جهت اطلاع سانديس خورها

1391/10/18

سلام به همه دوستان
اصولا آدم فحاشي نيستم اما اكه ببينم كسي داره از آخوند جماعت واين كسكشهاي ديني حمايت ميكنه ديكه تحمل ندارم ونميتونم جلوي خودمو بكيرم
نميتونم ببينم اينجماعت مزور ودورويي كه سرمايه هاي اين مملكتو دارن غارت ميكنن اونوقت توي كوزو ي كون نشور زنا زاده تخم حرام ميايي اينجا كاسه داغتر ازآش ميشي واسه چندرغاز پول به جوونهاي اين مملكت توهين كني وبه حمايت اونها واسه خودت زر بزني
اون سانديس خورهاي كوزويي كه دوست دارن بيان اينجا فحش بدن وخالي شن

15495 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-01-07 04:07:25 +0330 +0330

ممنونم داداش حمايت كن

0 ❤️

2013-01-07 04:13:52 +0330 +0330

تف به ذات هر چی ساندیسخوره

0 ❤️

2013-01-07 04:20:45 +0330 +0330

ممنون رضا جان واقعا تف به ذات پليدشون

0 ❤️

2013-01-07 04:31:26 +0330 +0330

من بچه بودم سانديس دوس داشتم اين فحشاشامل حال منم ميشه آيا¿

0 ❤️

2013-01-07 04:40:00 +0330 +0330

جريانه سانديس و سانديس خورا چيه؟؟؟
جرمشون چيه؟

0 ❤️

2013-01-07 04:51:13 +0330 +0330

اون موارد شامل اين موضوع نميشه وشما پاكي

0 ❤️

2013-01-07 06:10:08 +0330 +0330

كدوم كوري هستين
چراپيداتون نيست رودنده جلق هستيد

0 ❤️

2013-01-07 06:21:51 +0330 +0330

معلومه که الآن نميان. منتظرن ما يه حرفي بزنيم ، همون رو مغلطه کنن و بحث رو به حاشيه بکشونن. شما هم بيخودي تف هايت رو حروم نکن، همسايه واسه پسر مهمونش لازم داره…

0 ❤️

2013-01-07 06:31:50 +0330 +0330

بابا چرا چرت میگید؟
ساندیس مال زمانی بود ک قیمتا پایین بود الان ساندیس گرون شده دیگه ساندیسم نمیدن-
تازه من شنیدم اگه دست آقارو بوس کنی رانی بهت میدن-
من فردا میخام برم شماهم بیاید تا بریم دست امام حامله ای رو ماچ کنیم

0 ❤️

2013-01-07 06:34:24 +0330 +0330

تو دیگه چته؟تو چه مرگته؟سهمیت کم شده؟شهریت قطعشده؟کاه و جوت کم شده؟سهمیت تو کنکور کم شده؟تو دیگه چه مرگته؟من باید بنالم یا تو؟سهمیه دانشگاهتو که داری.شغلت که تضمینه.پول خون داداشتم که میگیرید و میخورید و یه آبم روش.وام بدون سود که میگیری.بازم بگم؟
تو آخورت پر شده.جو زیاد خوردی داری لگد میندازی.
حالم به هم میخوره از شما .شما نمک به حروما که به میخورید و میرینید.ازونطرف تیریپ ضد حکومتیم میگیرید.

0 ❤️

2013-01-07 06:40:41 +0330 +0330

این شر ورا ک گفتی با کی بودی؟

0 ❤️

2013-01-07 06:45:29 +0330 +0330

بهدست و پاچه نشو با تو نبودم.یا شایدم خودتم هستی که به دل گرفتی .خودش میدونه با کیم .نمیدونی تا بگم همونی که تاپیکو گذاشته.

0 ❤️

2013-01-07 06:49:58 +0330 +0330

خودش میدونه با کیم/تخم چشم بود/
نشون میدادم کلی نکته بش/

0 ❤️

2013-01-07 08:28:55 +0330 +0330

آره اكه اين چيزهايي كه كفتي نصيبم شده بود بهت حق ميدادم
اون موقع اي كه داداشم وبه مسلخ فرستادن من تازه 6سالم بود وتودهات ما اين حرفها كه بري سهميه بكيري رو مايه ننك ميدونستند ولي نميدونستن كه همون موقع يه سري اشغال داشتن حق ديكران وپايمال ميكردن جهت اطلاع شما هم عرض كنم كه بنده نكهبان يه شهرك ساحليم وسوادم هم درحد ديپلمه وتو يه خونه اجاره اي ساكنم
اكه اينها روفكرميكني كه لازمه ازآبروي داداشم استفاده كنم بايد بكم نه لزومي نديدم كه منت اين اشغالهارو تحمل كنم بخاطر اين چيزها

0 ❤️

2013-01-07 08:58:14 +0330 +0330

جرات پيدا نكردين بياين اينجا زرهاتونو بزنين چون ميدونين دستتون روميشه بابا اينجا ديكه تقريبا همه ميشناسنتون كاربري جديد درست كن بيا اينجا كارتون دارم

0 ❤️

2013-01-07 13:42:55 +0330 +0330

جواب شما ابلها رو نباید داد شما جرات ندارین بیان تو صحنه خودتونو خالی کنین بالاخره باید به شما فرصت داد تا اینجا خودتونو خالی کنید .

0 ❤️

2013-01-07 13:50:11 +0330 +0330

امشب اصلا حوصله بحث وندارم فردا ميام جوابتو ميدم نكران نباش

0 ❤️

2013-01-07 14:11:17 +0330 +0330

الان جواب بدی یا فردا برام مهم نیس از دیشب فهمیدم عقده ای هستی وجایی رو میخوای خودتو خالی کنی تو نتونستی جای دیگه خودتو خالی کنی اومدی اینجا. بی خایه

0 ❤️

2013-01-07 14:39:05 +0330 +0330

میدونید شما چرا اینجا رو برای خالی کردن خودتون انتخاب میکنین برای اینکه اینجا به غیراز خودتون کس دیگه ای نیس وکسی نیس که جوابتونو بده خیلی خوشحالین وپرو شدین شما که اینقد از این ساندیس خورها بدتون میاد چرا کاری بر علیه شون نمیکنید چون جرات ندارین دلتون به اینجور جاها خوشه میدونید که شما دربرابر شون هیچ غلطی نمیتونین بکنین به غیر از این کسشعرها نمونشو هم دیدید مثل فتنه88 که هیچ کار نتونستید بکنید.واقعا که جمع کنین این بساطو

0 ❤️

2013-01-07 15:17:28 +0330 +0330

جناب dobellلام دوست من سلام.خواهش میکنم شما غصه منو نخور.کسی را با ما کاری نیست.به خودت رجوع کن ببین با خودت چه کردن.
بله قبول دارم همه جوونیم شهوت داریم دنیال یه کم شیطونیم .جایی را میخاییم که خودمونو کمی تخلیه کنیم.تو همین سایت یه دوری بزن.از همجنسباز و لزبین و گی هرجورش بخایی هست.کار درستی نیست ولی واقعیتیه که باید پذیرفت.اما حرف من اینه چزا باید سایتی که ظاهرا هدفش تفریح و سرگرمی در قالب سکسه،داره موذیانه همه چیز جوونا را ازشون میگیره؟دارن با من و توی جوون چیکار میکنن؟چرا تو قوانین سایت توهین به اقوام جزء خط قرمزاشه ولی توهین به دین چند میلیون از مردم ایران نه تنها جرم نیست بلکه به یه صورتاییم حمایت میشه؟چرا هر صدایی که مخالف نظر گردانندگان سایت باشه خفه میشه؟چطوره که هرکی نظر متفاوتی میده با انگ ساندیس خور و عرب پرست و … از صحنه حذف میشه؟نمونه میخایی مثال بزنم؟برو تو تایپیکای شخصی بنام دوبرمن یا جوجو.فقط ببین با انتشار اون عکسای کثیف چه گندی بالا آورد .تصورشا بکن،صدای خاله میترای شهوانی که یارغار ودوست جون جونی این دوبرمنه را در آورد.
مگه گردانندگان سایت واکنش بازدیدکنندگانشونو ندیدن؟چرا این تایپیکو حذف نکردن؟اصلا چرا اجازه دادن منتشر بشه؟تو ببین دارن باهت چه میکنن.تو را میخان به کجاها ببرن.
من اون چیزی را که میدونستم گفتم اجبارم ندارم قبول کنید.
صلاح مملکت خویس خسروان دانند

0 ❤️

2013-01-08 00:11:05 +0330 +0330

صبح همكي بخير
تا اونجايي كه من يادم مياد هروقت صحبت غير سكسي اينجا شده تواين سايت ازطرف اوزكلاي بي خاصيت مثل شما شده تا بخواين براساس وظايفي كه بهتون محول شده وبابتش پول ميكيرين مسير سايت ومنحرف كنين واين سايتو سياسي جلوه بدين
وقتي ميبيني يكي تايپيك ضدديني ميزنه ميزنه اكه خوشت نمياد نرو نكاه نكن ونظر نده تا جمع بشه
ولي اينكه ميايي اينجا بابت اون سانديسهايي كه خوردي وبرحسب وظيفه ات هي به مسئله دامن ميزني زشلوغ ترش ميكنين

0 ❤️

2013-01-08 00:30:04 +0330 +0330

من ادم بي دين نيستم ولي دينمو اونجوري كه خودم ميشناسم وخدايي كه هرلحظه توزندكيم جاري ميبينم وميپرستم ولزومي نميبينم كه واسطه اي رو واسه صداكردنش انتخاب كنم نميكم توزندكيم درستكارم ولي هروقت صداش كردم جوابمو داد
اينكه توميايي اينجا واسم دم از دين وخدا وامام ميزني حالم بهم ميخوره چون دروغ كه بدترين كناهانه رو به راحتي مرتكب ميشين ولي عين خيالتون نيست شما نه منو ميشناسي نه خانواده منو كه متهم به كرفتن سهميه وزمين واين حرفها ميكني
اكه روزي مسيرت به روستاهاي اين مملكت افتاد كه بعيد ميبينم,سراغ خانواده شهداي روستايي رو بكير اونايي كه حتي توعمرشون راه بنياد شهيدو بلد نيستن و ابا دارن واسه رفتن به اونجا
زياد هستن خيليم زيادن
درصورتي كه باوركنين حقشونه وتصور كنين بچه اي كه شب عروسيش موقع اي كه نياز داره پدر كنارش باشه به جاي خنده داره واسه همه اون تنهاييش كريه ميكنه
اون لحظه روحاضري باچند ميلياردعوض كني
واسم اداي بچه درسخون ودرنيار لياقتت درحد همينه
منم لياقتم درحد همين زندكي ساده اي كه دارم هست
واسم اداي بچه ديندارها رو درنيار
كه روكيرم علف سبز ميشه
ريدم به اون ديني كه بهت اجازه ميده به هركي كه نميشناسيش تهمت بزني
پس ديدي حالا كوزيدي
ديد زر اضافي زدي
خصوصي پيام دادي جوابتو ندادم كفتم شايد متوحه نبوده يه چيزي كفته ولي پيامتو اينجا ميذاري جوابتو ميدم
اخوي كناه اون خانواده هايي كه چيزي از اين سهميه هانبردن به كردن نكير برادر ديندار

0 ❤️

2013-01-08 00:47:52 +0330 +0330

خصوصي نده جوابتو نميدم اخه توي اسكل يه سري مزخرفات ميبافي بيا همينجا تا كونتو پاره كنم زبون نفهم

0 ❤️

2013-01-08 01:09:32 +0330 +0330

رفتي ايدي جديد بسازي
بساز وبيا اينجا منتظرتم جلقي
وجدان چند بار بابرآمدكيهاي بدن خواهر ومادرت جلقيدي چقدر تودستشويي پايكاه مقاوت بچه كشتي واسپرم هاتو حروم كردي
هنوز نتونستي ايدي بسازي چلمنك

0 ❤️

2013-01-08 02:10:30 +0330 +0330

محض اطلاع:من این پیامو بصورت خصوصی واسه فری بزرگ!فرستادم منتها دیدم ایشون دوباره با ادبیات خاص خودشون -که معرف حضورتون هست- بصورت کاملا عصبی و تحریک شده بحثو عمومی کردن .با تشکر
سلام پسر خوب.خوشحالم که بالاخره از کما درومدی و جواب دادی.
متوجه نشدم من، دایه مملکت گه گفتی یعنی چه.دایه شنیدم میگیرن واسه بچه ها که شیرشون بدن ولی دایه مملکتو نشنیده بودم.
بگذریم…
در مورد اینکه گفته بودی بعضیا توی این سایت سکسی بحث سیاسی پیش میکشن و تو وظیفه خودت دیدی جوابشونو بدی توجهتو جلب میکنم به تایپیکی که خودت ساختی و حرفای[قشنگی!]که زدی و ادبیات[ زیبایی!!]که به کاربردی.منم در جواب همین تایپیکت واردبحث شدم.وگرنه مارا کجا سیاست را کجا…
گفته بودی" زورت میاد به هواداری ازونایی بر میان که یه تیکه نون جلو سگم نمیندازن" راستشا بخایی اینا که خوندم یه کم شک کردم-ویا به عبارت درست تر مطمءن شدم-که نکنه واقعا بخاطر همون یه لقمه نونیه که کم شده شما فریادتون درومده.واقعا خودت کلاهتو قاضی کن.ارزششو داره؟مگه چقدر میدن یا میدادن که حالا واسه ندادنش یا کم دادنش دهنتو آلوده کنی به هزارویک کثافت؟جدا میگم بشین فکرکن.واقعا ارزش داره؟
اصلا مگه چقد درقبال اون بنده خدا میدن که حالا یه ذره کم و زیادش تورو اینقد کفری کرده.از من میشنوی ارزششو نداره بداره بخدا.
یه کم خوددار باش یه کم مناعت طبع داشته باش.یه کم فکر کنی ضرری نداره.دنیا میگذره.خوب یا بد.زشت یا زیبا.با پول یا بی پول به قول معروف 'چون میگذرد غمی نیست’ولی ارزششو نداره واسه چندرغاز …فکرکن عزیز فکر کن.
نکته:چطوریه که من هرچی میخام بفرستم اسپم حساب میشه ولی شما هر فحش و ناسزایی که میفرستید-اونم چنتاچنتا-قبول میکنه؟جریان چیه؟

0 ❤️

2013-01-08 02:43:30 +0330 +0330

گفتی آدم بی دینی نیستی.میشه بگی دینت چیه؟مرامت چیه؟میشه بگی این کدوم دینه که بهت اجازه میده دهنتو باز کنی و آنچه لایق خودته بار مردم کنی؟تو دین تو ادبم جایی داره؟تو دین تو منطقم جایی داره؟تو هرجا کم میاری میگوزی؟فکر نمیکنی باید خودتو به یه متخصص گوارش ومجاری ادرار معرفی کنی؟سوءتفاهم نشه ولی انگار جای راست رودت با مری عوض شده آخه اونچه را که از راست روده باید دفع بشه از دهنت داره خارج میشه.راستی جسارته ولی برو پیش لیبرمن (دوبرمن) هم یه حالی بهش بده هم سرتو بذار تو اون سنگ دستشویی که ساخته -اتفاقا شکلاتیم هست-هی بخور تا گوزدونت پر بشه.
"کافر همه را به کیش خود پندارد"چرا کثافتکاریایی که تو پایگاه بسیج انجام دادی و با مادرخواهر خودت انجام دادیا به مردم نسبت میدی؟
دیشب زبون نداشتی.لال شده بودی.چی شد امروز بلبل شدی؟دوستات دورت کردن-تو پیام خصوصیت- جمعت کردن. نه؟خاک بر سرت اینا دوستت نیستن اینا دارن ازت سواری میگیرن،حالیت نیست.خداییش هم شکار خوبی گیر آوردن هم خوب بهشون سواری میدی.اسب خوبی هستی واسه شوالیه سیاه!!!
نکته:دوستان شهوانی عزیز فکر کردم ایشون یه کم شعور دارن که باهاشون وارد بحث شدم…متاسفانه مجبور شدم این جملاتو به کار ببرم.شما ببخشید.
اینارو داشته باش تا اگه حذفم نکردید یا پیامامو اسپم نکردین بازم خدمتت برسم.

0 ❤️

2013-01-08 05:08:40 +0330 +0330

ميكن زر اضافي ميزني همينه ديكه توكه كفتي باادبي وتحصيلكرده
اخه چاقال خودت مياي مثلا مزخرفات ميكي كه خانواده شهيد وسهميه از اين داستانها
اونوقت اومدي اينجا داري واسه من شدي معلم اخلاق
كوزو به پيغام هاي قيليت نكاه كن به ملت تهمت زدي ادعاي دينت ميشه حالا كم اوردي شدي معلم اخلاق ومشاور پزشكي
مثل اينكه كفتم پايكاه خاطراتت زنده شده وجدانا زياد كونت كذاشتن كه سوختي من ادعاي دينداري ندارم اين توي اوزكلي كه اومدي زرزر ميكني ودين دين ميكني چيه تهمت زدي كم اوردي حالا ميخواي سرحرف وعوض كني
برو كوچولو برو تا كونت نذاشتم به ياد شبهاي پايكاه برو

0 ❤️

2013-01-08 06:10:16 +0330 +0330

دوست عزیز سلام
“به قول معروف خلایق هر چه لایق.”
جوری که لایقت بود باهات حرف زدم.من فکر میکردم یه ذره شعورو حداقل داری.حتی حرفامو خصوصی واست فرستادم.ولی متاسفانه همونجام منطق فحش و گوزت بهتر ازینجا نبود.نمیگم چه فحشایی دادی چون همه با ادبیاتت آشنان.رو چه حسابیه نمیدونم ، ولی خودت عمومیش کردی.پس ناراحت نشو.این از این.
من تهمتی به گسی نزدم ؛حرفام تلنگری بود به تو که حداقل حرمت خون شهیدتو داشته باشی.حداقل از روح اون شرم کنی.هرچی باشه اون گردن تو حق داره.ولی تو فحش ناموس دادی.من نمیتونم مثل" بعضیا" بی غیرت باشم.پس به زبون خودت باهات گفتمان کردم.
اما بذار حالا که پیش اومده یه مشاوره روانشناسیم بهت بدم.نگران نباش بادفترچه بیمه بنیادم که مفت پات میفته.
میدونی مشکل تو از کجا نشات گرفته؟چون باهاتون مواجه بودم دارم میگم.البته واسه منم دردناکه ولی مجبورم کردی بگم اونم بصورت عمومی.
مشکل تو که الان به اینجا رسیدی که عقده ای(اونم از نوع بودارش به نام گوز)شدی برمیگرده به همون عقده حقارتت.از بس پول خون داداشتا گرفتی و خوردی و گردن کلفت کردی شدی شهره ی عام و خاص.ازونطرفم یه سری آدم بی جنبه شروع کردن متلک بارت کردن.دیگه تفضیلش نمیدم خلاصه این شد که عقده ای شدی.موند تو دلت.جایی نتونستی تخلیه کنی اینجارو پیدا کردی.ازین نمونه ها زیاده.خیلیا بودن حتی پدر شونو نفی کردن.
حالا دیگه تو اون پایگاههایی که ذکر کردی چه بلا ملاهایی سرت آوردن خود دانی.اینجور که پیداست تو بهتر ازین مکانا خبر داری توشون چی میگذره.
راستی جابجا بودن مری و راست رودتو جدی بگیر.هوا آلوده هست به اندازه کافی دیگه نذار بوی گند گوز و فاضلابم بهش اضافه بشه.

0 ❤️

2013-01-08 10:38:25 +0330 +0330

خداراشکر انگار دیگه این بحثو نمیخایی ادامه بدی.خوشحالم که به اشتباهت پی بردی.
موفق باشی

0 ❤️

2013-01-08 10:54:26 +0330 +0330

ميبينم كه روانشناسم شدي
اينم ازاون عقدهاته
ميكم كه نميفهمي واسه خودت كوز كوز ميكني مثل اينكه ازاين فقره خوشت اومده
اول برو بپرس بعد بيا واسه خودت بكوز
دفترچه رو به برادر شهيد نميدن
دوم هواي ان هايي مثل تو كه اين هوارو آلوده تر كرده
سوم از روح اون شهيدم شرمنده ام كه اين مملكت وداديم دست يالقوزهايي مثل تو كه ريدن توش وارواح اجدادشون
دست آخر ريدين به او آرمانهاي خميني احمق كه شمارو مثل توله هاي بولداك پروارتون كرده
سانديس به مزاجت ساخته اخوي
بپا بيشتر از كون جرت ندن يابو علفي

0 ❤️

2013-01-08 15:21:35 +0330 +0330

دوستان عزیز شهوانی معذرت میخام واقعا معذرت میخام.
من اعتراف میکنم که اشتباه کردم.
اشتباه کردم که در این چاه فاضلابو باز کردم تا بوی گند و کثافت گوزگوز کردنش فضا را آلوده کنه.جای امثال این آدم همون چاه فاضلابیه که داره ازش تغذیه میکنن.من معذرت میخام که با همدهن شدن با این آدم باعث شدم فکر کنه که کسیه.
خداراشکر خودتو خوب داری نشون میدی.تو ادامه بده.شخصیتت بیش ازین نیست.چیزی را که بقیه باید میدونستن فهمیدن.بقیش مهم نیست.تو ادامه بده.البته هنوزم نظرم راجع به مری و راست رودت سر جاشه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «