باور به وجود خدا چه تاثیری در زندگی خداباوران داره؟

1392/05/23

من به عنوان کسی که در راه پیدا کردن سوالاتم در مورد وجود داشتن یا وجود نداشتن خدا قدم برداشتم به این مطلب رسیدم که خداباوری یا خدا ناباوری چه تاثیری در زندگی من میزاره. به طور ساده:
من به این نتیجه رسیدم که ثابت شدنه وجود داشتن یا وجود نداشتن خدا هیچ تاثیری در زندگی من نمیزاره یعنی اگه برای من ثابت بشه که خدا وجود داره هیچ تاثیری در زندگی من نمیزاره و از طرفی اگه برای من ثابت بشه که خدا وجود نداره باز هم هیچ تاثیری در زندگی من نمیزاره. ولی میخوام ببینم خداباوری چه تاثیری در زندگی خداباوران گذاشته؟ شاید باعث تغییر در نتیجه گیری من بشه. این موضوع در صدد نمیاد که خداباوران رو زیر انتقاد ببره بلکه میخواد تاثیر خدا رو در زندگی این افراد رو بررسی کنه.
از دوستان خداناباور خواهش میکنم در این بحث شرکت نکنند.
دوستان خداناباور به تاپیک زیر برید:
http://shahvani.com/content/باور-به-وجود-نداشتن-خدا-چه-تاثیری-در-زندگی-خداناباوران-داره؟

1104 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-08-14 15:59:00 +0430 +0430

صدام میاد؟بازم اسپم شدم دوبازه
بله یکی از تاثیرات خدا باوری تاثره روحیه(حالا میخواین مسخره کنین).آدم ک خدا رو قبول داشته باشه تو قلبش همیشه آرامش داره.حتی تو تنها ترسن لحضات یکی رو حس میکنی،که نزدیکه
دو تاثیره جسمیه.این یکی با گوش کردن به حرفای خدا(دین رو میگم) بدست میاد.نمیدونم شما بودی یا نه ک میگفت چرا آخوندا زیاد عمر میکنن.این دلیلشه.عمل ب دین.نماز یکیشه.گوشه گوشه نماز پر از فایده هست.همون مهرش.همون مهرش امواج الکترو مغناتیسی ک تو بدن جمع میشه رو تخلیه میکنه(بهتون توصیه میکنم بیخدا هم هستین روزی چند بار مهر یا سنگی رو ب سرتون بچسبونین یا روش سجده کنین).خوده حرکات نماز یک نوع ورزشه(ثابت شده).همون وضو(مستحبه با آب سرد باشه) چون با آب سرد وضو گرفتن برای اعصاب پوست مفیده.بازم فایده داری ک من نمیدونم یا کشف نشده
یا مثلا تیغ کشیدن صورت مکروه هستش چون اعصاب پوست رو اذیت میکنه(اون زمان به اعراب نمیشد فهموند ک اعصاب پوست چیه)
و خیلی چیزای دیگه ک بعدا وقت شد میگم
خدا کنه اسپم نشه این پستم

0 ❤️

2013-08-15 03:03:36 +0430 +0430

بابا نیاز به فسفر زیادی نداره…
وقتی انسان حالا به هر شکلی پاشو به زمین گذاشت… بخاطر شعور چرایی و چگونگیش مجبور بود یه دلیل برای این دنیا و چیزایی که میدید بیاره…
و چیزی روتحت عنوان خدا رو در قالب دین برا خودش ساخت بعد ها از این خدا و دین برای مجهول کردن بشر استفاده شد تا امروزه…
دیگه کار به جایی رسیده که چند تا تو همین سایت یه دین زدند :|

وگرنه هیچ وقت انسان ارتباطی با خدا نداشته و ندارد…

0 ❤️

2013-08-15 03:48:36 +0430 +0430

سلم هانی
هانی دیگه نمیای کلبه؟

0 ❤️

2013-08-15 03:55:48 +0430 +0430

[quote=yeketaz_66]سلم هانی
هانی دیگه نمیای کلبه؟[/quote]
سلام یکه تاز جووون…
من خیلی وقته پامو از کلبه بریدم…اون کلبه جای من نیست…!¡
جای افرادیه که میتونن با دروغ ها و بی نزاکتی های یک فرد کنار بیان :-|:-|

0 ❤️

2013-08-15 04:00:33 +0430 +0430

ای بابا
عزیز دل
بیخیالی طی کن
فقط باید خوش بود توی این روزگار عزیز دل
اونی هم که داری در موردش میحرفی کلبه نمیاد دیگه
البته میاد سایت ها
اما کلید کلبه و داد به تارا

0 ❤️

2013-08-15 04:07:45 +0430 +0430

[quote=yeketaz_66]ای بابا
عزیز دل
بیخیالی طی کن
فقط باید خوش بود توی این روزگار عزیز دل
اونی هم که داری در موردش میحرفی کلبه نمیاد دیگه
البته میاد سایت ها
اما کلید کلبه و داد به تارا[/quote]
من از تارا هم دلخورم اومده خصوصی هرچی دلش خواسته گفته اصلا نمیدونه جریان چیه اومده کلی بهم تهمت زده…
آدم اول باید بفهمه جریان چیه بعد قضاوت کنه…
اون کلبه هم از خود تارا
من دیگه جایی که این افراد باشن پا نمیزارم

0 ❤️

2013-08-15 04:15:54 +0430 +0430

بهت حق میدم عزیزم
ما ادما خودمون و پشت نقابی پنهون میکنیم
نمیدونم کی بیشتر مقصره
اما من یه شعاری دارم که خودمم اجراش نمیکنم ها
اما قشنگه
“بیخیالی طی کن عزیزم بیخیالی طی کن”

0 ❤️

2013-08-15 04:19:53 +0430 +0430

[quote=yeketaz_66]بهت حق میدم عزیزم
ما ادما خودمون و پشت نقابی پنهون میکنیم
نمیدونم کی بیشتر مقصره
اما من یه شعاری دارم که خودمم اجراش نمیکنم ها
اما قشنگه
“بیخیالی طی کن عزیزم بیخیالی طی کن”[/quote]
مرسی عزیزم… منم بی خیالم و ولشون کردم به حال خودشون
تارا هم اومد خصوصی نصیحت کرد بعدم تهمت زد بهم!¡
بدترین چیز اینه که دوستات علیهت بیان حرف بزنن¡!
و اهانت و تهمت بزنن :-|:-|

0 ❤️

2013-08-15 05:49:32 +0430 +0430

دوستان خواهش میکنم. هدف من از این تاپیک این نیست که خداباوران به خاطر باورشون زیر سوال برن یا به خاطر اینکه نظرشون رو میگن زیر سوال ببریمشون. این کار باعث میشه دوستان خداباور از دادن نظر جلوگیری کنن و در نتیجه در تاپیک شرکت نمیکنن. من هم صادقانه میگم هدف از زدن این تاپیک و تاپیک مشابه برای خداناباوری صرفا جهت آگاهی از تاثیر این موضوع بر زندگی افراد هست. این بحث ها که خدا وجود داره و خدا وجود نداره هزارها سال هست که مورد بحث دانشمندان هست و هر دو طرف دلایل هم رو مورد نقد قرار دادن. یکی از مواردی که میتونه مجهولات رو حل کنه به نظر من تحقیق در مورد تاثیر این موضوع روی زندگی افراد هست. به شخصه تا به حال فقط یک مورد از هر دو طرف فهمیدم که هر ذو طرف ادعا میکنن موضوع مربوط به خودشون باعث آرامش خاطر اونها شده. خداباوران وجود خدا رو دز زندگیشون آرامش بخش میدونن و از طرفی خداناباوران وجود نداشتن خدا رو رهایی از قید و بند میدونن و در نهایت رسیدن به آرامش میدونن. فعلا برداشت من این بوده تا ببینیم دیگه به چه مواردی میتونیم برسیم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «