جانم فدای مهبل

1394/08/21
جانم فدای مهبل
2674 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-11-12 14:05:12 +0330 +0330

شروعش که خلاقانه است ، تا ببینیم ادامه اش چی در میاد

0 ❤️

2015-11-12 14:07:20 +0330 +0330

[quote=16cm R.SH]یعنی تاپیک اومده برای انهدام!
داداش نیرو برای حمله ی انتحاری خواستی بگو
ما تا انتها جا داده ایم[/quote]

برادر استشهادی سلام علیکم
اتفاقا در احادیث تاکید زیادی به ثواب حملات انتحاری شده.
انشاءالله هماهنگ می کنیم با برادران پاسدار در پرواز بعدی به سوریه برایتان بوکینگ کنند
اگرمشیت اللهی باشد در رکاب سیدحسن گندالله به فیض شهادت برسید
و من الله توفیق

0 ❤️

2015-11-25 16:58:45 +0330 +0330

تا خون در رگ ماست
حق مسلم ماست !
فرمانده و شاعر اگر خواستید بنده در خدمتم .
پیشنهاد میکنم نیروی مردمی " بسیج شهوانی " را تاسیس بفرمایید .

0 ❤️

2015-11-25 18:06:29 +0330 +0330

[quote=salsabar]تا خون در رگ ماست
حق مسلم ماست !
فرمانده و شاعر اگر خواستید بنده در خدمتم .
پیشنهاد میکنم نیروی مردمی " بسیج شهوانی " را تاسیس بفرمایید .[/quote]

بسم الله الفاکر القهار
احسنت بر شما برادر بابصیرت و همیشه در صحنه
اتفاقا نظام مقدس ما نیاز به هنرمندان مخلص و متعهدی مثل شما دارد. لطفا در اسرع وقت با همراه داشتن کپی شناسنامه به دفتر سازمان تبلیغات تناسلی معاونت امور پروستات رهبری مراجعه کنید و بگید که حاج آقا علم الهدا شما رو سفارش کرده برادرا اونجا خودشون در جریان هستن. فقط برای آزمون تقوای مقعدی آماده باشید.

در زمینه تشکلیل ناحیه مقاومت بسیج شهوانی هم فرمایش شما بسیار متین است. در حال زمینه سازی هستیم تا بستر مناسب رو برای حماسه آفرینی برادران چاقال و کون قشنگ فراهم کنیم.

من اللات توفقیق

0 ❤️

2015-11-25 18:27:21 +0330 +0330

[quote=گایندگی و برازندگی]ببخشید یه سوال شرعی دارم
چرا وقتی یه غیر مسلمون به بدنش بمب میبنده و خودشو میترکونه. بهش میگن عامل انتهاری؟
ولی وقتی یه مسلمون همین کارو میکنه بهش میگن عملیات شهادت طلبانه؟ مثل حسین فهمیده[/quote]

بسم الله رب الارهابیون و الارهابیات
برادر یا خواهر کنجکاوعرضم به حضور شما که عملیات انتحاری از افتخارات دنیای اسلام است که از صدر اسلام وجود داشته و رعب و وحشت در دل های کافران انداخته منتها در طی زمان نوع مواد منفجره تغییر کرده. چون حدیث محکم داریم از پیامبر اکرم فرموده اند که
اطلبوا الدینامیت ولوا بالصین

یعنی مواد منفجره را تهیه کنید حتی اگر در بلاد چین باشد.

و حتی در قرعان سخیف هم به این عمل خدا پسندانه اشاره شده:

وانفجروا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا
یعنی همگی با کمربند انتحاری خود را منفجر کنید و از درگاه خداوند ناامید نشوید.

و این آیه هم که حتما معرف حضور محترم تان هست چون روی آرم سپاه پاسداران آن را می بینید:

واعدوا لهم مااستطعتم من قوه

یعنی با هر چه در توان دارید به کافران حمله کنید

یعنی حتی اگر تنها اسلحه شما یک چاقوی زنگ زده باشد باشد با آن به کفار حمله کنید و سعی کنید عده بیشتری از آنها را بکشید. اگر هم انفجاریات در اختیار دارید که چه بهتر چون هر چه کافر بیشتری بکشید اجر بیشتری برای شما نزد الله محفوظ است.

در مورد سوال شما که چرا به این عملیات شهادت طلبانه می گویند دلیلش این است که این عملیات خداپسندانه باعث شهادت مومن و به گا رفتن کفار می شود فلذا به این عمل شهادت طلبانه می گویند که ترجمه فارسی استشهادی است.
اما اگر یک کافر از خدا بیخبری که خودش را منفجر کند دیگر باعث شهادت او نمی شود بلکه باعث هلاکت او می شود. شهادت مخصوص بندگان مخلص و برگزیده خداست و کفار از این فیض عظیم محروم هستند. . فلذا به عمل انفجاری کافر شهادت طلبانه نمی گویند. اصلا کافر گه خورده از اختراع مسلمانان استفاده کند.

و الله اعلم

0 ❤️

2015-11-27 07:29:41 +0330 +0330

شروع دوباره…طرحی نو…

0 ❤️

2016-01-03 15:45:39 +0330 +0330

دلتنگ روی بیضوی حضرت عبدالباسن هستیم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «