جمع کردن امضابرای حذف عکس کیر در بخش امضا

1395/09/10

سلام خدمت همه ی دوستان
بعضی از دوستان عکس های آلت مبارکشونو تو بخش امضاشون قرار میدن که واقعا حال بهم زن هستن
بعضی از دوستان بارها تایپیک های همچنینی زدن و گوش زد کردن ولی کو گوش شنوا ؟
بارها از این دوستان خواسته شد عکس آلت مبارکشونو از امضا بردارن و ببرن تو قسمت پروفایلشون که هر کسی خواست بره اونوجا ببینه ولی گویا بازم گوش شنوایی نبود
حال از همه ی کسایی که واقعا با من هم عقیده هستن بیان نظر بدن که خودم به شخصه به اطلاع آدمین بدم تا تذکر بده یا حذف کنه همچین کاربرایی رو
آقا نذار عکس های حال بهم زن آلتتو
ما هر تایپیکی میریم باید عکس اینا رو ببینیم
اگه امضا زیاد باشه من به آدمین اطلاع میدم ،
اه حالمون بهم خورد از این عکسا
آقا عکس آلت حال بهم زن مبارکتو ببر تو پروفایلت بذار
( کسایی که موافق هستن زحمت بکشن پست رو لایک کنن===هر یک لایک یعنی یک امضا )(دوستان لازم نیست نظر بدید فقط حتما لایک کنید چون هر یک لایک یعنی یک امضا) البته نظر هم بدید تا تایپیک نخوابه

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-30 08:17:59 +0330 +0330

عکس آواتار نباشه موافقم ولی خوب بعضی از تاپیک ها بذاره

6 ❤️

2016-11-30 08:19:09 +0330 +0330

شهوانی برای کسی دعوتنامه نفرستاده و شماهم اگه دلت نمیخواد عکس کیر تو امضا ببینی میتونی از سایت بری.گرچه رفتن از این سایت برای همیشه،یک زر مفت بوده.

2016-11-30 08:19:28 +0330 +0330

عزیزم شما خودت ناراحت نکن چون همچین چیزی امکانپذیر نیست
شما همون گزینه اخرت که گفتی اینجا رو ترک میکنم انجام بده که
دیگه حالتبهم نخوره

2016-11-30 08:27:43 +0330 +0330

خخخ یعنی اینجا کسی موافق نظر من نیست ؟
از سه نفر که نظر دادن هر سه نفر مخالف نظر من بودن خخخ
خب دیگه باید بپذیریم به اکثریت احترام بگذاریم خخخ

7 ❤️

2016-11-30 08:30:28 +0330 +0330

منم موافقم با حرفت

3 ❤️

2016-11-30 08:31:17 +0330 +0330

با شهرزاد موافقم.

2 ❤️

2016-11-30 08:31:27 +0330 +0330
نقل از: Niloofar nanaz منم موافقم با حرفت

ممنون نیلوفر ولی گویا اکثریت مخالف نظر منن

1 ❤️

2016-11-30 08:32:23 +0330 +0330
نقل از: Jack Daniel's با شهرزاد موافقم.

خیلی مچکرم …تعداد موافقا به صد نفر برسه حتما به آدمین اطلاع میدم

1 ❤️

2016-11-30 08:33:39 +0330 +0330

دوستان اگه نظر دارن بیان تو تایپیک بگن ، تایپیک گذاشتیم نظر بدید ،نذاشتیم که خصوصی نظر بدید

1 ❤️

2016-11-30 08:40:30 +0330 +0330
نقل از: شهرزاد11

والا آدم میمونه از اقایون اینجا تو امضاشون عکس کیر 20 سانت به بالا میذارن که ادعا دارن مال خودشونه بعد تو خصوصی میان میگن حاضریم کون بدیم برده بشیم پاره بشیم .حرف از لیدی بوی باشه میگن دنبال دوجنسه هستیم بهش بدیم .کلا انگار همه دوگانگی شخصیتی پیدا کردن. مهم نیست عزیزم بالاخره به یه جایی میرسه این تاپیک (erection)

2016-11-30 08:45:22 +0330 +0330

نظرت خوبه. موافقم.

0 ❤️

2016-11-30 08:45:37 +0330 +0330
نقل از: Niloofar nanaz

والا آدم میمونه از اقایون اینجا تو امضاشون عکس کیر 20 سانت به بالا میذارن که ادعا دارن مال خودشونه بعد تو خصوصی میان میگن حاضریم کون بدیم برده بشیم پاره بشیم .حرف از لیدی بوی باشه میگن دنبال دوجنسه هستیم بهش بدیم .کلا انگار همه دوگانگی شخصیتی پیدا کردن. مهم نیست عزیزم بالاخره به یه جایی میرسه این تاپیک (erection)

گل گفتی نیلوفر جوون،دقیقا اینجوریه
همین حالا یارو تو خصوصی اومده میگه من با نظرت موافقم ولی تو تایپیک ارزش نداره بگم
بنظرت من کجا برم خودمو دار بزنم از دست اینا

5 ❤️

2016-11-30 08:47:48 +0330 +0330

امکان نداره اینکار انجام بشه!
جایی خوندم که ادمین گفته بود اینجا سایت آزادیه

این بستگی به شعور خود طرف داره!
باز تو امضا که خوبه!
وسط ی بحث جدی طرف میاد میگه این عکس کیر من!بابا به ما چه!کیرت طلاس اصن!به ما چه!!!

یا تو بخش داستانا آگهی دوستیابی میدن!
میخوام بگم اینا به شعور آدم بستگی داره.

6 ❤️

2016-11-30 08:51:42 +0330 +0330
نقل از: sami_sh امکان نداره اینکار انجام بشه! جایی خوندم که ادمین گفته بود اینجا سایت آزادیه

این بستگی به شعور خود طرف داره!
باز تو امضا که خوبه!
وسط ی بحث جدی طرف میاد میگه این عکس کیر من!بابا به ما چه!کیرت طلاس اصن!به ما چه!!!

یا تو بخش داستانا آگهی دوستیابی میدن!
میخوام بگم اینا به شعور آدم بستگی داره.

اگه موافقی لایک کن ، ما به هر حال سعی خودمونو میکنیم

2 ❤️

2016-11-30 08:57:17 +0330 +0330

na baba man bahatoon movafegham

0 ❤️

2016-11-30 09:07:57 +0330 +0330

من هم موافقم چون واقعا چندش اور و حال بهم زنه. اصلا ادم چندشش میشه به صفحه گوشی دست بزنه. اگرم نمیخان بردارن فقط تو تاپیکای گی باشه. اصلا کار جالبی نیست.

1 ❤️

2016-11-30 09:12:05 +0330 +0330

دوستان موافق لطفا پست اولو لایک کنن،اون قلب پایینو بزنید.

در ضمن عکس کیر گذاشتن ربطی به گی بودن نداره.همه رو با ی چوب نزنید!!!

3 ❤️

2016-11-30 09:15:41 +0330 +0330

منم هم موافقت خودم رو اعلام میدارم.به نظر من اگر اکثریت کاربران موافق باشن که هستن همونجوری که بخش تاپیک های داغ از لوث وجود کونی های بی شخصیت پاک شد آدمین به این خواسته هم جواب میده.البته باید به عنوان راه حل کلی گزاشتن هر نوع عکس توی امضا ممنوع بشه وگرنه گزارش دادن کاربر خاطی که توی امضا عکس آلت مبارک میزاره راه حل موقت و ناکارآمدی هست

1 ❤️

2016-11-30 09:17:30 +0330 +0330

هر چیزی جا و مکان خودشو داره. عکس از الت مبارکت میخای بزاری بزار تو پروفایلت اونجا هر کی ازت خوشش اومد میاد میبینه ولی تو تاپیک ها فقط بیاین نظر خودتو بدین یا به طرف بفهمونین بیان خصوصی. اینجوری بهتره. منم با شما موافقم هر کی باید عکس خودشو تو پروفایل خودش بزاره. یکم واسه خودتون و برای دوروریتون ارزش قائل بشید.

0 ❤️

2016-11-30 09:29:14 +0330 +0330

خیلی ممنون از همه ی دوستان واقعا دلگرمم کردید لطفا لایک کنید و نظر بدید که به آدمین اطلاع بدم ؛ واقعا چندش آورن این عکسا

1 ❤️

2016-11-30 11:17:35 +0330 +0330

نظر بدید دوستان

1 ❤️

2016-11-30 11:25:08 +0330 +0330

دوستان لازم نیست نظر بدید فقط لایک کنید هر یه لایک یعنی یه امضا

0 ❤️

2016-11-30 11:27:40 +0330 +0330

با عکس کیرو خایه تو امضا که شخصن مخالفم ولی با توجه به این بخش فرموده شما:

شهرزاد11: اگه امضا زیاد باشه من به آدمین اطلاع میدم، اگه آدمین گوش نکنه حتما به شخصه اینجا رو ترک میکنم و کاربریمو حذف میکنم.

نخست عرض شود که آدمین نه، ادمین.
دوم این‌که با کمال احترام؛ بود و نبود شما اینجا به تخم هیچکس (از جمله بنده) نیس. :) واضحه این تاپیکو هم بیشتر برا جلب توجه زدی. فلذا رک عرض میشود که در نهایت هزارتا امضام جعم کنی به ادمین اطلا بدی، جوابیه‌ش چیزی نیز جز یه بیلاخ قطعی به شما! و صدالبته که حق هم داره.
همونطو که بارها گفته شده: شهوانی برا کسی دعوت‌نامه نفرساده.

4 ❤️

2016-11-30 11:29:41 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

شهرزاد11: اگه امضا زیاد باشه من به آدمین اطلاع میدم، اگه آدمین گوش نکنه حتما به شخصه اینجا رو ترک میکنم و کاربریمو حذف میکنم.

دوم این‌که با کمال احترام؛ بود و نبود شما اینجا به تخم هیچکس (از جمله بنده) نیس. :) واضحه این تاپیکو هم بیشتر برا جلب توجه زدی. فلذا رک عرض میشود که در نهایت هزارتا امضام جعم کنی به ادمین اطلا بدی، جوابیه‌ش چیزی نیز جز یه بیلاخ قطعی به شما! و صدالبته که حق هم داره.

فلذا حقیر تر از اون چیزی هستی که بخوام جوابتو بدم و همچنین عرض باید کرد کسی برات دعوت نامه نفرستاده بیای اینجا حماقتتو به رخ بکشی
اینجا فقط برای کسایی هست که با نظر من موافقن فلذا هررررری

1 ❤️

2016-11-30 11:33:14 +0330 +0330

فلذا حقیر تر از اون چیزی هستی که بخوام جوابتو بدم و همچنین عرض باید کرد کسی برات دعوت نامه نفرستاده بیای اینجا حماقتتو به رخ بکشی اینجا فقط برای کسایی هست که با نظر من موافقن فلذا هررررری

فلذا هر جا عشخم بکشه نظر میدم، ناراحتی میتونی گزارش بدی، خلاف قوانین باشه پستم حذف میشه. از این‌که تا این حد با این نظر به هم ریختی هم اصن تعجب نکردم. حقیقت تلخه به هر حال! :)

3 ❤️

2016-11-30 11:53:50 +0330 +0330

دهنت سلویس ? ? ? .در جواب به صاحب تایپیک هم باید سخنان این اسی رو تایید کنم که خیلیا از جمله خود منم با گذاشتن شوشولو دودولو کیرو اقسامش حس بدی بهم دست میده اما طبق قوانین سایت اگر اقدام به شکایت بکنی و حتی ادمین هم قبول کنه و بهت بیلاخ نشون نده .اگر آدمین یکی از قوانین خودشو خودش زیر سوال ببره شاهد از بین رفتن قوانین بعدی مثل اینکه خیلیا با بحث دینی و سیاسی مخالفن اونام شروع به رای گیری میکنن و سایت ازادی بیانشو از دست میده اینم بدونید خیلیا اینجا عمرشونو گذاشتن ولی در نبودشون کسی خایشمتکون نخورد بقول قدیمیا اگر میخاید برید یه جمله میشنوید .مرخصی هررری …پس خودتو خسته نکن

3 ❤️

2016-11-30 12:05:55 +0330 +0330

واقعا موافقم بردارید این عکسای حال به هم زن رو

0 ❤️

2016-11-30 12:05:57 +0330 +0330
نقل از: jack.sparr0w

دهنت سلویس ? ? ? .در جواب به صاحب تایپیک هم باید سخنان این اسی رو تایید کنم که خیلیا از جمله خود منم با گذاشتن شوشولو دودولو کیرو اقسامش حس بدی بهم دست میده اما طبق قوانین سایت اگر اقدام به شکایت بکنی و حتی ادمین هم قبول کنه و بهت بیلاخ نشون نده .اگر آدمین یکی از قوانین خودشو خودش زیر سوال ببره شاهد از بین رفتن قوانین بعدی مثل اینکه خیلیا با بحث دینی و سیاسی مخالفن اونام شروع به رای گیری میکنن و سایت ازادی بیانشو از دست میده اینم بدونید خیلیا اینجا عمرشونو گذاشتن ولی در نبودشون کسی خایشمتکون نخورد بقول قدیمیا اگر میخاید برید یه جمله میشنوید .مرخصی هررری ....پس خودتو خسته نکن

گل گفتی ?
در کل ما بعنوان یه عضو ساده میتونیم اعتراضمونو در قالب پیشناهاد مطرح کنیم. ولی این‌که تهدید بیاریم تو کار که حاج‌ادمین یا این‌کارو میکنی یا من قهر میکنم میرم دیگه... ? (خودت یه اسمی واسش بذار)

3 ❤️

2016-11-30 12:06:39 +0330 +0330

حالا فردام یکی تاپیک میزنه رای جعم کنه که سایت سکسیه نه سیاسی و از ادمین میخواد بساط تالارای غیرسکسی و تاپیکای دینی رو جعم کنه وگرنه در اقدامی انتحاری میزنه کاربری خودشو حذف میکنه! ?

3 ❤️

2016-11-30 12:13:17 +0330 +0330

دهنت سلویس ? ? ? .در جواب به صاحب تایپیک هم باید سخنان این اسی رو تایید کنم که خیلیا از جمله خود منم با گذاشتن شوشولو دودولو کیرو اقسامش حس بدی بهم دست میده اما طبق قوانین سایت اگر اقدام به شکایت بکنی و حتی ادمین هم قبول کنه و بهت بیلاخ نشون نده .اگر آدمین یکی از قوانین خودشو خودش زیر سوال ببره شاهد از بین رفتن قوانین بعدی مثل اینکه خیلیا با بحث دینی و سیاسی مخالفن اونام شروع به رای گیری میکنن و سایت ازادی بیانشو از دست میده اینم بدونید خیلیا اینجا عمرشونو گذاشتن ولی در نبودشون کسی خایشمتکون نخورد بقول قدیمیا اگر میخاید برید یه جمله میشنوید .مرخصی هررری ....پس خودتو خسته نکن

بله خب شما به کلمه ی هری عادت دارید که بگید و بشنوید حقارت و نفهمی در مغز کوچکت بیداد میکنه این تایپیک گذاشته شده تا حق به اکثریت برسه نه یه عده اوسکول مثله تو بیان گند بزنن به شهوانی البته شما به این نوع زندگی عادت دارید و گرنه اون وضع مملکتتون نبود که یه عده خرافه پرست سوارتون بشن به هر حال من نگفتم رفتن و موندنم مهمه چون اینجا 600 هزار بیشتر عضو داره فقط بحث سر اینه که وقتی اکثریت چیزی رو نخوان نباید تحمیل بشه ولی شما با افکار ارتجاعی و پلاسیده با حرف های من مخالفید و من اگه گفتم میرم به خاطر این نیست که بگم خیلی مهمم بلکه بر عکس باور ابلهانه ی شما فقط دارم میگم جایی که اکثریت به حقشون نرسن ارزش موندن نداره و یا اینکه اگر اکثریت خواهان حفظ عکس آلات عظام در امضا ها هستن و من به اکثریت احترام میذارم و میرم بر خلاف مغز کوچیک و ابلهانه ی شما که هنوز نمیفمی باید به رای گیری احترام گذاشت موفق باشی من دیگه جواب کم خردی مثله شما رو نمیدم

1 ❤️

2016-11-30 12:20:37 +0330 +0330

بله خب شما به کلمه ی هری عادت دارید که بگید و بشنوید حقارت و نفهمی در مغز کوچکت بیداد میکنه این تایپیک گذاشته شده تا حق به اکثریت برسه نه یه عده اوسکول مثله تو بیان گند بزنن به شهوانی البته شما به این نوع زندگی عادت دارید و گرنه اون وضع مملکتتون نبود که یه عده خرافه پرست سوارتون بشن به هر حال من نگفتم رفتن و موندنم مهمه چون اینجا 600 هزار بیشتر عضو داره فقط بحث سر اینه که وقتی اکثریت چیزی رو نخوان نباید تحمیل بشه ولی شما با افکار ارتجاعی و پلاسیده با حرف های من مخالفید و من اگه گفتم میرم به خاطر این نیست که بگم خیلی مهمم بلکه بر عکس باور ابلهانه ی شما فقط دارم میگم جایی که اکثریت به حقشون نرسن ارزش موندن نداره و یا اینکه اگر اکثریت خواهان حفظ عکس آلات عظام در امضا ها هستن و من به اکثریت احترام میذارم و میرم بر خلاف مغز کوچیک و ابلهانه ی شما که هنوز نمیفمی باید به رای گیری احترام گذاشت موفق باشی من دیگه جواب کم خردی مثله شما رو نمیدم

هرچن همونطو که گفتم دلیل این به‌هم‌ریختگی شدیدت خعلی ساده‌س! اومدی جلب توجه کنی خب مام یکم ریدیم بهت. ? تا حدی طبیعیه اینجوری عصبی بشی.
ولی در وصف کودن بودنت باید متسفانه اینو گوشزد کنم که داری به کاربری اتهام ارتجا و عقب‌موندگی میزنی که اون زمان که خودت هنو شاشت کف نکرده بود نمیدونسی شهوانی چیه، اون اینجا با تاپیکاش فعالیت روشنگری داش.
حالا یه کسمخی مث تو اومده بهش میگه افکارت ارتجاعیه! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خدایا اینا رو شفا نده بذا یه ذره بخندیم از دسشون :D

7 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «