توبه نامه

1390/11/27

در اين مقاله با ارائه ي دلايل منطقي و علمي وجود خدا را اثبات كرده ام.اين مقاله را براي اين نوشته ام كه :
شايد باعث رستگاري بعضي از شماها- كه هنوز تعصب چشمتان را كور نكرده- شوم , و خداوند متعال و
برادران ديني ام اين نوشته را توبه نامه ي من محسوب كرده و اين چند ماه كافري را بر من ببخشايند .
براي اثبات وجود خدا لازم نيست حتما نابغه باشيد يا تحصيلات عاليه داشته باشيد, حتي اگر كودن هم باشيد
كافي است چشمتان را باز كنيد و در ماجراهاي روزمره كمي تامل كنيد تا خدا را با تمام وجود لمس كنيد
1)خواب ديدن: يكي از محكمترين دلايل همين خواب ديدن است… چند شب پيش خواب ديدم كه سوار بر
اسبي بالدار خدمت امام زمان( در يك جزيره ) رسيدم و با حضرت درباره ي ورود به توالت با پاي چپ
يا راست تبادل نظر كردم و فيض ها بردم .موقع برگشت يك لنگه كفشم از پايم به پايين پرت شد .و من چون
به هدايت اسب در آسمان زياد وارد نيستم (البته در زمينه ي هدايت قاطر و خر روي زمين تجربه دارم)
از خير كفش گذشتم .صبح بعد از بيدار شدن متوجه شدم كه شب دزد آمده و كفش هاي ما را دزديده است , همچنين قفل در توالت
گير كرده است …آيا اين ماجرا براي تحول كافي نيست؟ من آن روز به خواب , روح و امام زمان معتقد
شدم.( البته آن موقع من گناهي مرتكب شدم كه اميدوارم خداي تعالي مرا ببخشايد . بعد از يك ساعت تقلا
قفل در توالت را شكستم و به دليل اورژانسي بودن موضوع , نه با پاي چپ يا راست, بلكه با كله واردتوالت شدم. خداي مرا ببخشايد.
2)عطسه كردن : من تا چند روز پيش حتي به عطسه هم اعتقادي نداشتم. ثابت شده است كه خداوند قبل از
بروز خطر عطسه مي فرستد تا ما به اندازه خواندن يكي دو سوره از قرآن صبر كنيم كه هم بلا از سرمان
رد شود , هم ثواب ببريم. 2 ماجرا باعث اعتقاد من به عطسه شد:
ماجراي اول : يك روز جمعه ي بسيار سرد, موقع خروج از خانه عطسه كردم . تقلاي اهالي خانه براي
جلوگيري از خروج من ثمري نداشت و من به يك كتابفروشي رفتم . و متاسفانه باعث لامذهبي دو خواهر
ساده دل, معصوم و پاك دل شدم . بار اين گناه بسيار بر دوشم سنگيني مي كند . خداي مرا ببخشايد .
اميدوارم خواهران فريب خورده , با خواندن اين نوشته , خود به خود متحول شوند تا نيازي به ارشادنداشته باشند.
ماجراي دوم : يك روز ديگر هم بي توجه به عطسه از خانه خارج شدم . حواسم پرت يكي از برادران بود كه به جوي آب پرت شدم و لباس هايم به كثافت آغشته شد . البته اينها در
برابر ذلت از جوي بيرون آمدن در مقابل برادر هيچ بود… خداي مهربان حتي نسبت به لجني شدن
لباسم حساس بود و من او را انكار ميكردم .خداي مرا ببخشايد.
3) آينه و داروين: من كور بودم , غير از خودم كسي را نمي ديدم . هميشه وقتي در آينه نگاه مي كردم
ميگفتم :" آره …ما از نسل ميمونيم … خدا وجود نداره " (خداي مرا ببخشايد) .ولي وقتي به قيافه ي يكي
از خواهران ديني دقيق شدم (تا چند وقت پيش اصلا حواسم نبود, كور بودم) متوجه شدم كه امكان ندارد اين
خواهر نواده ي يك گوريل 2 متري نخراشيده باشد.شايد حداكثر كاري كه بتوان كرد, تبديل يك ميمون به يك
برادر مالزيايي , آن هم , تحت يك عمل جراحي پلاستيك چند روزه ي سنگين باشد . ولي تبديل ميمون به
بعضي خواهران از محالات است . (البته با پيشرفت سريع علوم, محال وجود ندارد)
به نظرم نسل بشر از دو نژاد پديد آمده است . 1) از ميمون ها (مثل خودم , و خواهران و برادران مغول
افغان ,پاكستاني و … ) و 2) از آدم و حوا (مثل بعضي خواهران مقيم ايران ,اروپا ,امريكا و … )
اين نظريه هنوز اثبات نشده است . (فقط يك حدس علمي است) .
4) روح و جن : متاسفانه من ,شخصا با ارواح و اجنه تماس مستقيم نداشته ام .(خداي مرا ببخشايد),
ولي دوستي دارم كه در زندگيش بارها با اين موجودات برخورد داشته است. چند سال بود با او ارتباط
نداشتم ,ولي در دوراني كه تحت ارشاد و راهنمايي بودم به ياد او افتادم .در صحت جملات او
ترديدي نيست چون او حتي به جان مادرش قسم ميخورد.(خدايش بيامرزاد) .ماجراهاي او, از دزديده شدن
توسط جن هايي به ارتفاع تير چراغ برق( به دليل عدم وجود امكانات نتوانستم دقيقا اندازه گيري كنم
حدودا 7 تا 9 متر), تا نبرد تن به تن با آنها و نجات معجزه آسا از چنگال آنها توسط روح مادربزرگش,
هر ناظر بي طرفي را به تفكر وادار مي سازد. البته در هنگام نوشتن مقاله , با زحمت فراوان شماره ي
تلفن او را پيدا كردم تا به كمكش خاطرات گذشته را زنده كنيم و مقاله دقيق تر شود . ولي او پشت تلفن
گفت:" بابا…بي خيال…ما يه چيزي مي گفتيم…"احتمالا او ديگر مجاز نيست اسرار را هويدا كند .
5) ارشاد: مهم ترين ماجرايي كه باعث تحول روحي (و جسمي) من شد و مي توان گفت دلايل ديگر در مقابلش اصلا به حساب نمي آيند ,ارشاد و راهنمايي بود. خدا بندگانش را در هيچ شرايطي تنها نمي گذارد و براي من كافر هم استثنا قائل نشد. چند روز پيش نزديك ظهر ,در يك كوچه ي خلوت بن بست ,كه برادران آن را براي ارشاد مناسب تشخيص داده بودند,(خدا خيرشان دهاد)
با آنها روبرو شدم. متوجه شدم كه به سلاح منطق و استدلال مجهز هستند و فرار از مباحثه و ارشاد ,
(به دليل بن بستي كوچه ) محال است. ارشاد من زياد طول نكشيد, تعداد برادران زياد بود و منطقشان
تيز و برنده . دلايل آنان به قدري محكم و قاطع بود كه من از رو (همچنين از هوش) رفتم و قانع شدم.
شب كه به هوش آمدم هنوز جاي ارشاد آنان درد مي كرد. كشان كشان خود را به خانه رساندم و به اين
نتيجه رسيدم كه اين مسائل شوخي بردار نيست . خداوند براي اينكه من وارد جهنم نشوم دست به هر كاري
ميزند. در يك آن نور هدايت بر من تابيد و متوجه شدم كه ارشاد كافي بوده و من, متحول شدم.
خدا را شكر.

1408 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2012-02-16 03:36:14 +0330 +0330

منم متحول شدم/میخوام توبه کنم :)))))))

0 ❤️

2012-02-16 03:44:33 +0330 +0330

[quote=deivia]منم متحول شدم/میخوام توبه کنم :)))))))[/quote]
بزن بریم در اغوش اسلام :))))

0 ❤️

2012-02-16 09:21:22 +0330 +0330

حالا خودمونیم…فکر کردم راهپیمایی 22 بهمن،فرمایشات آغا،کس شرات آخوندا و … واقعا روت تاثیر گذاشته!!!زهی خیال باطل…
عالی بود کلی خندیدم…ممنون…

0 ❤️

2012-02-16 10:10:40 +0330 +0330

[quote=Stationary Traveller]حالا خودمونیم…فکر کردم راهپیمایی 22 بهمن،فرمایشات آغا،کس شرات آخوندا و … واقعا روت تاثیر گذاشته!!!زهی خیال باطل…
عالی بود کلی خندیدم…ممنون…[/quote]
خواهش :)
به هدایت من امیدی نیس:))

0 ❤️

2012-02-17 02:00:43 +0330 +0330

توبه رو اونایی باید بکنن که به مردم ظلم میکنن؟دروغ میگن؟به نام شریعت سوار امواج ثروت و شهرت میشن و یه بیلاخ گل درشت به ملت نشون می دن…توبه رو اونایی باید بکنن که جاده صاف کن این کس کشان،نه ما…کلا توبه رو اونایی باید بکنن که کیرشون کلفت باشه… :D

0 ❤️

2012-02-17 02:58:56 +0330 +0330

[quote=Stationary Traveller]کلا توبه رو اونایی باید بکنن که کیرشون کلفت باشه… :D[/quote]
اینا دیگه چراااااااااا؟:))

0 ❤️

2012-02-17 03:12:38 +0330 +0330

چون سوراخ توبه خیلی گشاده… :D
مگه نشنیدی؟میگن در توبه همیشه بازه…

0 ❤️

2012-02-17 03:24:36 +0330 +0330

[quote=Stationary Traveller]چون سوراخ توبه خیلی گشاده… :D
مگه نشنیدی؟میگن در توبه همیشه بازه…[/quote]
:)))))))))))))مردم از خنده راس میگی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «