مطالب فیسبوک و عکسهای فتوشاپی میزارید؟؟؟
برید خودتون بخونید بعد حرف بزنید…
من که از خودم شک نیستم… ولی شمارو نمیدونم که دم به دیقه حرفتونو عوض میکنید…[/quote]
بچه جون من قرآنو حفظم با کی داری کل کل می کنی
تو همین سوره نسا نوشته
که الله دستور صادر کرد که زنان شوهر دارو که تصرف کردی تو مالکشی و اون بردته و حق داری هر کاری باهاش بکنی
اسلام اصلا زنو آدمو حساب نمی کنه فقط کس می بینتش[/quote]

223678_517483131596916_698874236_n_0.jpg[/quote]

زرشک کپک زده تو سوره ی حمدو بخونی دو تا آیه کم میاری… بعد حرف از تفسیر و حفظ بودن کل قرآن میزنی؟؟؟[/quote]

بچه جان وقتی تو هنوز تا تصمیم کبری بیشتر نخونده بودی من 2 بار کامل قرآن رو و یه بار هم تورات و انجیل و اوستا رو خونده بودم.

0 ❤️

2014-09-30 09:39:16 +0330 +0330

[quote=bahram_hot20][quote=sava7][quote=bahram_hot20][quote=’‘دلارام’’][quote=sava7][quote=’‘دلارام’’][quote=sava7]من این مطلبو کاا فهمیدم… شما دو سه گروهید… هر وقت میخوایید تاپیک بزنید گروهی میریزد رو سر یه نفر…
عامو کیر خر تو کون و کستون…
ولی بین جمع… کس ننش که خرافه نوشته باشه و دروغ گفته باشه… اصن بره زیر تریلی چرخ بشه…
حالا هی برید مدارک فتوشاپی بیارید…[/quote]
برو قرآنو بخون بعد بیا نظر بده[/quote]
خب حرف منم دقیقا همینه…
چرا شما مطالب فیسبوک و عکسهای فتوشاپی میزارید؟؟؟
برید خودتون بخونید بعد حرف بزنید…
من که از خودم شک نیستم… ولی شمارو نمیدونم که دم به دیقه حرفتونو عوض میکنید…[/quote]
بچه جون من قرآنو حفظم با کی داری کل کل می کنی
تو همین سوره نسا نوشته
که الله دستور صادر کرد که زنان شوهر دارو که تصرف کردی تو مالکشی و اون بردته و حق داری هر کاری باهاش بکنی
اسلام اصلا زنو آدمو حساب نمی کنه فقط کس می بینتش[/quote]

223678_517483131596916_698874236_n_0.jpg[/quote]

زرشک کپک زده تو سوره ی حمدو بخونی دو تا آیه کم میاری… بعد حرف از تفسیر و حفظ بودن کل قرآن میزنی؟؟؟[/quote]

بچه جان وقتی تو هنوز تا تصمیم کبری بیشتر نخونده بودی من 2 بار کامل قرآن رو و یه بار هم تورات و انجیل و اوستا رو خونده بودم.[/quote]

0 ❤️

2014-09-30 10:23:12 +0330 +0330

لااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایک dg

0 ❤️

2014-09-30 10:26:33 +0330 +0330

[quote=DG KIR]شمایی که میگین قران دست نوشته یه انسانه…برو یه اشتباه از قران برا من پیدا کن با ذکر سوره و آیه…خیلی زرنگ تر از تو رفتن و دیگه برنگشتن…سعی کن زیاد در برابر فهمیدن مقاومت نکنی…من یه مسلمون سنی ام.[/quote]
هو هو هو
این میمون ملاها رو نیگا کن
مث اینکه تازه از خواب پا شده…!
سرتاسر قرآن اشکال هست
بله…خیلی زرنگ تر از ما رفتن و مسلمونا تیکه تیکه شون کردن
تیکه تیکه کردن…دلیل حقانیت شماست
الله میخواد واسه عباداتت…برات توی بهشت…خانوم بیاره بکنی!؟
میمون مقلد رو چه به تفکر؟

0 ❤️

2014-09-30 11:02:09 +0330 +0330

چجوری ممکنه خدا در کتابش…به ابولهب فحش بده!؟
یعنی اینقد شان خدا پایین اومده که بیاد و اینقد از دست یه عرب عصبانی شده باشه تا بهش فحش بده و بعد بگه این کتاب…معجزه جاوید من است!؟
چجوری ممکنه خدا…به مخالف خودش بگه مادرجنده!؟
در حالیکه در سوره قلم آیه 13اومده که مخالفین الله…مشتی مادرجنده هستند(زنازاده)
چجوری ممکنه خدا…یک نفر رو خلق کنه…بعد یک نفر دیگه رو هم خلق کنه…بعد بگه بزنید همدیگه رو بکشید!؟

0 ❤️

2014-09-30 11:06:35 +0330 +0330

[quote=DG KIR]شمایی که میگین قران دست نوشته یه انسانه…برو یه اشتباه از قران برا من پیدا کن با ذکر سوره و آیه…خیلی زرنگ تر از تو رفتن و دیگه برنگشتن…سعی کن زیاد در برابر فهمیدن مقاومت نکنی…من یه مسلمون سنی ام.[/quote]

از نوشته ات تابلوئه که تا حالا حتی یه سوره کامل هم از قرآن نخوندی.
حیف که عقیده دارم نباید تو تاپیک کسی تبلیغ تاپیکی موازی اون موضوع رو کرد وگرنه لینک تاپیکی بهت میدادم که از دیدن اشکالات بی جواب قرآن سرگیجه بگیری.
حالا برا اینکه حاجت نگرفته نری خودت انتخاب کن تو چه موضوعی اشکال دوس داری برات اینجا بذارم.
علمی؟
گرامری؟
نقض حقوق بشر؟
اگه بتونم بهت ثابت کنم الله و محمد نمیدونستن زمین کروی هست و فکر میکردن یه سطح تخته یا ثابت کنم خبر نداشتن که تو بدن آدمیزاد عضوی به نام مغز هم وجود داره که کارش فکر کردن هست یا ثابت کنم که الله فکر میکرد زمین ثابت هست و این ستاره ها هستن که دورش میچرخن یا اون برنامه زمانبندی و روشی که برای خلقت جهان گفته یه داستانیه در حد شنگول و منگول یا … از رو میری و اینجا اعتراف میکنی که تا حالا اشتباه فکر میکردی؟

0 ❤️

2014-09-30 11:22:03 +0330 +0330

[quote=STAR TAK]هر چی گی و ابنه ای و جنده هست شدن طرفدار حق و عدالت
جمع کنید باووو
کاری به دین و مذهب ندارم فقط ادم رو میسوزونه این چهار تا چاغال یه شایی میان دم از عدالت و ازادی میزنن
در حالی که توی دنیای واقعی پشیزی هم ارزش ندارن[/quote]

ظاهرا خودت از اون گنده هاشی که با سیفون هم پایین نمیرن نه ؟

0 ❤️

2014-09-30 11:24:00 +0330 +0330

[quote=STAR TAK]هر چی گی و ابنه ای و جنده هست شدن طرفدار حق و عدالت
جمع کنید باووو
کاری به دین و مذهب ندارم فقط ادم رو میسوزونه این چهار تا چاغال یه شایی میان دم از عدالت و ازادی میزنن
در حالی که توی دنیای واقعی پشیزی هم ارزش ندارن[/quote]
اتفاقا نصف گی ها و همجنسبازها و جنده های اینجا…طرفدار سرسخت اسلامند
برو خودت نیگاه کن…کامنتهاشون هست
دختره اومده میگه دوست دارم به سه نفر همزمان کس بدم…بعد اومده به ضداسلامها فحش میده و از اسلام دفاع میکنه…!!
والا
مثلا همین آقا… مادر خودش به صدتا ملا و بسیجی تا حالا کس حلال و موقت داده…اونوقت نـ.ـنه های ما میشه جنده…!
دوست من…عدالت برای شما اینه که زیر کیر ملاها جون بکنی
درسته!؟

0 ❤️

2014-09-30 11:37:16 +0330 +0330

[quote=STAR TAK]خیلی خب
اون عدالتی که شما ازش دم میزنین چی هست؟
گفتم من اصلا به دین مذهب کاری ندارم
کلا حرفاتون و طرض فکراتون هم کیرم نیست چون بود الان همتون یه چشم بودین :-D
میشه عدالت رو و ازادی رو برامون توصیف کنید یه خورده بخندیم؟ :-D[/quote]
عدالت یعنی اینکه میمون ملاها نباشی
و متفکر باشی
عدالت یعنی اینکه پول نفت ما…در کشور خودمون سرمایه گذاری بشه…برای عمران کشور…و نه برای پیداکردن چاقوکشهایی که وظیفه شون حفظ تاج و تخت ملاها هست
عدالت یعنی اینکه با اینهمه پول نفت…تو میمون احمق…مغزت باید بکار بیافته که این حق کشور ما نیست اینهمه فقیر داشته باشیم…چجوریه که آلمان و ژاپن…هیچی نفت و معدن و…ندارند…ولی اینهمه پیشرفته و آباد هستند!؟
عدالت یعنی میمونهای احمقی مانند تو رو بکنیم
و شاید عدالت یعنی اینکه…مادرت رو از زیر کیر ملاها نجات بدهیم تا دیگه کس حلال و موقت نده و مهریه نگیره
آزادی یعنی اینکه هر کسی کارش بکار خودش باشه و به دیگران صدمه جانی و مالی نزنه
تا کسانی هستند در ایران و افغانستان و عراق و…مانند تو که میمون ملایان هستند. خاورمیانه در اتش میسوزد…میمون مقلد ملایان

0 ❤️

2014-09-30 11:37:28 +0330 +0330

اولا حیف اون عکس شیر که گذاشتی تو اواتارت…
باید عکس پدر؛ پدر سگت رو بذاری، تا مردم بدونن با چه حرومزاده ای طرف هستند کثافت…
دوما دیگه واقعا خیلی خیلی تابلو شدید؛ تو با چندتا بی پدر دیگه دستتون توی یه چاه توالته حیوونا…
سوما تو و صدتا کسکش حرومزاده ی دیگه هم با این کسشعرای بی سرو ته نمیتونید عقاید بقیه رو عوض کنید…
سوما …واقعا دل سگم براتون میسوزه…
خیلی بدبختید به خدا… bad

0 ❤️

2014-09-30 11:46:12 +0330 +0330

[quote=mamad bi gham]اولا حیف اون عکس شیر که گذاشتی تو اواتارت…
باید عکس پدر؛ پدر سگت رو بذاری، تا مردم بدونن با چه حرومزاده ای طرف هستند کثافت…
دوما دیگه واقعا خیلی خیلی تابلو شدید؛ تو با چندتا بی پدر دیگه دستتون توی یه چاه توالته حیوونا…
سوما تو و صدتا کسکش حرومزاده ی دیگه هم با این کسشعرای بی سرو ته نمیتونید عقاید بقیه رو عوض کنید…
سوما …واقعا دل سگم براتون میسوزه…
خیلی بدبختید به خدا… bad[/quote]

575737_460310453981267_226141778_n.jpg
0 ❤️

2014-09-30 12:06:14 +0330 +0330

[quote=STAR TAK]اخه خورشت اینجا تو با این حرفات و عدالت خواهیهات میخوای نفت رو بیاری سر سفره مردم؟
یا میخوای یه تنه جلوی همه وایسی
تو گوه تو کونت رو نمیتونی نگر داری کونت باد هواست :-D
از عدالت و ازادی میحرفی؟
از طرض صحبت کردنات هم که مشخصه از مجاهدین خلق هستی :-D
الان تو نماییده مردم هستی لابد :-D
حق طلب یا هر چی چرا با فحش دادن میخوای حرفت رو به کرسی بنشونی
مردم که دنبال حق و عدالت باشه اینطوری جلو نمیاد
پس نتیجه میگیریم تو فقط با مسلمون جماعت مشکل داری
خب چرا اسمش رو گذاشتی طرفداری از مردم ؟
خب خیلی عرضه داری و خیلی زرنگ و گردن کلفتی بیا توی عموم این حرفا رو بزن
میدونی که نمیتونی
سگ تو لونه اش هم پارس میکنه[/quote]
ببین مادرصیغه ای
مجاهدین خلق…کاملا معتقد به اسلام هستند احمق الاغ
تو هنوز فرق مجاهد و کمونیست و لیبرال و وهابی و بهایی رو نمیدونی…برای ما کس تفت نده
تا میمونهایی مانند تو در کشورهای افغانستان و عراق و ایران هستند…خاورمیانه میسوزه
بیام توی عموم حرف بزنم!؟
خب کسکش…تا یک عده میمون مانند تو بیان و منو تکه تکه کنند!؟
مگه آدم عاقل…بین یک مشت سگ هار مانند تو…میره و حرف از منطق میزنه!؟

0 ❤️

2014-09-30 12:20:51 +0330 +0330

خب خیلی عرضه داری و خیلی زرنگ و گردن کلفتی بیا توی عموم این حرفا رو بزن
میدونی که نمیتونی
سگ تو لونه اش هم پارس میکنه
ببین مادرصیغه ای
مجاهدین خلق…کاملا معتقد به اسلام هستند احمق الاغ
تو هنوز فرق مجاهد و کمونیست و لیبرال و وهابی و بهایی رو نمیدونی…برای ما کس تفت نده
تا میمونهایی مانند تو در کشورهای افغانستان و عراق و ایران هستند…خاورمیانه میسوزه
بیام توی عموم حرف بزنم!؟
خب کسکش…تا یک عده میمون مانند تو بیان و منو تکه تکه کنند!؟
مگه آدم عاقل…بین یک مشت سگ هار مانند تو…میره و حرف از منطق میزنه!؟[/quote]
باشه تو که خایه تو لاپات نداری زر نزن بی همه چیز
خودت میدونی جایی نداری توی ایران کیر عموم مردم ایران تو کس خواهرت

تو با دولت مشکل داری مردم چیکار کنن به مردم خودت چرا فحش میدی ؟
خیلی زرنگی ؟
خیلی خب این شیشه نوشابه رو غیب کن یه خورده بخندیم :-D
////
فعلا که تازیان و ملاها…1400ساله مادرت رو گائیدن و تو شادمانی
اینکه امثال تو یک مشت سگ هار هستید…دلیل حقانیت شما نیست

0 ❤️

2014-09-30 12:23:19 +0330 +0330

[quote=bahram_hot20]10653802_712434702177589_6929942913663243807_n_0.jpg[/quote]

يبار ديگه از رو عكس و مدركي كه گذاشتي درست بخون ، اسلام نكاح و آميزش را با زنان شوهر دار حرام كرده ، مگر زناني كه غنيمت مسلمانان است!!

زنان غنيمت گرفته هم ، زنان همان كساني بودند كه در جنگ با مسلمانان كشته ميشدند ، يعني شوهري ديگه در كار نبوده!!!

do you understand???

0 ❤️

2014-09-30 12:27:31 +0330 +0330

داداش میتونی عقایدت مخالف هر کسی باشه و یا نظر خودتو داشته باشی اما چرا به ناموس و خواهر کسی که نظرت باهاش یکی نسیت فحاشی میکنی طرف تو اون کاربره نه خواهر مادرش

0 ❤️

2014-09-30 12:42:25 +0330 +0330

[quote=mr jeferson][quote=bahram_hot20]10653802_712434702177589_6929942913663243807_n_0.jpg[/quote]

يبار ديگه از رو عكس و مدركي كه گذاشتي درست بخون ، اسلام نكاح و آميزش را با زنان شوهر دار حرام كرده ، مگر زناني كه غنيمت مسلمانان است!!

زنان غنيمت گرفته هم ، زنان همان كساني بودند كه در جنگ با مسلمانان كشته ميشدند ، يعني شوهري ديگه در كار نبوده!!!

do you understand???[/quote]

داداش من چرا متوجه نیستین؟
صحبت از گاو و گوسفند نیست که به این راحتی عبارت غنیمت رو براشون به کار میبری.
صحبت از آدمیزاده.
طبق منطق خودت اون زنی که غنیمت گرفته شده تکلیفش چیه؟
و آیا فکر نمیکنی با این استدلالت عملا تایید میکنی اگه فردا داعش هم با خونواده خودت همینکارو کرد هیچ ایرادی بهش وارد نیست؟

0 ❤️

2014-09-30 12:46:18 +0330 +0330

[quote=kave 33]avala; ham keshvar hay mosalmon be taraf kabe namaz mikhonan ,dovaman;vaghti khodet khengi ham ro mesl khodet nabin …az khoda betars[/quote]

هر وقت شعور اینو پیدا کردی که بدونی برای احترام به وقت و حوصله بقیه کاربرها یه ذره به خودت زحمت بدی و فارسی تایپ کنی بیا تا جوابت رو بدم.

0 ❤️

2014-09-30 12:50:43 +0330 +0330

[quote=STAR TAK][quote=♥گارد سلطنتی♥]داداش میتونی عقایدت مخالف هر کسی باشه و یا نظر خودتو داشته باشی اما چرا به ناموس و خواهر کسی که نظرت باهاش یکی نسیت فحاشی میکنی طرف تو اون کاربره نه خواهر مادرش[/quote]
عزیز دل ببین کی فحاشی کرده ؟
چرا عموم رو نشانه رفته ؟
چرا فشحای ایشون تبرک هست ولی برای ما خار داره؟
داستان چیه؟
من هیچ عقیده ای ندارم هر کی به من فحش بده به جاش صد تا میشنوه
این دوستت که با دولت مشکل داره چرا جمع میبنده چرا به همه مردم فحش میده؟[/quote]
اولن من با این اقا دوستی ندارم همون اندازه که به شما ارادت دارم به ایشونم دارم
در کل هر کسی حرف منطقی بزنه من تایید میکنم و هر کی حرف غیر منطقی بزنه جلوش نظر مخالف میزارم .اون اقا نباید حرف زشت میزد و شما هم همینطور بنظر من ادمایی که منطق ضعیف دارن و حرفی برای گفتن ندارن رو به فحاشی میارن
در مورد محتوای تایپیک متاسفانه در قران تناقض وجود داره و ایرادایی بهش وارده و شما و یا دیگر کسانی که این قضیه رو قبول نمیکنید دلیل قانع کننده ای ارایه نمیدید .منبع قرانه و دوستان از خود قران منبع رو ذکر کردند .حالا قبول ندارید بحثش جداس
اما بعنوان یه ایرانی با هر عقایدی که دارید برای من چه شما و چه دیگران با هر باوری برای من محترمید

0 ❤️

2014-09-30 12:55:36 +0330 +0330

[quote=kave 33]to ya nadoni aghl nadari ,ya inke ba in harfat bache ha ro gomrah koni .hame in harfat doroge kesafat , kafar to ye vahabi haromzade hasti[/quote]

0 ❤️

2014-09-30 12:57:22 +0330 +0330

[quote=DG KIR][quote=’‘دلارام’’]الله خودش نمیدونه که خورشید میچرخه یا زمین همین حرفم تو سوره یس هستش[/quote]
دقیقا کدوم ایه[/quote]

سوره یاس آیه 38 - 39 - 40

0 ❤️

2014-09-30 13:07:59 +0330 +0330

oon gosalehaii ke eslamro nafi mikonan etefaghan az hozoore shoma khabar dade shode boode agar naboodid jaye ta ajob bood

0 ❤️

2014-09-30 13:35:36 +0330 +0330

[quote=kave 33]این ادم نادانه.وهابی …تمام حرفاش دروغه…این ایه هایی رو که مثال زده وجود نداره .اینا کافرند[/quote]

وَآيَةٌ لَّهُمْ اللَّيْلُ نَسْلَخُ مِنْهُ النَّهَارَ فَإِذَا هُم مُّظْلِمُونَ ﴿۳۷﴾

و نشانه‏اى [ديگر] براى آنها شب است كه روز را [مانند پوست] از آن برمى‏كنيم و بناگاه آنان در تاريكى فرو مى‏روند

وَالشَّمْسُ تَجْرِي لِمُسْتَقَرٍّ لَّهَا ذَلِكَ تَقْدِيرُ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ ﴿۳۸﴾

و خورشيد به [سوى] قرارگاه ويژه خود روان است تقدير آن عزيز دانا اين است

وَالْقَمَرَ قَدَّرْنَاهُ مَنَازِلَ حَتَّى عَادَ كَالْعُرْجُونِ الْقَدِيمِ ﴿۳۹﴾

و براى ماه منزلهايى معين كرده‏ايم تا چون شاخك خشك خوشه خرما برگردد

لَا الشَّمْسُ يَنبَغِي لَهَا أَن تُدْرِكَ الْقَمَرَ وَلَا اللَّيْلُ سَابِقُ النَّهَارِ وَكُلٌّ فِي فَلَكٍ يَسْبَحُونَ ﴿۴۰﴾

نه خورشيد را سزد كه به ماه رسد و نه شب بر روز پيشى جويد و هر كدام در سپهرى شناورند

چون آدم شدی و فارسی نوشتی منم برات احترام گذاشتم و جوابتو دادم ولی از وقاحت شما مسلمین در عجبم که نوشته قرآنتون رو هم فبول ندارین

0 ❤️

2014-09-30 13:37:44 +0330 +0330

حالا کی خوشحاله که تازیها در 1350سال پیش به ایران حمله کردن و مادرش رو تجاوز کردن!؟
هر کی خوشحاله بیاد از اسلام دفاع کنه…
شما باید هم ادامه دهنده راه پدران تازی خود باشید

0 ❤️

2014-09-30 13:57:46 +0330 +0330

[quote=kave 33]شما ها قرانی رو که دوست داشتید و به میل شماست رو با دست کاری درست کردین…زمین بری اسمون بری …شما وهابی هستید. به مادر خودتون رحم نمیکونید.کسافتا اشغال حرومزاده[/quote]
دوست نادان من
وهابی میدونی چیه!؟
وهابی رو شیعه ها به سنی های تندرو میگن
سنی ها همچین کلمه ای ندارند
دوما:اینایی که بهشون میگن وهابی…صددرصد قران رو قبول دارن
ببین دوست نادان من…تو هنوز نمیدونی وهابی چیه و ضددین کیه
اومدی اینجا حرف میزنی؟
چرا دوست داری میمون ملاها باشی!؟
چرا خوشت اومده ازینکه تازیها به کشورت حمله کردن و به زنان ایرانی تجاوز کردن؟

0 ❤️

2014-09-30 14:01:47 +0330 +0330

این دلارام پسره و یه کاربر دختر نماست
اینم مدرکش:

0 ❤️

2014-09-30 14:05:24 +0330 +0330

[quote=kave 33]شما ها قرانی رو که دوست داشتید و به میل شماست رو با دست کاری درست کردین…زمین بری اسمون بری …شما وهابی هستید. به مادر خودتون رحم نمیکونید.کسافتا اشغال حرومزاده[/quote]

تو از جمله اون مریضهایی هستی که توهین نشنوی افسردگی میگیری.
وقتی ادعا میکنی که این مطالب دستکاری شده هست یعنی تایید میکنی که این حرفها از نظر عقلی و علمی درست نیست. تا اینجاش حله؟
الاغ من این آیه ها رو عینا از سایت پارس قرآن کپی پیست کردم.
لینکشم میذارم اینجا برو خودت ببین و وقتی به این نتیجه رسیدی که هیچ تحریفی نبوده همونجا برین توش و دیگه اینورا پیدات نشه.

http://www.parsquran.com/data/show.php?ayat=0&lang=far&quantity&sura=36&user=far

0 ❤️

2014-09-30 14:12:11 +0330 +0330

[quote=kave 33]اصلا اینطوری نیست وهابی کوسکش…اکر دست من بود مادر تک تک شما رو میکردم…[/quote]

وقتی امثال تو فحش میدن بر خلاف تصورت من خیلی هم خوشحال میشم.
چون نه تو دستت به مادر من میرسه نه کیر داری . که اگه داشتی قسط کونت عقب نمی افتاد. ولی با این فحاشی دقیقا داری رفتار وحشیانه و دور از تمدن یه مسلمان واقعی رو به همه نشون میدی که از این بابت خیلی ازت ممنونم که برای تایید حرفهای ما اینقدر تلاش میکنی.
در ضمن خیالت راحت باشه من به شخصه به هیچ مادری فحش نمیدم، حتی مادری که انی مثل تو رو ریده.

0 ❤️

2014-09-30 14:22:10 +0330 +0330

[quote=bahram_hot20][quote=pesary-aram]خفه شو حرومزاده تو عقل نداری این چرت و پرت ها رو و مذخرفات رو باور میکنی با سند دروغین وگرنه بقیه آدمن و عقل دارن[/quote]

آخه یابو علفی تو قرآن خودتونم قبول نداری.
ببین تا حالا به کسی بابت آکبند نگه داشتن مغزش جایزه ندادن که تو الاغ دومیش باشی، استفاده کن از اون مغز پوکت.
در ضمن اگه بنا باشه به نفهمهایی مثل تو بگن حلالزاده من به شخصه افتخار میکنم اگه بهم بگن حرامزاده.[/quote]

تو قرانو قبول داری پس چرا بقیه حرفاشو نمیگی؟

تو همون قران نوشته شده که به بزرگتر خود احترام بزارید، یه جای دیگه نوشته که به حیوانات ازار نرسانید، یه جا دیگه گفته که به تمیزی اهمیت بدید
خوب تو چرا فقط اونو گفتی اینارونگفتی؟

0 ❤️

2014-09-30 15:12:53 +0330 +0330

[quote=STAR TAK][quote=Ipenis][quote=kave 33]شما ها قرانی رو که دوست داشتید و به میل شماست رو با دست کاری درست کردین…زمین بری اسمون بری …شما وهابی هستید. به مادر خودتون رحم نمیکونید.کسافتا اشغال حرومزاده[/quote]
دوست نادان من
وهابی میدونی چیه!؟
وهابی رو شیعه ها به سنی های تندرو میگن
سنی ها همچین کلمه ای ندارند
دوما:اینایی که بهشون میگن وهابی…صددرصد قران رو قبول دارن
ببین دوست نادان من…تو هنوز نمیدونی وهابی چیه و ضددین کیه
اومدی اینجا حرف میزنی؟
چرا دوست داری میمون ملاها باشی!؟
چرا خوشت اومده ازینکه تازیها به کشورت حمله کردن و به زنان ایرانی تجاوز کردن؟[/quote]
دوست عزیز
من به شخص خودم خیلی دوست دارم شفاف سازی کنید
اصلا قران غلطه عیبی نداره شما با حرفهای معتبرت بیا مارو اگاه کن
نه اینکه فحش بدی به عموم
من خیلی دوست دارم بحث کنیم و در مورد چیزی که من نمیدونم منو اگاه کنن
مگر با فحش دان به هموطنان خودت حرفت به کرسی میشینه؟
من با این دولت موافق نیستم ولی چه ربطی به مردم داره
شما دوست من با منطق حرف بزن[/quote]

داداش من به دو دلیل با شما وارد بحث نشدم.
1- متوجه شدم که به هر دلیل تمایلی به بحث با من نداری.
2- احساس کردم شخصیت واقعیت بهتر از اینی هست که اینجا با زحمت میخوای نشون بدی.

ولی یه سوال ازت داشتم :
شما که میفرمایید طالب ادب و احترامین ورودتون به بحث آیا مودبانه و محترمانه بود؟ (رجوع به پست اولتون تو تاپیک)

یه سوالی هم از عموم پرسیده بودی در مورد معنی آزادی که منم بر خلاف میلم به همون دلائل بالا جواب ندادم ولی الان میگم خدمتت.
آزادی تو هر محیطی یا هر موضوعی برای خودش تعابیر و معانی خاص خودشو داره و اگه فقط بخوام معنی آزادی رو تو این سایت بگم از نظر من آزادی یعنی اینکه من به عنوان یه کاربر بتونم حرف و عقیده ام رو بدون فحاشی به کسی بزنم و کسی مثل شما اجازه نداشته باشه این حق رو ازم بگیره، چه رسد به اینکه اسم ابنه ای و جنده هم روم بذاره.

0 ❤️

2014-09-30 15:20:28 +0330 +0330

[quote=l_l0t][quote=bahram_hot20][quote=pesary-aram]خفه شو حرومزاده تو عقل نداری این چرت و پرت ها رو و مذخرفات رو باور میکنی با سند دروغین وگرنه بقیه آدمن و عقل دارن[/quote]

آخه یابو علفی تو قرآن خودتونم قبول نداری.
ببین تا حالا به کسی بابت آکبند نگه داشتن مغزش جایزه ندادن که تو الاغ دومیش باشی، استفاده کن از اون مغز پوکت.
در ضمن اگه بنا باشه به نفهمهایی مثل تو بگن حلالزاده من به شخصه افتخار میکنم اگه بهم بگن حرامزاده.[/quote]

تو قرانو قبول داری پس چرا بقیه حرفاشو نمیگی؟

تو همون قران نوشته شده که به بزرگتر خود احترام بزارید، یه جای دیگه نوشته که به حیوانات ازار نرسانید، یه جا دیگه گفته که به تمیزی اهمیت بدید
خوب تو چرا فقط اونو گفتی اینارونگفتی؟[/quote]

1- کی گفته من قرآن رو قبول دارم؟
2- وقتی کسی میخواد موضوعی رو به چالش بکشه ایرادهاشو نمایان میکنه نه اینکه بخواد دور قابش بادمجون بچینه.
3- قرآن اگه سرتاسرش خوبی باشه ولی فقط یه دونه ایراد داشته باشه از نظر من فاتحه اش خونده هست. چون وقتی ادعا میکنین که قرآن کلام خداست و خدا بر همه چیز عالم است باید بدون کوچکترین خطایی باشه که اگه غیر از این باشه پس یا قرآن کلام خدا نیست یا خدا بر همه چیز عالم و آگاه نیست. به همین سادگی.

0 ❤️

2014-09-30 15:33:08 +0330 +0330

[quote=kave 33]ایران بهترین کشور اسلامی دنیاست که توش امنیت داره.که این ادمای بی دین ملهد داعشی وهابی کون نمی کنن بیان توی خیابونها حرف بزنن جون اکه بیان اول من مادرشون رو میکنم…برای همین میان توی سایتا کوه زیادی میخورن…ایران سرزمین ناموس برستانه…برای همین اینا کون نمیکنن بیان ایران . جون میدونن که اکه بیان مادرشون کاییدست.به افتخار ایران…زنده باد ایران زنده باد ایران[/quote]
آفرین تازی پرست
از یک تازی پرست خائن به کشور…همین زنده باد ایران هم غنیمته
داعشی های شیعه یه خوبی که نسبت به داعشی های سنی دارن اینه که کلمه ایران رو مقدس میدونن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «