تصاویر لحظه به لحظه از جشن ازدواج محمد و عایشه

1392/01/10

“پیشاپیش هر کس میخواد فحش بده کپی پیستش کنه برای خودش”
‏…
در روایات و کتب تاریخی ذکر شده عایشه 6 ساله بود که با محمد 53 ساله ازدواج کرد.محمد به دلیل کوچکی سن عایشه با او تفخیذ(سکس لاپایی)میکرده و در سن 9 سالگی با عایشه زفاف کرده!!
‏.
کارت دعوت عروسی محمد و عایشه:

‏.
عکسی کمتر دیده شده از روز خواستگاری:

‏.
عکس محمد و عایشه در دوران نامزدی:

‏.
لب گرفتن و عشقبازی زوج خوشبخت:‏‎

‏.
تصویری نایاب از لحظه جاری شدن خطبه عقد:

‏.
در حال رفتن به حجله:

‏.
شب زفاف:

‏.
دو گل نوشکفته:

67546 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-03-30 18:36:49 +0430 +0430

امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟
ازدواج تو سن های کم از قدیم باب بوده و حتی همین الان هم تو اکثر نقاط دنیا و ایران این اتفاق میفته.تو همین اخبار خوندیم که یک پسر 6 ساله با یک زن 61 ساله تو آفریقا ازدواج کرده.
حالا اینکه حضرت محمد در فلان سن ازدواج کرده که حرفهای زیادی زده میشه و این ادعای شما کاملا رد شده اما حتی اگه این حرف آدم معلوم الحالی مثل شما هم درست باشه اونوقت شما از کجا میدونید که اونا در خانه اشان چه کار میکردند ؟
الانش که خونه ها آپارتمانی و کوچک هست دیوارها نازک کسی نمیفهمه مادر شما به چه کسی و چه ساعتی و چه جوری سکس میکنه ، حتی شما که داخل خونتون هستی متوجه نمیشی.اونوقت شما با چه استنادی داری درباره 1400 سال پیش با این جزئیات صحبت میکنید ؟
خوب مشخصه این بافته ذهن بیمار خودتون هست

3 ❤️

2013-03-30 18:48:59 +0430 +0430

بچه ها لطفا از خجالت این بی ناموس در بیاین !!!

0 ❤️

2013-03-30 19:10:09 +0430 +0430

[quote=مرد پیاده]امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟
ازدواج تو سن های کم از قدیم باب بوده و حتی همین الان هم تو اکثر نقاط دنیا و ایران این اتفاق میفته.تو همین اخبار خوندیم که یک پسر 6 ساله با یک زن 61 ساله تو آفریقا ازدواج کرده.
حالا اینکه حضرت محمد در فلان سن ازدواج کرده که حرفهای زیادی زده میشه و این ادعای شما کاملا رد شده اما حتی اگه این حرف آدم معلوم الحالی مثل شما هم درست باشه اونوقت شما از کجا میدونید که اونا در خانه اشان چه کار میکردند ؟
الانش که خونه ها آپارتمانی و کوچک هست دیوارها نازک کسی نمیفهمه مادر شما به چه کسی و چه ساعتی و چه جوری سکس میکنه ، حتی شما که داخل خونتون هستی متوجه نمیشی.اونوقت شما با چه استنادی داری درباره 1400 سال پیش با این جزئیات صحبت میکنید ؟
خوب مشخصه این بافته ذهن بیمار خودتون هست[/quote]
دوست خوبم اگه پدر شما نمیدونم چند سالشه بره یه بچه حالا 7 ساله نه 9 ساله رو به زنی اختیار کنه چه حسی بهت دست میده
میدونم خلاف شرع نیست ولی به نظرم خلاف انسانیت

1 ❤️

2013-03-30 19:13:38 +0430 +0430

دیوس بی شرف اینجا جایی نیست که به عقاید هم بی احترامی کنیم.خیلی بی جنبه هستی یعنی واقعا نشون دادی که …

0 ❤️

2013-03-31 01:42:59 +0430 +0430

‎[quote=مرد پیاده]امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟
پدربزرگ و مادربزرگ من اینقد سنشون موقع ازدواج بالا بوده که قبل از اینکه من به دنیا بیام فوت کردند و نوه هاشون رو ندیدند
ازدواج در سن پایین ممکنه همه جا مرسوم بوده باشه اما این کار از طرف کسی که ادعا کرده از طرف خدا اومده بعیده.بالاخره باید یه فرقی با بقیه داشته باشه یا نه؟نباید از هوس به یه دختربچه چشم پوشی میکرد؟نباید این رسم زشت رو از بین میبرد؟
در مورد سن ازدواج و زفاف محمد اسناد و روایات زیادی هست و طبق این اسناد تاریخی نتیجه گیری میشه.تو اول برو چارتا کتاب بخون بعد بیا از آدم معلوم الحال!(اینو توضیح بده یعنی چی؟) ایراد بگیر.کتاب دم دستت نیست حداقل به جای سرچ عکس سکسی تو گوگل یه سرچ در این زمینه بکن
اما اسناد و روایات:
‏…
هرگاه عادت ماهیانه من فرا میرسید پیامبر (که آرامش الله بر او باد) خودش برای تمیزی من دست بکار میشد!!
الحاید مسلم کتاب شماره 3 حدیث 591شبی پیامبر بر من وارد شد و گفت رانهای خود را عریان کن، و من هردوران خود را عریان کدم، پیامبر چانه و سینه خود را روی رانهای من گذاشت. سنن ابو داوود کتاب 1 شماره 0270
هرگاه پیامبر خدا میخواست مرا نوازش کند، به من میگفت که آزار به تن کنم، سپس او مرا نوازش میکرد. صحیح بخاری پوشینه 1 کتاب 6 شماره 299
پیامبر گاهی فکر میکرد که بر من دخول کرده است، در حالی که در واقعیت اینکار را نکرده بود. صحیح بخاری پوشینه 7 کتاب 71 شماره 660
هرگاه من آب منی خشک شده روی جامه رسول الله پیدا میکردم، آنرا باناخنهایم میتراشیدم (تا پاک شود). صحیح بخاری کتاب 2 شماره 572
اینجا سن ازدواج و زفاف عایشه رو طبری بیان میکنه:
عروة بن زبیر به عبدالمالک بن مروان چنین نوشت: «… سه سال یا نزدیک به سه سال پیش از هجرت پیامبر، و پس از وفات خدیجه، عایشه راعقد کرد، پیامبر دوبار عایشه را دیده بود و به او می‌گفتند: «این زن تو است». عایشه آن وقت شش سال داشت. هنگامی که پیامبر به مدینه هجرت کرد، با عایشه زفاف کرد و هنگام زفاف عایشه نه سال داشت.»[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢]
هشام بن محمد گوید: پیامبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی‌قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیامبر سه سال پیش از هجرت عایشه را عقد کرد. آن‌وقت هفت ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن‌وقت عایشه نه ساله بود و چون پیامبر درگذشت، هیجده ساله بود. پیامبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت.[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢]
«و هم به ماه شوال رسول خدا با عاشیه دختر ابوبکر که نه ساله و بقولی کمتر بود زفاف کرد. در مکه او را که هفت ساله و بقولی شش ساله بودبزنی گرفته بود.» ( التنبیه و الاشراف ، ص٢۱۴)
«و با عایشه دختر ابوبکر که نه ساله بود عروسی کرد. پیش از هجرت با عایشه که هفت سال داشت ازدواج کرده بود. گویند هنگام ازدواج عایشه شش سال داشت و هفت ماه پس از هجرت در مدینه با او عروسی کرد. از عایشه نقل کرده‌اند که هنگام وفات پیغمبر خدا وی هیجده سال داشتهاست.» ( مروج‌الذهب ، ج ۱، ص ٦۴۳)
هشام بن محمد گوید: پیغمبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیغمبر سه ( 3 ) سال پیش از هجرت مدینه عایشه را عقد کرد. آن وقت هفت ( 7 ) ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن وقت عایشه ( 9 ) ساله بود و چون پیغمبر درگذشت، هیجده ( 18 ) ساله بود. پیغمبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت.
تاریخ طبری/ صفحه 1292/ ترجمه ابوالقاسم پاینده
‏…
اینا بافته ذهن بیمار منه ؟

0 ❤️

2013-03-31 02:34:54 +0430 +0430

اگر مادر تو هم تو عربستان به دنیا میومد می فهمیدی که با اون هیکل گنده ش مثل زن های 20 ساله ی ایرانیه و باید زود ازدواج کنه
خیلی دیوسی

0 ❤️

2013-03-31 02:43:31 +0430 +0430

خیلی پستی عوضی که انقدر راحت بادین ادما بازی میکنی
بیشتربه جشن ازدواج مامان بابات شبیه .
تازه هروقت خواستی اسم حضرت محمدو بیاری دهن کثیفتو بشور اول

0 ❤️

2013-03-31 02:53:02 +0430 +0430

[quote=mikhaaaam]خیلی پستی عوضی که انقدر راحت بادین ادما بازی میکنی
بیشتربه جشن ازدواج مامان بابات شبیه .
تازه هروقت خواستی اسم حضرت محمدو بیاری دهن کثیفتو بشور اول[/quote]
اولن زیاد به خودت فشار نیار فدات شم بعد هم شما که اینقدر اعتقادات قوی داری تو سایت شهوانی گوه کی رو میخوری میشه بگی ما بدونیم ؟ میتونستی تاپیک رو باز نکنی مجبورت که نکردن

1 ❤️

2013-03-31 02:53:58 +0430 +0430

کس ننه جندت

0 ❤️

2013-03-31 03:10:57 +0430 +0430

عوضی سگ کثیف دهن کثیفتوببندقدیم رسم بوده دختروزودشوهرمیدادن به دین ماتوهین نکن خدابزنه توکمدت مااومدیم واسه سکیس نیومدیم که به اماماتوهین کنیم

0 ❤️

2013-03-31 03:17:19 +0430 +0430

[quote=Omid 2000]‎[quote=مرد پیاده]امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟
پدربزرگ و مادربزرگ من اینقد سنشون موقع ازدواج بالا بوده که قبل از اینکه من به دنیا بیام فوت کردند و نوه هاشون رو ندیدند
ازدواج در سن پایین ممکنه همه جا مرسوم بوده باشه اما این کار از طرف کسی که ادعا کرده از طرف خدا اومده بعیده.بالاخره باید یه فرقی با بقیه داشته باشه یا نه؟نباید از هوس به یه دختربچه چشم پوشی میکرد؟نباید این رسم زشت رو از بین میبرد؟
در مورد سن ازدواج و زفاف محمد اسناد و روایات زیادی هست و طبق این اسناد تاریخی نتیجه گیری میشه.تو اول برو چارتا کتاب بخون بعد بیا از آدم معلوم الحال!(اینو توضیح بده یعنی چی؟) ایراد بگیر.کتاب دم دستت نیست حداقل به جای سرچ عکس سکسی تو گوگل یه سرچ در این زمینه بکن
اما اسناد و روایات:
‏…
هرگاه عادت ماهیانه من فرا میرسید پیامبر (که آرامش الله بر او باد) خودش برای تمیزی من دست بکار میشد!!
الحاید مسلم کتاب شماره 3 حدیث 591شبی پیامبر بر من وارد شد و گفت رانهای خود را عریان کن، و من هردوران خود را عریان کدم، پیامبر چانه و سینه خود را روی رانهای من گذاشت. سنن ابو داوود کتاب 1 شماره 0270
هرگاه پیامبر خدا میخواست مرا نوازش کند، به من میگفت که آزار به تن کنم، سپس او مرا نوازش میکرد. صحیح بخاری پوشینه 1 کتاب 6 شماره 299
پیامبر گاهی فکر میکرد که بر من دخول کرده است، در حالی که در واقعیت اینکار را نکرده بود. صحیح بخاری پوشینه 7 کتاب 71 شماره 660
هرگاه من آب منی خشک شده روی جامه رسول الله پیدا میکردم، آنرا باناخنهایم میتراشیدم (تا پاک شود). صحیح بخاری کتاب 2 شماره 572
اینجا سن ازدواج و زفاف عایشه رو طبری بیان میکنه:
عروة بن زبیر به عبدالمالک بن مروان چنین نوشت: «… سه سال یا نزدیک به سه سال پیش از هجرت پیامبر، و پس از وفات خدیجه، عایشه راعقد کرد، پیامبر دوبار عایشه را دیده بود و به او می‌گفتند: «این زن تو است». عایشه آن وقت شش سال داشت. هنگامی که پیامبر به مدینه هجرت کرد، با عایشه زفاف کرد و هنگام زفاف عایشه نه سال داشت.»[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢]
هشام بن محمد گوید: پیامبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی‌قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیامبر سه سال پیش از هجرت عایشه را عقد کرد. آن‌وقت هفت ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن‌وقت عایشه نه ساله بود و چون پیامبر درگذشت، هیجده ساله بود. پیامبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت.[ تاریخ طبری ، ج ۴، ص ۱٢۹٢]
«و هم به ماه شوال رسول خدا با عاشیه دختر ابوبکر که نه ساله و بقولی کمتر بود زفاف کرد. در مکه او را که هفت ساله و بقولی شش ساله بودبزنی گرفته بود.» ( التنبیه و الاشراف ، ص٢۱۴)
«و با عایشه دختر ابوبکر که نه ساله بود عروسی کرد. پیش از هجرت با عایشه که هفت سال داشت ازدواج کرده بود. گویند هنگام ازدواج عایشه شش سال داشت و هفت ماه پس از هجرت در مدینه با او عروسی کرد. از عایشه نقل کرده‌اند که هنگام وفات پیغمبر خدا وی هیجده سال داشتهاست.» ( مروج‌الذهب ، ج ۱، ص ٦۴۳)
هشام بن محمد گوید: پیغمبر عایشه دختر ابوبکر را به زنی گرفت، نام ابوبکر عتیق بود و او پسر ابی قحافه بود و نام ابی‌قحافه عثمان بود، پیغمبر سه ( 3 ) سال پیش از هجرت مدینه عایشه را عقد کرد. آن وقت هفت ( 7 ) ساله بود، و پس از هجرت مدینه در ماه شوال با وی زفاف کرد، آن وقت عایشه ( 9 ) ساله بود و چون پیغمبر درگذشت، هیجده ( 18 ) ساله بود. پیغمبر زن دوشیزه‌ای جز عایشه نگرفت.
تاریخ طبری/ صفحه 1292/ ترجمه ابوالقاسم پاینده
‏…
اینا بافته ذهن بیمار منه ؟[/quote]
بافته ذهن بیمار یه مشت کسخله و تو چقدر ساده لوحی!!
این کتب معتبر نیست جز آخری که اگه واقعأ خرنباشی میفهمی نوشته:
جواب به شبهات سن عایشه هنگام ازدواج با محمد،بعد یکی یکی توضیح داده!
ایشالا شفا پیدا کنی،
مجبورت نکردن که خب کمترکپی کن

0 ❤️

2013-03-31 03:20:15 +0430 +0430

هه هه هه هه…

0 ❤️

2013-03-31 03:23:58 +0430 +0430

امید باسران بالا در ارتباط هست و چندسالی برا اسرائیل توالت شسته!
هه کسخل حداقل نوآوری داشته باش وبافتوشاپ این کس و شعرای عبری و انگلیسی رو پاک کن تو عکسا !!
دهاتی بازی در اوردی باز

0 ❤️

2013-03-31 03:42:08 +0430 +0430

امید جان یه موضوع هست که باید بدونی.دو چیز هیچ وقت پایان نداره یکی دنیاست اونیکی جهل مردم.شما هم خیلی با صحبت دوستان خودتو ناراحت نکن.من اصلا موافق با فحاشی نیستم.و به این اعتقاد دارم که دین یه مسئله کاملا شخصیه.هر جا که دین حالت عمومی داشته باشه مطمئن باش به عنوان ابزار سود جوی ازش استفاده میشه.و اما حرف آخر دوست خوبم امید صحبت کردن در مورد همچین مسئله ای در این برهه از زمان مثل این میمونه که همون ۱۴۰۰سال پیش صحبت از پرواز انسان بشه.شک نکن همچین برخوردی که با شما شد با اون طرف میشد.ولی الان پرواز انسانها در آسمان یه موضوع کاملا” عادیه.بعضی از مسائل با گذر زمان درست میشه.دقیقا مثل تصویر امضا شما

3 ❤️

2013-03-31 03:48:36 +0430 +0430

بیشتر جنبه طنز داشت دادا

0 ❤️

2013-03-31 04:38:14 +0430 +0430

یه تاپیک زدی در دفاع از اسلامت همچین جوابتو دادم ریدی رفتی پاکش کردی.تو اگه چیزی از دین و اسلام حالیت بود میومدی در مورد تحدی قرآن بحث میکردی و جواب میدادی.
آدما دو دسته اند:یا میدانند و نمیدانند چطور بیان کنند یا نمیدانند و دایم وراجی میکنند.تو از دسته دومی برو هر وقت حرفی برای گفتن داشتی بیا.
بقیه هم همونطور که گفتم از طرف من فحشا رو کپی پیست کنید و به خودتون برگردونید
:P

0 ❤️

2013-03-31 04:44:30 +0430 +0430

[quote=Omid 2000]یه تاپیک زدی در دفاع از اسلامت همچین جوابتو دادم ریدی رفتی پاکش کردی.تو اگه چیزی از دین و اسلام حالیت بود میومدی در مورد تحدی قرآن بحث میکردی و جواب میدادی.
آدما دو دسته اند:یا میدانند و نمیدانند چطور بیان کنند یا نمیدانند و دایم وراجی میکنند.تو از دسته دومی برو هر وقت حرفی برای گفتن داشتی بیا.
بقیه هم همونطور که گفتم از طرف من فحشا رو کپی پیست کنید و به خودتون برگردونید
:P[/quote]
بخف از بچه های بالا دستور اومد تاپیک حذف بشه تا خودم حذف نشدم!
آره ما اهلی هستیم ولی تو که به ما توهین میکنی چی؟!
اصن برا این کارت دلیل داری؟
آغاجووو بزا ما تو جاهلیت بمیریم تو رو سننه

0 ❤️

2013-03-31 04:45:44 +0430 +0430

تشکر میکنم از شما.خوبه باز انسانهای فهمیده ای پیدا میشن که خرافات رو از ذهنشون پاک کردن
.

0 ❤️

2013-03-31 06:21:18 +0430 +0430

ببین اولا تو خودت اهل مطالعه نیستی و تمام این مطالبی که گذاشتی رو فقط کپی کردی از یکسری سایت و گذاشتی اینجا.
همین کتاب ها کلی تناقض دارند و هیچکدوم تایید شده نیستند.
در ثانی حتی اگه بر فرض محال هم حرف شما درست باشه من یک سوال دارم.
در زندگی امروزی که خانه ها آپارتمانی شده و زندگی ها اینقدر کوچک و دیوارها نازک و فضولی ها زیاد شده . آیا شخص خود تو میتونه بفهمه در همان لحظه که خونه هست خواهرش یا مادرش توی اتاق داره با کی سکس میکنه یا چه جوری سکس میکنه ؟ آیا متوجه میشی ؟ آیا بعدش خواهر و مادرت میان میگند من با فلانی سکس کردم و با ناخن منی خشک شدشو رو از روی شرتش پاک کردم ؟
اگه این حرفهارو باور میکنی باید یگم احمقی بیش نیستی و آدم تعقل گرایی نیستی و باید بر اون ذهن بستت تاسف خورد.
در مورد شرایط جوی و زمانی هم بچه ها توضیح دادند که در اون زمان و در اون جو محیطی انسان ها زودتر به بلوغ میرسند و برای همین سن بلوغ رو 9 سال گذاشتند.یکم بفهم لطفا و فقط کپی نکن

0 ❤️

2013-03-31 06:55:47 +0430 +0430

چه راحت تاریخ رو انکار میکنی یه آبم روش! سنن ابوداوود و صحیح بخاری و تاریخ طبری معتبر نیستن؟چه بخوای چه نخوای اینا کتابای معتبر تاریخی هستن.اگه اینا معتبر نیستن پس باید کتابای تاریخی رو بندازیم دور و سرمونو بکنیم تو تازینامه ببینیم چی گفته. حتمأ اگه هم خواستیم در مورد نادرشاه یا چنگیز مغول یا تاریخ معاصر ایران بدونیم باید بریم به تازینامه مراجعه کنیم چون بقیه کتابای تاریخی پشم.چطوره شما احادیث خوب و مورد علاقتون رو که تو همین صحیح بخاری نوشته شده قبول دارید اما وقتی به قسمتایی که باب میلتون نیست میرسیم این کتابا اخ میشن؟
به هر حال کسی نرفته و محمد و عایشه رو لخت دیده باشه یا کلیپش با بلوتوث پخش شده باشه اما از احادیث و روایات تاریخی که بعضیاش گفته خود عایشه هست اینطور میشه نتیجه گرفت
در مورد بلوغ هم همینو بدون دختر 9 ساله اگه هیکلش اندازه غول هم باشه باز بچه است و از نظر روحی شرایط ازدواج نداره.تو خودت یه پیرمرد 53 ساله بیاد خواستگاری دختر یا خواهر 6 سالت قبول میکنی؟اگه قبول کنی معلومه از همون دهاتای بیابونای عربستان به اینترنت کانکت شدی

0 ❤️

2013-03-31 07:29:51 +0430 +0430

من اگه میگم معتبر نیستند سند و مدرک دارم.راحت ترین راه برای حرفشم یه سرچ تو گوگل هست . بنویس تناقض های تاریخ طبری.
میبینی خیلی جاها نوشته های متناقض وجود داره.
اگه قراره فقط به تاریخ اکتفا کنیم خوب تاریخ های جعلی شیعه هم زیاد هست.قرار نیست هرکی هرچی میگه آدم باور کنه.آدم باید عقل داشته باشه و کمی فکر کنه و این حرفهایی که شما نوشتی هیچکدوم معتبر نیستند و اکثر نقل قول وهابیت هست.
در آخر اینکه شما وقتی میای قوم عرب رو مورد تمسخر قرار میدی و یا به دین و عقاید دیگران توهین میکنید ، بازم نشون شعور پایین زندگی مدرنتون داره.
شما باید یاد بگیرید تو زندگی امروزی چیزی به نام ملیت و قومیت و دین و مذهب باعث برتری شخصی بر شخص دیگر نیست.
نمیگم اسلام گفته ولی از اصول پاییه و پیش پا افتاده دموکراسی هست.وقتی تو هنوز ه همچین اصولی پایبند نیستی پس در اون حد هم نیستی که بیایی عقاید دیگران رو کنکاش کنی.
میبینی شماها حتی به حرفهای خودتونم پایند نیستید

0 ❤️

2013-03-31 07:48:38 +0430 +0430

آقای امید نمیدونم هدفت از ایجاد مسائل دینی تو یه سایت سکسی چیه اما امید دارم به این موارد توجه کنی

1- قبل از اسلام هم از این قبیل اتفاقات بسیار بود !
2- پیامبر الگوی یه امت پس باید تو هر چیزی سرآمد باشه ممکنه صلاح بر این بوده که ایشون عایشه رو عقد کنند که مردم در آینده بدونن عقد کردن یک دختر که به سن بلوغ رسیده مشکلی نداره
3- کار خلافی نکرده که بخواین استیضاح کنین این کار رو بر اساس عقاید و قوانین اسلام عقد دختری که به سن بلوغ رسیده باشه حلال ایشون هم زنا که نکردن ازدواج کردن
4- مطمئن باش در گذشته انقدر غیرت و نفاق با اسلام وجود داشت که اگه پیامبر یک همچین کاری که شما میگی و قبیه البته به گفته شما انجام داده بود حتما کلی آشوب به پا میشد در این مورد !!!

یکم منطقی تر بحث کنین . به نظرم در کل جای این بحث ها اینجا نیست باید در این مسائل با کسایی بحث کنی که اطلاعات دقیق تری داشته باشند

0 ❤️

2013-03-31 07:52:40 +0430 +0430

کس رنده نفرما… کس رنده نفرما بینیم با او تایپیک گوزپیچت که علم کردی!!! گوزیدی… تو کار و زندگی نداری همش کس چرخ میزنی تو سایت و کس تلاوت میکنی و رنده میکنی هاااااااااااااا؟!!!..یارو رفت به چه کلفتی رید طبقه هفتم فضا اونوقت اینجا تازه کلاس وزریات اخلاق در حجله تشکیل شده…[quote=مرد پیاده]امید تو مادر بزرگ و پدربزرگت چند ساله بودند که ازدواج کردن؟

0 ❤️

2013-03-31 08:01:50 +0430 +0430

لطفا درب قوطیهای فلسفه ی خود را باز نفرمایید… اگر هر کدام از تایپیکها باعث سوزش شدید در ناحیه کون وحومه مینماید لطفا از ورود جدا بپرهیزید زیرا شدیدا برای چشم ضرر دارد!!!

0 ❤️

2013-03-31 08:58:27 +0430 +0430

من و اميد نقش پدرهايي رو داريم که صلاح بچه هامون رو ميخوايم. اما از بد زمانه، اين بچه ها فکر ميکنند که ما از روي دشمني و بدجنسي اونها رو نصيحت ميکنيم. اي بچه هاي سايت؛ همتون رو از خاله ميترا گرفته تا برادراي بسيجي دوست دارم و ميخوام به شعور خودتون احترام بذارين و بدون تعصب روي حرفاي ما فکر کنين.

0 ❤️

2013-03-31 09:09:32 +0430 +0430

از صحیح بخاری کتاب معتبر سنی منبع میارم شیعه ها میگن قبول نیست این کتاب معتبر نیست.از بحارالانوار کتاب مورد قبول شیعه ها منبع میارم سنی ها میگن نه این کتاب همش چرت و پرت نوشته آخرش ما نفهمیدیم چکار کنیم.شما اول تکلیف خودتونو مشخص کنید ببینیم با خودتون چند چندید بعد بیاید بحث کنید.
در مورد دموکراسی و توهین به دین یه تاپیک جداگانه برای احمقایی مثل شما زدم که این سفسطه ها رو همه جا تکرار نکنید بد نیست بری تاپیک"به اعتقادات دیگران احترام نگذارید"رو بخونی.واسه یه نفر توضیح میدیم نفر بعدی میاد دوباره همون حرف نفر قبلی رو تکرار میکنه.عجب!

0 ❤️

2013-03-31 09:24:40 +0430 +0430

اميد جان اينقدر حرص نخور. اينا هم يه روزي متوجه اشتباهاتشون ميشن. من خودم همين يه سال پيش با خوندن تاپيکهاي هاشمي و دوبرمن، بهم بر ميخورد ولي بعد که فکر کردم ديدم واقعأ چقدر اسير خرافات بودم. اين کاربراي عزيزي که ناراحت ميشن هم چند وقت ديگه يه کاربري جديد ميسازن و به جمع روشنفکرا مي پيوندند.

0 ❤️

2013-03-31 09:48:41 +0430 +0430

این اشخاص که اسم اوردی که حقانیت خودشون مشخص نیست چه رسد به کتاباشون

0 ❤️

2013-03-31 10:18:28 +0430 +0430

[quote=شيخ متفکر]من و اميد نقش پدرهايي رو داريم که صلاح بچه هامون رو ميخوايم. اما از بد زمانه، اين بچه ها فکر ميکنند که ما از روي دشمني و بدجنسي اونها رو نصيحت ميکنيم. اي بچه هاي سايت؛ همتون رو از خاله ميترا گرفته تا برادراي بسيجي دوست دارم و ميخوام به شعور خودتون احترام بذارين و بدون تعصب روي حرفاي ما فکر کنين.[/quote]
شیخ چرا حقیقتو بهشون نمیگی؟اون دلارایی که از نتانیاهو گرفتی تموم شد؟همشو خرج کردی؟چرا نمیگی بابت هر تاپیک 100میلیون دلار میگیریم؟
:D

0 ❤️

2013-03-31 10:31:16 +0430 +0430

اخه عوضی کی گفته عایشه بچه بوده اون موقع ها عرب ها تو سنه 9 سالگی یه پا زن بودن شما چرا همش دنبال ایراد گرفتنی ای لعنت بر اون پدرو مادری که تو رو متولد کردن چرا نمیری تو کتابای معتبر تحقیق کنیو ببینی اون موقع که عربای کثیف دختراشونو زنده به گور میکردنو زناشونو وقت پریودشون تو یه اتاق زندانی میکردن
پیامبر ما اومد گفت دختر لطیفه اومد از ارزشهای دخترا گفت به ما دخترا ارزش بخشید به مردا توصیه میکرد که چطوری با زناشون ملاطفت کنن که موقع پریود سکس نکنن که زن اذیت شه به زنا هم همین توصیه هارو میکردن که چطوری همسرشونو راضی کنن
توی عقب مونده برو کتابای معتبرو مطالعه کن ببین پیامبر ما چطوری ریز به ریز موارد زندگی رو باز کرده و بهترین راه حلو داده اخه کثافت تو دلت از رژیمه گنده ایران پره چرا ربطش میدی به اسلام ؟ پیامبر و خاندانش اگه عادل نبودن که اون عربای کثیف یکی بعد دیگری اونا رو نمیکشتن که
تف به شرفت بیاد بی شرف

0 ❤️

2013-03-31 10:36:45 +0430 +0430

ای کسه ننت امید برج میلاد تو کونه ننت پدر سگه بی پدرمادر تو ننت جنده بوده معلوم نی از تخم کی هستی کس کش کیر خر توکوونت بی ناموس بی شرف بی خانواده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «