بیمار روانی

1397/03/23

اومد نشست رو صندلیِ بغلی من سر پایین بود مدام نوبتمو چک میکردم همیشه دو تا شماره میگیرم کارم ک راه میفتاد یکیشو میدادم یکی کِ عجله داشت، نیگاه دستم کرد بد سرشو اورد بالا گف زیاد مونده نوبتتون شه؟

گفتم ن چنتا دیگه نوبتمه سرمو ک بالا اوردم چش تو چش شدم باش قلبم شروع کرد ب زدن تو دلم بخودم گفتم هووووی چته نمیری؟خخ خیلی خوشگل بود اخع ی روسری گل گلی سرمه ای موهاشو داده بود بالا چشای درشت دماغش ی غوز کوچولو داشت لبای اویزون خیلیم کم ارایش کرده بود …ی لحظه ب ذهنم اومد بهترین موقیته شمارمو نوشتم پشت برگه نوبت خخ خیلی ریز داشت نیگاه میکرد خندش گرفته بود خخ داشت نوبتم میشد پاشدم سینمو دادم جلو عینکمو دادم بالا … نمیدونسم چطوری برگرو بش بدم ک ی لحظه گف میشه یکی از نوبتاتو بمن بدی خخخ تو ک و نم عروسی بود گفتم بله چرا که نه… خوشال بودم خیلی کارمو انجام دادم اومدم بیرون… خاستم وایسم تا بیاد دیدم تابلوه اون بخاد زنگ میزنه خودش…اون روز تا شب منتظر بودم بزنگه خبری نشد منم دیگه بیخیال شدم… روز بعدش نزدیگای ظهر زنگ زد بم برداشتم گوشیو خودش بود… قرار گذاشتیم همو ببینیم عصر ساعت 5 دم مترو هفت تیر…اون نیمومد سر قرار منم نرفتم…

252 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-13 08:43:05 +0430 +0430

چیزی اذیتت میکرد هی خخخ خخخ میکنی وسط حرفات

1 ❤️

2018-06-13 08:44:44 +0430 +0430

جالب بود. یاد فیلم shame افتادم. نمیدونم چرا.

0 ❤️

2018-06-13 08:52:09 +0430 +0430
نقل از: reza10be چیزی اذیتت میکرد هی خخخ خخخ میکنی وسط حرفات

🙄 ببخشی

0 ❤️

2018-06-13 09:08:59 +0430 +0430
نقل از: kir-ebn-adam جالب بود. یاد فیلم shame افتادم. نمیدونم چرا.

برندون مرد جوانی است که به تنهایی در شهر نیویورک زندگی میکند.برندون یک کارمند ساده است و زندگی خوبی دارد اما در پس این زندگی مدرنیته به ظاهر آرام مشکلات زیادی وجود دارد.برندون از اختلال جنسی رنج میبرد و معتاد به روابط جنسی است.شهوت برندان چنان در گوشت و پوست او نفوذ کرده که تقریباً تمامی امور زندگیش را مختل کرده است.در حالی که اوضاع روز به روز خطرناک تر میشود خواهر برندون که سیسی نام دارد و در زندیگش شکست خورده برای زندگی به نزد او می آید.حالا برندون باید بین خواهرش و راز تاریکش یکی را انتخاب کند و این در حالی است که رابطه او با سیسی یک رابطه خواهر و برادری ساده نیست… فیلم جالبیه ندیدمش ولی

0 ❤️

2018-06-13 09:12:08 +0430 +0430
نقل از: samanam28

برندون مرد جوانی است که به تنهایی در شهر نیویورک زندگی میکند.برندون یک کارمند ساده است و زندگی خوبی دارد اما در پس این زندگی مدرنیته به ظاهر آرام مشکلات زیادی وجود دارد.برندون از اختلال جنسی رنج میبرد و معتاد به روابط جنسی است.شهوت برندان چنان در گوشت و پوست او نفوذ کرده که تقریباً تمامی امور زندگیش را مختل کرده است.در حالی که اوضاع روز به روز خطرناک تر میشود خواهر برندون که سیسی نام دارد و در زندیگش شکست خورده برای زندگی به نزد او می آید.حالا برندون باید بین خواهرش و راز تاریکش یکی را انتخاب کند و این در حالی است که رابطه او با سیسی یک رابطه خواهر و برادری ساده نیست… فیلم جالبیه ندیدمش ولی

اگه خواستی ببینی حتما تنها ببین. تمام زوایا و خفایای فاسبندر و مولیگان رو نشون میده. تنها چیزی که نمیبینی دخوله.

0 ❤️

2018-06-14 09:25:10 +0430 +0430

اینم دو تا عکس از فیلم.

0 ❤️

2018-06-14 09:27:33 +0430 +0430
نقل از: kir-ebn-adam

اینم دو تا عکس از فیلم.

ایول میبینمش حتمن وخت نشده هنو :)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «