اونهایی که مایلند دیگه پایان داستانها فحش داده نشه بیا تو

1392/04/15

سلام عزیزان تشکر از دیگران نشونه ادبه حالا اگه تشکر از کسی نکنی بعضیا بدل میگیرند خوب بگیرند تا رو دل نکنند اما طرف یا دروغ یا راست یا تخیل یا حقیقت یا بعداز جق یا دادن میاد تو این سایت داستان مینویسه شاید شماها از گی بدتون بیاد شاید از جنده ها بدتون بیاد شاید غلط املایی دارند شاید نمی خواد دیگرون بفهمند که دختره یا پسر چرا شماها برای طرف احترام قایل نمیشید و اونها رو به باد ناسزا میگیریدخواهشا نظراتتونو بدید در پایان رای گیری کنیم که چرا بعضیا از دماغ فیل افتادند و همش داستان نویسان مبتدی یا حرفه ایو به باد فحش و ناسزا میگیرند

3925 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-07-06 17:56:15 +0430 +0430

اونهایی که سابقشون بیشتره قانونا عقلا باید بیشتر رعایت کنند نه اینکه سابقشونو برخ بکشند بجای کامنت گذاشتن حالا یادی از قدیمها کنند هی جدیدها رو بکوبند خواهشا بجای کسو شعر بیایید راهنمایی کنید تا داستان بعدیش بهتر باشه

0 ❤️

2013-07-06 18:13:56 +0430 +0430

[quote=ASD—123]اونهایی که سابقشون بیشتره قانونا عقلا باید بیشتر رعایت کنند نه اینکه سابقشونو برخ بکشند بجای کامنت گذاشتن حالا یادی از قدیمها کنند هی جدیدها رو بکوبند خواهشا بجای کسو شعر بیایید راهنمایی کنید تا داستان بعدیش بهتر باشه[/quote]
مسلما اگه داستان ارزش نقد داشته باشه پیشکسوتها و نویسنده های سایت برای نقدش میان ولی اگه چرت و پرت باشه و توش به شعور خواننده توهین بشه چیزی جز فحش حق نویسنده اش نیست!

این فحشا هم که به جایی برنمیخوره
یارو میاد داستان ارسال میکنه میره پشت سرش هم نگاه نمیکنه. ۹۹ درصد اینجورین!
تازه یکی از مهمترین عوامل جذب کاربرا به شهوانی و بخش داستانها همین فحش دادناس :-D
در ضمن ممنوع کردن فحش پای داستانا تقریبا غیرممکنه! اونجوری هرروز ادمین با جماعتی از مجرم و اسپمر طرفه که باید به حسابشون رسیدگی کنه
همینی که الآن هست خوبه

0 ❤️

2013-07-06 18:37:30 +0430 +0430

اخی باز ياد قديم افتاد.
کتاب تخم شناسی و …
بعضی ها رو نميشه کاريشون کرد .چون عادت کردن.و ترکش موجب مرضه.
فلذا ما کلاممون رو کنترل ميکنيم باشد ايندگان عبرت بگيرن.

0 ❤️

2013-07-07 14:15:58 +0430 +0430

[quote=مازیار خان][quote=ASD—123]اونهایی که سابقشون بیشتره قانونا عقلا باید بیشتر رعایت کنند نه اینکه سابقشونو برخ بکشند بجای کامنت گذاشتن حالا یادی از قدیمها کنند هی جدیدها رو بکوبند خواهشا بجای کسو شعر بیایید راهنمایی کنید تا داستان بعدیش بهتر باشه[/quote]
مسلما اگه داستان ارزش نقد داشته باشه پیشکسوتها و نویسنده های سایت برای نقدش میان ولی اگه چرت و پرت باشه و توش به شعور خواننده توهین بشه چیزی جز فحش حق نویسنده اش نیست!

تازه یکی از مهمترین عوامل جذب کاربرا به شهوانی و بخش داستانها همین فحش دادناس :-D
در ضمن ممنوع کردن فحش پای داستانا تقریبا غیرممکنه! اونجوری هرروز ادمین با جماعتی از مجرم و اسپمر طرفه که باید به حسابشون رسیدگی کنه
همینی که الآن هست خوبه[/quote]
حق با شماست ولی گذشته از بعضیا نوشتن فحشهای انچنانی برای کسیکه یا گی نوشته یا تازه کاره چنان ضربه ای میشه برای کسانی که خاطراتشونو میخوان بنویسند ولی نویسنده ماهری نیستند که جراتشونو از دست میدن باز از شما دوست عزیز تشکر میکنم

0 ❤️

2013-07-07 14:20:18 +0430 +0430

[quote=sahell90]اخی باز ياد قديم افتاد.
کتاب تخم شناسی و …
بعضی ها رو نميشه کاريشون کرد .چون عادت کردن.و ترکش موجب مرضه.
فلذا ما کلاممون رو کنترل ميکنيم باشد ايندگان عبرت بگيرن.[/quote]
:)) :)) :)) ممنون دوست من

0 ❤️

2013-07-07 14:21:26 +0430 +0430

حالا مگه تو داستان نوشتی و کسی بهت توهین کرده؟
هنوز وقت نکردم دست به قلم بشم تا کسشعربافای سایت(به جز معدودی) معنی واقعی نگارش درک بکنن

0 ❤️

2013-07-07 14:26:23 +0430 +0430

اولين بارى ك وارد اين سايت شدم يادمه با مهندس گل پسر و چند تن از دوستان درحال توسعه كتابى بوديم بنام كتاب تخم شناسى…
اين كتاب پاى داستانا خيلى خوب كار برد داشت…
البته اين قضايا واس دوسال پيشه…
الان ديگه خض شده , منكه ديگه حوصلشو ندارم فحش بدم…
راستى ياد خايه هاى رستم هم بخير

0 ❤️

2013-07-07 14:29:45 +0430 +0430

Bigdady
تير 92 - 03:01

سلام دوست عزیز من هر چی میخوام پست ارسال کنم یا نظر بدم میگه فیلتر شکن مشترک و …
بگذریم نظر منو شما لطف کن بنویس
نباید به داستان نویس ها توهین کنین هر چند ادم اعصابش خرد میشه بعضی چیزا رو میخونه به نظر من بهتره داستان نویس ها رو تیتر داستانشون بیشتر دقت کنن و بنویسن واقعی یا توهم جق !
راستی چند باری فیلترشکن عوض کردم حل نشد منم یه خاطره دارم میخوام بنویسم شما زحمتشو میکشی ارسال کنی؟
پ

0 ❤️

2013-07-07 14:34:40 +0430 +0430

موافقم! باید فرهنگ سازی کنیم!

0 ❤️

2013-07-07 14:40:31 +0430 +0430

[quote=جیگرسیاه]موافقم! باید فرهنگ سازی کنیم![/quote]
:)) :)) :)) :)) :)) :))
بستگی داره به چی بگی فرهنگ
بین فرهنگ و فرنگ چه فرقی هست؟!!

0 ❤️

2013-07-07 14:57:05 +0430 +0430

[quote= اسد به نقل از بیگ ددی ]
بگذریم نظر منو شما لطف کن بنویس
نباید به داستان نویس ها توهین کنین هر چند ادم اعصابش خرد میشه بعضی چیزا رو میخونه به نظر من بهتره داستان نویس ها رو تیتر داستانشون بیشتر دقت کنن و بنویسن واقعی یا توهم جق !
[/quote]
بابا بیخیال
یارو میاد داستانشو ارسال میکنه میره
دیگه نمیمونه سه ماه بعد نتیجشو ببینه که تو روحیه لطیفش تاثیر بذاره و شخصیتش خورد بشه!

0 ❤️

2013-07-07 14:58:15 +0430 +0430

[quote=ارش شیشه ای]حالا مگه تو داستان نوشتی و کسی بهت توهین کرده؟
هنوز وقت نکردم دست به قلم بشم تا کسشعربافای سایت(به جز معدودی) معنی واقعی نگارش درک بکنن[/quote]

یعنی حلق مازیارم جوابگوی این نیست

0 ❤️

2013-07-07 18:01:38 +0430 +0430

ببینید من یه چیزی می خوام بگم و مرخص بشم. بعدش نگید فلانی موافق هتاکیه و… ؟! ولی همونجوری که دوست گلم مازیار خان گرامی هم فرمودند این یک عرف رایجه در اینجا و یک اصل مهم را نباید از یاد ببریم : عرف هیچ وقت اشتباه نمی کنه. چون عرف حاصل یک نظر سنجی جمعیه در طول زمان. نمی دونم منظورمو شفاف گفتم یا نه؟ ببینید موضوع مثل اینه که در یک کشوری برای تعیین نظام حکومتی رفراندوم بشه. و مردم یک چیزی را انتخاب کنند . این امکان خیلی وجود داره که اشتباه کرده باشند(مثلن جو گیر شده باشند یا فریب تبلیغات رو خورده باشند ) ولی اولن چشمشون کور می خواستن دقت کنن و ثانین اگه بیشترشون به اشتباهشون پی بردند امکان اصلاح هست حالا از راهای ساده یا سخت[ نمی خوام درباره سیاست و… حرف بزنم ها!!! مثال زدم] حالا نظر عرف رایج در هر کجا -در محیط مجازی یا زندگی حقیقی- مثل همون رفراندوم می مونه با این فرق که هر روز تجدید بشه. یعنی عرف وجدان جمعیه وبا نظر سنجی مداوم.به نظرتون می شه که اشتباه کنه؟ جواب اینه : بله!!! بازم می شه که خطا بره. و راه مبارزه با یک هنجار یا ناهنجار اجتماعی که ما به غلط بودنش ایمان داریم همین راهیه که شما رفتید یعنی مبارزه مدنی. مثل تاسیس این تاپیک. و البته بهتره که دلائل مخالفتتون را بیشتر و محکم تر و شفاف تر بیان کنید و صبرتون را هم زیاد تر کنید چون چیزی که در یک بازه زمانی 3-4 ساله جا افتاده نمی شه در مدت 3-4 روزه رفع و رجوع کرد هر چقدر که اشتباه باشه.

0 ❤️

2013-07-07 18:14:49 +0430 +0430

راستی یادم رفت بگم , من خودم در جبهه ی مخالفن شنا می جنگم!!! یعنی خیلی هم مخالف توهین کردن به بعضی ها نیستم و دیدین که اینکارو خودمم بعضی وقتا انجام میدم(اعتراف!!!)- البته خیلی کم پیش میاد- ولی به نظرم باید خواننده شعورش برسه که کجا و به کی و چرا داره توهین می کنه و صد البته اگر توهین مستقیم و به آبا و اجداد! طرف نباشه خیلی بهتره. اگه یادتون باشه خودم یکی دو روز پیش زیر داستان شاهین با چند تا از کاربرای بی شعور سر شاخ شدم. ولی این ماجرا که گفتم یک فرقی با حالت کلّی داشت: ما همه سیلور فاکو می شناسیم. رفیق همه ماست. و خودشم مؤدبه و با شعور. پس غلط می کنه کسی بخواد به جای انتقاد بیخودی و کتره ای فحشش بده.ولی اون نویسنده ای که لاطائلات صد من یک غاز نوشته به نام “؟” هم امضا شده کی می شناسه؟
در ضمن شما توی پست اولتون موضوع را فراتر از توهین در نظر گرفتین که فردا اگه زنده بودم(حالا زیاد دعا نکنید که نباشم ها!!!) می ام و یک پست دیگه توی همین تاپیک در اون مورد می گذارم.

0 ❤️

2013-07-07 18:58:32 +0430 +0430

ارش شیشه ای مازیار خان عزیزم منهم داستان نوشتم وبا بیشتر فحشها خندیدم وحال کردم سه ماه که هیچ سه سال قبل هم که مبتی داستان مینویسه به عشق کامنتهایی که براش مینویسند ولی یه نمونه براتون بگم یکی برام تو خصوصی نوشت ای خواهر … مادر… فلان فلان تو پسری خودتو جای دخترها جازدی خداوکیلی شماها به این جور ادم که لیاقت هیچیو نداره حق میدید

0 ❤️

2013-07-07 19:05:59 +0430 +0430

[quote=ASD—123]ارش شیشه ای مازیار خان عزیزم منهم داستان نوشتم وبا بیشتر فحشها خندیدم وحال کردم سه ماه که هیچ سه سال قبل هم که مبتی داستان مینویسه به عشق کامنتهایی که براش مینویسند ولی یه نمونه براتون بگم یکی برام تو خصوصی نوشت ای خواهر … مادر… فلان فلان تو پسری خودتو جای دخترها جازدی خداوکیلی شماها به این جور ادم که لیاقت هیچیو نداره حق میدید[/quote]
نه کی گفته این یابو کار درستی کرده؟. شما مطلب را درست متوجه نشدین ظاهرن. من که در کامنتم گفتم برای ناشناسها. تازه اونم کار درستی نیست.

0 ❤️

2013-07-07 19:11:06 +0430 +0430

[quote=-7-seven]راستی یادم رفت بگم , من خودم در جبهه ی مخالفن شنا می جنگم!!! یعنی خیلی هم مخالف توهین کردن به بعضی ها نیستم و دیدین که اینکارو خودمم بعضی وقتا انجام میدم(اعتراف!!!)- البته خیلی کم پیش میاد- ولی به نظرم باید خواننده شعورش برسه که کجا و به کی و چرا داره توهین می کنه و صد البته اگر توهین مستقیم و به آبا و اجداد! طرف نباشه خیلی بهتره. اگه یادتون باشه خودم یکی دو روز پیش زیر داستان شاهین با چند تا از کاربرای بی شعور سر شاخ شدم. ولی این ماجرا که گفتم یک فرقی با حالت کلّی داشت: ما همه سیلور فاکو می شناسیم. رفیق همه ماست. و خودشم مؤدبه و با شعور. پس غلط می کنه کسی بخواد به جای انتقاد بیخودی و کتره ای فحشش بده.ولی اون نویسنده ای که لاطائلات صد من یک غاز نوشته به نام “؟” هم امضا شده کی می شناسه؟
در ضمن شما توی پست اولتون موضوع را فراتر از توهین در نظر گرفتین که فردا اگه زنده بودم(حالا زیاد دعا نکنید که نباشم ها!!!) می ام و یک پست دیگه توی همین تاپیک در اون مورد می گذارم.[/quote]
کاملا با شما تو یه مسیر شنا میکنم ولی انصافا یکی به نعل میزنی یکی به میخ اونی که مودبه چرا باید بیحرمتی بهش کنند من برای خودم نگفتم انصافا پای همه داستانها رو ببینید اگه کدخدای سایت (اونی که خودشو خیلی قدیمی میدونه )دری وری بگه همه پامنبریهاش هم میگن چرا نمیدونم بهر حال خیلی ممنون که نظر دادی عزیزم ممنون

0 ❤️

2013-07-07 19:17:13 +0430 +0430

بعضی را رو فش کمه شونه باید دار زد میان فرهنگ غلط رو ترویج میدن که با خواهر مادر زن برادر و… سکس داشتم
حالا شما میگید فش ندید اصلا نمیشه؟

0 ❤️

2013-07-07 19:21:15 +0430 +0430

[quote=-7-seven][quote=ASD—123]ارش شیشه ای مازیار خان عزیزم منهم داستان نوشتم وبا بیشتر فحشها خندیدم وحال کردم سه ماه که هیچ سه سال قبل هم که مبتی داستان مینویسه به عشق کامنتهایی که براش مینویسند ولی یه نمونه براتون بگم یکی برام تو خصوصی نوشت ای خواهر … مادر… فلان فلان تو پسری خودتو جای دخترها جازدی خداوکیلی شماها به این جور ادم که لیاقت هیچیو نداره حق میدید[/quote]
نه کی گفته این یابو کار درستی کرده؟. شما مطلب را درست متوجه نشدین ظاهرن. من که در کامنتم گفتم برای ناشناسها. تازه اونم کار درستی نیست.[/quote]
این از شخصیت بال ومعرفت شماست وهمیشه شما را شخص تحصیل کرده وطناز دیدم ممنونم دوست خوبم

0 ❤️

2013-07-07 19:32:30 +0430 +0430

[quote=پسران پارس]بعضی را رو فش کمه شونه باید دار زد میان فرهنگ غلط رو ترویج میدن که با خواهر مادر زن برادر و… سکس داشتم
حالا شما میگید فش ندید اصلا نمیشه؟[/quote]
نه دوست من اینها هرچی بگی کم گفتی اما مبتدی ها یا کم سوادهایی مثل من که غلط املایی زیاد دارم لایق فحش به تمام خانوادم هستم

0 ❤️

2013-07-07 19:40:32 +0430 +0430

[quote=ASD—123][quote=مازیار خان][quote=ASD—123]اونهایی که سابقشون بیشتره قانونا عقلا باید بیشتر رعایت کنند نه اینکه سابقشونو برخ بکشند بجای کامنت گذاشتن حالا یادی از قدیمها کنند هی جدیدها رو بکوبند خواهشا بجای کسو شعر بیایید راهنمایی کنید تا داستان بعدیش بهتر باشه[/quote]

حق با شماست ولی گذشته از بعضیا نوشتن فحشهای انچنانی برای کسیکه یا گی نوشته یا تازه کاره چنان ضربه ای میشه برای کسانی که خاطراتشونو میخوان بنویسند ولی نویسنده ماهری نیستند که جراتشونو از دست میدن باز از شما دوست عزیز تشکر میکنم[/quote]
حالا اصلا جراتشو از دست بده و دیگه نشه بهترین نوسنده داستان های سکسی. مثلا این چه کار تحفه ای هست که با فحش دادن های کاربرها از جمله خود بنده، چشمه استعدادش از همون سر چشمه بخشکه. حد اقل میره دنبال یه کار به درد بخور و وقتش و حروم این کس شعر نویسی ها نمی کنه. والله ما داریم لطف می کنیم بهشون که بی خیال شن برن سراغ یه سرگرمی که به درد بخور باشه.

0 ❤️

2013-07-07 19:46:29 +0430 +0430

[quote=پتروس قزوینی][quote=جیگرسیاه]موافقم! باید فرهنگ سازی کنیم![/quote]
:)) :)) :)) :)) :)) :))
بستگی داره به چی بگی فرهنگ
بین فرهنگ و فرنگ چه فرقی هست؟!![/quote]
پتروس جان ممنونم خیلی خندیدم در ضمن خیلی با سلیقه ای عکس قشنگی گذاشتی هنوز هم تو قزوین تابلوی کمر بندهای خودتونو ببندید داره یا تابلوی جدید گذاشتند

0 ❤️

2013-07-07 19:53:28 +0430 +0430

[quote=MS.TEACHER][quote=ASD—123][quote=مازیار خان][quote=ASD—123]اونهایی که سابقشون بیشتره قانونا عقلا باید بیشتر رعایت کنند نه اینکه سابقشونو برخ بکشند بجای کامنت گذاشتن حالا یادی از قدیمها کنند هی جدیدها رو بکوبند خواهشا بجای کسو شعر بیایید راهنمایی کنید تا داستان بعدیش بهتر باشه[/quote]

حق با شماست ولی گذشته از بعضیا نوشتن فحشهای انچنانی برای کسیکه یا گی نوشته یا تازه کاره چنان ضربه ای میشه برای کسانی که خاطراتشونو میخوان بنویسند ولی نویسنده ماهری نیستند که جراتشونو از دست میدن باز از شما دوست عزیز تشکر میکنم[/quote]
حالا اصلا جراتشو از دست بده و دیگه نشه بهترین نوسنده داستان های سکسی. مثلا این چه کار تحفه ای هست که با فحش دادن های کاربرها از جمله خود بنده، چشمه استعدادش از همون سر چشمه بخشکه. حد اقل میره دنبال یه کار به درد بخور و وقتش و حروم این کس شعر نویسی ها نمی کنه. والله ما داریم لطف می کنیم بهشون که بی خیال شن برن سراغ یه سرگرمی که به درد بخور باشه.[/quote]
اصلا فکرشو هم نمیکردم جدا شماها چقدر لطف دارید بماها …مسیر زندگیمو عوض کردی الان تو افق ناپدید شو :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

0 ❤️

2013-07-07 20:09:25 +0430 +0430

اصلا به تو چه ربطی داره !!! تو چیکاره حسنی؟! کی و کجا و از کی فحش خوردی که اینجوری داری میسوزی؟ داستان اگه زیرش بچه ها کس شعر ننویسن که حال نمیده. اینجا سایت سکسیه کوچولو همه میان اینجا واسه تفریح و خنده یارو داستانه سکس با خاله و عمه و… مینویسه این بد نیست فحش دادن بده!!؟؟اتفاقا وقتی میبینن فحش میخورن سعی میکنن کس شعر ننویسن. برو هر وقت بزرگ شدی بیا لازم نکرده بچه ها رو ادب کنی . همین نوشته های تو خودش فحش میخواد کس کش .

0 ❤️

2013-07-07 20:32:16 +0430 +0430

سلام پسرم
مممممممممممممممممممممممممممم
باشه قبوله قبووول
حال باد چکارکنم

0 ❤️

2013-07-08 01:58:07 +0430 +0430

عه عه :D
گلوم خشک شده :D
بذار یه لیوان آب جوش بخورم بعد :D

خوب بعله
میرسیم به بحث فحش های زیر داستان ها
عزیز دل من داستان اگر ارزش نقد داشته باشه قطعا توسط منتقدین و نویسندگان سایت نقد خواهد شد
اگر دقت کنید هیچکدوم از نویسنده های خوب سایت نمیان بنویسن داستان من 101 درصد واقعیه و از اینکه بگن فقط یه داستانه هیچ ابایی ندارن در حالی که خیلی از کسایی که میان داستان مینویسن و داستانشون واقعی نیست میترسن که بگن داستانشون واقعی نیست اما کسایی که داستانشون واقعیه هم توانایی اثبات کردن واقعی بودن داستانشون رو ندارن و سوتی میدن
فلذا فحش جزو تفریحات این ملت نیم میلیونی میباشد :D

0 ❤️

2013-07-08 05:53:57 +0430 +0430

[quote=tara_joon23]اصلا به تو چه ربطی داره !!! تو چیکاره حسنی؟! کی و کجا و از کی فحش خوردی که اینجوری داری میسوزی؟ داستان اگه زیرش بچه ها کس شعر ننویسن که حال نمیده. اینجا سایت سکسیه کوچولو همه میان اینجا واسه تفریح و خنده یارو داستانه سکس با خاله و عمه و… مینویسه این بد نیست فحش دادن بده!!؟؟اتفاقا وقتی میبینن فحش میخورن سعی میکنن کس شعر ننویسن. برو هر وقت بزرگ شدی بیا لازم نکرده بچه ها رو ادب کنی . همین نوشته های تو خودش فحش میخواد کس کش .[/quote]
اما اخه لاشی کون خاش خاشی ابنه ای بچه کون تو تا الان 11ساعته اومدی اسم دخترونه انتخاب کردی خارش افتاده به اونجات مطلبو درست نخوندی از تو دفاع کردم که هنوز تاریخت یکروز هم نشده که قدیمیها هواتو داشته باشند زیاد کون ندی اخه ویروسی مثل تو همه جارو زود بگوه میکشه در ضمن من با فش حال میکنم ولی از فشهای خانواده بدم میاددرضمن دودول اینجا سایت بیطرفیه وهر کس نظرشو میگه منم نظرمو گفتم پستونک بدم خدمتتون یا بگم دوستان از خجالتت در بیان ولی خودمونیم عجب کون خوبی هستی تو سایت اویزون تیغت نبرید اشکال نداره اینجا اونی که تو میخوای فراوونه جونننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

0 ❤️

2013-07-08 06:06:03 +0430 +0430

[quote=x_wacker_x]عه عه :D
گلوم خشک شده :D
بذار یه لیوان آب جوش بخورم بعد :D

خوب بعله
میرسیم به بحث فحش های زیر داستان ها
عزیز دل من داستان اگر ارزش نقد داشته باشه قطعا توسط منتقدین و نویسندگان سایت نقد خواهد شد
اگر دقت کنید هیچکدوم از نویسنده های خوب سایت نمیان بنویسن داستان من 101 درصد واقعیه و از اینکه بگن فقط یه داستانه هیچ ابایی ندارن در حالی که خیلی از کسایی که میان داستان مینویسن و داستانشون واقعی نیست میترسن که بگن داستانشون واقعی نیست اما کسایی که داستانشون واقعیه هم توانایی اثبات کردن واقعی بودن داستانشون رو ندارن و سوتی میدن
فلذا فحش جزو تفریحات این ملت نیم میلیونی میباشد :D[/quote]
سلام ممنون از راهنماییت اما داستان اسمش روشه از جقولی ها که بگذریم بقیه مبتدی ها که داستانسرا نیستند فقط خاطرات تلخ یا شیرینشون رو بنگارش در میارند وکامنتها اینگونست فلان فلان به فلان … ننویس یا برای مثال … میدونم که تو پسری یا دختری … ننویس اونهم از کی امثال دوست عزیزم … قدیمی وقابل احترام یکعده لاشی هم میان خواهر مادر وهمه کس نویسنده را میگن به پشتیبانی همون قدیمیه بهر حال دوست من ازت تشکر میکنم که خداییش قانع کننده نوشتی تشکر عزیزم

0 ❤️

2013-07-08 06:59:30 +0430 +0430

[quote=ASD—123]سلام ممنون از راهنماییت اما داستان اسمش روشه از جقولی ها که بگذریم بقیه مبتدی ها که داستانسرا نیستند فقط خاطرات تلخ یا شیرینشون رو بنگارش در میارند وکامنتها اینگونست فلان فلان به فلان … ننویس یا برای مثال … میدونم که تو پسری یا دختری … ننویساونهم از کی امثال دوست عزیزمقدیمی وقابل احترام یکعده لاشی هم میان خواهر مادر وهمه کس نویسنده را میگن به پشتیبانی همون قدیمیه بهر حال دوست من ازت تشکر میکنم که خداییش قانع کننده نوشتی تشکر عزیزم[/quote]
درود مجدد دوست گرامی ؛ می تونم یک خواهش از شما داشته باشم؟ میشه لطف بفرمائید و صریح وشفاف جای نقطه چین قرمز رنگی را که برای شما در نقل قولتون بولد کردم با یک یا چند نام کاربری پر کنید؟؟؟ البته اگه لطف کنید وبپذیرید باعث سپاسگذاری بیش از پیش بنده از شما خواهدبود. چرا که اینطوری دو پهلو وغیر شفاف گفتن می تونه ذهن هر کسی را به طرف یک نام ببره و این اصلن خوب نیست . و در عین حال اونطوری فرد مورد نظر شما امکان این را خواهد داشت که بیاد و از عملکردش دفاع کنه و اگر دفاع قانع کننده نداشت هم درستی حرف شما ثابت می شه و به نتیجه ی مطلوب رسیده اید.بعضی از جاها این روش دیپلماتیک دو یا چند پهلو گفتن جواب نمی ده واینجا یکی از اون جاهاست.

0 ❤️

2013-07-08 13:28:35 +0430 +0430

با تشكرازsevenعزيز
من هم بااهانتهايي كه به خانواده وجدوآبادگفته ميشه مخالفم،ولي بانقدوبررسي واينكه نشون داده بشه كه كاربراي عزيزيه مشت بچه خنگ مشنگ نيستن موافقم

0 ❤️

2013-07-08 13:36:05 +0430 +0430

تمام حال قسمت داستان به فحش دادنشه حالا شما هم میخواید تحریمش کنید؟
مچکر نیستیم روحانی :(

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «