اهورا مزدا------بدو بیا شرکت کن.بحث مذهبی

1393/06/27

به نام اهورا مزدای کبیر.
سلام خدمت همه ی دوستای گل خودم.خوبید؟

راستش چند وقتیه می بینم توی تاپیک های مذهبی هم کیش هام یا هم کشوری هام بهم بی احترامی کنن قلبم درد می گیره.
چند تا چیزه که من متوجه نمیشم.
یکی بیاد جواب بده من رو راحت کنه.
اگه خدای دین یهود و مسیح و اسلام و . . . یکیه چرا ب خدای هم فحش می دید؟
اگه اسلام اخرین دین خدای شما هاست چرا سر پذیرفتن یا نپذیرفتنش با هم درگیری دارید؟
اگه ایرانیان باستان هم کیش بنده بوده اند چرا بعضی هاتون طرفداری اسرائیل رو می کنید؟
اگه اسرائیل و یهود یا اسلام و مسلمون راست می گن چرا یه مناظره ی ادم حسایبانه راه نمی اندازین؟
اگه و اگه و اگه و صد تا اگه ی دیگه.بچه ها ببخشید من خیلی درست نمی تونم بنویسم بازم ببخشید اگه کم و کثری داره biggrin

1493 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-09-18 06:04:59 +0430 +0430

کسمغز اعظم وارد شد

0 ❤️

2014-09-18 06:56:44 +0430 +0430

سلام بزرگوار خوش اومدید

0 ❤️

2014-09-18 07:04:20 +0430 +0430

هر جا تازیان و تازی پرستان هستند… جنگ و کشتار هم هست
آنها هستند که معنی احترام به عقاید مختلف را نمیدانند…زیرا از همان روز نخست… خدای دیگران را شکستند و گفتند هر کس من بعد ازین چیزها بپرستد…او را میکشیم

0 ❤️

2014-09-18 07:10:00 +0430 +0430

سه دین اسلام یهود و مسیح هر سه از دل سرزمین اعراب وحشی و نیاکان اونها زاده شده. ما با اسلام مشکلی نداریم این اسلامه که تو شخصی ترین مسائل ما دخالت میکنه. در ضمن خدای همه ما یکسان نیست نمونه بارز این امر عبارت کثیف لا اله الا… که من نمیخوام تکرارش کنم هست. یعنی خدایی جز الله نیست و الله نام بت و خدای باستانی اعراب بودا، آیا توهینی بالاتر از این که به خدا نام یک بت عرب را نسبت دهیم؟…

0 ❤️

2014-09-18 07:23:47 +0430 +0430

واقعا؟
من چند جایی خونده بودم (چون چند بار خواستم دینم رو عوض کنم دیدم بهتر از زرتشتیت نیست بی خیال شدم) چند جایی خونده بودم که اسم بت ها “لات و هبل و عزی و منات” بوده.
اگر این حرفی که شما می فرمایید درست باشه واقعا واها ب حال مسلمونا.
فرمودید خدای این ادیان یکی نیست یعنی چه؟مگه توی تورات و انجیل حرف از احمد نیست؟

0 ❤️

2014-09-18 07:33:18 +0430 +0430

اولا تو تورات نیست تو انجیل هم نیست فقط تو انجیل بارنابار به احمد اشاره شده… دوما هم اینا همشو سر و ته یه نفرن داشتن به همدیگه خط میدادن…

0 ❤️

2014-09-18 07:37:00 +0430 +0430

دوست عزیز .زیرا ما احترام گذاشتن به دیگری رو یاد نگرفتیم .فرهنگ ایرانی اینطوریه اگه کسی نظر مخالف داشته باشه با فحش وبد وبیرا بطرف حقانیت خودمونو اثبات میکنیم . دوما" . مگه ما از دین چقدر سر در میاریم فقط میدونیم مسلمان هستیم کدوم رفتار ما با مسلمونی جور در میاد .کمترین کارهای که تو دین توصیه شده رو انجام نمیدیم . کلا ملت جوگیری هستیم از این چراها زیاده نمیشه با نگارش کاملا توضیح داد.

0 ❤️

2014-09-18 07:39:07 +0430 +0430
1
0 ❤️

2014-09-18 07:41:38 +0430 +0430

[quote=رستم فرخزاد]اولا تو تورات نیست تو انجیل هم نیست فقط تو انجیل بارنابار به احمد اشاره شده… دوما هم اینا همشو سر و ته یه نفرن داشتن به همدیگه خط میدادن…[/quote]
انجیل بارنابا را یک مسلمان نوشته است
این انجیل رو مسیحیان قبول ندارند

0 ❤️

2014-09-18 07:44:03 +0430 +0430

بیا آقای صاحب تاپیک تحویل بگیر… پیشبینی احمدی هم آبدوغ خیاری بوده…

0 ❤️

2014-09-18 07:48:02 +0430 +0430

یکی از دوستان فرموده بودن که مگه کار خونه ی تویوتا ست!
مسلمون های عزیز توی قرانشون دارن که هر دین با توجه به سطح فرهنگ اون مردم و زمانه ارسال میشه.
یکی دیگه از دوستان فرموده بودند که توی ایران حرف زوریه.!
نه عزیز من نه برادر من نه سرور من کجاش زوریه.الان ما اقلیت ایم ولی زوری نزاشتیم برای کسی که می خواد دینش رو عوض کنه.به نظر بنده تمام ادیان به این مورد قائل اند که وقتی فرد چیزی رو صلاح دونست باید بهش عمل کنه .من زوری ندیدم.متوجه نمیشم شما چی می فرمایید ?

0 ❤️

2014-09-18 07:52:29 +0430 +0430

[quote=rukn]یکی از دوستان فرموده بودن که مگه کار خونه ی تویوتا ست!
مسلمون های عزیز توی قرانشون دارن که هر دین با توجه به سطح فرهنگ اون مردم و زمانه ارسال میشه.
یکی دیگه از دوستان فرموده بودند که توی ایران حرف زوریه.!
نه عزیز من نه برادر من نه سرور من کجاش زوریه.الان ما اقلیت ایم ولی زوری نزاشتیم برای کسی که می خواد دینش رو عوض کنه.به نظر بنده تمام ادیان به این مورد قائل اند که وقتی فرد چیزی رو صلاح دونست باید بهش عمل کنه .من زوری ندیدم.متوجه نمیشم شما چی می فرمایید ?[/quote]
تابلوئه مسمان عزیز هستی ?

0 ❤️

2014-09-18 08:07:01 +0430 +0430

دوست عزیز اگه یکی دوتا تاپیک بالا رو مرور کرده بودین متوجه می شدین چی عرض کردم.من 2 سال با یکی از اخوند های محله مون سر قضیه ای شروع به بحث کردیم.ایشون خیلی مودبانه و کامل جواب منو دادن و همین موضوع منو وادار کرد تا تحقیق کنم و به نتایجی هم رسیدم با پدرم و عموم مشورت کردم و اجازه ی کامل گرفتم اما به شرط ترک خانواده . نزد دفتر اقای مکارم شیرازی توی قم رفتم در شرف تغییر بودم که به این سایت اومدم و چیزایی رو دیدم که ترجیح میدم مخفی بمونه.
و این شد این مباحث دینی برام جالب و کمی هم رد اور شدند.همین که این طور شد الان در خدمت شما هستم.
ولی اصراری نیست اگه شما من رو به عنوان مسلمان می دونید من نمی تونم کاری بکنم جز احترام گزاشتن به نظرتون.این چیزیه که دینم به من اموخته give_rose

0 ❤️

2014-09-18 08:12:50 +0430 +0430

[quote=rukn]واقعا؟
من چند جایی خونده بودم (چون چند بار خواستم دینم رو عوض کنم دیدم بهتر از زرتشتیت نیست بی خیال شدم) چند جایی خونده بودم که اسم بت ها “لات و هبل و عزی و منات” بوده.
اگر این حرفی که شما می فرمایید درست باشه واقعا واها ب حال مسلمونا.
فرمودید خدای این ادیان یکی نیست یعنی چه؟مگه توی تورات و انجیل حرف از احمد نیست؟[/quote]
ببخشید جناب میشه بدونم شما خودتون پیرو چه دینی هستید؟

0 ❤️

2014-09-18 09:05:36 +0430 +0430

[quote=rukn]دوست عزیز اگه یکی دوتا تاپیک بالا رو مرور کرده بودین متوجه می شدین چی عرض کردم.من 2 سال با یکی از اخوند های محله مون سر قضیه ای شروع به بحث کردیم.ایشون خیلی مودبانه و کامل جواب منو دادن و همین موضوع منو وادار کرد تا تحقیق کنم و به نتایجی هم رسیدم با پدرم و عموم مشورت کردم و اجازه ی کامل گرفتم اما به شرط ترک خانواده . نزد دفتر اقای مکارم شیرازی توی قم رفتم در شرف تغییر بودم که به این سایت اومدم و چیزایی رو دیدم که ترجیح میدم مخفی بمونه.
و این شد این مباحث دینی برام جالب و کمی هم رد اور شدند.همین که این طور شد الان در خدمت شما هستم.
ولی اصراری نیست اگه شما من رو به عنوان مسلمان می دونید من نمی تونم کاری بکنم جز احترام گزاشتن به نظرتون.این چیزیه که دینم به من اموخته give_rose[/quote]
ببخشید دوست عزیز
ولی من از نظر روانشاسی حرفات گفتم یکم به حرفات کسی دقت کنه متوجه میشه
یک :
اگه اسلام اخرین دین خدای شما هاست چرا سر پذیرفتن یا نپذیرفتنش با هم درگیری دارید؟

زرتشی میاد بگه اسلام اخرین دینه؟یهودیت و مسیحیت هیچکدوم همچین ادعایی ندارن که دین آخر اسلامه ولی شما که زرتشتی چطور متوجه شدی اسلام آخرین دینه؟
آخوندهای محلتون؟ انگار خیلی نزدیکتر از یه آخوند محله س
بیخیال فقط همچین حسی بود
زرتشتی و مسلمان و یهود و مسحیت و …
همه انسانن در درجه اول و به همشون احترام میزارم
و دین من اینو میگه ? give_rose preved drinks

0 ❤️

2014-09-18 09:12:38 +0430 +0430

دوســـــــتان ازتـــــــون خـــــــواهـــــــش مـــــــیکنـــــــم خـــــــیلی تـــــــو نـــــــظراتــــی کــــه تــــوی اینــــجور تاپــــیکا میــــدیــــد باشــــید!!!

0 ❤️

2014-09-18 09:25:16 +0430 +0430

این چه حرفیه که اسلام آخرین دین بوده…بعد از اسلام…هزاران دین جدید بوجود اومده
بهائیت…
الان هم هر روز یک پیمبر جدید در هندوستان ظاهر میشه و جمعی هم پیرو پیدا میکنه
ماهاریشی بود یکیش…خیلی هستند
اسلام هم یک دین زوریه… ما با لگد نمازخون شدیم…یادتون رفته مگه!؟ :)
با خط کش و شلاق ناظم مدرسه مون نماز خوندیم…یادتون رفته مگه؟

0 ❤️

2014-09-18 09:36:58 +0430 +0430

[quote=Ipenis]این چه حرفیه که اسلام آخرین دین بوده…بعد از اسلام…هزاران دین جدید بوجود اومده
بهائیت…
الان هم هر روز یک پیمبر جدید در هندوستان ظاهر میشه و جمعی هم پیرو پیدا میکنه
ماهاریشی بود یکیش…خیلی هستند
اسلام هم یک دین زوریه… ما با لگد نمازخون شدیم…یادتون رفته مگه!؟ :)
با خط کش و شلاق ناظم مدرسه مون نماز خوندیم…یادتون رفته مگه؟[/quote]

درست مفرمایید دوست عزیز. خود محمد و اعراب هم میدونستن که اسلام چیز جالبی نیست و هیچکس قبولش نمیکنه. تنها راه گسترش اسلام با زور شمشیره و لاغیر. هر کس هم که میفرماید ایرانیان با آغوش باز اسلام را پذیرفتند هیپنوتیزم آخوندی شده…

0 ❤️

2014-09-18 09:50:27 +0430 +0430

اقا من به شخصه تابع هیچ دینی نیستم ولی به اصول خاصی معتقدم
شرافت , ناموس پرستی, مردانگی

0 ❤️

2014-09-18 09:52:51 +0430 +0430

[quote=LusBoy]اقا من به شخصه تابع هیچ دینی نیستم ولی به اصول خاصی معتقدم
شرافت , ناموس پرستی, مردانگی[/quote]

درود بر شما. انسان زمانی به رشد فکری میرسد که بداند دین و اخلاقیات دو موضوع کاملا محزا هستند…

0 ❤️

2014-09-18 12:17:23 +0430 +0430

درود بر شما دوستان عزیز.
می دونم حرف های بنده خیلی هدف زده می شن.به چند دلیله
اولیش اینکه اکثریت اعضای فعال این سایت رو مسلمانان عزیز تشکیل میدن که این فشار رو همیشه تحمل می کنن که چرا با این که مسلمونید بازم گذرتون به این جاها می افته؟
دوستی فرموده بودند که اخوند مسلمون محلتون رابطه تون بیشتر از حد عادی خودشه.
باید در جواب بگم نه دوست من ایشون (به قول خودشون)روحانی مدرسه بنده بوده و من و چند نفر دیگه که اقلیت مذهبی هستیم کمی متفاوت تر از بقیه جلوه می کنیم.
به این خاطر میگم اسلام اخرین دینه خداییه(هنوز واقعا نمی دونم هست یا نیست؟)چون توی دبیرستان اگه دوستان یادشون باشه کتاب دینی اول تا پیش دانشگاهی (به خصوص توی قلب ایران)مسائلی رو بیان می کنه که برای من که درک درستی از اسلام ندارم سایه سازه.
دوستی فرمودند که چه کسی میگه اسلام دین اخریه؟
در جوابتون باید بگم که بیشتر اقلیت های مذهبی در قلب کشور پهناورمون به ارومی زندگی می کنن.
چند 1صد متر اون طرف تر از جایی که بنده زندگی می کنم دوستانی دارم که یهودی و بهایی اند.
(البته لازمه بگم به ارومی زندگی می کنیم)دوستان یهودی من نظر خوبی نسبت به اسرائیل ندارن ولی از اسلام بدشون نمیاد.دوستان بهایی بنده هم قالبا مبانی اصلی اسلام رو قبول دارن.
من متوجه نمیشم چرا کسی که (حالا) مسلمون مسیحی بودایی یا پیرو دین دیگه ایه باید بیاد اینجا و دروغ بگه؟
یکی از دوستان هم فرموده بودند که پیرو هیچ کیشی نیستند ولی غیرت و مردانگی و شرافت رو سرلوحه ی زندگی شون قرار دادند.
لازم به ذکره باید درود بفرستم به دوست عزیزم و عقایدش که این اصول مبانی اصلی زندگی پاک هستند.درود بر شما و زندگیتان.پاینده باشید.

0 ❤️

2014-09-19 12:59:16 +0430 +0430

[quote=rukn]درود بر شما دوستان عزیز.
می دونم حرف های بنده خیلی هدف زده می شن.به چند دلیله
اولیش اینکه اکثریت اعضای فعال این سایت رو مسلمانان عزیز تشکیل میدن که این فشار رو همیشه تحمل می کنن که چرا با این که مسلمونید بازم گذرتون به این جاها می افته؟
دوستی فرموده بودند که اخوند مسلمون محلتون رابطه تون بیشتر از حد عادی خودشه.
باید در جواب بگم نه دوست من ایشون (به قول خودشون)روحانی مدرسه بنده بوده و من و چند نفر دیگه که اقلیت مذهبی هستیم کمی متفاوت تر از بقیه جلوه می کنیم.
به این خاطر میگم اسلام اخرین دینه خداییه(هنوز واقعا نمی دونم هست یا نیست؟)چون توی دبیرستان اگه دوستان یادشون باشه کتاب دینی اول تا پیش دانشگاهی (به خصوص توی قلب ایران)مسائلی رو بیان می کنه که برای من که درک درستی از اسلام ندارم سایه سازه.
دوستی فرمودند که چه کسی میگه اسلام دین اخریه؟
در جوابتون باید بگم که بیشتر اقلیت های مذهبی در قلب کشور پهناورمون به ارومی زندگی می کنن.
چند 1صد متر اون طرف تر از جایی که بنده زندگی می کنم دوستانی دارم که یهودی و بهایی اند.
(البته لازمه بگم به ارومی زندگی می کنیم)دوستان یهودی من نظر خوبی نسبت به اسرائیل ندارن ولی از اسلام بدشون نمیاد.دوستان بهایی بنده هم قالبا مبانی اصلی اسلام رو قبول دارن.
من متوجه نمیشم چرا کسی که (حالا) مسلمون مسیحی بودایی یا پیرو دین دیگه ایه باید بیاد اینجا و دروغ بگه؟
یکی از دوستان هم فرموده بودند که پیرو هیچ کیشی نیستند ولی غیرت و مردانگی و شرافت رو سرلوحه ی زندگی شون قرار دادند.
لازم به ذکره باید درود بفرستم به دوست عزیزم و عقایدش که این اصول مبانی اصلی زندگی پاک هستند.درود بر شما و زندگیتان.پاینده باشید.[/quote]
دوست عزیز بالاخره روحانی مدرستون بوده یا آخوند محلتون؟
یکم نوشته خودتو بخونی متوجه میشی
امیدوارم از دین زرتشت بیشتر دفاع کنی
اقلیت های دینی توی دبیرستان کتب دینی خودشون رو میخونن نه کتاب دینی مسلمان ها رو
اصلا توی زرتشتی ها رفتی؟یا فقط شنیدی؟ dash1
موفق باشی در دین خودت دوست عزیز و سعی کنی روانشانسی کلماتت رو بیشتر بالا ببری که کسی متوجه نشه

0 ❤️

2014-09-21 12:44:53 +0430 +0430

نمی دونم روچه حسابی این حرفاشونو میزنن اخه توی دنیا کدوم دین کامل ترو بهتر از اسلام هست با ورود اسلام دیگر دینها باطل اعلام شد وباید بگم هیچ مسلمان واقعی به خدای هیچ دینی بدوبیراه نمیگه چون نمی خواهد که به خدای خودش هم کسی توهین کند اسلام هم زیستی با هرکس را اجازه میدهد اما به شرط اینکه از لحاظ اعتقادی حقوقی واقتصادی لطمه ی وارد نکنند درغیر این صورت دفاع ازخویش تن را اسلام امر میکند

0 ❤️

2014-09-23 14:11:37 +0330 +0330

[quote=آرامگاه]نمی دونم روچه حسابی این حرفاشونو میزنن اخه توی دنیا کدوم دین کامل ترو بهتر از اسلام هست با ورود اسلام دیگر دینها باطل اعلام شد وباید بگم هیچ مسلمان واقعی به خدای هیچ دینی بدوبیراه نمیگه چون نمی خواهد که به خدای خودش هم کسی توهین کند اسلام هم زیستی با هرکس را اجازه میدهد اما به شرط اینکه از لحاظ اعتقادی حقوقی واقتصادی لطمه ی وارد نکنند درغیر این صورت دفاع ازخویش تن را اسلام امر میکند[/quote]
خودت یه کم دقت کن روی حرفایی که گفتی
انصافا…کدوم زرتشتی یا مسیی یا بهایی دزدی میکنه بجز شما مسلمانان و مخصوصا شما شیعیان!؟
ضربه اعتقادی وارد نکنه!؟
من شیعه بودم… و نماز میخوندم…و حالا ضربه اعتقادی خورده ام و بخاطر تبلیغات کفار…از شیعه برگشته ام…به شما چه!؟
دوست دارم ضربه اعتقادی بخورم … اتفاقا زمانیکه علیه شیعه…مطلب میخوندم …من هم ناراحت میشدم…ولی کم کم علاقه پیدا کردم و جذب شدم… و به اعتقادم ضربه زدند… و میگم دستشون درد نکنه که به اعتقادم ضربه زدند…شما مشکلی داری!؟
انصافا هر چی دزد و قاتل هست…مسلمان و شیعه است

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «