باشگاه خریداران دالاس

1400/05/06

باشگاه خریداران دالاس

بازیگران : متیو مک کانهی ، جرد لتو ، جنیفر گاردنر و …
سال تولید : ۲۰۱۳
ژانر : درام ، طنز ، بیوگرافی
زمان : ۱۱۷ دقیقه (حدود یک ساعت و پنجاه دقیقه با حذف تیتراژ)
جوایز برنده شده : اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد و گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم درام (برای متیو مک کانهی)
/ اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و گلدن گلوب بهترین بازیگر مکمل مرد و جایزه سینمایی و تلویزیونی ام تی وی (برای جرد لتو)
هزینه فیلم : ۵ میلیون دلار
فروش گیشه : ۵۵ میلیون دلار
داستان : ران وودروف (با بازی متیو مک کانهی) یک تکنسین برق کار و یک گاوچران در دهه ۸۰ (میلادی) با تخیلات هوموفوبیا (همجنسگراستیزی (از همجنسگراها متنفره)) در طی یک حادثه متوجه میشود که آلوده به ویروس اچ آی وی (ایدز) است و تنها ۳۰ روز برای درمان خود وقت دارد و …

منابع : ویکی پدیا (فارسی و انگلیسی) , The boston globe , The atlas seciety , tumbler my collection of screencaps , IMDb , زرفیلم ، دیجی موویز

چرا باید این فیلم را ببینم؟

۱_) این فیلم با نقد ها و بازخورد های مثبتی مواجه شد و توانست در گیشه ۱۱ برابر هزینه ساخت خود فروش داشته باشد

۲_)این فیلم سکوی پرش مک کانهی برای بازی در فیلم هایی همچون میان ستاره ای ، کارآگاه حقیقت (فصل اول‌‌) ، آقایان و … بود. برای جرد لتو نیز این فیلم قرارداد های جدیدی به ارمغان آورد و موجب بازی او در فیلم هایی همچون جوخه انتحاری ، موبیوس و … شد.

۳_) برای بازی در این فیلم متیو مک کانهی ۲۳ کیلوگرم و جرد لتو ۱۴ کیلوگرم وزن کم کردند

[در کل اگر یه فیلم درام میخواید که هم بخندونتون هم به گریه بندازتون و هم پای فیلم میخکوب بشید توصیه میکنم این فیلم رو ببینید]

لینک دانلود (زیرنویس چسبیده بدون سانسور)

(720p )/(۸۶۹.۶۸ مگابایت)
https://dl.zfdl.pw:1443/Movies/2013/01/Dallas Buyers Club 2013/Dallas_Buyers_Club_2013_720p_YIFY.mkv

(1080p)/(۱.۸۵ گیگابایت)
https://dl.zfdl.pw:1443/Movies/2013/01/Dallas Buyers Club 2013/Dallas_Buyers_Club_2013_1080p_YIFY.mkv

با ADM دانلود کنید /
[در کل اگه سایت برای دانلود فیلم میخواید (من خودم) به دیجی موویز و یا زرفیلم میرم (با فیلترشکن وارد شید و با ADM دانلود کنید/ اسم فیلمتون رو انگلیسی باید وارد کنید)]

نظرات ، انتقادات و پیشنهاداتتون رو در میون بذارید

گالری عکس فیلم

800 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-07-28 16:40:57 +0430 +0430

این فیلم بنظر من جاش میون صد فیلم برتر قرن خالی هست، البته چون خیلی فیلم ها قوی و رقابت داشتند این وارد صد فیلم نشد اما هیچ موردی از این فیلم عالی کم نمیکنه 👍🏻

1 ❤️

2021-07-28 16:58:02 +0430 +0430

فیلمهایی که تحت تاثیر بازی مک کانهی باشه قشنگ از کار در میاد. پیام اصلی فیلم اینه برای زندگیت بجنگ 😊😊😊😊

2 ❤️

2021-07-28 17:01:27 +0430 +0430

↩ Shab.n1
چه جالب
نگاه میکنم****
افرین بر شما ک خلاصه و مفید پیامشو رسوندین🌹🙏

2 ❤️

2021-07-28 17:06:42 +0430 +0430

↩ eng.ram878
مرسی 🙏 بطور دقیق میجنگه با اونچیزی که میخواد اون بمیره از اون نظری که داشته و نظر دکترها دست میکشه و به دنیای جدیدی میاد و این یعنی برای زندگیت تا اونجایی که میشه بجنگ و زندگی کن.😊😊😊

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «