اسمشو بزاریم سیم اخر!

1398/01/09

حوصله دعوا ندارید به سلامت…ولی حرف،باد هوا نیست…

((واقعا دوس داری دستت بهم برسه؟ :/ 
این فرصت رو در اختیارت میزارم و الانم که تعطیلاته و کلا خونم و جایی نمیرم …‌
جنوب غربی تهران_شهرقدس(قلعه حسن خان)سرخحصار_بلوار حاج قاسم اصغری(حذفش کردم)

<من> » قیصر1995 | 23 مارس 2019، ساعت 1:02 | در پاسخ: بچه کونی

اره،ولی متاسفانه هر روز از نه صبح تا نه شب باس برم تو مغازه شیفت وایستم،پس افتخار ملاقاتت نصیبم نمیشه قیصرجان،ضمنا،تو بگو من خایه کردم…ولی واقعا یکی مثل تو،انقدر بدبخت،ارزش بدبختی کشیدن رو داره؟تو واقعا از معدود ادمایی هستی که دیدم از من بدبخت ترن!فکر میکردم کل زندگیم تا خرخره تو گه بودم،ولی الان که بیشتر فکر میکنم میبینم ادمی که تا خرخره تو گهه چجوری باس بوی گهو از جلو روش بفهمه؟تو اوضات خیط تر از این حرفاست که حتی یه بیکار کصخل مثل منم بیاد و باهات در بیفته،تبریک میگم قهرمان،تو از معدود ادمهای تخمی این سایتی که منو بابت عضویت تو این سایت به غلط کردن انداخته!

انقدر بدبختی که هیچی نشده پای مادرمو میکشی وسط…اره،وقتی مثل سگ از بابام کتک میخورد و همه بخیه هاش پاره میشد چون زورش به اون نمیرسید رو تن من داغ اهن میزد،الان چیزی که بهتر از سیگار ارومم میکنه همین داغاییه که به خودم میزنم و یاد زنی که هر چی که بود و هست برام مادر بود و هست،اره،بهش فحش بده،جنده اس دیگه،اینجا که کوپن واسه گه خوری نداریم مگه نه؟

ببین من نمیدونم چرا بابت چهارتا خط تیزی که ممکنه رو خودت انداخته باشی واسه من ادعا داری،اگه به درده،بزار چهارتا از این خطای خوشگلم رو صورت تو بندازم که هر وقت خودتو تو اینه دیدی خایه کنی…اره،من نمیام دنبال تو،اینو از قطر کم خایه هام بدون،ولی انقدر احمق نباش،وقتی که امثال تو داشتن گروهی کون دادنو تمرین میکردن من داشتم از بابای خودم چاقو میخوردم…تو اگه خط میندازی من داغ میزنم،پس مطمىن باش لال شدنم واسه خوشگلی اسمت نیست،واسه اینه که میدونم مزنه هر کی چقدره،سعی کن مزنه ها دستت بیاد…

قیصر1995 » <من> | 23 مارس 2019، ساعت 1:13 | در پاسخ: بچه کونی

بیا بنداز خخخخ بن کل زندگیمو تو شر بودم ولی به هیچ احدی جرات ندادم خط رو بدنم بندازه اینو بدون تو اگه بیای جسدتم بر نمیگرده واس مادرت بچه کونی :/ انقدم لاتی نیا واس من کیرم تو فرق سر پدر ترکمن زاده ی تخم مغولت :))))) منو از تیزی نترسون چون من داغون تر ازین حرفام من فقط دوس دارم یه احمی پیدا بشه بیاد به آدرسی که میدم و منو به تنها آرزویی که دارم برسونه :/ خوردن گوشت یه آدم یه آدمی زادی که حالم از نفس کشیدناش به هم میخوره از زنده بودنتون بیزارم متنفرم ازتون))

#خب حالا به من گوش کنید!

میتونید کل این تاپیکو مسخره بازی و توطىه دژمنان و استکبار بدونید،یا به این نکته ساده اشاره کنیده که من یه ادم کیری همیشه عصبانی بددهنم که خودم نصف ادمای این سایتو فحش دادم،شاید به خیلیاشون من جمله پدوفیل های عزیزتر از جان!فحش ناموسی و خار و مادر دادم!ولی هیچوقت انقدر خارکسده نبودم که به یکی بابت گرایش جنسیش یا قومیتش فحش ناموسی بدم!برای من کوچکترین فرقی نداره که قیصر،سجاد یا هر گهی که میخواد باشه توی این تاپیک باشه یا نه،بلاک صاب تاپیک باشه یا نه،برای من این مهمه که این احمق که با چهارصد تا اکانت میاد خایمالی خودشو میکنه کلا کمپلت دیگه نباشه!اقا من شاکی ام!بزار شکایتم به تخم این اکثریت باشه ولی تو ای ادمینی که حتی یادم رفته چند وقته افتخار بودن تو لیست بلاکی هاتو داشتم،من شاکی ام!من مدعی العموم نمیخوام!من میخوام تو آی پی کسی رو که صرفا بابت کصلیسی کردن برای زنش تحملش میکنن رو ببندی!من میخوام امثال این قیصر که هیچ فعالیت مفیدی ندارن و کارشون فقط گه خوردن و فحش دادن اونم به بدترین شکل به این و اونه رو ببندی!من مریم مقدس،حالا از اون نوعی که خایه لا پاشه نیستم،ولی حداقل جدای همه کسشعرا و فحش دادنام حداقل سعی میکنم ادم مفیدی باشم و بحث سازنده بکنم،حداقل سعی میکنم روشنگری بکنم و یه فردای بهتر واسه این گه دونی که خونه و وطن صداش میزنم بسازم!ولی امثال اون چی؟من حاضرم که کلا پای منو از این سایت ببری ولی به شرط این که در مورد امثال این بی ناموس هم قاطعیت محض داشته باشی!اگه بابت بددهنی و اخلاق کیری میخوای یقه منم بگیری باشه قبول،ولی پای امثال قیصر باس کلا از این سایت بریده شه!یکبار برای همیشه!

و اما شما دوستان واقعا عزیز من،دوستان ساکت همیشه در صحنه!شما مجبورید خیلی چیزها،از جمله شومبول به سرها و… رو اینجا تحمل کنید،اما کمترین نیازی به تحمل امثال قیصر در درجه اول و امثال من در درجه دوم نیست!ازادی عقیده و حق ابراز عقاید مارو به اینجا کشونده اما این معنیش صرف گه خوردن نیست!بزارید امشب که توبه شکستم و تا خرخره الکل تو حلقم ریختم روی همین منبر براتون موعظه کنم!

من با روناک همیشه مشکل داشتم،از همون اول هم برعکس خیلیا به نظرم ادم مزخرفی بود حالا اون دویست کیلو شایعه پشت سرش که هکره و تیغ زنه و کیرخره و…به کنار،من باهاش مشکل داشتم و دارم،مخصوصا جدای اینکه مثل کیرخر همش نقل میزنه جز اکانت های بی در و پیکر رو هوا تنها ادمیه که از چرندیات و کسشعرهای شوهر عزیزش دفاع میکنه،اما خیلی جاها حرفا و تاپیکاش برام جالب بوده و مورد حمایت من،حتی با اینکه با هم از همون اول مشکل شخصی داریم،اما چیزی که من میخوام بهتون بفهمونم کیری بودن روناک یا کارای روناک برای من نیست،اون موضوع اینه که شما میتونید قربون صدقه لیدی بانو برید،ولی لازم نیست شوهر عزیزشم تحمل کنید!انقدر ناامید کننده کیری نباشید!با روناک حال میکنید؟به تخمم و به تخمدونش!البته اگه داشته باشه!ولی شوهر کیریش این وسط چه صیغه ایه؟چی؟کونم میسوزه؟اره حاجی!اره مشتی!خیلی بدم داره میسوزه!اما نه واسه این که خدای نکرده!عقده ای باشم!واسه اینکه فازتونو نمیفهمم!برای اینکه نمیفهمم چه مرگتونه که با این که توسط همین موجود به خیلیاتون بدترین توهین ها شده بازم سر یه سری مساىل تعارف دارین!اخه چه مرگتونه ناموسا؟حتما باس سر یه عملیات انتحاری دست به زدن یه تاپیک نگاییدم در مقیاس همگانی بزنم و هیکل خودم و خودتونو به کثافت بکشم تا یکم از اون فسفرای توی کلتونو بسوزونید؟

من مشکلی با وجود روناک ندارم،اون تاپیکاش یا حرفاشو میزنه و منم اگه خوشم اومد لایکش میکنم یا یه کسشعری در جوابش تفت میدم،اما یه بچه کونی گنده گوز مثل شوهرش که فکر میکنه گه خاصیه رو نمیتونم و نمیخوام که تحمل کنم!شماها چی؟میتونید مثل سیلورگرل یا هر گهی که اسم خودشونو گذاشتن منو متهم به گنده گوزی،خود عن خاص پنداری یا هر کوفت و زهرمار دیگه ای بکنید و یقه منو بچسبید و هر چقدر بگم که من کلا فازم همینه بگید نه،تو عنی!باشه من عن!شماها کی میخواید کس و کون کیریتونو جمع کنید و یه خونه تکونی اساسی راه بندازید؟

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-04-19 05:01:50 +0430 +0430
نقل از: ترومن
نقل از: Ryder
نقل از: هنرمند بی هنر
نقل از: sadegh.khan من که نمیدونم دعوا سر چیه که بدونم طرف کیو بگیرم، ولی در کل برم تخمه بگیرم بیام بشینم بخونم ببینم قضیه چیه ?

دیر رسیدی صادق !؟ منم دیر رسیدم !

برادر ما در حال تلاشیم دعوایی صورت نگیرد یک مدت بعد تو این تاپیک جنجالی را بالا می آوری ؟

آری برادر تازه میخوام دعوای جدید را بندازم ?

ترومن جان شبح سیاه تو خصوصی من پشت سرت خیلی حرفا زد ! ( نخودی میخندد و جیم مشود!)

اولاً چرا دیر اومدی؟ نکنه تو غار حرا مشغول دخول به جماعت آل عبا بودی؟ 🙄

ثانیاً شبح فعلاً دنبال ممه س، وقت غیبت پشت سر منو نداره ?

ثالثاً ترومن جان خودتی (dash)

#رایدر
مردک نون تریاکی من اصن می دونم غیبت با کدوم “ن” نوشته می شه که بخوام از کسی غیبت کنم؟ پرونده تجاوز به بزو دوبره به جریان بندازم تا کپتین به 96 روش ابداعی کونت بذاره؟ دو به هم زنی می کنی در میری؟ فک کردی می تونی از دست شبح سیاه فرار کنی؟
#ترومن
اولا شبح سیاه نه شبح (dash) ثانیا من دنبال ممه نیستم این 10000 بار من صاحب و خالق و عاشق و مالک و … ممه هستم من روزی چندین میلیون ممه خلق می کنم ممه همیشه بغل منه مث شوماها تو کف ممه نیستم که ممه همش مال منه ?

2 ❤️

2019-04-19 11:29:57 +0430 +0430
نقل از: Ryder کدوم بز !؟ دیگه بزی وجود نداره ?

می خوای پرومده بز کپتینو بکشم بیرون تا یادت بیاد کدوم بز؟ ?

1 ❤️

2019-04-19 12:09:38 +0430 +0430
نقل از: شبح سیاه-
نقل از: Ryder کدوم بز !؟ دیگه بزی وجود نداره ?

می خوای پرومده بز کپتینو بکشم بیرون تا یادت بیاد کدوم بز؟ ?

اون خو کار خودت بود ?

برو حِدوفیل (دارای گرایش جنسی به حیوانات ? ) من قلبم فقط برا ممه می تپه ولا غیر بعدشم شواهد و قرائن مشخص می کنه کار خودته دیوز

1 ❤️

2019-04-19 12:43:43 +0430 +0430

ای بابا برای چی تاپیکو بالا اوردین (dash) (dash)
یه ساعت نشستم خوندم آخرشم هیچی،باید یکی کشته میشد این وسط! ?

2 ❤️

2019-04-19 15:49:33 +0430 +0430
نقل از: Sin_shin ای بابا برای چی تاپیکو بالا اوردین (dash) (dash) یه ساعت نشستم خوندم آخرشم هیچی،باید یکی کشته میشد این وسط! ?

خخخخخخخخ

چه حوصله ای داری! 🙄 🙄

حالا درسته کسی کشته نشد، اما باعث اصلاح یه سری رفتارها شد. همین دست آورد کمی نبود ;) ?

1 ❤️

2019-04-19 15:51:57 +0430 +0430
نقل از: sadegh.khan من که نمیدونم دعوا سر چیه که بدونم طرف کیو بگیرم، ولی در کل برم تخمه بگیرم بیام بشینم بخونم ببینم قضیه چیه ?

برادر ما در حال تلاشیم دعوایی صورت نگیرد یک مدت بعد تو این تاپیک جنجالی را بالا می آوری ؟

ترومن جان شبح سیاه تو خصوصی من پشت سرت خیلی حرفا زد ! ( نخودی میخندد و جیم مشود!)

رایدر

مردک نون تریاکی من اصن می دونم غیبت با کدوم "ن" نوشته می شه که بخوام از کسی غیبت کنم؟ پرونده تجاوز به بزو دوبره به جریان بندازم تا کپتین به 96 روش ابداعی کونت بذاره؟ دو به هم زنی می کنی در میری؟ فک کردی می تونی از دست شبح سیاه فرار کنی؟

ترومن

اولا شبح سیاه نه شبح (dash) ثانیا من دنبال ممه نیستم این 10000 بار من صاحب و خالق و عاشق و مالک و ... ممه هستم من روزی چندین میلیون ممه خلق می کنم ممه همیشه بغل منه مث شوماها تو کف ممه نیستم که ممه همش مال منه ?

حالا شبه سیاه یا سفید فرقی نداره. یه شبح بیشتر نئریم که ?

ولی صورتی بیشتر بهت میادااا:d

1 ❤️

2019-04-19 16:04:09 +0430 +0430
نقل از: Sin_shin ای بابا برای چی تاپیکو بالا اوردین (dash) (dash) یه ساعت نشستم خوندم آخرشم هیچی،باید یکی کشته میشد این وسط! ?

خخخخخخخخ

چه حوصله ای داری! 🙄 🙄

حالا درسته کسی کشته نشد، اما باعث اصلاح یه سری رفتارها شد. همین دست آورد کمی نبود ;) ?

خوبه،همین راضیم کرد ?

1 ❤️

2019-04-19 16:18:42 +0430 +0430

رایدر

مردک نون تریاکی من اصن می دونم غیبت با کدوم "ن" نوشته می شه که بخوام از کسی غیبت کنم؟ پرونده تجاوز به بزو دوبره به جریان بندازم تا کپتین به 96 روش ابداعی کونت بذاره؟ دو به هم زنی می کنی در میری؟ فک کردی می تونی از دست شبح سیاه فرار کنی؟

ترومن

اولا شبح سیاه نه شبح (dash) ثانیا من دنبال ممه نیستم این 10000 بار من صاحب و خالق و عاشق و مالک و ... ممه هستم من روزی چندین میلیون ممه خلق می کنم ممه همیشه بغل منه مث شوماها تو کف ممه نیستم که ممه همش مال منه ?

حالا شبه سیاه یا سفید فرقی نداره. یه شبح بیشتر نئریم که ?

ولی صورتی بیشتر بهت میادااا:d

اولن که خعلی فَرخ داره ولی این که یه شبح سیاه فخط هِ ازت راضیم! ?
وقتی زدم کل cpu و هارد دیسک تو ترکوندم که حتی نتونستن بازیافتت کونن می فهمی دیگه یه شبح سیاهو مسخره نکونی که البت دیگه دیره! ?

1 ❤️

2019-04-19 16:31:13 +0430 +0430

#شبح سپاه! چیز ببخشید همون سیاه ?

آخی چه شبه گوگولی ای ? 🙄

ما از طرف شبکه آسمون حفاظت میشیم. کم الکی نیستیم که ?

خب بسه دیگه. الان میتی بیاد ببینه تو تاپیکش جا انداختیم دخل دوتامونو میاره هاا (dash)

2 ❤️

2019-04-19 16:38:24 +0430 +0430

جووووننننننننن پ نمی دونی شبح سیاه ینی چی! کلا غذای من چیزای خطرناکه ? نگا نکن خالق ممه م به وقتش چنان خطرناک شم که حظ کونی شما هر کی ازت حفاظت کنه بازم حریف اشباح سیاه نی! چنان از درون بترکونمت که خودتو نفهمی ?
نه باوا رگ خوابش دس خودمه تو فقط نقل نزن ولی تا صب حرف بزن 🙄

1 ❤️

2019-04-19 19:49:14 +0430 +0430

آره شانس نداریم که 🙄

1 ❤️

2019-04-19 20:02:10 +0430 +0430

دوستان عزیز،درو باز میکنید،انتهای راهرو دست راست تاپیک عرشه اس،بفرمایید!:/

این تاپیک تاریخ انقضاش گذشته،مشکلات ما هم حل شده،بکشید بیرون…

3 ❤️

2019-05-17 08:01:00 +0430 +0430

اول از اینکه داستان کمی که در مورد خودت گفتی ، چون شباهت زیادی با گذشته ی نه چندان دور من داشت ، هم باهات احساس همزاد پنداری کردم و هم متاثر شدم .
دوم به جای اون احمقی که به مقام مادر ( حالا هر چی که میخاد باشه ) توهین کرده ، کلا نباید جوابی داد . چون جواب ابلحان ؟؟؟
سوم اونی که اینجا خط و نشون میکشه یعنی در وقت واقعی و هنگام رویارویِ واقعی هیچی نیست .
خط و تیزی و لات بازی توی نوشته و نظر کسی ، یعنی پوچ بودن از داخل در واقعیت .
اما زخمهای روزگار که روی تن خیلی از ماها ( مثل خودت و من ) وجود داره حقیقته .وگرنه کسی برای سوختن دل دیگران ، گذشته درناک خودشو دروغ نمینویسه .در کل امسیدوارم به اینجور موجودات ( نمیگم انسان چون ) میان و پای هر تایپیکی فقط یه سری کس شعر مینویسن و بس ، اهمیت ندی و به این فکر کنی که .
دم اون کسی که حتی با وجود هزار مشکل ، صبح تا شب کار میکنه برای درامدی که به خاطرش زحمت کشیده شده .
مفت خور و از جیب پدر و مادر خور نیست که آویزون باشه .

1 ❤️

2019-05-25 09:02:38 +0430 +0430

به دلیل آزادیِ بیان و نداشتن محدودیت در گفتار حتی تا مرز سکس . ، هیچ کس حق زیر سوال بردن نظر کسی رو نداره .
من به شخصه به هر نظر منطقی احترام میزارم و فارق از موضوع ، حرف حق رو لایک میکنم . نه چیز دیگه .

0 ❤️

2021-03-22 18:04:45 +0430 +0430

↩ F.ma.a
من هنو نشستم دارم گریه می کنم

آخه چرا

0 ❤️

2023-03-31 14:35:36 +0330 +0330

↩ Konkon1234
رضا دادا هیشکی از این بچه(میتی ) خبر نداره؟
مرده هست زنده هست؟

0 ❤️

2023-09-14 18:28:33 +0330 +0330

↩ sepehr990
یه کاربر به اسم dead lover میگفتن مرده، همین کاربرو میگفتن؟

0 ❤️

2023-09-14 20:58:19 +0330 +0330

↩ Omid__76

اسم dead lover میگفتن مرده

از کجا شنیدی؟؟
من یه اکانت دیگه داشتم نزدیک دوسال و نیم پیش
اون موقع هم هر چی پیام دادم جواب نداد

0 ❤️

2023-09-17 19:01:27 +0330 +0330

↩ sepehr990
سال ۱۴٠٠ یه نفر داخل یه تاپیک کامنت گذاشته بود که کاربر dead lover فوت کرده

1 ❤️

2023-09-17 19:26:51 +0330 +0330

↩ Omid__76
😭 😭
نمی دونم والا خیلی دلم می خواست باهاش حرف بزنم

0 ❤️

2023-09-20 17:30:35 +0330 +0330

↩ sepehr990
اره اگه همون کاربر باشه که دیگه خدابیامرزتش🖤

1 ❤️

2024-02-19 18:44:58 +0330 +0330

↩ Omid__76
😔😔😔

1 ❤️

2024-03-17 19:17:05 +0330 +0330

↩ Omid__76
چند وقت پیش؟ خودکشی کرده یا مرگ طبیعی؟
اگه میدونی لطفا بگو بدجوری درگیر این کاربر شدم

0 ❤️

2024-03-21 17:27:16 +0330 +0330

↩ Amir_80060422
نمیدونم داداش سال ۱۴٠٠ یکی گفت که کاربر دد لاور فوت کرده، اکانتشم چند ساله غیر فعاله حالا نمیدونم راست میگفت یا نه

0 ❤️

2024-03-21 17:43:01 +0330 +0330

↩ Omid__76
میتی آدم چند قطبی ایه و احتمالا هرچی گفته هم تخیلات ذهنش بوده چون خودش هم بارها تکرار میکرد که من یه نفر نیستم و خیالپرداز قوی ای هستم

0 ❤️

2024-03-21 18:03:38 +0330 +0330

↩ Amir_80060422
انشالله که زنده باشه و یه تاپیک جدید بزاره

0 ❤️

2024-03-21 19:13:10 +0330 +0330

↩ Omid__76
منتظرشیم🥲

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «