به ایران حمله شد

1399/12/12

لطفا حوصله کنید و متن رو تا آخر بخونید
چون دونستن این مطالب برای هر ایرانی با شرفی (حتی بیشرفش) لازمه

این تاپیک ربطی به حکومت پهلوی نداره و دلیل انتخاب این عنوان برای تاپیک این بود که اتفاقات این ۴ دهه اخیر نشون میده فاجعه ای که در سال ۵۷ در ایران اتفاق افتاد اسمش انقلاب نبود بلکه اشغال کشور توسط فرقه ای تبهکار بود که تنها وجه مشترکشون با مردم ایران صحبت به زبان فارسی هست که اون اوایل بعضیاشون مثل هاشمی شاهرودی اونم نمیتونستن انجام بدن

وقتی کشوری توسط نیرویی خارجی اشغال میشه نیروی غاصب چه کارهایی میکنه؟
ثروت، منابع و سرمایه های اون کشور رو در انحصار خودش میگیره و چیزی به مردم عادی نمیده، کشور تقسیم میشه به خودی و غیر خودی، پیشرفت و ترقی مختص خودیها میشه، مخالفین سرکوب و اعدام میشن، خفقان ایجاد میشه، …
الان کدوم یک از اینها تو ایران نیست؟
حالا به همه اینها هیبت و ظاهر رهبرمان که اصلا ایرانی نیست و اینکه ایران تنها کشور دنیاست که توشته های روی پرچمش به زبان رسمی خودش نیست‌ رو هم اضافه کنین.

با اینکه مطالب بالا همه شون مهم هستن و هرکدوم بحث مفصلی میطلبه ولی موضوع این تاپیک چیز دیگه ای هست
موضوعی که شاید خیلی به چشم نیاد ولی بینهایت تاثیر گذار بوده و هست.
برای اینکه متن پست اول خیلی طولانی نشه و حوصله بر به نظر نیاد مطلب اصلی رو تو پست بعدی تقدیم میکنم

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-02 18:45:05 +0330 +0330

تقویمی که دیگه بوی ایران نمیده

ایرانیها تنها مردم دنیا هستن که، در
تقویم رسمی کشورشان:
روز مرد: تولد علی ع
روز زن: تولد فاطمه ع
روز جوان: تولد علی اکبر س
روز پرستار: تولد زینب س
روز جانباز: تولد ابوالفضل س
روز دختر: تولد معصومه س
روز کودک: تولد علی اصغر س
روز کرامت: تولد حسن ع
روز پاسدار: تولد حسین ع
روز نوجوان: تولد قاسم س
روز سالخوردگان: تولد حبیب مظاهر
روز عشق: ازدواج علی ع و فاطمه

یعنی اساسا در تاریخ این سرزمین (ایران) نه مردی وجود داشته که سرش به تنش بیارزه و نه زنی
جالب‌تر و شگفت‌انگیزتر اینه که این افراد در بین مردمان سرزمین خودشون (اعراب) چنین جایگاهی ندارن!!
تعطیلات رسمی کشور ما به جز عید نوروز همه شون مناسبت مذهبی دارن.
راستی ما چه هستیم؟! جشن مهرگان ما کجاست؟! جشن سده تیرگان و…چه شد؟!
هفته بزرگداشت فردوسی، سعدی، حافظ، مولانا، امیر کبیر و هزاران هزار پهلوان و اسطوره (رستم، سهراب، پوریای ولی، و …) و … کجای تقویم ماست؟!
ما تعطیلی ملی نداریم که به خاطرش جشن بگیریم انگار که اصلا اسطوره ای در این خاک کهن نداشته ایم!!!
در تقویم ایران قدیم به بهانه های مختلف ایام جشن و شادی بود و ملت هم بشاش بودن و الان اون فرهنگ گذشتگان ما رو آمریکا الگو برداری کرده و ما هم قبلا هرچقدر جشن داشتیم امروزه عزا و ماتم به خاطر بیگانگان داریم.

تاریخ این سرزمین پر از اسطوره های با شرفی هست که کل اساطیر اعراب رو که تو زندگی نکبت بارشون کاری جز مفتخوری و زنباره گی و کشتار به خاطر قدرت و ثروت انجام نداده اند رو یک کفه ترازو بذارین هم وزن یکی از اساطیر ایرانی نمیشه
ما در تاریخ کهن خودمون اساطیری مانند جمشید، کمبوجیه، کوروش، داریوش، خشایار، انوشیروان، بوذرجمهر، کاوه آهنگر، آرش کمانگیر، بابک خرم دین، رستم فرخزاد، فیروز نهاوندی، ابومسلم خراسانی، یعقوب لیث صفاری، آریوبرزن، سورنا، … که بخوام اسم همه رو حتی بدون اشاره به اسامی شعرا و دانشمندان بنویسم مثنوی هفتاد من کاغذ میشه.
وقتی در مدرسه به کودک ایرانی به جای اینکه زندگی انوشیروان که در زمان خودش قدرتمند ترین فرد جهان بود ولی وقتی زمان ساخت دیوار قصرش به خاطر پیرزنی که حاظر نبود زمینش را بفروشد دستور داد دیوار قصر رو کج ساختن ولی راضی نشد دل پیرزن بی کسی بشکنه یا بهش ظلم بشه درس داده بشه زندگی عربی درس داده میشه که برای غارت و چپاول به قبیله ای حمله کرده و پدر و شوهر زن جوانی رو در مقابل چشم خودش برای افشای محل جواهرات زیر شکنجه کشته و همان شب هم به زن بی پناه تجاوز کرده، آخر و عاقبتمون میشه همینی که الان هستیم. یه مشت آدم دروغگو، ریاکار، دزد، چاپلوس،…
و متاسفانه ما نه تنها تو تقویم روزی به نام انوشیروان عادل نداریم بلکه از کتابهای درسی هم اسمش حذف میشه.

وقتی در تاریخ خودمون اسطوره هایی مثل آرتمیس، آرتادخت، یوتاب، آذرناهید، آذرمیدخت، هلاله، فرخ رو پارسا، … داریم چرا باید الگوی زن ایرانی فاطمه ای باشد که انقدر بچه زایید تا مرد و تنها هنر زندگانیش این بود که وقتی علی به خونه برمیگشت خون بیگناهان رو از شمشیر شوهرش پاک میکرد تا برای کشتار دیگه ای آماده باشه.
(کتاب فاطمه فاطمه است، علی شریعتی)

ایام فاطمییه داریم صفر و محرم و اربعین و رمضان و رحلت… اما به یاد بابک خرمدین کدوم روز تقویم کشور ما تعطیل رسمی هست؟!!!بابکی که بخاطر جلو گیری از حمله اعراب وحشی به ناموس ایرانی قطعه قطعه شد!!!
به یاد جنگ قادسیه و بزرگداشت کشته شدگان وطن کدوم روز در تقویم رسمی ماثبت شده؟!
آیا ما واقعا ایرانی هستیم؟!
معلومه که در نبود گرامیداشت این اسطوره‌ها و وقایع و حقایق تاریخی این سرزمین، حس وطن دوستی می خشکه و آنوقت برای هموطن من پاسداری از حرمسرای بشار اسد مهم تر از دریای خزر و خلیج فارس میشه.
پای پیاده رفتن به کربلا روز اربعین مهم تر از بزرگداشت کوروش میشه.
جون تروریست فلسطینی هم مهمتر جون بلوچ مظلوم میشه.
تا وقتی مناسبتهای ملی وارد تقویممون نشه بوی ایران ندهد روز به روز نسبت به کشور و مردممون بی تفاوتتر خواهیم شد.
دیدن این کلیپ کوتاه کمک میکنه تا بهتر به عمق فاجعه پی ببرین
https://up.shahvani.com/u/atfbopgllv.mp4

2021-03-02 19:42:29 +0330 +0330

كاملا موافقم خميني هم انگليس و امريكا اوردنش روي كار وقتي ك شاه گفت ديگه ب چشم ابي ها باج نميديم

9 ❤️

2021-03-02 19:58:38 +0330 +0330

↩ Arrow11
Arrow عزیز
بنده به نوبۀ خودم
هر کدام از اعضای این خاندان پاک را که مناسبتی مهم به نامش الصاق شده را در صبحگاه همان روز قبل از نماز صبح به بیضه چپ خود شما دایورت میکنم.

4 ❤️

2021-03-02 21:07:02 +0330 +0330

↩ Mastewine

كاملا موافقم خميني هم انگليس و امريكا اوردنش روي كار وقتي ك شاه گفت ديگه ب چشم ابي ها باج نميديم

نمیخوام بحث حکومت سابق رو اینجا شروع کنم ولی شاه ایراد زیاد داشت، بزرگترینشم این بود که فکر میکرد ما ملت با لیاقتی هستیم و لیاقت آقایی و بزرگی تو دنیا رو داریم
پیشنهاد میکنم
اگه اهله خوندنی کتاب جنایت و مکافات شجاع الدین شفاء
اگه اهل دیدنی مستند ۵۷ من و تو رو دانلود کن ببین

3 ❤️

2021-03-02 21:08:25 +0330 +0330

↩ Arrow11
اوكي مرسي حتما

1 ❤️

2021-03-02 21:18:42 +0330 +0330

↩ Mastewine
ممنونم از تاپیکتون، فقط شاه آدم خوبی بود اگرچه میدونست بابا بزرگا و باباهامون لیاقت پیشرفت ندارن، ولی تا لحظه آخر به فکر ملت بود وگرنه براش کشتن ۵۰۰۰ نفر برای بقای سلطنتش مث اب خوردن بود…

من حاظرم بابا بزرگم که اتفاقا تو تظاهرات بودش و الان میگه غلط کردم رفتم رو به تیر میبست و تکه تکش میکرد ولی از ایران با چشمان گریان نره😔

2 ❤️

2021-03-02 22:26:52 +0330 +0330

↩ Aalijenab

ایرنی ها کسخل ترین مردم دنیا هستن که به متجاوزان به خاک و ناموسشون میگن امام

از حق نگذریم ملتهای کسخول دیگه ای هم هستن مثل مصر و لیبی و … که خودشونم عرب شدن
البته اگه یعقوب لیث صفاری نبود احتمال زیاد الان ما هم عرب شده بودیم و اسم کاربری منم الارو بود
😀 🤮

3 ❤️

2021-03-02 22:40:10 +0330 +0330

↩ Arrow11
میگم من مدافع نظام هستم درست

جز ارشیو من و تو چیز دیگه ندارین ببینیم؟ چو من تو، من خودم قبول ندارم نظر شخصیمه!!

ارشیو صدا سیما هم به نظرم گاهی سانسور میشه

منابع دیگر؟

1 ❤️

2021-03-02 23:11:51 +0330 +0330

↩ Arrow11
مثل همیشه لایک داری👍👍
باور کن بخاطر این اوضاع تخمی، حس و حالی نمونده که بخوام تبادل نظر کنم باهات تو کامنت ها

1 ❤️

2021-03-02 23:23:50 +0330 +0330

اون افرادی که انقلاب کردن اکثر کشته شدن یا طرد شدن که پشت بند این انقلاب امریکا و دیگر کشورهای غربی برای تصاحب منابع این منطقه هست امریکا خمینی احمق و بیسواد رو اورد با طرد و کشتن و اعدام نیروهای جوان زبده و باسواد در طی ده سال در زندانها و جنگ تحمیلی عملا نیروهای بیسواد و بی کفایت و وابسته به خود امریکا و اسرائیل روی کار اومدن و کشور رو در حالت یوگسلاوی سابق دراوردن و تنها راه نجات ایران اول اگاهی مردم نسبت به اوضاع و اتحاده

1 ❤️

2021-03-02 23:27:14 +0330 +0330

↩ فامیل.دور

Arrow عزیز
بنده به نوبۀ خودم
هر کدام از اعضای این خاندان پاک را که مناسبتی مهم به نامش الصاق شده را در صبحگاه همان روز قبل از نماز صبح به بیضه چپ خود شما دایورت میکنم

آقا ارادت
جسارتا این دست موارد غیر ضروری رو به سمت راست حواله کنین، چون مزنه اسلام فی سمت چپ دو برابره سمت راسته
😁

1 ❤️

2021-03-03 00:45:58 +0330 +0330

↩ Arrow11
یه زمانی زور‌ میزدم تاپیک های میهن پرستی بزنم خیلیا بهم میگفتن داداش ایرانیان مردن شایدم زنده متحرکن . گوشمو میبستم و از نادر شاه می‌نوشتم از بابک خرمدین و…یاد دوستان قدیمی باید باشه.اما وقتی دیدم خزر رو بخشیدن هیچکس صداش در نیومد وقتی دیدم قرارداد بیست و پنج ساله و بخشیدن کشور و منابعش به چین رقم خورد مردم سکوت کردن وقتی دیدم بلوچها رو کشتن وقتی دیدم سانچی سوخت وقتی دیدم هواپیما رو از عمد زدن وقتی دیدم …وقتی دیدم آه ه ه

دیدم چقدر هویت و فرهنگ ما سست شده و بیخیال و بی‌وطن فقط شدیم ادعا و لاف

وقتی پای حرفهای آدمای روشنفکر و وطن پرست و لایو هاشون هزار نفر به زور میبینم ولی یه خواننده با یه جنده آهنگ داده بیرون سه میلیون بازدید خورده وقتی پای چهار تا خز و خیل خدا یاسی و نیلی و پویان و… اون همه بیینده میبینی فقط سرمو میندازم پایین و یاد حرفهای اون کاربران که چهار پنج سال پیش میگفتن داداش ایران رو آب برد حنجرتو پاره نکن میفتم

همینجا اگه هستن بهشون میگم داداشیا خانوما حق با شما بود. من نمی‌فهمیدم منو ببخشید 😓

6 ❤️

2021-03-03 09:28:10 +0330 +0330

↩ ببر سیاه

خیلی وقته که ایرانی وجود نداره

ایران همیشه بوده و بازم خواهد بود
بهت قول میدم
عمر حکومتهای دیکتاتوری رو هیچ کسی نمیتونه پیش بینی کنه
نیکلای چائوشسکو (دیکتاتور رومانی) تا یک ربع قبل از سقوطش داشت با اقتدار سخنرانی میکرد و تو دنیا حتی یه نفر هم احتمال سقوطش رو نمیداد ولی چند روز بعد خودش و زنش جلو جوخه اعدام بودن.
حکومت مراکش رو خودکشی یه سبزی فروش زمین زد.
از این مثالها تو دنیا زیاده
این حکومت هم به تار مویی بنده
مطمئن باش اینام رفتنین و اون چیزی که میمونه ایرانه

1 ❤️

2021-03-03 10:11:23 +0330 +0330

↩ Mastewine

اوكي مرسي حتما
🙏

0 ❤️

2021-03-03 11:00:52 +0330 +0330

↩ Milky_Galaxy

ممنونم از تاپیکتون، فقط شاه آدم خوبی بود اگرچه میدونست بابا بزرگا و باباهامون لیاقت پیشرفت ندارن، ولی تا لحظه آخر به فکر ملت بود وگرنه براش کشتن ۵۰۰۰ نفر برای بقای سلطنتش مث اب خوردن بود…
من حاظرم بابا بزرگم که اتفاقا تو تظاهرات بودش و الان میگه غلط کردم رفتم رو به تیر میبست و تکه تکش میکرد ولی از ایران با چشمان گریان نره😔

یه زمانی منم سر این موضوع خیلی شاکی بودم و میگفتم بی عرضه گی کرد و باید وایمیستاد و میکشت و …
ولی وقتی سرنوشت قذافی رو دیدم و وضعیت لیبی رو میبینم، وقتی وضعیت سوریه رو میبینم میگم درود به شرفش که بدون مقاومت رفت
وگرنه برا پادشاهی که تونسته بود یکی از قویترین ارتشهای دنیا رو تجهیز کنه اصلا براش سخت نبود که برای محافظت از سلطنتش یه نیروی ضد شورش قوی هم درست کنه
به هر حال بهتره به جای غصه خوردن برای گذشته، از گذشته درس بگیریم برای آینده

1 ❤️

2021-03-03 11:32:05 +0330 +0330

↩ Arrow11
بله کاملا موافقم
حتی خود سمت راست به کل نبی یو علی یو فاطی یو تقی یو حسنو حسین می ارزه

1 ❤️

2021-03-03 11:33:56 +0330 +0330

↩ negarmmm
آفرین
آشنا کردن فرزندت با تاریخ واقعی را خیلی پسندیدم.
لایک

2 ❤️

2021-03-03 11:43:32 +0330 +0330

↩ jack.sparr0w
Jack عزیز
در خصوص خصایص اکثریت مردم، کاملا موافق نظر شما هستم
ما مردمان بی تفاوت و شدیدا فردگرایی شدیم که حتی برای منافع خود منتظر قربانی شدن بقیه هستیم.

1 ❤️

2021-03-03 11:58:33 +0330 +0330

سرنخ تحریم ایران را باید در سیاست های روسیه جستجو کرد!

✴ ایران، زخمی و اسیر روسیه:
فرض کنید ایرانیان (همانطور که رشیدپور به ظریف گفت) بخواهند مثل دیگر مردمان دنیا راحت زندگی کنند:
نفت و گاز و دیگر اقلام به همه جای دنیا صادر کنند و با اقتصاد آزاد و رفاه و آسایش، مردم در رفاه و بی دغدغه باشند…
چه می شود؟ مثل مالزی ، کره ، تایوان ، دبی، قطر و…؟

دیگر نه با لبنان، نه با یمن، نه سوریه، نه اسرائیل، نه عربستان و نه دیگر جاها کاری نداشته باشند و در آن جا ها هزینه نکنند…
« یک کشور بی دردسر »

بنابراین، هیچ کشوری هم طبیعتاً با ایران کاری ندارد تا ما را تحریم کند یا بخواهد در امور مان اختلال ایجاد کند.
خب !
شرکت های بزرگ ژاپنی و اروپایی با سرمایه گذاری و دادن تکنولوژی به ایران مشکلی نخواهند داشت و ایران (با توجه به وجود انرژی ارزان و نیروی کار) می تواند به قطب تولید نفت و گاز و انرژی برق آبی-بادی و الکتریسیته خورشیدی تبدیل شود و انرژی الکتریکی منطقه و همچنین گاز اروپا و نفت ژاپن را تأمین کند و با این کار، رفاه ایرانیان افزایش، اشتغال تضمین، و روابط با همسایگان بهبود می یابد.
مردم با اخلاق تر و با ایمان تر خواهند شد.
در یک کلام، هم دین و هم دنیای مردم تأمین خواهد شد!!

خب! مشکل کجاست؟
چرا اینطور نشد!؟
چرا به قول ظریف :
«ما انتخاب کردیم طور دیگری زندگی کنیم»
زندگی در درد و رنج و فلاکت و دغدغه !!!؟؟؟؟

اصولاً این « ما » کیست که برای ایرانیان تصمیم گرفته و می گیرد!؟
👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼
«ما» ، همان کشور روسیه است!!!*

کشور روسیه فقط سه چیز برای فروش دارد:
گاز، نفت و سلاح .

چنانچه ایران به شرایطی که در بالا گفتیم برسد، دیگر آن سه را چگونه به راحتی و قیمت بالا بفروشد!!؟

در اکثر جنگ ها و نزاع های منطقه ای (مثل یمن – سوریه – لبنان – فلسطین – عراق – افغانستان – لیبی وو…) ایران حضور دارد !
و با مصرف پول و اعتبار و سرمایه انسانی خود (و البته به بهانه اسلام واقعی یا حمایت از شیعیان يا دفاع از حرم وو…) در آتش آن نزاع ها می دمد.

تقریباً تمامی سلاح هایی که در این نزاع ها مصرف می شوند، روسی هستند. (به روایتی: تعداد کلاشنیکوف های داخل یمن، از تعداد مردم آن بیشترند!)

پس اگر ایران «سر به راه» باشد، این فروش بالای سلاح در کجا صورت بگیرد!؟

اروپا و ژاپن مصرف کنندگان بزرگ گاز و نفت هستند که البته عمدتاً از روسیه تهیه می شود.

*دیدیم که با الحاق غیرقانونی (اِشغال) بخشی از اوکراین به روسیه، اروپا می خواست روسیه را تحریم کند، اما به یاد سرمای زمستان و نیاز به گاز روسیه افتاد، پس بی خیال شد!
اگر ایران کشور بی دردسری بشود و یک لوله گاز، مستقیماً از ایران به اروپا برود و گاز و نفت آنها تأمین شود، دیگر اروپا (و همینطور ژاپن و کره و بقیه نقاط دنیا) دلیلی ندارد که به روسیه باج بدهند!

ضمناً اگر فروش سلاح و نفت و گاز روسیه پایین بیاید که دیگر ابرقدرت نیست و این بار اوست که باید سر به راه شود!

لذا به نظر می رسد آبادانی و توسعه و پیشرفت ایران، مانع توسعه طلبی و ابرقدرتی روسیه است!

بنابراین روسیه در یک برنامه بلند مدت و به تدریج، با نفوذ در ارکان حکومت اسلامی ایران (به ویژه نقاط اصلی تصمیم گیری های کلان) همانطور که شعار «مرگ بر روسیه» را حذف و ما را به خودش وابسته تر کرد، در آینده هم مانع بهبود روابط ایران با جهان خواهد شد ،

سخنان افرادی که :
✔️ «غرب ستیز» هستند
✔️ و نگاه به «شرق» دارند
✔️ و مانع بهبود روابط ایران با جهان می شوند
✔️ و به دنبال تشدید تعصب مذهبی و دعوای شیعه و سنّی هستند
✔️ یا دم از نابود کردن آمریکا و متحدانش می زنند
✔️ به تحریم ها سلام می کنند
✔️ در موقع بخصوص موشک هوا می کنند!
✔️ سفارت تصرف می کنند
✔️ و و و . . .
حرف خودشان نیست، بلکه از «مسکو» دیکته می شود!!!

🔔 کاش با بالا رفتن «سطح آگاهی» مردم ایران, به این «استعمار کثیف» پایان داده شود…

2 ❤️

2021-03-03 12:23:54 +0330 +0330

↩ wrecked_erny

میگم من مدافع نظام هستم درست
جز ارشیو من و تو چیز دیگه ندارین ببینیم؟ چو من تو، من خودم قبول ندارم نظر شخصیمه!!
ارشیو صدا سیما هم به نظرم گاهی سانسور میشه
منابع دیگر؟

منظورتون رو از مدافع نظام هستم متوجه نشدم ولی در مورد صدا و سیمای میلی که کلا قطع امید کن مستند منصفانه ببینی و در مورد من و تو نمیدونم تو آرشیوش داره یا نه ولی یه مستند ۵ قسمتی بود که به نظر من منصفانه تر اومد.
تو اینترنت مستندهای زیادی میتونی پیدا کنی و باید چنتاشو ببینی بعد با عقل خودت ببینی کدوم حرفها میتونه معقولتر باشه، چون قطعا هر مستند سازی تا حدودی علایق خودش رو هم اعمال میکنه.
من به شخصه یکی مستند ۵۷ من و تو به دلم نشست و یکی هم مستند میراث داران کوروش.
تو گوگل سرچ کنی میتونی پیدا کنی

0 ❤️

2021-03-03 12:38:54 +0330 +0330

↩ Omid v Arezo

درود بر شرفت
سپاسگذارم
بسیار عالی وروشنگرانه
🙏 🌹

1 ❤️

2021-03-03 12:59:06 +0330 +0330

↩ Fake Star

مثل همیشه لایک داری👍👍
باور کن بخاطر این اوضاع تخمی، حس و حالی نمونده که بخوام تبادل نظر کنم باهات تو کامنت ها

از لطفت ممنونم ولی به نظر من این مسائل رو باید یه کم جدی گرفت

1 ❤️

2021-03-03 13:27:22 +0330 +0330

↩ Shab.n1

اون افرادی که انقلاب کردن اکثر کشته شدن یا طرد شدن که پشت بند این انقلاب امریکا و دیگر کشورهای غربی برای تصاحب منابع این منطقه هست امریکا خمینی احمق و بیسواد رو اورد با طرد و کشتن و اعدام نیروهای جوان زبده و باسواد در طی ده سال در زندانها و جنگ تحمیلی عملا نیروهای بیسواد و بی کفایت و وابسته به خود امریکا و اسرائیل روی کار اومدن و کشور رو در حالت یوگسلاوی سابق دراوردن و تنها راه نجات ایران اول اگاهی مردم نسبت به اوضاع و اتحاده

کشته شدن انقلابیهای نسل اول یه چیز عادیه و تو همه انقلابها اتفاق میفته و اصطلاح معروفی داره که میگن انقلاب بچه های خودش رو میخوره.
با اون قسمت متنتون که نوشتین باسوادهامون اعدام شدن کاملا موافقم و متاسفانه تو فاجعه ۵۷ ایران تعداد این آدمها از همه انقلابها بیشتر بود. دلیلشم اینه که انقلاب ۵۷ یه انقلاب اسلامی مارکسیستی (ارتجاع سرخ و سیاه) بود و مارکسیسم همیشه و همه جا با نشون دادن در باغ سبز دروغی بهترین و نازنین ترین جوانها رو دستچین میکنه و به کشتن میده.
فقط در مورد دخالت خارجیها نظر من با نظر شما متفاوته
آمریکا و انگلیس و فرانسه و … همه گی تو این قضیه نقش احمق به درد بخور رو داشتن ولی بازیگردان اصلی شوروی و KGB بودن (داستانش مفصله)
در مورد قسمت آخر فرمایشتون هم کاملا با شما موافقم

0 ❤️

2021-03-03 14:02:04 +0330 +0330

↩ Deadlover5

شرمنده ایم
🙏 🌹

2 ❤️

2021-03-03 14:10:06 +0330 +0330

مناسبت های مذهبی واقع فقط تو ایران نیست که تو بیشتر جهان مخصوصا کشورهای بیشتر مذهبی مناسبت هاشون دینیه تو خود اروپا هم که مردمش زیاد مذهبی نیستن تعطیلاتشون کریسمسه تا حالا دیدید یه اروپایی بگه چرا ما باید تولد یه فلسطینی رو جشن میگیریم؟
جشن مهرگان و اینجور چیزا هم ملی نیستن بیشتر زرتشتی هستن

0 ❤️

2021-03-03 14:50:39 +0330 +0330

↩ Aalijenab

رادمان پور ماهک
درود بیکران بر روان پاک اهورایی اش

متاسفانه برای خیلی از ایرانیها ناشتاخته و گمنام هست
در حالی که یکی از بزرگترین خدمات رو به مردم ایران کرده و اگه نبود الان ما هم مثل بقیه کشورهای تحت اشغال اسلام داشتیم عربی صحبت میکردیم

2 ❤️

2021-03-03 15:27:31 +0330 +0330

↩ jack.sparr0w

یه زمانی زور‌ میزدم تاپیک های میهن پرستی بزنم خیلیا بهم میگفتن داداش ایرانیان مردن شایدم زنده متحرکن . گوشمو میبستم و از نادر شاه می‌نوشتم از بابک خرمدین و…یاد دوستان قدیمی باید باشه.اما وقتی دیدم خزر رو بخشیدن هیچکس صداش در نیومد وقتی دیدم قرارداد بیست و پنج ساله و بخشیدن کشور و منابعش به چین رقم خورد مردم سکوت کردن وقتی دیدم بلوچها رو کشتن وقتی دیدم سانچی سوخت وقتی دیدم هواپیما رو از عمد زدن وقتی دیدم …وقتی دیدم آه ه ه
دیدم چقدر هویت و فرهنگ ما سست شده و بیخیال و بی‌وطن فقط شدیم ادعا و لاف
وقتی پای حرفهای آدمای روشنفکر و وطن پرست و لایو هاشون هزار نفر به زور میبینم ولی یه خواننده با یه جنده آهنگ داده بیرون سه میلیون بازدید خورده وقتی پای چهار تا خز و خیل خدا یاسی و نیلی و پویان و… اون همه بیینده میبینی فقط سرمو میندازم پایین و یاد حرفهای اون کاربران که چهار پنج سال پیش میگفتن داداش ایران رو آب برد حنجرتو پاره نکن میفتم
همینجا اگه هستن بهشون میگم داداشیا خانوما حق با شما بود. من نمی‌فهمیدم منو ببخشید 😓

جکی جان عزیز (نه اون جکی جان) 😀
اینجوری نگو لطفا
ما تو این سایت تاپیک زدن و خیلی چیزای دیگه رو از شما یاد گرفتیم
یه زمانی بهترین تاپیکهای انگیزشی و … میزدی و این سرخوردگی ازت بعیده
چه شما چه من، فعالیتمون تو این سایت نه به خاطر پول بوده نه لایک، به خاطر حس دلسوزی، ارق ملی و احساس وظیفه ای هست که تو زمینه اطلاع رسانی و روشنگری داریم.
درسته تعداد لایک کننده ممکنه باعث انگیزه بیشتر بشه ولی به نظر من نباید باعث نا امیدی بشه
خودت میدونی برای تاپیک ناگفته ها چقدر زحمت کشیدم
تاپیکی که ۱۲۰ صفحه رو هم رد کرده بود (البته نمیدونم چرا بعد ۴ سال که برگشتم دیدم عوض بیشتر شدن صفحاتش آب رفته و شده ۵۰ صفحه) بری نگاه کنی کلا ۴۰ ۵۰ نفر لایک کردن ولی چند وقت پیش تو یه تاپیکی دیدم طرف فقط یه دونه عکس خارجی گذاشته بود و بالای ۱۶۰ تا لایک داشت.
دلیلشم یکی به خاطر تم سایت هست که سکسیه یکی هم جنسیت کسی که تاپیک میزنه یا پست میذاره هم تو تعداد لایک و … خیلی مهمه ولی در کل به نظر من نباید با این چیزها دلسرد و نا امید شد.
بنابراین منتظر یه تاپیک خوب ازت هستیم
🙏 🌹 ❤️

3 ❤️

2021-03-03 16:17:55 +0330 +0330

↩ Arrow11
منظورم همون بسیجی در زبان شما و پاسدار انقلاب!!

تو تلویزیون که قطعا از ارشیو ممکنه بعضی چچیزا نشون ندن!!!

از من تو هم خوشم نمیاد حالا همون بحث انقلاب اینا ، ولی کلا صرفا هر دو به هم میتوپن!!!

1 ❤️

2021-03-03 16:58:39 +0330 +0330

↩ Rza123q

کاش روز تولد یکی از پرن استارها روز زن بود

خیلیم خوبه
بهشون میگم روز تولد خاله الکسیس رو بذارن روز پیوند حوزه با بیضه
😁

1 ❤️

2021-03-03 17:17:01 +0330 +0330

↩ negarmmm

اشغال؟
مگه خود مردم انقلاب رو شروع نکردن؟
به خاطر احمق بودن اونا ما این وضع رو داریم…بهشون که تحمیل نشده بود
انقدر بیسواد و عقب افتاده بودن که واسه آب و برق مجانی، واسه اجباری شدنِ دین! شروع به راهپیمایی و تظاهرات کردن.
به نظر من نمیشه بگیم اشغال چون خودِ مردم خوشی زد زیر دلشون و این وضع رو خواستن!
در ضمن تاپیک خوب و البته ناراحت کننده ای بود. اگه یه روزی بچه دار شدم خودم با تاریخی که باید بدونتش آشناش میکنم :)

به این دلیل لفظ اشغال رو به کار بردم که همونطور که تو پست اول هم نوشتم تمام مولفه های یه کشور اشغال شده رو داریم و نمیدونم دیگه چیکار باید بکنن تا مردم باور کنن کشور اشغال شده
لطفا اگه شما موردی به ذهنتون میرسه بگین.
در مورد فاجعه‌ ۵۷ هم اون چیزی که شما فرمودین فقط ظاهر قضیه هست و پشت پرده اتفاقات زیادی در جریان بوده
تا حالا هیچ جای دنیا هیچ انقلابی صرفا با خواست و مشارکت مردم اتفاق نیفتاده و در هر انقلابی پشت پرده کشور یا کشورهایی از نظر برای ساپورت مالی و تسلیحاتی و فکری بوده اند
اگه حوصله خوندن کتاب PDF دارین و اگه میخواین داستان واقعی ۵۷ و پشت پرده هاشو بشناسین پیشنهاد میکنم کتاب “رفیق آیت الله” رو دانلود کنین و بخونین
در مورد ۵۷ خیلی کتابها نوشته شده ولی با اطمینان میگم واقعی ترین و مستندترین کتابی که نوشته شده همینه و تمام ادعاهاشو با اسناد و مدارکی اثبات کرده که تا حالا کسی نتونسته ردشون کنه.
این کتاب رو من ۵ سال پیش هم تو تاپیک “کتابخانه شهوانی” برا دانلود گذاشته بودم
لینکش رو پایین همین پست میذارم دوس داشتین دانلود کنین و قول میدم از وقتی که براش میذارین پشیمون نشین.

https://s9.picofile.com/file/8294860184/کتاب.pdf.html

2 ❤️

2021-03-03 17:44:03 +0330 +0330

↩ فامیل.دور

بله کاملا موافقم
حتی خود سمت راست به کل نبی یو علی یو فاطی یو تقی یو حسنو حسین می ارزه
😂 👌 🙏 🌹

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «