ادیان الهی-هدف طعمه های خودباور شهوانی

1392/06/08

درود
این روزا بحث هایی رو درشهوانی میبینیم که واقعا جای تاسف داره
همه ی ما شاهد افرادی هستیم که با تضمین و تائید همدیگه قصد بزرگنمایی خودشون رو دارن.
افرادی که باحرفایی که میزنن قصد تغییر هویت وباورهای مردم رو دارن-من نه کاری به اسلام دارم و نه این افراد-فقط میدونم که بعضی از اینان روزی مثل همه ی ما افرادی عادی بودن-برای مثال آرش شیشه ای یکی از دوستان مسلمان من بود که بعدها تحت تاثیر این بحث ها قرار گرفت و خواست که زرتشتی بشه-دریغ از اینکه باید آیین زرتشت رو با روح و جانت انتخاب کنی و بپذیری نه برای نفرتت از ادیان دیگه خلاصه اومد از من درمورد این آیین سوال کرد و منم راهنمائیش کردم اما از اونجایی که هدف این افراد تخریب ادیان الهی هست و خداستیز هستند اون رو از این راه هم منحرف کردند-من قصد توهین به آرش جان رو ندارم و نداشتم و نخواهم داشت چونکه خودش یه جوان بالغ و عاقل هست- منتهی اونو به چشم یک طعمه میبینم و خواستم برای شماها توضیح بدم که به سرنوشت این آقا دچار نشید و گول این شیاطین رو نخورید.
راستش اگر دیده باشید من دراین جورتالارها مسخره بازی درمیاوردم برای بی ارزش نشان دادن بحث-اما وقتی دیدم این موضوع براشون خیلی مهم هست تصمیم به گفتن این حقیقت گرفتم-برای مثال به این تصویر توجه کنید:
Capture1_3.PNG
میبینید؟
این کاربر به صورت غیرمستقیم به اهدافش اعتراف کرده.
جناب امید2000که الان تالار زده-اسلام را به عربستان بازگردانیم-من هم تشکر کردم چون دوست دارم که آیین ایرانی دوباره ترویج پیدا کنه و ماهم راحت باشیم-اما من یادمه که این آقا-چند ماه پیش-که من گفتم زرتشتی شدم اومد گفت:
خری که پالانش رو عوض کرده باشه-من دقیق این یادمه-و الان میفهمم که اینان هدفشون از یادبردن خداهست و الان خودشونو درجلد وطن دوست قایم کردن-اگر روزی اسلام رو از بین بردن-اونموقع با زرتشت هم طرف میشن و خدا رو هم زیرسوال میبرن هرچند که ذات خداوند هرگز زیرسوال نرفته و نخواهد رفت-این کوته فکران با خودشون پنداشتن که زیرسوال بردن.
بازهم میگم به جوونای ایرانی-مهم نیست که مسلمان هستی-مسیحی هستی-زرتشتی هستی و خلاصه هر دین و آیینی که داری اصلا مهم نیست-این مهمه که خدا رو بشناسی-حالا به هر اسمی
ممنون که وقت گذاشتید.

5227 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-08-30 10:21:15 +0430 +0430

از بس که بحث دینی داشتیم-دوستان از بحث های دینی متنفر شدن
:))

0 ❤️

2013-08-30 10:40:46 +0430 +0430

پارسی من بابعضی اخلاق هاورفتارهات
مخالفم ولی بااین تاپیکت کاملاموافقم!
هرکسی به دینی معتقده وتقریباتمام
ادیان هم به وجودخدااشاره کردند
پس اینکه بعضی هاوجودخداروانکار
میکنندیابه ادیان دیگرتوهین میکنندیا
سرجنگ دارندبه حالشان بایدتأسف خورد.

0 ❤️

2013-08-30 10:44:04 +0430 +0430

[quote=ویکتور _victor]پارسی من بابعضی اخلاق هاورفتارهات
مخالفم ولی بااین تاپیکت کاملاموافقم!
هرکسی به دینی معتقده وتقریباتمام
ادیان هم به وجودخدااشاره کردند
پس اینکه بعضی هاوجودخداروانکار
میکنندیابه ادیان دیگرتوهین میکنندیا
سرجنگ دارندبه حالشان بایدتأسف خورد.[/quote]
آفرین
Parsi Assassin
کاملا درسته-کسی که به اسلام توهین میکنه یعنی به خدا توهین کرده-وکسی هم که به خدا توهین کرده یعنی به تموم یکتاپرستان توهین کرده-ماهم نباید ساکت بمونیم-باید این افراد بفهمن که ما دستشونو خوندیم-اینا جایی تو شهوانی ندارن.

0 ❤️

2013-08-30 10:58:35 +0430 +0430

الان منظورت از شیاطین من و همفکران من بود؟ کاری بدی میکنیم آگاهی میدیم و خرافه زدایی میکنیم؟من یادمه خودتم قبلأ یه مسلمون سمج و دوآتیشه بودی که هیچ جوره حاضر نبودی قبول کنی اسلام دین بدی هست اما الان پی بردی و زرتشتی شدی.برای من اهمیتی نداره تو یا بقیه از اسلام دست بکشید،زرتشتی بسید،مسیحی بشید یا بی دین بشید.من از اسلام ضربه خوردم و همه جا ضد این دین میگم.
توی تاپیک "اسلام را به عربستان برگردانیم"هم گفتم تا اسلام تو ایران هست روزی نخواهد رسید که مثل آدم زندگی کنیم.
من همیشه گفتم همه ادیان رو دروغ هستند و الانم میگم عوض کردن دین یعنی از یه قفس دربیای و بری تو یه قفس دیگه.هر چند هیچ دینی وحشی تر و مسخره تر از اسلام نیست.
من توی اون تاپیک قصد دفاع از دین زرتشت نداشتم و هدف این بود که نشون بدم اسلام به زور وارد ایران شده و قبل از اسلام ایرانیا خودشون دین داشتن و نیازی نبود اسلام به زور شمشیر بیاد خودشو به ما قالب کنه و باعث بدبختی و عقب ماندگی ما بشه.
موفق باشید

0 ❤️

2013-08-30 11:04:09 +0430 +0430

[quote=Omid 2000]الان منظورت از شیاطین من و همفکران من بود؟ کاری بدی میکنیم آگاهی میدیم و خرافه زدایی میکنیم؟من یادمه خودتم قبلأ یه مسلمون سمج و دوآتیشه بودی که هیچ جوره حاضر نبودی قبول کنی اسلام دین بدی هست اما الان پی بردی و زرتشتی شدی.برای من اهمیتی نداره تو یا بقیه از اسلام دست بکشید،زرتشتی بسید،مسیحی بشید یا بی دین بشید.من از اسلام ضربه خوردم و همه جا ضد این دین میگم.
توی تاپیک "اسلام را به عربستان برگردانیم"هم گفتم تا اسلام تو ایران هست روزی نخواهد رسید که مثل آدم زندگی کنیم.
من همیشه گفتم همه ادیان رو دروغ هستند و الانم میگم عوض کردن دین یعنی از یه قفس دربیای و بری تو یه قفس دیگه.هر چند هیچ دینی وحشی تر و مسخره تر از اسلام نیست.
من توی اون تاپیک قصد دفاع از دین زرتشت نداشتم و هدف این بود که نشون بدم اسلام به زور وارد ایران شده و قبل از اسلام ایرانیا خودشون دین داشتن و نیازی نبود اسلام به زور شمشیر بیاد خودشو به ما قالب کنه و باعث بدبختی و عقب ماندگی ما بشه.
موفق باشید[/quote]
من خودم شاهد بلاهایی بودم که سر این مردم بدبخت آوردی
فقط دست شماهارو رو کردم-به قول شاهین نجفی:
972048_650107485017512_2119359616_n_2.jpg

0 ❤️

2013-08-30 11:16:11 +0430 +0430

تو اگرچه ظاهرأ زرتشتی شدی اما هنوز خصلت مسلمانیت رو از دست ندادی و افکار و اخلاقت نشان دهنده یک مسلمانه.شایدم فقط اسمت زرتشتیه و اصلأ نمیدونی این دین چی هست و چکار باید کرد!
ببخشید شما چه جور دست ما رو کردی که ما نفهمیدیم؟خودت تنهایی این کارو کردی یا شرلوک هلمز هم باهات بود؟
مثلأ چه حرفی رو مخفیانه یا خصوصی زدم که دستم رو شده؟من که همه جا علنی اهداف و طرز فکرم رو گفتم.چند ماه پیش تاپیکی به اسم"کانون خرافه زدایی و خردگرایی"زدم و اونجا همه ادیان رو زیر سوال بردم. هزار بار گفتم بازم میگم از نظر من انسان عاقل نیازی به دین نداره.البته اینجا چون تو ایران اسلام داره به مردم ظلم میکنه و ایران رو ویران کرده بیشتر از اسلام میگیم.
راستی تاپیکتم خیلی تکراری و بی محتواست.شونصدمین تاپیک شهوانی با این موضوع هست

0 ❤️

2013-08-30 11:27:57 +0430 +0430

[quote=Omid 2000]تو اگرچه ظاهرأ زرتشتی شدی اما هنوز خصلت مسلمانیت رو از دست ندادی و افکار و اخلاقت نشان دهنده یک مسلمانه.شایدم فقط اسمت زرتشتیه و اصلأ نمیدونی این دین چی هست و چکار باید کرد!
ببخشید شما چه جور دست ما رو کردی که ما نفهمیدیم؟خودت تنهایی این کارو کردی یا شرلوک هلمز هم باهات بود؟
مثلأ چه حرفی رو مخفیانه یا خصوصی زدم که دستم رو شده؟من که همه جا علنی اهداف و طرز فکرم رو گفتم.چند ماه پیش تاپیکی به اسم"کانون خرافه زدایی و خردگرایی"زدم و اونجا همه ادیان رو زیر سوال بردم. هزار بار گفتم بازم میگم از نظر من انسان عاقل نیازی به دین نداره.البته اینجا چون تو ایران اسلام داره به مردم ظلم میکنه و ایران رو ویران کرده بیشتر از اسلام میگیم.
راستی تاپیکتم خیلی تکراری و بی محتواست.شونصدمین تاپیک شهوانی با این موضوع هست[/quote]
شما روشنفکر-ما در گمراهی-به شما مربوط میشه؟؟؟
خوش به حال شما که روشنفکروخردگرایی-مابدبختیم
حرفمون اینه-دس از سرماوردارید-تمام شهوانی شده بحث های ضد دین

0 ❤️

2013-08-30 11:42:05 +0430 +0430

با اجازتون رفع زحمت کنیم.
اگر کسی از دستم ناراحت شده معذرت میخوام.
امیدوارم درپناه اهورامزدا خوش و خرم باشید.
:*

0 ❤️

2013-08-30 11:46:02 +0430 +0430

نمردیم ی حرف حساب ازت شنیدیم
خاستم تشکر کنم نشد
اینجا ازت تشکر میکنم

0 ❤️

2013-08-30 11:49:23 +0430 +0430

من یادم نمیاد دیشب با تو بحثی کرده باشم.کدوم تاپیک منظورته؟کدوم بحث؟
جوجه مسلمون تو هنوز زوده برات از خایه های Omid 2000 بالا بری و خودتو کسی بدونی

0 ❤️

2013-08-30 11:52:10 +0430 +0430

درود و عرض ادب.
حرفای تو درست.زرتشت دین انسانی و حقوق بشری هست.اما از نظر من دین خرافاته.وقتی یه چیزی خرافه و موهوم باشه چرا باید بهش اعتقاد داشته باشم هر چقدر هم انسانی باشه؟

0 ❤️

2013-08-30 11:54:10 +0430 +0430

من که اصلا هدف این تاپیکو درک نکردم

0 ❤️

2013-08-30 12:01:47 +0430 +0430

مسلمانان در بحث فقط دروغ میگن و واقعیت رو انکار میکنند اینم یه نمونش.کاربری پهپاد،غریبه 68،‏hotss‏ حذف نشدند اگه کاربی حذف شده باشه وقتی روش کلیک میکنید مینویسه صفحه مورد نظر یافت نشد.از بین کسایی که اسم بردید فقط دختر تهرونی شهوتی حذف شده که اونم معلوم نیست به چه دلیل حذف شده شاید توهین کرده و شاید به درخواست خودش حذف شده.

0 ❤️

2013-08-30 12:10:27 +0430 +0430

تو اصلأ میدونی بلوک یعنی چی؟ اون یکی مسلمون گفت حذف شدن منم ثابت کردم حذف نشدند.اگه منظورت اسپم هست که اون یه بحث جداست که تاپیک مخصوص داره که چرا کاربران اسپم میشن،چکار کنن که اسپم نشن ،اگه اسپم شدن چکار باید بکنن و …

0 ❤️

2013-08-30 12:13:18 +0430 +0430

وقتی میبینم دوستای مسلمونم نماز و روزه و… همون اعمال دینی مسلمون هارو انجام نمیدن بیشتر از اسلام دور تر میشم
شهوانی هم جای این بحثا نیست خودم یه تاپیک دینی زده بودم بعدا پشیمون شدم

0 ❤️

2013-08-30 12:15:23 +0430 +0430

[quote=پـارسـی][quote
Parsi Assassin
کاملا درسته-کسی که به اسلام توهین میکنه یعنی به خدا توهین کرده[/quote]
واقعا؟؟
نمیدونستم هرکس به مسلمون ایراد بگیره به خدا توهین کرده.جالب اینجاست مسلمون جماعت هر حرفی که موافق عقیده ش نباشه به عنوان توهین تعبیر میکنه.

0 ❤️

2013-08-30 12:18:17 +0430 +0430

درود بر دوست عزیزم زندیق گرامی.
حرف شما کاملأ منطقی هست.اینا از روشنگری میترسن.اینا از افشای واقعیت دینشون میترسن.
مثل این میمونه شخصی یه راهی رو با خستگی رفته باشه بعد یه نفر بره وسط راه بهش بگه راهت اشتباه است برگرد! خب طرف زورش داره و نمیخواد قبول کنه که راهش اشتباه است.
کافه شهوانی کافه اسپم و کافه مهد کودکیای شهوانی به قول شما همیشه تاپیکاش بالاست و هیچ فشاری به مقعد این جماعت نمیاره(چون کس کلک بازی و بچه بازی و وقت گذرونی و الکی خوش بازی هست)اما وقتی یه تاپیک میزنیم و میگیم آی مردم بدبختی و سیه روزی و عقب ماندگی شما زیر سر اسلامه اونوقت ماتحت جناب مدیریتور و دیگر رفقا شروع به افزایش درجه حرارت میکنه

0 ❤️

2013-08-30 12:18:24 +0430 +0430

[quote=پـارسـی]از بس که بحث دینی داشتیم-دوستان از بحث های دینی متنفر شدن
:))[/quote]من خودم عاشق پاکباخته نام آموزگار بزرگ، آشو زرتشت هستم ولی با هر گونه مقدس مآبی هم مخالفم زیرا گذر زمان بخوبی نشان داده که هر جا نامی از دین و قداست الهی بوده، عده ای بنام روحانی پیدا شدند که در پرتو آن مقدس شدند و جنایاتشان زیر لایه ای از قداست پوشالی پنهان شد.
فراموش نکنیم اگر فساد مغان و موبدان زرتشتی نبود، میان مردم و سلسله ساسانی شکاف ایجاد نمی شد و حکومت ساسانی بی پشتوانه نمی ماند و تازی هرگز بر ما جیره نمی شد.

0 ❤️

2013-08-30 12:18:34 +0430 +0430

عجب چرندیات بی سر و تهی!

نخست آنکه، کسانی که مدعی هستند چیزی به نام “ادیان الهی” وجود خارجی دارد ابتدا باید ثابت کنند که این ادیان واقعاً “الهی” هستند. یعنی از طرف “خدا” آمده اند و چون “خدا” هم بنا بر ادعای خداباوران از لغزش و نادرستی تهی است پس این ادیان هم بدون کژی و کاستی هستند. اگر اینگونه عمل نکنند دچار مغالطه ی “مصادره به مطلوب” شده اند. یعنی پیش از آنکه ثابت کنند این ادیان بدون کم و کاستی هستند آن را در فرض خود آورده اند. تمام بحث هایی هم که تاکنون توسط منتقدین دین در این تالار و تالار های مشابه مطرح شده برای نشان دادن این بوده است که این ادیان دارای کاستی های فراوان بوده و هستند و در نتیجه نمی توان به آنها برچسب “الهی” زد.

دیگر آنکه، گویا بعضی از دوستان یادشان رفته که ما داریم زیر سلطه ی یک حکومت دینی زندگی می کنیم و به همین دلیل هم است که می بینیم حتی در سایتی مانند شهوانی که کاربردی عمدتاً سکسی دارد نیز دین هدف انتقاد قرار می گیرد. اگر ما مشکل حکومت دینی نداشتیم واقعا نیازی به شهوانی و امثال شهوانی ها در این مقیاس داشتیم؟ اگر بپذیریم که حکومت دینی پدیده ای نامطلوب است باید این را نیز بپذیریم که تنها راه مبارزه با آن مبارزه ی ریشه ای است. یعنی ما نمی توانیم بنشینیم و از فلان آخوند انتقاد کنیم و بگوییم که برداشت او از دین نادرست است و در عوض باید برداشت فلان آخوند را سرلوحه ی کار خود قرار دهیم. چراکه دین یک امر شخصی است و نمی توان از آن یک مدل استاندارد و قالبی درست کرد و دیگران را مجبور به پذیرش آن مدل خاص کرد.

پس چه کار می توان کرد؟ کار درست آن است که به ریشه ی مشکل پرداخت و نشان داد که ایراد از اساس دین است. اگر ایراد های دین بر همه آشکار شود مشروعیت دین در جایگاه حکومت و قدرت هم به صورت خود به خود از بین می رود. بنابراین اگر کسانی هستند که به دین دلبستگی دارند و دلشان به حال اسلام می سوزد می بایست به جای آنکه رگ گردنشان را متورم کنند، همصدا با دوستان منتقد خود تلاش کنند تا قدمی در راه سلب مشروعیت از دین در جایگاه قدرت بردارند. زیرا اگر به معنی ِ واقعی کلمه خواستار “آزادی” هستند این آزادی میسر نمی شود مگر با جدایی ِ دین از حکومت، و جدایی ِ دین از حکومت هم میسر نمی شود مگر با نشان دادن کاستی های دین.

0 ❤️

2013-08-31 10:33:24 +0430 +0430

من نه مسلمانم-نه موافق جناب خایه منی هستم-و نه بسیجی
من طرفدار خدا هستم-خداوند یکتا-چیزی که امروز به دلیل مخلوط شدن دین با سیاست بازیچه ی بحث های هر کس و ناکسی شده-اینها تا این حدپیش رفتن که برضد اهورامزدا حرف میزنن-وجودش رو انکار میکنن-قوانین فیزیک کوانتوم رو به رخ ما میکشن-مشکل ما اینجاست که اینها با حکومت و آرمان های جمهوری اسلامی مشکل دارن-پای خدارومیارن وسط-یکی گفته بود : توهین به مسلمون توهین به خدا هست؟-من نمیگم توهین به مسلمون توهین به خداست-شما به اسلام توهین میکنید-بعضی هاتون مستقیما به ادیان و خود خداوند توهین میکنید-انتظار دارید ما ساکت بمونیم؟آیا این روشنفکری هست؟تو که میای به اسلام توهین میکنی مشخصه که داری به خدا هم توهین میکنی-من کاری به اسلام ندارم-چون دین من نیست-اما براش احترام قائل هستم چون از یکتاپرستی سخن گفته-من کاری به مجری های اسلام ندارم-بعضی از اونایی که فوق العاده سوءاستفاده گر هستند-میان از حمله مسلمین به ایران سوءاستفاده میکنن-خوب اون خطای مجری بوده-برای مثال:روزی اشو زرتشت یکی از سردسته های بزرگ آیین زرتشت رو درحال آماده کردن مراسمات خیلی پیچیده و پرخرج برای پرستش اهورامزدا آماده کرده-روحانی میاد جلو و میگه اشوزرتشت-من کی پاداشم رو از اهورامزدا دریافت میکنم؟اشوزرتشت میفرماید:هرگز-لعنت اهورامزدابرتو-که داری برای پرستش او راه و چاه تعیین میکنی-بله دوستان-اینوگفتم که بدونید بزرگان هم اشتباه میکنند-مگریوسف اشتباه نکرد؟اون کسی که به ایران حمله کرده هم اشتباه کرده و فریب شیطان رو خورده-این دلیل نمیشه که به اسلام توهین کنی-به خدا توهین کنی-به پیروانش توهین کنی-چیه؟به ایران حمله کردن
من کلا از بحث های دینی خوشم نمیاد-ایناروهم که نوشتم به این خاطره که لازم هست-اگر این حس رو نداشتم هرگز همچین چیزهایی رو نمیگفتم.
ممنون که وقت گذاشتید.

0 ❤️

2013-08-31 10:53:51 +0430 +0430

خدایا منو این همه خوشبختی؟؟؟؟
بالاخره یکی حرف حساب زد :)

0 ❤️

2013-08-31 11:02:50 +0430 +0430

[quote=Sadafiii]خدایا منو این همه خوشبختی؟؟؟؟
بالاخره یکی حرف حساب زد :)[/quote]
حق روگفتم
:*

0 ❤️

2013-08-31 11:04:05 +0430 +0430

دين هرچي باشه چه زرتشتي چه اسلام جفتشون به اندازه خودشون به جامعه ضررمي رسونن،يادمون نره كه همين زرتشتي هابودن كه درزمان ساسانيان به دربارراه پيداكردن وخريتشون وبه شاهان ساساني انتقال دادن وبعداعراب كثافت به ايران مسلط شدن.

0 ❤️

2013-08-31 11:10:22 +0430 +0430

[quote=سرزمين جاويد]دين هرچي باشه چه زرتشتي چه اسلام جفتشون به اندازه خودشون به جامعه ضررمي رسونن،يادمون نره كه همين زرتشتي هابودن كه درزمان ساسانيان به دربارراه پيداكردن وخريتشون وبه شاهان ساساني انتقال دادن وبعداعراب كثافت به ايران مسلط شدن.[/quote]
اشوزرتشت میفرمایند:
آیین و سیاست ازهم جداهستند-نباید باهم قاطی شوند-اما باید درکنارهم باشند.
دقبقا مثل کشورهای غربی
درسته حرف شماروتائید کردم-چون اشوزرتشت تائید کرده بوده و من دوست ندارم اشتباهات سردسته های زرتشتیان رو سرپوش بذارم-ولی بد نیست ادب رو رعایت کنی پسرجان

0 ❤️

2013-08-31 11:21:48 +0430 +0430

[quote=پـارسـی][quote=سرزمين جاويد]دين هرچي باشه چه زرتشتي چه اسلام جفتشون به اندازه خودشون به جامعه ضررمي رسونن،يادمون نره كه همين زرتشتي هابودن كه درزمان ساسانيان به دربارراه پيداكردن وخريتشون وبه شاهان ساساني انتقال دادن وبعداعراب كثافت به ايران مسلط شدن.[/quote]
اشوزرتشت میفرمایند:
دقبقا مثل کشورهای غربی
درسته حرف شماروتائید کردم-چون اشوزرتشت تائید کرده بوده و من دوست ندارم اشتباهات سردسته های زرتشتیان رو سرپوش بذارم-ولی بد نیست ادب رو رعایت کنی پسرجان[/quote]
معذرت مي خوام اگه بي ادبي كردم ولي درهرصورت آدم نبايدگوه روبزاركناروان روبغل كنه،ولي اينو ميدونم كه ايمان عقل روضايع ميكنه!

0 ❤️

2013-09-01 13:29:56 +0430 +0430

[quote=سرزمين جاويد][quote=پـارسـی][quote=سرزمين جاويد]دين هرچي باشه چه زرتشتي چه اسلام جفتشون به اندازه خودشون به جامعه ضررمي رسونن،يادمون نره كه همين زرتشتي هابودن كه درزمان ساسانيان به دربارراه پيداكردن وخريتشون وبه شاهان ساساني انتقال دادن وبعداعراب كثافت به ايران مسلط شدن.[/quote]
اشوزرتشت میفرمایند:
دقبقا مثل کشورهای غربی
درسته حرف شماروتائید کردم-چون اشوزرتشت تائید کرده بوده و من دوست ندارم اشتباهات سردسته های زرتشتیان رو سرپوش بذارم-ولی بد نیست ادب رو رعایت کنی پسرجان[/quote]
معذرت مي خوام اگه بي ادبي كردم ولي درهرصورت آدم نبايدگوه روبزاركناروان روبغل كنه،ولي اينو ميدونم كه ايمان عقل روضايع ميكنه![/quote]
پشتت پره که توهین میکنی
الان به قدرت شما پی بردم

0 ❤️

2013-09-01 13:45:07 +0430 +0430

[quote=پـارسـی]من نه مسلمانم-نه موافق جناب خایه منی هستم-و نه بسیجی
من طرفدار خدا هستم-خداوند یکتا-چیزی که امروز به دلیل مخلوط شدن دین با سیاست بازیچه ی بحث های هر کس و ناکسی شده-اینها تا این حدپیش رفتن که برضد اهورامزدا حرف میزنن-وجودش رو انکار میکنن-قوانین فیزیک کوانتوم رو به رخ ما میکشن-مشکل ما اینجاست که اینها با حکومت و آرمان های جمهوری اسلامی مشکل دارن-پای خدارومیارن وسط-یکی گفته بود : توهین به مسلمون توهین به خدا هست؟-من نمیگم توهین به مسلمون توهین به خداست-شما به اسلام توهین میکنید-بعضی هاتون مستقیما به ادیان و خود خداوند توهین میکنید-انتظار دارید ما ساکت بمونیم؟آیا این روشنفکری هست؟تو که میای به اسلام توهین میکنی مشخصه که داری به خدا هم توهین میکنی-من کاری به اسلام ندارم-چون دین من نیست-اما براش احترام قائل هستم چون از یکتاپرستی سخن گفته-من کاری به مجری های اسلام ندارم-بعضی از اونایی که فوق العاده سوءاستفاده گر هستند-میان از حمله مسلمین به ایران سوءاستفاده میکنن-خوب اون خطای مجری بوده-برای مثال:روزی اشو زرتشت یکی از سردسته های بزرگ آیین زرتشت رو درحال آماده کردن مراسمات خیلی پیچیده و پرخرج برای پرستش اهورامزدا آماده کرده-روحانی میاد جلو و میگه اشوزرتشت-من کی پاداشم رو از اهورامزدا دریافت میکنم؟اشوزرتشت میفرماید:هرگز-لعنت اهورامزدابرتو-که داری برای پرستش او راه و چاه تعیین میکنی-بله دوستان-اینوگفتم که بدونید بزرگان هم اشتباه میکنند-مگریوسف اشتباه نکرد؟اون کسی که به ایران حمله کرده هم اشتباه کرده و فریب شیطان رو خورده-این دلیل نمیشه که به اسلام توهین کنی-به خدا توهین کنی-به پیروانش توهین کنی-چیه؟به ایران حمله کردن
من کلا از بحث های دینی خوشم نمیاد-ایناروهم که نوشتم به این خاطره که لازم هست-اگر این حس رو نداشتم هرگز همچین چیزهایی رو نمیگفتم.
ممنون که وقت گذاشتید.[/quote]
پارسی جدیداحرف های قشنگی میزنی
البته برخلاف قبلا!

0 ❤️

2013-09-01 13:48:01 +0430 +0430

[quote=ویکتور _victor][quote=پـارسـی]من نه مسلمانم-نه موافق جناب خایه منی هستم-و نه بسیجی
ممنون که وقت گذاشتید.[/quote]
پارسی جدیداحرف های قشنگی میزنی
البته برخلاف قبلا![/quote]
حرف حق=خفه کردن

0 ❤️

2013-09-01 13:57:10 +0430 +0430

[quote=پـارسـی][quote=سرزمين جاويد][quote=پـارسـی][quote=سرزمين جاويد]دين هرچي باشه چه زرتشتي چه اسلام جفتشون به اندازه خودشون به جامعه ضررمي رسونن،يادمون نره كه همين زرتشتي هابودن كه درزمان ساسانيان به دربارراه پيداكردن وخريتشون وبه شاهان ساساني انتقال دادن وبعداعراب كثافت به ايران مسلط شدن.[/quote]
اشوزرتشت میفرمایند:
دقبقا مثل کشورهای غربی
معذرت مي خوام اگه بي ادبي كردم ولي درهرصورت آدم نبايدگوه روبزاركناروان روبغل كنه،ولي اينو ميدونم كه ايمان عقل روضايع ميكنه![/quote]
پشتت پره که توهین میکنی
الان به قدرت شما پی بردم[/quote]
من مثه مسلمونابي ادب نيستم ولي يه موقع هايي مجبورم ازيه الفاظي استفاده كنم كه بادين جوردربيادرفيق ،

0 ❤️

2013-09-01 14:00:27 +0430 +0430

شيراين گاواي مقدس أخي اند.

0 ❤️

2013-09-01 14:00:55 +0430 +0430

[quote=سرزمين جاويد][quote=پـارسـی][quote=سرزمين جاويد][quote=پـارسـی][quote=سرزمين جاويد]دين هرچي باشه چه زرتشتي چه اسلام جفتشون به اندازه خودشون به جامعه ضررمي رسونن،يادمون نره كه همين زرتشتي هابودن كه درزمان ساسانيان به دربارراه پيداكردن وخريتشون وبه شاهان ساساني انتقال دادن وبعداعراب كثافت به ايران مسلط شدن.[/quote]
اشوزرتشت میفرمایند:
دقبقا مثل کشورهای غربی
پشتت پره که توهین میکنی
الان به قدرت شما پی بردم[/quote]
من مثه مسلمونابي ادب نيستم ولي يه موقع هايي مجبورم ازيه الفاظي استفاده كنم كه بادين جوردربيادرفيق ،[/quote]
شرایط ادامه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «