اسلام آخوندی

1392/01/08

ﺍﻭﺍﯾﻞ ﺳﺎﻝ 1356 ﺑﺎ ﺁﺳﯿﺪ ﻣﺤﻤﻮﺩ ) ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ ( ﻫﻢ
ﺳﻠﻮﻟﯽ ﺑﻮﺩﻡ، ﯾﮏ ﺷﺐ ﺑﯽ ﻭﻗﻔﻪ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﺸﯿﺪ ﻭ ﺭﺍﻩ ﻣﯽ
ﺭﻓﺖ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ: ﺧﻔﻪ ﺷﺪﯾﻢ ﺍﺯ ﺩﻭﺩ ﭼﺮﺍ ﻧﻤﯽ
ﺧﻮﺍﺑﯽ؟
ﺍﯾﺸﺎﻥ ﮔﻔﺖ: ﻣﮕﺮ ﻧﻤﯽ ﺑﯿﻨﯽ ؟ ﻣﮕﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻨﻮﯼ؟
ﮔﻔﺘﻢ: ﭼﯽ ﺭﻭ
ﮔﻔﺖ: ﺻﺪﺍﯼ ﻣﺮﺩﻣﻮ ! ﺍﻧﻘﻼﺑﻮ !ﭘﯿﺮﻭﺯ ﻣﯿﺸﻦ!
ﻣﻦ ﮔﻔﺘﻢ: ﺧﺐ ﺑﺸﻦ ﭼﻪ ﺑﻬﺘﺮ
ﺍﯾﺸﺎﻥ ﺩﺭ ﺟﻮﺍﺏ ﮔﻔﺖ : ﭼﺮﺍ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﯿﺴﺘﯽ ! ﺷﺎﻩ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ،
ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ، ﺑﻠﺪ ﻧﯿﺴﺘﯿﻢ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﺭﺍ،
ﻫﻤﯿﻦ ﯾﮏ ﺫﺭﻩ ﺩﯾﻨﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺍﺯ ﮐﻒ ﻣﯽ ﺩﻫﻨﺪ ﺍﯾﻦ
ﻣﺮﺩﻡ ﺑﯽ ﻧﻮﺍ …

ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺁﯾﺖ ﺍﻟﻠﻪ ﻣﻨﺘﻈﺮﯼ که تو حبس خانگی فوت کرد

اسلام آخوندی اسلام سیاسی و بهره کشیه
که به بهونه اسلام کاراشون رو توجیه کنن و کسی چیزی بهشون بگه بگن خونش حلاله بکشینش!

1057 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-03-28 06:39:21 +0430 +0430

خب که چی؟حالا میشه بگی این اسلام چه فرقی با اسلام واقعی داره؟اصلأ اسلام واقعی چه گلی به سر بشریت زده؟همون اسلام واقعی که میگی صد برابر وحشی تر و غیر انسانی تر از اسلام آخونداست.سنگسار و اعدام و قطع دست و حجاب اجباری و حرام بودن سکس و مشروب و موسیقی و… همش از برکت اسلام واقعیه که الانم داریم میبینیم.باز خوبه الان به خاطر فشارهای جامعه بین المللی باز تو اسلام آخوندی جنایات کمتر از جنایات زمان محمد هست.الان خوبه حمله و غارت به قبیله ها،کشتن مردان و به بردگی بردن زنان،سکس با کودکان،سکس با کنیزان، برده داری و دیگر احکام وحشیانه اسلام که در زمان محمد بود تو حکومت آخوندا انجام نمیشه باز صد رحمت به اینا.
منظور منتظری هم این بوده که کشورداری و سیاست بلد نیستند نگفته از اسلام سر در نمیاریم

0 ❤️

2013-03-28 10:04:52 +0430 +0430

منم نگفتم چیزی از اسلام نمیدونن
گفتم از دین سو استفاده میکنن له خاطر منافع خودشون و ابزار قرارش دادن

همین چیزا باعث شده اسلام زدگی به وجود بیاد
وگرنه دین همون دینه
اسلام متمم مسیحیت و یهودیت و بقیه دین هاست
من نیومدم اینجا به دین دعوت کنم کسی رو! منم واسه تفریح اومدم اینجا اما وقتی میبینم کسی به عقاید من و 1.5 میلبارد نفر دیگه توهین میکنن از وظیفمه دفاع کنم از عقیدم!

0 ❤️

2013-03-28 11:41:31 +0430 +0430

حالا مگه محمد از دین من درآوردیش برای پیشبرد اهداف شخصیش استفاده نکرد؟ به اسم خدا به قبایل حمله میکرد و اموالشون رو تصاحب میکرد،زنهاشون رو به کنیزی میگرفت و باهاشون سکس میکرد.تو قرآنش هم هرجا به مشکل خورده از طرف الله آیه آورده و کارشو راه انداخته مثل نوبت سکس با زنهاش!! یا تبرئه عایشه از اتهام خیانت یا مجوز ازدواج با عروسش که در آن زمان مرسوم نبوده.وانگهی امامان هم همواره به دنبال حکومت و خلافت بودند و همیشه هم با حاکمان وقت مشکل داشتند و سر همین کشته شدند.محمد و امامان دین رو به وجود نیاوردن و برن تو خونه بشینن بلکه همیشه دنبال حکومت بودند.از همون دوران محمد تا امروز دین اسلام با سیاست همراه بوده این مختص جمهوری اسلامی نیست اینها دارند راه محمد را ادامه میدن.بهتره به جای اینکه از حقیقت و ذات اسلام فرار کنید و گناه رو بندازید گردن آخوندا تحقیق کنید و ببینید واقعیت چیه.
به هر حال قانون وحشی اسلام از اول تا به امروز یکی بوده و حتی اگه از سیاست جدا بشه چیزی از وحشیگری و دروغین بودنش کم نمیشه

0 ❤️

2013-04-01 19:47:27 +0430 +0430

چقدر کسشر میگید شماها همینجوری میبافین بدون اینکه فکر کنید بابا مطالعه کنید از سایتهای به درد نخور نه برید از سایتهای که هم میتونه در حد کافی افکارتونو ارضا کنه سر بزنید
تنها به سایتی که دلخواه شماست نخونید سایتا کتابا و سایر وسایل که مخالف نظر شماست مطالعه کنید تا دلیل مخالفتش بیاد دستتون نکه همین جوری کسشر تحویل مردم بدید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «