اسمشو بزاریم سیم اخر!

1398/01/09

حوصله دعوا ندارید به سلامت…ولی حرف،باد هوا نیست…

((واقعا دوس داری دستت بهم برسه؟ :/ 
این فرصت رو در اختیارت میزارم و الانم که تعطیلاته و کلا خونم و جایی نمیرم …‌
جنوب غربی تهران_شهرقدس(قلعه حسن خان)سرخحصار_بلوار حاج قاسم اصغری(حذفش کردم)

<من> » قیصر1995 | 23 مارس 2019، ساعت 1:02 | در پاسخ: بچه کونی

اره،ولی متاسفانه هر روز از نه صبح تا نه شب باس برم تو مغازه شیفت وایستم،پس افتخار ملاقاتت نصیبم نمیشه قیصرجان،ضمنا،تو بگو من خایه کردم…ولی واقعا یکی مثل تو،انقدر بدبخت،ارزش بدبختی کشیدن رو داره؟تو واقعا از معدود ادمایی هستی که دیدم از من بدبخت ترن!فکر میکردم کل زندگیم تا خرخره تو گه بودم،ولی الان که بیشتر فکر میکنم میبینم ادمی که تا خرخره تو گهه چجوری باس بوی گهو از جلو روش بفهمه؟تو اوضات خیط تر از این حرفاست که حتی یه بیکار کصخل مثل منم بیاد و باهات در بیفته،تبریک میگم قهرمان،تو از معدود ادمهای تخمی این سایتی که منو بابت عضویت تو این سایت به غلط کردن انداخته!

انقدر بدبختی که هیچی نشده پای مادرمو میکشی وسط…اره،وقتی مثل سگ از بابام کتک میخورد و همه بخیه هاش پاره میشد چون زورش به اون نمیرسید رو تن من داغ اهن میزد،الان چیزی که بهتر از سیگار ارومم میکنه همین داغاییه که به خودم میزنم و یاد زنی که هر چی که بود و هست برام مادر بود و هست،اره،بهش فحش بده،جنده اس دیگه،اینجا که کوپن واسه گه خوری نداریم مگه نه؟

ببین من نمیدونم چرا بابت چهارتا خط تیزی که ممکنه رو خودت انداخته باشی واسه من ادعا داری،اگه به درده،بزار چهارتا از این خطای خوشگلم رو صورت تو بندازم که هر وقت خودتو تو اینه دیدی خایه کنی…اره،من نمیام دنبال تو،اینو از قطر کم خایه هام بدون،ولی انقدر احمق نباش،وقتی که امثال تو داشتن گروهی کون دادنو تمرین میکردن من داشتم از بابای خودم چاقو میخوردم…تو اگه خط میندازی من داغ میزنم،پس مطمىن باش لال شدنم واسه خوشگلی اسمت نیست،واسه اینه که میدونم مزنه هر کی چقدره،سعی کن مزنه ها دستت بیاد…

قیصر1995 » <من> | 23 مارس 2019، ساعت 1:13 | در پاسخ: بچه کونی

بیا بنداز خخخخ بن کل زندگیمو تو شر بودم ولی به هیچ احدی جرات ندادم خط رو بدنم بندازه اینو بدون تو اگه بیای جسدتم بر نمیگرده واس مادرت بچه کونی :/ انقدم لاتی نیا واس من کیرم تو فرق سر پدر ترکمن زاده ی تخم مغولت :))))) منو از تیزی نترسون چون من داغون تر ازین حرفام من فقط دوس دارم یه احمی پیدا بشه بیاد به آدرسی که میدم و منو به تنها آرزویی که دارم برسونه :/ خوردن گوشت یه آدم یه آدمی زادی که حالم از نفس کشیدناش به هم میخوره از زنده بودنتون بیزارم متنفرم ازتون))

#خب حالا به من گوش کنید!

میتونید کل این تاپیکو مسخره بازی و توطىه دژمنان و استکبار بدونید،یا به این نکته ساده اشاره کنیده که من یه ادم کیری همیشه عصبانی بددهنم که خودم نصف ادمای این سایتو فحش دادم،شاید به خیلیاشون من جمله پدوفیل های عزیزتر از جان!فحش ناموسی و خار و مادر دادم!ولی هیچوقت انقدر خارکسده نبودم که به یکی بابت گرایش جنسیش یا قومیتش فحش ناموسی بدم!برای من کوچکترین فرقی نداره که قیصر،سجاد یا هر گهی که میخواد باشه توی این تاپیک باشه یا نه،بلاک صاب تاپیک باشه یا نه،برای من این مهمه که این احمق که با چهارصد تا اکانت میاد خایمالی خودشو میکنه کلا کمپلت دیگه نباشه!اقا من شاکی ام!بزار شکایتم به تخم این اکثریت باشه ولی تو ای ادمینی که حتی یادم رفته چند وقته افتخار بودن تو لیست بلاکی هاتو داشتم،من شاکی ام!من مدعی العموم نمیخوام!من میخوام تو آی پی کسی رو که صرفا بابت کصلیسی کردن برای زنش تحملش میکنن رو ببندی!من میخوام امثال این قیصر که هیچ فعالیت مفیدی ندارن و کارشون فقط گه خوردن و فحش دادن اونم به بدترین شکل به این و اونه رو ببندی!من مریم مقدس،حالا از اون نوعی که خایه لا پاشه نیستم،ولی حداقل جدای همه کسشعرا و فحش دادنام حداقل سعی میکنم ادم مفیدی باشم و بحث سازنده بکنم،حداقل سعی میکنم روشنگری بکنم و یه فردای بهتر واسه این گه دونی که خونه و وطن صداش میزنم بسازم!ولی امثال اون چی؟من حاضرم که کلا پای منو از این سایت ببری ولی به شرط این که در مورد امثال این بی ناموس هم قاطعیت محض داشته باشی!اگه بابت بددهنی و اخلاق کیری میخوای یقه منم بگیری باشه قبول،ولی پای امثال قیصر باس کلا از این سایت بریده شه!یکبار برای همیشه!

و اما شما دوستان واقعا عزیز من،دوستان ساکت همیشه در صحنه!شما مجبورید خیلی چیزها،از جمله شومبول به سرها و… رو اینجا تحمل کنید،اما کمترین نیازی به تحمل امثال قیصر در درجه اول و امثال من در درجه دوم نیست!ازادی عقیده و حق ابراز عقاید مارو به اینجا کشونده اما این معنیش صرف گه خوردن نیست!بزارید امشب که توبه شکستم و تا خرخره الکل تو حلقم ریختم روی همین منبر براتون موعظه کنم!

من با روناک همیشه مشکل داشتم،از همون اول هم برعکس خیلیا به نظرم ادم مزخرفی بود حالا اون دویست کیلو شایعه پشت سرش که هکره و تیغ زنه و کیرخره و…به کنار،من باهاش مشکل داشتم و دارم،مخصوصا جدای اینکه مثل کیرخر همش نقل میزنه جز اکانت های بی در و پیکر رو هوا تنها ادمیه که از چرندیات و کسشعرهای شوهر عزیزش دفاع میکنه،اما خیلی جاها حرفا و تاپیکاش برام جالب بوده و مورد حمایت من،حتی با اینکه با هم از همون اول مشکل شخصی داریم،اما چیزی که من میخوام بهتون بفهمونم کیری بودن روناک یا کارای روناک برای من نیست،اون موضوع اینه که شما میتونید قربون صدقه لیدی بانو برید،ولی لازم نیست شوهر عزیزشم تحمل کنید!انقدر ناامید کننده کیری نباشید!با روناک حال میکنید؟به تخمم و به تخمدونش!البته اگه داشته باشه!ولی شوهر کیریش این وسط چه صیغه ایه؟چی؟کونم میسوزه؟اره حاجی!اره مشتی!خیلی بدم داره میسوزه!اما نه واسه این که خدای نکرده!عقده ای باشم!واسه اینکه فازتونو نمیفهمم!برای اینکه نمیفهمم چه مرگتونه که با این که توسط همین موجود به خیلیاتون بدترین توهین ها شده بازم سر یه سری مساىل تعارف دارین!اخه چه مرگتونه ناموسا؟حتما باس سر یه عملیات انتحاری دست به زدن یه تاپیک نگاییدم در مقیاس همگانی بزنم و هیکل خودم و خودتونو به کثافت بکشم تا یکم از اون فسفرای توی کلتونو بسوزونید؟

من مشکلی با وجود روناک ندارم،اون تاپیکاش یا حرفاشو میزنه و منم اگه خوشم اومد لایکش میکنم یا یه کسشعری در جوابش تفت میدم،اما یه بچه کونی گنده گوز مثل شوهرش که فکر میکنه گه خاصیه رو نمیتونم و نمیخوام که تحمل کنم!شماها چی؟میتونید مثل سیلورگرل یا هر گهی که اسم خودشونو گذاشتن منو متهم به گنده گوزی،خود عن خاص پنداری یا هر کوفت و زهرمار دیگه ای بکنید و یقه منو بچسبید و هر چقدر بگم که من کلا فازم همینه بگید نه،تو عنی!باشه من عن!شماها کی میخواید کس و کون کیریتونو جمع کنید و یه خونه تکونی اساسی راه بندازید؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-03-29 09:32:06 +0430 +0430

موافقم با حرفای دوستان!!

هر زمان ایشون تو هر تاپیکی نظر دادن بغیراز فحش و حرفای زشت ناموسی که پشت هم قطار کردن من ازایشون چیزی ندیدم

اما یه پیشنهاد دارم بنظر من اینجور افرادو نباید محل گذاشت چون هرکار هم بکنین ایشون میان سایت پس بیمحلی از همه چی بدتره برای این افراد

1 ❤️

2019-03-29 09:35:42 +0430 +0430
نقل از: دختری به رنگ تابستان
نقل از: ترومن
نقل از: دختری به رنگ تابستان
نقل از: ترومن در ضمن همینجا عرض کنم که ما وقتی پیام خصوصی به کسی میدیم پس انتظار نداریم که توسط شخص سومی خونده بشه!

(حالا بگذریم از چالشهای “هنرمند بی هنر” که بر پایه همین پیام خصوصیها استوار بود. این یک مورد استثناست)

اما وقتی منه نوعی به یکی از دوستانم در یک موردی پیام میدم، پس مخاطبم عرفاً و وجداناً حق نداره پیام منو به کس دیگه ای نشون بده! چون اسمش روشه← پیام خصوصی

پس همینجا به همه مخاطبان این تاپیک اعلام میکنم که خیلی خیلی دقت کنید در پیامهاتون به روناک!

چون واقعاً نمیدونید که الان چه شخصی پشت این کاربری نشسته و باهاش لاگین کرده! ;)

این هم از صداقتی که این زوجِ معلوم الحال مدعیش هستن! 🙄

من الاه توفیق! ?

یه چی مث پیام رسان سویوش میمونه تیک سوم و الی آخر میخوره

متوجه نشدم. میشه واضحتر بگی؟

در مورد شخصی وخصوصی میگی و اینکه فقط یه نفر پیام رو میخونه و اینکه فقط همون دونفر از خصوصی با خبرن ! اما وقتی به جز اون دونفر یکی دیگه خصوصی رو میخونه ! مثل پیام رسان سروش میمونه که فک میکنی یه نفر قراره اون پیام رو بخونه اما چن نفر میخوننش !

خب ببخشید. من متوجهِ ارتباط پیامرسان سروش با پیام خصوصیِ اینجا نمیشم!

منظور من فقط به صندوق پیام شهوانیه!:|

1 ❤️

2019-03-29 09:38:29 +0430 +0430
نقل از: Nirvana1999

موافقم با حرفای دوستان!!

هر زمان ایشون تو هر تاپیکی نظر دادن بغیراز فحش و حرفای زشت ناموسی که پشت هم قطار کردن من ازایشون چیزی ندیدم

اما یه پیشنهاد دارم بنظر من اینجور افرادو نباید محل گذاشت چون هرکار هم بکنین ایشون میان سایت پس بیمحلی از همه چی بدتره برای این افراد

ببخشید. همین بی محلیهایی که تا الان شده، باعث شده که ایشون تصور کنه که شهوانی قلمروِ ایشون شده که هر وقت عشقش کشید به هر کسی گیر بده!

این هم نمونه اش↓

در ضمن. گزافه گویی نیست که ایجاد این تاپیک و این هجمه ای که به درستی علیه روناک و شوهرش ایجاد شده. فقط به خاطر پیگیریهای بنده بوده.

تأکید میکنم که اصلاً و ابداً در برابر هیچ توهینی کوتاه نیاید☝

2 ❤️

2019-03-29 09:38:43 +0430 +0430

دوستان گرامی

نمی‌خوام حرفای کلیشه ای بزنم اما باید قبول کنیم که اینجا در هر صورت یک محیط مجازی هست.و صد البته نمی‌توان منکر این شد که شخصیت های این فروم واقعی هستند و احترام به اون ها در حقیقت احترام به خودمان هست.افکار و منشی که از اشخاص از خودشون بروز میدن از شخصیت و جایگاه اجتماعی اون ها نشات میگیره البته بازهم تا حدودی!در دنیای واقعی هم قضاوت افراد کار سختی هست و اینجا ما حتی درک درستی از کوچکترین خصوصیت های اخلاقی افراد نداریم پس در مقام قاضی برآمدن بی انصافی‌ست.از نظر من اکثریت کاربران قدرت تشخیص خوب و بد رو دارن و در نهایت قضاوت با دیگران هست و نمیتوان کسی رو در نظر دیگران خوب جلوه داد یا بالعکس!

و اما چیزی که نمیتوان اون رو نادیده گرفت و توجیهی برای اون قائل شد هتاکی به خانواده و عزیزان یکدیگر هست که به هیچ وجه کار درستی نیست.واقعا در چنین سایتی که تم اصلی اون سکسی هست و در واقع محتوای اون بر اساس غریزه و نیاز جنسی بارگذاری شده،ایا بنظر شما چنین بحث هایی مسخره بنظر نمی‌رسه؟!واقعا باید کار به جایی برسه که پای خواهر و مادر خودمون هم به وسط بیاریم؟بنظرتون ما که دم از فرهنگ غنی می‌زنیم و یک خود برتر بینی مزمنی نسبت به دنیا داریم اصلا لایق دموکراسی هستیم!؟

ابدا نمی‌خوام ادای خوبارو دربیارم و منکر این هم نیستم که من هم اشتباهاتی داشتم در این سایت اما به واقع هیچ به خودم اجازه ندادم به خانواده کسی توهین کنم و یا کسیرو تخریب کنم.

دوستان عزیز که همگی برام عزیز هستین و احترام زیادی برای تک تکتون قائلم خواهشا این بحث رو تموم کنید و بهش دامن نزنید.همانطور که اشاره کردم در هر صورت اینجا مجازیست.گفتگو و بحث در خصوصی برای خصوصی هست و اینجا گزینه ای به نام بلاک برای خصوصی فراهم هست و ایضا گزارش برای عمومی!به همین راحتی!من مطمئنم که بعدها برای این جنگ اعصاب های بی ارزش پشیمان میشید!
مطمئن باشید کاربران قدرت تشخیص خوب و بد رو دارن و قضاوت با اکثریت هست.

امیدوارم کسی از حرفام رنجیده نشده باشه ?

2019-03-29 09:39:19 +0430 +0430

به عنوان نتیجه گیری نهایی تاپیک ما سجاد را ادم حسابی فرض کرده و بعد کردن برج ایفل در ماتحت قیصر از فلسفه وجود سجاد حمایت میکنیم و خواهان این میشویم که این زن و شوهر به جمع گرم،صمیمی،کیری و پرتنش امت شهوانی برگردند وگرنه به خدا قسم!که انقلابی عمل میکنم!(بخش اخرم اصلا از خمینی اسکی نرفتم!)

سجاد جون دوست داریم!:/…حالا بکش بیرون،دو دوتات رو هم حساب کن ببینیم چند مرده حلاجی…

2019-03-29 09:46:51 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 به عنوان نتیجه گیری نهایی تاپیک ما سجاد را ادم حسابی فرض کرده و بعد کردن برج ایفل در ماتحت قیصر از فلسفه وجود سجاد حمایت میکنیم و خواهان این میشویم که این زن و شوهر به جمع گرم،صمیمی،کیری و پرتنش امت شهوانی برگردند وگرنه به خدا قسم!که انقلابی عمل میکنم!(بخش اخرم اصلا از خمینی اسکی نرفتم!)

سجاد جون دوست داریم!:/…حالا بکش بیرون،دو دوتات رو هم حساب کن ببینیم چند مرده حلاجی…

نتیجه گیریتونو خیلی دوسداشتم،دمتون گرم، ?

2 ❤️

2019-03-29 09:48:35 +0430 +0430

تف تو این زندگی که اینقدر بیکار بودم که نشستم ده صفحه پیامو خوندم. خلاصه ی امر اینکه حس میکنم تنها تاپیکیه که با محوریت دعوا زده شده ولی واقعا نیاز بوده و میشه به تهش امیدوار بود. یه تشکر بکنم از قیصر یا سجاد یاحالا هرچی که وقتی اسمشو دیدم گفتم الان باز باید فحشایی رو تحمل کنم که حالم از خوندنشونم بهم میخوره ولی خودداری کرد و منطقی حرف زد و حالا هرچند به صورت نقاب ولی بازم برای شروع خوبه…

مهدی داداش میدونی چقدر برام عزیزی دیگه؟ اعصاب خودتو خورد نکن قلبت ارزشش بیشتر از این حرفاس…

دوستانی هم که به منطقی شدن بحث کمک کردین دمتون گرم ولی یه جاهایی بیاین بنزین رو آتیش نباشیم. بعضی جاها حرف نزنیم نتیجش خیلی بهتره…

دوستانی هم که اون وسط مسطا کصشر انداختین دمتون گرم دوتا پیام تازه دادین حجم این صفحات کم شد بگا رفتیم تا لود بشه از نقل زدن زیاد -__-

خلاصه که گاهی خوبه منطقی بشینیم سنگامونو وا بکنیم. سوءتفاهم توی هرجمعی هست چه برسه به محیط پر از کثافت شهوانی…

2019-03-29 09:52:35 +0430 +0430

خب آقای سجادخان

اسکرینی که گذاشتی رو دیدم.

هر کی پیام من به همسرتو ببینه کاملاً متوجه میشه که قصد و نیت من از راه ارتباطی چی بوده.

چون من دیدم روناک درگیر یک حاشیه شده و خب میتونستم با ذکر یک نکته از دعوای بی مورد جلوگیری کنم.

پس نیازی به گفتن نیست که راه ارتباطی رو فقط برای این میخاستم که در یه همچین مواقعی حمایت اطلاعاتی ازش بکنم.

چون اون موقعها اون دوست من بود. و من بارها اثبات کردم که از دوستانم حمایت میکنم (نمونه اش همین تاپیک)

پس صرف نمیکنه که بخاطر دادن یک پیام، لاگین کنم و با سیستم کند و پر از ارور شهوانی بخوام پیامی به کسی بدم که راهنماییش کرده باشم.

من از میتی هم آی دی تلگرام خواستم. حالا آیا من نظر جنسی به صاحب این تاپیک دارم و گی هستم؟؟

من آی دی استاد عقل کل رو هم دارم. اینها چیز خاصی نیست.

جنابعالی دچار پارانویا هستی، یه فکری به حال خودت بکن

من نخوام کسی حمایت کنه یا حامی همسر بنده بدونه یا هرچیزی که اسمشو میزارید باید کیو ببینم؟ اقا دوس ندارم کسی چه شما و چ شخص دیگه ای باهاش در ارتباط باشه بجز تو عمومی و تاپیکا … دیشبم تیک عدم دریافت پیامشو زدم آزاد بشه اینبار مشکلم دیگه با شما نیست من میمونمو لیدی که باید حالیش کنم من مچلش نیستم از عالمو آدم حرف بشنوم و تیکه و کنایه بعد خانم کار خودشو بکنه

0 ❤️

2019-03-29 10:01:10 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 به عنوان نتیجه گیری نهایی تاپیک ما سجاد را ادم حسابی فرض کرده و بعد کردن برج ایفل در ماتحت قیصر از فلسفه وجود سجاد حمایت میکنیم و خواهان این میشویم که این زن و شوهر به جمع گرم،صمیمی،کیری و پرتنش امت شهوانی برگردند وگرنه به خدا قسم!که انقلابی عمل میکنم!(بخش اخرم اصلا از خمینی اسکی نرفتم!)

بنده بشخصه طرفدار صلح و ارامشم. و از نتیجه گیریت حمایت میکنم.

بهتره دیگه‌،کدورت ها کنار گذاشته بشه. هممون یجورایی تجربه دعوا با سجادو داشتیم ولی هیچ موقه کار ساز نبوده چون یه دست صدا نداره،بعضیا باید به قول ترومن یه هجمه ای از انتقاد بهشون وارد بشه تا اصلاح بشن.

سجاد تو این تاپیک نشون داد میتونه منطقی و بدون خونریزی و جنگ حرف بزنه و منظورشو برسونه.

امیدوارم زین پس سجاد به قول خودش به اون صدای وسوسه انگیز درونش گوش نده و تحریک نشه و به جون کاربرا نیفته.

ولی میتونه شبا یک الی دو ست هر ست ۱۲ تا قبل خواب در نقش گرگ درنده به در و دیوار اتاق حمله کنه و یا کیسه بکسی سنگین تهیه کنه و اون احساس درونشو با اون تخلیه کنه.

در کل از میتی ددلاور که مصوب این صلح شد تشکر میکنم. ?

4 ❤️

2019-03-29 10:05:56 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 #نقل نزنید!

باشه

4 ❤️

2019-03-29 10:09:00 +0430 +0430
نقل از: کیر ابن آدم
نقل از: Deadlover4 #نقل نزنید!

باشه

.

2 ❤️

2019-03-29 10:11:07 +0430 +0430

این تعطیلات لعنتی کی تموم میشه بریم سر کار … دیوونه شدم از خونه موندن (dash)

2 ❤️

2019-03-29 10:13:02 +0430 +0430

من شدم عامل صلح!:(:(

دنیا واقعا یه جک بی مزه اس!

2019-03-29 10:26:08 +0430 +0430

دعوا هنو تموم نشده!

ظرفا رو کي ميشوره؟!

3 ❤️

2019-03-29 10:32:26 +0430 +0430
نقل از: Deadlover4 من شدم عامل صلح!:(:(

دنیا واقعا یه جک بی مزه اس!

تازه فهمیدی دنیا یه جکه؟؟؟

جایزه صلح نوبل رو به تو تقدیم میکنیم.

نتیجه گیریت کم از پیمان 5+1 نداشت. ?

2 ❤️

2019-03-29 10:37:51 +0430 +0430
نقل از: Silver_Girl اسم منم اومده که ?

برو ظرفا رو بشور عمويي !!!

بعدشم چيپس بخر بيار بخوريم!

1 ❤️

2019-03-29 12:03:43 +0430 +0430

بنده اول که پست گذاشتم در این تاپیک گفتم هر دو طرف گنده گوزی کردن و لاتیش رو برای همدیگه پر کردن حالا خوشبختانه میبینم دو طرف آروم شدن و دست دوستی دراز کردن ولی حالا از این طرف اغای ترومن گنده گوزی و لاتیش گل کرده و ول هم نمیکنه

ههههههههههههه

زارررررررررررررررررررررت

1 ❤️

2019-03-29 13:24:55 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت بنده اول که پست گذاشتم در این تاپیک گفتم هر دو طرف گنده گوزی کردن و لاتیش رو برای همدیگه پر کردن حالا خوشبختانه میبینم دو طرف آروم شدن و دست دوستی دراز کردن ولی حالا از این طرف اغای ترومن گنده گوزی و لاتیش گل کرده و ول هم نمیکنه

ههههههههههههه

زارررررررررررررررررررررت

خخخخخخخخ

دادا دیر رسیدی ?

بحث لاتی پر کردن هم نیست. حرف حق زدم و باید هم از موضعم دفاع میکردم.

شما که خودت بهتر میدونی، من همیشه مستند و با مدرک حرف میزنم نه همینجوری رویِ هوا… ;)

0 ❤️

2019-03-29 13:38:12 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت بنده اول که پست گذاشتم در این تاپیک گفتم هر دو طرف گنده گوزی کردن و لاتیش رو برای همدیگه پر کردن حالا خوشبختانه میبینم دو طرف آروم شدن و دست دوستی دراز کردن ولی حالا از این طرف اغای ترومن گنده گوزی و لاتیش گل کرده و ول هم نمیکنه

ههههههههههههه

زارررررررررررررررررررررت

خخخخخخخخ

دادا دیر رسیدی ?

بحث لاتی پر کردن هم نیست. حرف حق زدم و باید هم از موضعم دفاع میکردم.

شما که خودت بهتر میدونی، من همیشه مستند و با مدرک حرف میزنم نه همینجوری رویِ هوا… ;)

والا اغای ترومن برای من که از دور نظاره گر هستم حرف حق اینجا زیر بار قلدری و منم منم کردن های شما خفه شده عزیز .نمیدونم حالا به چه دلیل انقد زیادی به خودتون میبالید ولی چیزی که من حس کردم یک جور خودپسندی بسیار و تزویر و ریا هم هست . من رک عرض میکنم و تعارف هم با کسی ندارم این دو نفر کوتاه اومدن اگه شما اتیش نمیریختید مساله حل میشد بعد چیزی هم که توجه من روجلب کرده ادعاهای توخالی و ادامه دار شماست دوست عزیز که هرچقدر هم سعی میکنم با دید خوب و مثبت به حرفهاتون نگاه کنم اصلا نمیتونم و شدنی نیست! شما با دید از بالا به پایین به این اقای قیصر یا سجاد یا هرچه اسمش هست نگاه کردی به دلیل این که فحاشی کرده و انگار همش دوست دارید خودتون رو مطرح کنید بگید ببینید این بی فرهنگ ولی من با فرهنگ هستم !!:| ببینید من پشت دوستانم درمیام !! دوست عزیز شما اگه قرار بود پشت صاحب تاپیک دربیاید یک سوال دارم چرا همون روز در اون تاپیک سالومنتا پشتش درنیومدید؟ چیزی که من از رفتار شما حس میکنم بیشتر خودنمایی هست طوری میخواید جلوه بدید انگار خودتون ادم خوبه هستید و اصلا فحاشی و توهین نمیکنید در حالی که همین چندوقت پیش بود که بنده در تاپیک شما به پرچم امریکا و این که انقدر سنگ بیگانگان رو به سینه میزنید انتقاد کردم و شما در کمال بی ادبی با توهین جواب دادید و هنوز این رو یادم نرفته . این اقای قیصر یا سجاد هر چه دیوانه هم که بود سعی کرد اینجا خودش رو کنترل کنه و در کمال ارامش بدون توهین جوابها رو بده و با این وجود این کارش برای من قابل احترام هست با اینکه هنوز فلسفه خودش از غیرت و ناموس پرستی رو درک نمیکنم و قبولش هم ندارم ولی شما بعد از این که ایشون خودش رو پایین اورده همچنان خودت رو بالا نگه داشتی و با تکبر با مساله برخورد میکنی

همیشه یک سوزن به خود یک جوالدوز به دیگران

زاررررررررررررررت

5 ❤️

2019-03-29 13:44:58 +0430 +0430

جناب گوزو

خب ظاهراً چیزی که الان ماتحت جنابعالی رو به درد آورده، اینه که من تونستم از وجهه خودم دفاع کنم. چون واقعاً تا حالا ریگی به کفشم نبوده! کجا بهت توهین کردم که حالا انقدر طلبکاری؟؟ گزارش میکردی! 🙄

در ضمن کاملاً مشخصه که کی عقده جلب توجه داره و میخواد خودی نشون بده! ?

همه سر و صداها خوابیده حالا جنابعالی دور ورداشتی! حیا هم خوب چیزیه که تو نداریش ;)

0 ❤️

2019-03-29 13:52:12 +0430 +0430

جناب گوزو

خب ظاهراً چیزی که الان ماتحت جنابعالی رو به درد آورده، اینه که من تونستم از وجهه خودم دفاع کنم. چون واقعاً تا حالا ریگی به کفشم نبوده! کجا بهت توهین کردم که حالا انقدر طلبکاری؟؟ گزارش میکردی! 🙄

در ضمن کاملاً مشخصه که کی عقده جلب توجه داره و میخواد خودی نشون بده! ?

همه سر و صداها خوابیده حالا جنابعالی دور ورداشتی! حیا هم خوب چیزیه که تو نداریش ;)

به به! چقد خوب حرفهام رو ثابت کردی با این پست ! زارررررررت

خب کاربران خودشون شاهد باشن که بنده در کمال احترام در پست قبلی نظر و انتقادم رو مطرح کردم و کاری هم به ماتحت اغای ترومن هم نداشتم ولی ایشون انگار خودش از کمبود شخصیت که تحمل انتقاد رو نداره زودی به تریپ قباش برمیخوره و شروع به توهین میکنه :)

2 ❤️

2019-03-29 13:54:07 +0430 +0430
نقل از: هنرمند_بی_هنر...

ههههههههههههه

زارررررررررررررررررررررت

اینها همه نقشه های من است. من دست های پشت پرده ام. کار من این است که شخصیت کاربران را باز کنم. هار هار هار

خوبه که شخصیت کاربران ریاکار که خودشون رو پشت نقاب افراد با ادب و با فرهنگ قایم کردن و میخوان ادای قهرمانها رو دربیارن و مثلا بی ادب ها برای بقیه رو رسوا کنند هم باز شد زارررررررررررررررررررت

1 ❤️

2019-03-29 19:44:22 +0430 +0430

۴ ساعت کسی دعوا نکرده… این چه وضعشه… لطفا مسئولین رسیدگی کنن…سرگرم بودیم دو روز…

1 ❤️

2019-03-29 20:47:51 +0430 +0430
نقل از: GondeBack1363 ۴ ساعت کسی دعوا نکرده..... این چه وضعشه.... لطفا مسئولین رسیدگی کنن....سرگرم بودیم دو روز...

خب حالا شما به گُندگیِ خودت ببخش ?

معلومه که مشتریِ پر و پا قرص این تاپیک بودیاااا 🙄

1 ❤️

2019-03-30 09:46:51 +0430 +0430

حالا میتونید این پست من رو با دقت بیشتری بخوانید ;)

https://shahvani.com/forum/topic/منفورترین-کاربرای-شهوانی#4

باز هم زاررررررررررررت

1 ❤️

2019-03-30 18:43:21 +0430 +0430

در نیابد حال پخته هیچ خام
پس سخن کوتاه باید والسلام

قد ستا کتاب کص گفتین(امیدوارم به کسی توهین نشه)

من کلا کاری به کار کسی ندارم و هیچوقتم نخواهم داشت و کلا کس خاصیم نمیشناسم فقط این دوستمونو چون دنبال کرده بودم برام پیام تاپیکش اومد خوندم برام جالب شده. یه نفر که حوصله داره میشه بگه به من چه خبره :/ ممنون :)

1 ❤️

2019-03-30 18:58:30 +0430 +0430
نقل از: هنرمند_بی_هنر...
نقل از: parsashz_1380 در نیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید والسلام

قد ستا کتاب کص گفتین(امیدوارم به کسی توهین نشه)

من کلا کاری به کار کسی ندارم و هیچوقتم نخواهم داشت و کلا کس خاصیم نمیشناسم فقط این دوستمونو چون دنبال کرده بودم برام پیام تاپیکش اومد خوندم برام جالب شده. یه نفر که حوصله داره میشه بگه به من چه خبره :/ ممنون :)

خبری نیست. سایت مدتی سوت و کور بود گفتیم یک دعوایی بکنیم سرمان گرم شود

0 ❤️

2019-04-03 13:48:51 +0430 +0430

سلام اميدوارم ك مشكلتون حل شده باشه اگر كه نه يه توصيه ميكنم بهت اينجا جاي امتياز جمع كردن نيست هركي اينجاست صرفا واسه سكس هست و ماهيت سكسي سايت.
ادم اعصابشو ديگه اينجا خورد نميكنه كظم غيظ كن داداش

0 ❤️

2019-04-18 22:22:06 +0430 +0430
نقل از: Ryder
نقل از: هنرمند بی هنر
نقل از: sadegh.khan من که نمیدونم دعوا سر چیه که بدونم طرف کیو بگیرم، ولی در کل برم تخمه بگیرم بیام بشینم بخونم ببینم قضیه چیه ?

دیر رسیدی صادق !؟ منم دیر رسیدم !

برادر ما در حال تلاشیم دعوایی صورت نگیرد یک مدت بعد تو این تاپیک جنجالی را بالا می آوری ؟

آری برادر تازه میخوام دعوای جدید را بندازم ?

ترومن جان شبح سیاه تو خصوصی من پشت سرت خیلی حرفا زد ! ( نخودی میخندد و جیم مشود!)

اولاً چرا دیر اومدی؟ نکنه تو غار حرا مشغول دخول به جماعت آل عبا بودی؟ 🙄

ثانیاً شبح فعلاً دنبال ممه س، وقت غیبت پشت سر منو نداره ?

ثالثاً ترومن جان خودتی (dash)

2 ❤️

2019-04-18 22:23:18 +0430 +0430
نقل از: sadegh.khan من که نمیدونم دعوا سر چیه که بدونم طرف کیو بگیرم، ولی در کل برم تخمه بگیرم بیام بشینم بخونم ببینم قضیه چیه ?

برادر ما در حال تلاشیم دعوایی صورت نگیرد یک مدت بعد تو این تاپیک جنجالی را بالا می آوری ؟

آره؟؟ ?

اونجای آدم خالی بند! (wanking) 🙄

2 ❤️

2019-04-19 05:01:50 +0430 +0430

آری برادر تازه میخوام دعوای جدید را بندازم ?

ترومن جان شبح سیاه تو خصوصی من پشت سرت خیلی حرفا زد ! ( نخودی میخندد و جیم مشود!)

اولاً چرا دیر اومدی؟ نکنه تو غار حرا مشغول دخول به جماعت آل عبا بودی؟ 🙄

ثانیاً شبح فعلاً دنبال ممه س، وقت غیبت پشت سر منو نداره ?

ثالثاً ترومن جان خودتی (dash)

#رایدر
مردک نون تریاکی من اصن می دونم غیبت با کدوم “ن” نوشته می شه که بخوام از کسی غیبت کنم؟ پرونده تجاوز به بزو دوبره به جریان بندازم تا کپتین به 96 روش ابداعی کونت بذاره؟ دو به هم زنی می کنی در میری؟ فک کردی می تونی از دست شبح سیاه فرار کنی؟
#ترومن
اولا شبح سیاه نه شبح (dash) ثانیا من دنبال ممه نیستم این 10000 بار من صاحب و خالق و عاشق و مالک و … ممه هستم من روزی چندین میلیون ممه خلق می کنم ممه همیشه بغل منه مث شوماها تو کف ممه نیستم که ممه همش مال منه ?

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «