تضاد در همجنسگرا بودن و دین دار بودن

1402/04/17

متاسفم برای کسانیکه بیشترین لطمه رو از دین خورده اند؛ چه اسلام چه دیگر ادیان ابراهیمی، ولی هنوز هم سنگ دین و مذهب رو به سینه میزنن، ای کاش یک بار معنی قرآن رو مطالعه می‌کردیم و قدری در زندگی محمد و حسن و حسین و … تأمل می کردیم تا متوجه بشیم هیچ شخصی از جانب خدا برای راهنمائی بشریت از آسمان به زمین نیومده و کلا موجودات جهان سوق به تکامل دارن. با مطالعه در رابطه با مسائل مذکور خواهیم دانست که اصولا اسلام و مسلمین و دیگر ادیان ابراهیمی و پیروان اونها چقدر خطرناکند و برای بشریت مضر
در قوانین اسلام سکس با همجنس وجود داشته و همچنان در گروه های عقب مونده ای مثل طالبان هنوز هم به شکل اسلامیزه هست، همونطوری که به بهشتیان وعده غلمان (غلامان) هم داده شده بود، اگر بخواهیم بگیم که نثر صریح قران بارها سکس با همجنس رو ممنوع اعلام کرده این نکته رو هم باید عرض کنیم که قران بارها مطالب خودش رو نفی کرده، در اسلام موضوعاتی نظیر مصلحت، تقیه، خدعه، استخاره و غیره برای لاپوشانی و فرار از متناقضات هست.

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-10-23 13:01:47 +0330 +0330

مروجان دینی حوزه ها ( آقایان طلبه و آخوند ) اکثر شون با سکس همجنس موافقند و عملا هم انجام میدن خصوصا در دوران طلبکی که مجرد هستند سکس با همجنس انجام میدن بعد که متاهل میشن این عمل رو ( سکس با همجنس) رو کنار میذارند ولی بعضی با متاهل شدن وبالا رفتن سن دیگه نمیتونند این لذت رو کنار بذارند الحق هم کردن کون بخاطر وجود کانال های عصبی فراوان در مقعد لذتش بیشتر از کوس هست مضافا کوس با آمدن بچه اون کیفیت تنگی رو ازدست میده و با بالا رفتن سن کوس حالت افتادگی پیدا میکنه اما. کون در همه حالات اون کیفیت خودشو دارد /

1 ❤️

2024-01-02 12:55:07 +0330 +0330

↩ artinafr
چقد گرفتی این اراجیفو بنویسی از انگلیس گرفتی یا از یهودیا

0 ❤️

2024-01-02 13:16:44 +0330 +0330

↩ ZojekhoshbakhtHot
توی احمق متاهل اگر مخالف نوشته من هستی و اظهار دینداری میکنی تو این سایت چه غلطی میکنی!
تو همان آیین تو خیانت به زن متذکر داده شه آنوقت متاهل هستی تو سایت همجنسگرابان پرسه میزنی !

0 ❤️

2024-01-02 13:31:51 +0330 +0330

↩ artinafr
غیر از فحاشی توهین چیزی تو تاپیکت نوشتی؟
درسته تو سایت هستم ولی من مسلمونم نه اسلام .هر مسلمونی که اشتباهی میکنه نباید به پای اسلام نوشت عزیزم
اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانی ماست

0 ❤️

2024-04-23 05:22:09 +0330 +0330

تو بگی مجازه من بگم فحاشی و توهینه، پس شاشیدم تو کله خودت و هر کسیکه با تو هم عقیده است و هم کیشه
کجای تاپیک من داخلش توهین و فحاشی بود؟ تو اومدی داری نقد منو توهین قلمداد میکنی و به من فحاشی کردی، پس حقته که منم جوابت رو بدم که خوب دادم. همون انگلیسی ها و یهودیا و غربی ها از شما مسلمونا واقعا از نظر علمی و پیشرفت صدها سال جلوتر هستن، جنابعالی سرما می خوری یا هر بیماری دیگه ای که مبتلا میشی مرجع و مراجعه ات به علم همین غربی هاست.
ضمنا انگلیسی شما هستید، همه دنیا می دونن که آخوندا تخم انگلیس هستن و این اسلام و ترویجش هم کار انگلیسی.
من به چیزی که هستم باور دارم و باهاش کنار اومدم، خودم رو مثل تو بیمار و خطاکار حساب نمی کنم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «