ادیسون آینده درخشان و محمد آینده اندوهناک

1393/04/29

یه نگاهی به کارنامه این دو تن بندازین.
من اگه بخام در اینجا از ادیسون بگم شاید باید بیش از 10نوشتار جدا بزنم تنها برای ادیسون که چگونه به این مقام رسید.
ادیسون با 2500برتری نوآوری.در آمریکا فرانسه بریتانیا و آلمان.
ادیسون امریکایی بود کسی که دین را هرگز نپذیرفت. برق بزرگترین نوآوری ادیسون بود و نوآوری هایی همچون تلگراف، خانه بتنی، روش نگهداری میوه ها جداکننده مغناطیسی سنگ آهن برق دهنی ذغالی تلفن، ماشین چاپ، میکروفن، گرامافون، دیکتافون، کینتوسکوپ (نوعی دستگاه نمایش فیلم)، دینام موتور و لاستیک دست ساز و خیلی چیزای دیگه که نمیشه همشونو یکی یکی بیاریم.
ادیسون کسی بود که در کودکی همه اون رو یه کودن میدونستند. و در سربازی هم هتا توپخانه های آمریکا رو گسترش داد. و روزنامه نگاری و سیگار فروشی و همه بدبختی کشید.
خب بگذریم اکنون به کارهای محمد میرسیم.محمد کسی که میگفت از سوی خدا امده.و با جنگ و خونریزی توانست مکه را بگیرد و همه را به زیر فرمان خود ببرد.
اما آیا محمد برای بشر هم کاری کرد؟
خب اکنون ما در آینده زندگی میکنیم و محمد و ادیسون کسانی هستند که در گذشته میزیستند.
دست آوردهای محمد با دینی که به دروغ به خدا مچسباند:نخستین دست آورد محمد.ویران شدن ایران کشوری که در فرهنگ و پیشرفت بسر می برد. 200سال جنگ(جنگ های صلیبی) دسترنج محمد. و اکنون.درگیری شیعه سنی بهائیان داعش یهودیان و داعش و هزار کوفت و زهره مار.
خب این از آینده درخشان محمد که اینهمه هم پشتیبان داره.
خب برسیم به توماس ادیسون. بشر به کجا که نرسید.آینده رایانه با برق کار میکنه.رخت شویی(ماشین لباس شویی) با برق کارمیکنه.دورنشان(تلویزیون) با برق کار میکنه. آیا میتوانید زندگی بدون برق رو در روانتان بیانگارید(تصور کنید) یک سال رو میتونید بدون برق زندگی کنید؟ اگه برق نباشه پیشرفتی انچنانی هم نیست.
کنون کی بیشتر به بشر نیرو رساند؟ ادیسون
کی برای بشر تلاش کرد تا بشر در آسودگی باشند؟ ادیسون
کی درک آدما رو بالا برد از زندگی؟ ادیسون
کی بشر را بر فراز پیشرفت برد؟ ادیسون
کی آدما را از جنگ و خونریزی بازداشت و به فن آوری شوراند؟ ادیسون
خب اکنون در پایان کی بیشتر پشتیبان داره؟ محمد
کی بیشتر بهش ارج میگذارند؟ محمد
کی بیشتر ازش آسیب دیدن؟ محمد.
.
کی 1400ساله هنوز که هنوز دارند همدیگرو میکشند؟ محمد.
کی اگه بهش دشنام بدند. خودشونو براش میکشند؟ محمد
محمد عربستان رو آباد کرد و دنیا رو به خاک و خون کشید.و ادیسون نتها آمریکا بالاتر از آن دنیا رو آباد کرد
تو یه دشنام بده به ادیسون هیچکس جیکش درنمیاد. کنون یه دشنام بده به محمد. انگار باباشونو کشتید.
هتا پشتیبانان محمد دارن از فن آوری ادیسون استفاده میکنند. و سپس به زادگاه ادیسون بد و بیراه میگند.
خب اینجاش خوبه. پشتیبانان ادیسون چه کسانی هستند؟ و پشتیبانان محمد چه کسانی هستند؟
اینو دیگه نمیگم داوریشو میزارم بر دوش خودتون.
راستی اینجا یه آدم بد با یک آدم خیلی خیلی خوب در پهلوی یکدیگر گذشته شدن. کسانی که بگن هردوتاشون خوب بودن.براستی دروغگوهای بزرگن
خب خیلیها شاید بیان و بگن نباید این دوتا رو باهم سنجش(مقایسه) کرد. چون اون پیامبر بوده و اون دانشمند.
برای این است که جستار(موضوع) رو خوب نمیدونند چیه و به ژرف جستار نمیروند.و نگرش من رو درک نمیکنند که من میخام چیو بهشون بشناسانم(بفهمانم)
خب اونایی که باید بدونند با خوندن این نوشتار میدونند من چی میگم . و اونایی که هم نباید بدونند هرچی هم که بخای بنویسی باز نمیدونند.و در پایان مینویسند نباید ان دوتا رو با هم سنجید.
اما نمیدانند که من خاستم اینجا کسی رو که براشون اینهمه آسودگی پدید آورد و بهش ارج نمیگذارند و بجاش کسی رو که اینهمه بدبختی براشون پدید آورد رو ارج میگذارند. به همه یاد آوری کنم
آدمهای که دین رو میپذیرند. چهار ویژگی دارند.1.ترسو هستند(ترس از دوزخ).2.آزکامه(حریص)(بهشت) هستند.3.خوش یوز(لذت طلب) هستند.4.همیشه دوست دارن از اندیشیدن بگریزندو یه چیزی آماده براشون فراهم باشه.همچون اینکه کسی بیاد آماده بهشون بگه این دنیا چگونه پدید آمده که دیگر اونها نیاز نباشه درباره دنیا اندیشه کنند(همانگونه که دین بهشون تنها یه چیزیو گفته که در دنیا همچین چیزی نیست)

963 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-07-20 14:13:24 +0430 +0430

همیشه نادانان و نمک نشناسان. به کسی ارج مینهند که بیشتر بهشون ستم کرده تا اینکه کسی که اینهمه آسودگی براشون آورده.

0 ❤️

2014-07-20 14:35:16 +0430 +0430

[quote=محدثه 2]من از نویسنده این تاپیک خواستم بره مطالبش و نشون چندتا آدم با تحصیلات عالیه و کسانی که بزبان فارسی اشنایی داشته باشن و حتی اگر هم نسبت به هیچ دینی تعصب نداشته باشند هم اشکال نداره , تا خودش بفهمه و بهش بگن که بفهمه چه برداشتی از حرفهاش میکنند , وقتی اینجا این هرچی میگه و چندنفر هم که بدشون نمیاد با این افراد مقداری سوژه سرگرمی پیدا کنند بهش میگن به به اینم باور میکنه حتما دانشمنده و
درست یاد خاطراتی وکه توی دانشگاه داشتیم میافتم , بچه های دانشکده روانشناسی در شهرستان رودهن اگر کسی هست میدونه اونجا یک دانشجوی سال اولی بود که اسمش و نمیگم همه خبر دارند که معروف بود در اثر مصرف حشیش و نمیدونم چی بود که دیونه شده بود میامد جلوی دانشگاه سخنرانی میکرد ما نمیتونستیم انجا بایستیم و بشنویم چی میگه ولی حرفهاش سوژه خنده بچه ها بود با بلوتوث پخش میکردن توی دانشگاه حتی استادها اکثرا جمع میشذن و فیلم های این پسره رو تماشا میکردن این پسره میامد در مورد همه چیز حرف میزد کسی اگر شناخت نداشت اولش جدی خیال میکرد ادم حسابی هست چون میدید چندنفر که اکثرا راننده ها بودن دورش کردن و با اون بحث میکردن که اونو بحرف بندازند ابن شروع میکرد در باره مثلا اینکه چرا بادبادک هوا میکنند جلوی نور خورشید و میگیره و از ضرر هایی که بمردم میخوره حرف میزد خیلی هم جدی حرف میزد . تازه طرف که نمیشناخت متوجه میشد این کم داره , عزیز من شما در مورد چیزی حرف میزنی و مقایسه میکنی که بخدا بهت میخندن[/quote]
ببخشید این وازه فارسی از کجا امده. آیا ما تو فرهنگ و سرزمین پارس چیزی به نام فارسی هم داریم؟ آهان شاید نمیتونی بگی پارسی. ببین بچه چند بار با آوای بلند بگو پ پ پ پ پ اه باز که گفتی ف ف ف ف . بچه بگو پ پ پ پ .خخخخ نمیوتنی بگی پ پ پ خب گریه نکن. راستی میدونی اون نوشتار درباره چیه؟ نکنه گمان کردی درمورد واج پ هست که ف میگیش. نه بچه جون درباره دو تا آدم اند. که یکی کار خوب کرده و یکی کار بد. اکنون ما تو ایران پشت آدم بده بودیم این روزگارمون شده و همه چیزمونو از دست دادیم. و آمریکا پشت آدم خوبه که ببین به کجا رسیده و از ددمنشی به پیشرفت رسیده. به بابات بگی بهت میگه درباره چی هستش

0 ❤️

2014-07-20 15:03:00 +0430 +0430

من محمد رو قبول ندارم
ولی مقایسه کردن افراد با هم رو به هیچ وجه نمیپسندم
محمد در بین مردم جاهل صحرای خشک و بی آب و علف عربستان رشد و نمو کرد و از نظر خیلی ها به عنوان یک مصلح اجتماعی و کسی که اعراب وحشی رو رام و با هم متحد کرد قابل احترامه!! (البته من مصلح بودنشو چندان قبول ندارم )
ادیسون هم یک مخترع آمریکایی بود که حدود 150 سال پیش زندگی میکرد و اگر ما الان تو خونمون زیر بادکولر و جلوی مانیتور کامپیوتر نشستیم به لطف اونه
پس خیلی اختلاف هست بین این دو تا
و مقایسه درست نیست

0 ❤️

2014-07-20 15:13:55 +0430 +0430

محدثه جان(سعید بسیجی) باز رفتی تو زباله دان

0 ❤️

2014-07-23 02:53:14 +0430 +0430

[quote=viola.teh][quote=pesare16santi]همیشه نادانان و نمک
نشناسان. به کسی ارج مین

با گفتن این حرفها نشون میدی عقلت میرسه و فرق بد و خوب و میدونی بهت تبریک میگم , بنابراین تو که اینقدر پسر خوبی هستی چرا آدم نمیشی و همینطور حرفهای بی سروته میزنی ,چرا با درک این که راه خوب کدام هست راه بد کدومه بازم اصرار میکنی در جهالت و ظلمتی که گرفتارش هستین و ادامه بدین , چرا در بین این همه انسان عاقل در جهان که حرفهای شما رو بی محتوا میدونن و عقاید شما رو باور نمیکنند باز میخواهید با اصرار بکید همه دنیا اشتباه میکنند , این عقاید شما را فقط هرج و مرج طلب ها و خلافکارانی که از نظر جامعه افراد خطرناکی شناخته میشوند قبول میکنند و هیچ فرد درستکاری یا عاقل و دانایی نمیاد تایید کنه , اصلا اسلام بد و مسلمانان بد , خوبه این حرف و بگم , پس حالا شما بیا از باورهای خودت دفاع کن , تو خوب باش , تو درست زندگی کن , اما باز هم دنبال چیزهایی بی سروته میرید , باز هم به چیزی میچسبید که تباهی همه اینده خودتان هست , بدترین قسمتش هم اینه که میخواهید با اصرار افکار متحجرانه و سیاه و تاریکی که فقط میتونه تمام زندگی انسان و به پوچی و تباهی برسونه که راه برگشتی هم نداره را یاد بدهید و اصرار دارید دیگران هم به این مسیر اشتباه و وسرانگر قدم بگذارند , چرا مگه چیزی گیرت میاد ار این کار[/quote]

اسلام دهن انسان و انسانیت و به خصوص ما ایرانیا رو سرویس کرده بازم میگی‌ کاری نداشته باشیم به اسلام؟ این شعار همه ما ماست: تو کون هر مسلمان ،باید بره یه قرآن

0 ❤️

2014-07-24 11:14:48 +0430 +0430

‎خب این مسئله واضح و روشنه که دانشمندان بیشتر و بهتر به مردم خدمت کردند تا دینداران و صاحبان دین !
چه بسا ادیان و دیندارانی که به مردم خدمت نکردند که هیچ ، ظلمی بی حد هم مرتکب شدند !
به نظر من دین یک چیز بیخودیه ولی علم گنجینه با ارزشیه !

0 ❤️

2014-07-24 11:38:54 +0430 +0430

اول از همه از روش نوشتنت تشکر میکنم که سعی داری تمام کلمه های پارسی رو به کار ببری. من این روش نوشتن رو توی هفته نامه امرداد دیدم.
در مورد تاپیکت هم بهت خسته نباشید مگم ولی مطمئن باش تا چند وقت دیگه مسلمونهای متعصب تاپیک رو با فحش و بد و بیراه به بیراهه میبرن.
فقط امیدوارم بتونی تحمل کنی .

0 ❤️

2014-07-24 13:44:20 +0430 +0430

[quote=پسر ایران]اول از همه از روش نوشتنت تشکر میکنم که سعی داری تمام کلمه های پارسی رو به کار ببری. من این روش نوشتن رو توی هفته نامه امرداد دیدم.
در مورد تاپیکت هم بهت خسته نباشید مگم ولی مطمئن باش تا چند وقت دیگه مسلمونهای متعصب تاپیک رو با فحش و بد و بیراه به بیراهه میبرن.
فقط امیدوارم بتونی تحمل کنی .[/quote]
نگران چی هستی؟ پسر ایران. هرکس که دشنام میدهد. پلید زاده ای بیش نیست. چون آدمهای پاک زاده هرگز دشنام نمیدهند. و این پلید زادگان هستند که دشنام میدهند.

0 ❤️

2014-07-29 02:10:27 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][/quote]
اولا ادیسون لامپ برق رو اختراع کرد نه برق رو . برق قبلش توسط آقای مایکل فارادی کشف شده بود.
و اما در مورد حضرت محمد میشه برای چرندیاتی که بلغور فرمودی یه خورده دلیل محکم بیاری (مثلا از کتاب) ؟ گرچه میدونم چیزی نخواهی یافت

0 ❤️

2014-07-29 02:18:21 +0430 +0430

[quote=pesare16santi][/quote]
در ضمن کل این اختراعاتی که گفتی فقط و فقط به درد زندگی این دنیا میخوره. بگو کدوم دانشمندی برای اون دنیای مردم تلاش کرده . جز دینداران و اینجور آدما کسی به فکر اون دنیا نیست در حالی که محمد (ص) و قرآن هم در مورد این دنیا مطالبی رو گفتند و هم در مورد اون دنیا. اگه قرآن رو خونده باشی میبینی که مطالب علمی زیادی توشه که علم بشر تازه امروز داره بهشون میرسه و علاوه بر اون اومده قوانین اجتماعی رو هم گفته. مطالب علمی مثل آیاتی که در مورد جنین شناسی اومده آیاتی که 1400 سال پیش توسط یک بی سواد گفته شده و بشر تازه 50 60 ساله بهش رسیده و این خودش بزرگترین معجزه است حالا شما نمیخوای نخواه کسی نمیتونه مجبورت کنه ولی حق توهین به مقدسات حدود 2 میلیارد انسان رو نداری
يُريدُونَ أَنْ يُطْفِؤُا نُورَ اللَّهِ بِأَفْواهِهِمْ وَ يَأْبَى اللَّهُ إِلاَّ أَنْ يُتِمَّ نُورَهُ وَ لَوْ کَرِهَ الْکافِرُونَ
آنها می خواهند نور خدا را ( دین و کتاب او را ) به سخنانشان خاموش نمایند در حالی که خداوند نمی خواهد جز آنکه نور خود را ( و لو به گذشت زمان و تکامل عقول و آمدن مصلح کل ) کامل نماید هر چند کافران خوش ندارند.

0 ❤️

2014-07-30 15:15:19 +0430 +0430

[quote=NICE_3635]آدم فرضا عاقل
ادیسون خودش را یک دیندار می داند
انیشتین در کتاب خاطراتش خودش را یک یهودی مذهبی معرفی میکند.
داروین ، نیوتن ، ابن سینا، خیام و … تمام پیشرفت خود را ناشی از اتکا و اعتقاد قلبی میدانند.
.
.
البته دانشمندان بزرگی هم چون تو تمام موفقیتشان را از جدا شدن از دین میدانند[/quote]
مارو گرفتی تو هم. ادیسون میدونی میگه چی میگه گفتمان با یک دیندار همچون دارو دادن به یه مرده هست. آن زمان تو میگی ادیسون خودش رو یک دیندار میدانست.
ببخشید شما هوشتان بهبودی یافت بیاید بروید یکم از زندگی ادیسون بخانید.

0 ❤️

2014-07-30 15:18:11 +0430 +0430

[quote=NICE_3635]در بین شیطان پرستا بیشتر انسان خدمت کننده به جامعه وجود دارد یا دین داران راستین؟
در بین ضد دینان بیشتر کسی میتوان پیدا کرد که به آن اعتمان کرد یا دینداران راستین؟
اگر مادرت مریض است و سفری در پیش داری ، مادرت را حاظری به چند خانم شیطان پرست بسپاری یا چند خانم دیندار معتقد؟

هر انسانی ممکن است خطا کند. مهم این است در بین 80 دین و مذهب دنیا همه راهی را پیش نهاد کرده اند که از آن خطا ها دوری کنیم ، و بتوانیم بیشتر سالم بمانیم.
اگر دانش آموزی گفت 2*2=22 می شود باید گفت معلمش …[/quote]
ابلیس یا شیطان رویای را چه کسانی پدید آوردن؟
خب میشه بگی نخست این دیدگاه از یک آدم برخاست و پس از چندین سال بین دینداران گسترش یافت.
شیطان پرست دستکم خودش میگه من بدم. اما دیندار بدی هست که میگه من خوبم
تازه شیطان پرست از شما دینداران پا گرفته.
چرا نمیگی یک بی دین و یک بشر دوست؟
خوب چون شما در برابر ابلیس ایستاده اید اکر آنها ابلیس جانور رویایی رو میپرستند. شما خوده آن جانور رویایی هستید

0 ❤️

2014-07-30 15:20:52 +0430 +0430

اگر هرکدوم از دانشمندان آن زمان نمی گفتند ما مسلمون نیستیم. از دیدگاه شما آیا سرشان دیگر به تنشان بود؟
درجا سرش از تنش جدا میشد.پس خیلی از دانشمندان و خوده ما هام هم تو این ایران وانمود میکنیم که دین رو پذیرفتیم. چون اگه این رو نگیم. آرامش رو ازمون میگیریم. هرچند که هم اکنون هم آرامش رو گرفتند اند. با آون فریادهاش گوش خراش بلندگوهاشون و آن سوگواری ها و آن ماههای پلشتی که میگریند همچون گشنگی یا همون رمضان.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «