بدترین مکانی که سکس داشتین کجا بوده

1397/10/17

سلام دوستان
احتمالا هرکدوم ازماها ی جایی سکس با شرایط خفن داشتیم
بیاین بگین کجاها بوده

12645 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-07 11:11:03 +0330 +0330

برای شروع از خودم میگم
پرریسک ترین سکس من تو انباری ی اپارتمان مسکونی ۲۰ واحدی سمت تهرانپارس بود که کلا حدودای دو متر بود
با کلی استرس همراه بود
ولی خیلی حال داد

1 ❤️

2019-01-07 11:18:25 +0330 +0330

توی پارک لویزان بنده خدا اقامون از استرس اصلا بلند نشد دویست هم خرج گذاشت رو دستم

1 ❤️

2019-01-07 11:22:53 +0330 +0330
نقل از: Amiri.ali128 توی پارک لویزان بنده خدا اقامون از استرس اصلا بلند نشد دویست هم خرج گذاشت رو دستم

اره واقعا منم تو سیخ کردنش مشکل داشتم
طرف کلی خورد برام تا سیخ شد

0 ❤️

2019-01-07 11:29:50 +0330 +0330

یکی تو کوه بود یکی هم تو حیاط خونه بچش بالا تو خونه خواب بود

0 ❤️

2019-01-07 11:31:42 +0330 +0330
نقل از: M6628 یکی تو کوه بود یکی هم تو حیاط خونه بچش بالا تو خونه خواب بود

تجربه کوه را داشتم
خیلی حال میده ?

1 ❤️

2019-01-07 11:32:14 +0330 +0330

توی پارک هر لحظه ممکن بود کسی ببینه ولی به تخمم نبود همچین کونش گذاشتم صداش کل پارک پیچید

0 ❤️

2019-01-07 11:38:32 +0330 +0330
نقل از: farzadkhan75 توی پارک هر لحظه ممکن بود کسی ببینه ولی به تخمم نبود همچین کونش گذاشتم صداش کل پارک پیچید

خخخ
دم شما گرم
واقعا وقتی حشری میشی و عقل ادم میاد سر کیرش ی جورایی هرریسکیو میپذیره

1 ❤️

2019-01-07 11:48:52 +0330 +0330
نقل از: فتیش_پارتنر 10 سال پیش هیچ وقت یادم نمیره تو کلاس خالی دانشگاه همکلاسی متاهل رو تحریک کرده بودم صندلی گذاشته بودیم پشت در چراغاشم خاموش کرده بودیم داشتیم سکس میکردیم خیلی استرس داشت کتابدار خانم دانشگاه یهو اومد تو با چه وضعی خودمونو جمع کردیم کیرم نمیخواست بره تو شلوارم .... بعدا مراقب یکی از امتحانام شدش کرمش گرفته بود هی اومدنی و رفتنی خودشو بهم میمالید و بهم نیشخند میزد نفهمیدم امتحانو چجوری دادم کیرم مثه چوب شق شده بود روم نمیشد بلند شم ورقمو بدم آخرشم روز فارغ التحصیلی رو میز خودش خواستم بکنمش که پریود بود

به به
همه دانشجوهای حشری
دم شما گرم
مخ زدن تو دانشگاه جزو واجباته
یکی از دلایل درس خوندن همین کس کلک بازیاشه

0 ❤️

2019-01-07 12:02:46 +0330 +0330

خانمها هم اگر خاطره دارن بگن لطفا

0 ❤️

2019-01-27 16:49:27 +0330 +0330

توالت پارک!

2 ❤️

2019-01-27 17:27:01 +0330 +0330

وای حاجی پشمام خدایی هیچ کس تا عمرا این جا ک من میگم سکس نکرده تو پادگان ی بی پیدا کرده بودم ی اب سرد کن خراب داشت پادگان ازین سقا خونه ایا شش ضلعی خیلی بزرگ ی در داشت پشتش ک ی چفت داشت قفل نداشت درو ک باز میکردی روبروت بتن بود با چنتا لوله از لوله ها اگه میرفتی بالا میتونستی بری تو مخزن ابش ک خراب بود و اب توش نبود در مخزنو قبلا برداشته بودیم با یکی از بچه ها میرفتیم توش گل میکشیدیم ی جای 1×1 ارتفاعشم هفتاد هشتاد سانت میشد ک بالاش ازین سقف امام زاده ایا بود خلاصه بین ۴ هزاز تا سرباز تو 02 پرندک کلا منو اون رفیقمو بیه میدونستیم همچین چیزی هست خلاصه ی شب بردمش اونجا دیگه کفشم ی پتو انداخته بودیم قشنگ مکان بود سگی میشد کرد فقط اگه کسی 02 خدمت کرده اعلام حضور کنه اب سقا خونه بغل بوفه.

2 ❤️

2019-01-27 17:39:04 +0330 +0330
نقل از: Sissy_Sevda
نقل از: armin_raad وای حاجی پشمام خدایی هیچ کس تا عمرا این جا ک من میگم سکس نکرده تو پادگان ی بی پیدا کرده بودم ی اب سرد کن خراب داشت پادگان ازین سقا خونه ایا شش ضلعی خیلی بزرگ ی در داشت پشتش ک ی چفت داشت قفل نداشت درو ک باز میکردی روبروت بتن بود با چنتا لوله از لوله ها اگه میرفتی بالا میتونستی بری تو مخزن ابش ک خراب بود و اب توش نبود در مخزنو قبلا برداشته بودیم با یکی از بچه ها میرفتیم توش گل میکشیدیم ی جای 1×1 ارتفاعشم هفتاد هشتاد سانت میشد ک بالاش ازین سقف امام زاده ایا بود خلاصه بین ۴ هزاز تا سرباز تو 02 پرندک کلا منو اون رفیقمو بیه میدونستیم همچین چیزی هست خلاصه ی شب بردمش اونجا دیگه کفشم ی پتو انداخته بودیم قشنگ مکان بود سگی میشد کرد فقط اگه کسی 02 خدمت کرده اعلام حضور کنه اب سقا خونه بغل بوفه.

بی یعنی چی؟ من خدمت نرفتم از همین چیزاش میترسم :(

اوبیه خودمون
برو عب نداره ی کیس پیدا میکنی
بهش میدی عشق میکنین

0 ❤️

2019-01-27 18:22:56 +0330 +0330

من با دوست دخترم مکان نداشتیم با ماشین یکم مالش رفتیم دیدم نمیشه رفتم تو یه کوچه خاکی دیدم کوهه انگار هیچی نیست،خلاصه یدست رفتیم بعد گفت منو با کیرت تنها بزار منم داشتم لذتمو میبردم چشمو وا کردم دیدم پشتم یه تابلو پادگان نظامیه،خونم سوخت،سریع جمع کردیم رفتیم
یبارم کنار ازادراه بود زدیم بغل انقدر استرس داشتم با یه تلمبه خواست بیاد،طرف سگ شد اخرش یه ساک زد رفتیم

0 ❤️

2019-01-27 18:23:37 +0330 +0330

خونه دوست دخترم ویلایی بود و دستشویی شون تو حیاط بود چن بار نصف شب وفتی همه خواب بودن یواشکی برام درو باز میکرد و میرفتم تو دستشوییشون سکس میکردیم خیلی استرس داشت ولی جزء بهترین سکسامه

0 ❤️

2019-01-27 18:39:50 +0330 +0330

کاشانک
تو ماشين
کنار سفارت
ولی چون زمستون بود شیشه ها بخار کرده بود راحت بودیم

1 ❤️

2019-01-27 20:53:19 +0330 +0330
نقل از: armin_raad
نقل از: armin_raad وای حاجی پشمام خدایی هیچ کس تا عمرا این جا ک من میگم سکس نکرده تو پادگان ی بی پیدا کرده بودم ی اب سرد کن خراب داشت پادگان ازین سقا خونه ایا شش ضلعی خیلی بزرگ ی در داشت پشتش ک ی چفت داشت قفل نداشت درو ک باز میکردی روبروت بتن بود با چنتا لوله از لوله ها اگه میرفتی بالا میتونستی بری تو مخزن ابش ک خراب بود و اب توش نبود در مخزنو قبلا برداشته بودیم با یکی از بچه ها میرفتیم توش گل میکشیدیم ی جای 1×1 ارتفاعشم هفتاد هشتاد سانت میشد ک بالاش ازین سقف امام زاده ایا بود خلاصه بین ۴ هزاز تا سرباز تو 02 پرندک کلا منو اون رفیقمو بیه میدونستیم همچین چیزی هست خلاصه ی شب بردمش اونجا دیگه کفشم ی پتو انداخته بودیم قشنگ مکان بود سگی میشد کرد فقط اگه کسی 02 خدمت کرده اعلام حضور کنه اب سقا خونه بغل بوفه.

بی یعنی چی؟ من خدمت نرفتم از همین چیزاش میترسم :(

اوبیه خودمون
برو عب نداره ی کیس پیدا میکنی
بهش میدی عشق میکنین

این کلمه خوب نیست ? اگه پسر میکردی پس چرا رو پروفایلت نوشتی (نو گی برادر)؟؟؟؟

مال اون موقه و شیطونیاش بود دیگه الان دیگ ن

0 ❤️

2019-01-27 21:40:04 +0330 +0330

دوستان سلام انصافا مکان ما عالی و اتفاقا خیلی هم سکس بود ولی موقعیت خراب شد اونم با چه استرسی…دوست دخترم با زن داداشش خیلی دوست بودن چدن قبل اینکه زن داداشش بشه دوست خودش بود برای سکس میرفتیم گاهی خونه برادرش چون تایم کاری برادرش مشخص بود یک بار توی اتاق خواب داداشش داشتیم سکس میکردیم که زنگ اف اف خورد زن داداشش از آسترس یهو در اتاق رو باز کرد ماهم دوتایی لخت درحین سکس یهو گفت بیچاره شدیم شوهرم اومد ماهم که فرصت فکر کردن نداشتیم دوتایی رفتیم تو کمد لخت بودیم لباسهامونم کنارم ون تو کمد … یهو صدای خنده های بلند و شوخی میاد پشتش صدای آه و ناله نگو آقا وسط کار راست کرده موتور همکارش رو گرفته که زود برگرده بیاد بکنه بره … آونو رو تخت ماهم تو کمد سکس کردن و برادرش سریع خودشو جمع کرد و رفت زنش از استرس و هیجان شل افتاده بود رو تخت ما دوتا هم وقتی فهمیدم رفته لخت اومدیم بیرون بدون اینکه یادمون باشه لختیم کلی حرف زدیم 3 تایی بعد کلی وقت یهو متوجه شدیم 3 تایی لختیم. … زن داداشش خودش رفت بیرون و ما به سکسمون ادامه دادیم … توی کمد بودن خیلی بده خیلی …

4 ❤️

2019-01-27 21:50:15 +0330 +0330
نقل از: Aaphrodite
نقل از: بکنکاربلد دوستان سلام انصافا مکان ما عالی و اتفاقا خیلی هم سکس بود ولی موقعیت خراب شد اونم با چه استرسی...دوست دخترم با زن داداشش خیلی دوست بودن چدن قبل اینکه زن داداشش بشه دوست خودش بود برای سکس میرفتیم گاهی خونه برادرش چون تایم کاری برادرش مشخص بود یک بار توی اتاق خواب داداشش داشتیم سکس میکردیم که زنگ اف اف خورد زن داداشش از آسترس یهو در اتاق رو باز کرد ماهم دوتایی لخت درحین سکس یهو گفت بیچاره شدیم شوهرم اومد ماهم که فرصت فکر کردن نداشتیم دوتایی رفتیم تو کمد لخت بودیم لباسهامونم کنارم ون تو کمد ... یهو صدای خنده های بلند و شوخی میاد پشتش صدای آه و ناله نگو آقا وسط کار راست کرده موتور همکارش رو گرفته که زود برگرده بیاد بکنه بره .... آونو رو تخت ماهم تو کمد سکس کردن و برادرش سریع خودشو جمع کرد و رفت زنش از استرس و هیجان شل افتاده بود رو تخت ما دوتا هم وقتی فهمیدم رفته لخت اومدیم بیرون بدون اینکه یادمون باشه لختیم کلی حرف زدیم 3 تایی بعد کلی وقت یهو متوجه شدیم 3 تایی لختیم. .. زن داداشش خودش رفت بیرون و ما به سکسمون ادامه دادیم .. توی کمد بودن خیلی بده خیلی ...

خیلی خوب بود 🙄

استرس توی کمد بودنش خیلی بد بود هر لحظه این تو ذهنم بود درو باز میکرد چی باید میگفتم

1 ❤️

2019-01-27 21:52:44 +0330 +0330

■●■ در جوار مرقد امام.

البته بهترین بود

0 ❤️

2019-01-27 21:57:24 +0330 +0330
نقل از: F_A_1209 ﺍﺭﻣﺎﻥ ﻫﺴﺘﻢ ﻓﺎﻋﻠﻢ 19 ﺳﺎﻟﻤﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻣﻔﻌﻮﻝ ﺩﺍﻍ ﻭ ﺣﺸﺮﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻓﺎﻗﺖ ﻭ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﺩﺍﺋﻢ ﻭ ﺣﺎﻝ ﻫﺴﺘﻢ ﺍﺯ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﺷﮑﺎﻝ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭﻟﯽ ﺗﺮﺟﯿﺤﺎ ﺍﺯ ﺍﻃﺮﺍﻑ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻓﺎﺭﺱ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ـــــــــــ ﻟﻄﻔﺎً ﻓﻘﻂ ﺯﯾﺮ 18 ﺳﺎﻝ ﺑﯿﺎﺩ

آخه بی شخصیت این چرندیات تو چه ربطی به موضوع داشت ؟؟

حق داری شعور شیاف نیست که بکنی تو کونت … باید بصورت خدا دادی تو وجود آدم باشه

2 ❤️

2019-01-27 22:05:52 +0330 +0330
نقل از: T-N-T ■●■ در جوار مرقد امام.

البته بهترین بود

فتیش امام داریا

??

0 ❤️

2019-01-27 22:06:59 +0330 +0330
نقل از: sevdamamehhh تو ماشین سفر بودیم و خوب مجبور بودی وسط جاده کلا خیلی افتضاح بود

اجباری بودن بخاطر چی بود ؟

مگه خفت شده بودی

0 ❤️

2019-01-27 22:09:29 +0330 +0330

تو اتوبوس
و تو انباری خونمون

3 ❤️

2019-01-27 22:11:01 +0330 +0330
نقل از: sevdamamehhh
نقل از: بکنکاربلد
نقل از: sevdamamehhh تو ماشین سفر بودیم و خوب مجبور بودی وسط جاده کلا خیلی افتضاح بود

اجباری بودن بخاطر چی بود ؟

مگه خفت شده بودی

نهههه ولی وقتی همسر چیزی بخواد تو نخوای میشه اجبار

همسرت هم بخواد من قطعا نمیخوام ?

0 ❤️

2019-01-27 22:12:37 +0330 +0330

تو طویله ی مادربزرگم داشتم دختر عممو از کون میکردم عموم هم تو حیات بود یهو کیرم سر خورد رفت تو کوسش فریاد زد آی مامااااااااااااااااا عموم اومد گفتم گاو لگدش زد قضیه ختم بخیر شد پردش پاره شد الانم شوهر کرده یه بچه هم داره شوهرشم نمیدونه پرده بکارت چیه اصلا

3 ❤️

2019-01-27 22:12:48 +0330 +0330

یه شب با ماشین چرخ میزدم یه جنده رو سوار کردم ، کلی چرخ چرخ زدن مکان درست و حسابی پیدا نکردیم نفهمیدم چطوری برام ساک زد و آبمو خورد

0 ❤️

2019-01-27 22:13:23 +0330 +0330
نقل از: بکنکاربلد دوستان سلام انصافا مکان ما عالی و اتفاقا خیلی هم سکس بود ولی موقعیت خراب شد اونم با چه استرسی...دوست دخترم با زن داداشش خیلی دوست بودن چدن قبل اینکه زن داداشش بشه دوست خودش بود برای سکس میرفتیم گاهی خونه برادرش چون تایم کاری برادرش مشخص بود یک بار توی اتاق خواب داداشش داشتیم سکس میکردیم که زنگ اف اف خورد زن داداشش از آسترس یهو در اتاق رو باز کرد ماهم دوتایی لخت درحین سکس یهو گفت بیچاره شدیم شوهرم اومد ماهم که فرصت فکر کردن نداشتیم دوتایی رفتیم تو کمد لخت بودیم لباسهامونم کنارم ون تو کمد ... یهو صدای خنده های بلند و شوخی میاد پشتش صدای آه و ناله نگو آقا وسط کار راست کرده موتور همکارش رو گرفته که زود برگرده بیاد بکنه بره .... آونو رو تخت ماهم تو کمد سکس کردن و برادرش سریع خودشو جمع کرد و رفت زنش از استرس و هیجان شل افتاده بود رو تخت ما دوتا هم وقتی فهمیدم رفته لخت اومدیم بیرون بدون اینکه یادمون باشه لختیم کلی حرف زدیم 3 تایی بعد کلی وقت یهو متوجه شدیم 3 تایی لختیم. .. زن داداشش خودش رفت بیرون و ما به سکسمون ادامه دادیم .. توی کمد بودن خیلی بده خیلی ...

خیلی خوب بود 🙄

استرس توی کمد بودنش خیلی بد بود هر لحظه این تو ذهنم بود درو باز میکرد چی باید میگفتم

بله میدونم خیلی اضطراب میگیره آدم . حساب کن درکمدو باز میکرد لباس برداره خخخ

اره واقعا آخه اون موقع نمیدونستم بهش چی بگم … چون قطعا به زن خودش هم شک میکرد … واسه اونم خیلی بد میشد عمرا قبول نمیکرد که فقط با خواهرشم

0 ❤️

2019-01-27 22:14:49 +0330 +0330
نقل از: T-N-T ■●■ در جوار مرقد امام.

البته بهترین بود

فتیش امام داریا

??

توهمه جا از امام داره میگه

حتما ی عشق خاصی نسبت به امام داره ●●●

1 ❤️

2019-01-27 22:18:07 +0330 +0330

خیلی خوب بود 🙄

بله میدونم خیلی اضطراب میگیره آدم . حساب کن درکمدو باز میکرد لباس برداره خخخ

اره واقعا آخه اون موقع نمیدونستم بهش چی بگم … چون قطعا به زن خودش هم شک میکرد … واسه اونم خیلی بد میشد عمرا قبول نمیکرد که فقط با خواهرشم

اوهوم زندگیشون خراب میشد!

حتی به قیمت ازدواج با خواهرش هم شده بود نمیزاشتم این اتفاق بیفته

1 ❤️

2019-01-27 22:20:19 +0330 +0330

1- آبدارخونه مسجد ? ? … قضیه واسه خیلی سال پیشه از طرف مدرسه برده بودن مارو اردو منم با یکی از بچه خوشگلا دنبال مکان بودیم بعد گفتم بیا بریم تو زیر زمین . رفتیم تو زیر زمین یه کم این اتاق و اون اتاق رفتیم بعد یه جا رفتیم مثه آشپزخونه بود همونجا یه کم ور رفتیم به هم خیلی هم خوش گذشت. بعدها فهمیدم بغل اون اردوگاه مسجد بوده و اونجا هم آبدارخونه ش بوده ?

0 ❤️

2019-01-27 22:30:03 +0330 +0330

ی بار توی گوه داخل ی غار کوچیک بود هوا سرد بود دوستم هم قبلش نگفت قراره سکس کنیم اصلا حال نداد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «